Reklama

pondělí 22. dubna 2019

Zelenský je očekáván na Krymu

22. 4. 2019    360tv
Zdá se, že Vladimír Zelenský, vítězící v prezidentských volbách na Ukrajině, se okamžitě ponoří do nesnadných rusko-ukrajinských vztahů. Už byl pozván na Krym, v souvislosti s nímž slíbil, že jej vrátí své zemi. Republika si činí naděje, že pochopí a uvědomí si volbu Krymčanů ve prospěch Ruska. Toto prohlášení udělal předseda výboru krymského parlamentu pro mezietnické vztahy Jurij Gempel.


"Doufáme, že Vladimír Zelenský bude mít dostatek odvahy, aby si uvědomil zjevné věci, aby pochopil a uznal volbu Krymčanů, kterou provedli před pěti lety ve prospěch své historické vlasti Ruska", řekl Gempel agentuře RIA Novosti.

Poznamenal, že ruský Krym přivítá každého, kdo přijde do republiky v míru a bude chtít vidět, jak rychle se poloostrov rozvíjí.

Výsledky hlasování v prezidentských volbách na Ukrajině byly podle názoru Gempela docela předvídatelné, ale velké změny by v souvislosti s tím neměly být očekávány.

"Ukrajinské elity využijí nezkušenosti nového prezidenta, absence týmu schopného profesionálně vést zemi", řekl zástupce Krymu.

Nezkušená hlava státu by podle jeho vyjádření dokázala zvládnout pravomoci, které jí budou svěřeny, se silným premiérem. Gempel považuje za vhodného kandidáta na tuto funkci vůdce Opozičního bloku Jurie Bojka.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

88 komentářů :

 1. Podle toho, co před volbami nasliboval, asi nepojede. V Kyjevě by ho sežrali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (23:30):
   ... a co teprve jeho loutkovodiči z US ambasády! Co je to již stálo peněz! Samou "radostí" by Zelenského nechali i odeslat k jeho bohu. Jehovi. Expres.

   Smazat
  2. Dnes je Vladimír Zelenský komik, co bude zítra?

   Smazat
  3. Loutka
   Koloděj

   Smazat
  4. 9:55, nic, to samé. Proč by měl měnit svou profesi?

   Smazat
  5. O jaké opozici to Gempel mluvil??? Mám pocit že neví co co se na Ukrajině děje.
   Čím se vyznačuje "silný premiér"? Všechno to jsou americké loutky.
   Mik

   Smazat
 2. Vladimír Zelenský ještě pořád neví, co ho čeká. Teď bude především potřebovat zdravý selský rozum. Uvidíme jak to všechno ustojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. komediantska epidemie zachvatila lidstvo čim větši kašpar a tajtrdlik či vykladač neviditelna a neukutečnitelna nebo černoprdelni kazatel tim větši šance na vitěze naš současny vzor amerika budiž toho vzornym přikladem na věčne časi ale jako podnikatelsky zaměr vytunit statni kasu to nema chybičku viz veškrna šlohpero či vovovarek takovy soudruch gotwald byl oproti našim tunel fotrum obyčejny kapesni zlodějiček kteremu vyčitaji že se rekreoval ve zlinskem rybničku za penize komunistickych chudaku ani volodimir nebude mit nic jineho na praci než tunit statni cecek jestliže tam ještě něco zbylo poslušnou hereckou loutku bude vodit někdo uplně jiny než je on sam a bydli zcela jistě na jinem mistě než je uka

   Smazat
 3. Nech je uz prezidentom jakym chce ale aspon sranda s nim bude urcite.

  OdpovědětSmazat
 4. Kleberstein si poradi jednou onak a podruhe tak .Tak tak.Hosi se nam nejak roji neco jako vosi a pichaji az usi zalehaji .Ale znate to jiste o te vode a praseti,ze?

  OdpovědětSmazat
 5. Co může vybojovat člověk bez zkušeností? Ačkoliv měl Havel pár chyb, měl alespoň mezinárodní respekt a když šlo o rozhodování světového významu, dokázal bouchnout do stolu a říct A (např. když ukončil vojenskou přítomnost SSSR v Evropě).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si nemyslím. Ta vojska SSSR tady byla proto, aby pohlídala, že si toho Havla opravdu zvolíme, aby nás nenapadlo se vzepřít pokynům a zvolit někoho jiného.
   Když bylo vymalováno, mohla vojska v klidu odejít.

