Reklama

čtvrtek 25. dubna 2019

Projev na slavnostním shromáždění SPD s představiteli partnerských stran Evropy na Václavském náměstí v Praze 25. 4. 2019

Ivan David
25. 4. 2019    Parlamentní Listy
Vážení přátelé,
dnes jsme se sešli na tomto tradičním místě pro veřejná shromáždění, které připomíná vítězství i prohry českého lidu. Naši vzácní hosté přijeli, aby potvrdili, že nejsme se zdravým rozumem v Evropě sami. Hnutí Svoboda a přímá demokracie je velmi proevropské. Velmi nám záleží na budoucnosti našeho společného kontinentu. Říkám „našeho“, protože se ho nemíníme vzdát.


Budoucnost nevidíme v likvidaci národních kultur a vytvoření masy primitivních chudých spotřebitelů bez opory v národním státu. Změna občanů ve zmatený dav by naopak vyhovovala nadnárodním korporacím, které se snaží o absolutní vládu bez jakékoli opozice. Proto budují jednotný totalitní stát jménem Evropská unie, proto potřebují, aby jejich zákony a nařízení stvořené bez demokratické kontroly ovládaly celý kontinent.

Chceme, aby Evropa mohla držet krok s prudce se rozvíjející Východní Asií i s dosud dominujícími Spojenými státy americkými. Cítíme, že evropské národy mají svůj díl odpovědnosti za světový vývoj. Ale nyní musí čelit ohrožení chytře vnucovanou hloupou ideologií působící ruku v ruce se silami Evropského hlubokého státu, zákulisními silami postupně upevňujícími svoji moc.

Nemáme v úmyslu se vzdát toho nejlepšího z naší kultury a z našich tradic. Velmi si vážíme kulturní rozmanitosti. Respektujeme všechny národy, které respektují nás. Respektujeme všechny myšlenkové proudy, ateismus a všechna náboženství, která se respektují vzájemně a respektují naše kulturní hodnoty. Zejména my ve Střední Evropě víme, jak nás obohacují kulturní vlivy, které k nám vždy přicházely se svojí krásou a bohatstvím. Otcem vlasti je nazýván český král a římský císař Karel IV., jehož otec pocházel z lucemburské dynastie a matka z českého přemyslovského rodu. Byl vychováván na francouzském dvoře. Založil v Praze univerzitu, nejstarší na sever od Alp a na východ od Rýna.

I při veškeré naší otevřenosti nejsme připraveni tolerovat netoleranci a ničení našich kulturních hodnost a přepisování dějin. Odmítáme se podvolit snahám přizpůsobit se trvajícímu nátlaku na přijímání imigrantů, kteří zde nemohou získat pracovní uplatnění, anebo jim jejich víra předepisuje nerespektovat naše zákony a usilovat o podrobení hostitelů tak, jak se to muslimům podařilo v obrovské části světa. Musíme proti islámu hájit vlastní kulturní výdobytky jako je demokracie, rovnoprávnost pohlaví a tolerance k sexuální orientaci. Host může být přijat zdejší společností jen tehdy, jestliže přispívá k jejímu rozvoji a respektuje všechny její zákony. Terorismu a zločinnosti je třeba čelit silou. Ústupky a vstřícnost přinesou jen porážku.

Společenský vývoj posledních desetiletí nás staví před otázku, zda je naše členství v Evropské unii slučitelné s rozvojem naší země. Po třiceti letech od změny společenského systému a patnácti letech členství v Evropské unii máme ceny všech komodit srovnatelné se Západní Evropou. S jedinou výjimkou, a tou je cena práce. Ta je stále třetinová ve srovnání s Německem tak jako před třiceti lety. Pro mnoho občanů je důstojné bydlení nedostupným luxusem, ačkoli pracují nebo celý život pracovali. Velký podíl zejména kvalifikovaných pracovníků proto odchází za vyššími výdělky a slušnějšími pracovními a životními podmínkami na Západ. Velké firmy, které jsou až na výjimky ve vlastnictví zahraničních nadnárodních koncernů k nám naopak dovážejí do svých montoven nekvalifikované pracovníky ze zahraničí. Evropská unie zakazuje podporu vlastnímu průmyslu, podporu progresivních technologií. Bez rychlého růstu příjmů obyvatelstva skončíme v hlubokém úpadku během několika desítek let.

