Reklama

pátek 26. dubna 2019

Projev Tomia Okamury na shromáždění SPD 25.4.2019 na Václavském náměstí (VIDEO)

26.4.2019 Raptor TV Live
Tomio Okamura : Za svobodnou Evropu bez imigrace a diktátu EU 25.4.2019

15 komentářů :

 1. Pochlubil se Tomio, ze tak dlouho bojoval za krestanskou Evropu, az odhlasoval zdaneni cirkevnich restituci po boku KSCM?-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To víš. Chceme tradiční křesťanskou Evropu, ale "vocaď pocaď"...

   Smazat
  2. Ad anonymní demagog 19:41 - Tzv. církevní restituce byla prachsprostá krádež! Kalouskova lumpárna.
   Tak zmlkni a šoupej nohama.

   Smazat
  3. 19:41

   Jste si jist, že křesťanská kultura v Evropě stojí a padá výhradně na ničím neomezovaném okrádání občanů? Opravdu křesťanství nemělo jiné aspekty?

   Smazat
  4. 19:41 Skutečně si dovolujete tvrdit, že poslanci KSČM a SPD hlasovali pro církevní restituce? Pak lžete!

   Smazat
  5. Ad 21:08 - nepochopil jste text. V textu je jasně: Pochlubil se Tomio, ze tak dlouho bojoval za krestanskou Evropu, az odhlasoval zdaneni (!!!!) cirkevnich restituci po boku KSCM?

   Tomio postupoval správně. Církev nás okradla. Strany, které jí k tomu pomohly jde do kytek. Voliči je opouštějí a mladé už nezískávají.

   Evropa má ve své historii nejen křesťanství, ale i silný odkaz pohanství (antiky), židovství a ateismu.
   Islám, především ten balkánský, je v Evropě cizorodým prvkem, který využívali velmoci k dobývání Evropy (dřív Pangermáni, dnes Američané)

   Smazat
  6. Něco jiného je víra v Boha a něco jiného je oddanost bohatému Vatikánu. Naše tradice je husitská, která neváhá povstat proti prelátské zlotřilosti. Této tradici se příčí schválené církevní „restituce“, které nečestným způsobem schválili slouhové Vatikánu. O takovém závazku, by mělo demokraticky rozhodnout referendum. P.K.

   Smazat
  7. 19:41 No aspoň něco já bych jim nedal ani floka ať je živí věřící.

   Smazat
 2. 19:41 - Ja tomu rozumim ! Nas papez Francis , vede tak vztricnou politiku vuci Muslimum, ze stejne vsechno co Katolicka cirkev vlastni, bude patri Muslimum. Tomio tomu chce zabranit, nez se Eminence Kardinal Duka stane papezem.

  OdpovědětSmazat
 3. Nejaci lide tam hajlovali. Byl mezi nimi i pan David?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pan David byl ten, kvůli komu jste vy tam takové dotáhli...

   Smazat
  2. Jeden blbeček, asi dotažený novináři, tam zvedl pracku k hajlování, okolní lidi - příznivci SPD - ho hned zpacifikovali. Přesto kratičký záběr má tvořit lež, že SPD jsou nějací náckové. Opak je pravdou.

   České probruselské "elity" a "zavededné" strany, které opouštějí voliči, cítí správně v SPD smrtelné nebezpečí a použijí všech lumpáren a podrazů, aby před lidmi SPD očernili.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku, a jak má jeden věřit tomu, že tu skupinku křiklounů si tam nedotáhl pan Okamura?

   Smazat
  4. 7:45 Určitě to byla nějaká pirátská smažka jak je policajti tahali od Václaváku tak to by samí takový exot.

   Smazat
  5. Meyi píškači a divou zvěří na chodníku vlály rudé vlajky mladých komunistů, byli tam mladí cizinci, kteří prý dostali hubených 20 euro za účast atd. atd.
   Vy mne fakt dojímáte.
   To si tam podle vás Okamura přitáhl i toho blbečka, který se pokusil hajlovat, i toho idiota, co má na přívěsku hakenkreutz, že ano.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.