Reklama

neděle 7. dubna 2019

Svazáci a bonzáci našich dnů: Jak rudí Piráti bojují proti svobodě slova. Proč chtějí krýt znásilňování dětí muslimy? Bolševická kontrola nad veřejným míněním. Zastrašovat a vyhrožovat. Pamatujete? Už jsou tady!

Eva Svobodová
Eva Svobodová
8. 4. 2019  blog autorky a ProtiProud
Eva Svobodová si všímá iniciativy svazáků z Pirátské strany, jež vedla ke zrušení vystoupení Tommyho Robinsona na konferenci v naší poslanecké sněmovně


Pamatujete, jak se za bolševika zavíraly přednášky, rušily semináře a vyhazovalo z práce na základě udavačských dopisů snaživých svazáčků? Jak se o disidentech psalo jako o kriminálních živlech, příživnících, trestně stíhaných?

Tak už je to tady zase. V pátek se v poslanecké sněmovně měla konat konference "Rodina a její práva ve 21. století" s tématickými bloky jako Mezinárodní vztahy ve věci práv dětí nebo Dítě jako objekt zločinu. V tomto bloku měla jako host vystoupit jedna z obětí Rotherhamského skandálu. To je ten případ, kdy pákistánské muslimské gangy v mnoha britských městech desítky let za mlčení úřadů znásilňovaly, vydíraly a nutily k prostituci a drogám britské školačky. Spolu s ní měl vystoupit známý britský aktivista Tommy Robinson, jehož zásluhou se kauza přestala zametat pod koberec.

O obrovském rozsahu celé kauzy - má už dávno přes tisícovku obětí - a o systémovém selhání britské společnosti vypovídají dostatečně tyto souhrnné články, pokud na to máte žaludek: zde, zde, zde. Na Protiproudu pak například zde.

Tommy za svoje aktivity proti netečnému státnímu systému už léta čelí úřední šikaně a účelové kriminalizaci.

"Britská policie a justice se do řešení vrhly způsobem, který generacím proživším dobu normalizace musí připadat až nepříjemně známý. Vrhly se na detailní zkoumání záležitostí jeho i celé jeho rodiny, a to tak důkladně, jak to bohužel nikdy neudělaly v případech islámských extremistů a budoucích teroristů. Nakonec na něj našli manipulaci s přiznáním příjmů, kde si jako živnostníci v rámci širšího příbuzenstva navzájem potvrzovali fakturami vyšší příjmy, aby dosáhli na hypotéky. Všechny takhle získané hypotéky byly sice bezproblémově splácené a nikomu nenastala žádná reálná škoda, ale přestupek to byl. Na pokutu, snad na podmínku. Tommy Robinson byl potrestán odnětím svobody. Před rozsudkem dostal nabídku na spolupráci s tajnou službou...
Tommy nabídku odmítl. A šel do vězení. Tam vedení věznic opakovaně a nepochybně úmyslně ohrozilo jeho život tím, že ho vědomě umísťovali na bloky plné islámských radikálů. V řadě případů se musel bránit fyzickým napadením, před nejhorším útokem ho varoval vězeňský dozorce, který mu prozradil, že spoluvězni se chystají polít ho vařící vodou. Propuštěn byl podmínečně, ale pravidla pro udělení podmínky kupodivu nijak nesouvisela s činem, jehož se měl dopustit a byla nastavená tak, aby mu zabránila ve veřejném vystupování." (odkaz)

Nyní je kriminalizován za snahu přinášet informace z procesů s odsouzenými členy znásilňovacích gangů. Minulý měsíc navíc představil dokument, usvědčující veřejnoprávní BBC z manipulací, nátlaku a vytváření falešné reality.

A právě přítomnost Tommyho Robinsona přiměla ultralevičáky a fanoušky Antifa k fanatické činnosti, srovnatelné s prací normalizačních kádrů. Udávat, zastrašovat, vyhrožovat, očerňovat. Samozřejmě, jde o "dobro a pokrok a boj proti fašismu". A seminář byl obratem zrušen. Pořádající poslanec se zalekl nátlaku a akci stornoval.
"Ultrapravicový kriminálník"

Úderka Antify v Parlamentu rozjela den před konferencí nátlakovou akci, za kterou by se nemusely stydět nejtvrdší normalizátoři. Slovník připomíná agitky Rudého práva proti "ztroskotancům a zaprodancům". Pokud máte na StB a jejich spolupracovníky nepěkné vzpomínky, pozor na vysoký tlak, tohle je úplný návrat do minulosti.