Od Evropské unie můžeme očekávat tlak na přijetí migrantů, šílené energetické projekty, omezování svobody slova se zaváděním cenzury nebo zákaz pohádek v nichž jsou údajně nepřijatelně popsané role mužů a žen. Ale od Evropské unie nemůžeme očekávat zrušení daňových rájů, které pomáhají firmám vykrádat státy.

Nechceme se stát bezprávnou provincií superstátu řízenou cizími úředníky. Na cestě k tomuto cíli dosáhla Evropská unie značného pokroku. Dvě třetiny zákonů přijímaných naší Poslaneckou sněmovnou jsou vynucené směrnicemi a nařízeními Evropské komise. Národní stát je takto zbavován své samostatnosti a postupně ztrácí svoji svrchovanost. Dříve evropské země dobývaly armády, dnes je dobývají nařízení Evropské komise.

Naplňuje se tak prohlášení někdejšího stálého předsedy Evropské rady Hermana Von Rompuy, který řekl: "V EU již nesmí být místo pro slova jako národ a vlast ve smyslu národním. Nová Evropa musí vymazat tyto pojmy ze slovníku. V EU není pro tyto pojmy místo. Čím dříve si to všichni uvědomíte, tím lépe."

Jean Monet, zakladatel EU je autorem výroku: "Lidé musí být vedeni k superstátu, aniž by věděli, co se s nimi děje.“

My ale dnes víme, co se s námi děje. Reagovat je třeba rychleji, než bude pozdě. Nestojíme o takové představitele usilující o likvidaci Evropy národů. Evropská unie plánuje utratit desítky miliard eur na podporu migrace.

My respektujeme všechny národy, To oni je nerespektují. Pro ně jsou všechny národy cizí, a pro národy tu není místo, to oni jsou xenofobní.

Podporujeme evropskou spolupráci, ale za podmínek vzájemné výhodnosti a společných zájmů.

Budeme usilovat o zrušení takzvané Lisabonské smlouvy, která usnadňuje ovládnutí zdrojů a hospodářství ekonomicky slabších a menších zemí.

My jsme demokrati! Jestliže Evropská unie není demokratická, tak v ní nemůžeme být. Volený Evropský parlament nemá zákonodárnou iniciativu. Navrhovat zákony smí jen nikým nevolená Evropská komise. To je nepřijatelný diktát. Zákonodárnou iniciativu a suverenitu musejí mít pouze národní státy a poslanci Evropského parlamentu.

Jestliže nelze Evropskou unii reformovat tak, aby byla demokratická, pak musíme trvat na vystoupení z Evropské unie. Navrhujeme uzákonění referenda o všech důležitých otázkách. Bereme vážně heslo, že všechna moc pochází z lidu.

Každý člověk nemá-li být bloudícím zoufalcem potřebuje ukotvení ve společnosti. Přirozenou komunitou je národní stát. Národ nechápeme etnicky, ale jako politický národ, tedy komunitu občanů, kteří sdílejí území, respektují zákony a ovládají úřední jazyk.

Pozorujeme úpadek kultury a růst sociální patologie. Cílů, které si klademe můžeme dosáhnout jedině za předpokladu podpory zdatnosti našeho lidu, ne snižováním nároků. Jedině vysoká náročnost ve vzdělávání, výchově, výrobě nebo kultuře nám umožní obstát v mírové soutěži s ostatními národy.

Uděláme maximum pro to, aby všichni, kteří jsou pro naši společnost přínosem zde nalezli uplatnění a dosáhli ocenění. Aby se po získání zkušeností v zahraničí, tak jak to patřilo k naší historické tradici, měli důvod se vracet. Emigrace v důsledku útlaku a nedostatku možnosti uplatnění národ oslabuje, jak to známe z historie i ze současnosti.

Přistěhovalci mohou národ posilovat pouze za předpokladu, že s sebou přinášení schopnosti, znalosti a odhodlání spolupracovat na našem společném díle, respektovat naše zákony a kulturní tradice. V takovém a jenom takovém případě jsou vítáni. Proto našimi nepřáteli vždy budou ti, kteří zde vítají kulturní bídu, nevzdělanost, násilí a netoleranci.

Média, které patří stoupencům evropského superstátu se na nás snaží lepit nálepky jako „rasisté, extrémisté, xenofobové. Nejsme euroskeptici, my věříme v Evropu, ale máme důvod nedůvěřovat projektu Evropské unie.

