Reklama

čtvrtek 18. dubna 2019

Přiznání kosovského premiéra: Vykonávám jen příkazy Ameriky, jsem americký voják

Ramuš Haradinaj - dnešní předseda kosovské vlády,
spáchal osobně přes 60 vražd, k dalším  skoro 300 dal příkaz
 a má na svědomí přes 400 únosů.
MESSIN 
18.4.2019 GlobalResaerch, překlad Messin
Ve významném přiznání prozrazeném v pátek 5. dubna řekl kosovský premiér Ramuš Haradinaj, že politika jeho vlády slouží americkým zájmům proti Srbsku a Rusku a vykonává pouze rozkazy Washingtonu.


„Albánci ve všech našich zemích jsou součástí toho, co vede Amerika. V celém globálním plánu jsme při sobě,“ řekl minulý pátek Haradinaj albánsko jazyčné Gazetě Blic.

„Na základě toho jsem vojákem Ameriky. Pouze vykonávám rozkazy,“ řekl premiér.

Haradinaj byl během konfliktu v letech 1998-1999 velitelem teroristické organizace Kosovské osvobozenecké armády (KLA – UČK), která se snažila oddělit srbskou provincii, aby se stala nezávislým albánským státem.

V červnu 1999, po 78 denním bombardování NATO umožnilo Srbsko vstup mírových sil OSN – což v praxi znamenalo, že NATO obsadilo Kosovo a předalo jej KLA-UČK.

„Říká pravdu“, řekl politický analytik z Paříže Nikola Mirkovič a dodal, že Haradinaj otevřeně řekl, čím byl za posledních 20 let od doby, kdy NATO a USA vycvičily, vyzbrojily a financovaly KLA-UČK.

„Kosovo je dnes jednoznačně americkým protektorátem a Haradinaj říká pravdu, že je pouze vojákem Ameriky,“ řekl analytik RT.

Mirkovič potvrdil, že nezávislost Kosova – vyhlášená v únoru 2008, ale uznaná jen Spojenými státy a jejich spojenci – byla iluzí. Při sporech mezi etnickými Albánci,

„Je to vždycky nakonec americký velvyslanec, kdo má poslední slovo a kdo rozhoduje, co se stane,“ dodal.

Kosovo není uznáno většinou lidstva, včetně Ruska, Číny, Indie, stejně jako samotného Srbska, poznamenal Mirkovič. Politika Washingtonu, bez ohledu na to kdo je tam u moci, od roku 2008 tlačí na Bělehrad, aby uznal Kosovo jako nezávislý stát.

„Proč NATO před dvaceti lety bombardovalo Jugoslávii? Protože chtělo pozici na Balkáně, chtělo vojenskou základnu jakou je Bondsteel,“ vysvětlil Mirkovič s odkazem na obrovskou americkou základnu v jihovýchodním Kosovu.

Haradinaj se v únoru nemohl účastnit slavnostní snídaně ve Washingtonu, údajně kvůli clům. Dokonce se objevily zprávy, že on a další velitel KLA-UČK – prezident Kosova Hašim Tači – nebyli kvůli zamítnutým vízům vpuštěni na území Spojených států a řešili tento problém. Haradinaj nicméně mohl do USA vycestovat minulý víkend, což doložil fotografií Detroitu na svém twitterovém účtu.

Plán této návštěvy zřejmě zahrnoval pouze schůzku se členy albánské diaspory, spíše než setkání s představiteli vlády amerického prezidenta Donalda Trumpa.


Překlad Messin

46 komentářů :

 1. Von není žádný voják ameriky ale kašpárek na nitkách za které tahají jeho páníčci z usa.

  OdpovědětSmazat
 2. Základna Bonsteel je dobře zasažitelný cíl. Neuhne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plánuješ na ni vystřelit z praku, blbe?

   Smazat
  2. Proč nadáváš, albánský mafiáne?!