Další snaživý udavač se sám svojí prací pochlubil veřejně. Takhle nějak Rudé právo psávalo o Havlovi...


Vážné informace vztahující se k semináři
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
Obracím se na vás s informacemi, které se vážou ke konferenci Rodina a její práva v 21. století, jež se má zítra uskutečnit v prostorách Poslanecké sněmovny
Řečníkem na konferenci má být také prominentní ultrapravicový aktivista a opakovaně trestaný kriminálník Tommy Robinson. Robinson byl v minulosti odsouzen například za výtržnictví (řízení v opilosti), dále byl odsouzen k 13 měsícům odnětí svobody za pohrdání soudem poté, co ilegálně nahrával obviněné při soudním procesu. K 18 měsícům byl odsouzen za hypotéční podvod, při kterém si podle BBC přišel na 160 000 liber. Odsouzen byl také za nezákonný vstup do Spojených států, když předložil falešné doklady.
Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem si vás dovoluji požádat, abyste svou účast na konferenci zvážili a nespojovali se s tímto člověkem. V sázce je i vážnost demokratické instituce, jakou Poslanecká sněmovna je.
S pozdravem
František Kopřiva
Poslanec, Česká pirátská strana.

Dost mi tenhle výlev Pavlíka Morozova připomíná Jakešův projev na Červeném Hrádku: "No tak řekněme paní Zagorová, je to milá holka, všechno, no ale ona už tři roky po sobě bere 600 tisíc každý rok..." Nemám chuť ty nehorázné lži komentovat. Pokud náhodou nevíte, jak je to ve skutečnosti, přečtěte si to zde.

Smutné je, že si přisadil i europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL): „Nevím, co by Tommy Robinson dělal na konferenci o rodině. Já ho příliš neznám, ale myslím si, že mimo to, že se někde věnoval nějakému zneužívání, není myslím pravda, že by se nějak systematicky věnoval rodině." Samozřejmě, je potřeba si kopnout s těmi co zakazují, aby člověk nebyl zakázán. Totalitní ohebnost jako z učebnice.No a média...Když organizované skupiny Pákistánců dvacet let znásilňují třináctileté holčičky a stát to kryje, tak je to znásilnění pro soudruhy jen „údajné“ a kdo na ně upozorní, je "extremista a kriminálník"...

Tohle pamatujeme z Rudého práva. Disidenti byli "kriminálníci a zaprodanci“, obrat "údajně" zpochybňoval cokoliv, na co upozornila "Takzvaná Charta 77" nebo "Takzvaná Solidarita" v roce 1980.

Bolševici a ultralevičáci už dávno nejsou v Komunistické straně. Jsou nalezlí v progresivních redakcích levicových médií/1/, v politických "neziskovkách" pokoušejících se převzít kontrolu nad veřejným míněním a výchovu školních dětí a v "mladých a progresivních" politických stranách.

Už i o tom znárodňování začali Piráti v Praze mluvit. Rudý nok zůstane rudým nokem/2/, žádné překvapení. Největší ostudou je tak současný stav pro ty, co s ním nesouhlasí, ale ustupují mu. Ze strachu, z pohodlnosti, z lenosti.

Doufám, že mezi ně nepatříte.

Zdroj.

/1/ udávalo se za Rakouska, udávalo se za Protektorátu, v padesátých letech i za normalizace, proto o žádné levicovosti v souvislosti s udáváním nemůže být ani řeč. Vždy udávali obdivovatelé "pevné ruky", totality, a to pro svůj osobní prospěch a zisk. Český mediální mainstream není levicový ani omylem. Spíš to jsou opět jen fašizující maloměšťáci sledující svůj osobní prospěch a zisk. Dějiny se zkrátka opakují, jen v trochu jiných kulisách a s nátěrem jiné barvy (pozn. red. NR)

/2/ u některých autorů převládá zjednodušení, že totalita je vždy "rudá". Dnešní situace nás na první pohled z tohoto bludu vyvádí. (pozn. red. NR)

58 komentářů :

 1. Přesně tak piráti jsou fanatici liberálního šílenství. Nějaký komunisti na tyhle eusvazáky nemají.

  Takhle to vypadá na Slovensku:

  https://zvraceny.cz/content/84087-takhle-to-vypada-na-slovensku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. UDÁVAJÍ, TEDY JSOU...

   https://pravyprostor.cz/udavaji-tedy-jsou/

   Smazat
 2. Pirátjugend jako pátá kolona NWO??

