Reklama

neděle 28. dubna 2019

Pozoruhodně zmatený kandidát KSČM do Evropského parlamentu

Ivan David
28. 4. 2019
Útočit pomocí neřízené střely se nemusí vyplatit. KSČM jde do voleb s heslem "Nenechme to tak." Heslo dobře odráží bezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví
jak ještě starostlivou politickou stranu. Totiž co nenechme jak? Trochu to připomíná hesla ČSSD na sestupu: "Myslíme to upřímně!" nebo ODS "Dokázali jsme, že to dokážeme!" Mladý kandidát KSČM Arťom Korjagin na svém facebooku napsal ZDE: "Okamurovcům těče do bot, jejich preference klesají, počty jejich příznivců také a dokonce i jejich vlastní poslanci a členové strany opouštějí potápějící se loď...

Nepřekvapuje mě, že volí taktiku pomluv a očerňování jediné strany, která opravdu brání zájmy obyčejných občanů České republiky. Proti KSČM.
To, že znevažujeme statní hymnu, spolčujeme se s pražskými liberály a pravičáky, nebo že tíhneme k ultralevičáckým ideologiím, jsou opravdu zoufalé pokusy nás znemožnit.
Účast nás, mladých komunistů, na protidemonstraci na Václavském náměstí mělo jasné sdělení jak pro hrstku příznivců Okamury, tak pro ty, kteří momentálně stáli vedle nás.
Ani štvaní národů proti sobě ani poklonkování evropským byrokratům nám nepomůže.
Jedinou cestou z globálního kapitalismu, imperiálního válčení a globální klimatické katastrofy je socialismus. A z toho já rozhodně ustupovat nehodlám."


Soudím, že ve znemožňování jim nikdo pomáhat nemusí. Panu Korjaginovi uniklo, že SPD má vyšší preference než KSČM a že loď SPD se rozhodně nepotápí. Hrstka příznivců SPD čítala, jak je patrno z fotografií, několik tisíc osob. Pan Karjagin vysvětluje, proč na Václavském náměstí protestovali bok po boku se řvoucmi paviány z různých bojůvek proti SPD a současně protestovali proti těm, kteří "momentálně stáli vedle nás". Mělo to prý jasné sdělení. Jasné asi jako jejich volební heslo. Nevím, kdo podle pana kandidáta "štve národy proti sobě". SPD si přeje "Evropu národů". Asi těžko by národy současně štvalo proti sobě. Možná se mu zdá, že pan Okamura štve jednu svoji polovinu proti druhé. To ovšem nemohu potvrdit, neboť kdykoli jsem ho spatřil, dlel velmi pevně pohromadě. Možná, že národy proti sobě štvou ti, kteří momentálně stáli vedle nich, například imigranty proti evropským domorodcům, "Evropany" proti Rusku...  Nevím, jisté je, že to KSČM tak nenechá.


"Poklonkování evropským byrokratům" lze připisovat asi jen těm, kteří "momentálně" stáli vedle mladých komunistů s modrými vlajkami se žlutými hvězdičkami. Zajímalo by mě (čistě pro pobavení), jaké jasné sdělení jim předali, když vedle nich stáli.

Pan Korjagin je pevně přesvědčen, že "jedinou z cest je socialismus". Jen netuším, kde ho vidí. Že by Babiš?

Nevím, co dělali mladí komunisté během zvuků hymny. Že by nehnutě stáli vedle řvoucích paviánů?

Dále se od kandidáta dočítáme, že: "...bychom měli hledat to, co máme společného, a stavět svět ve kterém chceme žít na spolupráci mezi pracujícími a to bez ohledu na rasu, národ nebo vyznání." Problém tkví v tom, že imigranti, které má zjevně na mysli, moc pracující nejsou, spolupracovat nechtějí, za to chtějí spíše bourat, než stavět.

Souhlasím s Korjaginovým bystrým postřehem, že problémy EU souvisí s "obrovskou mocí nadnárodních korporací a jim věrných byrokratů". Zdá se, že mladý komunista Korjagin společně se zkušenou europoslankyní Konečnou hodlají i další dlouhá léta vytrvale bojovat s "obrovskou mocí" a současně zůstat "proletářskými internacionalisty" uvnitř EU. Korjagin dodává bojovné "v jednotě je síla". Patrně proto byli "momenálně" jednotní s těmi, se kterými stáli.

Produkty nového myšlení pana Artěma Korjagina pěkně zhodnotili diskutující:

Piráti mají v hlavě také zmatek, proč by na něj neměli právo i mladí komunisté?

125 komentářů :

 1. Když tam nebude "oligarcha", tak si se zbytkem sorošovci a jejich demagogický blok ošetří konečník! Dívejte se na to co oligarcha dělá a ne na to co vysílá "veřejnoprávní" sorošovize. Máte jinou variantu? Kterou? Už víte, kolik poslanců zase zradí Okamuru a přihlásí se ke svým? Na tohle stačí kuličkové počítadlo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkorumpované trio Filip. Dolejš a Kováčik ke škodě prostých občanů Česka ovládlo vedení KSČM a poctivě slouží buržoazii !!! Pokud si poctiví komunisté neuvědomí tragédii ve které se nachází KSČM ( spolupráce se zlodějským miliardářem )tak je tato strana nevolitelná a potom zbývá jen SPD !!

   Smazat
  2. To je také příklad "svobody a demo":

   Herec Jakub Štáfek se pro týdeník 5+2 vyjádřil k hokejistovi Jaromíru Jágrovi. Podle jeho slov toho sice slavná česká „68“ dokázala moc, ale zároveň je strašně prodejná.

   Smazat
  3. ....a to si myslíte, že se "oligarcha" nepřidá k sorošovcům a nevytře si s námi zadek jako jeden muž???? Nakonec už to dokázali vícekrát. Volit ANO nebo ČSSD, to je "nymlich"......

   Smazat
  4. VZHLEDEM K TOMU,ŽE JEDINĚ NA NR EXISTUJKE PŘIMÁ DEMOKRACIE

   podle představ občanů voličů a to okamžitě a hned ,se intelektuálni špíčka ČSV zajimala proč funkcionáři KSČM chtěji,aby ze strany zůstaly jenom cucky zejména proto,že právě jim chybi jakýkoli pocitt aby zajistili přimou demokracii občanského typu i u nich ,která očividně jakž takž funguje tady na NR.

   MLUVILI JSME S OSOBAMI,KTERÉ JSOU ODPOVĚDNY ZA IDEOLOGII,anebo taky ne .

   Tyto osoby poslaly našeho mluvčiho za předsedou,že VŠE dělá on.
   Na otázku,zda otevřou na svém stranickém webu diskuzni rubriky pod svými články stejně jak to funguje tady a přestanou ttu nechat drtit bezprizorné mladiky,kteři pohrdaji voliči,neozvou se a za to je máme volit, prý nikdo z nich odpovědný není.

   NO POTĚŠ PÁNBŮH V CO ZMĚNIL TU VELKOU STRANU JE FAKT NANEJVÝŠ NEZAJIMAVÉ.

   Smazat
 2. Vypadá to, že onen mladý rádoby komunista neví nic ani o světě, ani o SPD krom toho, co se dozví z mainstreamu popř. od svých, bůhvíjak vybraných vrstevníků. Pokud ne hůř. Filipe, Filipe Vojtěchu, nejvyšší čas tě, i se tvou suitou, vyměnit.

  OdpovědětSmazat
 3. Naprosto souhlasím s paní Lenkou a divím se, že KSČM, takové kandidáty dává. Jediné řešení je vykroužkovat pana Ondráčka.

  OdpovědětSmazat
 4. No co, sorošovci jsou rozlezlí všude, v KSČM odstavili za pomoci hloupých voličů Skálu, Grebeníčka, Semelovou a je interní věcí komunistů, že si to nechají jejich členové líbit. Chtěl jsem je volit a děkuji za upozornění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevolte komunisty, volte SPD, kteří vás určitě zklamou, což zatím určitě nevíte. Spěte v klidu.

   Smazat
  2. 22:42
   Jako na každém volebním lístku, i mezi komunistickými kandidáty se dá kroužkovat.

