Reklama

středa 1. května 2019

1. Máj v Moskvě

1. 5. 2019, Ďouba

Přímý přenos z Moskvy:

72 komentářů :

 1. není to přímo k tématu: https://oenergetice.cz/ropa/transneft-ropa-evropu-byla-kontaminovana-umyslne/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  OdpovědětSmazat
 2. Nádhera, pane Ďoubalíku.

  Lidské, přirozené projevy radosti a vlastenectví.
  Ostatně jako každý 1.Máj v Ruské federaci, tolik odlišné
  od reality "evropských hodnot..."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když tak moc pohrdáš "evropskými hodnotami" tak táhni do své rajské, vyvolené krajiny, pochodovat v průvodech plný radosti. Nikdo tě tu nedrží a nikomu chybět nebudeš. Tak pápá.

   Smazat
  2. Proč anonyme 10:11 odsud lidi vyhání? Neměl bys do prdele táhnout raději ty? Kdyby tě všichni poslechli, neměl by kdo na tebe pracovat. Ujišťuji tě, že bez tebe bychom přežili.

   Smazat
  3. 10:15
   Mě, stejně jako drtivé většině spoluobčanů, je v naší krásné, svobodné a bohaté krajině dobře, jsem na ni hrdý a miluji ji. Můžeš mi tedy ozřejmit své mozkové pochody a vysvětlit, proč já bych tedy měl někam vypadávat? Vždy´t ty tvé žvásty nemají žádnou logiku.

   Naopak, vy jste ta marginální menšina, která je nespokojena, nasraná, věčně jen nadává a pomlouvá naši zem, pohrdá našimi hodnotami. Proč tady tedy dobrovolně oxidujete, když váš vysněná ráj je cca 2 hodiny letadlem? Proč se tady trápíte, když stačí koupit letenku? Jste snad masochisti?
   Vypadněte vodsaď do toho vašeho ráje a uleví se vám.
   To vám nenařizuju, jen doporučuju.

   Smazat
  4. 10:35 Odstěhujte se vy 10% kavárnických světoobčanů kam vás srdce táhne k západním páníčkům. My jsme Češi a máme rádi svoji zem. A naše země je tak bohatá že tu ani ti migranti nechtějí být naštěstí.

   Jdu kolem Skvělý komentář.

   Smazat
  5. 11:02
   No, soudruhu, až na to, že těch 15% je vás. Lze na to snadno dojít sečtením volebních výsledků komoušů a okamurovců.
   My jsme na Západě, tudíž se není kam stěhovat. A nevím proč by se měla stěhovat drtivá většina.

   Smazat
  6. 11:08
   Nevím zda i Vy, ale Vám názorově podobní nahnaly Českou republiku do náruče západních zlatokopů,kteří zde za pakatel mzdy kupí pohádkové zisky.
   53,2% občanů České republiky je ekonomicky neaktivních a z těch aktivních pouze necela 1/3 produkuje skutečné hodnoty.

   Kam patříte Vy???

   Smazat
  7. 11:08 Transatlantický soudruhu vy jste jen ta agresivní uřvaná menšina co vyřvávala v práglu. Většina lidí nechce islamizaci ČR a válku s RF . A na západě opravdu nejsme jsme Slované a středoevropané tak tu moc nelži.

   Smazat
  8. 11:08, proč k tomu nepřidáte kolem 40 procent hlasů těch, kdo volit vůbec nejdou? Ti už nikomu nevěří a nejraději by vás poslali do řiti krokodýla. Myšleno přes tlamu.

   Smazat
  9. Rád vzpomínám na první máje kolem roku 52 jak jsme jako malé děti na vsi nasedly na ozdobený vůz tažený koňmi a jely do města na oslavy. Dostali jsme od maminky 5 kč a za ty jsme si koupily zmrzlinu, limonádu a tatranku. Tam se konly průvody alegorických vozů ze všech továren v okolí, hrály kapely a konaly různá vystoupení pro děti.

   Smazat
  10. 10:11 lepšočlověk v akci ,super demokrat se vyjádřil!

