Reklama

neděle 19. května 2019

A kdo nám to zakáže? - Na Ukrajině navrhli „jadernou“ provokaci na hranici s Ruskem…

Tv Cargrad
19.5.2019 
Ukrajinský expert Igor Kozij navrhl položení jaderných min na hranici s Ruskem a dodal, že Kyjev údajně klidně může vyvíjet vlastní taktické jaderné zbraně. “A kdo nám to zakáže?“ – odpověděl vojenský expert na dotaz novináře na „jadernou“ provokaci na rusko-ukrajinské hranici.


O jaderné zbrani Ukrajiny začali intenzivně v Kyjevě mluvit poté, co prezident USA Donald Trump loni na podzim oznámil jednostranný odchod Ameriky ze Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu. Nicméně, zatím to bylo jen na úrovni halasných výroků ukrajinských politiků a vojáků.

Ukrajinský vojenský expert Kozij prohlásil, že: „Nikdo nebrání, abychom připravili místa pro založení jaderných min podél hranice s Ruskem, jako to dělala SRN podél hranice s NDR,“ a dodává, že v takovém případě nutno zachovat zápletku: „Jak se tam ty miny dostanou, dostanou-li se, je-li to pravda nebo ne – to držet v tajnosti“

Na novinářovu otázku, zda světové společenství Kyjevu jaderné zbraně povolí, Kozij nezapochyboval. „A kdo nám to zakáže?“ odpověděl otázkou a ujistil, že „nikdo nebrání vývoji taktických jaderných zbraní, ani jejich nosičů“.


Klíčová otázka

Ovšem že se jedná o taktické jaderné zbraně. Na strategické, podle slov experta soudě, nemá Kyjev ani příslušné peníze, ani místo pro zkušební střelnici.

„Jde o obrovské peníze, a kde to budeme testovat?“, položil si expert řečnickou otázku. „Jmenujte mi aspoň jednu oblast, která by souhlasila s tím, že se stane oblastí zkoušek. Nemáme zaoceánská teritoria.“

Tlačit na Rusko…

Když uzavíral svoji myšlenku o taktické jaderné zbrani, připomněl Kozij politický nátlak na Rusko a nevyloučil, že něco podobného může hrozit i Ukrajině, pokud překročí povolený rámec.

„Zkušenost z války ukázala, že politický nátlak, týkající se Ruska, jednotlivé země, společnosti a politici vést mohou, ale také nemusí“,vysvětluje expert, který považuje za možné využít zkušeností Izraele.

„Pokud jde o jadernou zbraň na Ukrajině, mám za to, že zajímavé věci v tomto směru dělá Izrael. O tomto tématu se v zemi vůbec nehovoří, ale současně jsou prohlášení expertů o 80 hlavicích, o vojenských jednotkách,“poznamenal Kozij.


Historická chyba?

Připomínáme, že už dříve tajemník Bezpečnostní rady Ukrajiny Alexandr Turčinov (zvaný též „krvavý pastor“) prohlásil v rozhovoru pro ukrajinský portál „Gordon“, že jaderné odzbrojení Ukrajiny po rozpadu SSSR bylo „historickou chybou“.

„Přitom Rusko, kterému jsme jaderné zbraně odevzdali, okupuje část našeho území a začíná proti nám válku na východě, a další garanti jen vyslovují svoje znepokojení… Byl jsem přesvědčen, že garantující země a jejich spojenci v NATO vydají prohlášení, že pokud agrese nepřestane, postaví se na stranu Ukrajiny. Takový jsem byl idealista… – ale oni mi poklepali na rameno a řekli, že je dané memorandum k ničemu nezavazuje, že odsuzují agresi a budou pomáhat jen na politické a diplomatické úrovni. A že o žádné vojenské pomoci nejsou ochotni mluvit. Upřímně řečeno, byla to pro mě otřes a tragedie. Prý, že na politické a diplomatické úrovni nám pomohou vést jednání, ale my nemáme zmatkovat a hrotit situaci a neprovokovat Rusko k rozsáhlému vojenskému vpádu…“ řekl dále Turčinov.