   Smazat
 5. Pane doktore, podpora komunistů pro Babiše je nejlepší volba ze všech špatných, které jsou k dispozici. Vy byste si přál u vlády koalici demokratů nebo koalici ANO s odeesáky a černoprdelníky nebo starosty a piráty? To máte cit pro strategii? Vy jste na vojenské katedře asi nedával pozor a výuku jste prospal, když vás učili, jaký je rozdíl mezi taktikou a strategií. Podíl na sračkách má i vaše bývalá strana, když vstoupila do koalice 101. Je stresující, když teď v televizi vidím ječícího idiota Špidlu jak ohlašuje vstup do EU. Oni to v televizi dělají schválně, že toho panáka ukazují lidem. Jestliže se náhodou octnete v Bruselu, budete muset strávit velmi odpornou frakci, které nevadí podřadné potraviny pro Česko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 22:52
   Přešlápněte si. Kdyby to nestačilo, tak je třeba si na konci věty pamatovat začátek. Hezky jste vyjmenoval tu tzv.nejhorší variantu (ne)demokratu" odeesáky a černoprdelníky nebo starosty a piráty"
   No a toho vašeho pomateného chlapce přivinuli na svou hruď právě oni jmenovaní vejlupci. Hezky si s nimi zanotoval, respektive zavřískal, na rozdíl od nich, zadarmo. Nakonec poznámka: jestli jste Vy při výuce nespal, tak musel být vykládající stratég spíše tragéd. O tom psal doktor David, víme ?

   Smazat
 6. Ad 22:52 Nevím, co jíte, že jste tak chytrý. Nejde o to, co bych si přál, ale o rozporné chování KSČM. To je od nich šlechetné, že to zachraňují... Taktiku mají skvělou, strategie chybí. Já jsou do koalice nevstupoval, byl jsem vyakčněn Špidlou. Pokud jde o potraviny, SPD má dvojí kvalitu mezi hlavními hesly. Že to nevadí Itálii a Francii, to mě nepřekvapuje, ale mě vadí spíše podřadné mzdy, kvůli kterým se vyrábějí podřadné potraviny...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PANE DOKTORE DAVIDE,CO TAK ZKUSIT PANA KORČAGINA POZVAT

   do diskuse tady.ČSV by se rádo konečně od někoho z KSČM dozvědělo proč MLČI jejich šéf propagandy, nebo se schovává ČI CO a proto celá strana krachuje.Co tak zkusit se pana kandidáta KSČM do EU zeptat na př.

   PROČ KSČM PODPORUJE KAPITALISTU ZUCKERBERGA NA FB vyrábi mu hnanim sympatizantů KSČM NA FB zisk a on za to své zákazniky zcenzuruje.
   Proč zablokovalo KSČM diskuzi na svém vebu a žene své přiznivce na FB kde nevidine jako voliči žádnou přimou oapovědnost,ale jen kecy a kapitalistovi cenzoristovi hnát do pytle pohádkové zisky a zbavuji se tak možnosti

   OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE HNED A TEĎ JAKO TADY EXISTUJE NA NR

   -jak bude zajištěn KSČM cil zavést společnost k
   socialismu,tedy jak bude zajištěno k tomu potřebné
   znárodněni
   výrobnich prostředku,jako kdysi
   -jak panu Korčaginovi fuguje jeho družstvo a zda
   jako podnikateli dá jemu a družstvu i zisk
   -proč KSČM nijak neodsuzuje neomarxismus a zda vi
   co to je
   -zda je pravda,že prý chce udělat Prahu hlavni
   město AFRIKY a jak konkretně bude reformovat to EU
   má plán?

   ATD,ATD CO VY NA TO PANE DOKTORE?

   Smazat
  2. A co když se tu pan Korjagin bude bát udělat komentař nebot je mladý a jak to poplanta tak ho tu maznou.
   Kdo tam v KSČM vlastně dělá propagandu,když skálu zdynamitovali a přeceda musi dělat všechno sám?
   Tak at se na to aspoň členové strany ptaji své verchušky než vymřou!
   Ach ,jak to byla dobrá a velká strana!

   Smazat
  3. Jak to tak vypadá, vy pane doktore snídáte vtipnou kaši. Já dnes musím vzít lehkou snídani. Útočíte jako na odvetu, kdy vám Kateřina Konečná jako bývalému socanovi vyprášila kožich a vám zbyly jen ústupové boje do předem připravených pozic. Přál bych vám trochu skromnosti. Tomio není žádné terno, to mi věřte. Kdo ví, kam vás přivede. Jen abyste neskončil jako Keller.

   Smazat
  4. Vážený pane doktore, připomeňte si evangelium: "Kterakž pak vidíš mrvu v oku bratra svého, a v oku svém břevna neznamenáš?"

   Především jsem přesvědčen, ve vší úctě a s veškerou sympatií, že Vaše polemika s mladým Korjaginem je zbytečná, neproduktivní. Vůbec nemělo smysl na to reagovat. Tím neříkám, že to od Korjagina bylo smysluplné, ale holt je to Korjagin a ani ne lídr. Soudruh předseda Filip by to SPD takhle nevmetl, ale ten má zase mouchy, jak to říci, spíše protichůdné, jak všichni víme. Včetně toho, že ty mouchy typově sdílí i s jinými předsedy a místopředsedy.

   A pokud slyším dnes a denně od předsedy Okamury razit linii o vládě ANO, ČSSD a KSČM ... no prostě vykašlal bych se na to. Nemá smysl jitřit rozpory mezi Národním bojem za osvobození Palestiny a Bojem za národní palestinské osvobození (Monty Python).

   Smazat
  5. Neštastná Konečná se nepostarala o své zvoleni za šéfa KSČM a nezbylo ji nic jiného než se alespoň stát expertkou jak v EU hlasovat proti těm,kteři ji tam poslali.
   No ta Kateřina je fakt boži naděleni a mohla by na to vzit klidně i jed!!

   Smazat
 7. Manipulátoři.cz na faktech nezáleží?

  KOMENTÁŘ: Jak může Ivan David vyhrát evropské volby...?
  Prague Security Studies Institute
  AUTOR: PRAGUE SECURITY STUDIES INSTITUTEPUBLIKOVÁNO:

  Pro stranu SPD platformy typu Nová republika představují vítaný prostor pro (nerozporovanou a rozsahově víceméně neomezenou) prezentaci postojů ve formě politických prohlášení, rozhovorů či citací převzatých z facebookových postů. Vedle Facebooku tak alternativní média představují pro politiky SPD důležitý nástroj pro oslovování voličů v diskuzích, lehce manipulovatelných. Nepředstavují však pouze prostor pro vyjadřování, avšak také prostor pro mobilizaci podporovatelů – většina komentářů zde publikovaní je k SPD pozitivní a nebylo výjimkou ani doporučení tuto stranu volit přímo redakcí. Jak však ukazuje série článků na prominentním dezinformačním webu Aeronet, v nichž je SPD ostře kritizována, tato skutečnost nemusí platit vždy a všude.

  Skutečnost, že se tato symbióza postupně přetaví v plnohodnotnou spolupráci, vlastně není vůbec překvapivá. Například již v senátních volbách na podzim 2018 SPD nominovala i další osoby, jejichž komentáře se na webech šířících pouze dezinformace objevují pravidelně. Je tedy možné konstatovat, že extrémisté a konspirátoři alespoň vyložili karty na stůl a otevřeně se přihlásili ke stejným politickým oblbovacím cílům.

  Přítomnost lidí jako je Ivan David v předvolební debatě však může být problematická, jelikož hrozí, že rétorika plná dezinformací, konspirací a manipulací, která zůstávala omezená na ubohé okrajové platformy, dostane prostor i v mediálním mainstreamu. A pak už záleží jenom na schopnosti ostatních kandidujících subjektů a médií vykázat její nositele do patřičných mezí fake news a nikoli začít se přiživovat na tématech, která přinesou do debaty. Před volbami do Evropského parlamentu pravděpodobně poznamenanými nízkou oblibou Evropské unie a tématem migrace, však může být pokušení hrát anti-unijní kartu, kterou pravidelně vynášejí platformy jako Nová republika, šířící dezinformace, příliš silné.

  Samozřejmě se může opakovat situace z podzimu 2018, kdy samotný David na kampaň víceméně rezignoval a obdržel zanedbatelných 2 318 hlasů. I pokud však SPD opět takto pohoří, mohou jejích kandidáti z řad konspirátorů jako je Ivan David přesto triumfovat, pokud se jim do veřejné debaty podaří vnést manipulativní rétoriku a lživá témata migrace, která by jinak cirkulovala pouze na alternativních médiích, či kolovala v konspiračních e-mailech. Aby se tak nestalo, bude se muset mít expertní komunita, média a zejména kandidující subjekty na pozoru a nenaskočit na vlnu manipulací souvisících s EU, které se před volbami jistě z Nové republiky objeví.

  Jonáš Syrovátka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemůžu z toho nijak poznat, v čem I. David je konspirátorem?
   Nevidím žádné konspirační teorie, jako třeba, že
   J.F.K. zavraždila Al-Kaida.
   Skoro se obávám, že to ani Jonáš Syrovátka sám neví.
   Nebo, že by to ani J. Syrovátkovi Oni neprozradili?