Občané musejí vědět, že pokud přijdou k volbám jen ti, kteří bezvýhradně důvěřují projektu Evropské unie, pak škody, které Evropská komise páchá nebude mít kdo napravit. Přijďte k volbám právě proto, že nemáte důvěru, že jsme vedeni správnou cestou. Podpořte SPD,.

Věříme, že naše spolupráce s partnerskými politickými uskupeními v jiných zemích nám pomůže zajistit lepší budoucnost, než pro nás připravili projektanti evropského superstátu.

Věříme, že hrozby odvrátíme a vrátíme naši zemi na cestu kulturní a hospodářské prosperity!80 komentářů :

 1. Před chvílí jsem se díval na sraz dementů na Václaváku. Prý, "Hlasová olympiáda". Opravdu, čím větší debil, tím honosnější titul. Doposud jsem nezaregistroval, že by se k něčemu podobnému ponížili odpůrci sluníčkářů. Tady je jasně vidět, kdo je kdo. Ti co mají plnou držku morálky, slušnosti a demokracie, jsou nakonec ty největší, všehoschopná hovada. Ostatně, nic nového.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volali jsme na ně "Sorošovi děti! Sorošovi děti!".
   Křičeli a pískali jako kdyby čerstvě pustili paviány z klece. Projevy nepřerušili, policie zasáhla pozdě.
   Děkuji organizátorům za perfektní průběh demonstrace.

   K.

   Smazat
  2. Projevili se jako primitivove

   Smazat
  3. Projev Ivana Davida na Václavském náměstí:

   https://www.youtube.com/watch?v=bHtBjgtamKM

   Komunisti stříkali močůvku, havloidi na to jdou podobně!

   Smazat
  4. Ta sluníčkářská sebranka"jsou všehoschopná hovada-ano protože jim nic nehrozí.MOHOU beztrestně vyhazovat věnce, dělat nepořádek... jsou to jen zbabělá individua ,oběti propagandy......Pane Dr.Davide díky za Vaši práci-vytrvalost..Díky za Srby -manžel je z rodiště Miloševiče....Chvala Vama...

   Smazat
 2. Brzy bude probíhat olympiáda duševně postižených.Je čas pro výběr našich olympioniků - duševních paraplegiků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neurážej duševně nemocné! Ti s touto uřvanou svoločí nechtějí mít nic společného.

   Smazat
  2. Jistě že ne.To platí na Sorosovi děti,kavárenské povaleče a Havloidní zmrdy .Prostě pro porevoluční vymydlené mozky.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:14 Máte naprostou pravdu, mnohem důvěryhodněji působí politik, který vycítil že mu tady pšenka nepokvete, tak zavčas zahodil rudou knížku a přehodil veksl na tu správnou kolej. Jinak, buď jste mladý a nezkušený, nebo .............

   Smazat
  2. Podsouvání a lhaní tady netrpíme ani u "diskutérů". Ulhaný demagog 17:41 smazán.

   Smazat
 4. Zo všetkým sa dá súhlasiť.Pravdovo vykreslená budúcnosť "bez budúcnosti".Hlúposti ktoré sa valia z Bruselu sú úplne neakceptovateľné.Zbierka vybraných a "vypatlených niemandov"hádže nariadenia bez ohľadu či to zúčastneným štátom vyhovuje alebo ich hospodárstvo alebo zákonnosť a dôstojné prežívanie ničí."Tvoria pravidlá" podľa svojho "gusta" a nie s ohľadom na konsenzus a potreby toho ktorého štátu.Prioritou býva vždy uznávaný "líder" a jeho koristnícke potreby zneužívané k získaniu čo najväčšieho profitu pre vlastnú prosperitu.Bolo to povedané pravdivo a po "lopate"

  OdpovědětSmazat
 5. Tam dole na Václaváku, to není hlasová olympiáda, ale nářek našich nepřátel. A ten se poslouchá dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře se poslouchalo i ječení a bezmocný křik pubošů na chodnících vedle demonstrace vlastenců. Šorošovy neziskovky je zblbly a prosťáčci to nepostřehli..

   Smazat
  2. Ta mladá hovádka si myslí,jací jsou velcí revolucionáři a netuší ,že jsou jen a jen užiteční idioti ,kteří jsou používáni jako toaletní papír.Vůbec netuší,že ve jménu čeho "protestují",tak to je jednou nemilosrdně semele .Tak jako dnes jsou semíláni cinkálisti z 89 roku.

