Reklama

středa 10. dubna 2019

Zimník pro mrtvého a pro nás problém, těžký problém

-vlk-
10. 4. 2019 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Ústavní soud včera konstatoval, že exministr spravedlnosti Robert Pelikán se dopustil exemplární nespravedlnosti, když vydal do Spojených států ruského hackera Nikolina, aniž by vyčkal výsledného verdiktu Nejvyššího správního soudu, ohledně podání, které k němu Nikulin podal kvůli zamítnuté žádosti o udělení ochrany v České republice. Nález prý je nutný, aby se podobné případy už v budoucnu neopakovaly!


Nikulin prý nyní může žádat odškodné po České republice. Nechápu, proč, pokud Česká republika bude cokoli platit za Pelikánův verdikt jakékoli peníze vydanému Rusovi za utrpěné příkoří a protiprávní jednání, proč by to mělo jít ze státní kasy! Myslím, že celý případný regres by měl zatáhnout exministr spravedlnosti. A kdyby odmítl, což předpokládám, republika by se až do krajnosti měla s Pelikánem soudit.

Nepochybně by se hájil tím, že to bylo klasické politické rozhodnutí a to že nepodléhá následné sankci. V daném případě by šlo o argumentaci dětinsky účelovou. Robert Pelikán je právník a musel si být vědom zásadního právního principu – dokud není v nějaké věci rozhodnuto, nelze činit další právní kroky.

Je vzděláním právník a tuším, že advokát. A tohle je prostě stejná trivialita v téhle branži, jako znalost abecedy nebo malé násobilky. Výsledkem je rozsudek US, který prostě nemohl vyznít jinak. Pelikán to věděl a stejně tak všichni, jichž se kauza nějak dotýkala nebo s ní měli alespoň vzdáleně cokoli společného.

Nejvíc ze všech přirozeně onoho Nikulina. Jenže tomu už je verdikt ústavních soudců platný přesně stejně jako příslovečný zimník mrtvému, protože jak by řekl klasik, v tomto případě Ivan Langer, ten už bručí v některé kalifornské věznici a hrozí mu 30 let. Protože byl vydán.

Jde o dokonalou demonstraci toho, jak daleko k sobě má spravedlnost skutečná a ta formální. A jestli z Česka vymáčkne pár kaček je silně podružná záležitost. Leda, že by Českou republiku zažaloval u amerických soudů! To by pak byla úplně jiná písnička a ti co ho vydali by najednou začali mít docela starosti. Protože se dá očekávat, že americké soudy by si na případu mohly hodně a hodně smlsnout, o to více, že by neplatil žádný americký subjekt. V tom případě by pálka za porušení Nikulinových práv asi nebyla bagatelní. Následovalo by jistě docela zajímavé vlnobití v českém rybníčku. Představuji si Babiše, jak před mikrofony a kamerami provádí svůj klasický taneček typu –  já nic, já za nic nemůžu, to Pelikán a von vlastně a ni tak nebyl můj ministr a vůbec – já nic… Užil bych si to.

Nicméně o tohle mi nejde. Nechápu, proč jsme s tím Nikulinem tak moc spěchali. Co bychom jako byli propásli, kdyby se bylo těch pár týdnu navíc s jeho vydáním počkalo, než Nejvyšší správní soud dospěl k závěru, že Nikulin a jeho žádost o ochranu v České republice, byly českými státními autoritami odmítnuty naprosto v souladu s naším právním řádem. Jak se také zanedlouho stalo. Proč jsme sakra museli být tak horliví? Jaká škoda z prodlení České republice hrozila, že ministr zodpovídající za dodržování zákonů a výkon spravedlnosti jednal jako právní desperád?

Na tohle bych rád odpověď! Ale zrovna tak mohu chtít hodinky s vodotryskem nebo si potřást rukou s Karlem IV. Prostě chtěl bych vědět nikoli proč byl Nikulin vydán do Spojených států, ale proč to muselo být doprovázeno jasnou a všem na první pohled zjevnou právní zvůlí?