   Smazat
  2. Pane Syrovátka

   v důsledku naprosto neschopných managerů tisku a tv se dnes každý normálni občan doslova pídi po tzv dezinformacich a oficiálni media dostala název ohlupovadla.
   Téměř nikdo je dnes nečte a vyvolávaji jen smích jak na nich musi ti majitelé doplácet,aby šli na buben když jim havaruji.
   Pane,nohl by jste při svých přištich komentářich napsat PŘESNĚ kde se ty dezinformace na NR nacházeji??.
   Každý noemálni občan ČR bude vděčen a počitalo,které registruje návštěvy se chutně roztoči, jako vrtule!
   Vaše skvělé jméno se stane symbolem kvality opravdové informace a ne,že ne ANO!!

   Smazat
  3. 18:48-pan Syrovátka snad jen cituje " Pražskou bezpečnostní služební studii Havlistů. Mimochodem je přesná a měli by ji číst i lidé z opačného směru. Je z ní cítit i oprávněný strach o ztrátu, dosud vlastněných pozic "Kavárnou". Květnové volby jsou velmi důležité i "Sluníčkáři" si jsou toho vědomi! Tak všichni k volbám, kdy máme reálnou příležitost a moc, společně s EU národy se vzepřít nenáviděné moci a jejich představitelům. Nabízí se heslo, "dobít" Bastilu v Bruselu!

   Smazat
  4. Pane Mírku přesně tak, tomu J. Syrovátkovi zde neodpovídejte, vložil jsem ho sem pro Vás a hlavně pro kandidujícího doktora Davida, tu jejich paniku a kopání kolem sebe z obav, že mohou být odkorytováni, převzal jsem článek i s jeho vizitkou a nechtěl jsem psát na závěr svou přezdívku, ta by mohla zapříčinit vymizení?! K volbám jdeme celá rodina i moje matka s volebním lístkem MUDr. I.Davida, CSc. ...

   MAMON → Ramón

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Anonymní29. dubna 2019 0:50
   Možná to tak z rychlíku vypadá, ale reálně SPD a KSČM nejsou bratři. Takže to je normální politické soupeření. P.K.

   Smazat

 9. Tak dobrou, Vy šprýmaři...

  OdpovědětSmazat
 10. Jsem naprosto v klidu, ty předvolební manévry nemohou změnit, to co si o jednotlivých stranách myslím, to jak se dlouhodobě projevují. Ještě by o SPD mohli napsat, že žerou malé děti, ovšem po volbách by se zjistilo, že je žerou i malé děti, takže SPD volím i kdyby se presstitutské kurvičky zbláznily. Hej hou.

  OdpovědětSmazat
 11. Jeden ze zlodejskych parasitu si zde vylejva slzu a provokuje. ze tento platek je antisemi .Jednou bys bido byl rad kdybys to nepsal ony , ty mlejny melou a jak znamo rozemelou To tady bylo jiz za komunistu kdyz jste rozhodovali s VASIM Rudlou koho a jak rychle popravit a a smelo s ejen rvat na vecne casy .A vidis jak to dopadlo Rudlu vysypali v Treboraticich spolu s kamosi ze stejne hospody na silnici aby auta neklouzala a historie sla dal ,vse jsme jiz zazili tak nas neotravuj.Prezili jsme Hitlera Rudlu ktery tady vrazdil jen kratce a Husaka a panbuh nam nakonec nadelil Havelsteina ktery to dorazil ,tu historii.Ale kola se toci a hlavne tam nestrc ruku nebo hlavu

  OdpovědětSmazat
 12. Panove !
  Nektere vase prispevky jsou DYNAMIT a me se velmi libi !
  Zde volam do sveta, ze fandim SPD !
  Dnes odpoledne se Americane z Republikanske strany pobavili tim, co se stalo 25.4. v Praze.
  Dr. Davide prejeme vam uspech ! Jsme na vasi strane !
  Vase akce byla skvela a navsteva pani Marine Le Pen uspech podtrhla ! Cesi volte SPD a ignorujte nalepky !
  h.

  OdpovědětSmazat
 13. No, ať už David v eurovolbách uspěje, nebo ne, svět se, alespoň pro něj, bude točit dál. Na rozdíl od drtivé většiny jeho protikandidátů, je alespoň v něčem odborně vzdělaný a na politice není ekonomicky závislý.
  Když vidím třeba takového Špidlu, nenapadá mne profese, ve které by se dokázal uživit, pokud by byl voliči odejit z politiky. A takových tam dřepí drtivá většina. Jejich jedinou odbornou kvalifikací jsou prořízlé, ulhané huby a slizké tělo. Pokud by na ně dolehly podmínky stejné, jako které naordinovali během svého působení v politice svým voličům, pochcípali by hlady. Nic neumí a jsou chorobně líní. Je smutné, že si těchto vlastností voliči u svých favoritů nevšímají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zhnusený,

   Mě napadá u Špidly, baťůžek na hrbu v něm trávu a kapucu na hlavě pouze, skvoter (též squatter, squater, skvotr). Člověk, který se skupinou dalších skvoterů Marečkem Bendů, Ferym, Dolejšem a Němcovou, obsazuje neobývané budovy nebo pozemky, ke kterým nemá žádná práva (nájemní, podnájemní smlouva apod.).

   Smazat
  2. izolační závody pobočka jin.hradec kde dělal skladníka již zmizely v propadlišti dějin jako většina podobných..............

   Smazat
  3. Nebyl to ani komediant, ale pouhá loutka a šašek. A vlastně ten šašek je pořád.

   Smazat
 14. K příspěvku MUDr. Davida: Když dva dělají totéž, není to totéž! Jestli bude zvolen ten nebo ten, nic na tomto světě se nestane a nezmění...Ta velká politika je řízena úplně ale úplně od jinud.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:05
   Pane,paní anonyme(ko).Nevěřte tomu, že jde o velkou politiku. Jde jen a jen o velké peníze a moc. Ale ten kdo dobrovolně předá moc pár lumpům je vlastně jejich otrok a také lump. Pokud jste věřící, tak si myslím, že ani bůh nebo jiný potentát nepřeje těm kteří se nesnaží.
   Václav

   Smazat
  2. Nasměřování civilizace do budoucna řídí skupina devíti. Bylo to u Aztéků i u Egypťanů bylo devět Bohů. Tak to jde celou historií. Mezi devíti byli významné osobnosti lidstva své doby, Leonardo, Koperník, Newton, Goethe, Einstein, Openheimer, Hoking. Dva hlasy v této skupině má vždy Bůh. Nevěřme neustále tomu co pochopíme! Novým členem tohoto grémia má být Kalousek....

   Smazat
  3. Anonymní29. dubna 2019 12:21
   To mu tam asi Topolánek drží fleka. Nejspíš tam potřebují nějakého oceněného ekonoma.

   Smazat
 15. 7:05 - NA OSOBNOSTI VELMI ZALEZI !
  Vsimnete si, jake positivni zmeny dokazal udelat president Trump ! I pres sabotovani , intriky a pomluvy, dokazal udelat za 2 1/2 roku vice, nez Obama a Bush dohromady za 16 let...
  Evropa jde zpravnym smerem ! SPD posiluje !

  OdpovědětSmazat
 16. Tenhle by se určitě během druhé světové války popravit nenechal, reformoval by říši zevnitř Wolfschanze.

  OdpovědětSmazat
 17. Infiltrace "spícími agenty" do KSČM (možná i do SPD )řízená za účelem omezení počtu voličů použitá před volbami u nás často funguje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad někdy bude možné nahlas říci, kdo jsou jejich řídicí důstojníci! PS. nebo k převzetí potajmu moci v té které straně.

   Smazat
 18. Tak už i komunisti mají novou Sorosmládež - sluníčka. Bravo! Vaše solidarita s nepracujícími z Afriky je nesmysl. Ta vaše nás zničí. Proto volit jedině SPD.

  OdpovědětSmazat
 19. Já jsem dávno ty „slavné" komunisty prokoukl přeji jim ať vypadnou v příštích volbách pryč. Novou opravdovou komunistickou stranu by měl založit pan Skála. Jdeme volit SPD!

  OdpovědětSmazat
 20. Ale tak komanči se přece parádně odkopali už některými jejich hlasováními, naposledy třeba s tou deklarací práv Afričanů - zcela jasně promigrační a rasistickou. Tím se zařadili po bok ostatních vítačů a eurohujerů. Vždyť ti jejich mládežníci se téměř ničím neliší od Pirátů - tím, že stáli bok po boku s vlajkami 4. říše v demonstraci proti SPD tedy jen zcela jasně signalizovali, na kterou stranu se zařadili. Všimněte si, že ta mladá generace je stejná, ať se jedná o komanče nebo socany (MSD - to je i Petříček, Hamajda nebo Maláčová) a názorově si sednou i s pirátskými smažkami...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tou mládeží to vidím podobně. Asi je to celé dané tou spotřební kulturou. Komunisté jdou s obhajobou migrace už proti národu. Naposledy Konečná štěkala proti SPD a obhajovala své hlasování pro Afričany u Soukupa, že se nás to netýká.

