Reklama

neděle 7. dubna 2019

Rusko vyzvalo USA, aby osvobodily území u tábora Rukban

Igor Rjazov
8. 4. 2019  rueconomics
Rusko vyzývá Spojené státy, aby ukončily nezákonnou okupaci území v oblasti tábora Rukban v Sýrii. Oznámil to ministr zahraničních věcí Ruské federace Sergej Lavrov. Lavrov učinil prohlášení v Ammánu během společného vystoupení pro tisk s ministrem zahraničí Jordánska Aymanem al-Safadi. Moskva je podle jeho vyjádření připravena zvažovat jakékoli kroky pro odchod uprchlíků z Rukbanu.


"Ale myslím si, že nejjednodušším a nejefektivnějším řešením by bylo ukončení nezákonné okupace tohoto území Spojenými státy", dodal ruský ministr.

Připomeňme, že tábor Rukban se nachází v pásmu 55 kilometrů kolem americké vojenské základny, která se nachází v okrese Al-Tanfa na hranicích Sýrie s Jordánskem. Ruští armádní činitelé i diplomaté z Ruské federace a SAR nejednou konstatovali, že situace v táboře se blíží humanitární katastrofě.

Dospělí a děti tam umírají zimou a podvýživou a teroristé jim nedovolí opustit tábor. V táboře se také začaly vyvíjet již lidmi zapomenuté nemoci. Konkrétně byl zaznamenán případ onemocnění malomocenstvím.

Rusko a Sýrie dříve vyzývaly USA, aby se zúčastnily rokování za účelem zrušení Rukbanu. Na první dvě zasedání se američtí vojenští představitelé nedostavili. Poslední náhradní termín je 9. duben.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Amici čekaji,az chyti malomocenstvi a pak uprchnou dosti velkou rychlosti sami,anebo ani to jim už nemusi pomoci!?

  OdpovědětSmazat
 2. Hnusné USA okupují syrské území ! Je možné, že po pposlení nabídce k jednání bdue zásah vojenskou mocí. Mohou se objevit najednou partyzáni velmi dobře vyzbrojeni i s protiletadlovými komplety. Když Amíci napadli Wagnerovce, objevilo se hodně partyzánů, kteří sejmuli mnoho amerických specialistů. Když Amíci-Al-KAjdá sestřelili ruské letadlo, spadlo Amíkům náhodou několik plně vyzbrojených a obsazených vrtulníků a partyzánští odstřelovači, jakoby najednou, vyčistili větší území od specialistů USA a GB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kéž by to byla pravda, ale žádnou zprávu (ani na alaternativních zrpavodajství) jsem nezaznamenal. Máte prosím nějaký zdroj ? klíčové slovo, odkaz ...

   Smazat
  2. A to ještě nestihli zasadit do akce tohodle bohatýra se sněžným kvérem (tu na 1 minutě a 12 sekundě)?!? - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   To je úplný Ilja Muromec 2! Ovšem bohužel jen do okamžiku kdy mu dojde Bojaryšnik!:-)))

   Ale to nic, jsou tu další hrdinové, např tito ruští Postradatelní!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   a když jim budeš krýt záda ty, rudoprde, nikdo a nic na světě je nezastaví!!! Teda krom nějaký tý zákeřný siorachejtle, tak pak z tý "hrozivý bojový sily" naělá hromadu šrotu!:-))

   Smazat
 3. Za utrpení v Sýrii je kromě masového vraha Asada zodpovědný i Putin, který ho podporuje. V roce 2015, kdy končil boj Syřanů proti diktátorovi a lid vítězil na všech frontách, Rusko svým vstupem na jeho ochranu vyvolalo nrjrn pád revoluce, ale také genocidu národů Sýrie a exodus jejich obyvatel za hranice. Tím nejen že podpořili válečného zločince a zločince proti lidskosti, ale zároveň sami genocidu páchali. Na ESLP je už podána první žaloba právě na Rusko a jeho vládce ohledně válečných zločinů v Sýrii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Masový vrah" Asad vraždil prostřednictví své armády islamistické vrahy. A to je v pořádku, blbe!
   Rusové mu v tom vydatně pomáhali. A to je dobře!
   Ten tvůj "lid", nedouku uřezával lidem hlavy, idiote!
   Opět musím konstatovat: copak u Hamáčků na vnitru nemají onačejší demagogy? Copak mohou do volného výběhu pouštět nemyslící exoty, jaký je Anonym 9:20?

