Reklama

úterý 16. dubna 2019

Teror přichází ve jménu pravdy, lásky a slušnosti za mohutného aplausu většiny médií

Internet cenzuru poráží. Jak dlouho ještě?
Misha Julišová
16. 4. 2019  Eurabia
Zajímavý komentář jsem před chvíli četla na FB k tématu udávání, cenzura a šikana na FB. Volně parafrázuji - začíná to cenzurou názorů, fotek, vepřového atd. a končí to vykopnutými dveřmi!


K tomu bych dodala - jistě, to je logický vývoj! Agresor obvykle každý ústupek vnímá jako signál, že ve svém teroru může postoupit ještě dál! To není strašení, to je standardní vývoj všech totalitních režimů včetně toho současného. Ten současný navíc má specifickou "inovovanou" podobu. Teror přichází ve jménu pravdy, lásky a slušnosti za mohutného aplausu většiny médií, salónních intelektuálů, prorežimních aktivistů coby užitečných idiotů. Je prezentován jako nastolení absolutní rovnosti napříč civilizacemi, a to prostřednictvím legitimizace zcela bizarních genderových a dalších "norem", které jsou přejaté z agendy extrémistů a domácích a importovaných minorit. Přičemž zájmy většiny se postupně dostávají do pozice závislé a podřízené těmto novým normám!

Konkrétně v Evropě má současný režim vícero podob. V oblasti neokoloniální, která se týká i naší země, importovaná politická agenda, respektive její protagonisté, ještě navíc efektivně napomáhají zahraničnímu velkokapitálu ve ždímání našich pracujících, v masivním odlévání kapitálu a v dobývání renty z naší země a jejím vývozu na Západ. Označení této dlouhodobé ekonomické i ideové agrese, jako působení páté kolony, je tedy zcela adekvátní faktické pojmenování. Krycí název liberální demokracie je pak finálním tahem, jak šikovně zakrýt nastupující totalitní režim.

Doporučujeme tyto základni knihy o islámu, neomarxismu a migraci z Afriky:

K tématu doporučujeme:


Podpořte nás v boji za svobodu a proti cenzuře, kterou se postupně snaží na internetu budovat velká media napojena na vládnoucí elity!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a informace, které se EU elity snaží potlačovat a tajit!

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

Číslo účtu: 2300736297 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ5420100000002300736297 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

22 komentářů :

 1. Teror přichází ve jménu pravdy, lásky a slušnosti za mohutného aplausu většiny médií.....

  a totalita,cenzura a otroctví (v dnešní době ekonomické)
  přicházejí v podobě zvýšení bezpečnosti a zkvalitnění služeb "ovčanům".

  Probuďm se je to sen,
  že český národ je svoboden.
  Jiná je totiž realita.
  Je tu nová, horší totalita!!!
  Netřeba hleďet vpřed,
  není cesty zpět.
  Není již úniku
  Svět spěje k zániku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opr. Probuďme se,

   Smazat
  2. Už se přihlásil van der Lubbe z Notre Dame?

   Smazat
 2. Dobrý článek na podobné téma "Zpráva pro naše oznamovatele a udavače" je například i zde: http://www.nwoo.org/2019/04/11/zprava-pro-nase-oznamovatele-a-udavace/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další sadistický dentista z Berouna

   Ministr Staněk: S obnovou Notre Dame pomoci musíme
   16.04.2019 15:05

   Staněk by měl pomáhat s obnovou Transgazu, osobně, čištěním dlažebních kostek.
   Otrok plutokracie.

   Smazat
 3. Vážení tohle je pro západní totalitu jako pěst na oko:

  Vladimír Putin vyzývá k ochraně svobodného projevu na internetu, zatímco Západ činí opak:

  http://svobodnenoviny.eu/vladimir-putin-vyzyva-k-ochrane-svobodneho-projevu-na-internetu-zatimco-zapad-cini-opak/

  OdpovědětSmazat
 4. ...."je prezentován jako nastolení absolutní rovnosti napříč civilizacemi?"viz článek, podle něhož to má cosi společného jen s genderem, bláboly o rovnosti pohlaví atd. Ale přece bratr Kalousek před časem hřímal z tribun, že... "rovnost mezi občany je vyloučená, dokonce zvrhlá"... že nezaměstnanost zaručuje ekonomický vzestup a další bla bla bla. Tím všichni ti hajzlíci myslí finanční rovnost - oni za své dřepění na židlích, plácání do medií a hádky o užité výrazy sto tisíc měsíčně, a jejich rajdání po světě ještě platit zvlášť, no a tvrdě pracující moula tak zhruba čtvrtinu, a rajdat si za svoje - to je ta jejich vyloučená rovnost, přičemž gender a podobné bláboly mají u zadku. Dělit se s pracujícími občany o prachy rovným dílem prostě nebudou a basta! Srovnalo by to jenom 7.35 doprostřed čela každýho politickýho nepřejícího šmejda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:30
   Co to prosimtě bla bla bla je 7,35?
   Takovej nemám ani vrták, a to mám vrtáky uplně na všecko.
   I na tebe.

