Reklama

pátek 12. dubna 2019

Stálý zástupce Ruska neumožnil omezit svůj projev v Rade bezpečnosti OSN

Alexandr Šljapnikov
12. 4. 2019    mk.ru/politics
10. dubna byla na zasedání Rady bezpečnosti OSN projednávána otázka řešení politické krize ve Venezuele. Přičemž německý diplomat navrhl, aby každá strana nevystupovala déle než 5 minut, proto byly v zasedacím sále umístěny velké přesýpací hodiny. Stálý zástupce Ruska Vasilij Nebenzja na to odpověděl, že si vezme tolik času, kolik bude potřebovat.


Stálý představitel Ruské federace v Radě bezpečnosti OSN Vasilij Nebenzja dostal slovo po viceprezidentovi USA Mikeovi Pensovi a v tomto okamžiku stálý zástupce Německa obrátil přesýpací hodiny.

"Můžete otáčet své nádherné hodiny tolikrát, kolikrát se vám zlíbí, ale vezmu si tolik času, kolik budu potřebovat", upozornil Nebenzja.

Ruský diplomat ve svém projevu poznamenal, že lid Venezuely musí sám rozhodnout o svém vlastním osudu a že jakýkoli zásah do záležitostí republiky zvenčí je nepřípustný.

"Pokud chcete "udělat Ameriku opět velkou", na čemž máme všichni upřímný zájem, pak byste měli přestat zasahovat do záležitostí jiných zemí. Za to vás začnou respektovat, vždyť vám se také nelíbí, když se zasahuje do vašich záležitostí. To se nikomu nelíbí", cituje jeho slova agentura RIA Novosti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. No jo skopčácký služebníček usa to si může zkoušet doma na svoje hloupé ovce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A taky zkouší a léta.Občané USA díky domácí propagandě a hlavně 17 tajným službám které USA mají na šmírování občanů,neví a nesmí vědět co se děje ve světě.To by bylo pro židofašisty nebezpečné. A tak jsou jejich běžní občané z vyspělých zemí nejhloupější a taky nejchudší jak ke svému překvapení zjistila komise OSN pověřená průzkumem.

   Smazat
 2. Zdraví:
  "čínski „záhradníci“ pestujú na prenajatej pôde v skleníkoch, na území Ruska rôzne druhy zeleniny a že na zlepšenie rastu používajú rôzne chemikálie."
  https://www.biosferaklub.info/nebezpecny-tovar/

  OdpovědětSmazat
 3. A kdyz Amerika nezasahne, tak lide tam pomrou hladem a kdyz zasahne, tak je agresor.
  Takze at udela co chce, tak vzdy udela spatne !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde jsi vzal ten fake, že tam lidé "pomrou hladem", troubo?!

   Smazat
  2. Pokud jim chtějí pomoci, tak v první řadě zrušit sankce a embarga !!

   Smazat
  3. Pane Honolulu nebudte naivka.Kdyby chteli nekomu pomoct zrusili by embarga..O zadnou pomoc se tedy nejedna...Je to prachobycejna zlodejna

   Smazat
  4. Honolulu přece je rozdíl uashnout proti zločinci a proti lidem co chtějí žit po svém.

   Smazat
  5. Honolulu, stačí, abyste vy, USA a banksteří Deep state, vrátili legální venezuelské vládě prezidenta Madura vámi svévolně a zločinně "blokované" (=UKRADENÉ USA A ROZKRÁDANÉ DIVERZANTY) miliardy na venezuelských kontech a venezuelské zlato... a zrušili zločinná embarga, a Venezuelci si budou papat lépe, než vy.

   Smazat
  6. Ve Vietnamu zasahovaly Spojené Státy taky proto, že se obávaly hladomoru?

   Smazat
  7. Chudáku , kde ty moudra čerpáš ???? Tys určitě prošel inkluzivním Serešškolstvím a doma na tebe taky nebyl čas , viď ???

   Smazat
  8. Ty šuline, kam chodíš na takové zhovadilosti ??!!

   Smazat
 4. Jak je vidět tak ruským diplomatům konečně stouplo seběvědomí !

  OdpovědětSmazat
 5. Kdo má za sebou Kalibry, S400, Suchoje a Migy, balistické rakety s mnohonásobnými hlavicemi, ten si může, milí holoubci, Germána i Anglosasa pokouřit v trubočce.

