Reklama

středa 3. dubna 2019

Rusové odpovídají Američanům: Krym? A kdy oznámíte, že Kosovo je Srbsko?


3. 4. 2019  FressGlobe
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo vydal prohlášení, že USA „odmítají pokus o anexi Krymu Ruskem a slibují, že se tento postoj nezmění až do chvíle navrácení územní celistvosti Ukrajiny“. Vyzval rovněž Rusko k „ukončení okupace Krymu“. Na jeho prohlášení reagovalo ruské velvyslanectví ve Washingtonu.„S deklaracemi a prohlášeními o Krymu přichází ministerstvo USA každého čtvrt roku. Nic nového jsme neslyšeli,“ lze číst na facebookové stránce ruského velvyslanectví v USA.

„Snaží se operovat dokumenty mezinárodního práva obsahujícími ustanovení o právu národů na sebeurčení, které jsou základem návratu Krymu jako součásti Ruska v roce 2014,“ uvádějí ruští diplomaté.

A dodávají: „Zatímco tisíce Ukrajinců si vybírá ruský Krym k odpočinku, čímž vyvracejí mýtus o ruské ‚okupaci‘ a ‚agresi‘. Američtí hudebníci a sportovci pravidelně vystupují na poloostrovu navzdory varování ministerstva zahraničí USA před neexistujícími ‚nebezpečími‘.“

„Čekáme na prohlášení, že Kosovo je Srbsko,“ zakončili svůj příspěvek ruští diplomaté a připojili k tomu obrázek ze stránky velvyslanectví USA v Bělehradu, na kterém je Bílý dům s americkou a srbskou vlajkou a nápisem „Den, kdy vlajky Srbska a USA vlají nad Bílým domem“. Obrázek souvisí s návštěvou srbské premiérky Any Brnabićové ve Washingtonu.
47 komentářů :

 1. To co provádí ve světě Američani, jako zabíjení lidí, okupace cizího území, převraty, ozbrojené útoky na státy, to vše je Americká demokracie. Kdo by chtěl tvrdit opak, bude mu poskytnuta humanitární pomoc ve formě bombardování humanitárními bombami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Američani financovali pěti miliardami dolarů převrat - Majdan na Ukrajině a už projektovali na Krymu raketové základny s raketami namířenými na Moskvu. Obyvatelé Krymu se postavili proti tomu a to Američani neodpustí nikdy.

   Smazat
  2. Krym nebyl anektován. Anexe Krymu je jen Západem šířený hoax.

   Smazat
  3. Co Ušáci odpustí nebo neodpustí, začíná už asi být jedno a za chvíli budou pro srandu králíkům. Svou vlastní arogancí, nadřazeností, nadutostí a pitomostí, se sami degradují a dneska už nejenom každé malé dítě ví, že král je nahý a hloupý. Tak dlouho chrastili zbraněmi a neexistujícími krásnými oděvy, že je až k nevíře jak dlouho jim to vydrželo. O to rychlejší bude sešup, USAfilové držte si klobouky, jede se s kopce, tak bacha a neztraťte hlavu. Hej hou. Rudý dědeček

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. 16:44 vynikající jedinče,jsi vynikající ,ale kretén