Turčinovovi sekunduje i poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny a vůdce Radikální strany Oleg Ljaško, když vyzývá k „nápravě chyby“ z roku 1994, podle které byl na Ukrajině zlikvidován jaderný arsenál. Napsal o tom na své stránce na Facebooku a dokonce pochválil Turčinova za to, že uznal jaderné odzbrojení Ukrajiny za chybu.

Kyjev má přitom podle Ljaška všechny předpoklady, aby si jaderné zbraně znovu pořídil. Chybí prý jen politická vůle.


Zelenského parta je proti

Poradce budoucího prezidenta pro otázky bezpečnosti a obrany Ivan Aparšin je však přesvědčen, že Ukrajina taktické jaderné zbraně nepotřebuje, a v rozhovoru pro ukrajinský „Apostrof“ prohlásil, že „Dnes bych to už nedělal. No, měli bychom jaderné zbraně… copak v roce 2014 bychom je na Krymu použili? A pokračoval: My můžeme obnovit jaderné zbraně, věřím, že na to máme potenciál. Ale sotva se tím začneme zabývat, dostane se nám takových sankcí, že nám už vůbec nic nezbyde


Zdroj: TV Cargrad
Překlad: st.hroch 190516

78 komentářů :

 1. Když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Pokud Ukrajina zachová ten "správný", protiruský kurz, západ tomu, na rozdíl od Sev. Korei, nebo Íránu ještě bude tleskat.
  Svět se v prdel obrací. OSN a všechny dohody světa se stávají naprosto bezcennými. V lepším případě se vypovídají, v horším prostě ignorují. Je to smutné, ale ukazuje se, že jedinou, jakous, takous pojistkou zachování samostatnosti a nezávislosti jsou jaderné zbraně umístěné na nosičích schopných zasáhnout cíle v USA.

  OdpovědětSmazat
 2. Na Ukrajině vládnou fašisté, nacisté a banderovci ! Položením jaderných min si Ukrajina podepíše ortel sama nad sebou. Zda tomuhle fašistovi bude Ukrajina vděčná, tak o tom se dá s úspěchem pochybovat !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:29 A jaký je rozdíl mezi Ukrajinou a ruskem? Velký ,Ukrajina nikoho nenapadla na zozdíl od Rusa, tak ty své ivektívy fašisté, nacisté směřujte na Rusko potažmo na HER pUTINA.

   Smazat
  2. Nevážený diskutére, bez znalosti gramatiky! Doufám, že respektujete, že Krym "uzmul" Ukrajinec N. S. Chruščov a "okupaci" ČSSR nařídil opět Ukrajinec, L. I. Brežněv.

   Smazat
  3. ani jeden nebol Ukrainec -

   Smazat
  4. Pro 11:22 (ostatní to vědí) - Ukrajina, tedy momentální fašistická vláda na Ukrajině - napadla své vlastní občany na východě země jen proto, že chtěli federaci. Teror ukrajinské vlády si doteď vyžádal 10.000 mrtvých a tisíce zraněných, zničené obce a města, propad hospodářství, vznik ozbrojených gangů atd.

   Smazat
  5. 12:07 Máte pravdu byly to chazaři a to je mongolská finská a turkická směs. Je jich tam plno a trochu méně jich je v Polsce.

   Smazat
  6. Nádherné na tom je, že tuto nacistickou ukrajinskou vládu spolu s jejím prezidentem jel v předvečer ukrajinských prezidentských voleb podpořit náš ministr zahraničí z ČSSD Petříček. Inu, vrána k vráně sedá, nacista si nacistu hledá.

   Smazat
  7. Má vůbec smysl s anonymním sprosťákem a nenávistnou kreaturou 11.22 diskutovat? Co si to dovoluje drzé všisko? Koho že napadli Rusové? Kdyby nebylo Rusů, tak by byl Hitler nechal dláždit Václavák českými lebkami, jak nás ti parchanti nenáviděli, a tenhle nenávistnej parchant leze na diskuze jen aby sprostě nadával! Co tobě udělali Rusové ty hnusnej sprostej zmetku? Proč tady opruzuješ? Plav na Ukrajinu mezi svý kámoše, a neotravuj svojí nenávistí slušný lidi. Proč se sem asi tak valí tisíce Ukrajinců na práci? Copak ta jejich úchvatná vláda jim nedokáže zajistit práci a žrádlo?