   Vo Mirdovi máš pravdu, ale k čemu ti je.
   Orgáni ho prostě zavřít nechtěji a tak nám zbyde na semeno.

   Všichni, kdo mají nějaký názor na vypálení Notre Dame si ho nechají pro sebe, aby je bolševický prokurátor Sokol a aspenista Dlabáček s jandou v řiti nezavřeli na 12 let. A hnusak prasak je nesmazal a neudal.
   Dvořak.

   Smazat
  2. Ahoj omezenče, jedná se o pistoli ráže 7.35. A vrták jsi ty. Na vypálení Notre Dame nemám názor žádný - prostě tam zahořelo. V zemi, kde už dlouhou dobu řádí jakési žluté vesty, zapalujou auta a rabujou obchody, se může očekávat více požárů. Hnusak prasak nevím kdo je - taky ty?

   Smazat
  3. Je možný, že se pletu - že pistole má ráži sedm pětašedesát - nejsem si jistej, to přiznávám.

   Smazat
  4. Aspoň tak, mikrometre.

   Smazat
  5. Bratr Kalousek, v úvaze o kastach snad nezná historii, protože heslo " Rovnost, svornost, bratrství " není z pera Marxe. Kam to nenávistně řadí. Jinak, já osobně vítám cenzuru, doprovázela mne cca 40 let a stejně jsme se vše dověděli, možná lze použít i frázi "..je to jen začátek konce.." (W.Ch.)

   Smazat
 5. "Každý, kdo chtěl na zemi nastolit nebe, nastolil peklo" (K. R. Popper). Je zajímavé, že se žádný redaktor ani jiný novinář nezaptal sluníčkářů, kteří vyčítají Zemanovi, že rozděluje společnost jak by si představovali v praxi tu "sjednocenou společnost". Například paní Olga Sommerová, p. Drahoš a spol. Aby byla společnost jednotná, musí existovat pouze jedna idea a všichni ji musí vyznávat. Jakmile jsou dvě, už není společnost jednotná. Pak ovšem přijde na řadu mnmoho otázek:
  jaká idea to má být a kdo ji jako jedinou nastolí?
  Jak naložit s ostatními myšlenkami, které té jediné správné konkurují?
  Jak naložit s nositeli těch "jiných" myšlenek?
  Jak prosadit tu "správnou myšlenku" a jak zabránit šíření těch ostatních?
  Možností je noho a všechny v historiii vyzkoušené: od vyobcování, přes kriminály a mučení až po hranice, koncentráky, šibenice... A všechny měli jeden výsledek: nefungovalo to.
  Ale předpokládejme, že by to vyšlo. Máme tu jednotnou společnost. K čemu ovšem volby, když jsme všichni zajedno? K čemu více médií než to jediné správné, které šíří tu jedinou správnou myšlenku? K čemu vzdělání? Na jednu myšlenku stačí i analfabet. Kdyby byli lidi vzdělaní, hrozilo by nebezpečí, že začnou přemýšlet a mohou přijít i na jiné myšlenky, než je ta jediná správná. A tedy pokládám kacířskou otázku: Proč by vlastně měla být společnost jednotná? A co se sluníčkářů, ohánějících se Havlem a Chartou týče, rád bych jim připoměnul, že Listopad 89 měl za cíl právě zabezpečit, že každý bude moci veřejně říkat své názory, které nejsou poplatné žádné uznávané autoritě bez obav z postihu. Tedy zajistit pluralitu názorů. A k tomu všechny nástroje: svobodná média, svobodné volby.... Stačí se do té Charty podívat a pustit si záběry z demonstrací. Ale paní Sommerová už lituje, že mají volební právo i ti, kteří s ní nesouhlasí, pan Drahoš a spol. je pro mazání "nesprávných" myšlenek a vypínání webů, pan ministr vnitra Hamáček nás všechny sleduje a za vše "co by šlo vykládat jako schvalování.." nás přísně potrestá (on a ne soudy a ne za důkaz, ale za výklad!!) Tedy plně v duchu Heydrichiády. Pan Janda na MV sestavuje různé seznamy. K čemupak asi? Jistě ne proto, aby se jimi kochal. Inu zákony dialektiky fungují. V tomto případě transparentně zákon negace negace. V 89. jsme znegovali jednotu strany a lidu a dnes negujeme onu negaci nastolováním těch samých zásad, které jsme odmítli před třiceti lety.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ideje jsou tvořeny ekonomickými zájmy. Společný ekonomický zájem sjednotí ideje, pokud bude v souladu se zákony pohybu společnosti.

