Reklama

úterý 7. května 2019

57 varieties senátora Václava Lásky a spol.

Senátor Láska (telefonující) na Prague Pride 2016
Vladimír Pelc
7.5.2019  VašeVěc
Čísla hrají obrovskou roli. V marketingu. I v politickém marketingu. Senátor V. Láska a spol. plagiovali historický reklamní slogan „57 odrůd okurek“ od firmy H. J. Heinz se sídlem v Pittsburghu, Pennsylvania, Spojené státy. Aktuálně jako Heinz 57. Třeba na Heinz tomato ketchup.


V. Láska a spol. tvrdí, že prezident Miloš Zeman se dopustil 57 skutků, jimiž porušil Ústavu, a bude se s ostatními snažit, aby Ústavní soud rozhodl o tom, že prezident republiky svůj úřad ztratí.

Podle Čl. 65 odst. 2 Ústavy platí, že „Senát může se souhlasem Poslanecké sněmovny podat ústavní žalobu proti prezidentu republiky k Ústavnímu soudu, a to pro velezradu nebo pro hrubé porušení Ústavy nebo jiné součásti ústavního pořádku; velezradou se rozumí jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu. Ústavní soud může na základě ústavní žaloby Senátu rozhodnout o tom, že prezident republiky ztrácí prezidentský úřad a způsobilost jej znovu nabýt.“

Podle V. Lásky a spol. se 27 skutků týká záležitostí personálních, kdy Miloš Zeman odmítal jmenovat ministry, blokoval přijímání demisí, navrhoval vlastní kandidáty, nebo odmítal povyšovat některé osoby ve státních službách nebo jmenovat profesory. Průtahů a podmínek kolem jmenování profesorů a rektorů bylo šest.

Ale na to všechno má prezident právo. Ústava prezidentovi neukládá povinnost jmenovat konkrétní osoby jako ministry, nezakazuje mu navrhovat vlastní kandidáty, pokud se domnívá, že jeho nominanti jsou kvalitnější, Ústava mu nezakazuje odmítat jmenovat profesory či rektory, pokud ví, že navrhovaní nesplnili podmínky pro takové jmenování požadované vysokoškolskými a univerzitními pravidly či mají výrazný morální škraloup. O tom, že by blokoval přijímání demisí nic nevím, signatáři mají asi pokřivené informace.

Ještě se dovídáme, že 9 z celkem 57 velezrádných skutků prezidenta nahrávaly Rusku nebo Číně. Byly to třeba výroky o stabilizaci společnosti nebo o novičoku, či účast na vojenské přehlídce v Číně.

Názor na to, co je stabilizovaná společnost, je názorem politickým; každý občan, i prezident republiky, má na svůj politický názor právo a má právo ho publikovat; o novičoku, zpackané akci britské tajné služby snad nemusíme říkat už nic; nechuť signatářů k účasti prezidenta na vojenské přehlídce v Číně je dána jejich politickou orientací, přitom by měli demokraticky přiznat i prezidentovi republiky právo na jeho vlastní politické názory a jejich vyjadřování (a proč nežalují účast jiných politiků na jiných vojenských přehlídkách).

Ostatní prohřešky prezidenta Miloše Zemana, jež jsou alespoň dle Václava Lásky a spol., hrubým porušením Ústavy, nám signatáři sdělí příště.

57 varieties senátora Václava Lásky a spol. není protlak rajčatový, nýbrž protlak politický – je součástí snahy pražské kavárny změnit výsledky demokratických voleb, nabourat politické uspořádání, které z nich vzešlo.Foto: Senáro Láska (telefonující) na Prague Pride 2016

26 komentářů :

 1. ANI PRAVICE ANI LEVICE V ČR NEEXISTUJI ZŮSTAL PO NICH SMRAD

  neomarxismu,který chce rozval státu za pomoci ohlupovadel,,odstraněni justice,vznik vadných zákonů ,cenzury policejniho státu a poté terorem falešného humanismu a anarchile dosáhnout,aby

  BYLO PŘIJATO UČENI PANA MARXE A DOŠLO K NOVÉMU ZNÁRODNĚNI BANK A PODNIKŮ, COŽ POVALEČI Z PRAŽSKÉ KAVÁRNY UVITAJI.

  Je to pravda nebo ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento blábol nejde okomentovat.