   Smazat
  3. NA Bondsteel mají okolní země onačí aparáty. A jednou se Amy z Balkánu budou pakovat sami... pak albánští teroristi a uchvatitelé stáhnou ocas a odlezou.

   Smazat
 3. 22:28 proč ta nadávka, když zcela reálně kus pevniny jako je Kosovo, ve smyslu toho slova, skutečně neuhne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč a čemu by měla uhýbat?

   Smazat
  2. 22:43 vy se domníváte, že vojenské základny USA na evropském území nejsou potencionálním cílem raketových úderů ze strany Ruské federace? Nebo, že Ruská federace takovou dostatečně účinnou technikou nedisponuje?

   Smazat
 4. Že si takového hajzla nenajde nějaký odstřelovač. Dnes jsou na to flinty s dostřelem mnoha kilometrů !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je hrdina, který zachraňoval Balkán před srbskými vrahy, vy agresivní hlupáku! Odstřelit by se mělo vás.

   Smazat
  2. Jak může mmnohonásobný vrah Haradinaj něco zachraňovat. Vraždil osobně (přes 60 případů(, pálil zavražděné srbské civilisty ve vápence v Klečce, nařídil 400 únosů, dal rozkaz k dalším 270 vraždám. kDO SE HO ZASTÁVÁ, JE STEJNÁ SVINĚ, JAKO "PAN MINISTERSKÝ PŘEDSEDA KOSOVA"

   Smazat
  3. Já dokonce přidám, že podobní hrdinové, kdyby si USA zamanuly rozesrat mezi sebou lidi ČR ( ještě více než jsou) by měli v první řadě rozmetat na sračku rodiny takových sráčů jako je anonym 1.19. Pobít jim děti, rodiče upálit a je utýrat až k smrti - když už se tak zhlíží ve sprostých vrazích a nazývají je hrdiny, měli by dostat taky příležitost si podobné hrdinství vychutnat na vlastní kůži. Když jde o týrání jiných lidí, to se jim to žvaní, těm českým perverzním, sadistickým lumpům.

   Smazat
  4. podobný hrdina jako nejmenovaní bráchové, kteří po svém "hrdinském útěku našli asyl ve Spokojených Státech. Jak se říká... svůj k svému

   Smazat
 5. Le Penová chce vymést Věru Jourovou:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Le-Penova-chce-vymest-Veru-Jourovou-578281

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je ostuda, že ji nevymeteme my, že to za nás chce udělat někdo jiný!

   Smazat
  2. 6:03
   A nejen ji . Takových adeptů na vymetení na smetiště je v EUparlamentu víc . Ale Čechům to jaksi nevadí , že tam poslali zástupce kteří jim škodí co jim síly stačí...

   Smazat
 6. Zavidite albanii česki hajzli že je uznavana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, o to nejde. Albánie chce být Velkou, na úkor okolních států. Kosovo je Srbija!!! Blbe.

   Smazat
  2. Patřím také mezi "česki hajzli", kteří neuznávají Kosovo a doufám, že si s kozomrdskou Albánií jednou někdo elegantně vytře prdel.
   Mimochodem, Albánci v pondělí slezli ze stromu a včera začali chodit po dvou.

   Smazat
  3. Vzájemné urážky jsou na nic. Albánie musí vrátit Kosovo Srbsku. Jednou v budoucnu se to stejně stane.

   Smazat
  4. 6,05
   Jste o tom přesvědčený? Já ne. Historie ukazuje, že budoucnost nepatří slušným, ale naopak drzým a agresivním. Když se k tomu přidá ještě brutalita, je budoucnost etnika téměř jistá. Stačí se podívat na většinu starých národů a jejich historii. Třeba Američané vyhladili původní obyvatelstvo a ani dnes se s nikým nemažou.