  Váňa ze zemljanky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 10:00 Je třeba dodat, že to hlavní co má za sebou je celá Mendělejevova tabulka prvků, ropa, plyn, soběstačné zemědělství, pitná voda, lidi pro které slovo "vlast", "rodina", "hodnoty otců" apod. znamenají to co jsou ochotni bránit i za cenu života. Kalibry, Suchoje a ostatní už jsou nástroje, které k obraně použijí.

   Smazat
  2. Tato diskuze bude určitě plodná a dlouhá, včetně kvalitního příspěvku pana Radosty. Upozorňuji na nový díl Otázka-odpověď V. V. Pjakina ze dne 8. 4. 2019 a to proto, že jej sleduji pátým rokem a právě v tomto dílu videa hovoří o asi nejdůležitějších věcech tohoto světa, včetně zajímavé otázky týkající se vzdělání. Potom docela dobře člověk pochopí proč třeba Valaška prosazuje inkluzi, atd. atd. atd. Kdo není zuřivý rusofob určitě by tento díl měl zkouknout ve svém vlastním zájmu. Ignoranty nepřesvědčím a ani nechci. Asi by Nová republika měla uvažovat o zařazení těchto videí na svůj web. Rudý dědeček

   Smazat
  3. Ten hit znám: Trubočku gorkovo tureckovo tabačku

   Smazat
  4. 11.37

   Na to, abychom pochopili smysl tzv.inkluze, to jest nacpání debilů a dementů s poruchami chování mezi normální žáky, nepotřebujeme Pjakina.
   Každý, kdo chodil do školy, dobře ví, že jeden jediný takový "žák" dovede narušit vyučování, to už pak není škola, ale cirkus.
   Účelem a smyslem tzv.inkluze, je přispět k likvidaci bílé rasy.
   Z tohoto pohledu ti, kteří prosazují takové svinstvo, by měli být souzeni za velezradu. A trest za velezradu by měla být poprava, nic jiného si ti gauneři nezaslouží.

   Smazat
  5. Tak to potom hovnocuc zvany debil je inkluze??

   Smazat
 6. Doporučuji podávat se na Pjakina našemu světlonošovi. Má tam české titulky.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak mne překvapilo, že postnacistické Německo je v RB! Jakou hlasovací mašinerií se tak stalo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslušná kolonie USA, Německem zvaná, se osvědčila jako provokující, Rusy a Rusko milující žák, který od Ruska dostal nezapomenutelně na prdel! A viní svého učitele ze svých i starých vin...

   Smazat
  2. Německá spolková republika není stálým členem RB OSN, ale je jednou z mnoha zemí, která občas v RB "hostují".

   Smazat
 8. Stanovisko ruského diplomata oceňuji! Kéž by se smysl jeho vyjádření ujal nejen na americkém kontinentě, ale po celé Zemi ...

  OdpovědětSmazat
 9. Germán by tak mněl právo na to aby klečel a tloukl hlavou do podlahy.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 10. Američani, bohužel, neznají pojem ,,jiná země". Proto jim přijde normální tam zasahovat.

  OdpovědětSmazat
 11. 18:52 neprojevujete se jako "světlonoš",ale jako americký arogantní trouba,pro nás docela směšný.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Soudruh, bratr a kamaratenman HONOLULU se neprojevuje! On pouze primitivně provokuje, čímž dehonestuje diskusi a vydělává si na těžké živobytí na florikidě. Až ho depstate nebude potřebovat tak Hoňholulinu spáchá poslední (užitečný) čin a nakrmí místní crocodiles svým vlastním tělem. Otázkou bude zda dobrovolně či s pomocí soudruhů z kamaratenpartie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako idiot se narodil jako cikan vyrostl a jako american mysli ,pochopte ho vzdyt se tam vetrel a tak splaci ,v USA neni nic zdarma

   Smazat
 14. Jenom si tak "přemítám" a vzpomenu na "politiku" USA ve Vietnamu, či na Kubu a posledních cca 30 let, Jugoslávie, Irák, Kosovo, Lýbie a mohl bych pokračovat! Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes "rakovinou" světové politiky a vyhrožováním a zbraněmi se dnes už politika nedá dělat! Je jenom otázkou, jakým způsobem budou USA "odstaveny" od světové ekonomiky, aby již přestaly škodit, zda půjde o postupný proces, aby nebyli poškozeni věřitelé USA, nebo dojde k nějaké formě krize a postupnému narovnání!! Rozhodující slovo bude mít Čína, která drží nejvíce USA dluhopisů!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.