Reklama

sobota 18. května 2019

A dost! Tohle už je hodně přes hranu

Vylévání ODS-fekálií
Růžena Chrastekova
18.5.2019 VašeVěc
Bude konat Hamáčkovo Ministerstvo vnitra a jeho nové útvary i v těchto případech? https://nasregion.cz/demokracie-v-podani-ods-zeman-je-druhy-hitler-a-je-nutne-ho-podrezat-jako-svini-107262?fbclid=IwAR3XeZOEzePvkCsnnl9hJklCV4aUHHA_dT9E9LBNqA7F0_6u4AKI9I4ge9Q https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pavel-Novotny-zada-pro-poslance-KSCM-kulku-A-drzte-hubu-581872

Toť ODS v nejčirejší podobě, bez přetvářek, její celkem významní členové, zastupitelé, straničtí funkcionáři a jejich politická kultura, jak ji veřejně prezentují. Protože to není jenom tento fanatický nenávistník, ale i starosta Řeporyjí za ODS, který také chce popravovat, střílet své politické odpůrce.

Ovoce nenávisti, zlé a podlé zášti, kterou rozsévají zcela veřejně, dokonce i na náměstích při svých tragikomických, v podstatě ale stupidních. demokracie prostých demonstracích opozičníci a jejich pobratimové nevolení, politické neziskovky.

A máme všichni "držet huby"!

Ne, nebudeme, vy ubožáci, duševní mrzáci, plni nenávisti tak, že se jí zalykáte. Protože by mohla brzo nastat doba, kdy byste své nenávistné výhrůžky začali realizovat.

Rozdmýchávání násilnických vášní, šíření krystalické nenávisti je startováním Majdanů přímo v Kyjevské podobě.

Naše BIS nás v poslední době neustále krmí a tlačí nám do hlav imaginární, smyšlené nebezpečí, které nám prý hrozí z Ruska. Před soudem už stojí někdo, kdo se údajně souhlasně vyjádřil k teroristickémmu útoku na Srí Lance.
Na Ministerstvu vnitra vznikly nové útvary za velké balíky peněz daňových poplatníků navíc, které mají monitorovat veřejné projevy nenávisti na sociálních sítích právě těchto daňových poplatníků - občanů. Monitorovat a následně eliminovat, vést represe proti autorům těchto projevů.

Zřejmě vyjma také občanů, ale pozor, politiků opozice, lidí z politických neziskovek a některých novinářů (např. Šafr ale i jiní) kteří jsou asi hájeni, protože ti mohou všechno, jak je vidět.

Má-li naše BIS - Bezpečnostní informační služba, málo informací a poznatků o nebezpečí, které se začalo šířit v tomto státě v podobě nenávistných výhrůžek, dokonce výhrůžek smrtí nejvyšším ústavním činitelům, řádně, svobodně a demokraticky zvoleným většinou voličů - občanů státu, nezbývá, než je, ty kteří mají tyto informace získávat sami, veřejně oslovovat a informovat je.
Ne, nevolit cestu tajných, anonymních udávání. Pěkně veřejně, otevřeně.

Což tímto činím.

Nevolit ani cestu, kterou jdou Piráti, takto parlamentní strana, kteří si neveřejně vyměňují informace s příslušníkem bezpečnostních sborů nemalé hodnosti, který jim poskytuje, v rozporu se zákonem, neveřejné informace a rady.

Kdo je ještě bude, chce volit? Tyhle nenávistné až za hrob, žumpoidní politiky, jejich strany. Agresivní, sprosté a arogantní hulváty, kteří veřejně šíří svoji nenávist a v podstatě poňoukají lidi k vraždám, zabíjení.

Na začátku je slovo, slova ...