   Smazat
  3. 2028
   Kolik vám platěji za tenhle nápad?

   Zloději bank a fabrik necinkali klíči. Čekali, jak to dopadne. Asi jako vy...

   Smazat
  4. Nevím,zda zloději bank a fabrik cinkali ,nebo necinkali,ale Ti hrdinové co cinkali jim tu zlodějinu umožnili.A jaký nápad a placení?Není to snad s cinkáním pravda?Nečekal jsem nikde blbečku,naopak jsem měl velké problémy s tím,že
   jsem byl proti cinkání,ve jménu nově nastupující verbeže.Zato ty vypadáš že tě to vyhovovalo a vyhovuje.A pro úplnost,měl jsem problémy v minulém režimu ,jako osoba která ho kritizovala.

   Smazat
 6. Vždy první se objeví v diskusi někdo, kdo ji chce rozbít hned na začátku a rozlévá benzin a škrtá sirky. Přeji mu aby se brzy uzdravil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho nejrychleji uzdraví roztřískaná zadnice řemenem.

   Smazat
 7. Řečnit na Václavském náměstí proti cenzuře a sám být administrátorem nejcenzurovanějšího českého webu je dosti komické. Pane doktore, děkuji, zdravě jste mi rozechvěl bránici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy fakt nevite,co je cenzura,ze?

   Smazat
  2. 20:38 Máme shodné názory. Smích léčí, také budeme volit pana doktora Davida. Díky za podporu.

   Smazat
  3. Na cenzuru na těchto stránkách si může stěžovat jen rasistické prase, urážející sprosťák, trollí rozvraceč diskuzí nebo ulhaný demagog.

   Smazat
  4. Můžete tu cenzuru nějak doložit?
   Jinak je to jen jedovatá slina, která svědčí o vaší duševní ubohosti.

   Smazat
 8. Ne, že by mě Le Penová byla sympatická. Ale hlučnou protidemonstraci je třeba odsoudit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Le Penová se ukázala jako výtečný řečník a její program má silnou sociální složku. Le Penová patří dlouhodobě k mým oblíbeným politikům. Je blízko svým voličům náturou i programem. A je to silná demokratka.

   K.

   Smazat
 9. Tak tam Pitomio nalákal jen asi tisíc ztroskotanců, někteří náckové měli nacistické symboly na viditelném místě a kvůli těm pár lidem přijela i LePenka z Francie a David si pracně připravoval projev. Fiasko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bene, jste oběť manipulací Reflexu a poodbných nenávistných plátků. Žádné symboly nacizmu tam nebyly. To shromáždění se sešlo na obranu demokracie, suverenity a svrchovanosti, proti Eurototalitě. Když to nechápete, jste prostě manipulovaný blbec a je mně vás líto!
   Mimochodem, byl jste tam vůbec?

   Smazat
  2. Ten kdo nazývá pana Okamuru pitomiem, je sám naprostý idiot a asi rasita. I když o tom pochybuji , protože on ani neví co to je rasismus. No produkt dnešního školství.
   Václav

   Smazat
  3. Ben je ukázkový český nácek, rasista a omezenec - což vlastně lze shrnout pod pojem "sluníčkář".

   Smazat
  4. Tak symboly nacizmu tam byly a jsou fotograficky zdokumentovány. Mám foto německého válečného kříže a hákového kříže. Vše bude dodáno na policii ČR. Pitomio je soudně uznané oslovení. Ale co ta účast, to bylo fiasko

   Smazat
  5. Bene, jestli jedno individuum mělo na krku či kde malý přívěsek s nacistickými symboly, velkými cca 7 mm, nemůžete z toho vyvozovat, že " tam byly "nacistické symboly". Zdokumentovali to fotografové, kteří o těch symbolech věděli, protože si to individuum tam přivedli.
   Jste zmanipulovaný hlupák.
   MM

   Smazat
  6. Media uvádí, že 1 osoba hajlovala,ale ty ostatní zase HAVLOVALY.

   Smazat
  7. Nikdo tam nehajloval!!!

   Smazat
  8. Ben má zajímavý příměr-"tisíc ztroskotanců". Není ten "náš Beník" potomek překabátěných ukomunistů, od kterých jsem podobná slova slyšel, než to "krachlo"? Dobré znamení Bene, teče vám do bot!