  OdpovědětSmazat
 3. Měl jsem již pozvání do PS na konferenci,abych slyšel Robinsona na živo a udělal si obrázek a je velké provinění proti demokracii, že se konference nekonala. Jsem hodně smutný, že jsem se dožil "poměrů" , které panovaly před rokem 1989! Jsem ročník 1951 a tak jsem si myslel, že už dožiji v demokracii a to jsem se kapitálně zmýlil. Zdali si pan Kopřiva dokáže uvědomit, že také Václav Havel byl ve své době "prominentní aktivista a opakovaně trestaný kriminálník"! Demokracie, aby byla skutečnou demokracií, je nikdy neutuchající svobodná diskuze! Jenom tak je možné podchytit nové nápady a trendy, které mohou přinést třeba i Piráti! Ale smutek halí moji duši, když vidím že se v naší společnosti opět projevují stejné "politické" nedostatečnosti,jako před rokem 1989! Co by se stalo špatného, kdyby se konference konala a Robinson promluvil! Vůbec nic! Asi není "pravda" už pro někoho příjemná, tak je potřeba umlčet její nositele! Ale tím se problémy nevyřeší, pouze prohloubí a jejich řešení bude těžší a dražší!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:02 Měl jsem již pozvání do PS na konferenci, abych slyšel Robinsona na živo a udělal si obrázek, ... - ale Robinsonovi nikdo nic nezakázal, nýbrž se
   OŽRAL JAK ANGLÁN V PRAZE! (Že by ze solidarity na Havlovu počest?)

   Smazat
 4. Nejsem člen ani volič České pirátské strany(ČPS).
  S tím,jak se zachovala ČPS souhlasím.O žádné udavačství se tu nejedná.(...)
  Robinson je pouliční rváč, odsouzený za výtržnosti, šiřitel rasové nenávisti a ideologie bílé nadřazenosti. Takový člověk nemá na půdě PS co dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokracie má tu kouzelnou vlastnost, že dává možnost slyšení všem, bez ohledu na "nálepky" jaký je řečník! O tom přeci mají rozhodnout posluchačí a nikoliv "cenzorovat" projev!! To je v přímém rozporu se základném lidským právem na svobodu projevu bez podmínek!! Tak to asi zrušíme podle Pirátů Ústavu a budeme se řídit a poslouchat pouze ty projevy, které si Piráti přejí!!! Jak nekonečně blbý a v pravdě čistě nedemokratický je takový názor, kdy je "nutné" někoho druhého umlčovat!! Rád bych si býval Robinsona poslechl na živo a udělal si svůj názor a nepotřebuji nějaké "přežvýkané" cenzorské názory některých dogmatických a blbých Pirátů!!!

   Smazat
  2. Možná je dobře, že se Piráti "projevili"! Teď už víme přesně , co je to za nedemokratická hovádka, Kopřiva, Bartoš, když dokáží cenzorsky umlčovat projev někoho druhého!! Ústava hovoří jasně, máme svobodu projevu, ale to pro Piráty jak je vidět neplatí!

   Smazat
  3. No ale já bych se chtěl taky někde veřejně projevit s nějakým blábolem - asi jako ten Robinson - co mám pro to udělat? Jako se veřejně a dlouhodobě projevuje například Jílková, Wollner, a další šmejdi, kteří můžou žvanit a ovlivňovat veřejné mínění podsouváním sraček, za které dostávají zaplaceno - proč se nemůžu veřejně projevit já a třeba můj soused? Co musíme pro to udělat - dělat nějaký průsery, a pak teprve budem moci projevit veřejně svoje zaručeně demokratický názory? Nějak diskutérům nerozumím.