   Smazat
  7. To je tím že civilizace se zrodila ve věčném boji! Věčný mír ji zcela jistě zahubí. Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche ... a když na to přijde, dnes máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 2. Pokud je právo na sebeurčení národů nadřazeno ústavám již existujících států, tak tedy je to guláš, stejný jako Trumpův podpis o potvrzení platnosti anexe Golandských výšin Izraelem, nebo zmíněné uchvácení Kosova a Metochie albánskokosovskými teroristy a mnohonásobnými vrahy.
  Kdo umí a chce číst platnou ústavu Ukrajiny a její část, týkající se autonomní republiky Krym, tak se dočte, jak regulérním a platným způsobem je nyní tato Autonomní republika Krym, součástí Ruské Federace. Referendem, tím strašákem pro panstvo celého světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu sú viaceré skutočnosti, ktoré sa neberú v úvahu. Potom to aspoň pre nás taký guláš nebude, aký horúci ho chcú Vám servírovať demokrati. Hranice Československa určovali demokrati vo Werseijskej zmluve, pokial tu niekto chce sa oháňať Sudetonemeckou, alebo Maďarskou kartou. Hranice takzvanej Ukrajiny vytičovali tí tolko zaznávaní sovietski bolševici, predovšetkým Chruščov svojím vekslovaním Krymu spod jurisdikcie Russkej F.S.S.republiky do susedného štátu Ukrajina. Bez referenda, samozrejme. Ďalšia vec je autonómia, ktorej sa napríklad Slovenská vláda bojí celkom z pochopitelných dôvodov ako čert kríža. Ďalšia vec je, že národnostná menšina nemá v medzinárodnom práve čo vyhlasovať ďalší - albánsky štát na území štátu, v ktorom majú svoje občianstvo. Z toho dôvodu údajná "anexia" je v súlade s medzinárodným právom a nie vyhlásenie akéhosi druhého albánskeho štátu na území Srbska. Ak teda je pre naších demokratov rezolúcia OSN1224, medzinárodnej inštitúcie, obyčajný zdrap papiera, akú platnosť má mať Budapeštianske memorandum ohladne "ukrajiny" usmolenej podla vzoru dohôd predMníchovského Československa o jeho predvojnovej územnej celistvosti? Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 3. ono to je vlastne na smiech, keď sa písala ústava Ukrainy, tak na radu demokratov zo Západu, si dali Tatári poistku, že ak ich bude dosť, tak demokraticky odídu, tá ustava nie je dielo CCCP, podotýkam, nikoho nenapadlo, demokratov zvlášť, že to použije ruská časť obyvateľstva, a tak, v momente keď nastal stav ohrozenia, tatári chodili a označovali si ruské domy ktoré zaberú a že ich majiteľov podrežú, eskalovala vojna v Sýrii a vyzeralo to tam na prd s Asadom, USA objednávali stavebné práce a čakal sa len dostatočný počet tatarskych občanov, tak to prasklo, oveľa legitímnejšie sa rozišli než my. Tiež sme to mali v ústave ...

  OdpovědětSmazat
 4. Ta americká (a tím pádem i evropská a česká) gramofonová deska s písničkou o Krymu je už poněkud obehraná a unavuje. Krym byl, je a bude ruským. A basta!

  OdpovědětSmazat
 5. No jo opět směšní rádoby vládci světa z usa ať jsou radši ticho není větší státní terorismus jako oni.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na takéto zmýšľanie potrebujete čo najskôr vyhľadať odborníka. Velebit človeka ktorý sa topí v prepychu a milióny ľudí v jeho krajine žijú na hladine biedy. Prečo sa tam rovno neodstahujete a pridajte sa k nim.

   Smazat
  2. Ptal se někdo v ČR lidí co chtějí? Nikdo. Napsala se Ústava, která zabezpečuje skupině lidí, že nemusí pracovat, mohou se flákat a dělat "bordel". A další skupině, že nesmí zchudnout.

   Smazat
 7. Nějak se zapomíná na TATARY. Stalin započal likvidaci jednoho národa KRYMSKÝCH TATARŮ a zalidnil "jejich území" lidmi a sebrankou z celého Ruska. Chruščov toto území "papírově" přiřadil k Ukrajině. Takže KRYM patří ve skutečnosti TATARŮM, kteří byli skoro vyhlazeni! Ani ruský, ani ukrajinský, ale TATARSKÝ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 11:20 - Píšeš nesmysly. Tatarů už za posledního cara byla na Krymu jen menšina. Ověř si zdroje a pak teprve kvákej!!!

   Smazat
  2. Sám si tatar Pepku11:20, ale Krym Ti historicky nepatrí, ani žiadnemu inému Tatarovi, ani len histericky. Ak máme byť spravodliví, historicky Krym patrí Grékom, ktorích Tatari vyháňali s podporou Turkov z Krymu. Velkodušne a drzo rozdávaš Pepku z toho čo Ti nepatrí. Doma so susedmi si to dovoliť môžeš, tak ako si zvyknutí, ale na Rusa si to nedovoluj, lebo kludne môžeš prísť k úrazu. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Či úplne podobne boli odsunutí po vojne Tatarskí kolaboranti na Kryme ako boli nahrádzaní Sudetoskí Nemci sebrankou v Česskom pohraničí, o tom by sme mohli hodne polemizovať. Ale dôvod legitímnosti odsunu Krymských tatárov s Hitlerovským Nemeckom bol zhodný ako nahrádzanie Nemeckého obyvatelstva sebrankou z celého Česska SudetoNemeckom pohraničí. Ak cítiš nejakú krivdu kludne sa choď sťažovať na lampáreň do Bruselu, alebo Washingtonu. Snáď tam bude mať Trump akurát službu. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. 11:20, můj milý, na Tatary se nezapomíná, právě naopak. Na Krymu začala vysílání v tatarštině Tatarská TV z Tatarstánu a na Krymu si zřídila svou pobočku. Po třiceti letech se konečně opravila mešita Džuma Džami v Jevpatorii, památky v Bachčisaraji a několik škol. Dosud nic neměli. Ukrajina likvidovala i Rusíny, kteří mají svá kulturní centra a školy na Slovensku. Jestli ale myslíš, že Rusko bude tolerovat činnost teroristické skupiny Hizb at-Tahrír, kterou udali FSB jejich vlastní, tak to se šeredně pleteš.

