Reklama

středa 17. dubna 2019

Příběh Zuzanky Čaputové (VIDEA) - analýza volební manipulace

Igor Jurečka a Martin Daňo
17. 4. 2019 YouTube
Zajímavý pohled na poslední slovenské prezidentské volby, jejich vítězku a její osobní a profesní zázemí, manipulace s občany, vliv neziskovek a zahraniční ovlivňování slovenského politického života. Ze slovenského internetu přebíráme i proto, že podobných manipulací v Česku jsme již několik zažili a další jsou před námi.
27 komentářů :

 1. Lidé by měli začít chápat, že současné volby nejsou o výběru dobra, nebo zla. Černé, nebo bílé. Současné volby jsou volbě menšího zla před větším zlem. I když nám to větší zlo slibuje bezstarostný život v nadbytku a menší naopak tvrdou práci.
  U nás se to při volbě Zemana o fous podařilo. Je otázkou, zda se to podaří ještě při Zemanovo náhradě. Já nepochybuji, že liberálové mají připravený podobný scénář i pro příští prezidentské volby u nás. Konec konců, Macron ve Francii je výsledkem stejného postupu. Do voleb neznámá, líbivá tvář se sladkými sliby o ještě sladší budoucnosti. A po jeho zvolení následuje kruté vystřízlivění.
  Musíme se naučit žít v systému, kde ideální volba neexistuje. A že bez tvrdé práce se žádná skvělá budoucnost konat nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč myslíte, že s tvrdou prací se v takovém systému bude konat skvělá budoucnost? Respektive, mohl byste zpřesnit, kdo vztah tvrdé práce a skvělé budoucnosti? Pro koho tvrdá práce zajistí skvělou budoucnost? Pro toho pracující velmi zřídka.

   Smazat
  2. 6,37
   Nemáme ropu, plyn, ani jiné nerostné bohatství. navíc jsme závislí na surovinovém a v současnosti i technologickém dovozu. Jediné, čím můžeme recipročně pokrývat naší dovozovou závislost, je vývoz naší práce. Pokud si chceme zachovat alespoň současnou životní úroveň (o zlepšení raději ani nemluvím), je vývoz naší práce.
   Ta tvrdá práce by se měla týkat zejména našich volených zástupců. Ti by měli jít příkladem. Bohužel, měli by jít, ale nejdou.

   Smazat
  3. Zhnusený 5:49
   Jsem též zhnusený . Naši předkové pracovali tvrdě po celá staletí a vybudovali toho hodně . Ptám se kde to všechno je co vybudovali a kam se to podělo ? Pracovali tvrdě přece taky pro lepší budoucnost . Hadrák 89"je důkazem ,že nemáš pravdu .

   Smazat
  4. zhnusený17. dubna 2019 5:49
   Máte pravdu, liberálové budou mít jistě připravené kandidáty. Ale co národně zaměřená protistrana? Bude mít vhodného kandidáta? P.K.

   Smazat
  5. 7,22
   Je to věcí úhlu pohledu. Máme spousty neziskovek a přebujelou a neefektivní státní správu. Paradoxně, již nejméně deset let slyším, jak každá nová vláda bude snižovat byrokracii a stavy státních zaměstnanců. První krok, který proto udělá je, že založí nový úřad pro snižování byrokracie. Tak že přesně opačný trend.
   Aby jsme měli víc peněz pro důchodce, nemocné a skutečně potřebné, zapotřebí, jak říkám, osekat suché větve. Co nevydělává, nebo není ke skutečnému užitku vyházet a přestat platit. Na to je asi jediný lék. Těžká krize. Až se dostane stát do skutečné krize, kdy nebude nejenom na penze, ale i na platy státních zaměstnanců, zvolí si národ někoho, kdo tenhle Augiášův chlív vyčistí. Potom zmizí i většina pijavic. Zbytek státních zaměstnanců bude fungovat za zlomkové platy, tak, jako to bylo třeba za Rakouska- Uherska. Ti nejlepší možná dostanou definitivu. Kdo bude chtít lepší peníze, bude muset disponovat skutečnou pílí a nějakými schopnostmi. Jinak se bude muset spokojit se státní službou za zlomkovou gáži.
   Tak to alespoň vidím. Smutné na tom je, že na kupecké počty lidi přijdou teprve tehdy, až zažijí skutečnou bídu.
   K těm neziskovkám. Místo, aby držely hubu a byly vděčný za život bez práce, ještě prudí a komandují. Ve své idiocii nechápou, že každým svým nárokem, každou svou pletichou přispívají k záhubě svého hostitele. A tím jenom urychlují svůj vlastní konec. I když připouštím, že to nebude nic hezkého a první, koho chytne řemen, budou ti skutečně pracující a tvořící hodnoty.