   Smazat
  4. Piráti jsou fašistická, protinárodní strana, spolek čichačů, huličů a uživatelů tvrdých drog. Navrhuji jejich rozpuštění a zákaz scházet se ve skupinách o větším počtu než pár jedinců.
   No a je to. Prostě je můžeme zcela demokraticky rozpustit, prozatím jen rozpustit. :-)
   ABC

   Smazat
  5. My Piráti jsme mládež nová
   mládež Schwarzenbergova!

   Smazat
  6. Z těchto informací jsem nepochopil, proč toho řečníka, nebo dokonce celou konferenci odvolali. Že se jedná o citlivé téma a že se budou ozývat kritici, se snad dalo očekávat. Ty výhrady podporovatelů Antify, v čele s Bartošem, není žádné udávání, je to demokratické projevení jejich názoru. Víceméně očekávaného názoru. Ale to přeci nemůže být důvod, pro zrušení té konference. Docela by mě zajímalo vyjádření toho pořadatele. P.K.

   Smazat
  7. 10:06-volič ani člen Pirátů nejsi, ale to tě nechrání před tím, abys nebyli manipulovaný idiot. Měl by jsi se s problematikou Robinsona seznámit dřív, než z huby vypustíš nějaký ten pirátský žgrynd...,jinak si ji převracíš v prdel.
   A co se týče té Poslanecké sněmovny parlamentu, tak spíš by se měla nazývat "Posranecká sněmovna" a to je ještě velmi lichotivý název!!!

   Smazat
  8. 10:06 A takový grázlové jako byl ten US neokon, co si přijel odvést Nikulina do USA, kdy mu tleskala ve stoje celá připosraná a servilní sněmovna, ti vám tam nevadí? Prolhaní neokoni, zednáři a kdo ví co ještě, to je podle vás OK. To je mi vás opravdu líto, ubožáku!!!!

   Smazat
  9. 10:24 Tak především je třeba vědět, že DEMOKRACIE je fikce! Lůza není schopná sebeřízení! Od toho tu přeci existuje od počátku dějin kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vůli postrádající kastu otroků - podlidí*)! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Tzv. demokracie (=lůzovláda) je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit k vzájemnému prospěchu, v rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." - https://www.flowee.cz/civilizace/5256-naplni-se-posledni-vzkaz-stephena-hawkinga-pry-nas-znici-superlide?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   *)Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 5. Je také nutné poznamenat, že Británie a poměry v ní se rapidně změnily! BBC byla nachytána na "švestkách" , když chystala dehonestující materiál na Robinsona a "podvod" politiků EU a GB na voliče při Brexitu, je více než zřejmý!! Výsměch demokracii v britském podání v přímém přenosu ponese svoje plody! "Brexit" a jeho potlačení vyvolá velké třenice v EU a jak vidíme ve Francii , ale i třeba i v samotném Německu,dojde postupně k aktivizaci voličů a občanů a uvidíme, zda budeme mít v příštích letech EU a NATO v současné podobě! Dnes už je nějaká "cenzura" myšlenek a lidí, silně kontraverzní a jenom přinese urychlení "pohybu" a bojím se, že i násilné povahy ve společnosti!

  OdpovědětSmazat
 6. "Tommyho Robinsona" na konferenci ve sněmovně pozval poslanec za ANO Pour, kterému ho doporučil aktivista islamofobního hnutí Milan Roháč, který měl konferenci moderovat. "Robinson" měl na konferenci mluvit o údajném hromadném zneužívání dětí ve Velké Británii.vedle "Robinsona" vystupoupí např. usvědčený plagiátor a neúspěšný politik Robejšek, něm. poslanec za pravicově populistickou AfD s úzkými vazbami na mezinárodní krajně pravicové a neonacistické hnutí Bystroň, nebo ultrakonzervativ. senátorka Chalánková.
  Kde a kým bylo upíráno právo pana Robinsona svobodně hovořit? Nebylo mu pouze umožněno hovořit ve sněmovně, což není umožněno většině občanů. Že se následně ožral jak Anglán v Praze a nepřišel na tiskovou konferenci, kde mohl zcela svobodně hovořit, je už jen taková vtipná tečka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Robejšek je možná to co o něm tvrdíte, ovšem jeho myšlenky jsou místy hodně zajímavé a jeho hodnocení současného stavu je hodně zajímavé. Záleží, co vlastně hledáte. Uvědomte si, že s nálepkováním je to stejné jako s antibiotiky, jak se začne nadužívat, oboje ztrácí funkčnost.
   Osobně jsem se naučil hodnocení osob přeskakovat, místy jej ani nevnímám, jelikož se jedná o prázdný text. Pouze shluk písmen ochuzený o informaci.
   Asi tak ..
   ABC

