Reklama

pátek 5. dubna 2019

Polský generál hovořil o plánech jaderného úderu Západu na Rusko

5. 4. 2019       antifashist
Západ odpoví na "ruskou agresi" jadernými zbraněmi. Uvedl to polský generál Waldemar Skrzypczak. Podle jeho vyjádření byly Spojené státy připraveny zasadit tento úder, aby "zastavily Rudou armádu na území Polska", ale i dnes takové plány existují pro případ "ruské agrese", uvádí Vzgljad z odkazem na Wirtualna Polska.


Polský generál prohlásil, že NATO je potřebné, protože žádná evropská země nebude schopna se postavit proti Rusku samostatně. Zároveň se podle něj NATO stalo slabším, o čemž svědčí znovusjednocení Krymu s Ruskem a situace na Donbasu.

Skrzypczak se domnívá, že posílení východního křídla NATO a přesun amerických vojsk do Polska, Rumunska a pobaltských států Moskvu nelekají, protože tyto síly "nebudou moci situaci změnit".

Vytkl také NATO pomalé rozhodování. Skrzypczak soudí, že tato liknavost by Rusku umožnila v případě imaginárního útoku obsadit Pobaltí. NATO by pak muselo bojovat s Ruskem již na území Polska.

Připomeňme, že západní média uváděla, že americké bombardéry B-52, rozmístěné na vojenských základnách v Evropě na jaře, uskutečňovaly fiktivní jaderné útoky na Rusko.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

102 komentářů :

 1. Rozhodnutí o válce je příliš vážná věc, než aby ji bylo možné svěřit vojákům. ...A ještě k tomu polským generálům...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlasim

   Smazat
  2. ČT 24 blábolí : https://www.youtube.com/watch?v=I6XD7kfuhUA

   Smazat
  3. Zajímavé, jak se náhledy a „vlastenecké“ pocity nemění. Tento generál je má stejné, jako je měli Polácí v minulém století, kdy 28. září 1934 ministr zahraničí Polské republiky Beck prohlásil: „Polsko o své vůli prohlašuje, že od nynějška spojuje svůj osud s osudem Německa... Polská vláda se prohlašuje od nynějška za osvobozenou od jakýchkoliv závazků vůči Československu a připomíná svoje přání stanovit společnou hranici s Maďarskem.“ A jak to s plánovaným „Velkopolskem“ dopadlo, víme.

   Smazat
  4. Pobaltské státy. Nic pořádně nevyráběj, nic nemaj. To jako že by je Putin obsadil a pak je živil. Snad už bi pitomečkové v NATO měli vymyslet něco nového.

   Smazat
  5. 17:47
   Na Krymu se taky nic nevyrábí a nic tam nemají, idiote. Přesto Krym soudruh Putin obsadil a živí je. Zvláštní, že, blbe.

   Smazat
  6. 17:51 Na Krymu nic nemají? Kdo ti to nakukal, ty ťunťo. Běž si zahopkat před americkou ambasátu a neobťežuj. Havloide

   Smazat
  7. 17:59
   Jo, zapomněl jsem, maj tam rusácké základny.
   Jistě mi vyjmenuješ ty úžasné krymské výrobky, blbe.

   Před americkou ambasádou naposled hopkali podobní idioti jako jsi ty.
   https://www.facebook.com/mirovehnuti/photos/a.2479194448767121/2479195068767059/?type=3&theater

   Smazat
  8. Co Polák, to podvodník a šmejd ! Kdyby se Rusové zastavili na polských hranicích, dnes by už nežil ani jeden Polák ! Idiot nemá představu co by nám spadlo na "glove" !!

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 17:51, Krym skoro zdvojnásobil svůj obrat oproti roku 2013 navzdory sankcím. Dost mě to překvapilo, očekával jsem, že to bude mnohem horší. Nemají samozřejmě vyhráno, protože tehdy byli na Ukrajině, a ještě k tomu patřili mezi chudší regiony. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Turismus je sice dobrá věc, ale velmi náročná na ekologii.

   Smazat
  11. Doufejme že Poláci všechno rozkradou a zašmelí a tak se nenaplní jejich stupidní plány na válku.

   Smazat
  12. Krym je za vodou vďaka Rusku nová dialnica, nové elektrárne, nové železničné spojenie s Ruskom. Turizmus je tam tradičným zdrojom. Rozhodne sa tam teraz majú ľudia omnoho lepšie ako na Ukrajine

   Smazat
  13. Fašistický Pšonek chce rozpoutat jadernou válku !!! Moje děťáka to přežijí !!! Vygumované hlavy !!!

   Smazat
  14. Krym je podbřišek Ruska. Ukropy by ho za pár stříbrných prodali USA,tak jak celou Ukrajinu. Krym je strategický bod od dob Kateřiny Veliké. Pobaltí má jen Ruskou menšinu a wafen division.m.