Nehodlám tady dneska exhibovat na tom, že se český establishment dopustil hrubého bezpráví a že je to jen další důkaz prohnilosti systému, jak nepochybně bude psát leckdo z alternativy a podobně mne ani nenapadne se bít v prsa, jaký že jsme úžasný právní stát, když přiznáme, prostřednictvím nálezu ÚS pochybení v této kauze a vyvodíme z toho pro budoucnost ty jedině správné důsledky, jak nepochybně bude komentovat mainstream.

Oba dva tyto postoje jsou bezvýznamné. Pro oběť té zvůle – onoho Nikulina – určitě. Zkrátka zimník pro mrtvého. Loňské listí nebo předloňský sníh. Spravedlnost nemá cenu post morte, ale jen ve správný čas, tak aby ji neprávem postižený ještě mohl konzumovat. Což, opakuji už asi po páté – není ten případ.

Tak proč o tom píši? Protože každá mince má dvě strany. A stejně tak tomu je i v tomto pádě. Nikulin se spravedlnosti nedočkal. Jestli a kolik mu republika zaplatí nevíme. Takže ani tímto směrem se moje chmurné úvahy neubírají. Cílím úplně jinam.

Kdybych měl tipnout, kdo z tohoto rozsudku US má naprosto největší radost, pak to budou různí Rozoumkové a jiní vítači připrchlíků do České republiky. Ti si tenhle rozsudek nejspíš zarámují do zlatého rámečku. A mnohokrát nám v budoucnu předvedou, co všechno z něj dokáží vyčarovat pro své „klienty“, kteří hodlají svou kulturní jinakostí obohacovat zejména bohatší část Evropy a v nouzi nejvyšší holt i nějakou Českou republiku, když to nepůjde jinak.

Odbočím – v Německu není,  a to už dost dlouho, největším problémem efektivně a v krátkém čase rozhodnout, jestli konkrétní připrchlík má nebo nemá právo na udělení azylu nebo alespoň statutu dočasné ochrany na území SRN. Nýbrž to, jak odmítnuté uchazeče o azyl repatriovat zpět do jejich původní vlasti.

Ne, že by je úřady neuměly posadit na letadlo a zamávat jim na rozloučenou na některém mezinárodním letišti. To je to nejmenší. Problémem pro úřady je, jak ty odmítnuté do těch letadel dostat. Jednak dohodnout s návratovou zemí, že si tyhle lidi vůbec převezme zpět, ale především jak zdolat nekonečný proud jejich odvolávání a dovolávání se k různým institucím Spolkové republiky, což je spojeno s nesmírně dlouhým čekáním na ukončení řízení a po jeho konci okamžité nastartování nějakého nového odvolání. Takže z toho nakonec je nekonečný příběh. A neodsunutý neúspěšný žadatel. Ačkoli jen jejich rychlý návrat zpět může nejefektivněji výrazně omezit počet těch, co se vydají na cestu za pečenými holuby v Evropě.

Netroufnu si odhadnout, kolik dalších Nikulinů bude případně Česká republika někam vydávat. Nejspíše to bude limitně blízké nule. Netvrdím, že nula, jen limitně blízko tomuto speciálnímu číslu. A zcela jistě to nakonec dopadne podle preference úřadů. Všimli jste si, že jsem vynechal slovíčko tuzemských? Prostě podle preference úřadů! To je realita.

Ale až dojde na připrchlíky? Tam se budou více než rigorózně dodržovat veškeré lhůty, nikoho ani nenapadne, aby nevyčkal ne rozhodnutí nějakého soudu, ale docela určitě i doručení písemného rozsudku, atd.atd.

Ostatně precendens už tady dávno a dávno máme. Například v říjnu 2015 Evropský soud ve Štrasburku nařídil ČR, aby ze zařízení v Bělé propustila afghánskou rodinu, s kterou prý nezacházela dobře.

Vydal své předběžné rozhodnutí na základě podání, které podal JUDr. Martin Rozumek, který je ředitelem Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU). Kosa o tom tehdy psala. Nebudu odkazovat na tehdejší materiál tohoto blogu, jakkoli by to nebyl žádný problém. Jen připomenu, že afghánská rodina Rozoumkovým prostřednictvím tehdy žalovala ČR kvůli tomu, že se jí nelíbilo ubytování v záchytném zařízení pro uprchlíky provozované ministerstvem vnitra v Bělé-Jezové.