   Smazat
  5. Kdo je u tebe českej hajzl, ty odporný prase ? Ještě v 1.22 v noci dřepíš u počítače a sprostě nadáváš a urážíš ty odporná kryso - ty určitě nemusíš ráno vstávat do práce, jsi odpornej parazit, žiješ z práce těch, které urážíš. Takoví hajzli nemají mezi slušnými lidmi co dělat.Jednou se tohle bude střílet bez soudu.

   Smazat
  6. Albánie je stát s bohatou a starobylou minulostí a moderní šťastnou budoucností. Česko je stát bez minulosti a bez budoucnosti. Já fandím Albánii. Český Pepíci nikdy neměli na albánské orly. Tupý, zbabělý slouha proti hrdému synovi národa orlů, který dal světu řadu významných osobností. Je směšné, když hnida hrozí někomu, kdo do značné míry vlastní tento stát. Ubožáci.

   Smazat
  7. Dej příklad té "osobnosti" zmrde.

   Smazat
  8. Historie Albánie sotjí na mnoha lžích, kosovští Albánci si např. chtějí přivlastnit srbskou minulost na Kosovu, protože vlastní albánskou na Kosovu nemají. Všechna místní jména , jména obcí, hor, údolí atd. jsou slovanského původu. Z prvního tureckého sčítání lidu na Kosovu a v Metochiji plyne, že celá tehdejší populace byla slovanská. Ani jeden Albánec! Tak jakápak historie?! První stavba opravdu albánská je domeček, kde sídlila tzv. Prizrenská liga. Konec 19. století! hahahaha
   Ale Albánci na svých známkách se pokusili staré srbské kláštery a kostely vzdávat za "albánské kulturní dědictví".
   I původ Albánců je jiný, než udávají. Nejsouo to žádní potomci Ilyrů či Dardanů, jak s oblibou tvrdí. Přišli po souši z Pobaltí.
   Ostatně největší albánský hrdina Skanderbek byl po mámě Srbín.

   Už když ten propagandistický idiot 9:19 napíše něco o "starobylé minulosti a moderní šťastné budoucnosti" Albánie, tak se musím smát. Země ovládaná kmenovými strukturami a mafií pašeráků a narkotrafikantů nemá ani moderní ani šťastnou budoucnost.
   Prostě pitoma 9:19 zešílel a píše bláboly.

   Podobně tu vystupuje i stvoření, chválící dnešní banderovskou Ukrajinu a pomlouvající Rusko. Asi jeden zdroj, jedna neziskovka, jedna 5. kolona kavárníků.

   Leo

   Smazat
  9. Vy chudáci. K Albánii svého času patřilo nejen celé Kosovo, ale i severní Makedonie, celé jižní Srbsko až po město Niš a na západě po Novi Pazar, část Bulharska, část jadranského pobřeží okolo Sqadarského jezera včetně Budvy, a patří jim i jihovýchod Černé Hory po město Berane. Toto vše jsou HISTORICKÁ albánská území.

   Albánci JSOU ILLYROVÉ.
   Historically, the area of Albania was populated by various Illyrian, Thracian and Ancient Greek tribes as well as several Greek colonies established in the Illyrian coast.

   Albánie momentálně zažívá velký rozkvět jak ekonomický, tak sociální. Je to nádherná země, kde se renomované cestovní kanceláře trhají o přízeň tam podnikat.

   https://d3n8a8pro7vhmx.cloudfront.net/icf/pages/244/attachments/original/1460995502/Tirana.jpg?1460995502

   https://www.daniel-ursprung.ch/Orig/tirana_hochhaus.jpg

   https://data.profitour.cz/Zajezd/2820/6604375.jpeg

   http://www.infoglobe.cz/res/archive/639/072721_05_777083.jpg?seek=1374822257

   https://images7.alphacoders.com/693/thumb-1920-693246.jpg

   https://i.pinimg.com/originals/92/a1/99/92a1992fd487553dda99df0c699145e9.jpg

   To je jen zlomek.