   Smazat
 2. Rovnoprávnost je nesmysl. Mnoho lidí tím ma na mysli spíše solidaritu. Ve společném statě to musí být jako v spořádaný rodine. Člověk je od přírody nadán rozumem a má pochopit, že co je dobré pro všechny je dobře i pro něj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! Konečně normální odpověď, místo obyklých skřeků místních odulců, kterým jakmile jen trochu sáhneš na ňákou tu masonsko-komoušskou mantru, tak pištěj jak krysy! Jde o sounáležitost! A ta je nutnou podmínkou společenské koheze! Ovšem musí být založená na jasné dělbě kast! Kastovní společnosti vytvořily říše trvající stovky let! Co dokázali tihle současní bijci za "humanismus" a "lidská práva" či podobný nesmysly! Jim se společnost doslova mění v písek a prach pod rukama a státy vznikaj a zanikaj několikrát za jediné století!

   Smazat
  2. A proč ta sprostota ty místní odulče 8.45? Proč ty tvoje obvyklý skřeky? Co to brebtáš o komoušskej mantře? Padesátá léta byla zločinná, justiční šmejdi páchali na lidech křivdy, o kterých se brebtá dosud, a taky byli jejich oběti plošně odškodňováni tzv. mimosoudní rehabilitací. A co zločinná léta devadesátá? Zdivočelá demokracie, vyházení statisíců lidí z práce na dlažbu, divoká privatizace a rozkradení a vytunelování většiny státních podniků, justice napomáhající pachatelům trestných činů, a legalizující podvody, lichvu, falešný směnky, tunelování firem a další šmejdoviny, tisíce obětí, které se dodnes potýkají s exekučními tituly z vymyšlených a vykonstruovaných pohledávek, stovky sebevražd lidí, co tenhle bordel neutáhli - po devadesátém nebylo třeba lidi věšet, stačilo sebrat jim obživu a oběsili se sami. To bylo svinstvo nad svinstvo - kdy začne zveřejňování tohoto svinstva a plošné odškodňování jeho obětí? Kde jsou lidská práva ty přiblblá kasto? Jak bys kastoval lidi -na nadlidi a podlidi ty šmejde? K jaké kastě patříš ty - ke kastě krys?

   Smazat
  3. 8:57 A proč se tu tak vztekáš odulče? Já v tom s nima přeci nejedu! Havlismus je pro mě odorný pokrytectví! Zrzounovo "litchský pchráva" patří leda do slovníku masonských lhářů, jakým je i např. tento přemoudřelý žvanil Kronďák tu! - https://ferohrabal.blogspot.com/2019/01/moskva-mekka-svetove-reakce.html?fbclid=IwAR3lu6clts2fdc-HhEWvHLb_RxpmO83jaj7QqXDshfqKY07cYTzfniNaJTs

   Sic tam ten Kronďák krásně kráká, kterak se civilizace Západu po WWI. vydala "jedině správnou cestou k liberalismu", ale podstatu problému kterej sám přiznává nijak neřeší! Jak tam píše, když zdůvodňuje proč se odpůrci kapitalismu furt reprodukujou, a cituje přitom i Churchilla, že "neschopní a líní" budou chtít házet do "svobodného světa" vidle! Ale nenabízí žádné řešení krom obecných canců o "lidských právech" a "osobní zodpovědnosti" na kterou mu sere pes! Ten blbec nechápe, že tento rozpor je dán v genech lidské tlupy, která nemůže nikdy fungovat na principu rovnosti a rovnoprávnosti (což je NEODDĚLITELNÉ!). Prostě lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit! Přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani NIC neřeší! Lůza neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat! Potřebuje pevné vedení Nadčlověka a především potřebuje pravidelně být vedena na válečná jatka! Neb válka je konečný chléb i hra pro nadbytečnou lůzu a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci našeho druhu konečná! Komunismus je stejně bezvýchodný jako liberalismus ...