25 komentářů :

 1. Přeji pěkný den. V posledním odstavci se autor článku ptá : "Kdo je ještě bude volit, chce volit."Já si myslím, že volit je budou hlavně pražské,tzv. naplaveniny, které si tímto způsobem chtějí dodat pocitu jakési vyjímečnosti a přiřadit se, aspoň takto, k "elitě národa". Tak se totiž s oblibou nazývají ti, kteří by volební právo nejraději sebrali seniorům. S oblibou se tak nazývají ti, kteří mají plné dveře titulů a volební právo by nejraději odebrali hlupákům, jak se nedávno vyjádřila jedna nejmenovaná režisérka. Voilit je budou ti, kteří halasně vytrubují do světa, že jsou demokrati, ale demokraty jsou jen do doby, než v těch demokratických volbách prohrají. Pak je náhle demokracie v ohrožení, tu návštěvou prezidenta v Číně, tu jmenováním nové ministryně spravedlnosti, tu návštěvou "krajně pravicových" politiků ze západní Evropy u nás v Praze. A neposlední řadě je budou volit psychopati, kteří si do čela své radnice zvolili hulváta, který se s oblibou vyjadřuje způsobem sobě vlastním ke....no většinou ke všemu. Zdá se mi, že si tento libuje v přezdívce protekční spratek. A abych nezapomněl, myslím si že volit je budou i ti, kteří si myslí, že všechno co leží za jejich Řeporyjemi je už venkov. Tak voličů budou mít, bohužel, dostatek. Minimálně tolik, aby jim to vytvořilo mandát ke špinění, lhaní a nenávistným útokům proi nám venkovanům. Z Ostravy zdraví František

  OdpovědětSmazat
 2. Nejraději by nechali volit puberťáky s vymytými mozky, kdyby to šlo. Těm řepákům se teda velice divím co si to zvolili za kreaturu. Posledně jsem na něho koukal na nějakém videu a to byl teda zážitek. Vše to co říká má za účel se zviditelnit, to ale nemám na mysli. Jeho chování a projevy jsou typicky psychopatické a nervní. Nevím co zobe, ale asi poctivě. Hej hou, rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to není jenom ten řeporyjec, to je taky předseda buňky ODS v Jesenici u Prahy a je taky radním města.

   Smazat
  2. Pod rouskou boje proti nenavisti se svoji nenavisti primo dusi, dobytkove.

   Smazat
  3. Pánové, klid - psi štěkájí a karavana jde dál.
   Oni zatím nepochopili, jak jsou kontraproduktivní.
   Babišoví, jejich lex jen přihrál další hlasy.

   Smazat
  4. Neurážejte nás Řepáky, tohle jsou řeporyjáci! My Řepáci nemáme s tím Novotných spratkem nic společného, jen to, že naše obce leží celkem nedaleko od sebe.

   Smazat
 3. Jak je vůbec možné, že si něco takového můžou beztrestně dovolit zvolení funkcionáři! Tohle že má jít příkladem kulturnosti, demokracie, za peníze daňových poplatníků? Jestli z toho pro ty funkcionáře ODS nevyvodí patřičné důsledky, a přesto najde voliče, pak to schvalují. Zatím to jen říkají, ale co budou dělat zítra? Budou to uskutečňovat? Je to děsivé, lidé bděte! :(

  OdpovědětSmazat
 4. Jakej předseda Fiala tací členové.Jeden zaprodanej hajzl přitahuje sobě podobné...Pozor na pana Petra Fialu, který byl svého času šéfredaktorem sudetoněmeckého časopisu vydávaného v Čechách
  https://blisty.cz/art/64567-nadejny-zachrance-ods-a-sudetske-panevropy.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:44 - To o panu profesorovi spousta z nás ví.Proč to ale jemu přímo před tu jeho profesorskou hubu nepoužije třeba Okamura a nebo některý z jeho oponentů.To tak nějak nechápu.Na jeho reakci bych byl moc a moc zvědavý.Třeba by za to mohl opět Babiš.

   Smazat
 5. Ad. Novotný je podle mne psychicky velmi(!!!)narušený člověk, psychopat. Rozhodně je nebezpený svému okolí a věřím, že je schopen v afektu někomu vpálit kulku do zad a nemusí to být zrovna Ondráček. A ten Majdan u nás? Co není může být, když se v plitice motají kreténi typu Novotného, Nového, Jandy, Hřebejka, Hrušínského, Holubové, Štěpánové ...Ti jsou schopni tady něco vyprovokovat! A jestli pro ně dopadnou špatně volby do EP tak to vidím zcela reálně. Jo, holt lidé bděte...