   Smazat
  10. Bože, to je nesmysl. Albánie je samostatným státním útvarem od roku 1912 jako výsledek osvobozovacího boje balkánských národů zpod otomanského jha. Žádný státní útvar Albánie před tím neexistoval. Co to píšete za otevřené LŽI? Proč? Vždyť i každý trouba si to může ověřit.

   Jazykově jsou Albánci nejblíž ke skupině pobaltských národů a dlouho pobývali v pevninském vnitrozemí. Na Balkán se dostali ve stejném období jako slovanské kmeny s malou zdrží v oblasti většinově obývané Tráky. Kdyby byli Albánci Ilyrové či nějací jejich potomci, tak by ve svém slovníku měli původní názvy pro řemesla spojená s mořeplavbou a námořním rybolovem. Ale nemají. Všechny ta slova převzali z turečtiny!

   I albánští vědci se shodnou na tom, co píši. Ne tak propagandisté Velké Albánie.

   Kdo má zájem o vědecké poznatky týkající se původu Albánců a ne o propagandistické blití anonyma 9:19 resp. 12:43, nechť navštíví server KOSOVOONLINE.CZ a tak je přeložená stať profesora Kaplana Buroviče. Těch důkazů, o které se opírám, je tam uvedeno víc - zde:
   http://kosovoonline.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1579%3Azdokumentovany-pvod-albanc&catid=58%3Ahistorie&Itemid=135&lang=cs

   P.S.: to , že se turistické kanceláře perou o místa na albánské riviéře nevím, ale v nejzaostalejší a nejchudší zemi evropského kontinentu je jakýkoli pokrok a jakákoli investice skoro zázrak.

   Přeji Albáncům zdar a pokrok, blahobyt a opravdovou demokracii, ale zároveň chci, aby kosovsko-albánští vrazi a gangsteři stanuly před spravedlivým a nezávislým soudem a byli po zásluze potrestáni.

   Smazat
  11. 13:36
   takže ještě jednou a důkladněji. Vynechám demagogický portál Kosovo online a použiji vědeckou literaturu, oceněnou v odborných kruzích na celém světě a hojně citovanou.
   Genzor, Krúpa: "Svetové jazyky v priestore a čase".
   ... Albánčina tvorí samostatnú vetvu indoeurópskej rodiny. Historické a jazykové argumenty podporujú ilýrsku hypotézu o pôvode albánštiny. Albánštinu spájajú s rumunčinou, moldavčinou, novogréčtinou a macedónčinou. Tieto jazyky tvoria tzv. balkánsky jazykový zväz..."

   Konec citátu. Geografické názvy tedy nepochází z turečtiny nebo dokonce "slovanštiny", ale jsou původní, illyrské. Oni ani moc slovansky neznějí, že ano? Stejně tak názvy předmětů, řemesel a podobně, které maximálně mohou pocházet ještě i z řečtiny nebo latiny. Turečtina se tímto samozřejmě nevylučuje, protože i my máme některá slova přebraná z tohoto jazyka.

   Slovanského je v albánštině opravdu velmi malo, protože starou albánštinu, jazyk vyspělého národa Středomoří, neovlivnily nějaké primitivní dialekty přišedších kočovných barbarů odněkud ze stepí, ale bylo tomu přesně naopak.
   Jak se vám do toho podařilo namíchat Baltské národy, toť opravdu záhada. Ovšem v případě ne příliš inteligentního mystifikátora vašeho ražení zcela pochopitelná.

   Také to, že Albanci byli část své historie pod Turky, neznamená, že přestali existovat. To bychom museli pochybovat také o Polsku, Arménii, Rusku, Česku a dalších státech.
   Albánci tedy mají právo nejen na území, které nárokují, ale v podstatě by mohli požadovat celé svoje bývalé království Illyrské. Což je celý západní Balkán s celým pobřežím Jadranu a kus Maďarska k tomu.