   Smazat
 10. Projev je vynikající!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Výborný projev Dr. Davida, jako vždy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro tisíc zoufalců? Tak to snad ani nemá cenu.

   Smazat
  2. Bene, jsi fakt vůl. 1000 samostatně myslících vlastenců a demokratů je víc, než jeden blbec tvého ražení.

   Smazat
 12. Výborný projev pana Dr. Davida a fuj těm, kteří se snažili ohlášenou demostraci narušit.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty obdivuješ jaké režimy? Ty které vydírají, vykořisťujou a podvádějí řadové občany,které dopřávají podvraťákům a parazitům statisíce, zatím co občané mají sotva na chleba, ty, které organizují převraty, rozpoutávají občanské války,ničí, a zabíjejí desítky nevinných lidí? Ty trpíš nostalgií k polistopadovému svinskému režimu, který vydrancoval majetek našeho státu do mrtě a udělal si ze státu trhací kalendář? Ty budeš zfanatizovanej blb a zase a znova - krysa jedna smradlavá.

   Smazat
  2. 22:54
   Jsi naprostý ubožák, nikdy jsi asi na Kubě např. nebyl. Nebyl jsi ani v Rusku. A tvé znalosti budované na nákladě blců typu Moravec a spol. a našim dnešním šlolstvím jsou jedinou tvoji itelektualní výbavou.
   Václav

   Smazat
 14. Pusťte si Šťastné pondělí pana Šídla, tam je ukázka toho co říkal Pitomio před lety o muslimech. Obdivoval jejich kulturu, vyzýval k toleranci a na Miss prosazoval muslimku z Namibie. To se voličům SPD líbit nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pitomio je soudně uznané oslovení pro toho polojaponského migranta, to není nadávka. Nadáváš tady jen ty.

   Smazat
  3. 23:14
   Tedy proti gustu žádný dišputát, říkala moje babička. Na Šídla bych se koukal jen v případě že bych musel něco zvrátit a nešlo by to. Pak je to lepší než brko do krku.

   Smazat
  4. 23:31 Zadal jsem do googla Šťastné pondělí, Šídlo a vykouknul na mě cizokrajný spoluobčan a podle nosu zřejmě turkotatarského původu, je to ten o kterém píšete?

   Smazat
  5. Tady nejde o Šídla, ale o to co říkal před lety polojaponský migrant.

   Smazat
  6. 23:57 Ani se neptejte, co před léty říkal svazák Kalousek:)

   Smazat
  7. Nadávají a urážejí ti, kteří nemají argumenty a nejsou schopni diskuze. Chápeš, Bene?

   Smazat
  8. Svazáku 23:05, před lety většina lidí nevěděla, co je to ideologie, zvaná islám.

   Smazat
 15. O Le Penové se dozvídám z mainstreamu co se hodí jemu. O Le Penové bych se rád dozvídal od ní samé. Tentokrát se to povedlo. Dík.

  OdpovědětSmazat
 16. Pokud nezlepší Ivan David své vystupování u mikrofonu, potom je vše marné. Výborný obsah naprosto zaniká, monotónní přednes, trvale smutný kukuč, žádné charisma, elán, jiskra. Takhle voliče nepřesvědčí. Ivánku, mrkni se, jak mluví Le Pen a ten Holanďan. Jsi vedle nich jako zmoklá slepice. Stejně nevýrazné to bylo v rádiu + é,é,é...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeho "kolega" Chocholoušek použil na podporu argumentů bazuku.

   Smazat
  2. JE POUZE SVŮJ, JÁ HO CHÁPU! ČERNÉ, KUREVSKY ODBARVENÉ STANJUROVO VLASY NEBO PLEŤOVOU MASKU PRO ŽENY viz. BABIŠ, NEPOTŘEBUJE! ZAPOJTE SE VE SVÉM OKOLÍ JAKO JÁ A VÝSLEDEK SE DOSTAVÍ! PRAHA STEJNĚ VOLÍ NA PALICI? JE TO OPĚT NA " VENKOVU" ...

   Zdraví ®

   Smazat
  3. Mě se obsah projevu MUDr. Davida líbil, a v evropském parlamentu se věci neřeší hřímáním za pultem.

   Smazat
  4. Hřímáním na tribunách a do mikrofonů se ale získávají lidé pro program. A to je velmi důležité.