   Smazat
  2. Jakýsi francouzský magor Levi v ČT kázal, že pravice a levice se mají spojit, proti národovcům. Je zřejmé, že totalitáři si jsou blízcí a nenávidí demokracii, které říkají „národovci“. Demokracie se samozřejmě vztahuje ke státu, nebo národu, jinak nemůže existovat. P.K.

   Smazat
  3. Idiot Levý horoval pro bombardování Jugoslávie i pro válku proti Iráku. V Bělehradě za to dostal dortem do čumáku.

   Smazat
 21. No musím říci, že jsem naprosto zklamán tím co se stalo s revoluních stran Komunistické a Sociálně demokratické. Jejich straničtí vůdci se odklonili od pracujícího lidu a jsou pevnou částí vykořisťovatelů. A jejich mládež - to ani komentovat nebudu.
  Zlaté časy p. Grebeníčka, Ransdorfa a podobných vzdělaných a straně a lidu prospěšných.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Václav,

   já bych za celou tu polistopadovou dobu zmaru, zvostal asi jenom u toho Grebeníčka, dnes možná ten pan Skála s Ondráčkem. Míla, jak byl vzdělán, tak kupil investičně, jednu blbost za druhou, nákupy padělaných obrazů, neznámá konta ve Švýcarech. V europarlamentu si ho všilmli i zahraniční novináři, jak si podepsal docházku a prchal někam za školu? Jeho paní si vylívala srdce redaktorům, že je Míla poslal do exekuce? Na přechodech, když sedl za volant nebylo bezpečno, poněvadž postupně asi tři chodce posrážel autem. O mrtvých jen dobře.

   Smazat
  2. To je možná pravda, pokud zde hovoříte o panu Ransdorfovi - ono vlézt do špinavé, prasečí politiky, i kdybyste byl čistý jako anděl, jakmile do té špíny vlezete, čistý zůstat nelze. A je to jen asi tak mili - miligram nedobrých skutků vedle toho, co a jak rozkradla a neobyčejně zkurvila celá ta squadra šmejdů a lumpů, co vlezla do politiky po roce 1989. Tohle všechno kdyby se mělo dnes pověsit, nestačily by v ČR stromy. A zabavit těm šmejdům majetek který ukradli? Tak bude ČR bohatější než Kuvajt s Brunejským sultanátem dohromady. Jenže -kdo by to rozdělil lidem? v ČR NIKDO. Zas by to rozkradli jiní šmejdi. Bohmische hundes.

   Smazat
  3. Zrovna to zaskolactvi bych Ransdorfovi nevycital. Patrne je to bezna praxe a "novinari" si selektivne posvitili na par poslancu. Ale nalejme si cisteho vina. Bez silne frakce je tech par ceskych hlasu k nicemu. A dodnes jsou silne frakce jen ty protinarodni eurohujerske. Takze volba do EU parlamentu se da pojmout tak, ze si vyberu, u koho mi bude nejmin vadit, ze bude brat penize za nic. Jestli pristi volby neco zmeni se teprv ukaze, ja k volbam pujdu.

   Smazat
  4. Dobrá úvaha!

   Smazat
 22. Strategie, taktika a ještě hlavně úloha osobnosti v historii i v dnešku.Všude chybí ty osobnosti.U nás Okamura sice nad Filipem vyčnívá ale v současné spotřební době a moci oligarchů a nadnárodních monopolů, bank, EU, jejich propagandy jsou šance na změnu nulové. Myslím, že hlavně příroda v budoucnosti pomůže dosednout lidem na prdel až nebude voda a další suroviny. Pak lze očekávat i převratné společenské změny.

  OdpovědětSmazat
 23. 7:51
  Tak nějak to v budoucnu bude . Příroda v minulosti vždy likvidovala to co se přemnožilo . Na Zemi žije už příliš mnoho lidstva a počet neustále stoupá . Pokud se mezi sebou lidé nezničí sami /atomová apokalypsa / na což mají slušně nakročeno tak zasáhne příroda .

  OdpovědětSmazat
 24. Nechce se mi věřit, že by KSČM nominovala takového debila. Pokusy o narušení jednoty ale od jednotlivců budou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:29 Nebylo snad v KSČ debilů dost ? Jen díky své neschopnosti stáhli národ do koloniálního područí.

   Smazat
  2. Jaky rozdíl :

   NATO - Varšavská smlouvá
   EU - RVHP
   Žádný
   Jen roste počet kolaborantu a poklonkářů , zaprodali nejen zemi ale i sebe!!!

   Smazat
 25. Prakticky do všech odvětví našeho života se promítá nekoncepční, parazitická politika všech vlád od roku 1989. Je to dlouhá doba a jednotlivé strany se slily v jeden celek. Byť názorově působí rozdílně, v konečném důsledku k zásadním změnám nedochází. Důvodem je prorostlá státní administrativa sloužící moci peněz a penězům je v podstatě jedno, kdo vládne. Vymanit se s problémů dnešní společnosti, znamená omezit vliv peněz na svět okolo nás, na státní správu, na politiky atd. To nelze udělat bez změny myšlení každého jednotlivce.
  Pokud budeme i nadále přistupovat k jakémukoliv problému z pohledu ekonomické výhodnosti řešení pro vyvolené, řešení nemůže být nikdy ideální a ani přínosné pro společnost jako celek. Příkladů za poslední léta je spousta.
  Změnit pohled na svět kolem sebe, upřednostnit myšlenky a skutečné činy oproti slibům, zaměřit se na osobnosti a jejich charakter v jednotlivých stranách. Strana jako celek může mít sebelákavější program, ale rozhodují skutečné kroky k realizaci. V dnešní době dochází sice k rétorickým kláním v diskuzích, ale v podstatě jde pouze o porcování každoročního balíku vybraného na daních. To je základním cílem politik jednotlivých stran. Naproti tomu jsou v každé straně jedinci vybočující s trendu. Zde mě napadá Klaus ml. a jeho připomínka k bezmyšlenkovitému schvalování a aplikaci EU nařízení naším parlamentem. Rozebírá se vhodnost a nevhodnost jeho přirovnání, ale to podstatné se ztrácí v mlze na pozadí. Právě na tomto příkladu vidím učebnicový obrázek naší politiky. Neřeší se to, co nás může všechny do budoucna velmi poškodit a poškozuje, ale způsob, jakým je upozornění na daný problém provedeno.
  Pomazané hlavy hned začnou kázat o morálce, kterou znají pouze jako pojem v encyklopedii, a která je s jejich způsobem myšlení a chování neslučitelná.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V podstatě jste mohl svůj poměrně dlouhý komentář omezit na jedinou větu:Je třeba zlikvidovat světový kapitalismus dříve,než kapitalismus zlikviduje nás!!

   Smazat
  2. Ne, to není dlouhý komentář. Anonym 9.28 popsal přesně, jaký nešvar je dnešní politika, a česká obzvláště - o jakém kapitalizmu tady hovoříte? V ČR a kapitalizmus? To je směšné. Pro koho? Pro všechny "lidi", kteří se díky účelovým pravidlům a zákonům požírají mezi sebou? Pro to odporné vykořisťování člověka člověkem, pro ty tisíce různých "kanceláří" sídlících ve spoustě činžácích (odkud byli vypakováni nájemníci) zabývajících se hovadinami, jen se tam několik hodin denně dřepí, a pracují tam dětičky zbohatlíků a podnikatelů, kteří přes tyto "kanceláře" perou špinavé peníze, namísto placení daní státu? To Babiš zatím nevidí? On nevidí, že všechny ty reklamní agentury, které otravují a obtěžují na TV jsou jen pračky na špinavé peníze? Všichni ti sponzoři a bla bla bla? Ano, my dole máme kapitalizmus - ale všichni ti parchanti tam nahoře si nechali socializmus - co myslíte, že jsou státní dotace? Všechny ty trafiky? Komu "stát" chce, tomu nasype miliony, a ostatním naserou. Všechny dotace, a všechno, kde se nepodniká, ani nepracuje, a sypou se tam státní peníze vydělané pracujícími, je socializmus. V klasickém socializmu se peníze dělily nějakým podílem pro každého - v českém prasopsu se sypou jen vyvoleným. My to nejsme - my tady máme hru na kapitalizmus, kterou politici podporují, abychom se mezi sebou požrali co možná nejdřív.