   Smazat
  2. Moc v klidu neodcházela. Komise federálního shromáždění v čele s M.K. je přimáčkla ke zdi, původně chtěli odejít až v r. 1998.

   Smazat
  3. Havel bol dizident pretlačaný zapadom, ochlasta,prehulený mizerný nulový dramatik. Ked sa stal prezidentom prejavil sa ako lokaj zapadu. Nezvladol svoju funkciu, Československo sa jeho zasluhou rozpadlo.Je divné že v Čechach z neho niektore skupiny za každu cenu chcu urobit posvätnu modlu. Bol to zapredanec zapadu, dotiahol tu pochybnu kreaturu Kníže.Jeho rodičia sa lísali s Heydrichom, Havel sa lísal s vojnovýmizločincami Bushom, Krvavou Madlou, Blairom. Bol taka typicka česká kolaborantska svina.

   Smazat
  4. 4:09

   Jak jste na to přišel? Jak píše 2:17, Havel nebyl hybnou silou ničeho, byl pouhým prostředkem. A bylo to tak napřed z vůle Kremlu, poté ho převzal Washington. Nic víc.

   Proboha co by tady dělala ruská armáda do roku 1998? Vždyť se ve stejný čas jako u nás, tedy krátce po majetkových převratech, zahájila stahovat ze všech zemí své dosavadní přítomnosti v Evropě. V souladu se slibem NATO o nerozšiřování se po sloučení Německa a také s ohledem na zahájení rozpadu SSSR.

   Smazat
  5. 6.07 Jelcin byl proti Havlovi "skromný mírný piják". Oba měli napsat knihu "JAK JSEM STÁTNIČIL" Havel, po kterém nenastoupil Čech formátu V.V.Putina, zapomněl doplnit i dramatické veledílo, "Jak jsem státzničil, aneb Requiem pro Československo". Na reprízy by také nikdo nechodil...

   Smazat
  6. Třískat do stolu to snad když byl v rauši mohl. Jinak šlapal jako švícarský hodinky.

   Smazat
  7. Ad 6:07
   Havel byl odporný jedinec, který nic
   neuměl, jeho "dílo" nestojí za zmínku. Byl to jen americký lokaj. Nic více, nic méně.
   Morave

   Smazat
  8. 4:09
   nebuď směsný jako ten tvůj oblíbenec ochlasta VH a obtahovač cikánek MK.
   Václav

   Smazat
  9. nebýt Gorbačova který kývl na sjednocení německa a stažení armády tak o nějakém Havlovi tři čtvrtě národa nikdy ani neslyšelo mimo pravidelných čtenářů rudého práva které mu přičítalo kde co

   Smazat
  10. 14.44 Rudé Právo o Havlovi nepsalo nic, než korekce na pravou míru toho, co o něm hlásalo Deutsche Welle, Hlas Ameriky, Svobodná Evropa,... které tomu exempláři nečešství a narcismu nenápadně od cca roku 1984 budovaly legendu světce na čas převratu/převzetí moci.

   Smazat
 6. Raději ať tam nejezdí, kdyby ho tam někdo odstřelil, nebo otrávil, tak by za to určiťě mohl Putin. Promiňte mi tu konspiráční pitomost, ale současnost je velmi drsná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč by ho kdo střílel? Jen pitomec by střílel na loutku, jejíž hra se mu nelíbí. Místo ní okamžitě nastoupí jiná se stejnou hrou. Tu totiž určuje loutkovodič, nikoli loutka.

   Smazat
  2. 6.52 Mrtvola vhodně naservírovaná je výnosnější a významnější, než ten nějaký skorohamlet, z něhož je připravena. Kdyby nějaký Pilát kdysi, aby odvrátil nebezpečí masivního židovského povstání, na židovskou nátlakovou prosbu nenechal ukřižovat nějakého židovského heretika, ani pes by sto let poté nevzpomenul jména jediného z nich...
   Loutky se motají na scéně, všem na mušce, kdežto loutkovodiči jsou zašití za scénou, často veřejnosti neznámí...