   Smazat
 8. Krym přece nelze porovnávat s Kosovem!
  Na Krymu místní nevyhnali ani jednoho z původních, který by snad s připojením se k RF nesouhlasil. Odtržení od správního střediska (Kyjeva) na Krymu proběhlo v naprostém souladu s ústavou Krymské (autonomní) republiky, a to na základě přesvědčivého výsledku svobodného všelidového hlasování. Až poté byla RF požádána svrchovanou Krymskou republikou o přijetí do RF ...
  A naopak, vše, co se událo kolem násilné loupeže Kosova a Metochie Srbsku nese znaky mezinárodního zločinu striktně zakázaného mezinár. právem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochopitelne pán František. So všetkým čo ste napísali, naprostý súhlas. M.p.U.

   Smazat
 9. USA se ohání právem na sebeurčení národů. To je snad fraška ne??? Kde je právo na sebeurčení Katalánska (vláda a jeho představitelé zavření) a USA mlčí. Kde je právo na sebeurčení Palestinců včetně rozhodnutí Rady bezpečnosti a rezolucí OSN? USA opět dělají jako by se nechumelilo. Kde je právo na sebeurčení Kurdů? USA je sprostě využili ke svým mocenským cílům v Sírii, Iráku, Turecku a hodili přes palubu. Kde je právo na sebeurčení Havaje, kterou USA také anektovali a jejíž poslední královna dožila jako vězeň v domácím vezení bez možnosti je opustit. Jak to je s právem na sebeurčení vysvětlili USA v Panamě rovněž intervencí a únosem a doživotním vezením prezidenta. Velice příkladné sebeurčení bylo vojenské obsazení Texasu a ukradení Nového Mexika (nebo právoplatné odnětí???)po porážce Snata Any Mexického prezidenta. Další příklady práva na sebeučení máme v Kosovu pod diktátem USA a NATO, ale i u řady Evropských států a v Japonsku, kde mají více než 70 let "bratrskou" okupační armádu USA bez možnosti vypovězení, za kterou si nyní budou ještě platit raketýring v podobě 1,5 násobku nákladů USA. Nejnověji po americku ukradení Golán ve prospěch Izraele. Vše právo jako vyšité a ohebnější než guma. Hlavně Amerika first. Jak, že to vykřikoval Ohamba s tím kroucením ručiček? Vskutku pozoruhodné pojetí mezinárodního práva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše co provádí USA je demokracie a když někdo proti tomu protestuje je to terorismus.

   Smazat
 10. Velmi nebezpečné ruské vyjádření. Pokud by to bylo oficiální ani bych se nedivil, kdyby Američané Kosovo vrátily Srbsku za závazek Ruska vrátit Krym Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kosovo se Srbsku nevrátí, protože tam je jejich základna a USA kontroluje vše, co se na Balkánu šustne, stejně tak má pod dohledem ropovod Thessaloniki. Podobných vyhlášení může kterákoliv ambasáda vypustit stovky a nic se měnit nebude.

   Smazat
  2. Umí si někdo představit situaci v USA pokud by se uplatnilo heslo:"vše co bylo ukradeno musí být vráceno"?

   Smazat
  3. 18:49, lidstvo krade od samotného počátku. Kradou i zvířata, naprosto bezostyšně. Takže vrátit bychom se mohli k bakteriím, ale i ty kradly.

   Smazat
 11. Politika USA způsobuje ve světě jen utrpení, miliony mrtvých a zmrzačených, obrovské materuální škody.Představitelé USA nemají proto ani špetku svědomí, když si dovolují ostatním kázat dobré mravy. Staly se symbolem pokrytectví, cynismu a násilnictví v mezinárodních vztazích.