   Smazat
  15. Někteří Rusové tvrdí, že strach z Německa vedl Poláky k tomu, že pozvou Američany do pevnosti Trump. Co kdyby Němci chtěli západ Polska zpátky.

   Smazat
  16. V tom případě nastoupí kapitán Kloss a 4 z tanku a pes.

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. Miliardy sice umřou, ale lidstvo nevymře. Ano, okolo 500 milionů by mohlo zemřít přímo při explozích, další miliardy zemřou hladem nebo umrznou. Malé množství lidí by však mělo být schopné přežít. Nebude nás mnoho, ale po nějakých 30 letech bychom měli být schopní znovu začít žít. Obloha se vyčistí, teploty se vrátí k normálu a my budeme moci pěstovat rostliny.

   Tak že šialenci to podľa týchto predpovedí môžu kludne risknúť a rozpútať jadrovú vojnu. Nuž pekné výhliadky pre ľudstvo
   Kolaterárne straty niekoľkých miliárd ľudí by pre elity neboli žiadnou veľkou stratou ak o nich uvažujú ako o podluďoch čo sa stáva stále viac realitou.

   Smazat
  19. 0:42 Je to tak! Pro nás není největším nebezpečím nějaký chimerický ISIL anebo dokonce Islám či imigranti z Afriky, ale Rusko, jeho násilné obyvatelstvo. Jak se jim bránit? Diplomat Bartuška je doporučil zabíjet a zahrabávat vedle silnice. A to ani zdaleka není ten nejradikálnější názor, přečtěte si mínění na sociálních sítích a jinde. Já si narozdíl od pana Bartušky nemyslím, že bychom měli začít zabíjet Rusy kdekoliv na ně natrefíme, nikde jsem k tomu nevyzýval, ale jednou z možností obrany je tento agresivní stát navždy umlčet a to bez války nepůjde. Nejlépe formou masivního preventivního úderu. Shodně se mnou uvažuje většina generálů NATO. V 90.letech se běžně hovořilo o dekolonizaci Ruska, kterou podporovaly nejen významné think-tanky, ale především největší Evropan celé historie - Otto von Habsburg. Tohle je ta hlavní šance, porazit Putlera v boji a bez mrtvých to samozřejmě nepůjde, což se nazývá, pokud vím, "collateral damage". Ale dnes kdy máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení to problém není. Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 2. Propagandista David jede opět bomby. Na jeho jednoduché ovečky tohle neustálé strašení imaginárním jaderným útokem západu na Rusko ovšem funguje. Bohudík jich není moc. Ve volbách do EP to s touto taktikou vidím tak na 2%.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vemeno z 16:57-Slovákům moc nejde pod fousy ta idea amerických muničáků tam u nich, nechtěl bys to vzít místo nich a nechat si postavit jeden v ulici, kde bydlíš??!!

   Smazat
  2. 16:57 Ty dvě atomovky svržené na Japonsko byly taky imaginární? Jak jde o kejháky amerických hochů tak se nehledí na levo, na pravo.

   Smazat
  3. 16.57 Jadernými zbraněmi straší pokský generál Waldemar Skrzypczak, nerozumíš psanému textu opičáku ?
   Dej si radši banán, demokracie jich zajistila dostatek, tak si užívej spokojenosti a neotravuj tady.

   Smazat
  4. 17:25
   Ty jsi přesně ten idiot, ta jednoduchá ovečka o které jsem psal. Polský generál ničím nestraší. Straší soudruh David, který tu neúnavně publikuje azbucké propagandistické sračky.
   Polský generál pouze prohlásil, že v případě ruského útoku na Polsko se bude Polsko a NATO bránit, třeba i jadernými zbraněmi. Což je naprosto jasné a přirozené. A jednozáviti jako ty z toho maj vánoce.

   Smazat
  5. Já myslím, že by ten generál měl Polákům spíš vysvětlit, co se stane s atomovými bombami, až zabránějí tomu, aby dopadly na Londýn, Paříž.
   Místo toho si je sestřelí nad vlastní hlavou chytráci.

   Smazat
  6. 17:41 je právě to české stupido, imrvére strašící ruskou expanzí stejně, jako ten přiblblý polský géňa, kteří už se nemůžou dočkat prošlapávat americkým a ostatním NATO- šturmgruppám průchody v ruským minových polích, aby se už konečně světovému finančnímu židovi z FEDu a okolí podařilo zachvátit poslední jim nepatřící kousek světa...Budiž jim útěchou, že to bude brzy, ale moc si to neužijou a to z velmi prozaických důvodů...

   Smazat
  7. Myslel jsem, že už se nevyskytují takoví pitomci jako ty, co nerozumí psanému textu a nechápou jeho smysl. Hm, existují !