   Smazat
  3. V zásadě je to pitomost. Pokud by tam chtěl jet jako president Krymu - tak je nevítaná osoba!
   Takže by tam mohl jet jen jako bavič s úrovní Blce starosty Novotného. Ale ten je jen trochu blý, více sprostý a naprostí blci ho volili ( no ODS co můžeme od modrých ptáků a to i chcíplých a oživovaných čekat.
   Václav Vodrážka

   Smazat
 7. no popravde - kolaborantov je v každej dobe a v každom národe habadej, a asi má pravdu ten čo píše, že jeho zavraždením začne na Ukraine vojna

  OdpovědětSmazat
 8. Kam pojede, nebo nepojede, mu nadiktujou Ušáci a pokud budou chytří, tak se poradí s Putinem, aby zase nešlápli na stejné hrábě. Však taky od těch ran hráběmi, do stejné nevymáchané tlamy, už ztratili svoji tvář. Takže si počkáme, veškerý bordel na světě, hlavně ty atentáty, jsou podle všeho hry tajných služeb, třeba Notre dame byl zapálen speciálním nanotermitem, který má pouze Amerika. Jenomže to by byli Ušáci už úplně hloupí, kdyby to byli oni. Takže někdo jiný, ale kdo? Však ono to včas vypluje na povrch jako všechny další prasečiny. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na základě čeho tvrdíte, že nanotermit "má pouze Amerika"?
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Termit_(chemie)

   Smazat
  2. 6:32 To byl včera nářez, ještě dnes z toho blábolíš. Ti termiti taky nejsou k zahození.

   Smazat
 9. Už „první kroky“ Zelenského ve funkci prezidenta, mnoho napoví. Jeho první zahraniční cesta by měla směřovat, dle mého názoru, do Moskvy. Byl by to od něho skutečně státnický počin. Pojede-li do USA, Německa, Francie, apod. nic se na postavení Ukrajiny, jako státu, v podstatě nezmění…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nový p- rezident Ukrajiny se bez požehnání Američanů
   ani nevykadí...
   Jestli někam pojede, nebo nepojede, o tom rozhodují
   ti, kteří ho řídí.
   Pochop to, L.S. 7:11 !

   Smazat
  2. 7:41 Závidím vám, že zcela určitě víte, kdo nového prezidenta Ukrajiny "řídí". Historie zná řadu příkladů, kdy ti, kteří se pokládali za "ředitele", byli skutečností hodně "překvapeni". Uvidíme...

   Smazat
 10. 7.11 A co kdyby jel do Yad Vashem? Tím by uctil celý bankéřský svět, jako president Zeman...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:25 Je pravděpodobné, že památník obětí a hrdinů holokaustu Yad Vashem navštíví Vladimír Zelenský při možné návštěvě Izraele, ale těžko lze předpokládat, že Izrael bude cílem jeho první zahraniční cesty.
   První zahraniční cesty pana prezidenta Miloše Zemana vedly vždy na Slovensko.

   Smazat
 11. kujva v kterym bečkovim tivizerialu jsem tohoto komedianta už jednou viděl

  OdpovědětSmazat
 12. Musím se smát jak před volbama na Ukrajině proruští troubové psali, jak je vše rozhodnuto, zaplaceno USA v režii CIA, že bude zase prez. Porošenko. Kde je konec těm vašim hloupým konspiracím, včetně těch blábolu o vypálení katedrály ve Francii. Hloupost proruskejch hlupáku je nekonečná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protiruský ulhaný troubo, dolož ve kterém článku na Nové republice je tebou citované tvrzení.

   Smazat
  2. Hloupost anonyma 9:45 se limitně blíží nekonečnu.

   Smazat
  3. Vy dva troubové 9:47, 9:49 chcichci, nemusím chodit daleko. Zrovna váš proruske kamarád v 6:32 potvrzuje to co jsem psal. Tak , kdo je zde hloupej, ulhanej, nevydíte si do svejch smradlavejchrudejch dršek.