   Smazat
  2. Ano, je to blábol. Tzv. "neomerxizmus" je jen zástěrkový název pro všechny, kteří do světové politiky vnášejí různé sociálně inženýrské projekty vyhovující nadnárodním korporacím.
   "Povaleči z pražských kaváren" jsou obecně lidé, žijící z dotací a příspěvků, dost často ze zahraničí. Demonstrují své odhodlání bojovat za cizí zájmy až do posledního dolaru z neziskové výplaty.

   Smazat
  3. Prý je to pravda,Gramsci,když ho pustili z basy,

   zjistil,že se dělnici a rolnici budou radši za své státy bit mezi sebou kulomety ve válkách a na Marxe kašlat.
   Proto dnes neomarxisti skutečně chtěji přes prý JEJICH kulturu zničit Evropu,aby smrděla a hnila,kavárenšti povaleči v PRAZE chteji diktaturu falešného humanismu s cilem,aby se stala Praha hlavnim městem Afriky.
   Jen si pořádně přečtěte co nám cenzura taji a zlý ředitel tv o tom odmitá dělat denně pořady,aby všichni věděli co neomarxismus je,
   toho dupaka proto drži novi rozvalisté politici ČR jako ředitele rozflákané ČR ,kde krade hlasy voličů zmanipulovanými informacemi a nic o neomarxismu ten zmrd nechce dát a lidi pak nevi co neomarxismus je za svinárna!

   Smazat
  4. 7.40
   Češi jsou mistři světa ve skoku na špek.Neumi a nesmi si ziskat informace odjinud než od ohlupovadel,které daji ovládat nenažraným majitelům velkých peněz

   VY PANE JSTE PŘILADNOU OBĚTI STEJMĚ JAKO VĚTŠINA OVČANŮ,KTEŘI TVRDI,ŽE SE MAJI DOBŘE.

   Prý je to pokrok,že nemaji doma TV na pohon petrolejem což by vám tak páslo.

   Smazat
  5. 10:45...výborně popsané co to je NEOMARXISMUS a tzv. PRAŽSKÁ KAVÁRNA...

   Smazat
  6. Takova poradne natrzena prdel je dnes neco jako dukaz s cim pak se jde koledovat o funkce ,kariery ,medajle a penize ...
   Je to daleko jistejsi a jednodussi /kazdej to dokaze/ , nez treba kariera za komunistu..

   Smazat
  7. Ano, trošku ledabyle řečeno, ale je to tak. Marxismus není učení (je nelogické a bylo i vyvrácené nejdříve Stalinem a pak i některými vědci, které ale marxisté zavírali do blázinců). Marxismus je pouze další z mnoha doktrín při pokusech na zotročení lidstva, aniž by si to mohlo uvědomit (tentokrát ve formě Marxistický celosvětový koncetrák). Projekt byl, ale odkloněn Leninem a Stalinem a hlavně bolševiky. Bolševismus (jednaní v zájmu většiny) - to je síla Ruské (původně občinné) civilizace, která se odkryla po zničení a rozpadu Ruského impéria a ukázalo se, že rozpadem Impéria Ruská civilizace zničena nebyla. Díky Stalinovi a bolševikům to chytlo spravedlivý rozměr, ale po smrti Stalina zvítězili Trockisté a trvalo půl století než mohli prodat východní blok západu. Jenže základy postavené Stalinem drží a umožnili Putinovi začít stavět Rusko na nohy.

   Souboj civilizací tedy pokračuje (Rusko versus západ).

   No a mezitím se západ se snaží o neomarxismu
   Jenže neomarxismus je o mnoho ubožejší než pseudosocialismus, který žil z úspěchu Stalinovi doby a pokud lidé nezapomenou nemůže je něco takového oslovit. Jde o vytvoření podřízené smíšené homogenní rasy s krátkým životem a nízkým IQ bez přístupu k znalostem (fungování nebo spíše nefungování takové civilizace je příkladně popsáno v románu Hodina Býka).