   Smazat
  8. Zmanipulovaný nebo zaplacený jedinec 7:29 si zřejmě myslí, že Rusko napadlo nebohou Ukrajinu a již pátý rok svádí nerozhodné boje na Donbase s udatnou a technologicky špičkovou Ukrajinskou armádou. Až na to, že zatím nikdo na Ukrajině neviděl jediného ruského vojáka, tank nebo letadlo. Kdyby tam ruská armáda byla, tak by za těch 5 let existovaly tisíce videí, např. jak překračuje hraniční přechody. A pořád nic. Asi na Ukrajině nemají mobily. Rovněž zastánci návratu Krymu na Ukrajinu by si měli uvědomit, že by v takovém případě ukrajinská armáda s pomocí banderovských dobrovolnických sborů, zuřivě vraždila civilní obyvatelstvo, kterému by se mstila za výsledek referenda, při němž se téměř 98 procent obyvatel vyjádřilo pro odtržení. Pokud si někdo myslí, že by je Ukrajina přijala s otevřenou náručí, tak není naivní, dokonce ani trošku hloupý, ale úplný blb.

   Smazat
  9. Trochu k tomu vpádu Ruské armády na Ukrajinu. Na toto téma ruské vedení nějak moc nemluví, ale jednou v rozhovoru na otázku "přítomnost ruské armády na Ukrajině" dokonce přímo Putin zahlásil, že by kdyby jen ukázkově jen na jeden den vpadla armáda RF na území Ukrajiny a hned zas odešla, pak ukrajinské vedení plus masmédia okamžitě poznali, co to znamená vpád ruské armády. Jen je otázka, jestli by se z toho vzpamatovali.

   Smazat
 3. Šílení politici Západu rádi podpoří své kolegy šílence jako je Turčinov , Ljaško a spol . , ve kterých vidí záruku neustálé provokace a napadání Ruska . Už jim otrnulo , zapoměli jak skončil Napoleon a Hitler .

  OdpovědětSmazat
 4. Fašismus a idiocie v EU a tím i na Ukajině jen kvete.

  OdpovědětSmazat
 5. Dobře jste si nechali vymýt mozky, vy ruští užiteční idioti v diskusi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:00 To je bezva nápad nechat fašisty zahrávat si z atomovkami. Svědčí to o tom že vám nemůže mozek nikdo vymýt, prodože ve vašem lebu je jen dutina.

   Smazat
  2. Zbytečným idiotům jako je 9:00, slintajícím nesmysly třikrát Urááááá!!!! Fakáče a kopanec do řitě k tomu :oD

   Smazat
  3. 9:00 Dobře jsi si nechal vymýt mozek, ty bruselský užitečný idiote v diskuzi.

   Smazat
  4. Já Anonym 9:00 jsme hlupák a štváč, hop hop hop!

   Smazat
  5. A proč teda lezete sem diskutovat vy podělaní nenávistí posraní parchanti? Škrab se v zadku, a přestaň lézt vyhledávat diskuze s lidmi, kterým se pošklebujete, které nenávidíte, a kterým sprostě nadáváte. Jste zmrdi, kteří kazí slušné diskuze svou sprostotou. Absolvovali jste alespoň základku? Jděte do hajzlu!

   Smazat
 6. Jenže na okrajině se k tomu připojuje u chazarů vrozená zloba, závist a podrazáctví. Každý kdo řekne že je okrajinec je ve svém nitru připravený dělat cokoliv aby mohl aspoň chvilku na čemkoliv parazitovat. Nedá to tam nikdo do pořádku a nejlepší by byl rozpad event. rozebrata jednotlivé části připojit k stávajícím státům. Přál bych Polákům návrat těch banderovských lenochů k jejich Polsce. Tam je to také samý chazar nebo polochazar.

  OdpovědětSmazat
 7. Hej bratia, pustite si na YouTube verziu českej hymny od metalindy, mňa dostala do kolien no super.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta slovenská též!