   Smazat
  4. 9:47 kašlete na něj, neztrácejte s ním čas a nervy, vždyť je to placený agent-provokatér Pepek Vyskoč, nasazený vachmajstrem sem na NR

   Smazat
  5. Ale anonyme 10:01, opět nechápete, co se od vás žádá. Mne nezajímalo plkání nějakého anonyma 6:32 v diskuzi, ale článek s vámi uvedenou konspirační tématikou, uveřejněný Novou republikou! Chápete ten rozdíl?

   Abych vám to přiblížil, podobně mohu nálepkovat stejný web (konkrétně NR) např. vašimi imbecilními povzdechy a kecy a napsat, že NR je pouze pro protiruské imbecily a americké čípky. No a bude to pravda? Podle vás asi ano, že?!

   Smazat
  6. 10:01 Podle pravopisu budeš asi cizinec :oD Ale zase podle výrazů bych soudil na zakomplexovaného našince, kterého taťulda moc mlátil do hlavičky:oD Tak takový embryo přece nemůže nikoho nasrat!!??

   Smazat
  7. 9:45, nic takového se nestalo, nelži. Maximálně se upozorňovalo v prvním kole na to, že mezi prvními čtyřmi kandidáty byl jen malý rozdíl, a Poroch mediálně rostl. Zjevně byly cinknuty agentury předvolebních průzkumů. Jenže tentokrát to spin doktorům nevyšlo.

   Samozřejmě existovala možnost, že si na Holoborodka posvítí náckové, ale to se taky nestalo, i když riziko bylo velké. Lukašenko asi týden před volbami prohlásil, že pravděpodobně vyhraje Porošenko. Zjevně věděl své.

   Katedrála se ti taky zjevila ve snu, že? Konspirace se jako první objevily samozřejmě ve Francii, a to poté, co hned na druhý den tamní gen.prokurátor prohlásil, že to je zcela bezpochyby nešťastná náhoda. Měl raději držet hubu.

   Smazat
 13. Jen doufám, že bude vuči Rusku tak nekompromisní jako pan Porošenko, a bude se snažit navrátit ukradený Krym.Na rusa platí jen síla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Šťastný" to člověče. To by byla pro občany Ukrajiny přímá "cesta do pekel"...

   Smazat
  2. Porošenko má své podniky v Rusku, zřejmě to mu dodává odvahy být vůči nim tak "nekompromisní". Svatá prostoto...

   Smazat
  3. Zelenský má slíbenou hlavní roli v ruském televizním seriálu "Ukrajinský šašek" - 2. série"

   Smazat
  4. 9:50 To jsou jen takové tvoje naučené slinty, aby řeč nestála, viď, puso!!?:)

   Smazat
  5. 12:35, naco novou roli? Vždyť Holorodko je špicovej.

   Smazat
  6. 9:50 Tak moudrého prezidenta bychom také potřebovali. Mohl by nekompromisně bojovat za vrácení nám ukradeného Slovenska. Podle vaší úvahy by na Slováka měla také platit jen síla. Vyhlásit mobilizaci, rozstřílet Bratislavu a určitě by se s námi Slovensko zase spojilo. Podle vašeho a ukrajinského "myšlení" by to přece muselo fungovat.

   Smazat
 14. Jedna naprosto obyčejná ukrajinská volička vysvětlila podstatu prezidentských voleb v TV jasněji než renomovaní politologové: v prvním kole prezidentských voleb to byly volby "za někoho" (ze čtyř desítek kandidátů), ale podstata druhého kola voleb to byly "proti někomu" (proti Porošenkovi).

  OdpovědětSmazat
 15. Na Krym v dobrém jet může určitě ho tam rádi přivítají je třeba se domluvit a ukončit nepřátelství.

