Reklama

úterý 2. dubna 2019

Rusofobie? Ani náhodou. Nazvěme to pravým jménem - misorusie!


Stanislav Hošek

2. 4. 2019  VašeVěc
Polsko nepozvalo nikoho z Ruska k letošnímu aktu připomínky začátku druhé světové války, čili napadení Polska hitlerovskými armádami. Podle vládního prohlášení je důvodem její tvrzení, že Sovětský svaz v roce 1939 porušil mezinárodní právo. Současní mocnáři Polska svým rozhodnutím vyjadřují, mimo jiné, pohrdání faktem, že při osvobozování Polska od hitlerovských vojsk zahynulo víc jak půl milionu vojáků Rudé armády. Nepozvání není nějakým jednorázovým výstřelkem protiruského chování v Polsku.


Již několik let je kupříkladu v této válkychtivé zemi propagován názor, že Sovětský svaz Polsko neosvobodil, ale okupoval. Je samozřejmé, že vláda Ruska takový pohled odsoudila a opakovaně jej prohlašuje za akt přepisování dějin. Vrcholem popisovaného vývoje je nedávný požadavek poněkud pomatených vládců Polska, žádající po Rusku odškodnění za nespecifikované škody, které Sovětský svaz Polsku způsobil.

Když jsem asi před padesáti lety začal jezdit do polského Slezska k rodině své manželky, dověděl jsem se, že už tehdy polské matky strašily své nehodné děti Rusem, tak jako některé české matky strašily své děti čertem. Už tehdejší chování matek nebylo v mých očích projevem strachu z Ruska, ale poněkud jinou emocí, kterou vnímám dneska už jednoznačně jako nenávist. Takže to není žádná rusofobie, čím nás krmí aktivisté pornoherce Jandy, zakomplexovaného presstituta Šafra, či poturčeného exrusofila Štětiny.

Fobie je totiž chorobným strachem, psychickou poruchou úzkosti, což neplatí ani o jednom z nich. Jejich mozky, tak jako myšlení všech jim podobných jsou ve skutečnosti sžírány nenávistí, v mých očích dokonce chorobnou nenávistí, která jim nedovoluje vnímat reálný svět a vývoj událostí v něm. A nenávist či zášť, se řecky neřekne fobos, leč mísos, pokud se nemýlím. Říkejme tedy současné protiruské politice pěkně poctivě, třeba misorusie a ne propagandisticky podle rusofobie.
65 komentářů :

 1. Západ má strach, že Rusové se usadí ve Venezuele, pomohou jim Číňani. Kdo tento boj o "světovládu" prohraje? Byl jsem v RF i ČLR, ale nikde takový "bordel" na ulicích jsem neviděl jako v ČR, Itálii … Lidi se na ulicích chovají spořádaně, tady se proti "něčemu" pořád bouří. Proč školáci budou stávkovat za zlepšení klimatu? Ve škole by dostali "kouli" a učitelé mají klídek. NKÚ napadá vládu? Proč? Pana Kalu vyhodit. Pracovníci muzea Olomouc chtějí, aby odstoupil ministr kultury. Proč? Ředitele muzea vyhodit, protože v pracovní době mají pracovat a ne politikařit. A takových akcí je za den "hafo".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistý generální prokurátor Ukrajiny (Lucenko) dostal od amerických soudruhů seznam lidí, kteří jsou z hlediska stíhání nedotknutelní a pustil to do médií. Copak vy si myslíte, že takový glejt o nedotknutelnosti nedostala i česká kolonie ? Babičok a spol. jsou také na seznamu nedotknutelných a nějak se budou zametat stopy!

   Smazat
  2. Tak si myslím, že seznamka "nedotknutelných" jsou v prvé řadě tzv."havlošmejdi" a púotom někteří další EU poslanci ap. Tenhle seznam by byl možná užitečný, až budeme moci prohlásit: nejsme jako oni a poslat hajzlíky za katr pro vlastizradu !!A bude pokoj.