   Smazat
 26. Dobrý komentář tam:

  Alena Košťáková:

  Tak se mi zdá, že mladí komunisté v tom mají pěkný maglajz. Kdysi princip proletářského internacionalismu nelze směšovat s invazí nelegálních migrantů! A ještě ji podporovat! Cožpak si neuvědomují, že tímto svým postojem stojí v jednom šiku s ultrapravicí, Schwarzenbergem a dalšími z TOP 09 a jsou vítanými pomocníky Sorose a dalšími představiteli nadnárodního kapitálu, ačkoliv se chtějí prezentovat jako " levice ". Pěkně zblbnou lidi a zdiskreditují levici. KSČM jenom velmi poškodí!!!!!!! Vážení mladí komunisté sounáležitost a internacionální pomoc lze směřovat tam, kde to skutečně potřebují, zejména v místních podmínkách při pomoci budování zničených ekonomik a ne přesidlováním domorodého, práceschopného obyvatelstva, to jste tak zabednění, že to nechápete? V KSČM nemáte co dělat, Sorosovi pohůnci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nejen mladí komunisté, ale i socialisté jsou vítači. Hrůza. Ta mládež je mimo. A to jsem levici volil. Dnes jde o přežití a ne o levicovost.9

   Smazat
  2. Ano - to je přesné. Přesně to chtějí. Žvanit o přivandrovalcích, migrace - migrace - aby se zakryly ty tuny sprostý, zlodějský špíny, kterou tady ta politická havěť praktikuje, a rozkradla veškerý majetek státu. Musí v lidech udržovat strach z migrantů, tak vyhrabává všechny excesy, a jsou toho plný media. Dříve za neoprávněné nakládání s majetkem státu ( nás všech) byly tvrdé tresty, po roce 1989 se přesně tomu začalo fandit ( divoká privatizace bylo svinstvo, jakému není rovno). Padesátá léta - znepříjemnila život buržoazním parazitům, kde celé generace nevěděly co je to práce, devadesátá léta zmrzačila životy pracujících, obyčejných lidí, vyházela je z práce i z bytů, aby mohla činžáky vrátit potomkům buržoustů - tak co je odpornější - okrást pracháče, nebo chudáka? Ať dnes všichni drží huby - havěť mizerná! Všechno rozkradli nebo prodali, ( i vodu a energie) a pod heslem co můžeš urvat urvi, co nemůžeš urvat zkurvi - zkurvili úplně všechno, co do roku 1989 bezvadně fungovalo. Obce bez obchodů s potravinami? Bez lékařů? Bez pošty? Co je to? Vybydlený skanzen? Zemědělská půda, na které se nic nepěstuje, a dováží se sem žrádlo plné chemie - co to je? To je odporný zločin lumpů, kteří po fingovaném "převratu" převlékli hadry a kradly jak straky. A trvá to dodnes -zlodějské žezlo si předávají členové lumpenrodin mezi sebou. Kdy skončí tohle? KDY? Nějakými volbami? To sotva. Jen když se žvaní o migrantech a budoucí vyvolení si na tom honí triko.

   Smazat
 27. Pane ABC popsal jste to velmi dobře jenom východisko z té siuace nevydím. Kapitalismus je zvrhlý parazitický systém. Zdegeneroval a bez nějaké katastrofy se nezmění. Tohle všechno je jenom komedie za účelem oddálení té katastrofy co nás čeká. J mojí osobní tagédií že jsem tohle všechno i když jsem nikdy neby komunista věděl PRAPRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
 28. To je zase žvanění na podporu SPD -kdysi se žvanilo na podporu Věcí veřejných, i na podporu strany zelených, na podporu Jourové i Bobošíkové - k čemu to všechno vedlo? Jakmile někomu přistrčejí čumák ke korytu, logicky zavře hubu, protože žere a mlaská. Představa, že by nějakou prosazovanou ideologií mohli o své koryto a mlaskání zase přijít, je pro ně (kohokoliv)nepřijatelná. Koryto je vždycky víc než vlastenectví a bla bla bla. Takhle to tady jde už dvacet let. Zatímco se v parlamentu paraziti jenom hádají o použité výrazy ( rasistický - nerasistický) - výzvy k omluvám, mimořádná zasedání kvůli kravinám (medaile, jakou vlajkou se má mávat z oken, trenýrky na hradní fangli apod) národ neskutečně trpí pod sprostou knutou exekutorů, justiční mafie a dalších hajzlů. Víte kolik nadělala z lidí ubožáků justiční mafie devadesátých let,kdy podporovala vznikající zbohatlíky, a rozkrádání státních podniků v divoké privatizaci? Statisíce! Statisíce lidí naletěly podvodníkům, jimž soudy svými rozsudky legalizovaly zlodějny a krácení daní z příjmů a vytvářely z toho "pohledávky" za jakýmsi bílým koněm? Tito bílí koně stále splácejí obří pohledávky za lumpy a svinské šmejdy dvacet let z důchodů ( další zvěrstvo soudců vytvářejících výkony rozhodnutí) a pohledávky se nesnižují, nýbrž rostou. Pohledávka třičtvrtě milionu před dvaceti lety, po dvaceti letech splácení tvoří něco přes čtyři miliony - kam jsme se v tom politickým svinčíku dostali? Kdo tohle svinstvo dnes zastaví? Na Marii Benešovou, která toto svinstvo kdysi jako jediná pojmenovala správně, se plive - tak kdo to zastaví? Ani jedno z těch hovad v parlamentu, kteří žvatlají už dvacet let jako "to by se mělo".." s tím by se mělo"... a dělá se hovno! Byty nejsou, zdravotnictví, a všechno je v prdeli! Co dělal pan Okamura - proč proti tomuhle svinčíku nikdy nebojoval? A další a další - proč? Protože to, jak trpí obyčejní lidé, jak živoří, nikoho z těch poserů se stotisícovými platy nezajímá. Dnes žvatlají jen o migrantech - proč nezažvatlají alespoň jednou, že je nezbytně nutná byrokratická změna a změna zpotvořených zákonů na všech frontách? Dluh ČSSD - který taky obludně nakynul ( dobře jim tak, hajzlům, kteří za tímhle svinstvem stojí) už je několikrát "odkládán" ale dluhy obyčejných lidí soudní exekutoři "neodkládají" -proč? Co nám budou platní noví lidé v EU parlamentu? Reálně nám nebudou platní vůbec nic. Tam se bude taky jen žvanit a budou se řešit kraviny, jako co řekl Trump a Putin-nic jinýho! Nechápu, o co se tady hádáte. Obyčejným lidem nebude žádný politický parazit vůbec nic platný, protože obyčejné lidi mají totálně na háku! Jo - oblbovačky, než je zvolen, to by jim šlo. A dál pak už nic. Všimněte si, kolik všeliajkých "kanceláří" dnes nabízí oddlužení, a pomoc a pomoc a pomoc -- blé blé blé - lidem uměle a sprostě zadluženým. Reálně pro ně udělají hovno, jen z nich vymačkají další peníze. A toto naši politici trpí? Proč neoddluží všechny lidi postižené těmi všivými zákony jako "stát"? Našup a ze dne na den?Spousta parazitů se živí "na chudobě" - proč to "stát" nezakáže? Proč stát nezakáže pracovní agentury a nechá je sprostě parazitovat na zaměstnávání lidí? Nestačily by personální oddělení podniků a fabrik kteří hledají lidi - a inzeráty, jako to bylo dřív? Proč tady jeden okrádá druhého, proč člověk vykořisťuje člověka? A v ČR je to opravdu něco ef ef ... rozlezlo se to společností jako rakovina. Proč s tím žádný politický parazit nic nedělá a neudělá? Proč všichni jen žvaní a řeší ptákoviny?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy si vážně myslíte,že někdo něco dokáže bez toho, že by se ujal vlády?..Já bych řekla, že ani pak nic svetoborneho.. Takže jde spíš o směr,kterým se vydáme.Bud více demokracie a nebo plný korporátní fasismus

   Smazat
  2. 11:42- máte pravdu, i pan 10:46 žvaní, bez návodu co s tím. Jsou jen dvě cesty k nápravě: volby a revoluce. Volby jsou cesta postupná, na revoluci se máme ne zas tak špatně. No a to "žvanění" prospívá oběma z cest. Dokud se "žvaní", není tuhá cenzura a diktatura, nedopusťme, aby bylo hůř.