To už dříve kritizovala například ombudsmanka Anny Šabatové, podle ní tam lidé žili hůře než čeští vězni. Znepokojení vyjádřil i šéf Úřadu vysokého komisaře OSN pro lidská práva Zajd Raad Husajn. [celá zpráva]

Ovšem největší bombou pro mne bylo nekompromisní vyjádření, hádejte koho?! Pokud jste ukázali na tehdejšího českého ministra spravedlnosti Roberta Pelikána, trefili jste! Ten zařízení označil za „horší než vězení“.

Myslím, že Nikulin by s nadšením přivítal možnost vyměnit nějaký ten dnešní kalifornský Alcatraz za Bělou – Jezovou. Proč ho Pelikán neposlal tam místo do Ameriky? Ale, je to zbytečná, nic neřešící otázka. Jen písmena navíc. Tak s tím skončím. Nemá to smysl.

Nevím jak vy, ale já bych, s ohledem na budoucnost, dal přednost tomu, kdyby Ústavní soud byl shledal včera Pelikánův postup zákonným. Pro Nikulina je nález bez významu a nám všem by byl do budoucna ušetřil spoustu vážných komplikací. Protože jestli si někdo myslím,  že migrační tsunami přestala hrozit, je na velkém omylu. Neskončila, jen nikdo neví, kdy se zase objeví a v jaké síle. Ale určitě přijde.

Ta Česká republika je věru podivný stát – v cizím zájmu kašle na právo, v tom svém bude jeho těžce formalistitickou podobu dodržovat s houževnatostí islámských fundamentalistů. Ale vlastně proč ne. V Rusku si prý také s právem hlavu moc nelámou a na druhou stranu fundamentalisté? Ti jsou schopni se kvůli přesnému výkladu nechat odpálit dynamitem. Jestli von to ten Pelikán nebral z téhle stránky….

Jen že pak měl být ministrem někde v Bohnicích. Jistě by tam byl natrefil na sobě podobné. Všelijaké Napoleony, Cézary a tak dál.57 komentářů :

 1. Pelikán by měl jit před soud,dostat za porušováni zákonů těžký žalář nebot zná právo a úmyslně ho ignoroval a proto,by mu měli činnost doživotně zakázat.
  Beztak ho za to zaplatili a taky to určitě asi nezdanil!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě bych doplnil - kolik za to dostávají kolaboranti. Prodávají národ.

   Smazat
  2. Před 30 léty se na náměstích křičelo: "Nejsme jako oni". Nyní jen konstatuji, nenechali jsme je domluvit, je to stejné ba horší. A Pelikán by měl být potrestán!!!

   Smazat
  3. Ale pánové největší zrádci jsou pokrevní děti komoušských prominentů- Dlouhý, Ruml, Telička i ten Pelikán a mnoho dalších zejména v pravicových stranách.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hňupe

   Š. Binar

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 21:23 Transatlantický soudruhu nás zajímá co pácháte za svinstva a přitom máte plné huby demokracie. S USA,EU a NATO na věčné časy a nikdy jinak. A teď mazej na nějakou kavárnickou schůzi soudruhu poskoku.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 16:18 Jméno a funkci máš možná světové, ale blb jsi opravdu nebezbečně zlej. V.J.Horák

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 7:50 Ani jedno jméno jsem nevyslovil, ušmudlanej blbečku. V.J.Horák

   Smazat
  8. Zde celé vlákno je příkladnou ukázkou "diskuse" místní sorty odulých čechomužyků*), co jsou pilní leda v trolení rudocanců, jinak ale patří k hordě zdegenerovaných, zapšklých, na Putlerových prdech závislých, neproduktivních voličů SPD a KSČM, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí! Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))áměstích:-)))

   *) putlerčíci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. On jej prostě musel Američanům vydat,na to jsme malá nesvéprávná zemička,když si pro něj přijela snad druhá nejvyšší osoba USA.To nebyl jen tak nějaký frocek,ale super machr a jeho využití by se u nás nedalo ničím zaplatit.Proto o něj měli zájem i Rusové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až takový "super machr" to zřejmě nebude, když se nechal zatknout jak oslík.

