Reklama

sobota 6. dubna 2019

Rozhoduje se v Bruselu...

6. 4. 2019
Milan Uhrík: Slovenská Ústava nadraďuje záujmy Bruselu nad záujmy Slovenska


13 komentářů :

 1. Stanislav Brunclík, kterého určitě znáte z TV NOVA, natočil SKVĚLÝ DOKUMENT O EVROPSKÉ UNII. Ukazuje tam PRAVDU. Jenže právě tu se Brusel snaží UMLČET!

  Dokument nepustili do kin!!! Nedá se odvysílat v televizi!!! Je v něm totiž PRAVDA, která se JUNCKROVI, MERKELOVÝ, MACRONOVI A SPOL NEHODÍ DO KRÁMU!!!

  JEDINÁ ŠANCE jak dostat dokument mezi lidi je POSÍLAT SI HO MEZI SEBOU. Já jsem se naštěstí dostala na premiéru dokumentu, která musela proběhnout skoro v utajení. Díky tomu mám k němu přístup a mohu se o něj s vámi podělit.

  DOKUMENT SI MŮŽETE PUSTIT ZDE: www.pryczeu-film.cz

  PROTO VÁS MOC PROSÍM, POŠLETE ODKAZ NA DOKUMENT VŠEM PŘÍBUZNÝM, PŘÁTELŮM, KOLEGŮM Z PRÁCE.

  VŠICHNI MAJÍ PRÁVO ZNÁT PRAVDU!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc Vám děkuji za příspěvek, jenom bych měl připomínku. Tady si děláme srandu, že Slováci s Čaputovou jsou v riti, neříkám, že třeba ne, ale takovýto příspěvek v parlamentu si tady nikdo nedovolí. Těžko říci kdo je v řiti a kdo není, že? Rudý dědeček

   Smazat
  2. Slovaci napr.neuznali Kosovu.Češi se posr.li.Kdo je tady v riti vidime.

   Smazat
  3. Neposrali se Češi, ale Bursíkovi Zelení a jejich rakouský ministr Schwarzenberg a posrala se ODS. Ti mají na svědomí uznání Kosovo i přes odpor většiny v českém parlamentu. Tak prosím, pozor, neházet Čechy do jednoho zrádcovského pytle s odpornou sebrankou kolem Topolánka, Bursíka a Schwarzenberga.

   Leo

   Smazat
  4. 23:19...v slovenskom parlamente si to dovolia poslanci za ĽSNS, ktorú prezident, všetky ostatné strany a mainstream označujú ako fašistickú a teraz, 9.4., bude súd rozhodovať o jej rozpustení! Na podnet generálneho prokurátora, Ficovho spolužiaka.

   Smazat
  5. 22:24 děkuji za odkaz

   Smazat
 2. Skvělý projev poslance hájícího zájmy svého národa. Bohužel jde spíše o výjimku. Říkám to nerad a s velkým smutkem v srdci, ale zásadní změny v myšlení lidí nastanou, až se staneme cizinci ve vlastní zemi, a to obrazně i doslova. Dokud jsou obchody plné zboží, dokud je televize plná "zábavných" pořadů, máme bohatý výběr dovolenkových pobytů, MHD funguje, teče voda atd., není důvod k zásadnímu obratu v myšlení. Bohužel musí nastat situace, a ona nastane, protože otázka nezní "zda", ale "kdy", která nás přinutí otevřít oči. A možná ani nepřinutí, což bude ta horší varianta, a to pak bude konec Čechů, Moravanů, Slezanů i našich nejmilejších bratrů Slováků.
  Honza, Havířov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honza, Havířov doufám že to tak daleko nedojde abychom byly cizinci ve vlastní zemi.

   Smazat
  2. Honzo, neznáme se, ale asi v této zemi žije víc slušných lidí jako jsi ty. Vzpomínám často na jednoho moravského autobusáka, který naštval lepšolidi, tím že pomaloval autobus karikaturami. Pro někoho to neznamenalo nic, ani nevím jak dopadl, ale já na něho často myslím. A taky si pamatuju, jak v roce 68 byl celý národ jednotný (krom pár pomatenců). Myslím si, že když dojde na lámání chleba, tak se zase najdeme. Můžu-li najít něco pozitivního, tak leda, že v tom lítáme stejně. A se Slováky a si nemáme co vyčítat. Snad jen to, že spolu bysme mohli mít silnější hlas. Ale na "kdyby" se nehraje. Ahoj a držme si palce.

   Smazat
 3. no ale zemiaky došli - a dôjde aj na ryžu - a hladní nepočúvajú

  OdpovědětSmazat
 4. Občané v r.1989 nebyli spokojeni s vládnutím Národní fronty s vedoucí úlohou komunistické strany a požadovali zrušení čl.4 tehdejší ústavy, který to stanovoval.
  V současnosti si přijali Ústavu (podle právní teorie je ústava společenskou smlouvou všech občanů o společném spravování svých věcí ve státě), která je podřízena mezinárodním organizacím a jejich nařízením. Proklamace o suverenitě státu jsou proto nesmyslem.

  Následuje citace článků 9 a 10 současné ústavy, které nahradily čl.4 dřívější ústavy.

  Čl. 9
  (1) Ústava může být doplňována či měněna pouze ústavními zákony.
  (2) Změna podstatných náležitostí demokratického právního státu je nepřípustná.
  (3) Výkladem právních norem nelze oprávnit odstranění nebo ohrožení základů demokratického státu.
  Čl. 10
  Vyhlášené mezinárodní smlouvy, k jejichž ratifikaci dal Parlament souhlas a jimiž je Česká republika vázána, jsou součástí právního řádu; stanoví-li mezinárodní smlouva něco jiného než zákon, použije se mezinárodní smlouva.
  Čl. 10a
  (1) Mezinárodní smlouvou mohou být některé pravomoci orgánů České republiky přeneseny na mezinárodní organizaci nebo instituci.
  (2) K ratifikaci mezinárodní smlouvy uvedené v odstavci 1 je třeba souhlasu Parlamentu, nestanoví-li ústavní zákon, že k ratifikaci je třeba souhlasu daného v referendu.
  Čl. 10b
  (1) Vláda pravidelně a předem informuje Parlament o otázkách souvisejících se závazky vyplývajícími z členství České republiky v mezinárodní organizaci nebo instituci uvedené v čl. 10a.
  (2) Komory Parlamentu se vyjadřují k připravovaným rozhodnutím takové mezinárodní organizace nebo instituce způsobem, který stanoví jejich jednací řády.

  OdpovědětSmazat
 5. Díky pane doktore za téma a současně díky 8:55 za pohotovost s uveřejněním čl.10. Přiznám se, že neladím s SPD, ale vzhledem k nové situaci budu vás pane doktore volit do EU, protože už není jiný manévrovací prostor.

  OdpovědětSmazat
 6. V té době mnozí netušili v jakou chobotnici EU vyroste...po nejbližším ekonomickém průseru se zase bude "znárodňovat"(strategicky zestátňovat).

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.