   Smazat
 29. Pane Davide, proletářský internacionalismus znamená solidaritu dělníků jednoho národa s dělníky jiných národů. Je to solidarita třídy, která produkuje materiální bohatství každé země a přitom je vysávána buržoasními parazity a jejich lokaji. Rozhodně to není solidarita s parazity jakéhokoli druhu. Lze souhlasit s tím, že zbačkorovatělá KSČM produkuje slaboduchá hesla typu "nenechme to tak". Ale rozhodně lze souhlasit s tím, že kapitalismus je systém rozdíraný rozpory do takové míry, že se stal přežilým, neschopným se dále pokrokově rozvíjet a je překážkou emancipace lidství. LZ

  OdpovědětSmazat
 30. Konečná je správná europoslankyne...není to tak dávno,co jela na stejné vlně s ostatními a nazývala lidi fašisty,xenofoby atd.A mladý už je také nasáklý bruselismem

  OdpovědětSmazat
 31. Básník Jan Neruda kdysi napsal..."jen v srdce zápal,a chrabrost bohatýrů, a budem vojsko, netušených sil. Sláb jenom ten, kdo ztratil v sebe víru, a malý ten, kdo zná jen malý cíl!"....Kdyby členství v jakékoliv straně, která se dostane do parlamentu, bylo jen o odhodlání měnit a zlepšovat zprasečené poměry, vytvářet pořádné zákony, které by byly "pro lidi" když už všichni se prsí, že jsou "zástupci lidí", mohli by v těch stranách být skutečně odvážní lidé, vlastenci, ochotní se za svoji vlast rvát, a skuteční zástupci lidí. Když ono ale je to jen a jen o penězích. Každá "strana" dostává od státu hned miliony, - za co? Tak i KSČM - je to prostě strana. Stále jsou její zástupci v parlamentu, a všichni členové z toho mají prachy. Podnikají, kšeftují - to dříve prostě nebylo. Jak by se mohli účinně rvát "o lidi?" Co jsou pro všechny tyhle nýmandy "lidi"? Do politiky se dnes leze jen pro peníze - ne pro ideály. Nebo pro změnu zákonů tak, aby sloužily životu lidí.Aby se řešily problémy lidí.Aby se interpelovalo o tom, jaké nešvary se dějí ve městech a obcích, a aby se diskutovalo o tom, jak je měnit, aby se přijímaly návrhy zákonů apod. Ale to se neděje - jen se tam žvaní, a je dnes už jedno, kdo žvaní a o čem. Všechny zákony změnily životy lidí k horšímu, všechno, co by mělo život lidí zlepšit, je nazýváno "populizmus" - je to boj politiků s lidmi. Všichni političtí matadoři lezou do politiky jen pro prachy, pro možnost zlepšit životy svých rodin a kámošů, všechny ty trafiky a koryta, všechna ta korupce a zlodějny .. čteme o tom už dnes a denně. A děje se něco? Ne! Stydí se někdo? Ne! Monarchie a šlechta se považovala za nadlidi, s lidmi se zacházelo jako s prasaty, šlechta bydlela na zámcích v načančaných pokojích, a bezostyšně žila z dřiny těch, jimiž opovrhovala. Monarchie musela padnout, protože už jich bylo tolik, že sežrali sami sebe. Ale do dnešních dnů - po všem tom boji a socializmu a tak - změnilo se něco? NE! NE! a tisíckrát NE! Političtí parchanti bydlí v luxusních sídlech, a z dřiny lidí berou statisíce měsíčně, úplně bezostyšně kradou a podporují své rodiny a kámoše, považují se automaticky za nadlidi - kdo tohle jednou zastaví? Musíme počkat, až začnou požírat sami sebe? Na nějaký nový, pořádný převrat, až se lidi naserou, a pak už to bude o krvi se vším všudy? Za některé zpotvořené zákony by měli ti parchanti viset hlavou dolů - celý ten sajrajt, počínaje poslanci a konče senátory. Jsou to paraziti, živící se z práce lidí, na které kašlou - kdo tohle zastaví? Volby do EU, tuny popsaného papíru, a prázdné žvanění?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 29. dubna 2019 11:48

   Souhlas podepisuji!

   Ramón

   Ps. Dole je pěkná hymna.

   Smazat
  2. 11:48-škoda, že nemáte jméno veřejné a ambice to změnit!

   Smazat
 32. Přdevším je třeba vrátit se k základům a pochopit, že nynější šmejdský systém založili sami bývalí vysocí komunisté. Pochopili totiž, od soudruha Gorbačova až po soudruha Dlouhého Vladimíra, že ve šmejdském systému budou daloko bohatší a méně postižitelní než v socialismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle - je úplně přesné! No comment.

   Smazat
  2. Komunisté? Kdepak. Naprostá většina komunistů byla z KSČ vyházena v čistkách r. 1970. Řízení převzali fízlové neboli stbáci. V r. 1989 jenom padla taková ta komunistická fasáda.

   Smazat
  3. .Ano, souhlas, komunistickou stranu zmasakrovaly Husákovské a Biĺakovské prověrky. Kdo měl charakter a rovnou páteř, ten letěl. Zůstala bezcharakterní oportunní břečka, která dovedla "socializmus" až k listopadu 89.

   Smazat
  4. 29. dubna 2019 13:58
   29. dubna 2019 19:20

   Řečnická! Kdo z Vás dvou by si ZADARMO vybral Trabanta na místo Mercedesu-Benz (To znamená, že žádná automobilová značka nemá spokojenější zákazníky než Mercedes-Benz).

   A je po stranické poslušnosti, co myslíte soudruzi!?


   MAMON

   Smazat
  5. Mamone, řečnická otázka je správná, ale politiku musí řešit lidé hrdí, ne bezpáteřní, kteří vyřadí z rozhodování podržtašky a přitáhnou ty, co ví, že každý stát umí vyrobit MB. Ale to už je o mocenském vlivu států mezi sebou a zájmu kapitálu. Ptejme se spíše, má kapitál vlastnit stát nebo jednotlivci? Rýsuje se odpověď Čína versus Západ, uvidíme.

   Smazat
 33. I když nejsem "okamurovec", myslím, že tato strana by měla být perspektivní, je dobře čitelná, pokud jde o zachování státu a českého národa a pro myslící tedy přijatelná - rozhodně podstatně, podstatně vice než tradiční strany, které rozkradly republiku a okradly občany o 7,5 bilionů Kč. Pokud jde o KSČ a její současnou omezenou kooperaci s ANO, vedenou oligarchem - to má svoji logiku: on ten oligarcha Babiš se trhl od právě jednak v EU a USA panující diktatury kapitálu, jednak pěstuje v posledních 25 letech u nás zcela zadupanou sociální spravedlnost v míře, kterou KSČ nemůže zamítnout. To jen hochštapleři soc. dem. se probudili a chtěli by více - na kradení v prospěch kapitálu, křičí z obav, že s takovou politikou jim či Odeesce, luďákům atd. nebude kapat pořádně korupné, na jakém jsou živení 25 roků. Babiš je prostě nesnesitelný a s nim paní Schillerová, pořád by chtěli bránit rozkrádání státu, ke kterému se kapitálem řízené tradiční strany" zavázaly. Proto ten vyděračský tón soc. dem, proto ty vyhrůžky, proto to neustálé podrývání všeho, co by bylo pro stát a občany přínosné.
  Je to paradox, oligarcha udělal za pár roků své vlády pro stát a občany více než ostatní ukecané, ale akceneschopné či akceneochotné partaje dohromady za 25 roků!!!. A samozřejmě tyto strany současně jsou srandisty. Kritizují Babiše za vše možné, dálnice, železnice, přehrady, důchodovou reformu, ale slůvkem nezmíní, že sami v těchto oblastech udělali jen nulu, nulu a zase jen nulu a nulu, pardon, především rozvrat a zkázu!!! Občané, proboha nedělejte ze sebe idioty a nenaleťte ve volbách do EU "tradičním stranám"! Jsou to partaje sloužící výlučně kapitálu, výlučně zahraničním zájmům imperiálních států, států vyděračských, znajících jen eskalace válek, miliony povražděných, exekuce, sankce, embarga, blokády, podvody, defraudace, znásilňování a masovou zločinnost diktatury kapitálu!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen klid, drahý anonymní soudruhu a soukmenovče!
   My opravdoví komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti nenaletíme NIKOMU, ani Pitomiovi a jeho krachující SPD.

   Ano, my roduvěrní Češi a Rusové si zvolíme NAŠE lidi, kteří nás povedou zpět do naší rodné Západní Asie.
   Budeme volit stejně chytře jako v roce 1946, kdy jsme si zvolili – v BURŽOASNÍCH volbách - vládu komunistů a národních socialistů, jako JEDINÝ národ v celé lidské historii.

   Ano, zvolíme si kandidáty ANO a KSČM, prašť jako uhoď, a tím přirozeně i návrat nepřemožitelné Armády Ruské federace do naší vlasti a návrat naší vlasti do Velikého Ruska.
   Ano, Veliké Rusko je garantem naší Leninsko-putinské svobody, která se k nám navrátí na neprůstřelných rusko-sovětských tancích, už snad brzy.