   Smazat
 4. Pelikánovi doživotně zakazovat činnost netřeba. Byl nepochybně zaplacen, aby nemusel doživotně hnout prstem.

  OdpovědětSmazat
 5. Robert Pelikán je připosraný proamerický hajzl.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč myslíte ,že přiletěl do Prahy ten americký senátor ?
  Ještě ten večer seděl Nikulin v letadle do USA Pan Pelikán dobře věděl co spáchal.Mimo jiné i proto opustlil ministerské křeslo.

  OdpovědětSmazat
 7. Myslím,. že to co se v americké kolonii ČR dělo v souvislosti s Nikulinem,, to není jen pochybení Pelikána. To bylo selhání celé vlády a potažmo i Parlamentu ČR, kdy se doslova klaněli americkému kongresmanovi Ryanovi, který přiletěl a v poslanecké sněmovně začal s tou svojí drzou americkou masáží a propagandou....a všichni čuměli jako telata na nová vrata a tleskali tomu americkému šmejdu , ve stoje. Nikulin byl vyexpedován z věznice tajně v noci ....grázl není jenom Pelikán, ale i ta partička, která se na tom podílela, Pelikán byl jen jeden článek té bandy.....a takto zrada národa začíná. Co Babiš a jeho poskok Petříček s Landovským zpunktovali při návštěvě USA minulý měsíc, to ví jenom Bůh. Snad nás nečeká stejné překvapení jako Slováky, kdy Lajčák ministr zahraničních věcí tajil závažnou smlouvu s USA o umístění jejich vojáků na území Slovenska a to za vysoce exluzivních podmínek, kdy si de facto USA udělá na Slovensku stát ve státě. Kauza Nikulin byl jen začátek .......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně to někdo napsal. Ano, souhlas. Tak to je.

   Smazat
  2. 22:34 ....! jen doplním :

   TAK
   především, Ryan tady byl prý na soukromé návštěvě.
   To byla zpráva pro blbé občany,aby nespojovali jeho
   pobyt s touhou, odvézt si Nikulina.
   NAPŘED
   se sešel s Pelikánem a vysvětlil mu, co musí udělat.
   Loutka Pelikán to udělal.
   PAK
   pronesl ve Sněmovně projev ve smyslu "S USA na věčné časy a nikdy jinak."
   TEHDEJŠÍ
   poslanecká chátra byla projevem natolik fascinována a okouzlena (viz youtube - projev Ryana), že mu tleskala ve stoje.
   POUZE
   poslanci za KSČM odešli před projevem ze sálu, ale
   o tom se nikde nemluví, že ano...
   ZÁVĚR
   Naprostá většina poslanců ,kteří prý zastupují své voliče, je podlézavá, pokrytecká svoloč, loutky pochlebující Bruselu,Berlínu a Washingtonu.
   To platí samozřejmě i pro tleskače z SPD.
   TADY
   prostě nevidím, koho bych měl někdy volit...
   A do EU Protektorátu už vůbec ne.

   Smazat
  3. A co když tomu ptákovi Pelikánovi naznačil, že když nevydá Nikulina, tak ho demokraticky naučí létat jako kdysi Jana Masaryka. Co byste dělali vy ?

