Reklama

pondělí 1. dubna 2019

Redakce Nové republiky děkuje symaptizantům

1.4.2019
Redakce Nové republiky děkuje svým čtenářům a příznivcům za finanční podporu, kterou posíláte na redakční účet 2300 736 297 / 2010. Zvláštní poděkování za dary poslané v měsíci únoru 2019 patří:
Liborovi Bučkovi, Václavu Čapkovi, Vladislavu Čížkovi, Ing. Miloši Kramperovi, JUDR. Janu Kohutovi, Milanu Kostelňákovi, Oldřichu Mužíkovi, Tomáši Rablovi, Dr. Jiřímu Řezníčkovi, Tomáši Robenekovi, Ondřeji Tichému a Aleně Zápotocké.
Za měsíc březen 2019 pak patří velké poděkování těmto dárcům:
Ing. Liboru Bučkovi, Vladislavu Čížkovi, Jiřímu Henrychovi, Ludmile Karské, Ing.xMiloši Kramperovi, JUDr. Janu Kohutovi, Milanu Kostelňákovi, Oldřichu Mužíkovi, Tomáši Rablovi, Tomáši Robenekovi, Jiřímu Váňovi a Ondřeji Tichému.
Vaše dary nám pomáhají financovat nájmy místností a techniky, které souvisejí s pořádáním panelových diskuzí Nové republiky a pořizovat a zveřejňovat jejich videozáznamy.


Vaše redakce


8 komentářů :

 1. A pak že lidi nemaj prachy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohli by jich mít víc pro ty správné neziskovky!
   Proč mají podvraceči typu "Člobrda v plísni" brát od státu stamilióny a neziskovky okolo alternativních médií jen stovky? My chceme tu také svoji televizi, a ne tu jejich!!!

   Smazat
  2. Co vám brání založit si vlastní televizní stanici, když vy ji tam moc chcete?

   Smazat
  3. Kde tam? U vás v Kavárně? Nebo kde?

   Smazat
  4. 12:04 Pusť si TV Barrandov, to ti musí stačit.

   Smazat
  5. LŽIDavid s lŽIDvořákem se už dávno ani nepokoušej předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putlerský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   proti civilizaci s cílem nadělat i z nás tuhle sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale tvrdě narazí ... protože já jako neznámý jedinec jsem povstal proti putleroffskému neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!!

   Smazat
 2. Rád NR přispěji finančně a děkuji vám za to, že přemýšlivým lidem dáváte prostor pro vyjádření názorů i naději, že se podaří ubránit svobodu a obnovit skutečně spravedlivou společnost. A jen tak na okraj. Právě se dívám na Události a komentáře, kde se měli věnovat 90. narozeninám M. Kundery. Redaktor Železný však prakticky celý vysílací prostor využil k tomu, aby zarputile připomínal skutečné i domnělé "hříchy" mládí tohoto světově uznávaného velikána literatury. Na obrazovce veřejnoprávní televize se realizují ty nejnižší pudy, kompenzují komplexy, vítězí nejhnusnější propaganda. Podlé, pitomé, prolhané, ubohé! Jak dlouho ještě si budeme platit z vlastní kapsy tuhle stoku, ty pitomé ubožáky, co se zalykají snahou zalíbit se páničkovi tím, že plivají jedovaté sliny na člověka, kterému nesahají ani na úroveň podrážky jeho bot. Obyčejná prasata...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pomluvu na Kuderu vyrobili a vypustili primitivové z těsného okolí ÚSTRku. Vedla je pomsta ze to, že Havel nedostal Nobelovu cenu za literaturu či za co. Havel, škrabal bez většího talentu, kterého Kundera nepřijal na studium dramaturgie a scenáristiky na FAMU se prostřednictvím svého "sirotčince" mstí nejznámějšímu žijícímu českému spisovateli!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.