   Smazat
  8. NR sleduji poměrně dlouho a mám pocit, že ti IT cenzoři z MV a dalších neziskovek jimi hrazených rozkládají nezávislé weby a provokují a současně typují tzv. protistátní a protievropské "živly". Smráká se nad svobodou a pravdou. Začíná to být mnohem horší než za bolševika evropští soudruzi!!!!

   Smazat
  9. Straší sa Ruskom len preto aby sa mohlo donekonečna zbrojiť a zbrojiť samozrejme proti Rusku.
   Rusko anektovať Polsko nepotrebuje ani nijako válcovať Európu

   Smazat
  10. Takze generalovi , kterej v zivote nebyl jinde nez v kancelari , muzeme podekovat za to ,ze nas upozornil na hlavni a nejdulezitejsi usili polske Solidarity a jisteho Walesi, ktere nam ted odhalil...Tedy zautocit atomovymi zbranemi kam se jim ukaze..
   tez Havlova,Charta vydatne pomahala...
   Ze chteji a musi za kazdou cenu pouzivat Nuklearni zbrane na misto miroveho usporadani sveta..
   Ktere uz meli davno asi padesat let moznost zaridit...
   Misto toho Hirosimu a Nagasaki vsude...Hlavne .Ze !
   A masovej vrah a mezinarodni valecnej zlocinec /za navadeni a provokaci do valky/, general Solidarity vi co ma delat !!
   Skoda ,ze to nerekli drive , nebo ze dokonce lhali jako svine??

   Smazat
  11. Toho blbečka 16:57 by měli ozářit i s rodinou ,ať pomalu chcípají !

   Smazat
  12. Pro mírné upřesnění, když jsme ještě byli na opačné straně, byli jenom na Prahu plánovány 4 jaderné údery. To jenom pro představu, ze Hirosima to měla jeste "relativně"jednoduché. A ta kopule nad Hlavním nádražím v Praze by možná také zůstala jako memento! Tož tak, dle mého by po první vlně jaderných úderů válka skončila, protože by se vojáci po zhlédnutí těch obrovských jaderných
   hřibů rozutekli a generálové v krytech by si mohli na mapy malovat šipky ro aleluja a nic by jim to nebylo platné

   Smazat
 3. hm, proti tomuhle dyslektickému Otesánkovi, který si libuje v tom, že západ chce "zastavit jadernými zbraněmi Rusko na území Polska" mi připadá filištějn petr pavel jako nádoba moudrosti. Mami, kde se beuou ?

  Koloděj

  OdpovědětSmazat
 4. Je od Poláků hezké, že chtějí schytat jaderné údery ze všech stran. Pak se na hraně té díry do země umístí nápis "Tady bylo Polsko a tam, někde dole, jsou Poláci".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :) Fakt se o to dost snaží. Ale šmejdovi typu Skrypčak to je fuk, on vyvoláváním války vydělává chléb jeho vezdejší. Co tam po nějakém Jackovi a Agniezsce, dolary jsou dolary.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 08:56 To musí být šichta neustále tapetovat tuto pitchovinu.

   Smazat
  4. Jaká šichta, na MV ji k dávají pár vzorů ty pak publikují systemem kopíruj a vlož. Lehce vydělané peníze, škoda na to odpovídat. Stanete se hlupáky stejné úrovně

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemel blbiny, ubožáku 17:48. Kdo kde kdy tohle napsal, pšouku? Nepodsouvej, nelži, nevymýšlej si a neurážej!

   Smazat
  2. Tady nikdo na Polský lid neůtočí. Tady lidé přidávají svůj názor na jodnoho polského vymaštěnce, který na svůj národ kašle. Hlavně že mu amíci hodí kostičku na švýcarský účet.

   Smazat
  3. Blbeček trolíček 17:48 čaputová ešte ani nenastúpila do úradu, že? Takže jej podvraťácka činnosť voči V4 ešte ani nemohla nastať, ale má na to 5 rokov, pravda? To debil ako ty ani nepochopí,že jej materská strana a ESET , amícki podvraťáci, toto majú v pláne, presne ako u kisku. Radšej si choď robiť bábovičky na piesok, pretože ako troll si neschopný.

   Smazat
  4. Janičko, kohopak jsi volila ty? Určitě Majijánka a pak jsi k volbám nešla, protože přece nebudeš volit nějakého eurohujera a Majijánko i tak zakázal, že?

   Smazat
 6. Tento článek na WP ( již ? ) není. Asi fejk. Nicméně geneál skřipčak je skvělým představitelem polské elity ...
  https://opinie.wp.pl/polska-panstwo-frontowe-sami-nie-wygramy-wojny-z-rosja-6300213459888257a

  Ten magor chce vyhrávat válku proti Rusku ... Pavel by se k němu hodil ( do klece k Davidovi na oddělení )

  Chudák z 16:57, PAN David jen zveřejňuje moudra těch tvých demokratických bezmozků, ke kterým se tak urputně lísáš. Inu vrána k vráně , že ?

  Koloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Pavel chce také za každou cenu jadernou válku s Ruskem? Vám už opravdu hrabe.
   Do klece byste měli jít vy, ale ne k Davidovi, ale s Davidem.

   Smazat
  2. Blbeček trolíček 18:02 a vari nie? Keď NATO blúzni o prvom jadrovom údere na Rusko, tak on, ako jeho generál, nesúhlasí?
   https://eurozpravy.cz/zahranicni/amerika/236222-usa-planuji-preventivni-utok-na-rusko-my-vam-ty-rakety-proste-znicime-hrozi-velvyslankyne-pri-nato/

   Smazat
 7. Jadrový útok?????
  Čo sa ten generál pomiatol??? Veď Kaprál-desiatnik mal viac rozumu. Ako ten Poľský generál. A to bola II. svetová.
  Koho tu strašia?? Somarinamy, o nejakej agresii?? Veď NATO ma na tom rováši viac, ako Rusko.
  Operácie SPOJENÝ AGRESOR v Líbyi kde USA, spolu z Britániou, Francúzskom, Talianskom zautočila na Líbyu, z cieľom zrujnovať Líbyu, takto predtím zrujnovali Irak, Sýriu, chcú zrujnovať Venezuelu, zatiahnúť Brazíliu do NATO, kedže Ukrajina je bez Krymu, uvaľujú na obyvateľov Krymu nezmyselné sankcie, aby trestali obyvateľstvo, že sa vydalo inou cestou, a našlo Alternatívu.
  Umiestňovaním základný v nástupnom priestore, v krajnách na hraniciach z Ruskom, u obyvateľov vyvoláva obavy, že NATO provokuje Rusko, aby mohli zatiahnuť nástupný priestor do vojny proti Rusku.
  Ťažko sa bude vysvetľovať vojakom, ktorí bránili Socializmus pred Imperializmom, do roku 1990, že Rusko je nepriateľ, a NATO a USA sú spojenci.
  Myslia si že MOSKVA nepoužije odvetu??? Pozrime sa na USA kolóniu GUAM, kde si miestny mysleli že USA ich ochráni, a zhrôzou zistili. že GUAM napriek základniam USA na ostrove je ohrozená Jadrovou hrozbou, iba preto, že sú prežitkom kolonializmu. Guam mal už dávno patriť do suostrovia Severné Mariany ako ich súčasť!!
  Počas II. svetovej vojny vznikali paradoxy, Maďarsko sa snažilo zatiahnuť do vojny čo najmenej, až potom ako Maďarsku zbombardovali Košice, vstúpilo, Slovensko odišlo z hanbou, kedže Slovenský vojaci boli v Sovietskom zväze označení ako Partizání číslo 2!! Bulharsko ZSSR nenapadlo vôbec, ale liečilo si komplexy z I. Balkánskej vojny!!
  Ak by Poľsko nezaniklo v 1939, tak by už Poliaci spolu z Nemcami, mašírovali po Bielorusku, a Sovietskom Zväze.
  No pravda vtedy jadrové zbrane neboli, dnes sú, ale platí fyzikálna veličina, akcie a reakcie.

  OdpovědětSmazat
 8. 18:02 - spadnuls na hlavičku nebo jó?

  OdpovědětSmazat
 9. Nevím zda je to dobré nebo špatné. Myslel jsme si, že máme největší blby v generálských pstech. Poláci (nemůžu říci, že mne překvapili) překonali všechny naše generály až na Langsádlovou.
  V.V.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě bych trochu mimo tuto diskusi vyjádřil postoj k Polsku. Poprvé- koupil jsem si kdysi gel na holení Gillete. Vynikající. Když jsme ho koupil po druhé stál za něco. (vyrobeno v Polsku). Koupil jsem si televizor Philips. Velmi dobré poznatky kupujících. Stojí za H..no. Vyrobeno v Polsku. O kávovaru německém který byl vyroben v Polsku a je neopavitelný (po skončení záruky) se nebudu u ani rozepisovat. Prostě si strčte Poláci své výrobky včeně potravin do p...le.
   Václav Vodrážka

   Smazat
  2. Ti jejich generálové budou něco podobného - neopravitelní!

   Smazat
 10. Kdo si pořád myslí,že se bude bojovat,zastavovat v polsku nebo někde v Evropě?!Myslíte si,že Putin neví kde má had hlavu?!Nejdříve bude smazáno usa a potom přijdou na řadu jejich "mopslíci".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18.48
   To je základní omyl. První úder bude na Evropu. A PROČ je to jednoduché rakety vypálené od hranic jsou vlastně zaregistrovány, ale pozdě. Je to něco ja super německá ofenziva bez vyhlášení války.
   Tehdy se podařilo zarazit útok až u Moskvy. Dnes mám za to, že by byly použity tzv. neutronové bomby které by vyhladili obyvatelstvo a vše ostatní by zůstalo stát. Pravdou je, že zatím nikdo z dlouhodobého hlediska asi nezaručí to že útok totoutro (humanitární bombou - dle vyjádření jejího díky bohu už mrtvého blce ) bude bez dalších následků.