   Smazat
 2. Poláci napadli moje Těšínsko. Jezdím do PL a nikdy jsem nebyl protipolsky naladěn. V květnu si připnu lentu - georgijevskou stuhu aby moje rodina věděla kdo nás vlastně osvobodil. Jednou mi řekli že amici, nakecali jim to na univerzitě ve Slezsku. Od té doby lenta říká pravdu. M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je stejné jako dnes, když média nám fedrují do hlav, jak USA osvobodili Sýrii od svých vlastních žoldáků z Islámského státu a to ve dnech, kdy jejich zbytky zachraňují v lágru, kde jim ochranu zajišťují desítky tisíc civilistů kolem, aby je nikdo nemohl vybombardovat, chce se mi blejt jasnosti

   Smazat
  2. i veškrna děkoval němcum že na osvobodili od totality a tak to ma byt kdo chce vladnout musi po větru proti větru je to hola sebevražda a to vi i nevzdělanec nakonec vašik styky s fašity udržoval už jako maly slušny chlapeček z milionařske rodinky co se dočasně přatelila se stryčkem k h frankem

   Smazat
  3. Mám za to, že je pravdou, že Rudá armáda Polsko okupovala. Tím ale Poláci přiznávají, že byli Hitlerovými spojenci. Aspoň pro značnou část. Proto si zvolili současnou vládu. S tím by měli všichni jejich sousedé do budoucna počítat. Těšínsko budiž mementem pro nás.
   Mik

   Smazat
  4. 17:07 Ať tak či onak, jedině Polákům vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 3. O strach -fobii z Rusů skutečně nejde, ale jde o nacistické štvanice proti Rusům, analogické, jaké vedl Hitler a spol. proti židům, ba ještě horší. Prostě rasismus pěstovaný českým i Eu "mejnstrýmem" pohrobky německého, polského, pobaltského, chorvatského, slovenského.... nacismu a pohrobky francouzských a britských, holandských, belgických... kolonialistů. A co občané k tomu? Fandíte také nacismu a rasismu? Ne? A že tedy mlčíte! Pak byste se měl těšit také na příští Osvětimi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:33 Přesně tak jen obyčejný fašismus jehož cílem je vyhlazení Ruského národa.

   Smazat
  2. Nora Žurková2. dubna 2019 17:30

   Ruskému národu určite vyhladenie nehrozí. Rusko je obrovská krajina, ktorá má kompletne vlastné zdroje a dolet rakiet asi nebude jedný zajac v klobúku. USA aj RF má svoje strategické a ekonomické záujmy vo Venezuele, Sírii a boh vie kde. Tak si ich strážia. Čína sa tiež angažuje tam, kde nejaké má. Len my-európania sa pcháme bezdôvodne všade.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Ježíš a Mária, ty jsi ale hovado. nejsi vrátnej z ambasády USA?

   Smazat
  5. Já myslím že to je jeden z těch katolickejch pedfilů.

   Smazat
  6. 20:37,20:40...19:51 není ani to,ani to.Je to jen kretén.A velký.

   Smazat
  7. 19:51
   Je mi vás líto, právě vy jste příkladem slušně řečeno "jednoduchosti" vnímání světa, života i historie. Možná by jste se mohl snažit pochopit, že vše není jen černobílé. Někdy je složité se orientovat, bez emocí poznat realitu a přijmout ji. Nikdy neexistují prefabrikované názory i když vlády o ně usilují a je to tak dobře. Tak jsme bez ztráty kytičky přežili totáč i když některé jeho funkční trendy jsme mohli ponechat (pomoc mladým manželům). Pokuste se odložit ideologické brýle a pochopit, že vztah mezi Polskem a Ruskem je velmi křehký. Nechci si hrát na soudce, ale mezi hříchy patří smlouva s Hitlerem, následná anexe území a Katyno, ale nic nezmění na faktu, že území Polska osvobodili Sověti (schválně nepíšu Rusko). Smiřte se s tím, že i mé generaci se snažili zapřít, že Plzeň i Č.Budějovice osvobodil Peton. Jinak si myslím, že životní úroveň v Rusku byla a je nižší než u nás, ale i tam žijí vedle politiků i normální lidi. Nemám důvod je nenávidět a nemám důvod jimi opovrhovat. Pro mne Rusko je i Čajkovský, Puškin, Lermontov, Tolstý nejen Lenin se Stalinem.Nevnucuji nikomu svůj názor ale pokuste se mi porozumět.

   Smazat
  8. Slava ruskemu narodu ...