   Smazat
  11. Hloupost 10:35 vyniká, když mluví o „drtivé“většině a nepřipouští věcnou kritiku, třeba by skutečně vycházela z „marginální“ menšiny. Měl by vysvětlit, kterými „hodnotami“ je pohrdáno, pokud je kdo nespokojen s tím, že byl vyprodán či zašantročen národní majetek v hodnotě 8 bilionů, také proto odtéká ročně 260 miliard zisku do zahraničí, že stát je zadlužen 1,7 biliony, podnikatelská sféra 2 biliony a občané víc než dvěma biliony Kč, z nich snad každý desátý je pod exekucí, máme nedostupné bydlení, chudinu na ubytovnách, bezdomovce a vyloučené lokality, méněhodnotné potraviny a třetinové platy vůči tak demokraticky vstřícnému eurounijnímu západu. Po třiceti letech od pádu komunistické, tolik opovrhované totality. Mám to ignorovat a jestli ne, tak emigrovat? A když, tak proč zrovna do Ruské federace? Tady a ne kdekoli jinde jsem doma a tady, kde jsem doma, se dožaduji toho, co odpovídá místu a času. To vy, z 10:35, abstraktními „hodnotami“ neokecáte. Ve výrobním podniku mám odpracováno 50 let a bydlím ve svém, takže lúzr ani netáhlo, nejsem. Tolik pro jistotu, propagandisto.

   Smazat
  12. Takhle exekutora na něj - na hajzla sprostýho, kterej tady uráží a vyhání lidi z naší země. Exekutora, ktřerej vyhrabe nějakej jeho dluh před dvaceti léty za dvě stovky a bude od něj chtít dvě stě tisíc - dnes normál. A svleče tu oplzlou potvoru z kůže - pak by žvanil jinak. Ono - když se hnusný maléry českého státního prasopsa týkají "těch druhých" je pro každý prase snadný urážet ostatní. Takže - přeju ti exekutora ty šmejde praštěnej.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. Moskva je stolicí Západní Asie!

   Není proto divu, že v Moskvě nenajdeme ŽÁDNÉ evropské hodnoty.
   Žádné, snad kromě vozů BMW, Porsche atd. apod.
   A švýcarských hodinek na silných zápěstích pěstěných soudruhů a soukmenovců ze štábu Vůdce všeho Slovanstva, Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

   Také černé terénní mercedesy soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB jsou NÁDHERNÝM důkazem nepopiratelného faktu, že JAKÁKOLI evropská hodnota se v Rusku promění ve svůj pravý levicový opak. Ano, video „Выпускники академии ФСБ на Геликах“ ukazuje TAK OBROVSKOU míru profesionality a západoasijských hodnot, že se každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi jeho slovanská hruď dme štěstím a hrdostí.

   Prostě a radostně, jak se zpívá v NÁDHERNÉ rusko-sovětské písni: Я дpугой такой стpаны не знаю, где так вольно дышит человек!


   P. Radosta

   ----------------------------------------------------------------------------------
   Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.   Smazat
  15. Pro 10:11 a jemu podobných
   Je zde vidět, lidi kteří bez jakéhokoliv nátladu a bez nároku na odměnmu za účast jsou spokojení a oslavují svátek práce. To samozřejmně nemohou pochopit lidé vašeho formátu. A přiblblé výkřiky abycho se odstěhovali považuji za naprostou idiocii. Máme rádi svoji rodnou zem a nehodláme ji nechat jen tak na pospas idiotům jako jste napříkald Vy a ti které sem bez našeho souhlasu přijímátel a vítáte je. Jste naprostý hloupý dopad který si tato naše vlast nezaslouží.
   Václav

   Smazat
 3. 10:11 Přišel jsi na šichtu, "Evropane ?"

  OdpovědětSmazat
 4. Už se nemohu dočkat až pojedu na dovolenou do země našeho velikého a mocného bratra, do země kde vládne pan Vladimír Putin. Ta země se nazývá Rusko. Jen je škoda, že ke vstupu do Ruska musím mít vízum. Těším se na bílé noci v Leningradě, těším se na Moskvu a nemohu se dočkat až se svezu po Krymském mostě a navštívím překrásný ruský Krym. Díky socialismu jsem se naučil aktivně používat ruštinu a to mi umožní komunikovat s bratrským ruským národem - národem našich osvoboditelů a samozřejmě ušetřit hodně peněz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přeji šťastnou cestu. A už se nevracej.