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Ilýrie

   Tohle oni nepožadují. Zatím. Ale území, které jsem jmenoval, na to mají svaté právo, které jim nemůže být odepřeno.

   Příště se jděte se svými "zdroji" vycpat, dezinformátorský fušére. Ani lhát neumíte.

   Smazat
  12. 12:43 a 15:42 je blábolista z neziskovky nebo nějaký levný student-pucflek. Dokonce sem cpe jako "důkaz" průměrné balkánské nebo albánské fotky, co našel na Googlu. Opravdu vemena z neziskovek jsou hlavičky. :) Nebo na hlavu, jak chcete. :)

   Přečtěte si pana Lea a je to.

   Smazat
  13. 15:42 použil za fakt brožurku popularizátora vědy, který předává dál povrchní nekriticky přijaté názory. Musím trvat na tom, že Albánci přišli na Balkán spolu se Slovany s tím, že se zdrželi v tráckém prostředí a z tráčtiny přijali i několik výrazů. Nikdy před svým příchodem na Balkán nebyli přímořským národem, což napovídá jejich mateřština a její slovní vybavení. Zo vylučuje jakýsi Ilyrský či Dardanský původ. Věřte jaykovědcům, historikům, archeologům a ne prostoduchým propagandistům.

   Kosovo ukradli stejně, jak se pokusili sudetští Němci ukrást naše pohraničí. Na Kosovu do středověku žádní Albánci nebyli. Přijali islám a Turci jimi osidlovali kraje, odkud vyhnali křesťany - Srby. Toď celé. Věda je věda, hloupost pana anonyma 15:42 je prostě jen hloupost.

   Leo

   Smazat
  14. 16:27 + 17:02

   Poslyšte vy dva. Vy si myslíte, že stačí, když utrousíte slovo "věda" a oponenta označíte za hlupáka a všichni před vámi sednou na zadek? Tož dejte nějaké věrohodné zdroje, vy vědátoři.
   Já jsem dodal název respektované literatury a citoval z ní. Dodám i link na obyčejnou Wikipedii, takže se nemusíte hrabat v rozsáhlých textech.

   https://en.m.wikipedia.org/wiki/Origin_of_the_Albanians

   Už ako chlapec jsem četl knihu z naučně populárního cyklu, jmenovalo se to "Synové orlů", (nejsem si jist názvem, autory také nepamatuju), ale velice dobře si vzpomínám na obsah psaný ještě za komunistů, kde se jasně popisovaly varianty původu albánského národa. Velká pozornost se kromě archeologických artefaktů, antropologie a svědečných písemných stop věnovala jazyku a zvykům, a ani v této knížce neměli autoři pochybnosti, že se jedná o národ, který má původ v této oblasti a může být následníkem národa označeného jako Illyrové. Albánci jsou na Balkáně něco podobného jako Kavkazané nebo lid na Blízkém Východě. Žijí na svém území už hodně dlouho a jsou potomky starobylých národů, o nichž čteme v antické literatuře a legendách.
   Porovnávacími analýzami současného genofondu se tyto předpoklady potvrdily, a velká část balkánských národů, tedy i Srbů, je geneticky do značné míry příbuzná. Ono se stačí podívat těmto lidem do tváře a všimnete si toho i bez té biochemické analýzy.
   Baltové jsou možná příbuzní Polákům a Rusům, rozhodně ne Albáncům. Vůbec nechápu, kde lidi chodí na takové blbiny. A už vůbec nechápu, že se najde někdo, kdo tomu uvěří.

   Smazat
  15. 16:27
   A ještě něco k vám. Mohl byste mi říct, jakým způsobem se mám vkládat obrázky, když nic jiného než linky správce serveru neumožní? Anebo myslíte, že kvůli vám budu vkládat svoje soukromé fotky na Instagram, FB apod., když tento způsob sebeprezentace nesnáším?