   Smazat
  4. oprava: odporný

   Smazat
 3. za nitky tahaji agenti vatikanu vysledkem je jejich velky patek kdy se nesmi pracovat ale to plati jen pro luzu v kostelich se bude lejt černoprdelni propaganda ještě vice než jsme doufali i spřiplatky z našich povinnych desatku budou za kazani pro těch milion hornich netatahel a žvanilu o ježiškovi

  OdpovědětSmazat
 4. Je až k nevíře, kam dali Slováci rozum. Videa jasně odhalují tu komedii, kterou s nimi loutkovodiči sehráli. No budiž, stalo se. Presidentku máte, teď je potřeba sledovat její konání, protože ne podle řečí, ale podle činů poznáte pravdu. Takže hlídat aby neprováděla prasečiny a příště se nenechat lacino opít rohlíkem. Toto samozřejmě platí i o nás. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 5. Pozrite kde to dotiahol Macron vo Francúzsku, dokonca tam vypálili Francúzi, od zlosti Macronovým reformám, aj Chrám Matky Božej v Paríži. Dúfam že nahnevaní Slováci výpália aj Grasalkovičov palác, doupjě kolaborantov, prisluhovačov cudzích záujmov, rozvacačov a rozbyjačov Slovenských rodín!!

  Dúfam že v júny príjdu občania v žltých vestách protestovať proti inaugurácii herečky, tej herečke ktorá urobí z Grasalkovičovho paláca, Verejny dom!!

  Do roku 2019 v našom okrese, a ani v našom regióne o tej HEREČKE ani nikto nepočul a tobôž nechýroval.

  Herečka ktorá pri Bratislave bojovala v zapadlom Predmestí Bratislavy v Pezinku o nejakú skládku, ktorej sa podarilo ju presťahovať o pár desiatok kilometrov od Trnavského Kraja, ako Bratislavského. Už som mal dojem, že ten odpad z tej skládky končí pod Bratislavským obchvatom, kedže niektoré skládky na Slovensku už dávno prekročili svoj limit, na uskladnenie odpadu.

  Ta osôbka je prezidentkou iba 1056000 občanou ktorí ju volili, a niektorí nevoliči, majú podozrenie že tie voľby boli manipulované, aby sa dostal jeden z propagovaných voličov, do druhého kola a nakoniec aj získal hlasy menšiny.

  Už raz tu boli snahy urobiť zo Slovenska druhé Rakúsko, no urobili asi druhú Nikaraguu, a zrejme sa im podarí rozdeliť spoločnosť, a národ na dva tábori ako sa to im podarilo na Ukrajine!!!
  Ich Prezidentka!! pre 1056000 obyvateľov.
  Hlavne že Bratislava chcela zmenu, a zvolili si tam ZLO v Ženskej podobe. Ako sa hovorí tam kde nemôže DIABOL POŠLE ŽENU!!  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Alebo ako zo Slovenska spravili druhú Nikaraguu!!

   https://www.youtube.com/watch?v=QLROngX61BM

   FRONT NÁRODNÉHO OSLOBODENIA

   Smazat
  2. Ad 9:04. Nic bych za to nedal, že katedrálu v Paříži nechal zapálit Macron, aby tak uťal demostrace žlutých vest, se kterými si nevěděl rady a které se staly hrozbou diktatuře kapitálu, která si postavila Makarona i s babičkou Mery do čela. Ale chce na funkci prezidenta ve státě řízeném diktaturou kapitálu vůbec někdo kandidovat, myslím slušný, vzdělaný člověk. Ukažte mi na nějakého českého prezidenta - mimo Masaryka a Beneše, který se na svém postu, možná i přes dobrou snahu, nezostudil lidsky, filosoficky, odborně...

   Smazat
  3. Uz s tym nic nenarobis.
   Ludia volili mensie zlo.
   Pre mna osobne je prijatelnejsia tato Caputka,
   ako eurobyrokrat Sevcovic, ktory nema ani sajnu o tom, ako je situacia na Slovensku, ale aj i nych krajinach EU.
   A zase ak porovnas Caputku a toho zmrda z Popradu,
   tak ona vie odpoveda aj na kladene otazky, kdezto ten zmrd popradsky nedokaze povedat ani 2-3 suvisle vety.
   Potrebuje to mat na papieri, z ktoreho cita.
   Po polozenej otazke sa najprv skleby, kruti, hlada slova, ako by odpovedal na otazku.
   Cas ukaze-

   Smazat
  4. 10:18 Viete kandidovať na prezidenta, môže každí občan krajny. Ale problém je v tom že aký priestor mu dajú média.