   Smazat
  2. Proč bych se neměl vracet? To jako proto, že nevidím věci americkými brýlemi. A co kdyby ses ty 10.37 vystěhoval na ten tvůj vysněný západ.

   Smazat
  3. 11:00
   Já jsem na vysněném Západě. Proč a kam bych se tedy měl vystěhovávat? Přečti si 10:35.
   Logika vás, fanatických rusomilců a západonenávistníků je opravdu kouzelná.

   Smazat
  4. 10:37 Neudělám Ti radost. To víš že se vrátím a všem budu vyprávět jak je Rusko krásné a jak se změnil Krym od doby co patřil pod administrativu Ukrajiny až po dnešek, kdy je zaslouženě navrácen do své vlasti - do Ruska. Zároveň vyzývám Čechy a Slováky, aby častěji jezdili na dovolenou do Ruska. Jedině tak si uděláte o Rusku vlastní názor čím odzbrojíte Sluníčkáře a Rusofoby.

   Smazat
  5. 11.04
   Ty nejsi na západě, ty si ve Střední Evropě. Pokud neznáš zeměpis, běž zpět do čtvrté třídy základní školy. A další skutečnost je ta, že oni na tom tvém vysněném západě, tě nikdy nevezmou mezi sebe a budeš do smrti jenom druhořadý člověk ze země, kterou si zápaďáci běžně pletou s Čečenskem, ale my už klesáme na jejích znalostní úroveň, což potvrzujete svými znalostmi. A na tom západě můžete jim pucovat toalety.

   Smazat
  6. Ne - nejsi na "západě" ty sprosťáku, kterej tady urážíš slušné lidi. Jen ti ještě z huby kape mázdra z americkýho zadku, kde ses ubytoval, a odkud vylejzáš tady diskutovat a urážet ostatní ty páchnoucí skunku.

   Smazat
  7. 11:08 a 11:17
   Dobrý stěr. :)

   Malá poznámka - všimněte si, jak trouba 11:04 prohlásil, že "už je na vysněném Západě". Takže podle něj dnešní realita v ČR je vysněná, tím má asi na mysli ty podřadné nebo zkažené potraviny, co sem vozí ze západu a Polska, ty statisíce podvodně navýšených exekucí včetně exekucí dětí, korupci, církevní mega tunel, solární mafii a další tunely, soudní pronásledování nepohodlných, viz Vitásková nebo kauza namalovaných tykadel, lezení do zadku Amíkům, ministr spravedlnost porušující zákony ve prospěch Amíků, protože jsme amícká kolonie a naši politici jsou předposraní atd. Opravdu 11:04 je ideální otrok, žije si ve své vysněné bublině o ideálním světě, aniž by tušil, co to znamená a že je pro páníčky jen onuce, přitom ho živí jiní.

   Rudý škorpión

   Smazat
  8. 21 let jsem zil na vysnenem zapade, v USA. Kdyz jsem se vratil, hned jsem jednal o prestehovani do Ruska. Bohuzel, obcanstvi davaji az po zkousce z rustiny a z r. jsem delal reparat.
   Rusky postup povazuji za nespravedlivy, moji rodice se narodili na uzemi Ruska,za cara a pred SSSR, me narozeni znamenalo obrat u Stalingradu; je to nespravedlivost.
   Ale minimalni, jel jsem tam 2x a lidi i zeme jsou vyborne. A za SSSR by me tam nikdo nedostal ani nejlepsim tahacem. Ma se otocit severni pol, proc ne, politicky se otocil, z vysnene zeme se stala dabelska a z spatne vyborna. Vse zalezi na meritkach, jestlize jde nekomu o blaho vsech a druhemu jen o jeho vlastni, muze dojit k velkemu rozdilu. KAZDEMU, kdo fandi USA, bych pral, aby tam zil aspon tech 20 let. Zadny jiny trest neni horsi. A politika USA - uz predhani tu Hitlerovou.