   Smazat
  2. Ústava platí pro všechny a zde je jasně a bez podmínek zakotveno právo na svobodný projev a je úplně jedno kde! Zda na půdě PS, nebo kdekoliv jinde! Měl jsem již pozvánku do PS a chtěl jsem si Robinsona poslechnout na živo, abych si sám udělal obrázek a nemusel poslouchat nějaké "předžvýkané" soudy Pirátů, jako Bartoše, Kopřivy!!! Jsem již starší člověk, ročník 1951 a jsem velmi smutný, že jsem se opět dožil cenzury v plném rozsahu a to především v ČT a ČRo, které si ještě musíme povinně platit, abychom byli "aktivisticky" denně večer vzděláváni ve zpravodajství, kdy ČT a ČRo zjevně neplní kodex veřejnoprávnosti již dlouhé roky!!!

   Smazat
  3. 11:24
   A že Vám nálepkování jako vítač,globalista,dobroser, Havloid,sluníčkář,neomarxista,kavárník,lepšolidé atd,atd nevadí ?
   Každé sprosté slovo vmetené do tváře nepřítele přibližuje konečné vítězství. Proto vlastenci musí být jednotní i v urážkách a nadávkách. Nabízíme správný výklad základních pojmů od á do zet…
   Vlastenecký slovník: Hnědočech či Lehkoživka. Jak být jednotní – i v urážkách a nadávkách
   https://hlidacipes.org/vlastenecky-slovnik-hnedocech-ci-lehkozivka-jak-byt-jednotni-i-v-urazkach-a-nadavkach/

   Smazat
  4. 12:00 Kdyz vy se potrebujete udrzovat v tom jak jste vyjmecni,protoze lide na vas celkem kaslou,tak se vsude vnucujete

   Smazat
  5. Co se příteli 12:06 divíš. Vždyť je to vítač, globalista, dobroser, Havloid, sluníčkář, neomarxista, kavárníka ještě k tomu lepšolid. :-o)

   Smazat
 7. Nedávno jsem viděl fotografie šéfa pirátů se zednářskými symboly. Je to už dost času, aby se toho nějaký novinář chytil a rozklíčoval vztah pirátů k zednářům. Ale stále nic. A velmi a nejen mě by to zajímalo. Udělán to někdo?

  OdpovědětSmazat
 8. Kdyby z Velké Británie přijela obyčejná hajzlbába, která by chtěla hovořit třeba o ruské hrozbě, dostalo by se jí nejen slyšení před oběma komorami parlamentu, ale určitě by jezdila po republice a přebírala medaile a čestná občanství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:07
   No, původně ji pozvali, ale neměla čas, zastoupila ji
   Balkánská Řeznice a tu jste jistě nepřehlédl.

   Smazat
 9. "Bolševici a ultralevičáci" aktivisticky chrání globalisty, tedy kosmopolitní korporativní fašisty?... No, to je ale blábol!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, Borku, ono to tak je.

   Jen ty pojmy jsou významově hodně posunuty, aby názvy starých strašidel se daly přišít na ta nová.

   Smazat
  2. 12:10 jj.. aby to pochopili i ti soucasni jelimani

   Smazat
  3. Slyšel jste někdy pojem "užiteční idioti" - tak to právě tihle multikulti aktivisti jsou - odskáčou to mezi prvními (zvláště ti LGBT), ale budou za to bojovat. Ostatně stačí se jen podívat, jak se Stalin vypořádal s těmi, co mu pomáhali k moci (a to samé i Hitler)...