   Smazat
 8. Zradcovstvo, kolaboranstvo, udavacstvo, vlezdoprdelizmus t.j. český špecifický fenomén. Po vzniku ČSR v 1918 roku autorita akou bol Masaryk drzala štát na urovni a čsr občania vybudovali republiku ktora mala kredit vo svete od Ašu po Zakarpatsku Rus. Minulý rok som navštívil Uzhorod a bol som prekvapený ako Uzhorodania stale v dobrom spominaju na ČSR a bol my smutno že tak krásny kus zeme sme stratili. Ano stratili sme ho vdaka proradným a ohybým českým politikom ktorý sa vždy pchali do zadku Anglanom, Frantíkom, Talianom , lordom Chamberlainom, Runsimenom ktorí nas ako kost predhodili Hitlerovi a ten rozparceloval ČSR s pomocou Pšonkov a Hunou. Nasledovníci Benesa v ČSR na čele s ochlastom Havlom a jeho Havlozmrdmi doviedli opät ČSR do rozdelenia na Čechy a Slovensko tým ako Havel rozbil zbrojnú vyrobu na Slovensku a ako bol proti výstavbe Gabčikova. USSA zbrojari zbroja veselo dalej a predavaju vo svete. Tým sa Havel a jeho ochlastaní kumpani stali na Slovesnsku nenavideni a vieme ako to dopadlo. Tragedia českého naroda tkvie v tom že maju ktorí su výborní v rektálych skokoch, v sučastnosti do USSA , German a Frantík prdele. Videli sme ako Babis , Pelikan ihned sa vrhli do prdele USSA kongresmena Ryana a dali mu na podnose Nikulina. Tiež si spomente ako Češi ihned uznali Kosovo, Guajada,vrhli sa do vojen s USSA v Iraku , Syrii. No jo když zavelí USSA, Germán , Frantik tak český politici naskéčou do jejich zasraných prdelí, zlatý český přískočné nožičky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel,bude v Česku ještě mnohem hůř

   Smazat
  2. Obávám se, že pravdu díš....

   Smazat
  3. Stalinovu tlaku nešlo tehdy vzdorovat ani omzlem. Jinak by Slovensko skončilo jako svazová republika. Nejvíc pro připojení Podkarpandy k SSSR byli především slovenští politici. Chtěli, aby české finanční prostředky šly přednostně na Slovensko a ne jinam. I stalo se.

   Marcel

   Smazat
  4. neustale tvrdim že v koloniich nějaky mistodržici nema co rozhodvat ale jen plnit rozkazy rychlosti vyšši než rychlost světla a veškere naklady plati obyvatelstvo kolonie pro kritiky dodavam že je tato praxe ustalena a prověřena staletimi a nic lepšiho těžko na světě najdete

   Smazat
  5. Vám nevadí ty urážlivé kydy o Češích od Čoboloida ?
   To už jste tak tupí, že vám to přijde normání, a to ještě navíc od příslušníka národa, který zradil vždy a každého ?
   Zaplať Bůh za Klause a Mečiara.

   Smazat
  6. Havel byl jedním z “kontrolované” opozice, vytvářené soudruhy celá 60. až 80. léta. Aby zapůsobili moskevští režiséři věrohodně, měli někteří disidenti fešácký kriminál, zatímco ti opravdoví antikomunisti byli persekuováni. Západ Bohužel tento nastrčemý disent přijal jako opravdový. Pokud by v ČR zvítězila doopravdy kontrarevoluce, nebyl by dnes u moci ani Zeman ani Bureš! Ale v ČSSR se nemohl stát prezident někdo, kdo nebyl pod kontrolou a kdo by začal provádět skutečnou antikomunistickou deratizaci. Vždyt’ by ho možná ještě ten den, a to všemi prostředky, odstavili! Díky množství kolaborantů, co drželi rudé fangle, aby je pak za pár měsíců měnili, stejně jako prezentované názory… bylo to divadlo, stejně jako 17.listopad, jen mnozí herci a stafáž byli oklamáni, stejně jako diváci. Další pokračování dějství bylo např., jak Kocáb zařídil odsun sovětské armády. Má asi zázračné schopnosti. Stotisícová okupační armáda se celá, včetně nejvyššího velení v Moskvě, z Kocábova vystoupení vyděsila… To je asi stejně uvěřitelné, jakože soudruh Zeman svým opileckým projevem zařídil, že do Česka neproudí tolik migrantů, jako do západní Evropy… a dokud budou blbci ve své většině věřit mediálním a politickým báchorkám, a to pořád těch samých rudých xindlů, všelijakých těch lŽIDavidů a lŽIDvořáků, tak se tu nic nezmění!!!

   Smazat
  7. 10:05 Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ??? Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky. Největšími Čechy dneška jsou přindrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.

   Smazat
 9. Na základě rozhodnutí ÚS bych neprodleně vydal Pelikána Rusku. Jako omluvu. Ať si si tím blcem dělají co chtějí.
  Hlavně že by jsme ho nemuseli živit my.
  V.V.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, já bych vydal Rusku tebe. Konečně by jsi se dostal do svého vysněného ráje.