   Smazat
 5. Copak, soudruzi? Jak to, že nejste v průvodu s Miloušem? Stydíte se? Nebo jste jen líní? S takovou ten socialismus nevybudujete!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to co se tady vybudovalo za socialismu do roku 1989 jsem právem hrdý. Ještě dodnes z toho už 30 let zločinný kapitalismus žije a vesele to rozkrádá. Z technicky průmyslové vyspělé země jsme se stali zadluženou montovnou. Socialismus ročně odevzdal rodinám klíčky od 80 tisíc nových bytů.

   Smazat
  2. A co ty - všiváku 10.41 -? Proč neposkakuješ Trumpovi za zadkem? Už ses dost naolizoval americkejch zadků? A dobrý? Potěš nás tady a vyprávěj.

   Smazat
 6. 11:06 Naprostý souhlas a ještě jen doplním, že 3-pokojový družtevní byt stál za socialismu 35000,-Kč (zhruba mé roční úspory).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.17 Souhlas a doplnil bych, že dnes 3+1 vybudovaný za socialismu prodávají lichváři v Praze za pět milionů korun a zbohatnou na tom i zahraniční banky, které na to poskytnou hypotéku, kterou dotyčná rodina bude splácet do svých sedmdesáti let a jeden milionek bance dá během splácení navrch. To je ten vysněný ráj ve kterém se nyní nacházíme a který lichváři, podvodníci a všichni, kterým se nechce dělat rukama, vychvalují do nebe.

   Smazat
  2. Hlupák nadávající na Rusko snad ani ve své blbosti není schopen pochopit, že tady vůbec bez pomoci SSSR ve válce ani nemusel přičiněním Hitlera vůbec být ? Řeči o příslušnosti k Západu by gestapo naprosto zdecimovaly,že ?

   Smazat
 7. My, kteří vidíme současné Rusko v realitě,
  na něj nenadáváme a ruský lid jako celek máme rádi.

  Ač se místní eurohujeři sebevíc snaží, být Evropany
  a lísají se k Západu, Západ jimi ve skrytu pohrdá.
  Potomci prarodičů ještě nezapomněli, jak dostali jejich
  dědové od Slovanů na frak a nebyl to pouze atentát
  na Heidricha...
  Přes dvacet let jsem byl zaměstnán ve firmě s německým
  jednatelem a vím zcela přesně, jak se o nás Němci vyjadřují.
  Vstupem do EUprotektorátu nás dostali na kolena bez jediného výstřelu a teď nás budou ždímat "Na věčné časy a nikdy jinak."
  Ale vůbec se nezlobím na ty, kteří se již cítí Evropany,
  nikoliv Čechy,nebo Moraváky a vlastenectví považují,
  jako sousední Němci za nacionalismus.
  Neboť jen podlehli každodenní masáži veřejnoprávních médií.

  OdpovědětSmazat
 8. Rusko je Evropa a jenom proto, že západní zbrojní firmy musí vytvořit důvod, proč neustále víc a víc zbrojit a proč vyvolávat další a další válečné konflikty, Američani nám nařizují nenávidět Rusy. Rusko je ve svých hranicích. A je ve svých hranicích USA? Není! Ukradlo zem Mexiku a ve více než stovce zemí má vojenské základny a defakto je okupuje včetně Německa a taky kuby, kde okupuje část území a na všech okupovaných územích má USA vojenské základny. Když nás USA požene do války, tak v méně čeho se ta válka bude vést? V méně odbytu a zisku jejich zbrojních firem. A za to má cenu umírat? Za co zemřeli naši vojáci v Afganistanu, když teď se Američani dohodli s Talibánem a v dohledné době z Afganistanu odejdou a Talibové budou vládnout dál.

  OdpovědětSmazat
 9. Krása!! Radost lidí kteří mohou svobodně projevit lásku k národu, hrdost na svou vlast,jak jim závidím, také chci aby mé děti žily ve svobodné zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:45 Svobodnou zemí jsme byli do 17.11.1989! Od tohoto data ČR padá ke dnu. Z vyspělé průmyslové země se ČR dopracovala na kolonii Západu a banánovou republiku.