   Smazat
  2. Díky za tu druhou sloku, slyšet ji Juncker, vysoplal by hrůzou další soudek kukuřičné whisky pro "plantážní dělníky"

   Smazat
 8. Tleskám. Atom na rusáky stejně jak KLDR drží USA dal od svým břehů. Ukrajina je pořád suverení stát a může si i na svém území dělat co chce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:08 Dokonale si tě dovedu představit jak sedíš na lůžku, tupě se uculuješ a tleskáš. Hold co se dá dělat, alespoň máš spokojený život.

   Smazat
  2. 10:08 Ukrajina suverénní stát:oD Pokračuj, přeháněj, těšíme se. Aspoň se člověk zasměje.

   Smazat
  3. 11:16

   Jo, ten tomu dal prdu. Ale je hezké, že i takovíto blbečci umí aspoň odeslat komentář.

   Smazat
  4. Tleskám ale Vaší pakárně. Copak Rusko o okrajinu jako celek stojí? Kdo má zájem o banderovce neví co to je za zrůdy a sám je také takový.

   Smazat
  5. 11:16, no a co. Vám se nepozdává, že jakýsi Volker řídí stát zvaný Ukrajina jako říšský protektor? No tohle! Teď nedávno velvyslankyně USA předložila vedení Ukrajiny, které lidi jejich justice nesmí stíhat. To je přece tak demokratické! Ukrajina je příkladem pro všechny země ÉŮ.

   Smazat
 9. Treba držať spolu,bez ohľadu na papalášov,stále sa cítim ČechoSlovákom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem rád, že jsi to napsal. Cítím to stejně.

   Smazat
  2. 10:17 Souhlas, pamatujme na Svatoplukovy pruty

   Smazat
  3. My, na Moravském Slovácku, to tak cítíme stále.

   Smazat
  4. 10.17 Maminka se narodila v Rima Szobát (Rimavské Sobotě), kde dědedček do roku 1933 velel pohraničnímu praporu... Až do padesátých let, kdy to Slováci zatrhli, jsme všude byli i papírově .národnosti Československé.

   Smazat
  5. 15:27, národnost československá měla svůj význam cca do začátku 50.let, pak to bylo zbytečné.

   Smazat
  6. Hádejte komu bylo roztrhání Československa ku prospěchu. Jen pár boháčům, obyčejným lidem ne. Možná to potěšilo i pár velmocí. Pardon, můžeme postavit dvě hokejová mužstva, ale myslím si že kdyby jedno, tak to natřeme zbytku světa o 106.

   Smazat
 10. Banderovský fašouni zase šílí ale nic tím nedokáží Rusko udělá protiopatření a bude to.

  OdpovědětSmazat
 11. Protiimigrační strany na vzestupu. V europarlamentu chtějí vlastní frakci:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Protiimigracni-strany-na-vzestupu-V-europarlamentu-chteji-vlastni-frakci-581997

  OdpovědětSmazat
 12. Těchto ruskej kydu už byly desítky, tak jako, že na vánoce loň. roku zautočí Ukrajina na Rusko a ono nic. Pouze Ruská dezinformační propaganda, tak jako vždy. Jen tupí proruští zoufalci vymletí Sputnikem, par. listy a podobnejma sračk... se tím ukájí a věří tomu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.17 Proti stovkám a tisícovkám osočování a nebezpečného vyhrožování vašich odnárodněných, nebo vyvolených globalistú to opravdu není nic moc... Ti reálně vidoucí mají skutečně moc a moc co dohánět.

   Smazat
  2. Předem odhalená provokace ztrácí smysl a není realizována. K jedné takové se schyluje v Sýrii. Opět Bílé přilby a opět "Asadovi chemikálie".

   Jestlipak prozrazený novoroční tankový útok chrabré ukrajinské armády také nebyl prozrazen a proto zrušen.

   Ale vysvětluj to nenávistnému zapouzdřenému a duševně omezenému - anonymnímu tvorovy 11:17.