   Smazat
  2. 22:51
   Díky, já jsem nikoho bez soudního příkazu nevydal US vrahům. Debile.

   Smazat
  3. 22:51 - americký čípek zaskřehotal.

   Smazat
  4. 2:23

   Nikulina byl masový vrah, který měl na svědomí tisíce lidí v USA. Samozřejmě, že měl být vydán. Tleskám R.Pelikánovi a policii. Měli bychom se velice důkladně zaměřit na všechny zde žijící Rusy a NEPRODLENĚ požadovat snížení počtu "diplomatů" v té jejich boudě na ulici pod Kaštany, kterou bych zrekvíroval a přesunul je do té Bělé-Jezové k ostatním migrantům. Co tady u nás vlastně dělají. JÁ TADY ŽÁDNÉ RUSY NECHCI!

   Smazat
  5. 12:37 Jestli je podle vás Nikulin masový vrah, tak jste bezpochyby masový blbec! Kdo vám vyplachoval tu vaši prázdnou makovici?

   Smazat
  6. 12:37 Máš recht. Taky mě serou. Měl bych tady raději
   němce, gestapo, nejlíp samotného Adolfa HA.
   Ten by se o nás, jako podřadné šeské švajne, postaral.
   Pak by jsme neměli s rusy žádné problémy.

   Smazat
 10. Místní anti-ami idioti jaksi zapomněli, že USA nám dříve zcela bezprecedentně vydaly svého VLASTNÍHO občana Dahlgrena, i když vůbec nemusely a ani občany USA do zahraničí zpravidla nikdy nevydávají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenze my prave nakladali s cizim obcanem..Krome toho by nas ministr spravedlnosti mel znat zakony

   Smazat
  2. Ale ten byl přeci více než jasný....

   Smazat
  3. Vrah Dahlgren byl u nás v řádném soudním procesu odsouzen jako několikanásobný vrah. Nikulina američtí soudruzi s pomocí české 5.kolony unesli před rozhodnutím českých soudů! Nikulin nebyl odsouzen, bůh ví, jestli byl vůbec něčím vinen a zda je jeho vina vůči Spojeným státům. Teprve z něj waterboardingem a na psychiatrii přiznání vyplachují!

   Smazat
  4. Vrah Dahlgren by přesunut z poctivého amerického kriminálu, který je opravdovým kriminálem, do jeho lázeňské české karikatury, na léčení a na krmník. Nejspíš tak ČR zachránila tomu vrahovi život.

   Nikulina naopak ČR protiprávně vydala na smrt do bezpráví, do pokryteckého středověku.

   Důvod? Nejspíše v tom, že:
   Dahgren je občanem USA, je tedy Američan, který zavraždil Moravany, potažmo Čechy.
   Nikulin je občanem Ruské federace, nejspíš Rus, který "nasral" nějaké vlivné Američany.

   Pelikán servilně zatančil u amerického zadku, aby svůj, zpoza ochranky, vystrčil na Rusko. Platit za obojí budeme my, prachy skončí v kase vyvolených.

   Smazat
  5. 9:38

   kde berete jistotu, že Dahlgren byl vrah? Ten případ nebyl vůbec jasný a Američané tak prokázali velkou důvěru ve zkorumpované české soudy a policii. Dahlgren byl následně ve vězení ubit zřejmě vězeňským personálem, tohle je úplně bezprecedentní, jelikož se jednalo o amerického občana!!!!
   Naproti tomu ten šmejd Nikulina, který na příkaz Kremlu ničil databáze významných amerických firem, které slouží celému světu, by zasluhoval veřejnou popravu jako výstrahu pro všechny podobné šmejdy.
   Dnes byl vydán britskému soudu Assange. Při zatýkání vřeštěl jako pavián, je si dobře vědom toho, že se z těžké basy už nikdy na svobodu nedostane. To je velice dobrý signál pro všechny zmrdy, kteří si myslí, že stojí nad zákonem.
   Tohle doufám bude vbrzku platit pro všechny povraťáky, co buntují proti světovému řádu. Třeba jako tahle prašivá webovka.