   Smazat
  2. Přesně tak, drahý soudruhu a soukmenovče Unknowne!

   Musíme být opět svobodní a plně začlenění do Velikého Ruska. Úplně nejlépe nám bude, až se opět staneme Rusy (jimiž jsme byli až do našeho odchodu z našich rodných jihoruských zemljanek, někdy v 6. století).

   Ano, být Čechem je nebezpečné a omezující, což zažíváme na vlastní kůži KAŽDIČKÝ den našeho trpkého žití, od chvíle, kdy nás Havel se Schwarzenbergem zatáhli do Evropy.
   Ano, kapitalismus a demokracie není nic pro nás Čechy a Rusy, pro nás Západoasiaty: My potřebujeme socialismus-putinismus, potřebujeme Leninsko-putinskou kázeň a Národní frontu!

   Prostě: Musí se CO NEJDŘÍVE vrátit nepřemožitelná Ruská armáda, kterou jsme zbaběle vyhnali v roce 1991.
   Jenže k návratu nepřemožitelné Armády Ruské federace musíme splnit jednu podmínku: Musíme sami odejít z EU a NATO.

   Proto nakopejme do řiti Pitomia, jenž podvrací úsilí našich národních Vůdců Miloše a Babiše a naší KSČM o referendum.
   Nakopejme do řiti i všechny kavárníky a Pražáky, všechny vysokoškolsky vzdělané inteligenty.
   Až zde zbudeme jen my horšolidi se základním vzděláním a IQ<90, tak referendum našeho Miloše dopadne dobře: Vystoupíme z NATO a EU, a cesta do Prahy pro neprůstřelné rusko-sovětské tanky bude otevřena.

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


   P. Radosta

   Smazat
 10. Maji tam opet Armatu z umakartu?-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:34 blbé je, že stačily ty Armaty z umakartu na vypráskání amíků ze Syrie ...

   Smazat
 11. Když tady čtu tu komoušskou špínu, která začíná vylézaat ze svých smradlavých děr a drze vykřikuje tu jejich špínu, tak mě dochází, že jsme toho Havla a jeho "nejsme jako oni" neměli až tak moc brát vážně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:39 ty musíš být hodně frustrovaný ze současnosti viď?

   Smazat
 12. Putinova Moskva – NÁDHERNÝ příklad soužití Slovanů s muslimy!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Jek dobře víme my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, Veliké Rusko je země, kde „zítra“ znamená již „předevčírem“.

  Přitom jde nejen pouze o životní úroveň horšolidí či míru Leninsko-putinské svobody všeho lidu, čím Veliké Rusko PYRAMIDÁLNĚ převyšuje Západ: I v soužití mezi většinovým obyvatelstvem a muslimy jde Veliké Rusko příkladem!
  Ano, byl to OSOBNĚ Vůdce všeho Slovanstva, Veliký Putin, BJJP, kdo v Moskvě otevřel největší mešitu nejen v Západní Asii, ale i v Evropě!!


  Proto se těšme na obdobnou událost u nás v Česku, kdy náš národní Vůdce Miloš otevře druhou největší mešitu v naší rodné Západní Asii.
  Jen doufám, že to nebude v Praze, tom prožluklém pravičáckém městě, plném havlistů a kavárníků. Třeba někde u nás na Benešovsku, tady by se nám mešita líbila.

  Na její slavnostní otevření třeba přijede i Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.
  Účast tureckého prezidenta Erdogana a Vůdce palestinských partyzánů Abbáse je jistá předem, že.

  „Islám je pokrokové náboženství.“ (Rudé právo, 1987)

  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 13. Oslavy Svátku práce na západě:

  https://cz.sputniknews.com/video/201905019774978-vesty-macron-protest-francie-video-pariz-zive/

  To je kontrast, co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To tedy je pořádný rozdíl. Jen jedna spojitost by se našla, před chvílí tam byl záběr na dva lidi se sovětskými prapory(těmi se srpem a kladivem).