   Olaf

   Smazat
  3. 15:53 Ty Bílé přilby akorát konstatovaly buď Assadovu nebo Ruskou prasárnu. To jen vy proruští zoufalci vše zapíráte, třeba jako v případě Sripala, sestřelení letadla nad Ukrajinou, doping ruských sportovcu a další desítky rus. lumpáren kdy byla Ruská učast naprosto jistě dokázána.

   Smazat
  4. 16:22
   To vypadá, že vy máte nějaké převratné informace k uvedeným případům, které se na veřejnost dosud nedostaly. Byl byste prosím tak hodný a podělil se o ně? Samozřejmě včetně důkazů. Děkuji.

   Smazat
  5. 16:22 když budeš držet hubu nikdo nepozná že jsi debil.

   Smazat
  6. 11:17, o útoku Ukrajiny na Rusko nikde řeč nebyla, takoví sebevrazi zatím nejsou, ale ty zřejmě myslíš Donbas. No je hodně zajímavé, žes přiklepnul Donbas Rusku, ale myslím, že bys neměl předbíhat události a nechat to na nich. Donbas by možná rád, ale Rusko se k tomu jaksi nemá, jelikož se jedná o ukrajinské území.

   Smazat
  7. Soudruhu Plavče 16:22, snažíš se vehementně o bolševicko-bruselské lži co to jde, ale tady jsi za debila. Zkus to na bakalovinách, tam možná budeš mezi svýma "účast naprosto jistě dokázána". Komiku z jandova stáda hovnot.

   Smazat
 13. Pavlačové tlachání, nic víc. Ukrajina nezvládá ani horu svých skutečných problémů, natož aby mohla věnovat čas a peníze na vývoj takto zbytečných a nákladných hraček.
  Ale už jsem si zvykl na to, že z Ukrajiny každou chvíli přicházejí rozumy jako z hostince páté cenové skupiny krátce před zavíračkou. Jak je to trapné, tak je to nudné. A také smutné, kam až dokázala za 30 let klesnout země, která bývala jednou z nejúspěšnějších ze zemí SSSR.

  OdpovědětSmazat
 14. Ani se nedivím kde Urajina je, když měla tolik let tak zoufalého učitele jako RUSKO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:25

   Při vaší mentální výbavě si asi nedokážete ani položit otázku, proč se po rozpadu SSSR Rusko dokázalo stabilizovat, zatímco samostatná Ukrajina bez pomoci učitele stále jen padá a hledá stále hlubší dno své existence. Natož abyste si na to dokázal odpovědět.

   Smazat
  2. 11:25 si nevšiml, že Ukrajina má úplně jiné učitele.

   Smazat
  3. Přitom největší propad, bankrot a návrat nacistu nastal po Majdanu pod dohledem učitele USA. Který na to ještě vyhodil z okna 5 miliard dolarů. Opravdu úžasný učitel. :)

   Rudý škorpión

   Smazat
 15. Prosím vás kdo by jim to zakazoval .
  Stejně na ni šlápnou hladoví ukrajinci co budou utíkat do Ruska.

  OdpovědětSmazat
 16. 11:27 Ono těch 200 000 mužiku, kteří utíkají každý rok na ten " chudej " Západ taky není zrovna málo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máš naprostou pravdu .
   Kdo má možnost cestuje za lepším !
   Někdo na západ někdo na východ !
   Akorát ty se z toho nesmíš posrat :-)

   Smazat
  2. Nejsem si jist, jestli těch 1,8 milionu nově příchozích do Izraele z Ruska a Ukrajiny byli "mužici". Když tak mne opravte. :-o)

   Smazat
  3. 12:17 byly to chazaři a co jsou zač si najděte. I tak jich tam zůstalo dost a tvoří většinu těch co si říkají ukrajinci Větší je jen část obyvatel co jsou banderovci a ty bych Vám přál zažít na vlastní kůži.

   Smazat
  4. Jo, chazaři. Ale to jsou ti, co ve statistikách Ruska "chybí". Měl by si to ten trouba 11:55 uvědomit. Jestli má čím.

   Smazat
  5. 12:05 No, většinou a to velkou většinou na ten Západ, ale jak tě tak čtu,tak jsi se z toho zaneřádil až za ušima.Hlupče.