   Smazat
  2. Ve Francii jsou podle německého webu PI-News každý den znesvěceny v průměru dva kostely. V roce 2018 ve Francii proběhlo 1 063 útoků na kostely a křesťanské symboly jako jsou kříže, obrazy a sochy.

   Smazat
  3. danny
   Vytváříte falešné vědomí.
   Neznám nikoho, kdo šel na Národní demonstrovat za svobodné vyjadřování názorů.

   Šlo o esesemáckou demonstraci, do značné míry utajenou, jejíchž 10% účastníků, kteří věděli o co jde ( guevarovec Zifčák-Růžička-Šmíd, možná ve skutečnosti trockista podle mého věděl, podobné jako L.H. Oswald prd) byli dětmi papalášů, rozhodnutých privatizovat.

   Od půlky osmdesátých let jsem jako vedlejšku dělal pasportizaci pražských nemovitostí - přímou přípravu privatizace.
   Medové kecy si nechte.

   Smazat
  4. Pro 13:49 Tak to jsme asi koukali na úplně jiné záběry! Jaká hesla byla v průvodech? Nejen 17. listopadu. Ale už při tzv. "palachiádách"? Co bylo obsahem Charty77? Co obsahem dopisů Havla (těch co mu je napsali) ÚV KSČ? Co bylo v akci "Několik vět"? Co na demostracích v listopadu a prosinci 89? A v kecech v TV, která obrátila na čtyráku? Nevím co jste dělal před převratem vy. Papaláši a jejich děti jistě věděli co se chystá a "kdo s kým hraje". A chystali se na to to využít. I s vaší pomocí, jak píšete. Ale ty desítky tisíc lidí nebyli všichni dětičky papalášů. Že byli zneužiti je jiná věc. Takže falešné vědomí tady vytváříte vy a vám podobní vševědi.

   Smazat
  5. 12:33 Mám zkušenost, že když jde do tuhého, tak se naše česka společnost sama sjednotí. Pamatuji rok 68, kdy komunisti,bezpartajni spolu s katolíky demontovali cedule s názvy ulic v Praze a před prodejnou Elektra dávalí zdarma baterky do tranďáků a Masna uklidila výlohu a vystavila tam hračky. Želbohu dlouho to nevydrželo a o to horší byla normalizace. Doufám, že tento fenomén nás neopustil i když probíhá masivní potlačování pojmu národ.

   Smazat
 6. Ohrožený, nebo snad vymřelý druh na mezinárodní(i naší) scéně? Nezávislý, samostatně myslící novinář! No, v naší republice je jich zatím asi ještě tak pět. Jen aby nezhynuli jako kdysi výborní Mitrofanoff, Hekrdla a spol.

  OdpovědětSmazat
 7. Jaké vlastnosti má mít správně zvolený zástupce. V Sorošových sračkometech pravdy a lásky je označován jako
  1. je kontroverzní
  2. je to populista
  3. je nacionalista,může být i extrémista
  4. je vyšetřován policií a je podezřelý.
  5. byl demokraticky anonymně udán do Brusele
  6. Miroslav Kalousek ho pravidelně kritizuje.
  7. Na ČTV je neustále zdůrazňováno, z čeho je dotyčný podezřelý.
  Správně zvolený váš politický zástupce by měl mít nejméně dvě z těchto vlastností, čím víc, tím lépe. Výjimku tvoří bod č.6, který sám je garantem správné volby.

  OdpovědětSmazat
 8. V této zemi je tak nějak zvykem vydávat své území na pokyn z venku. Nevím proč by současné vládní garnitury měly být výjimkou. Budou utrácet miliardy za armádu, přičemž tato zem bude okupována bez jediného výstřelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Což už se stalo před vyhlášením protektorátu Čechy a Morava. Desetitisíce vojáků táhly tenkrát k hranicím, kde kolem hranic bylo skvělé opevnění, že sem Hitlera v žádném případě nepustí. Pak museli odtáhnout bez jediného výstřelu zpátky..... jak psal domů ten kluk, který čekal v noci spolu s ostatními na popravu... ...."deset kulí k srdci, jiné však i věší, a to všechno proto, že jsme Češi. A čím dnešní noc je - mámo - proti tomu, od hranic když tenkrát vrátili nás domů".... Zrada a vlastizrada je vždycky hnus, my nemáme komu věřit, a zejména západní sajrajti nás zradí kdykoliv znova, na Rusa se naopak nadává - a tak dokola. Co můžeme očekávat?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.