Reklama

neděle 14. dubna 2019

Šuchevič sní: USA změní Ukrajinu na štít proti Rusku a meč nad Evropou

Vladimír Gladkov
14. 4. 2019  politnavigator
Ukrajina by se mohla stát milovaným vazalem USA - Washington může investovat do Kyjeva a nadále jej používat i proti Rusku i proti Evropě. Ve vysílání televizního kanálu ZIK to prohlásil syn velitele UPA, která spolupracovala s hitlerovci, Romana Šucheviče ZDE, poslanec Nejvyšší rady Jurij Šuchevič, informoval korespondent Politnavigatora.


"Jsem pro evropské hodnoty, ale klasické, a ne pro to, co se nyní děje. A proto bychom mohli do Evropy přinést také určité duchovní hodnoty, které jsme zachránili. Oni myslí jen na materiální, aby to pro ně bylo výhodné, aby jim bylo dobře, aby mohli vydělávat peníze, a nic, ani příspěvky do NATO neplatí. Přijali závazky, ale neplatí", řekl Šuchevič.

"Proto mám jiný koncept, už v roce 2002 jsem napsal článek "Tři cesty" o tom, jaká by měla být naše zahraniční politika, a jedna z těch cest je, že bychom měli těsněji spolupracovat se Spojenými státy, protože jsem už v roce 2002 řekl, že konflikt mezi EU a USA je nevyhnutelný.

A tak by Amerika měla stejně, jako po válce obnovovala zničené a poražené Německo, aby z něj udělala štít proti Východu, vsadit na Ukrajinu a učinit ji zároveň štítem proti Rusku, protože ruská hrozba, jak vidíte, sílí, a na druhé straně takovým Damoklovým mečem nad Evropou", řekl Šuchevič.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

13 komentářů :

 1. Ano, krásný projev otrocké podřízenosti ušláplého kreténského pohrobka praktického banderismu-sen stát se katanem ve službách sionisty ovládaných USA a pro ně se podílet na buzeraci Evropy a jejího okolí za podrbání a cukříček, jako za Hitlera...Už není divu proč si na Ukrajině při ožebračování a zabíjení místních obyvatel tak skvěle rozumí místní chazarští oligarchové coby sponzoři těch azovů a ajdarů s nacisty...loupeživost, ýbermenší mentalita a krvelačnost je jim oběma vlastní..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Otrok nechce svobodu. Otrok chce moc nad jinými otroky." (Aristotelés)

   Smazat
 2. Nemám strach z Rusů,ale začínám mít strach z Ukrajinců,které jsem spíše litoval.Za 30 posledních let překopali několikrát Prahu svými tupými krumpáči,opravili padající fasády,dřeli za nepředstavitelných podmínek,ale nenávist je snad připravila o rozum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chce to ještě nějaký čas a Rus s těmi Ukrajinci, co ještě nepřišli o rozum tam pořádek udělá a ty nacistické západu vlezdoprdelistické krysy vyderatizuje jednou pro vždy a možná i s jejich sponzory.

   Smazat
 3. 22:49 - oni udelaji cistku v Praze. Jinou moznost nemaji.

  OdpovědětSmazat
 4. Jo starý nacisti by opět dělali to co za války RF by s nimi byla hotová raz dva.

  OdpovědětSmazat
 5. Pořád jde šmejdům jenom o Rusy, nějaká Ukrajina v podstatě etnický nesmysl. To je jako kdyby se odtrhlo Chodsko.

  OdpovědětSmazat
 6. Chybili vam vam informace
  poptejte se Hovnocuce
  on to vsechno vi
  on vam poradi
  Zmizel v dymu prachu plynu
  by budoval Trumpolinu
  jiz v te stare Africe
  kde zrali belochy i domorodce
  on jim poradil,
  on to vsechno vi, on vam napovi
  Je to vykvet emigrace
  dotahl to na poradce
  vedle Ivanky a Boltona
  maji tam ted i ufouna
  dokonce i Pomeje se
  mu nekdy zasmeje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z čeho máte takové nadýmání ?

   Smazat
 7. Štít proti Rusku? To sotva. Ale USA z Ukrajiny jistě udělá hodně hluboký příkop. A když Ukrajinci budou dost servilní, pak i po okraj naplněný exkrementy.

  OdpovědětSmazat
 8. Lotyši, Estonci, Ukrajinci, Litevci bohužel nebyli po druhé světové válce podrobeni důsledné denacifikaci. Jude frei proběhla za jejich obrovského přispění a všichni svědci skončili v jámách. Oni mají vraždění v genech, tehdy mordovali židy, teď by nejraději Rusy a pak se budpu divit až zase dostanou na budku. Tentokrát, ale pořádně a bez zbytečného sentimentu.

  OdpovědětSmazat
 9. Ukrainci - existuje taký národ ? inak - Estonci - najbližší príbuzný Magyarov

  OdpovědětSmazat
 10. Podtitulek neodpovídá skutečnosti, správně tam má být" ... Ukrajina by se mohla stát milovaným vazalem USA za ruské peníze a zdroje, protože Washington tam neinvestuje ani dolar ...", zásilky vojenské techniky (alá šrot) nelze rozhodně označit termínem investice. Proto USA tolik řvou a vyvádějí kvůli Nord Streamu 2 a zrušení tranzitu přes Ukrajinu. Kdopak jim bude financovat banderovce. Evropa? Německo?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.