   Smazat
  9. 3:54 Tak původním Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijské říše. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům - https://www.youtube.com/watch?v=SvenB1N3WJY

   Smazat
  10. 16:20 Proto dopadli jak dopadli! Současné jednotné Rusko zůstává molochem zaostalosti, kde se projevuje se stále větší naléhavostí nutnost zásadní restrukturalizaci společnosti (což platí v menší míře pro celý bývalý východní blok!), aby vznikla prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka.
   Putin byl světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
 4. Historie se přece opakuje. Před druhou světovou válkou přece také evropští politici fandili Hitlerovi a fašismu. Dnes je to jako přes kopírák. Měl byste se učit u soudruhů Schwarzenberka a Štětiny, ti už v roce 2014 pochopili, že musejí podporovat banderovce ze všech sil. Stejným směrem mašíruje dokonce i válkou nejpostiženější Polsko (ne nadarmo má přezdívku "hyena Evropy"). Rozmach fašizmu a rozsáhlé překrucování výsledků války zcela jasně prokazuje, že se Evropa vehementně připravuje na další světovou válku!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo dal Polákům tu přezdívku hyena Evropy? Churchil, nebo někdo jiný ?

   Smazat
  2. hyena je typická tím, že zásadně útočí na slabé, zraněné a bezbranné, proto si odkousla kousek masa z ČSR poté, kdy ČSR byla oslabená hitlerovci

   Smazat
  3. Válka s Ruskem ? A v Evropě ? Tak to Evropa skončí za půl hodiny !! Až bouchne první rachejtle nad Berlínem a druhá nad Paříží, tak v zápětí nad Londýnem, budou Poláci a všichni ostatní obaleni toaleťákem. A kdyby se náhodou přimíchali Amíci, tak jedna - dvě torpéda a ta probudí sopku, která zničí již sama celé USA. Bojte se napadnout Rusko !! Bojte se moc !

   Smazat
  4. Hele něco ti povim, tak jako byl Ivan IV. po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie sama jen ulusem oné říše Mongolů! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Rudožvásty místních užgryndanců vycházej z neopodstatěný propagandy že kdosi civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.!

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 19:55...jsi pořád stejný kretén

   Smazat
  7. Bodejť by ne, pane21:1, vždyť to pastuje pořád dokola. Divím se vám že mu ty kecy z kafemlýnku tak poctivě tady pořád dokola čtete. Snad po stý raz se konečně naplní proroctví jeho soudruha Goebelse o stokrát opakovaný lži.

   Smazat
  8. 21:21 Je potřeba vždy splynout s prostředím, rudoprde, jinak na sebe přivoláš zbytečně pozornost cenzůry!:-)))

   Smazat
  9. 10:54 Hele, Polákům nikdy dost nesplatíme za to, že v roce 1920 zastavili mongolský rudý hordy před branami Evropy, a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kam by bývala dnes Evropa sahala! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 5. Sovětský svaz v září roku 1939 obsadil část Polska (Halíč), a to ve smyslu Curzonové linie, která byla vytýčená po skončení WWI.(Lord Curzon byl ministr zahraničí Velké Británie) Následovala polsko - ruská válka, kterou Polsko zabralo Halič. Takže Sovětský svaz získal v září 1939 to co mu podle mezinárodního práva patřilo de iure už od roku 1919. V dnešní době je to problém polsko - ukrajinský, ale o tom se nepíše. Strašák za každých okolností a každé době je Rusko, že? Chtěl bych vidět, nebýt Sovětského svazu, zda by vůbec Polsko a Česko existovalo.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:01 ještě důkladněji, Curzonova linie do značné míry respektovala původní hranice carského Ruska ...

   Smazat
  2. No je pravda, že r.1939 sovětský zvaz obsadil část polska, ale vycházejíc z tvé logiky a ne z poválečného uspořádání Europy o několik let později po bitvě u Stalingradu, Sovětský svaz obsazoval už jenom území Německa:-). Takže vycházejíc z tvé logiky i logiky Polska, nešlo o osvobozování Polska spod Německé okupaci, ale o obsazování Německého území Sovětským Svazem:-).

   Smazat
  3. ... a toto obsazené území Německa věnoval Sovětský svaz velkoryse Polsku, novému to státu v Evropě.