   Takže ještě jednou, drahý anonymní soudruhu a soukmenovče: Klid a odvahu. Už brzy poženeme – TRADIČNĚ - menšiny ven z naší vlasti (cizince a Neárijce), případně do pracovně-pracovních táborů (Pražáky a lepšolidi).
   A znárodňovat se bude, Milošovými dekrety, do rukou celonárodního správce Babiše!

   Mimochodem: Žádný tzv. Bůh není, takže piš „pro Lenina“, ne „proboha“, ano?

   Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


   P. Radosta

   Smazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto otázka, dle tvých slov mluvíš za komunisty(Ano, nikdo z nás komunistů) a na druhou stranu je ironizuješ. Už si to srovnej v hlavě a hlavně ty bláboly sem nepiš. Podceňuješ diskutující na NR! M.R.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. SPD Hurikán (nově složená stranická hymna).

   „Chlapci z eSPDáda, ženou svoje stáda k mexické hranici, zem se silně třese, stromy padaj v lese, před pistoli mířící! V srdci nosí lásku, každý má svou krásku, pistol nízko u boku. Neznaj strachu z Estakáda, zpívají si do kroku.

   Ref:
   eSPDádo, jak tornádo, letí širou stepí, koně řičí, chlapci křičí, štěstí se na ně lepí. eSPDádo, velmi rádo, mává sombrerem nad hlavou. eSPDádo, jak tornádo stále hýří náladou!

   Z eSPDáda chlapci prerijní jsou dravci, když to v baru neklape, sem tam pistol hlesne, falešný hráč klesne, pera lítaj z kanape! Při grogu, whisky, ginu mají z toho psinu, šťouchají se do břicha a pak celé eSPDádo, zpívá píseň do ticha.

   Ref:
   eSPDádo, jak tornádo, letí širou stepí koně řičí, chlapci křičí, štěstí se na ně lepí. eSPDádo, velmi rádo, mává sombrerem nad hlavou. eSPDádo, jak tornádo stále hýří náladou!“.

   Smazat
 35. Pane doktore Davide, přimlouvám se za změnu v diskuzích. Těch anonymů je tady příliš a vypadá to, že se tady záměrně někteří vybíjí ze své nenávisti k SPD. Nestačí jim příspěvek jeden, ale opakovaně tady trousí doslova zvratky. Nebylo by lépe, kdyby se diskutovalo pod jménem a ne pod anonymem? Někteří anonymové doslova číhají na každý nový článek, aby se mohli ve své nenávisti realizovat. Úrovni diskuze to nepřidá. Často raději znechuceně odejdu, i když bych to některým anonymům ráda adresně "vytmavila"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jmenuji se Arthur Connan Svoboda, bydlím v Janouškově Lhotě, okres Lanškroun. Podepsal jsem se! Rozumíte mi? K čemu ty podpisy a adresy? Bude moji adresu a mne někdo prověřovat a někam zaznamenávat, zda jsem způsobilý účastnit se zde diskuse? Osobně si myslím, že váš návrh neobstojí. Samozřejmě, že údaje o mě jsou falešné, mé pravé jméno je Tomáš Jedno...

   Smazat
  2. 15.36

   Pane Anonymni,vy jste svoje jméno nenapsal,ale my ho všichni známe.
   Jmenujete se Brettschnajder spisovatele HAŠKA a pracujete pro vnitro ČSSD.Přiznejte se podlý zmetku!

   Smazat
  3. Mé jméno je skutečné a nepíši nic, za čím bych nestál a nedokázal obhajovat i před mocí státu. Většina anonymů mi nevadí, sprosté a nezajímavé nečtu. Lituji zajímavé komentáře, je jich na NR dost, u kterých bych rád znal autorovo jméno, nebo nick pro mé otázky a jak moudří pochopí, který toho ví víc než já.

   Smazat
 36. 15:36 - "VYTMAVTE" TO ME PANI ! Ja jsem nick honolulu, automaticky mazan, kdyz se podepisi.

  ------------------------------------------------------------

  Panove ! Veskere vase problemy, zadluzeni, nezamestnanost, nedostatek bytu, spatne jidlo v obchodech, atd.
  TO VSE JDE NAPRAVIT !
  Jedna vec vsak napravit nejde ! Ta se jmenuje invaze z Afriky a z Middle East.

  Potom teprve poznate, co to je bida a terror.
  SPD se proti invazi stavi a proto je to nejdulezitejsi strana v Cesku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hele, Lulu, tys napsal: "... SPD .... je to nejdulezitejsi strana v Cesku ! ... " a vidíš, nesmazali tě!! Čím to? :D

   Smazat
 37. Cesky narod se ubira po sve cesticce zavalene prekazkami do budoucnosti a NESLYSI a NEVNIMA varovani, pozor : Plazi se k vam do cesty 3 metrova Cerna Mamba...

  A kdyz ja vim o Cerne Mambe vsechno a reknu vam to, tak jsem prohlasen za vola a smazan.

  Stale rikam ! INVAZE je prioritni problem ! Bytovy problem jde vyresit do roka. (Nalakejte na bytovy problem nase investory. Uvidite ten frmol.)
  Na rok 2020 je planovana a organizovana millionova invaze.
  To jsem zvedav, co budou delat Polaci a Madari.
  VOLTE SPD ! JINA MOZNOST NENI !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...VOLTE SPD ! JINA MOZNOST NENI ! ...

   A zase tě nesmazali! No vidíš, starouši, už víš, jak na to!! :D

   Smazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, mazání tvých příspěvků není cenzura ale odstranění fekálií. Ty tvoje smrdí a nejsou vhodné ani jako hnojivo. Nejsem nijaký příznivec NR ale urážet důstojnost českého občana tím humusem co tady prezentuješ je trochu moc. No svědčí to o úrovni Zemanových, Babišových atd. odpůrců. Na jedno stranu houšť a větší kapky. On to tu už stejně nikdo nečte.

   Smazat
  2. 29. dubna 2019 18:42

   Velice se mýlíte, Vy potom dychtíte! Jinak by jste neznal obsah jeho sdělení, nemyslíte? Mě nevadí je velice precizní a modré odkazy jsou fajn. Pokud nechci nečtu, sjedu níže, sprostý není a poukazuje na nepravosti, které se děli/jí a to Vám vadí? Tykači (ne uhlobaron z Prahy!).

   Ramón


   Ps. 29. dubna 2019 13:24, to je Vaše SPD hymna?

   Smazat
  3. Radostoviny jsou kraviny. Lepší, když tu nebudou, kazí diskuzi.

   Smazat
  4. A co jste napravil v této diskuzi vy 21:19, pište čekám a předem děkuji za rozmanitost vašich duševních obzorů!

   Ramón

   Smazat
  5. Diskuze plyne jako potok nebo povodeň 21:19? Povodeň se musí vymizet? Vždyť je součástí našeho života a bytí! Nechovejte se jako Hrdopich, když né po mém, tak po ničem, smáznout!

   Raději si shlédněte nedělního Rosího (Newsroom ČT24) se svým televizním žatstvem, který dělá vše proto, aby jste byli trestáni a ZAKÁZÁNI! V radách i RRTV má své koně, kteří mu projednávání stížností na ČT, celý nahrají a předají mu jej (Šarapatka?)! Pouštěl ukázky, nebezpečný pablb.

   Všichni provozovatelé konspiračních a dezinformačních webů, jmenoval Okamuru a Vaši euro návaznost, včetně PL atd.. Nikdo Vám neupírá snahu a zásluhy, ovšem přemíra snažení bývá ku neprospěchu věci.

   Dobrou Ramón

   Smazat
  6. Radosto, ty kokote, vždyť my tě máme u prdele! To je poprvé, co jsem si od tebe přečetl první odstavec, jelikož jsem náhodně zavadil koutkem oka o tvůj srdceryvný pláč, jinak tě vždy roluju. Ty si fakt myslíš, že tady někdo ty tvoje ubohé slinty čte? Honolulák tom možná na jedno odpoledne bavil nějaké svoje postarší kámoše v místním pubu, ale jinak jsi vzduch. Sice smrdutý, ale my vyvětráme.

   Smazat
 39. Vezmete si priklad z Izrale a vybornych lidi Trumpovi administrace ! ONI STAVI PLOTY proti invazi !

  Kongress a "Demokrate" rekli Trumpovi, ze mu nedaji na plot ani jeden Dollar ! Trump jim proto vzal penize z jejich projektu a plot se stavi dal !