   Smazat
  2. Takto Putin ne"bojuje" ... Putin tančí se svými soupeři tak, že se poperou navzájem.
   Viz akce zatčení Abyzova. (podrobosti - nový Pjakin na leva-net(u) )
   Koloděj

   Smazat
 11. Poláci jsou s tou kampaní proti Rusku už trapní. Už jim z toho začíná hrabat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, máte pravdu. Syfilis byla nazvána francouzskou nemocí, rusofobie a misorusie jsou choroby polské.V Praze je můžete chytit v kavárně.

   Smazat
  2. Polákům tak či onak vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Kdežto bez těch Rusáků bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 12. Pan general by mel vysvetlit motiv, proc by to Rusko vlastne delalo?

  OdpovědětSmazat
 13. Polský generál je magor, k tomu se nic jiného dodat nedá. I my zde máme takové atomové magory že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:52
   No a vidíte takovým idiotů jsou svěřeny neskutečné zbraně. Takových lidech jsem přesvědčen, že jsou ohrožením nejen vlastního života, ale i života milionů lidí. A EU řeší odzbrojení myslivců a normálních občanů. Proti takovému blbci je i muslimský atentátník humanitním člověkem.
   V.V.

   Smazat
  2. VV, že je to pravda jsem pochopil kdysi dávno na vojenském cvičení, kdy chtěl soudruh generálmajor nanest jaderný úder 500kt a když mu vysvetlili co by se stalo, tak jsem pochopil že neměl vůbec anung co má v rukou. Pro neznalé, v té době se takové hlavice dali montovat na rakety SCUD. Inu podobný odborník, doba se mění, generálové zůstávají stejná paka

   Smazat
 14. Jak vidno, nekteri lide maji o dobe kamenne asi spatne informace......zakourime, pochlastame, uvidime......

  OdpovědětSmazat
 15. Pracuji s polaky v UK a oni mi povidaji ,ze polaci se nepoucili a jsou porad stejne hloupi, nepouzivaji rozum ale nechaji se vest emocemi a tak bude Polsko opakovat historickou lekci..tolik prosti polaci o svych elitach.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Keby to len poliakov zasiahlo , lenze to bude mat dopad na susediace krajiny , samozrejme ze to poliakom neprajem ale ked sa vedeli postavit proti vandrakom z afriky preco sa teraz nedokazu zjednotit .

   Smazat
 16. Jak to je? Hlupák, tupec, polský generál, "neziskový" bezmozek, prvok...

  OdpovědětSmazat
 17. ...Generále, bude válka? Prože ti generálka nasadila parohy... :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Esli mají pšonci tak kvalitní velitelství armády a zbraně jako byl ,,legendární fyat pšonský" tak se dostanou v boji daleko,rusové jim to už vysvětlí pokud takový čas nadejde,krátce a rychle raketkami aby pšonci mohli zpívat přes polské spáleniště ,přes krvavé řeky polské krve...

  OdpovědětSmazat
 19. Nenávist Poláků k Rusku je velmi nebezpečná, ale je to nemoc neléčitelná. Historie Ruska a Polska se prolíná do hluboké minulosti a vždy se Polsko jevilo jako agresor vůči Rusku. Pro V4 vidím Polsko jako rizikový článek, hlavně pro tu jejich slepou, zavilou rusofobi. Kdyby bylo na nich, tak by už byla 3. světová. Docela v rusofobii předčí i amíky.
  http://casopisargument.cz/2019/04/04/problemy-polskych-statnich-hranic/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle stavby těla a vzhledu jsou : Poláci, Ukrajinci a Rusy jedná sorta = východní Slované a bojovnější typ. My jsme holubičí slované od Bílé Hory.

   Smazat
  2. A co legie a 2. odboj? Píšeš nesmysly!

   Smazat
  3. To je marný, ale Polákům tak či onak nikdy dost nesplatíme to, že dík nim do Evropy bolševické hordy v roce 1920 neprošly a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   15:47 Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji germánskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 20. Omluvte prosím tu politruckou vymazanou gumu Skrzypczaka. Snaží se intelektuálně "porazit" našeho vygumovaného generála Petra Pavla, takže to je potom takováto... smutná soutěž. :)

  Přejme jim oběma lepší zdraví a upřímnou soustrast podřízeným. :)

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, chci vidět tvůj protažený ksicht až si Češi zvolí Pavla za prezidenta :-D

   Smazat
  2. 20:37 Sestřička ti dala zobnout dvakrát, co ty pako. Toho kreténa Pavla by moch volit leda vůl a nebo havloid.