  OdpovědětSmazat
 12. Když říše dobra fakticky obsadila Kosovo a vybudovala tam svoje překladiště afghánského opia pro Evropu, tak se všichni Kosované těšili, jak rychle zbohatnou. Stal se ale pravý opak, obrovská nezaměstnanost (dnes snad kolem 40%) a bohatnou jenom mafiáni a pěší distributoři drog v EU. Kosovo je Srbsko.

  OdpovědětSmazat
 13. 14:10 USA jsou ve značných problémech a právě se snaží zachránit na úkor celého světa. Proto Amerika nikde pořádně neinvestuje a nebuduje, s výjímkou vojenských základen. Ani v Česku neznám žádnou velkou americkou investici (dostavba JETE byla SW drobnost) za 30 let od "revoluce". Jenže takhle to dál nepůjde. Finito la Comedia!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nemají ani na výstavbu základny Fort Trump v Polsku, i když hyena Evropy chtěla cálovat 2 miliardy dolarů za provozní náklady

   Smazat
  2. 15:40, Poláci se jistě rádi složí. Zlaté zuby babiččiny, snubní prstýnky, náušničky malé Agniezsky, pěkně gram po gramu a za chvíli mají na přistávací dráhu nebo raketové šachty.

   Smazat
  3. Tak, tak, Poláci se složí, páni farári, excelence preláti je pochválí a US základně požehnají... a budou se modlit za ruské protiopatření. Rusko má trochu větší palebnou sílu, než 4 staré 280mm kanony na Schleswig Holstein...

   Smazat
  4. Poláci se bojí o svoje západní území, proto chtějí americkou základnu. To vám ještě kolegové nedošlo?

   Smazat
  5. 23:07, aha, proto chtějí tu základnu na běloruských hranicích a proto prohlašují, že jim toto území bylo ukradeno, a proto tvrdí, že Rusko je gaunerský stát, který by se měl pokropit atomovkami. Kdyby záleželo na Polácích, tak máme válku s Ruskem dávno za sebou. Mimochodem, největší štváči proti Rusku v USA jsou právě Poláci.

   Smazat
 14. Kosovo je srbské, Krym zase ruský. Kosovo Srbsku ukradly USA pro "blaho" s USA spolupracujícíh a USA vycvičených a vyzbrojených teroristů. Kdo posvětil pak i jatka na vraždění mladých Srbů v Kosovu na orgány za vychlastaná játra a vyhulené plícec USA občanů? Naštěstí, že zatím v USA neumějí transplantovat vyhulené mozky, to by byla velká poptávka po jatkách na lidi ze strany vůdců - politruků!

  OdpovědětSmazat
 15. Krym je ruský a Američané tak mohou Rusům pouze tiše závidět. Rusko je záruka světového míru, zatím co Amerika a NATO je zárukou humanitárního bombardování a vraždění nevinných lidí.
  Přátelé Nové republiky, navštivte v době letošní dovolené Krym a komunikujte s Krymčany. Ptejte se jich, kdy bylo na Krymu lépe, zda za Ukrajiny nebo Ruska.
  Dále si uvědomte drazí přátelé, že NATO nás před případným nepřítelem neuchrání. Bude to opět Rusko, které nám v případě vojnového konfliktu pomůže a díky Rusku bude zachována i česká státnost. Rusové jsou naši spolehlivý bratři a osvoboditelé. Ať žije Rusko, ať žije ruský lid a hlavně ať žije jejich vynikající prezident pan Vladimír Putin!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krym není nic víc než jen zeměpisný útvar - název poloostrova! Existuje jen Tavrida - gubernie Ruského impéria! Nejlépe bylo Krymčanům za Gotenlandu! A je faktem, že Reichsgau Gotenland nikdy nebyl součástí Reichskomisariátu Ukraine - http://q-map.ru/wp-content/uploads/2017/04/MapReichskommissariatUkrain1943.jpg

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:50 a 7:52
   Vidět, že si v Rusku nikdy nebyl a nevíš o čem píšeš. Já Rusko a pana prezidenta Putina zbožňují, protože ruský prezident Vladimír Putin je nejchytřejší člověk na světě. Nějaké potratové a nepravdivé zprávy z OSN mě nezajímají.
   Když jezdím na dovolenou, tak jedině do Ruska. V budoucnu bude ČR patřit do ruské říše a bude nám tam dobře. Aspoň v ČR nebudou smrdět sluníčkáři.

