Reklama

pátek 5. dubna 2019

Šéf BIS vyznamenaný organizací, která má „povolení zabíjet“

Jaromír Petřík
5. 4. 2019
V posledních dnech se v našich médiích skloňuje vyznamenání šéfa BIS Michala Koudelky od americké tajné služby CIA. Vyznamenání od organizace, za kterou jsou v její historii desetitisíce mrtvých... NKVD, Gestapo, StB, CIA – tajné služby, které prokazatelně zabíjely a zabíjejí lidi, aniž by dotyční byli odsouzeni jakýmkoliv soudním či právním systémem... Gestapo bylo zařazeno mezi zločinecké organizace, vraždy StB a NKVD odsuzuje naše i současná západní demokracie jako zločinné. Ale co současná CIA?


Cituji z knihy „Povolení zabíjet“ od Egmonta R. Kocha, vydané v roce 2013, který se zabývá počtem obětí tajných služeb demokratických států, např. USA: „20.587 Vietnamců padlo v letech 1968- 1971 za oběť programu Phoenix realizovaným CIA pro jihovýchodní Asii. Dnes existují domněnky, že toto číslo bylo ve skutečnosti dvojnásobné..."

Jeden z amerických „vojenských poradců“ Barton Osborne vypověděl před parlamentním grémiem: „Tisíce vietnamských civilistů, kteří se ocitli v podezření, že pomáhají komunistickým guerillám, nebo se prostě zdržovali v nesprávnou dobu na nesprávném místě, byly mučeny a zabíjeny jen proto, aby se naplnily kvóty. Nevím o žádném vězni, který by výslech přežil. Zemřeli všichni! Většinou byli umučení k smrti nebo svrženi z vrtulníků.“ Churchův výbor, jenž se v roce 1975 znovu zabýval rolí CIA v rámci operace Phoenix, dospěl k závěru, že od začátku roku 1968 do května 1971, padlo za oběť 20.587 Vietnamců. Dnes už dokonce existují opěrné body pro domněnku, že počet obětí byl až dvojnásobný, tedy 40.000.

Tolik o řádění CIA pouze ve Vietnamu. Autor knihy totiž zmiňuje i novodobé vraždění lidí ze strany CIA podezřelých z terorismu pomocí dronů. Na konci knihy jsou data a místa útoků s počtem obětí.Na Internetu jsou údaje o Egmontu R. Kochovi zde: https://de.wikipedia.org/wiki/Egmont_R._Koch

Zajímavé, že mučení je součástí amerických vyšetřovacích metod doposud: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/457785-americane-na-guantanamu-stale-muci-vezne-tvrdi-osn.html

A pokud bychom srovnali počet obětí naší StB a americké CIA, tak dospějeme k závěru, že v počtu mrtvých a umučených byla naše StB proti CIA naprostými „čučkaři.“

A právě od takové „organizace“ přijal vyznamenání šéf naší BIS Michal Koudelka – cituji přesně: „Ředitel Bezpečnostní informační služby Michal Koudelka počátkem března v sídle americké Ústřední zpravodajské služby (CIA) převzal ocenění za zahraniční spolupráci. Uvedly to Lidové noviny, kterým to potvrdil premiér Andrej Babiš.“ Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koudelka-cia-oceneni-bis.A190404_055535_zahranicni_bur

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/sef-bis-michal-koudelka-prevzal-v-usa-prestizni-oceneni-za-z/r~c0597576569011e993a6ac1f6b220ee8/v~diskuse/?redirected=1554388088

24 komentářů :

 1. Holt nemá čas pracovat pro ČR, když zahraničně spolupracuje pro CIA.
  Co udělali pro nás - čučkaři?

  OdpovědětSmazat
 2. Stačí stále dokola v každé výroční zprávě uvádět ruskou hrozbu a je to na vyznamenání, i bez toho je vidět, pro koho "naše" tajná služba pracuje

  OdpovědětSmazat
 3. Za co asi dostal nejvyšší čučkař vyznamenání od zločinecké organizace? Za spolupráci s cizí mocností. Jasná vlastizrada. Jakýpak asi se uděluje trest za vlastizradu? Kolikpak asi zde "pracuje" spřátelených agentů, kteří nám nevadí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkuste tohle - "Pár faktů a závěr?" https://poznamkypanabavora.wordpress.com/
   Řekl bych, že něco tak prostého, jako počítání do deseti.