   Viete si predstaviť situáciu, že kandidát na prezidenta by v priamom prenose podporoval Madúra, vo Venezuele, alebo by Asangemu na Slovensku poskitol Azyl, aby z Anglicka nebol vydaný do USA?? Alebo do Syrie by Sýrskym kresťanom, poslal humanitárnu pomoc, ale aj zbrane, aby sa Kresťania mohli brániť v Sýrii proti teroristom??
   Ktorí by povedal že na Slovensku žiadna základňa cudzej armády nebude?
   Alebo by povedal že ak ekonomický mygranty, ktorí nerešpektujú zákony štátu, a vnucujú si svoje, tak ich z republiky poženie, do prvej ekonomicky vyspelej zapadoeurópskej krajny!! Ktorá ich z radosťou príjme lebo ich obohatia o svoj spôsob života??

   Alebo aby Dženderizmus bol trestným činom, propagacie a šírenia Dženderizmu a ideológii Dźenderizmu, a zato by mala hroziť basa!!

   Tak by ho média TV, novyny rovno majstreem rozniesol ako Komunistu, ktorí bojuje za socializmus, po 35 rokoch budovania Kapitalizmu, vracia krajnu do obdobia socializmu, komunista ktorí bojuje za tradične rodiny, a nie za MIMOŇ-1, MIMOŇ-2, a MIMOŇ-3.

   Že bude prezidentom, ktorí nepríjme žiadného Ekonomického mygranta do republiky, bude hájiť práva Rolníkov, a Robotníkov, a tradičnu rodinu, Muža, Ženy, a dieťaťa. A nie aby boli práva dieťa pošliapané dvoma homofilikmy z pedofilnímy sklonmy, ktoré ohrozujú duševný a morálny vývoj dieťaťa!
   Prezident ktorí nepodpíše žiadnu základňu cudzej armády na území republiky, a Avantúr USA pod Hlavičkov NATO sa nebude rovno zúčasťňovať!!
   Je nemyslitelné, aby malá krajna bojovala, niekde v Afrike, Azií, Tichomorí, a inde vo svete za cudzie záujmy!!
   Kde Slovensko by pomáholo krajnám tretieho sveta dosiahnuť životnú úroveň, a zlepšenie ekonomiki rozvojovej krajny programom na zlepšenie životnej situácii rozvojovej krajny! Aby ten Ekonomický Mygrant nemusel chodiť cez celú afriku do Talianska! Ale aby mal školu, nemocnicu, a infarštruktúru, na podporu miestnej ekonomiky.
   Ano čas ukáže, koho to oni zvolili do funkcie??

   Smazat
 6. Paní Čaputová je pěkná ambaláž na prožluklém tovaru.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 7. No nic nenaděláme jen se nesmí stejná chyba udělat u nás.

  OdpovědětSmazat
 8. Čaputová,Drahoš v sukni,produkt bratislavské kavárny pravdy a lásky.Vašáryjka je kde? Čeká na koryto?

  OdpovědětSmazat
 9. A čaputnica se skloňuje podle vzoru kapustnica?

  OdpovědětSmazat
 10. Slovensko má nakročeno k zemi Ukrajinského typu . Boh s vámi.

  OdpovědětSmazat
 11. Není to zlo, ale lidská blbost podporovaná i některými alternativními vysílači (tedy jejich majiteli a hlasateli), kteří nám říkají, že volit je nesmysl.
  Dnes jsem na alternativě vyslechl dva takové názory.
  Pravdou je, že jsem nebyl přerušen, když jsem toto prohlásil za nesmysl. Jenom se mne moderátor snažil vnutit, že jsem emotivní. Bodeť , když on a někteří hosté říkají takovou kravinu. Jen zásluhou takových trubců máme senát složený z debilů, které jsme nevolili do PS. A zásluhou hlupáků máme v PS piráty, TOP, ODS ČSSD s hlavně pochybné sdružení přebělíků ANO.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 12. Kdyby bylo dříve vše OK, tak by nebylo třeba změny. Nehazejte vinu jen na obyčejné lidi. Je to jako na Ukrajině. Lidi chtěli změnu a je jim někdo neznamý podstrčen. Momentálně u nich je to Zelenský na Slovensku Čaputová a nás to čeká. Faktory jsou : nespokojenost občanů a nedostatek skutečných osobností. Taky to může dopadnout " z louže pod okap ".

  OdpovědětSmazat
 13. A co když je pí Čaputová skrytou agentkou Putina a GRU ???

  OdpovědětSmazat
 14. Čaputová překvapivě podpořila Babiše. Podle ní je dobrý manažer a politik
  https://forum24.cz/caputova-prekvapive-podporila-babise-podle-ni-je-dobry-manazer-a-politik/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.