   Smazat
  5. 11:40 Pan David mluvil rozvážně, jak je mu vlastní, ale obsah sdělení byl důležitý, rozumný, a všeříkající. To je daleko důležitější, než bezobsažné, nebo fanatické žvásty. Blbce, a zloduchy kdysi nadchnulo demagogické hřímání Hitlera, i vřískání Goebbelse, a jak to dopadlo.

   Smazat
 17. Beseda u Soukupa vynikající. Konečně člověk viděl ty tzv. "rasisty, populisty, fašisty atp." Kdo neviděl, podívejte se do archivu Barrandova /dnešní Duel - 25. 4., po prezidentovi/. Volím SPD, i když jsem chtěla zůstat doma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to, že pan Soukup je populista, nacionalista, pravicový extrémista a nedej bože možná i putinista a rusofil. Je protievropský a nedemokratický. Na co jsem zapomněl?:)))

   Smazat
  2. Anonymní 25. dubna 2019 23:43

   DOPORUČUJI → souhlas! Selský rozum a to je to, co ve valné většině odmítá PRAHA, kde je to samej buk, samá kundol.ízka, samej tranďák, kouřící MU! na hlavním vlakovém nádraží, mužatky, babochlapi! A oni chtějí do zemí EU → ISLÁM !? (Dnešní protestující?)

   PRAHU zasáhla infekce ROZMARU z přebytku od DRUHÝCH, pracujících na ZHOVADILOSTI, čas NEMAJÍCÍCH.

   Diagnósa → KRETÉNISMUS. Vzkazuji! Nás do takové imbecility NETAHEJTE! Za svou rodinu děkuji, nechci!!!

   ®

   Smazat
 18. Problém se nevyřeší pokřikem, ani urážkami. Problém existuje a není omezen jen na naší republiku. Já jen trochu ztrácím orientaci, co si představujeme, pod pojmem stát a vlastenectví. Nežijeme v době Karla IV, ani Jana Nerudy, ani v době okupace, proto se mi dnes zdá pojem vlastenectví jen podvědomou obranou proti globalizaci. Mám svůj problém i s pojmem stát. V mé představě by měl sloužít občanům, de jure ano, ale de facto je to trochu jinak. Stát slouží těm, kteří mají moc a řídí jej, proto můj vztah k němu se liší od politiků až po pány Rettigy. Je otázkou zda "přímá demokracie" kterou, jako krok k řešení, nabizí SPD je tím pravým. Tento dobře myšlený směr je mocnými opět lehce zneužitelný. Myslím si, že demokracie se musí řešit odzdola (lidmí) a ne direktivy mocných. Na tom jak to vyřešit, si určitě lámou hlavy chytřejší a já prosím spoluobčany zůstaňte lidmi a ne povykujicím davem (to už tu bylo a nic se nevyřešilo).

  OdpovědětSmazat
 19. Těch protestujících dětí je mně líto a nezlobím se na ně. Až si vezmou demokratickou hypotéku na byt a do důchodu, pokud se ho dožijí, půjdou v 70 letech, pochopí. My jsme také nadávali na komunisty a provolávali slávu Václavu Havlovi, s tím nic bohužel nenaděláme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo,totálně jste to posrali .A co takhle začít to napravovat?

   Smazat
  2. Blízké budoucnosti se budeme mydlit mezi sebou (že se budeme zabíjet ) včera to bylo vidět na Václaváku , nedovedeme se vzájemně pochopit co je ve svodné zemi dovolené !

   --- NĚKDO MUŽE VŠE A DRUHY MUSÍ DRŽET HUBU ---, TOTO CHTĚJÍ ABY PLATILO VE VŠEM !!! TO NÁS ZABIJE !

   Smazat
  3. Nebýt štvaní neziskovek a médií hlavního směru, tak by k urážkám nedocházelo. To oni, majitelé "pravdy", lehkoživky placené našimi občany z reklam na kupované zboří a z daní vyplachují mladé generaci a Pražákům mozkovny!

   Smazat
  4. 11:44 U nás jsou "lehkoživky" placené z reklamy? Z jaké reklamy, proboha?

   Smazat
  5. Média hlavního proud žijí z reklam, na které jim dáme prachy při nákupu propagovaného zboží či služeb. Česká televize a Český rozhlas pro změnu společnost rozeštvávají z našich daní. Proboha, to je snad jasné, že ty rozeštvávače platíme my sami ze svého!