   Smazat
  2. Na ESLP je podáno víc žalob na Rusko.Sýrie je jen jedna z nich. Žalobu podala Ukrajina ,už roku 2017, za válku a státní terorismus vedený na Donbase.Žalobu před týdnem podalo 280 rodin pozůstalých po sestřelu Boeingu. Rusko v těchto chvílích vyjednává podmínky odškodnění,soud se bude konat v květnu tohoto roku.

   Smazat
  3. 9:58 Lidem? Komoušskejm kretenům co tam nemaj co pohledávat jako ty! Různejm loutkám Putlerů, (pr)Assadů, Nasralalláhů a pod. xindlu! Pan kalif Baghdádí není potomek Prorokův, pravda, ale jak nějakýho najde, kalifát mu předá! To je jedinej legitimní stát tam na celým BV! A ne ty současný patvary vymyšlený masony Sykesem a Picotem v jejich kancelářích na kreslicích prknech bez logiky a legitimity!

   Smazat
  4. Ten blb z 9.20 je buď tupec nebo najatej provokatér, nereaguje na něj. Je to potrat slepý kobily

   Smazat
  5. 20:11 Však ty taky nemáš zrovna ideální původ, hovnere komoušiči! Esipaj jsi tušil, že ten esteban v trapným tesilovým saku, nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama ve východoněmeckejch mokasínách, kerej se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů, nebyl tvůj skutečnej fotr? I když se v tobě vzhlížel a ty si se tolik těšil na teplý místečko co po něm jednou zdědíš, že? Jenže pak jako na potvoru přikvačil odkudsi právě ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal vám, rudejm čůrákům, pořádnej rejhanec přes plány ... no a to byl tvůj biologickej fotřík! Jednou totiž tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   vohnul na jednom mejdanu, když tam jako nasazená estebačka vynášela popelníky! A ten esteban, cos ho měl celý ty dlouhý roky za fotra, byl tak blbej, že mu ani ta tvá rezatá palice nic nenapověděla:-)))

   Smazat
  6. 8,27 Ten tvůj komentář naprosto vypovídá o tvé "inteligenci"Jsi obyčejný vulgární hulvát,který nic neumí-kromě urážek!

   Smazat
  7. 9:20 jsi debil, naštěstí ne masový

   Smazat
  8. 11:43 Jen se přizpůsobuju prostředí lejnere putlerýči! Dávám místním rudým odulcům kapky jejich vlastní hate-medecény:-))))

   Smazat
 4. tak to vidíte, paní Muellerová, jeden by si myslel, že tu pitomou ČT už nikdo neposlouchá a musí ji jenom platit. Jak vidno, najdou se ještě tací, co věří jejím zprávám o "krvavých vrazích" Assadech! Ó, jak mocná to žumpa!

  OdpovědětSmazat
 5. Jo mají plány jak s zbytkem poražených islamistů útočit na Syrská ropná pole.

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Davide, prosím, nemohl byste hospitalizovat přispívajícího 9:20? Evidentně se jedná o nebezpečného jedince s výrazným psychickým a inteligenčním postižením...

  OdpovědětSmazat
 7. Každý žijící tvor má na světě svoje místo,to znamená i přispívající-9:20 který by mohl posloužit jako studijní pomůcka pro výzkum psychických anomálií...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.