   Toto má sovu logiku a Poláci se z ní mohou vzteky zbláznit! :-o)

   Leo

   Smazat
 6. Kdo se chce dobře orientovat mohl by si přečíst Šest priorit zobecněných prostředků řízení, které najdete třeba na Leva-net. 1. Světonázorová - "Chceš-li porazit nepřítele-vychovej jeho děti" (východní moudrost), 2. Chronologická "Častěji se ohlížej zpět, aby ses uchránil vážných chyb v budoucnosti" (Kozma Prutkov) 3.Faktologická
  "Fakta neexistují-jsou pouze výklady" (F.W. Nietzsche), 4. Ekonomická "Dejte mi kontrolu nad penězi, v zemi, a je mi fuk, kdo tam bude tvořit zákony" (M. Rothschild), 5. Zbraň genocidy, "Pro Slovany žádnou hygienu, stačí vodka a tabák"
  (A. Hitler), 6. Ničivé zbraně, "Válka je pokračování politiky jinými prostředky" (Carl von Clausewitz). To je jenom kostra na Leva-net je to rozepsáno a člověk zjistí tu moudrost, kde to všecho je dokonale vysvětleno a je vidět jak nás loutkovodiči oblbují lacinými hesly. Hej hou.

  OdpovědětSmazat
 7. Je obrovská smůla, že došlo k té tragické havárii letadla ve Smolensku. Při pietním aktu v Katyni mělo dojít k počátku procesu usmiřování PR a RF. Namísto toho rusofobní kruhy v PR získaly další námět ke spikleneckým teoriím o úmyslné havárii za účelem vraždy polských státních činitelů.
  No a "okupace" Polska sověty... Ano SSSR usiloval o to, aby měl svá vojska ve všech zemích VS, aby byla jakási rovnováha s NATO, kde USA měly svá vojsky v Německu i v dalších zemích NATO v Evropě. Ale okupace? Ona byla někde nějaká okupační správa? Ani v NDR nakonec nebyl tak přísný okupační režim jako v SRN(!) do 70. let.
  A rok 1939? Je smutné, že některé kruhy v Polsku se tak urputně brání jakékoli historické sebereflexi, čímž brání usmíření se sousedními státy. Vždyť v září 1939 SSSR jen vrátil své hranice do míst, kde byly v době vzniku Polska v r. 1918(!!!). A obráceně: Polsko nejen že vojensky usilovalo o dobytí Těšínska (čemuž nově vzniklá ČSR zabránila rozhodnou vojenskou akcí!), ale od vzniku Polska r. 1918 do roku 1921 polské vojsko postupně dobylo území, které zahrnovalo značnou část Litvy, Běloruska a Ukrajiny. Lenin, protože neměl dostatečnou vojenskou sílu (během občanské války v sov. Rusku), tak se smířil s tím, že musel uznat hranice sov. Ruska a poté (od r. 1922) SSSR v těch místech, kam do r. 1921 polská vojska došla. A Stalin pak využil oslabení Polska v r. 1939 a vrátil hranice na místa, kde byla v r. 1918. A současně si tím vytvořil dostatečné předpolí pro případ války s Německem, o které věděl, že jednou nutně musí přijít.
  Kdybychom tedy měli postupovat stejně tvrdě propagandisticky jako Polsko, tak bychom museli otevřeně mluvit o okupaci nejméně 3 států Polskem mezi roky 1918 a 1939!!! Jenže dnes máme trochu jiné starosti a musíme hledět do budoucna a snažit se o užitečnou spolupráci se sousedními zeměmi. A ne se neustále hrabat v minulosti a vytvářet na jejím základě celonárodní fobie či nenávisti a budovat z ní trvalé bariéry proti jakékoli budoucí možné, vzájemně výhodné a v dnešní době navýsost potřebné spolupráci!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono Polsko okupuje dnes historická území zemí Koruny české a pokud bychom chtěli vrátit hranice zpět třeba jako Izrael o tisíc roků a něco zpět - pak tedy Velká Morava!

   Smazat
  2. V první řadě by se měly uznávt hranice stanovené po II.světové válce v propagandě vedené velkoPolskou válečnou mašinérií, pak by se jim nemuselo připomínat, komu co ten náš Polský "holubičí" národ ukradl.

   Smazat
  3. Ať tak či onak, jedině Polákům vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 8. Stalin se jim měl obloukem vyhnout a roupy by je rázem přešly.