   Smazat
  3. 22:10
   Tak jako Čaputovou, viď, ty idiote?
   Jak píšu, těším se moc na tvůj protažený ksicht, posrané kalhoty a na tvé bezmocné kvičení a šermování ručičkama.

   Smazat
  4. 20:37 a 22:13
   Ty jsi taky vymatlaná guma nebo Jandův postelový poskok? Je vtipné, že zmiňuješ bezmocné kvičení - tvoje žvásty, vymletý debile, bezmocné kvičení docela slušně evokují. A mimochodem, říká se, neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Ale psát to prasatu jako ty je asi zbytečné.

   Tidehunter

   Smazat
  5. V příštích prezidentských volbách udělá kavárna všechno možné i nemožné, aby se prezidentem stalo podobné pako, jako gen. Pavel nebo nějaká ušlechtilá duše z neziskovek, třeba lotr Pánek.

   Smazat
  6. 20:37
   To myslíš vážně nebo jen jako hloupý vtip. Sice jsem slyšel něco jako že chemtraijls jsou vlastně debilátory lidského genofondu. Ale když to tak vezmu asi by to fungovalo i na tohoto idiota a nejen na něj. Samozřejmně blbec asi rozum nedostane takže pořád vítězíme.

   Smazat
 21. Na tomto prohlášení polského generála lze celkem dobře doložit, jak se postupně západní Slované mění. Vliv západního myšlení, které je obsaženo jak v židokřesťanské tradici (prosím nesměšovat z védským pojetím křesťanství), tak v myšlenkách demokracie, již vykonal své. Ač pocházíme společně s Rusy - lidově řečeno - z jednoho těsta, letité ovlivňování západním myšlením mělo a má na západní Slovany zhoubný vliv. Dnešní západní Slované s dokonale vymytými mozky stojí proti svým bratrům připraveni s ostatními "spřátelenými" zeměmi v NATO své bratry pobýt jako své nepřátele. Nerad to říkám, ale nelze západní ideologii upřít, že v tomto ohledu zcela jasně vítězí nad naší tupostí.
  Honza, Havířov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 20:30, otázka stojí kto ich tam dotiahol??
   No západný Slovania, tích najzapadnejších Germanizovali, ti čo prežili, nesú názov Lužičania, a tvoria menšinu, vo svoje vlastnej krajne.
   Poliaci ovplyvnení svojou mysijou, vyvoleného národa voči svojím Slovanským bratom, nesú historické dôsledky. Česi ovplyvnený Germanizáciou, nesú svoje bremeno Bohémou. Slováci majú blízko k Chorvátom, a Slovensko je vlastne Severný Balkán, kde sa prelínajú vplyvy Severu a Juhu. Preto má Slovensko blízko k Južným Slovanom, ako k Západnej Európe.
   V súčastnosti vidieť dôsledky členstva v EU a NATO, ktoré manipuluje povedomie západných Slovanov, aby sa za svoj pôvod doslova hanbili, a nepriznávali sa k tomu že sú Slovanská vetva na západe.

   Smazat
  2. Bratře, píšeš nesmysly. Chorvati o sobě tvrdí, že jsou Gótové a ne Slovani. Chorvaty tedy mezi nás, prosím, netahej. Ovšem za posledních válek vraždili jižní Slovany velmi zdatně. Asi jako Slováci, kteří prodávali Hitlerovi svoje Židy ke zplynování.

   Aha, proto ta sympatie k Chorvatů-Gótům. Už mi došlo.

   Smazat
  3. Pane 22:49 Chorváti sú Indoiránsky kmeň, ktorí sa pomiešal zo Slovanmy. A sú potomkami Bielych Chorvátov.
   Ktorí došli až k Jadranu. Bulhary naopak došli do dnešného Bulharska a tam sa naopak pomiešali so 7 slovanskýmy kmeňmy, ale kedže boli menšine, tak sa pomiešali tiež, ale názov Bulhary, prijali miestny Slovania, a prišelci prijali miestnu variantu Južnej Slovančiny.

   Chorváti a Slováci boli vyše 900 rokov súčasťou spoločného štátu, Uhorského kráľovstva.

   Smazat
  4. Co o sobě říkají Chorvaté, je nepodstatné, pravdou je to, že jejich populace je smíšená, tak jako v celé Evropě. Národní skupiny se dělí většinou podle jazyka, ne kmenově genetické příslušnosti. Není ani přesně jasné, jaké genotypy patří ke kterým kmenům-národům, dá se to určit jen přibližně. Chorvaté mají ve svém genofondu především balkánské geny dominující celému Balkánu, ale také geny, které najdete třeba i tady, na Ukrajině a po celé východní Evropě.

   Jazykově jsou spřízněni s tzv. "slovanskou" skupinou, ke které se prokazatelně už delší dobu nehlásí. Jestli se jim to nelíbí, klidně ať obnoví dalmátštinu, která vymizela v 19.století. Schválně jestli se jim to podaří vbít okovanou botou do hlav Chorvatům ze Slavonie po vzoru jejich pobratimů a soudruhů v boji za čistotu rasy jako na Ukrajině.