   Smazat
 4. Koudelka dostal medaili a patřičné noty, alespoň víme, kdo je řídí. Doporučuji přečíst knihu : Steward Steven Komunistické zločiny CIA. Cituji z knihy to, co o této organizaci řekl Harry S. Truman - prezident USA 1945-1953.
  "Pokud do toho vidím, nespokojují se tito chlapci ze CIA s tím, aby informovali o válce a podobných událostech, ale jdou dále a dělají své vlastní války. Nikdo nemůže vědět, co právě mají za lubem. Vydávají miliardy dolarů, aby kdekoliv podněcovali neklid, jen aby měli něco, o čem by mohli podávat zprávy....Tato služba se vyvinula ve vlastní vládu, která operuje zcela v tajnosti. Tito lidé nikomu nepotřebují skládat účty. To je v demokratické společnosti velmi nebezpečná věc.."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud taková organizace jako CIA vyznamená našeho šéfa BIS, tak zřejmě ví za co. Slovo vlastizrada se zde přímo vnucuje.

   Smazat
  2. Jestlize Islamisti maji pozvani, povoleni a vsechny podminky masakrovat v EU s dohledem vlad a miliardovych bezpecnostnich uradu ,policie atd., snad by jste nechtel, aby ty vlady se nejak vyhnuly nebo dokonce vzdaly Teroru a masakru na nas ? To by byla klukovina..Na co jsou vidime ve Francii.
   Zhruba nejmene 40 let jsou trilionove FBI,CIA ,NSA a celkem 17 uradu vladnich uplne zbytecne. Spolu s Klepto-Pentagonem...Tedy myslim v jejich poslani. Maji urcene masakry proti populacim , Waco, Texas ,treba Oklahoma,dale provokace na zajisteni dalsich represivnich zakonu.
   Dokonce takovou samozrejmost, ze Putin a rusove bez povsimnuti ,nemohli pobihat po USA a rozkazovat volicum v milionech , koho maji a musi zvolit a koho nikoliv , nikdo nikdy nezjistil...
   A vsichni, prave ,ti vsichni kriceli a kriceli nejvice a dokonce i byvali reditele a agenti presvedcovali....
   A kdo by si vsim ,treba velkych priprav na 9/11 a ze to neprovedl /ani nemohl, protoze vsechny teroristy v zemi /Iraku/,davno zneskodnil/,Saddam..Za ty prachy...

   Smazat
 5. Nebylo to ani tak vyznamenání, jako spíše úplatek. Je za něj očekávána maximální oddanost.

  OdpovědětSmazat
 6. Vrchní čučkař potvrdil, komu slouží a proč byl tak posedlý blábolem o pro-sovětském dějepise na školách. To je gól. :)) Přitom to Koudelka a jeho buz parta nemá v popisu práce a rozumí tomu asi stejně jako kozel traktoru. Hlavně že to, co má jeho služba dělat, nedělá.

  Prezidentka Čaput, Slovensko je Kaput
  Petr Pavel, to je guma, skončí jako velká nula
  Jandův trouba tu bezmocně kvičí, jeho život je celý v pi... víte kde
  :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Mnoho generálů a jiných dostalo vyznamenání od svých panovníků a vůdců. Tento blb je jediný který ho dostal do teroritické organizace. Doufám, že jednou proběhne soud ze zločinci proti světu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úplně by stačilo by začít i skončit s tímhle gaunerem!
   - https://pbs.twimg.com/media/B2z1f-UCQAA-gij.jpg

   Smazat
 8. Ono se to neztratí a jednou se to bude hodit. Zatím je na to pyšnej, ale vzpomeňte na to když ke konci války Němčouři vyznamenávali naše kolaboranty, jak se ti šmejdi kroutili protože už věděli, že je Hitler v řiti, ale odmítnout vyznamenání měli strach. Jen houšť a více takových ocenění a vyznamenání pro vlastizrádce ať jasné kdo je kdo.