  OdpovědětSmazat
 9. Hyena se chová stále stejně. V příhraničí krade zemědělcům traktory a "platí" za to nelegálním dovozem a uskladněním nebezpečného odpadu. Jsou to šupáci, ale hrají si na "pány". Stejně jako jejich prezident vychvaluje polskou zemědělskou produkci jako vzor pro Evropu zrovna v době, kdy ve velkém fedrují do Česka závadové maso. V potravinách obcházím velkým obloukem už i polská vajíčka a máslo (i když je dva krát levnější než to české). P.S.: podporujte české zemědělce, i když Poláci mají na polích více ukrajinských otroků a jsou proto levní!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dneska zase, nedají si pokoj a nedají! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-zasilce-pul-tuny-kurecich-rizku-z-polska-do-ceska-je-salmonela-69635?dop-ab-variant=1&seq-no=1&source=hp

   Smazat
  2. Neodovídám na žádný příspěvek, ale pouze na svojí zkušenost.
   Jezdím do Polska již více než 60 let a také tam nakupuji. Možná je chyba v tom, že můj známý je kontrolorem jakosti. Ale za celou dobu jsem se nesetkal se závadnými potravinami. Včera 2.4.2019 na TV Barandov ,řekla poslankyně EU, že dvojí různé kvality dodávané potraviny z EU jsou schválené, tzn, že odpad, který se nehodí v západní části Evropy se může dodávat do ČR. Proto je vyvíjen tlak na Polsko, že od něj je vše špatné. Pokud někdo, kdo v Polsku nikdy nebyl a má výhrady, je dle statistik ho označil, že je debil.

   Smazat
 10. Pšonka je stále stejný . V jedné ruce drží kříž a v druhé dýku , kterou ti zákeřně vrazí do zad .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jednou rukou se modlí a druhou krade. Jen tak pro zajímavost - zase k nám "proniklo půl tuny salmonely" v kuřecích řízkách a já měl dneska k obědu hádejte co - děkuju vám polští soudruzi

   Smazat
 11. Počínaje 1.9.1939 měli možnost se předvést. Spolehli se na Francii a Anglii a dostali na budku. Teď spoléhají na USA a hrají si na velmoc, výsledkem bude, že opět dostanou na budku a stav jejich populace se opět radikálně sníží. Už jednou si postavili Waršavu prakticky znovu, zřejmě je to baví, ale znám lepší záliby,než oklepávat cihly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. chtěli ušetřit za stamiliardové reparace židům, tam USA navrhli Poláci vojenskou základnu (Fort Trump)na vlastní náklady (asi o dva řády níže než ty reparace). Základna nebude, američtí židé žádají všechny reparace :-)

   Smazat
  2. 14.51 Jaké stamiliardové reparace Poláků Židům? Jste zdráv? Že Chucpiči v rámci průmyslu holokaustu odírají a vydírají kde koho - viz kdysi "jakýsi" Fagan... Fakani kdysi u nás dostávali na holou, aby se chovali slušně!

   Smazat
  3. 19:28 jste zřejmě tupoun, který neumí hledat na netu. Mně to nevadí, já vám ale učitele rozhodně dělat nebudu :-)

   Smazat
 12. Četl jsem kdysi jednu knihu polské spisovatelky(bohužel si nemohu vzpomenout na jméno) Titul "Úsvit nad vodami". Je to příběh jak se chovali polští okupanti na Ukrajině a v Bělorusku po 1. sv. Veškerá půda patřila polským pánům a původní obyvatelstvo doslova otročilo na panském doslova jako ve středověku. Když Hitler hnal polskou armádu na východ, mstili se polští oficíři krutě obyvatelstvu. Příchod ruské armády byl pro ně osvobození. Jenže než přišli Rusové z východu, dostihl Poláky Hitler a v Katyni je zmasakroval. Po válce vše svedli na Rudou armádu. Poláci jsou opravdu jen ty hyeny.

  OdpovědětSmazat
 13. Je mnoho těch miso -ismů, v současnosti se hodně projevuje miso-socialita pomatených individualistů, miso-normalita ubližovaných lgbt, miso-generacita mladých hloupých blbečků, a tak dále, dále ..
  Nenáviď bližního svého a čert se ti odvděčí ...

  OdpovědětSmazat
 14. Pripomenme si ze Polsko bylo za tri tydny po 1.zari 1939 zakerne napadeno z druhe strany Rudou armadou a Rusovr postrileli cely polsky dustojnicky sbor v Katyni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No právě, ta Katyně to je taky jenom úspěšná zápaďácká propaganda. Všichni vědí jak to bylo s Krymem a stejně se pořád mele o anexi a lidi jsou jako telata a nanejvýš řeknou no có Venezuela je daleko. To nám naši politici taky při poslední krizi říkali, krize je v Americe to se nás netýká. Týká a při dnešní globalizaci, se nás to setsakramensky týká. To jen blbec si šlápne na ty stejný hrábě znova a znova. Rudý dědeček

   Smazat
  2. 18:36 Mas pravdu rudy dedecku. 40 let po valce jste vyvrazdeni polskych oficiru svadeli na nacisty a byla to pro vas propaganda, az to na vas prasklo.