   Stejně tak je jedno, jestli se hlásí ke "Gótům". Ať se hlásí třeba k Hyperborejcům nebo Atlanťanům, je to jejich věc.

   Ovšem je to tak trochu směšné a trapné, jelikož z populace Gótů jich na Balkán moc nepřišlo. Zato jejich působení bylo zaznamenáno na území současného Polska (pravlast), Francie, Německa, Ukrajiny, Ruska.. a jejich původ je pravděpodobně (dle tradice) ve Švédsku. Pokud Balkán, pak východní - Rumunsko, Bulharsko, Řecko... nikde nevidím Chorvaty. Navíc germánskými jazyky se na většině bývalých "gótských" území dnes už dávno nemluví.

   Připomíná mi to Maďary, kteří odvozují svůj původ od Sarmatů nebo spíš západních Skythů, ale nijak nevysvětlili, jakým způsobem se k nim dostal uhrofinský jazyk ze severního Uralu, i legendy a symboly domácích kmenů Chanti a Mansi. Sarmati a Skythové sice ve zdejších končinách prokazatelně žili, jenže anály okolo roku 1000 jednoznačně zaznamenaly příchod Kumánů, kteří mohli s sebou stáhnout zbytek kmenů vypuzených ze svých pravlastí ještě Huny, a rozprsknutých po širočině současného jižního asijského a evropského Ruska. Kryje se to s třetí vlnou stěhování národů. Od té doby se datuje Maďarsko, maďarština a bájný pták Turul. Ale oni né, oni jsou Skythové. Mimochodem, pravlast Skythů je taky v Rusku.

   Smazat
 22. Uz se tesim, az zacne platit zakon o overovani informaci a mistni ruda smecka zacne platit pokuty za ty jejich lzi. To uz ani nebudou mit na ty rude trencle, ve kterych zoufali pobihaji po Vaclavaku:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Troubo, ČT a ČRo se pak nedoplatí!
   Chápeš, ty modrá trencle?!

   Smazat
 23. Skrzypczak je obyčejný zelený dement jako Pavel kdáká jen aby si udržel dobré koryto.

  OdpovědětSmazat
 24. I přes sebejistý pohled toho polského jenerála je jedno stále nejasné.
  Totiž, kde v Polsku mají tito záštiplní darebáci hnízdo?
  Z něhož se rozlézají jako švábi, aby svými ničivě hloupými výroky bez přestání zostřovali mezinár.-polit. atmosféru v našem bezprostředním sousedství.
  A tím ohrožovali i nás ...

  OdpovědětSmazat
 25. Už chápu proč ministry obrany nemohou být generálové, či jiné vojenské hodnosti.

  OdpovědětSmazat
 26. Dopouštíte se stále stejné chyby. Uvažujete špatně, respektive primitivně hloupě. Připadám si tady mezi vámi jako v základní škole a jsem radostí bez sebe, že už dokážete psát a asi i počítat.

  Zaprvé: Nikdo nezaútočí na místo očekávaného útoku a především, pokud nemá alespoň trojnásobnou převahu,... jak i vyučuje vojenská škola na základě jí historicky získaných zkušeností. Rusko takovou převahu zdaleka nemá.
  ..... Pokud nezaútočí proti zbabělci, jako například a především českoslovenští legionáři proti ruským městům, která dobývali i v početní menšině. Proto je nezbytné na ruské provokace alespoň adekvátně tvrdě reagovat.


  Zadruhé: Možná si myslíte, že síla vše vyřeší,,, možná už někteří z vás poznali, že inteligence, respektive chytrost, slaví úspěch i proti početní převaze. Rusko ale už i Čína, jsou právě na té požadované úrovni, tedy, začaly už myslet. Nepodceňujte tedy jejich válečnické umění, které se už vyrovná tomu vašemu. Sami byste tak debilně, pouze silou, nejednali. Takže, je naprosto správné uvažovat o možnosti Ruského útoku na východní Evropu a dávat to najevo. Lepší obrana proti tomu neexistuje.

  Zatřetí: Jaká jaderná válka? Co by tím kdo získal, v dnešním globalizovaném světě? Nic, respektive jen problém. Zničené území a znečištěnou celou planetu s obrovskými zdravotními problémy především co do počtu postižených a jejich požadavky na náhradu škody. Účinnější jsou všechny ostatní ZHN, tedy zbraně hromadného ničení a i výhodnější. Naprosto výhodnější.

  Začtvrté: Možná jste si už uvědomili, že ve vesmíru, který jen v té naší galaxii čítá, podle vědců, více než čtyři sta miliard hvězd a mnohonásobně více jejich planet, ...... nejste asi sami. Důkazů o tomto faktu je mnoho, internet jimi až přetéká. Proč si tedy a proto hloupě, myslíte, že vy lidé rozhodujete o všem. Mýlíte se.

