Reklama

čtvrtek 4. dubna 2019

Zpověď novináře

5. 4. 2019

13 komentářů :

 1. 5 let staré video..... Dobrá práce soudruhu Davide.
  A ta vaše vysněná válka i po 5 letech stále v nedohlednu.
  Ale chápu, propaganda musí jet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je to spis o obsahu,takze nic pro vas

   Smazat
 2. Ukočírujte si tu jeho párty, dříve, než skončí opět předčasně?

  Václav Dvořák 4. dubna 2019 23:20
  Ad 19:10:
  Musím jen zopakovat. Nebudu se kdejakému náckovi, úchylovi a trolovi omlouvat za to, že jeho tapety mažu. Omlouvat se nevychovanému dobytku za to, že ho vyhodím z mojí párty, na kterou nepozván vlez, sprosťačí a uráží, je podle vás korektní? Člověče, přemýšlejte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O to více voličů, gratuluji Praho?

   Václav Dvořák 4. dubna 2019 23:17

   Píšete nesmysly. Největší šmejdy vysílají do Prahy voliči z celé republiky. Ti si k nám pak natahají další poskoky a služebný personál. Buďte trochu spravedlivý a přemýšlejte.

   Smazat
 3. Udo, známý konspirační teoretik je už 2 roky po smrti. Okurková sezóna?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, připomenutí systému, který funguje stále. Chápeš, sezóno?

   Smazat
  2. https://uloz.to/live/!dbQQrFu6IQG0/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-30let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-most-avi-mp4

   https://uloz.to/!YDenTOBwMF9a/zrzavy-potkan-havel-projev-1989-png

   Smazat
 4. Rikalo se nepoustet Bilaka na saka, potom to byl Havel nepoustet od Chlastu,ale vysmek se,potom to byl Prognosista Klaus , nepoustet na saka ,chci rict na tuzky a na Smlouvy hlavne !! Zradi vsechno ,co se da a vsude kde se nacpe. A vsechno PODEPISE..Od Zemana cekame ,celej narod omluvu za jeho hystericke kriceni na Venezuelu a pisemnou omluvu lidem Venezuely ,jinak nepoustet na Hrad ,uz neni president...
  Ale z tech , kde shit fucks shit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesahej mi na Mosheho!!!!Viva Israel

   Smazat
 5. stejně tak korumpují politiky...

  OdpovědětSmazat
 6. Paraziti podplácí a vydírají cely svět. Zdegenerovaly, zvrhly se a to bude jejich konec. Ovšem vstanou noví bojovníci a tak se to opakuje v celé historii. Zlo vždy vítězí nad dobrem ale naroste do takové podoby kdy se samo zničí. Ovšem ne úplně.

  OdpovědětSmazat
 7. To vystoupení sice není nic nového, pro myslící dokonce není ani překvapením, beru ale za užitečné, když bude znovu a znovu zveřejňováno. Jaký byl nebo je další osud onoho novináře? Už nežije?

  OdpovědětSmazat
 8. Nevím, ale nemám rád přeběhlíky.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.