   Smazat
  16. Ty Ilyre do Koenigsbergu, Dardane z Rigy, anonyme 8:35, ty jsi ten text profesora Kaplana Bureviče nečetl, že?!
   Tak ještě jednou:
   http://kosovoonline.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1579%3Azdokumentovany-pvod-albanc&catid=58%3Ahistorie&Itemid=135&lang=cs

   Ostatně, v textu jsou uvedeni i albánští vědci, kteří souhlasí s vývody prof. Bureviče.

   Smazat
  17. 9:03

   už jednou jsem ti psal, abys kosovo online z citací vynechal. Co to je Kosovo online? Nějaká webovka učitele vlastivědy z dědiny v Metochii?

   Já jsem kdysi četl vědeckou práci profesora university v Budapešti a hostujícího profesora v Curychu, který v sáhodlouhé a komplikované analýze dokazoval, že Maďaři jsou potomci Skythů. Nikdo mu nevěřil, škoda námahy. To samé je ten tvůj Burevič.

   Vždyť se jen zamysli. Balkán byl obydlený už neandrtálci, a Homo sapiens tam došel nedlouho po exodu z Afriky, kdy zbytek planety mimo Afriku ještě netušil, že existuje podobný druh.

   Balkán byl spolu s Pyrenejským poloostrovem jedním z útočišť prvních Evropanů v poslední době ledové. Velmi dlouho. Tak dlouho, že původní jednotný haplotyp zmutoval do dvou oddělených skupin. Pak obě skupiny opět expandovaly do oteplené Evropy a přišly nové skupiny. Balkán je tedy spolu s Blízkým Východem a nilskou nížinou nejstarším trvale obydleným územím v této části světa. Kam tedy podle tebe všichni odsud zmizeli?

   Egypťané mluví arabsky, přesto jsou většinově potomky těch starých Egypťanů, o nichž se děti učí ve školách, i když závistníci tvrdí, že to tak není.

   Albánci patří spolu s Řeky, Bulhary, Makedonci atd. k těm nejstarším na Balkáně. Obyvatelstvo se promíchalo s nově příchozími v počátcích našeho letopočtu v důsledku stěhování národů a vytvořily se nové národy a nové státy. Někteří z těch původních zapomněli svůj jazyk, někteří ne.

   Přesněji, na Balkáně už nikde není původní jazyk, stejně tak (s výjimkou Basků) nikde v Evropě. Zůstaly jen importované indoevropské jazyky, které mají v Evropě cca 5000 - 6000 letou historii. Tedy asi tak dlouho, jako je historická doba Egypta.

   Albánština je ten "nový" indoevropský jazyk, oddělený od ostatních. Vyvíjela se sice blízko, ale zvlášť. Odpovídá z historických pramenů tomu, co lze označit za staroillyrštinu. Bezesporu má blízko, jak jsem psal výše, k jihobalkánským jazykům. I to napovídá o illyrštině. Albánie je oddělena horami a mořem, téměř endemická oblast. Illýria se rozkládala právě na tomto území. Shodují se na tom všechny relevantní studie... Co ještě víc je třeba??

   A ty přijdeš s Balty. Proč ne s Peruánci? Přitom vůbec nechápu, proč tom tak záleží.

   Smazat
  18. 12:40 - Vzdoruješ jak malé dítě. FAkta, logika, to jsou věci, které tě míjí. Některé prameny jsou pro tebe svaté, jiné chceš vynechávat a z neznalosti je jen pomlouváš. S blbcem, jako jsi ty se diskutovat nedá. Jsme rád, že redakce NR tohle všechno předchází a idioty maže hned.

   12:40 - Opakuji ještě jednou, v článku, na který jsem ti dal link, jsou jmenovány vědecké kapacity albanologů a balkanologů a je v něm vysvětlen dostupnou formou pravý původ Albánců. Nejsou ani Ilyrové, ani nikdo jiný, jsou to Albánci, kmen přivandrovalá odněkud z pomezí Litvy. Tečka.