   Smazat
 10. Piráti? Něco nového. Ani komunisti, ani TOP, ani ODS ani ANO, ani levice, ani pravice, prostě nic...Tudy cesta nevede.Navíc kouření marjánky vede k optimistickému pohledu na svět.

  OdpovědětSmazat
 11. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2513870085319854&set=a.353863081320576&type=3&eid=ARCocr-O6x7XSP17DxbMIybSObgMod9iV35T4KxTvSJyxauMSnnNERLyl7Y2VD8FMSoDbkYZmrmOWxV-

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobré a inspirativní. I ten kavárník tančící ve tvaru hakenkreutze.

   Smazat
 12. NOVOVLASTENCI,PŘÍZNIVCI IDENTITÁŘŮ a ,,NOVÉ PRAVICE" NEZOUFEJTE.
  Praha už není pro extremisty z ciziny slepým místem na mapě. Místo Robinsona přijedou jiní
  českém parlamentu sice nakonec nevystoupil britský ultrapravicový aktivista Tommy Robinson, i tak se ale na zrušené konferenci ukázalo, jak se radikálové z celého světa propojují – a že mají řadu příznivců i v Česku. Týká se to třeba hnutí identitářů nebo části americké „nové pravice“, která si pohrává s myšlenkou nadvlády bílé rasy.
  Celý článek na https://hlidacipes.org/praha-uz-neni-pro-extremisty-z-ciziny-slepym-mistem-na-mape-robinson-neprijel-prijedou-jini/

  OdpovědětSmazat
 13. Plně se ztotožňuji s poznámkami reakce NR na konci článku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *)Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka.

   Smazat
  2. Odporný smradlavý hovno a podčlověk jsi především ty, hnusná svině 15.44. Jestliže si lidé nemohou být rovni, a nutně musejí být elity, které ostatním lidem kurví životy, měl by někdo vletět na tebe a rozkopat ti tvou odpornou smradlavou, sprostou a zlou držku, protože krysa jako jsi ty, nemůže být rovna "člověku" ani náhodou. Musíš žít jen v kanálu a tam taky chcípneš.

   Smazat
  3. 15:44
   Nevztahuj svou degeneraci na druhé a neomlouvej tím vlastní pocit selhání.

   Smazat
  4. 18:33 Celkem příhodný popis průměrného redaktůrka putleroffského hoax-webu zvaného NOVÁ REPUBLIKA, neb lŽIDavid s lŽIDvořákem se už dávno ani nepokoušej předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putlerský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   proti civilizaci s cílem nadělat i z nás tuhle sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které bude třeba zlikvidovat tak jako tak v zájmu přežití civilizace!

   Smazat
  5. 18:36 Však ty taky nemáš zrovna ideální původ, hovnere komoušiči! Esipaj jsi tušil, že ten esteban v trapným tesilovým saku, nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama ve východoněmeckejch mokasínách, kerej se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů, nebyl tvůj skutečnej fotr? I když se v tobě vzhlížel a ty si se tolik těšil na teplý místečko co po něm jednou zdědíš, že? Jenže pak jako na potvoru přikvačil odkudsi právě ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal vám, rudejm čůrákům, pořádnej rejhanec přes plány ... no a to byl tvůj biologickej fotřík! Jednou totiž tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   vohnul na jednom mejdanu, když tam jako nasazená estebačka vynášela popelníky! A ten esteban, cos ho měl celý ty dlouhý roky za fotra, byl tak blbej, že mu ani ta tvá rezatá palice nic nenapověděla:-)))

   P.S.: Nevim vo tom, že bych se kdy k vám, vy rudý frustrovaný zkurvenci, zatoužil připojit ... tys něco takovýho zpozoroval, hovnere komoušíči? Jo? Piš, analýzuj, přeháněj ...

   Smazat
 14. "Pamatujete, ... Jak se o disidentech psalo jako o kriminálních živlech, příživnících, trestně stíhaných?"

  A oni nebyli? Jenom nám ještě zapomněli sdělit, že šlo nezřídka o lidi s tak odpudivým životním stylem hospodských pobudů, že je i z partaje vyloučili aby ji nekompromitovali a StB je evidovala jen aby vykázala činnost.