  Zapáté a ne zaposlední, ale stačí: Možná, že na Zemi už jsou lidé, vaši spoluobčané, spolupracující s nějakými vesmírnými civilizacemi, jimi vyzbrojeni a opravňující je svým pozemským právem k boji za ně, k jejich, ale i k vaší, lidské záchraně a to se týká ale už i detailních bojových akcí, tedy ne jen těch globálních. Proto mohou být jimi přímo ničeni velitelé, vojenští i političtí. Válce by tak bylo zabráněno absolutně. Ale, zase, ... proč zabráněno. Bylo by to správné? Bylo by správné například nechat existovat a působit Islámský stát, který jste teprve nedávno zlikvidovali? I válka je tedy někdy potřeba a je nutné, tedy, uvažovat o pozitivitě jednotlivých válečných stran.

  + Doplňuji strategii, která je pro nepřátele NATO nevyhnutelná: Zničit centrum, potom zbytek. Možný by stačilo centrum napadnout, tedy USA. Zbytek, by se vzdal, protože vy Evropa, na válku serete, promiňte mi to vulgární slovo, chtěl jsem tu skutečnost zdůraznit. NATO = USA. Bez USA není NATO ani vaše evropská dostatečně účinná obrana. Zdravím

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Islámský stát zlikvidovali Rusové.
   2.5. Položíme kytice k památníku našich osvoboditelu Šenova. Děkuje že jste nás osvobodili od fašismu.Vojáci rudé armády prolili i v tomto městečku krev. Nikdy nezapomeneme.

   Smazat
 27. Kdo nechce dále žít,ať se chystá na další válku tentokrát s jadernými zbraněmi! To může plánovat jenom úchylný debil!!

  OdpovědětSmazat
 28. 23:13 v tom vašem rozsáhlém, poněkud zmateném textu nenacházím, stejně jako u všech těch co straší útokem ze strany Ruské federace, nějaké to vysvětlení proč by to Ruská federace dělala a kde by na to vzala sílu. Dokonce, co by si ten stotřicetimilionový stát počnul, kdyby zvítězil, se šestsetmilionovou poraženou Evropou a špatně naladěnými třistadvacetimilionovýni USA za zády. Skutečně prosím o vysvětlení.

  OdpovědětSmazat
 29. Eliminujte toho Pšonka, ještě pár válkychtivých zelených mozků zlikvidovat k tomu a bude klid.

  OdpovědětSmazat
 30. Ono je to ještě jednodušší. Na Altaji možná tu a tam někdo přežije. Ve Velkopolsku nikdo. (Třeba Wyoming by taky na chvilku šel, pokud se teda někdo netrefí do k Béďovi do Jellystonu a pokud řeči o tamní kaldeře nejsou upřílišněné). Ale my máme furt důležitější starosti než tohle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1) Yellowstone
   2) není pravděpodobné, že by i několik jaderných explozí vyprovokovalo výbuch supervulkánu. Charakter kotle není typický jako u jiných sopek a řídí se jinými geofyzikálními zákony.
   3) kdyby "vybuchl" Yellowstone, pak končí život Homo sapiens na celé planetě. Nejen v důsledku zamoření vzduchu, ale i obřích tsunami, které by se prohnaly nad kontinenty.
   4) jinak zcela zdráv?

   Smazat
 31. Kdyby k něčemu došlo tak budou žít o chvilenku déle než jejich páníčci za mořem. Poláci jsou šílenci a sebevrazi.

  OdpovědětSmazat
 32. Před druhou sv. válkou jsme ve Slezsku měli i Polské školy, které tu jsou i dnes. Po záboru Těšinska, okamžitě poláci zavřeli České školy. OSTRAVICA GRANICA ! Co si myslí. Bojovat se bude ve střední evropě, jako vždy. Poláky a Slováky nezachrání žádná základna USA. Jedině budovat vztahy, tak jako prezident Zeman. Přece nebudeme hlupáci jako Napoleon a hňup hitler, ukrajinci k tomu mají blízko. Benderu mají za boha a pochodňové marše v Kyjevě dokazují stále větší ukrajinské arizace. To je hrozba.

  OdpovědětSmazat
 33. Rusko bojovať s USA na území Poľska? Toto hovorí poľský generál? Ten snáď žije ešte niekedy v dobách šabličiek pána Wolodijovského?! Toto velí armáde?! Veď to patrí do múzea, alebo cvokárne!

  OdpovědětSmazat
 34. Díky polskému xindlu jsem si uvědomil, jak rád mám Rusko.

  OdpovědětSmazat
 35. 7:22 Měls, páč Rusko zaniklo v březnu 1917 a bez toho žido kagalu kterej ho nahradil, bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lazar Kaganovič..Držím jim palce,aby vydrželi. My russkie, s nami Bog.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.