  OdpovědětSmazat
 6. Kdo jsou vlastně voliči FFS? (Fialova fekální strana)

  OdpovědětSmazat
 7. Ona Hamáčkova ČSSD je na tom úplně stejně, jen s tím rozdílet, že se už neradí s Bohouškem Sobotkou a Milanem Chovancem, předseda to zvládne sám.

  OdpovědětSmazat
 8. Typický fašismus. Už chybí jen začít označovat lidi s nepohodlným názorem nějakou nášivkou, a zapálit parlament jako v Německu v r. 1933 a hodit to na "rasisty" a "xenofoby" . Kdo se toho ujme?

  OdpovědětSmazat
 9. Až umře hlavní buran, a já věřím, že to bude brzo, pravda a láska zase zvítězí nad (vaší) lží a nenávistí. Připravte se...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:44 Tak to těžko a žádnou pravdoláskařkou krysu nikdy volt nebudeme. Máme více kvalitních ČESKÝCH lidí na výběr. A tou nenávistí se zalkni.

   Smazat
 10. NAPIŠTE MU!

  Ten fašistický psychopat je Martin Lang z organizace ODS Praha-Jesenice, tady je kontakt na něj:

  KONTAKT
  mlang@lgsystem.cz


  Pokud chcete, napište mu. Nejspíš je to zloděj, který se nějak pakoval na církevních restitucích, nebo z toho profitovali jeho kámoši, proto se tak začal vztekat.

  Prostě SMRADLAVÉ ZLODĚJSKÉ HOVADO MARTIN LANG Z ODS

  Můžete mu třeba vzkázat, ať se těší, že to jeho straně modrých strak v čele s napudrovaným šmejdem Fialou spočítáte a lidé nezapomenou ani v parlamentních volbách. Jenom mu prosím NEVYHROŽUJTE. Ať nemáte zbytečné problémy nebo ať si to hovado nedělá alibi, že jemu píší nějací nenávistníci. Jde to napsat jasně, rázně a bez vyhrožování.

  OdpovědětSmazat
 11. Naprosto nechápu, že tomu řeporyjskému starostovi, co vypadá jako prase před porážkou, ještě nikdo pořádně nenaklepal špeky. S takovými hnusy se prostě nediskutuje...

  OdpovědětSmazat
 12. V Řeporyjích musí bydlet velmi zvláštní lidé, když zvolili toho koho zvolili za starostu.
  Asi to bude nomen omen pro voličskou většinu.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mělo by se to tam jmenovat podle voličů ŘIŤORYJE.

   Smazat
 13. No, bylo to řečeno dost drsně, ale novej prezident by se hodil, pokud by nebyl něco podobného pro ruskočínského.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hahaha, opět jeden zblbý propagandou.

   Pro české hospodářství je východní trh velkou nadějí. Ale říkej to blbci, že.

   Olaf

   Smazat
  2. 12:45 Bláznum jako ty se nesmí odporovat, ale přesto, v kolika % obchodujeme s tím východním trhem co šašku?Co vyváží chudé Rusko mimo fos. paliv a zbraní? NIC NIC, protože nic neumí ty venco. A takoví idiotijako ty mají volební právo Potěš koště..

   Smazat
  3. 16:38
   Ty jsi ukázkový vymletý analfabet. Ani nechápeš jednoduchý výraz "východní trh" a "naděje pro nás". Myslím, že většina čtenářů NR chápe, co tím 12:45 myslel, protože na rozdíl od tebe mají mozek. Zatímco ty jsi svou reakcí prokázal, že jsi negramotný a primitivní debil a můžeš doufat akorát v to, že budeš ostatním připadat jenom k smíchu. Protože jinak bude tvůj život akorát k pláči.

   Smazat
 14. Hamáčkovo ministerstvo konat v tomto případě konat nebude, zde se určitě jedná o tzv. "svobodu slova" . Stejně jako nekonalo to Obzinovo, když někdo podobně označoval, někoho z kapitalistické ciziny. Jediný rozdíl je v tom, že v tzv. totalitě nebyl fízl pomalu i doma na mrazáku,takže byla vyšší pravděpodobnost, že vás nezašijou. Tady se chodí sedět i za nakreslená tykadla, kdo by to v listopadu 89 řekl,že.

  OdpovědětSmazat
 15. Zastane se ho náš úztavní zoud nebo nezastane? Nic není vyloučeno, jedna zkušenost už by byla.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.