   Smazat
  2. 18:27 Rudocancy! A realita - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   To nejsou fotografie nějakých skansenů, kde se točí staré filmy! Zde jsou tabulky, grafy, mapy, příslušné grimasy Putlera, ve kterých dokáže hloubku zoufalosti a falše odhalit jen špičkový psychoanalytik, atd.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu mezi touto sortou pochcaných, zesraných a za bílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat
 17. Ta americká (a tím pádem i evropská a česká) gramofonová deska s písničkou o Krymu je už poněkud obehraná a unavuje. Krym byl, je a bude ruským. A basta!

  OdpovědětSmazat
 18. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 3. dubna 11:08.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 19. USáci ukradli Ameriku Indiánům a Rusům! A bijí černochy!!

  Naši starší ruští bratři mají jako obvykle pravdu: USáci by si měli zamést před vlastním prahem, a teprve potom kritizovat osvobození Krymu!
  Vždyť přece dobře víme, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, jakým OBROVSKÝM zločinem vznikly USA: Celé území dnešních USA bylo sprostě ukradeno původním obyvatelům, Indiánům a Rusům!!

  Srovnejte si tuto SPROSTOU krádež s postupem velikého národa Ruského, jenž při rozšiřování Moskevského knížectví postupně osvobodil NEJVĚTŠÍ ÚZEMÍ na celém světě: Naši starší ruští bratři DOKONALE osvobodili svou dnešní vlast od desítek nejrůznějších národů a nárůdků, z nichž se často nedochovalo ani jméno.
  Díky tomu se dnes nemusejí nikomu omlouvat, na rozdíl od USáků a Kanaďanů, kteří se pokorně omlouvají Indiánům, Eskymákům, negrům, Asiatům atd.

  Navíc: Ať USáci Velikému Putinu, BJJP, raději nevyčítají ani občasnou humánní likvidaci sprostých opozičníků, přebytečných novinářů a homosexuálů-úchylů.
  Vždyť sami dodnes bijí negry!

  A co je ještě horší – občas z těch negrů udělají náčelníky generálního štábu, ministry zahraničí, starosty Chicaga apod.
  Zkuste si jen na okamžik představit, že by Veliký Putin, BJJP, udělal náčelníkem genštábu či ministrem nějakého Krymského Tatara či Čukče!!
  Směšné, NEPŘEDSTAVITELNÉ, že?

  Inu, to je právě ten rozdíl mezi úpadkovými USA a zdravým, pokrokovým Velikým Ruskem.
  Proto Veliké Rusko jednou V POHODĚ osvobodí od kapitalismu a demokracie:
  • zbytek Maloruska („Ukrajiny“)
  • celé Pobaltí
  • Polsko
  • Maďarsko
  • Bulharsko
  • Řecko
  • celou Jugoslávii
  • NDR
  • a nakonec i Československo.
  Už aby to bylo!

  „Z východu světlo, z Východu svoboda!“


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je velikej omyl! Původním Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci.*) Ale mongolský vpád to zásadně změnil!A tak jako Ivan IV. po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie sama jen ulusem oné říše Mongolů! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Zničení Novgorodské republiky moskevsko-tatarskými horami za jeho vlády proměnily Rus na stepní říši azijských podlidí! Hrabě Ostermann, který za pomoci mladého cara Petra zkusil vrátit Rus na evropskou trajektorii, uspěl pouze dočasně. V roce 1917 Ruské impérium zaniklo a na jeho místě se rozprostřel kagal ovládaný azijskými podlidmi - tzv. SSSR! Putleroffský parchanát Chujlostan je jeho hnilobným pozůstatkem!

   Radosta napsal:
   "Zkuste si jen na okamžik představit, že by Veliký Putin, BJJP, udělal náčelníkem genštábu či ministrem nějakého Krymského Tatara či Čukče!!"

   To je dávno realitou! Třetí Řím nepovstane, ale bude nová Zlatá Horda! Tuvin Šojgu - druhý muž a nástupce Putina v současném parchanátu - zárodku to příští hordy bude jejím prvním chánem! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EomYbXO4WkY1.jpg

   *) Bez Germánů by žádná Rus neexistovala, to oni založili ruský stát a také Ruské Impérium řídili, jak napsal i Hitler v knize Mein Kamf: "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši. On sám není žádným organizačním prvkem, ale pouze rozkladným fermentem. ... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového."

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.