  OdpovědětSmazat
 9. Dekujeme za ,jako vzdy, obsirny a hluboky vyklad problemu .Jsme jiz tak daleko ze jsme schopni cist Vase hlubokomyslne uvahy zpravy hodnoceni a perspektivy plynouci z Vasi velke hlavy neb nas naucili cist a ted budeme se ucit pocitat alespon do ctyriceti a scitat 3+3 bez problemu a zadrhelu.Vas spoluzak ze Smichova jisty Lojza Kotapis na Vas Mistre neustale vzpomina jak jste spolu v pomocne skole pochcali skolnika ze zachodu v 1 patre.Pozdravujte p.Trumpa a celou rodinu pri nejake prilezitosti ci na recepci v Margo Lago kde jste, dle doslechu castym predsedajicim. Zdravi club "S trumpem vpred a nikdy vzad"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tato odpověď byla směřována k Honolulanovi, ale toho kecálka mezitím redakce smázla. Není vkusnější a praktičtější na toho idiota nereagovat?

   Smazat
 10. 3:52 jistě, demokraticky, bez soudu, na cizím území. Blahopřeju k úsudku, humanisto.

  OdpovědětSmazat
 11. No jo největší vrazi vyznamenali slouhu z ČR teď se bude snažit ještě víc.

  OdpovědětSmazat
 12. Autor Petřík se nad loutkovým BISákem, kterému při obvyklém "liturgickém" rituálu udělili placku CIA za "zásluhy", pohoršuje zhola zbytečně.
  Ten panák byl totiž pečlivě vybrán a je tam vydržován právě jen proto, že bez jakýchkoliv skrupulí plní to, co je od něj očekáváno.
  Jinak by byl střehbitě vyměněn za jinou loutku, která bez váhání splní očekávání těch, kteří ji řídí. Z US ambasády ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:14
   Biska se svými šoféry a uklizečkami ztrpčovala Nečasovi a Jaňulce život tak dlouho, až si na ni pozvali vojanské páni.
   Kteří ovšem neuměli ani najít umělého psa.

   Po Koudelkově významenání se situace natolik změnila, že ubrali soudkyni, která trvala na svých poznatcích z tajných výpovědí a místo ní tam šoupli profousa, který dyš popravit, tak poopravit.
   Od toho okamžiku převrat nepřevrat, vsjó ravnó.
   Rychle vocud pryč.

   Smazat
 13. Kalousek taky dostál metál, jako nejlepší ministr financí v eu a dnes je na hranici volitelnosti. Teď konečně víme kdo je šéf našich čučkařu. Kdysi jim velilo KGB a dnes CIA.

  OdpovědětSmazat
 14. Že by zase dávali Svatováclavské orlice? Marcel

  OdpovědětSmazat
 15. Koudelka i Babis jsou vlastizradci a zlocinci, kteri podporuji CIA ve vrazdini lidi celeho sveta!! Tesim se na den, kdy vlastenecke soudy odsoudi vlastizradce trestem nejvyssim. Trestem, ktery vlastizradci podporuji.
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho se nedočkáš, páč tě s celou tvou sortou bolševických podlidí nechám zaživa zakopat pod zem, aby dřív než to tvý ohavný smradlavý trupisko posytne půdě hnůj, ji tvý křivý čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětaly! A takto zúrodněná zem pak dá žírný chléb králikům, z jejichž kožek vaše zotročené ženy ušijí hřejivé límce našim vojákům, likvidujícím podřadný xindl dosud ještě obývající ruské stepi ...

   Smazat
 16. Co je to vlastně naše BIS? Nebo z jiné strany: kam zmizeli všichni příslušníci (konfidenti, ale hlavně důstojníci) StB? Průnik těchto otázek dává odpověď. :-)
  SW

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.