  OdpovědětSmazat
 16. 9:45 s blbcem se nedá rozumně diskutovat. Pro ostatní přítomné dvě poznámky: a) Porošenko nebo Zelenský, jedno jaký komediant bude hrát svou roli přidělenou Nulandovou, Ukrajinci stejně zaplaví Evropu, doma to pro ně k žití nebude i nadále, b) citát z serveru křesťanského rádia Proglas (ze 6.4.2019 !): "Francie se však s útoky na křesťanské kostely v uplynulých měsících potýkala. Od února, přes celý březen i nyní v dubnu se v chrámech v různých částech Francie objevují zničené kříže, otevřené a znesvěcené svatostánky, loupeže pokladniček, poškozené omítky a dochází i k požárům. Francii došlo celkem k 65 vážným činům." P.S.: ve stejný den co Notre-Dame v Paříži hořel ještě jeden kostel. Právě úřad pařížského prokurátora tím, že vyloučil žhářství či souvislost s terorismem a že prohlásil požár za nehodu ještě v den dohašování požáru, kdy ještě neproběhlo vůbec žádné vyšetřování (?), tak právě tento úřad (a nikoli nějací konspirátoři) vyvolal otázku, jak to ve skutečnosti s tím požárem vlastně bylo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak se ten celoevropský muslimský chalífát vybudovat musí. Vy naivní Češi, vy se sice bráníte přílivu muslimů z arabských zemí nebo Afriky, tak vám sem posílají muslimy z Ukrajiny, z Ruska (z Kavkazu), ale dokonce i krymské tatary!!!

   Smazat
  2. 10:33, ale ti tady jsou už hodně dávno.

   Smazat
 17. Ukrajině velí USA a nové zvolený prezident bude muset Američany poslouchat a pokud ne, tak ho čeká humanitární, demokratické odstranění.

  OdpovědětSmazat
 18. „Evropská unie chystá další šílené věci, které jsou pro naši zemi likvidační a které by z nás již definitivně vytvořily bezprávnou provincii centralizovaného evropského superstátu. Naprosto klíčovým záměrem Bruselu je snaha rozšířit počet oblastí, kde by se v Radě EU mělo v budoucnu hlasovat takzvanou kvalifikovanou většinou namísto dosavadního jednomyslného hlasování – tím by Česká republika mohla být přehlasována a musela by se podřídit diktátu. Jde o daňové a sociální otázky, otázky zaměstnanosti a o zahraniční a bezpečnostní politiku. Kdyby to bylo přijato, ČR by již přestala být suverénním státem i formálně:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201904229705080-fiala-eu-pripravuje-dalsi-silenou-vec/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte, co je nejtěžší na roli dnešního českého vrcholného politika? Musí před vlastním národem s vážnou tváří předstírat, jak má všechno v paži, že ještě o něčem rozhoduje sám, bez zásahů zvenčí, že nemusí nikoho poslouchat a že rozhodně není žádná loutka (viz kauza Babičok). K dnešnímu dni se již 80% zákonů, kterými se ČR musí řídit, peče v Bruselu a ne v Praze, na Prahu zbývá těch 20%, ale i o ty budeme postupně připraveni, mj. právě tou kvalifikovanou většinou. Jinými slovy z dvacetiprocentních českých politiků se stanou postupně nuly! Ano probíhá likvidace národních států a v Evropě se všude pěstuje "bruselský člověk" (termín Klause staršího). To, co vy nazýváte centralizovaným evropským superstátem, jiní nazývají budoucím celoevropským chalifátem, kde nebude vůbec žádné místo pro národní státy. P.S.: Evropský parlament (EP) je doslova jenom žvanírna, která vůbec o ničem nerozhoduje, má jenom poradní hlas a dává doporučení, kterými se EK nemusí řídit a neřídí! O všem klíčovém rozhoduje pouze a jenom Evropská komise (EK), což je sbírka takových Jourových. Už tento mechanizmus, kdy má EP pouze poradní a nikoliv zákonotvornou funkci, je spíše celoevropskou diktaturou EK :-)

   Smazat
  2. 11:20 A že o tu "žvanírnu" v Bruselu je najednou před volbami takový zájem ? Hlava, nehlava...
   Kandidátní listiny politických stran, hnutí a různých seskupení jsou toho dokladem.
   A existují mezi nimi i takoví, že "věří", že se v té "žvanírně" neztratí... Šťastní to lidé...