   Místo uvažování okolo sebe kopeš nohama a mícháš do toho neandrtálce. Jsi prostě hlupák neschopný logického uvažování a seriózní diskuze.

   Leo

   Smazat
  19. Leo, ty máš jeden zdroj od jakéhosi Srba na kosovo online. Já mám kromě srbských zdrojů i desítky dalších z věhlasných institucí. Tvoje teorie je bláznivá, ničím nepodložená, pouze prohlášením jakéhosi Srba z bůhvíjakého důvodu.

   Moje zdroje pochází ze seriózních výzkumů, kromě jiného i srbských. Baltskému původu neodpovídá jazyk, genetika, archeologické nálezy, historická stopa. Nic.

   Když se ti tvé bláznivé teorie sypou, vulgárně nadáváš a napadáš diskutujícího. Končím s tebou. Jsi opravdový blb.

   Smazat
 7. Je to odporný tvor, jako lepšolidi, kteří poslouchají cizí mocnost, a pracují proti vlastním.

  OdpovědětSmazat
 8. Jak spravne bylo,ze po valce jsme vystehovali sudeťaky,kdyby totez udelali Srbove s nalezlymi pronacistickymi Kosovany,bylo by po ptactvu.

  OdpovědětSmazat
 9. No, někdo je u nás přisluhovač Ameriky, ti se k tomu hrdě hlásí a ti, kteří v Rusku,,pouze" nevidí svého nepřítele, jsou označováni za přisluhovače Ruska. Nevidím v Rusku svého nepřítele, tak že nemám na výběr, už jsem tam!

  OdpovědětSmazat
 10. Vše se změní po rozpadu světového zdegenerovaného zvrhlého parazita. I matka příroda je proti takovým zvrhlostem a to je ta největší mocnost. Jenom idioti si myslí že můžou všechno.

  OdpovědětSmazat
 11. Okamura v ráži: Terorismus nehrozí a migranti tu nejsou? Hamáček lže. A české miliony na Notre-Dame? Co třeba opravit naše památky!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Okamura-v-razi-Terorismus-nehrozi-a-migranti-tu-nejsou-Hamacek-lze-A-ceske-miliony-na-Notre-Dame-Co-treba-opravit-nase-pamatky-578372

  OdpovědětSmazat
 12. To je zřejmě typický vygumovaný blb, který si myslí, že samopal nahradí mozek a vlaječka nahradí hrdost. Jemu stačí, že sám sebe označí za "amerického vojáka" a pak mu nevadí, že jim ve skutečnosti dělá trapného slouhu.
  Až ho povýší, bude dělat Amíkům rohožku a říkat o sobě, že je "výkonný americký čistič bot". :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srbové stovky let bránili balkán,vlastně i evropu od islámu. Kosovo je Srbsko!
   Jenom bývalý upýr rakouské monarchije, krvavá madla a venca bombardák udělali ostudu Českému národu. Naši vojáci leží na Soluňským hřbitově poboku slovanských bratrů Srbu. Spolu bojovali a umírali v boji za svobodu slovanu.

   Smazat
 13. Kosovo ? Výsměch modernímu státu, historický utvářen násilím a válkami (1352, 1403, 1448, 1689, 1831), začalo to mezi Srby a Osmany (turecký kmen z Bythie), dál se do toho zapojoval kde kdo, ale v podstatě šlo o boj křesťanů a muslimů a to asi platí dodnes. Obdivuji jasnozřivost naší vlády, já se v tom nevyznám. Podle mne jde o syntetický útvar pro cca 2 miliony obyvatel. Má zajímavá privilegia a přesto, že jej uznalo jen pár států je členem MMF, má naší důvěru i když vystěhovává srbské obyvatelstvo a o jeho představitelech jdou podivné zprávy

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.