   Smazat
  6. 6. února 2019, 09:29 — Autor: EuroZprávy.cz / ČTK

   V zahraničí pracuje přes pět milionů Ukrajinců a víc než třetina dospělých obyvatel země by se chtěla o práci v cizině ucházet. Agentuře Unian to řekl šéf Všeukrajinského sdružení organizací pro práci v zahraničí Vasyl Voskobojnyk. Nejvíc Ukrajinců pracuje v Rusku, kam za prací odešly tři miliony obyvatel zhruba pětačtyřicetimilionové Ukrajiny.

   Smazat
  7. 16:21 Ty vaše bláboly nemění nic na tom, že z Ruska utíká za lepším více jak 200 000 lidí, každý rok.PROČ????????? Když podle vás unkrofte je tam tak blaze? Kolik lidí utíká z toho " hnusného " Západu do Ruska co? ty ruskou propagandou vymletej mudrci.

   Smazat
  8. 16:28
   Až si vezmete prášky na uklidnění nebo až vás přikurtují k lůžku, tak vám povím, že do Ruska přišel např. Dépardieu a pár dalších. A toho určitě zná i pomatenec jako vy. V civilizovaném světě je běžné, že někteří experti v žádaném oboru odchází. Odchází i ze západních zemí. Takže to je akorát důkaz, že Rusko má co nabídnout. Dost vystudovaných lidí odchází i od nás, také máme co nabídnout. Jenom hlupáčci v klecovém lůžku jako vy to nechápou, protože celý život někde trčí a starají se o ně. Možná jste si to spletl s Ukrajinou. Odtamtud houfně prchají a nejvíc do Ruska. Asi jim ten západ nevoní. :-)) No nedivím se, když Ukrajinu rozkrádají neonacisté, Amíci a oligarchové - úžasná "Svatá trojice dnešní západní diplomacie". :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
  9. Pro : 19. května 2019 16:28
   Nechápu synku proč jsi tak jednostraně zaměřený ??
   Pro třísku v oku nevidíš trám :-)
   Más argumenty malého děcka , né a né a né
   Jen jestli nejsi jen ukrofašistické hovado

   Smazat
  10. Dejiny KHAZARU a jejich vztah ke Slovanum, byl nekolikrat napsan a vzdy smazan !
   Oznamuje nick honolulu, ktery je zarazenou osinou v zadnici Cenzoru !

   -----------------------------------------------------

   Pane Petr Hajek VIM, ze me ctete !
   Alex Jones (z Austinu, Texas) vas pozdravuje !
   Ma zeleznou pater a nejde ho umlcet !
   Milliony Americanu ho podporuje !
   Milliony ho posloucha, kdykoliv mluvi.
   h.

   Smazat
  11. 17:22 Dejiny INVAZE Islamu do Evropy byly popsany take a cenzurou smazany !

   Smazat
  12. 16:55, účka moc daleko na západ neprchají, max. několik stovek km. U nás jich je asi na dvě stovky a počet roste. Všichni ti už bydlí i s rodinami. Nedávno jsem si vyslechnul rozhovor dvou mladíků (kupodivu mluvili čistě rusky, ač Ukrajinci) a ti se bavili o tom, jestli má pro je význam u nás zůstávat anebo přijmout nabídku z jednoho města severně od Moskvy. Nevypadali vystresovaně, bylo vidět, že mají volbu a poradí si.

   Smazat
  13. 16:56 S tím Depardierem jste mě rozesmál. Chlap,který nechce platit daně ve Francii uteče do Ruska a vy ho tady vyzdvihujete DÁVÁTE ZA PŘÍKLKAD, NO A KOHO TAM MÁTE DÁL. jÁ ZNÁM JEDNOHO MAGORA Z USA, KTERÝ MÁVAL RUKAMA A TEN JE DNES TAKY V rUSKU TO JSOU CELÍ DVA TY ŠAŠKU RUSKEJ.