  Take donutil vladu v Mexiku zastavit millionovou karavanu uprchliku ze zemi jizne od Mexika.
  Tam se ted vsichni svedomite fackuji ! (A TAK TO MA BYT ! Bud oni nebo my ! Nikdy nezapomente na osud Jizni Afriky !)
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. My hlavně nezapomínáme na osud ČSSR, zrádný emigrante „Honolulu“!

   Nezapomínáme, co se stalo po zničení našich osvědčených pohraničních ženijně-technických opatření (drátů, minových polí atd.) z konce roku 1989: ROZVRAT SOCIALISMU + VYHNÁNÍ NEPŘEMOŽITELNÉ SOVĚTSKÉ ARMÁDY !

   Nezapomínáme, a NIKDY nezapomeneme!
   V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, dráty a minová pole obnovíme. Hranice opět budou hlídat naši s.s.pohraničníci a jejich ostražití psi (nikoli nespolehliví, úplatní, sluníčkářští němečtí ovčáci „vlčáci“, nýbrž RUŠTÍ ovčáci – „rusáči“).

   A zrádní emigranti NEPROJDOU, „Honolulu“!
   Ano, z naší osvobozené vlasti už neuprchneš, Ty ani Tobě podobní zrádci!!
   Pěkně dostanou kulku do zad, nebo je roztrhají SUPi (samostatně útočící psi)!!!
   Ach, už se toho krásného staronového času vážně NEMŮŽU dočkat!!!!

   „Z východu světlo, z Východu svoboda!“


   P. Radosta

   Smazat
 40. Nehledě na pana Radostu, který obvykle znechutí natolik, že ukončí diskuzi, chci panu Dvořákovi, jako příznivec NR znovu připomenout, že mazat příspěvky bez zanechání odpovídající hlášky je nefér! Tentokrát byl spolu s komentem osobně nepříjemným panu Dvořákovi smazán, rovněž bez přísl. hlášky, tento příspěvek:
  "Anonymní29. dubna 2019 2:20
  Pane Dvořáku, nemáte dojem, že jste se v 0:35 upsal? Nemělo tam místo O:15, tedy 0:15, být třeba 23:47? Odpočiňte si."
  Chápu, že redigovat zdejší diskuzi je úmorná práce na 24 hodin denně, což ovšem neznamená, že by neměla být úzkostlivě dodržována rozumně stanovená pravidla. Pokud je zadání potřebné hlášky pracné, jistě je možné úkon programově zjednodušit na jediné odklepnutí. Takovou úpravu jsem připraven zaplatit. Nejsem v IT zcela nepolíbený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vám opravdu chybí nějaká hláška na Radostu? Vždyť ten čověk(nebo spíše skupina) neovládá elementární pravidla slušnosti. Teda, když ho vymažou bez omluvy nebo nějaké hlášky mi vůbec nevadí. Navíc ta jeho jakási ironie je na úrovni prostoduchosti a případného čtenáře uráží.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 18:49 na Radostu samozřejmě taky, ale pokud jste schopen číst, je v 17:53 psáno o příspěvku zcela jiného typu. Ostatně, vidíte sebemenší důvod, proč by se, demokrate, nemělo měřit nám každému stejně?

   Smazat
 41. Radosto ! Nadany tribune lidu !
  Cenzura informaci SKODI, kazdemu obcanu v Cesku , bez ohledu na jeho politicke zamereni.

  Myslim si , ze cenzury v Cesku je nekolik vrstev ! Neni to pouze Dvorak, ale i Socan Hamacek z vnitra. To si myslim, ale NEVIM to s urcitosti ! Vim s urcitosti , ze se to bude jednou vysetrovat, protoze je to ZLOCIN proti narodu a zlocin proti nasi Constituci ! V tom, ale mohou byt namoceni i Sorosovi lide v Praze. Jednou to budeme vedet !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má Hamáček a kdokoliv odsud společného společného s vaší konstitucí? Nezdá se ti, že ti začíná strašit ve věži? Ještě tak daleko nejste, aby se tady něco podobného uplatňovalo a taková podřízenost nebyla ani za Sovětů.

   Smazat
 42. 17:53 - Pane ! Nazory lidi maji zaklad v tom, co lide v zivote prozili. To utvari jejich politicke presvedceni !

  Proto, at jsou jejich nazory jake-koliv, tak by mely byt vyslyseny a ne mazany.
  NIKDO NEMA PRAVO urcovat, co je chytre ci hloupe.
  Radosta me vzdy rozesmeje, at si pise co chce !
  S jeho ironizovanim je velka sranda.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tady pak můžete diskutovat jen vy dva.

   Pokud tady nevychrlíš 50 příspěvků za hodinu, budou s tebou komunikovat. S kokotem Radostou se nikdo z pravidelnějších návštěvníků bavit nebude.

   Smazat
  2. 18:30 - nikdo te nenuti se bavit s kym se bavit nechces. A nikdo ti nebrani rict co chces ! Ty nejsi feudalni pan a lide nejsou tvoji nevolnici / vlastnictvi ! Ty nikoho nevlastnis !
   Radosta nas pobavil a ty jsi nas nikdy nepobavil !
   Kvuli "vlastnikum" lidi jako jsi ty, cely socialismus totalne zkrachoval. COZ JE DOBRE !
   h.

   Smazat
  3. 19:10, Holulu, ty pako starý, jestli se ty tím cvokem bavíš, my ne. S tím feudálem jsi mě pobavil, takhle mě ještě nikdo nenazval. Krach komančů jsem uvítal víc než ty, jelikož narozdíl od tebe, já jsem tady tehdy žil.

   Smazat
 43. 18:05 - RADOSTO ! Pohranicniku ! Priznavam svoji vinu !
  Prelezl jsem plot ve 3 hod. rano za pomoci andelu straznych.
  S jednou botou jsem se dostal do Rakouska (druhou jsem nekde ztratil) a mel jsem nahou prdel od dratu ! Chybela mi i polovina nohavice. Ale mel jsem prudky zachvat pocitu stesti a radosti !

  Vis proc ? SMRDEL MI SOCIALISMUS zatuchlinou a nemel jsem rad jeho sedou barvu.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Statečný to hoch hodný obdivu...

   Smazat
 44. Pepone Radosto, Don Camillo by vás stáhl o restituce!

  OdpovědětSmazat
 45. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 46. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 47. Radosta s Honolulu/lem ne a ne diskuzi udusit. Žádný problém, Radostu nečtu vůbec a pokud Honolulu prázdně plácá, tak se nezdržuju. Jo, Honolulu, dlužíte mi odpověď na otázku z 23. dubna 2019 20:56 s upomínkou ještě v 11:21. Buďte zdráv, těším se

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám podobný "systém", nerozčilují mne ani neaktivují.

   Smazat
 48. Tolik zbytečné diskuze. Jestliže je někdo skutečně sociálně cítící a jen to z taktických důvodů nepředstírá, pak se straně s místopředsedou, který je bývalým členem ODS, velkým obloukem vyhne. Pochopení mám pro ty, kteří si slibují koryto, aby splatil dluhy. Ostatní vypadají jako hlupáci.

  OdpovědětSmazat
 49. S "radostným" soudruhem nemám problém. Dříve jsem na něj reagoval propagací sracího prostředku - Radostol.
  Jenže jsem zjistil, že "radostný" je tady vítán, "diskuse" je
  bohatší a k věcem o kterých se píše se pak nediskutuje.

  OdpovědětSmazat
 50. K té zdejší pos.ané cenzuře:
  Můj výše uvedený příspěvek byl už pětkrát (PĚTKRÁT !!) smazán.


  Ať už to zdejší cenzorské HOVADO kdokoli, pravičák-lepšolid Janda nebo Jidáš David, tak bude litovat, těžce.
  Neboť v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, obnovíme v Česko-Moravské socialisticko-babišistické republice naši bývalou svobodu z let 1948 až 1989, se vším všudy.

  Ano, ten bloud, jenž se v socialismu-putinismu-babišismu pokusí o cenzuru hlasu lidu (tak jak ho DOKONALE formuluje Strana a Vůdce), trpce zapláče, nad výdělkem i sám nad sebou.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 51. KSČM drží vládu národního Vůdce Babiše, Pitomiova SPD naši vládu podráží!

  Tím je řečeno vše potřebné: Ano, nikdo z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů nedá SPD ani hlas, ani haléř, NIKDY!

  Takže, smutně zmatený drahý soudruhu a soukmenovče Davide, máš prostě po ptákách:
  1. Pliveš na KSČM, státotvornou Stranu.
  2. Kandiduješ za Pitomia, za jeho krachující projekt.
  Tudíž zvolen NEBUDEŠ, ke starobnímu důchodu přilepšení od EU nedostaneš.
  Tečka.

  Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.