   Smazat
  3. 11:35 ve žvanírně je velmi dobrý žold a další prebendy, zeptejte se politických turistů, třeba Pospíšila a Teličky :-)

   Smazat
  4. 11:40 To jste jmenoval jen ty dva největší "šmejdy". Takových tam je a zase bude, bohužel, naprostá většina.

   Smazat
  5. pouze ve žvanírně se skutečně naplnilo druhé ze jedno ze tří hesel Velké francouzské revoluce (Liberté, égalité, fraternité) a tím je rovnost platů europoslanců (nesmírně cenný cíl zejména pro středo- a východoevropské členy EU) :-)

   Smazat
  6. 10:55 skoro jsem se lekl, že to varování v článku je od toho trouby Fialy z ODS :-)

   Smazat
  7. 10:55 No, jestli to psal sputnik, tak to musí být pravda, to je jasan.

   Smazat
 19. Zelený šašek sliboval boj na východě okrajiny. Takže lze očekávat zvýšenou podporu banderovcům a více krve.
  Banderovci si to těmito volbami vymohli.

  OdpovědětSmazat
 20. Vyhrál Zelenskyj, byl určen USA k výhře. Otázkou je jen zda to GP a nebo Deep state USA, kdo mu to zařídil v tom divadélku. Je možné, že z toho Deep State byl vynechán, což by znamenalo, že váhy se převažují ve prospěch Trumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prezident Ukrajiny není důležitý. Důležitá je ta klanová sestava oligarchů za jeho zády, která ho řídí a která ho vystrčila na jeviště. Jaromír Bašta to tady vyjádřil zcela pregnantně ve starším článku, že se toto zákulisí dohodlo na předání úřadu Porošenkem Zelenskému. P.S.: jinak si nikdo nedělejte iluze, s Putinovou prezidentskou rolí v Rusku je to naprosto stejné, důležité je zákulisí i tam :-)

   Smazat
 21. Obávám se ,že nový prezident předčasně zemře při atentátu.Někteří znalci předpovídají občanskou válku na Ukrajině a ,že se země rozdělí na dvě části a to na západní a východní část Ukrajiny.Po Majdanu rozumní lidé říkali,že bez dobrých vztahů s Ruskem se Ukrajinci dostanou do bídy.Vypadá to ,že se tahle předpověd vyplnila.

  OdpovědětSmazat
 22. Po válce se chtěli židé sestěhovat na Krym. Stalin jim v tom zabránil (později se mu za to odměnili) a museli mezi muslimy do Palestiny, kde vybudovali stát Izrael, který podle Trumpa se státem Palestina už dokonce ani nepočítá. Stále se nejedná o trvale udržitelné území (vzhledem k vysoké porodnosti arabských žen). Pan Zelenský je rovněž žid (jako Porošenko) a ten Krym má velmi cennou polohu, jako poloostrov by se tam Nový Izrael lépe ubránil. Ano, Krym je pro ně hlavním cílem, pouze tam překážejí Rusové a krymští Tataři, ale ti se mohou vymlátit mezi sebou. P.S.: Zelenský proto zcela určitě na Krym pojede!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro žida je jediné místo po zničení Izraele v ČR.
   Krym zůstane Ruským a žádný kolomejec tam ruliť něbudě.

   Smazat
  2. 11:37 Kde jste tyto "hlouposti" slyšel nebo četl ? Pochlubte se ...

   Smazat
  3. 11:37 šance, jaká byla za Stalina se už asi nezopakuje, z Krymu tehdy Stalin nechal deportovat Tatary, kteří se nerozpakovali spolupracovat s Hitlerem, když chtěli na Krymu vybudovat svůj chalifát

   Smazat
  4. V Rusku je židovská autonomní oblast a okrajina bude území chazarů.

   Smazat
  5. 11:37
   Nechci použít nic vulgárního,ale váš názor je mimo.
   Když nic,tak na Krymu není voda, energie a suroviny vše se dováží. Co je vhodné pro letní rekreaci, nemusí být vhodné pro stát.

   Smazat
 23. JAK ASI BUDE NA OKRAJÍNĚ?!

  https://www.youtube.com/watch?v=EuoUdtmt8jM

  OdpovědětSmazat
 24. KURVAKRAJINA

  Komik a spol.
  Banderu vol.
  Pro velké dluhy,
  prodáme luhy.
  Nejsou tady žádné svině.
  Jen sexuální otrokyně.

