Reklama

pondělí 15. dubna 2019

Panelová diskuze Nové republiky na Téma "Evropská unie a my" - hovoří politolog a historik Zdeněk Zbořil. VIDEO rozšířeno o odpovědi PhDr. Zdeňka Zbořila na dotazy posluchačů

15. 4. 2019 Nová republika z.s. a Nezávislá média z.s.
V panelové diskuzi Nové republiky na téma "Evropská unie a my" vystoupil historik a politolog PhDr. Zdeněk Zbořil, který Evropskou unii podrobil kritice. Zmínil Kalergiho plán, pokus o špionáž senátora Fischera, Panevropské hnutí, paniku evropských elit před nadcházejícími volbami, srovnal nacistickou Novou Evropu s dnešní Novou Evropou a její "novořečí", připomněl rozdíl v historii USA a EU, vývoj Višegrádké V4 a nakonec se dotkl i czexitu.Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře internetu, kterou se postupně snaží budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší, i jen občas. Slibujeme, že prostředky plně využijeme v boji za Vaši a naši svobodu informací a názorů, které se EU elity a na ně napojení slouhové snaží potlačovat a tajit! 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

Číslo účtu: 2300736297 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ5420100000002300736297 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

10 komentářů :

 1. Klára Samková: Kandidují do Evropského parlamentu a nevědí, že to není parlament! Zákony navrhuje pouze Evropská komise a EU parlament k nim zaujímá stanoviska, která ale pro EU komisi nejsou závazná! ....

  https://aeronet.cz/news/klara-samkova-kandiduji-do-evropskeho-parlamentu-a-nevedi-ze-to-neni-parlament-zakony-navrhuje-pouze-evropska-komise-a-eu-parlament-k-nim-zaujima-stanoviska-ktera-ale-pro-eu-komisi-nejsou-zavazna/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš? Oni to vědí, jen ty neumíš číst!

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Problém je v tom, že dolar má jenom papírovou hodnotu. Když chtěl Kadáfí platit jenom v eurech, tak ho demokraticky zlikvidovali. Dluhy Evropu nepoložily, tak nás turkotataři začali lifrovat imigranty.

  OdpovědětSmazat
 4. Uvědomte si, Čína a Rusko mohou zavést výměnný obchod, bez dolaru, zbytek zeměkoule jim může políbit pr..l.

  OdpovědětSmazat
 5. Velvyslanectvi USA v Jerusaleme a Darek pro Netanjhahu, aby opravdu vyhral ty volby. Nikdo tady volby Neovlivnuje a tak ani zadna komise bejt nemusi !!
  Izrael the First a USA az /dlouho/ potom. Izrael se dovidame je kvetouci stat i s malym prumyslem a kolosalnimi vydajemi na zbrojeni na hlavu,ty jsou daleko nejvyssi na svete !!
  Dale vedou nekonecne valky s palestinci a Syrii a napadli a okupovali Lebanon 2x ale utekli s ostudou..To zivotni uroven urcite zvysuje !!
  Terorismus se rozviji do celeho sveta vzdy kdyz zide okupuji Str.Vychod. /Do r. 133 a potom od 1948/. Znicili celou zemi Cannaan /dnesni Libanon/,bez jedineho duvodu ,protoze jim to udajne buh rozkazal , kdyz kratce predtim dostali Desatero Prikazani od boha , a z tech deseti jedno : NEZABIJES.!!! Tak kazda cirkev svadi sve zlociny na boha. Dokonce i Hitler dostal podporu a pozehnani od boha a knezi. Dnes zase mame prvniho Islamskeho papeze-/ Imama/. Predpoved ze posledni papez /ten predtim /bude posledni se uplne
  vyplnila Doslova !!
  Soucasne jine staty a je jich hodne upadaji hospodarsky a do nekonecnych dluhu. Zadna souvislost ??.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na facebooku lze najit pod nazvem Mossad film kde zcela nepokryte byvali sefove Mossadu a dalsich terror oganizaci vypraveji o metodach vrazdeni a vyhazovani lidi z vrtulniku a podobne Proste lahudka .Trump s nimi vydelal penize je jimi plne obklopen (cela rodina) a s nimi(casti zidu v USA) bojuje o preziti ale neuvedomuje si ze neni z nich a ze ho zahodi pres plot kdykoliv treba jen omylem, neposlechne "rady"

   Smazat
 6. Prepanelizace a Prediskutace vedou k nicemu.nezastavi vubec nic ..Snad prilozit ruku k dilu by bylo uzitecnejsi, ale kdo to vi ? Vzdelani pak vede k verbalni pasivite ? Urcite.

  OdpovědětSmazat
 7. Možná se do zdejší diskuze nehodím, ale po pondělí mi to nedá. Cítím se Čechem a taky Evropanem, k organizaci EU mám hodně připomínek. Vadí mi befel k malým státům a něco jako vyžadování poslušnosti za každou cenu. Možná by bylo vhodné, právě teď během Pražského jara, uspořádat koncert (nejlépe veřejný asi jako byl Kubelíkův na Staroměstském)
  se vstupným ve prospěch Notre Damm. Máme příležitost dokázat, že i když jsme chudí příbuzní, máme svou důstojnost.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.