   Smazat
  6. 12:47 já si také myslím, že Američané jsou nadlidé a není možné s nimi zacházet třeba jako s Čechy, kteří patří do nižší kasty. Ani novodobí američtí váleční zločinci nemohou být vydáni a souzeni soudem, který si sami Američané založili pro tento účel, kde se soudí jenom příslušníci podřadných národů :-)

   Smazat
 11. Pelikán určitě zpíval píseň toho, koho chleba jedl. Nebo ještě jí a řádně si v klidu mlaská. Pozor na takovéto darmožrouty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kazdopadne i on jim zatloukl hrebicek do rakve elitarstvi

   Smazat
  2. Pelikán je typickou ukázkou kolaborujících,všehoschopných a kariérních idiotských přisluhovačů USA, či EU,kteří se ve správný čas svezli na naprosto nepochopitelné vlně českého voličského naivismu, dávajícímu bláhově své volební hlasy pochybnému uskupení zvanému ANO a Babišově falešně obluzující osobní kreatuře.Jedině tak se následně stalo to, že se do všech možných politických funkcí v obecních, městských, krajských zastupitelstvech, či v PSČR nacpali bezkrupulózní kariérní magoři, kteří dělají stejně hnusnou politiku a vlastní politickou kariéru na úkor občanů ČR, jako jejich dřívější političtí předchůdci z řad ODS,KDU-ČSL,TOP 09. Výsledkem je pouze jejich osobní,či vůdcův prospěch, ale nikoliv prospěch České republiky.Pokud by tomu tak nebylo, tak by Babiš,silně se třepající již od r.2013 na premiérské křeslo,nikdy nešel do holportu se stále zrádnými idioty z multikulti ČSSD,netrpěl by ve vládě lidi, jako Petříček,Hamáček, Maláčová, či své stranické kariérní trotly typu Pelikán, Šlechtová, Metnar,Ťok,Nováková atd, kteří vyloženě škodí této republice,potažmo občanům i svým naivním ANOzaslepeným voličům.... Ale Pelikán patří před soudní tribunál,záměrně pošlapal legislativu a zneužil svou funkci,a to se nesmí odpouštět, pakliže nespějeme k totální anarchii?! Ale kdo ví, možná, že už v té anarchii jsme, jen jsme to nepojmenovali správnými slovy včas? R.T.

   Smazat
 12. 22:24 A z čeho usuzujete, že je osud ruského "milionářského" (na ha ha) spratka většině čtenářů NR u prdele? Já si například myslím opak. Lepší bude mluvit sám za sebe. Pak ovšem nechápu, proč sem pořád lezete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:45

   To není milionářský spratek, to je spratek milionář, co si svoje miliony "vydělal" díky přístupu k internetu. Tohle musí kurva jednou provždy skončit! Tenhle zmrd pochází z obyčejné rodiny, dokonce snad ani nemá otce. Prostě zkurvený podvraťák odněkud z paneláku. Svoloč, co nemá žádný ušlechtilý původ, stejně jako nikdo z vás dementů v téhle diskusi, si DOVOLIL okrádat věhlasné bohaté společnosti. Hnusí se mi, když nějaká nula, která by správně ani neměla umět číst, dělá takové věci "lepší rase" jakou jsme my.

   Smazat
 13. a co onen sasek co propustil prcackare pedofila do saudi arabie -zeme beduinu jez maji mimo loz jeste i manzelky na ..

  OdpovědětSmazat
 14. Bodejť by to neudělal, když za to dostal peníze.

  OdpovědětSmazat
 15. americké školství neprodukuje dostatečné množství IT specialistů, proto si je musejí američtí soudruzi nakrást ve světě, nejlépe v loutkových a nesvéprávných koloniích jako je Česku

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen mi jaksi taksi není jasné, proč nekoná žádný státní zástupce, když byl p. exministrem porušen zákon.

   Smazat
 17. Pan exministr byl sympaťák, jezdit na kole v Praze chce odvahu. Že šel do kolen před speciálem z USA, si nedovedu vysvětlit. Možná byl tlak enormní, možná se ho taky nikdo neptal.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.