  OdpovědětSmazat
 25. 10:23 Musím vám dát za pravdu, protože sami Francouzi si "kladou" do hnízda, viz např. vyjádření Benjamina Moutona, který v TV již 15. dubna večer řekl:

  “Vůbec tomu nerozumím. Šíření ohně je hodně zvláštní. U tak starého dubového materiálu, který je mimořádně tvrdý, byste potřebovali velké množství menších kousků dřeva, abyste docílili dostatečně vysoké teploty, která by rozpálila dubové trámy. V roce 2010 jsme vyměnili veškeré elektrické kabely, takže není možné, aby oheň vznikl zkratem. Nové vedení bylo nataženo v souladu s moderními standardy. A co víc, instalovali jsme v katedrále špičkový systém detekce a protipožární ochrany. V kteroukoliv chvíli jsou v katedrále vždy dva lidé v pohotovosti, ve dne v noci, aby v případě spuštění hlásiče požáru mohli identifikovat místo a pokud by bylo nutné, tak zavolat hasiče.“

  Kupodivu však navzdory tomu však francouzská vláda okamžitě věděla, že šlo o „nešťastnou náhodu“ pravděpodobně způsobenou poruchou elektroinstalace :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak pravil Obma. V Evropě budou vznikat nové národy, státy a jazyky.
   Frantíci i s jejich lóžemi jsou první na řadě.
   Třeba na místě kostela postaví mešitu.
   Pak jdou fašisti i se sudeťáky a v zápětí to, co zbude z převeliké Británie.
   Allahú akbár.
   Přes Šumavu se slimáci nedostanou. A když ano, tak tu chcípnou! Protože budou muset makat.

   Smazat
  2. 14:06 Dovoluji si vás taktně upozornit, že nový předseda pražské muslimské obce je jistý Leonid Kušnarenko a je to Ukrajinec a že muslimové sem přicházejí zejména z východu. Dovoluji si vám položit ještě otázku: víte, kolik set tisíc tu dnes žije Ukrajinců (ale třeba i Rusů, či obecně bývalých občanů SSSR) a jaká část z nich je muslimského vyznání? Až budete mít na mou otázku odpověď, tak se třeba i z vás brzy stane konvertita k islámu, zajistíte si tím bezpečnou budoucnost!

   Smazat
  3. Anonymní23. dubna 2019 14:21
   Je jich tu mraky. Ale narozdíl od těch ze západu tady drží hubu a čerpají lejna z fekálních jímek.

   Smazat
  4. už ho prý odvolali (prý kvůli vystupování a jeho výzvám k vyzbrojování), nedávno v Reflexu psali, že Kušnarenko chce v ČR zakládat muslimské školy a založit stranu pro islamisty

   Smazat
  5. Prostě islámská KUŠNA dokušnila.

   Smazat
 26. Nevím, proč sem stále taháte Notre Dame de Paris! Teď se tady přece diskutuje o skvělé budoucnosti Ukrajiny v EU, kam ji zcela jistě dovede nový prezident Zelenskyj, a vy se nám tu snažíte podsunout myšlenku, že v EU není vůbec nic v pořádku a že je tu dnes ještě větší bordel než na Ukrajině ?!

  OdpovědětSmazat
 27. Tadý f júdnyjy je fšechcno f pořátkúúú.
  Heil Bandera! Heil Hfnocúc.

  OdpovědětSmazat
 28. Christian Schilcher

  https://www.meinbezirk.at/braunau/c-lokales/riesen-wirbel-um-hetzerisches-gedicht-als-ostergruss_a3342456#gallery=null

  OdpovědětSmazat
 29. Najděte si Vácslvů deník - Spiknutí Židů neboli Chazarů a bude vám jasné o co na okrajině jde.

  OdpovědětSmazat
 30. Jen aby nebyl očekáván jako vlak s bojovníky AZOV v roce 2014. Ani nevylezli z vlaku a valili zase horem pádem zpět, odkud přitáhli. :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.