   Smazat
 14. Jakési „zdejší“ podělané cenzorské hovado smazalo i tento můj příspěvek (viz výše), JIŽ DVAKRÁT, uvedený poprvé 1. května 13:20.

  V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, se do redakce Nové Republiky podíváme, my roduvěrní Češi a Rusové, komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, v čele se soudruhy a soukmenovci z KGB/FSB/GRU a StB.
  A hezky to tam vyčistíme od všech pravičáků-eurohujerů, od všech cenzorů a jiných zaprodanců Západu.
  Na to si vemte jed, nejlépe hned teď, kavárníci!

  „Tehdy bude v Čechách dobře, až kozák ve Vltavě svůj tank omyje!“


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 15. Hynku, Viléme Jarmilo, už tu zase blbnou. Kluci jste-li v říji, tak hurá pod nejbližší třešeň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už tam byli:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Policie-zasahovala-na-akci-KSCM-Zadrzela-muze-pouzil-peprovy-sprej-579891

   Smazat
  2. Ten v říji si to náležitě užil. Ale normální kluci, v normální říji, chodí pod opravdové třešně:
   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905019777466-na-1-maje-si-odpurce-kscm-rekl-o-peprak-do-oci-nakonec-se-smal-komunistu-odvezla-policie/

   Smazat
 16. Je neskutečné, jak někteří "lidé" reagují na oslavu svátku práce v Moskvě. Normální člověk který s tím nesouhlasí (vlastně nechápe ) tak toto nečte, nezhlíží a žije svým životem otroka. Zatím se asi naučil vypínat TV prijimač nebo brouzdat po intertetu. Ale jinak je naprosto jasné, že nic nepochopil. A proto odsuzuje ty, kteří se nedívají na svět růžovými brýlemi.
  Díky autorovy za možnost zhlednutí oslav svátku práce v Moskvě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, tady nejde vůbec o nějakou "oslavu svátku práce v Moskvě". To je věcí těch Rusů, kteří tam pochodují s mávátkama (podle mě jako ovce, ale jak píšu, je to jejich věc).

   Tady jde o to jaký tyto záběry u našich místních komoušských pohrobků vyvolávají sentiment, jak se jim po tom stýská, jak zároveň pohrdají demokracií a našimi západními hodnotami, jak, kdyby jen trochu mohli, u nás znovu zavedli jejich milovanou komoušskou diktaturu.

   Smazat
  2. 18:45 Ty už musíš být od dopoledne, kdy jsi sem přišel
   na šichtu, pořádně utahanej, co říkáš...

   Na tvoje západní hodnoty a demokracii v tvém podání
   ti se.re pes. Většina lidí v tomto státě chce v klidu
   žít bez každodenní propagace Západu.

   A teď si vyplň svůj úkolák,
   aby tvůj páníček viděl, že jsi se na Svátek práce neflákal.

   Smazat
  3. Západní hovnoty si strčte za klobouk. Komunistům jsme nevěřili, že mají na Západě takové "hodnoty". Bohužel nelhali.

   Smazat
 17. Že se ten Radosta tentokrát snaží, co myslíte?

  OdpovědětSmazat
 18. Pěkné, i počasí jim vyšlo nádherné. Stále víc si uvědomuji, jak moc už jsme jiní. Oni tam ještě umí normálně slavit a radovat se. Obejdou se i bez kýčovitě křečovitých póz a gest z amerických filmů. Jsou to prostě sebevědomí Rusové, jsou na sebe hrdí a nemají potřebu nikoho napodobovat. Ani jsem na žádném transparentu neviděl anglická hesla a nikdo neházel "viktorku".
  Sympatická, důstojná oslava 1. máje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé jak každý vidí něco jiného. Já zase na těch záběrech vidím zástup ovcí s mávátkama.
   A ano, my jsme úplně jiní, to máš pravdu. Díky Bohu.

   Smazat
  2. Dokonce tam byly stanky s banany. Opet po roce znovu v Moskve.