  OdpovědětSmazat
 15. Nesnáším vyvolávání davových histerií, konstrukce polopravd, to vše vede k nedůvěře a nepodložené fobii. Pro mne by byla vhodnější rozprava s otcem postiženého dítětě a zástupcem policie, než s panem Robinsonem. Nemějte mi to za zlé, ale dnes již podezřívám každého, že si chce vysloužil politické body. Z jedné strany bojují za nebohé migranty a z druhé strany nám migranti przní děti. Pravda se dá najít a pak podle ní jednat.

  OdpovědětSmazat
 16. 15:27-Jasně,pamatujeme.Dávat na roveň např.Petra Hampla a chartisty nemá logiku.Můj smysl pro projev svobody je v naprostém pořádku. :)

  OdpovědětSmazat
 17. Piráti, fašisté a drogoví závisláci !!!

  OdpovědětSmazat
 18. 17:15 opět žádný argument, opět malá slovní zásoba a tomu někdo říká svoboda slova - jak prostinké.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:15 Krátké a velmi výstižné.

   20:00 Hloupý povzdech elitáře, který si povzneseně myslí, že spolkl Šalamounovo ... však víte co.

   Smazat
  2. 10:15 To ty lejnere putlrýči polykáš hovna každej den, ale jen tohodle škaredýho ugrofinskýho poloopičáka!:-)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  3. 10:15 je mi líto, vzhledem ke svému platu nepatřím k elitě i restituce mi nebyla osudem dopřána, je pravdou, že můj VŠ diplom (z Prahy) nemusí zabránit hloupému povzdechu, ale musím se statečně bránit nařčení z konzumace Šalamounova exkrementu. Vy pane jste ošklivé kačatko a víte co...házím vám bílou rukavici.

   Smazat
 19. Pointa toho celého je, že je to PROPOJENÉ a slouží to jedné úzké skupině. Zamyslete se, jaká agenda a jaké sociální skupiny se dnes mainstreamově nejvíce prosazují na úkor všech ostatních:

  1. Migranti
  2. LGBT agenda, neziskovky
  3. Islám a muslimové
  4. Agenda NATO, rusofobní idiocie

  5. Korporační eldorádo proti státům - to jsou ty různé smlouvy TTIP zaměřené na vydírání států, prosazování neomezené moci korporací, to nebudu rozebírat.

  Všechny tyto věci SLOUŽÍ STEJNÉ SKUPINĚ elitních korporačních fašistů, zbrojních lobby a banksterů, jenom každá někde jinde, jiným způsobem. Např.

  1. migranti - masivní tunelování evr.států ve prospěch zvýšené spotřeby, což slouží korporacím a bankám v mnoha odvětvích. Státu se seberou miliardy pro migranti, ti to utratí, zvýší se spotřeba, a tyto prachy pak chybí státu např. na dopravní dítě, nemocnice, školství, pojištění, důchody. Nakonec tyto služby začnou krachovat a nahradí je dražší soukromé školy, nemocnice ap. Takže evr. obyvatelstvo bude platit vyšší zisk korporací, a ještě si bude platit veškeré své služby a ještě nebude mít na důchody, takže taky soukromě... bomba ne? Jak se Evropa nechá okrádat, protože ti nahoře jsou podplacení nebo vydíratelní připosránci.
  A že se tím zvyšuje islamizace Evropy slouží zase Saúdům a dalším muslimským fanatikům. To jsou přece věrní spojenci USSA a s korporacemi už dlouho spolupracují, takže k nim patří taky.

  2. LGBT a neziskovky - myslíte, že jejich agenda nemůže sloužit korporacím, že to je nějaká levicová agenda? Jste NAIVNÍ. Tato agenda má především VYTLAČOVAT SKUTEČNÉ POTŘEBY LIDÍ z politického prostoru! Mají dělat nátlak na zvolené politiky, úředníky, měnit jejich plány ve prospěch té úzké skupiny, změnit školství, napadat jim nepohodlné politiky, kteří se nenechají zblbnout nebo koupit. Důkazem jejich vlivu je to, jak jim stát platí nehorázné miliardové částky a nechá je ovlivňovat školství atd. To je vyloženě zločinecká agenda. Proč myslíte, že neziskovky neprosazují omezení vyvádění divident nebo změnu daňových zákonů ve prospěch obyvatel? Proč neprosazují nic, co by prospělo většině a pokud ano, tak jen okrajově? Náhoda to opravdu není.