   Smazat
  3. Co na vás prasklo Pepku19:13?:-). Když Hitler hnal polskou armádu na východ, mstili se polští oficíři krutě obyvatelstvu. Příchod ruské armády byl pro ně osvobození. Jenže než přišli Rusové z východu, dostihl Poláky Hitler a v Katyni je zmasakroval. Po válce vše svedli na Rudou armádu.

   Smazat
  4. 2:32 Kecy! Pro nikoho nebyli žádným osvobozením! Nebejt zasmolenejech Rusáků, byli bychom na tom dnes lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, ale za pana Hitlera navíc i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 15. 18:01, Rudá armáda postoupila na Curzonovu linii, tj. prakticky na původní hranici carského Ruska teprve po pádu Varšavy, kdy nenarazila na odpor před Wehrmachtem ustupující polské armády. Vláda SSSR se polskému velvyslanci v Moskvě za tento postup omluvila. Rozumnější pochopí, že SSSR nepochyboval (jistěže znal Němci avizovanou potřebu "životního prostoru", který neskrývaně viděli na východě), že Německo dřív nebo později zaútočí, takže hleděl zajistit širší předpolí. Čemu se proboha divíte? Oni nám Poláci nezabrali Těšínsko, které ani k sebeobraně nijak nepotřebovali?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:54 Mas pravdu rudy dedecku, proto v rijnu 1939 na slavnostni prehlidce v Brestu Litevske vedle sebe pochodovaly jednotky SS a Rude armady na oslavu zaboru Polska. Kammeraden und tavarysci.

   Smazat
  2. Provokující anonzme- píšeš nesmysly. Přehlídka v Brestu v roce 1939 je pro tebe argument? Historie, jazyková mapa, staré hranice, záměry a potřeby velmocí, dnešní propaganda proti Rusku, to je v tvé palici smíchané do jedné postmoderní bramboračky, z které vypadl tvůj žvást.

   Smazat
  3. 19.06 S Němci se kámošili i Poláci... například Schleswig Holstein byl k okamžiku vypuknutí II. světové na přátelské návštěvě v Polsku... a ostřeloval proto od rána Westerplatte.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 21.09 a 21.30 Buď lžete jako Icik, nebo jste německý šlemil. OSN bylo založeno PO DRUHÉ SVĚTOVÉ 24. 10. 1945 před OSN byla SPOLEČNOST NÁRODŮ, ZE KTERÉ NĚMECKO VYSTOUPILO V ROCE 1933. Ten kecací spolek před Druhou světovou selhal a byl ještě bezvýznamnější, než současná OSN.
   Gdaňsk mě s Polskem celní unii. železnici, poštu a pod. byly Polské, Westerplatte bylo polské hraniční opevněné místo. Máte ovšem pravdu, že v Gdaňsku to bylo samý váš genosse - nácek a SS Heimwehr Danzig se zúčastnily bojů od prvních výstřelů.
   Takže nelži ty, HNĚDÝ lemrouchu od Posselta!

   Smazat
 16. Video z prehlidky kamaradu ve zbrani v r. 39 v Polsku - Rude armady a SS:

  https://www.youtube.com/watch?v=TyHRNwxBdas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:16
   Pepku, vždycky si vyzobeš jen to co ti vyhovuje, jandovo brko. Víš co se stalo 23. července 1939, trolíku?

   Smazat
 17. Homo homini lupus est.

  OdpovědětSmazat
 18. ER pro mezinárodní vztahy zjišťovala ve 14 zemích EU, a tedy v ČR jakým hrozbám čelí nejvíce EU. A výsledek: nejvíc obav mají občané z migrace a radikálních islamistů a pak ještě z korupce.To bylo zveřejněno v teletextu ČT. Ale na stejné téma v slovenské TV1 bylo doplněno, že mezi hrozbami nefigurovalo Rusko, jak nás přesvědčují různí bývalí generálové jako např. Pavel, či Šláfenberg, nebo ŠTĚTINA, Kalousek, Langšádlová, Fiala, Stanjura a pod. karikatury.Tedy potvrzení, že v ČR je zdrojem rusofóbie tzv.zdegenerovaná pražská kavárna

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.