   Smazat
  3. 18:51
   Ano, každý vidíme něco zcela, ale skutečně absolutně jiného. Je trpce úsměvné, když o ovcích rozumuje otrok z vyrabované kolonie, hopsající na povel tu Bruselu, tu USA, tu zahraničních příjemců dividend.
   Také jsme kdysi byli více než jen lidskými zdroji, v Čechách jsme se domluvili česky a měli jsme i armádu.

   Za pár dní bude na tom samém náměstí přehlídka k výročí konce války. Taktéž doporučuji ke shlédnutí, přestože tam asi opět uvidíte něco jiného, než lidé s mozkem a nezlomenou sebeúctou.

   Smazat
  4. Ehm, předešlý komentář je adresován anonymovi 18:57

   Smazat
  5. 19:30

   "Je trpce úsměvné, když o ovcích rozumuje otrok z vyrabované kolonie, hopsající na povel tu Bruselu, tu USA..."
   ================

   Chápu, že jste zapšklý, zakomplexovaný, věčně nasraný, zkrachovanec. Ale neprojektujte si laskavě vaše vlastní komplexy do jiných lidí. Je to drzé a sprosté.
   Dík.

   Smazat
  6. 20:03
   Obávám se, lidský zdroji, že každodenní ověřenou realitu netřeba do ničeho projektovat, ta se s naprosto neodbytným důrazem vytrvale ohlašuje sama. Utéct se před ní nedá, nevidět a neslyšet nelze, prostě tady je a připomíná se každým okamžikem. Mimochodem, nevíte jak se daří "cenným papírům", které jsme získali výměnou za český zlatý poklad, tak jako indiáni měnili zlato za korálky a zrcátka? Jestli z nich třeba neudělali toaletní papír, aby byly aspoň nějak užitečné?

   Smazat
  7. 19:54
   Na jeho komentáři jeho něco věčně nasraného? Zkrachovalého? Naopak. Popsal jste trefně sám sebe, zamindrákovaný chudáku. Tak co kdybyste druhé lidi neposuzoval podle svého zkrachovalého života?

   Rudý škorpión

   Smazat
 19. Nejeden rudy dedecek si steskem nachcal do rudych teplaku:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha, tví příbuzní:
   "Svátek zavedla v roce 1889 II. internacionála na paměť vypuknutí stávky amerických dělníků v Chicagu dne 1. května 1886, která vyústila v Haymarketský masakr a následné soudní řízení.":
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Svátek_práce

   Smazat
 20. Kdo chce, vidí. Kdo má rád mír, a kdo je agresor prozradí každému úroveň letošních oslav 1. máje.

  OdpovědětSmazat
 21. ...brzy po převratu v 89, se říkalo "kdyby komunisti neotravovali s STBákama a nechali jezdit, kam kdo chtěl,...tak tady mohli bejt furt...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:02
   Ono se toho napovídalo. Skutečností je to, že kdyby komunisté pečlivěji vybírali koho vezmou do strany a zakročili, když začali ztrácet kontrolu nad StB a ČST, tak by si tady tu "revoluci" musela udělat KGB s ruskou armádou sama.

   Dopadlo by to stejně, možná by se i trochu zastřílelo, ale my bysme uhráli roli obětí a nebyli bychom dnes tupí idioti, kteří si za vše můžou sami.

   Smazat
  2. 21:21 na tom něco je!

   Smazat
 22. Nechápu o co Vám Všem jde a proč se tady hašteříte mezi sebou.
  Oslavy 1.máje jsou věcí každého státu , jedince atd. A to jak tady v budoucnu bude záleží na světovém prediktorovi, dosaďte si za něj koho chcete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí se podívat na způsob oslav v Rusku, a způsob oslav v západní Evropě, slov netřeba.

   Smazat
 23. Vynechte Rusy, dělají co umí, ale nezesměšňujte 1.máj, prozradím vám tajemství,byl to dar od USA všem pracujicim

  OdpovědětSmazat
 24. Zdravím, chtěla bych se zeptat jak je to s vízumem do Ruska, myslíte si že by mi stačilo tohle? https://www.rusko-viza.cz/turisticke-vizum-do-ruska/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.