   Smazat
  6. "Media hlavního proudu" žijí z reklam a media "vedlejšího proudu" snad ne? ČT a ČRo rozeštvávají společnost? Jak jsi na to přišel?
   A kde jsou ty "lehkoživky"?

   Smazat
  7. 26. dubna 2019 14:38

   Ty jsi ta lehkoživka vyjevená, protože ze sebe záměrně děláš blba nebo tím blbem skutečně jseš? Tvůj oponent má pravdu. Praha, rozmar nad rozmar, politolog vedle politologa, analytik vedle analytika, vyžírka všeho druhu, vedle další vyžírky, to je ta lehkoživka, přisátá! Vás pražané, kteří jste skutečnou, užitečnou pro život a naší zemi nezbytnou prací nápomocní s úctou děkuji! Ty lehkoživky, jsou pouze drzí, nafoukaní, nebezpeční červi a ty jsou právě nejvíce vidět a slyšet, hlavně ve státních médiích, zkurví co se dá a bezostyšně, jdou kurvit beztrestně o dům dál!

   Ti mě nutí, jíti volit doktora Davida, jinak nemám rád doporučující častušky, zde svou zásadu s radostí poruším.

   Ramón

   Smazat
 20. Náš milý mejnstrímek nám zase ukázal, jak se dělá reportáž:)

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2438-demokraticka-komanda-okamury-radila-na-vaclavaku-pred-volbami-do-evropskeho-parlamentu

  OdpovědětSmazat
 21. Prognóza našeho odchodu z EU. Zemědělství jsme si nechali kompletně zničit a veškeré banky jsme prodali cizímu západnímu kapitálu. Druhý den po vystoupení z EU nebudou v obchodech potraviny a naše koruna bude mít hodnotu toaleťáku protože zahraniční banky vyvedou všechny aktiva k sobě a tady zanechají jenom dluhy v bilionech. Když by chtěl někdo vystoupit z EU musel by obnovit samostatnost ve výrobě potravin a zřídit České banky. Posledním krokem by bylo znovu obnovit Československou lidovou armádu na obranu našeho státu, protože Česká armáda hájí zájmy západních států NATO a ne zájmy našeho lidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to všechno by stálo asi stokrát tolik, než si můžeme dovolit.

   Smazat
  2. To je strachu, milý brachu. Ani "hrdý Albion" neodchází ze dne na den. A chromá koza časem chcípne sama.

   Smazat
  3. No, "hrdý Albion" ještě pořád nikam neodešel a kdoví, jestli vůbec z EU odejde.

   Smazat
 22. A tak počkáme až se to, jako systém, pose.. samo. Otázkou potom je, na koho to spadne a na koho ne.

  OdpovědětSmazat
 23. 13:21
  Tereza, jedině Tereza je toho pravou příčinou. ..

  OdpovědětSmazat
 24. Anonymní26. dubna 2019 0:42
  "Těch protestujících dětí je mně líto a nezlobím se na ně. Až si vezmou demokratickou hypotéku na byt a do důchodu, pokud se ho dožijí, půjdou v 70 letech, pochopí. "

  Případá mi zajímavý hlavně konec rozhovoru, kde ten chlapík tvrdí,že brání vlast před exekutory a špatnými soudními rozhodnutími. Tam prosvítá to,co ty lidi štve skutečně. Migranti jsou jenom symbol a zástěrka.
  https://twitter.com/R_Bartonicek/status/1121464716050731009

  Policie naprosto nemístně a násilně zasáhla proto antifašistům/kám, kteří nenásilně projevovali svůj politický názor. Opodál hajlujicího ultrapravičáka nechala jít. Ostuda Hamáčka a Policie ČR.
  https://twitter.com/hellerjakub/status/1121439736428679168

  OdpovědětSmazat
 25. Lépe ani volební kampaň SPD nemohla začít. Komentáře jsou zbytečné. Každý nezaujatý pozorovatel si z průběhu akce udělá obrázek sám. A hlavně o ty nezaujaté voliče šlo.
  Docela mne napadá taková poťouchlá myšlenka, že by pan Okamura byl zklamán, pokud by to vřískající komando bylo demokraticky na úrovni a nechalo akci nerušený průběh. Po ovoci poznáte je. Je to bonus - a zadarmo :-).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.