   Smazat
 17. debata vo vlaku smer Bratislava - ukrainec Voloďa - čo ma najviac bolí je množstvo žobrajúcich detí - všade, a starí ľudia, bez pomoci ... takže skutočne pomôže ohradiť Ukrainu atomkami

  OdpovědětSmazat
 18. Stále častěji se píše o použití taktických jaderných zbraní (USA prý plánuje sto jaderných raket pro útok na Írán, tady blbne Ukrajina...). Zdá se, že to nikoho moc nevzrušuje. Rád bych se mýlil, ale mám zato, že ráže taktických jaderných zbraní je v řádu bomby použité na Hirošimu. Šílenství už je asi standardním duševním stavem vojenských plánovačů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a jak vidíte, přitroublé debily u počítačů to nevzrušuje vůbec. Vůbec z jejich přitroublých žvástů ( válčení je vzrušuje nejvíc - zabíjení všeho druhu jéééé) není patrno, že by měli z války strach. Jenom žvaní a žvaní.Je to jen diskuzní smečka ubohých pitomců, kdyby jim někdo sebral počítač, tak budou brečet. Vůbec neví, co je to jít ven, dnes je mimořádně hezky, a ono to dřepí u počítače a bleje to svý obvyklý zvratky. Za jejich ubohej život nikdo nemůže - za život počítačových beček vykrmených nenávistí a hloupostí.

   Smazat
  2. 15.33 Žvaníte také u počítače, protože nechápete, že zatímco dříve se chodilo do války a potom se táhlo od bojiště k bojišti (A CESTOU SE PO TATARSKU A PO UKRAJNSKU RABOVALO), TAK DNES VÁM (nejenom) USA DORUČÍ VÁLKU AŽ K TOMU POČÍTAČI A ATOMIZUJE VÁS S NÍM kdekoliv na světě dříve, než si uvědomíte, že se děje něco nepěkného... protože s "kavárenskými aktivisty" to odskáčí miliony nikoliv nevinných (neexistuje nevinný člověk, je to jenom právní fikce), ale normálních pracujících lidí žijících "obyčejné" životy bez ambicí na světovládu.

   Smazat
 19. Slované drží pohromadě za každé politiky !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to není úplně pitomý, pokud budou Slované držet při sobě, není na této zeměkouli síla, která by je porazila. To Němčouři a Ušáci moc dobře vědí o Malé Británii ani nemluvě, proto to masivní vyplachování mozků. U kreténů jim to jde, podle někerých příspěvků docela dobře, ale ti co nějaký mozek zachovali, jim dělají neskutečné starosti, takže bude následovat dehonestace těchto živlů, stát voděný EU to zařídí a zničí veškerý odpor, pokud se dáme, už to pomalu začíná, chceme to taky?

   Smazat
 20. Chybí logika, dnes si mládež myslí, že jsou Kelti a vy si myslíte, že se cítí Slovany. To nebude fungovat.

  OdpovědětSmazat
 21. 19:45!
  Jak vidíte z diskusních příspěvků, tak někteří slované nejsou Slované, nýbrž gojimští otroci, sloužící nosatému páníškovi až za hrob. Není jich mnoho, ale jsou to zrůdné satanské kurvy (admine maž!).

  OdpovědětSmazat
 22. Vize nášlapných atomových min je mimo mísu. Což když hloupá kráva na pastvě náhodou šlápne vedle a trefí se zrovna na minu ? Pak končíme. Bude po ptákách v celé Evropě. Nebude nadávat komu a nebude kdo by nadával. Opravdu tomu fandíme, opravdu jsme tak blbí ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevíte o "atomových minách" nic. To není protipěchotní mina či protitanková. To jsou v podzemí dálkově odpalované malé jaderné bomby. Na našich hranicích s Bavorskem jich bylo několik a vymazaly by z mapy světa i nedalek bavorské vesnice.

   Oni se nás tehdy báli!!!

   Smazat
 23. 22:39
  Zaplať pán Bůh, že nevím nic. Děkuji za informaci, ale příliš optimizmu mi nepřinesla.

  OdpovědětSmazat
 24. Expert se vám snaží vysvětlit, že stejného konce lze
  dosáhnout, misto kravího kopyta také kraťasem v drátech, či prstem jednoho psychopata.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.