  3. Islám - myslíte, že islám nesouvisí s korporacemi? Vždyť s nimi Saúdi spolupracují! Jsou tam velké západní investice. Když se nedávno provalilo, že saúdské komandi zavraždilo toho novináře, proč myslíte, že se to zametalo pod koberec, Trump to odsoudil pár kecama a nic se nestalo! Rusku vypovídali diplomaty na základě nedoloženého výmysly a před Saúdy dělali zbaběle mrtvého brouka. No jistě, když jsou to kámoši velkých korporací a bank. Saúdi spolupracují a západ je nechávat stavět mešity v Evropě.

  A to víte, jaká je oficiální závěr amerického vyšetřování 9/11? ŽE na tom útoku se podílely vysoce postavení lidé v Saúdské Arábii?!!! Toto média u nás zamlčely, nebo překroutily. Mimochodem, věnoval se tomu Vlk na Kose, pokud si chcete počíst.

  4. Agenda NATO proti Rusku - to je jasné, komu to slouží a kdo by rád ovládl Rusko, ukradl jeho suroviny a postavil tam základny proti Číně.

  Piráti (Pissáti) spadají pod bod 2, jen další parta imbecilních užitečných idiotů.
  Dalším důkazem je, jak různé LGBT demonstrace zcela bizarně podporují islám. To přece nedává smysl. Ale jistěže dává, když za nimi stojí stejné finanční skupiny a platí je! Ti lidé dokonce demonstrovali proti Assadovi, což zase nedává smysl, když Sýrie byla sekulární stát a ženy tam měly větší práva než v sousedních muslimských státech. No jo, jenže to opět platily stejné finanční skupiny, které chtěly Sýrii rozbít a proto jejich imbecilní neziskovkáři hlásali nelogické nesmysly proti Assadovi. Agenda menšin, migrace, korporace, akce NATO - stejní šmejdi v pozadí, stejné zájmy.

  Jejich vliv už je takový, že jak je doloženo, dokonce policie odmítá registrovat zločiny migrantů (v Německu) nebo zametala pod koberec ty zločiny muslimů, na které upozorňoval Robinson v Anglii. Obávám se, že míříme do éry zločineckých států a stále větších psychopatů.

  OdpovědětSmazat
 20. A já měl za to, že ty řeči o tom, jak ti Piráti jsou neustále na fetu, jsou opravdu jenom řeči. A zatím, no prozřel jsem.

  OdpovědětSmazat
 21. Sadistickou vraždu novináře Džamála Chášukdžího zvlášť trýznivým způsobem na úrovni německých gestapáků přešli Piráti - mladí lidé s nejvyššími morálními hodnotami (kromě Vymazala - těžitele kryptoměny za peníze daňových poplatníků ve služebním bytě a pornohvězdy Krausové, ...) a heslem Pusťte nás na ně - bez adekvátní reakce. Proti sadisticky se projevující totalitě žádné sankce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, Saúdi patří k té "správné straně", které Piráti lezou do zadku nebo dělají, že neexistuje. Hlavně že největší zlo je pro ně Okamura, který nikomu neublížil. To je pokrytectví a křivárna Pirátů non plus ultra.

   Smazat
 22. Piráti jsou asi opravdu děti které vychoval tablet a tabletky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No třeba piráti vyhrají jednou volby a znárodní vše.

   Smazat
 23. V roce 1988 jsme na vojně četli o Havlově rodině podporující esesáky a dnes opět lžou a špiní projev svobody aslova. Běžte do řiti, to jste piráti ? Strašně před volbama jste šli po Bakalovi a dnes jste SSM pirátů. Fuj hambáři !

  OdpovědětSmazat
 24. Podívejme se jak anarchisté podporují globalisty.

  OdpovědětSmazat
 25. Dejme tomu, že obrana Evropy je vznešená myšlenka. Ale proč si její zastánci vybrali za symbol zrovna klasického víkendového underclass alkoturistu?

  OdpovědětSmazat
 26. Všude se cenzura tváří jako boží dílo.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.