   Smazat
 2. Dobře že si moudří čeští občané volí takové zastupitele, kteří dřou jako koně a veškerý svůj čas ve funkci naplno věnují správě státu, aby se nám všem zde dobře žilo. Proto se máme tak dobře a stále lépe, nic nás netíží a naše země jede jako dobře namazaný stroj.
  Myslím že pan Láska by si zasloužil trošku odpočinout a mohl by se aspoň na chvilku věnovat lehčím tématům. Je ještě mladý, ale takový zápřah se na člověku podepíše. Měl by myslet na stáří a ani dnes se nepřetěžovat, přestože to s námi všemi tak dobře myslí a koná jak mu velí neodbytný pocit zodpovědnosti a tlak toho nejlepšího svědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:29 Dokonale popsaná situace našich spasitelů a dodávám, že by tito velikáni měli myslet také trochu na sebe a ne pracovat do roztrhání těla, jen a jen kvůli ostatním. Chce to vskutku trochu zvolnit tempo.

   Smazat
 3. dalo by se řici boj o největši koryto jinak bezvyznamna fraška za minimalni učasti vovčanu připoutanych většinou oběma nohama v montovnach ostatně jedna fraška přebiji druhou jako fšechno jen mi u lasky chybi ta pravda ale tu vam stejně dnes neřekne nikdo

  OdpovědětSmazat
 4. 3.5.2019 - zasedat Senát ČR a přítomných bylo 47 z 81 členů. Ukázka jak "makají" či jestli náhodou neopisují volební programy jiných stran.

  OdpovědětSmazat
 5. Telata jsme my, a ne tito láskové-milánkové!
  Protože si do zastupitelských institucí dokážeme s lehkostí našeho bytí protlačit tyto lásky a spol., abychom pak nelehce žili. To na rozdíl od nich ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezlobte se, pane Opluštile, ale mluvte za sebe. Štetiny, Lásky a jim podobné volí celkem přesně definovatelná sorta idiotů, kteří se dají bez problémů lokalizovat. Praha je totiž idiotů ráj...

   Smazat
  2. Re (12:36):
   Nezlobím se na vás, ale právě jen na ty idioty ...

   Smazat
 6. Jen další blbost od havloidních „demokratů" to samé jak vyřvávají v práglu. Doufám že tahle lůza už nikdy v ČR vládnout nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ona vládne, například ovládá mediální prostor, včetně médií, které si platíme za nestrannost a vyváženost".

   Smazat
 7. Spíš politická sračka než protlak

  OdpovědětSmazat
 8. Lásku si představuji jinak, pro mne ji nereprezentuje nositel tohoto příjmení ani Prag Pride. Respektuji jejich názor a očekávám totéž od nich pro sebe.

  OdpovědětSmazat
 9. Tomu Láskovi už Zemen leze na mozek.

  OdpovědětSmazat
 10. Pan Láska musel být jeden z největších detektivů Policie české republiky a to do té doby než zjistil, že kout pikle se dá i jinde a za víc.

  OdpovědětSmazat
 11. Pan senátor Láska může být vzorem mentality ryzího Bolševika. Jiný názor než je jeho a jeho party, to je velezrada. Přituhuje.

  OdpovědětSmazat
 12. Senátor 21 "Love", neví jak se více zviditelnit i když jako elitní kriminalista, nedovedl do krimu, zřejmě nikoho, "protože měl svázaný mozek"?

  Je platný, jako ten spláchnutý svazák Martin Mejstřík (taxikář), co se zapletl s osvobozenou podvodnicí Martou Chadimovou, Havlem před vynesením rozsudku (?!) osvobozenou.

  Pouze mi neštymuje, co se do toho se.e doktorka Alena Dernerová, proto ji tam z Mostu neposlali (!!!) i když má mandát na vodě, úřednice která její neplatnou kandidatůru schválila, byla již pravomocně odsouzena za trestný čin, ona vůbec A.D., nesměla kandidovat a nyní má imunitu! Rozmazlený drzý syn, už ale studuje v USA, tak je to OUKAIJ ...

  Vova

  OdpovědětSmazat
 13. Vovo, pokrevní klany fungují lépe než za totáče. A podle védomí a svědomí se respektují vzájemné závazky. Možná se dožijeme i Palerma nad Vltavou.

  OdpovědětSmazat
 14. Boože, co těch laskavých darmožroutů si hnije v těch různých senátech sněmovnách za pěkný prachy.
  A on se porád někdo diví, že byl ten jistéj únor, v tom pro
  ně nešťastném vosmičkovým roce.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.