Reklama

úterý 14. května 2019

Beztrestně

Erik Best
13. 5. 2019 EB
Piráti minulý týden přenesli diskuzi o tom, „jak snadno se dá v Česku objednat trestní stíhání,” na půdu Poslanecké sněmovny, když požádali ministryni spravedlnosti Marii Benešovou o poskytnutí její analýzy vypracované pro Miloše Zemana. Benešová to odmítla s tím, že dokument není veřejný. Do sporu se pak vložil i nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, který sdělil, že dokument dosud neviděl a nemůže se tedy k problému vyjádřit. Dodal, že v obecné rovině může konstatovat, že dojde-li k nějakému excesivnímu jednání, pak na to orgány činné v trestním řízení reagují. „Z tohoto pohledu tedy mohu zásadně vyloučit, že lze v České republice beztrestně objednat trestní stíhání,” zakončil své vyjádření Zeman. Klíčové je slovo „beztrestně.” Netvrdí, že není možné si trestní stíhání objednat, ale to, že není možné, aby to někomu prošlo. S Benešovou se tedy neshodnou v otázce toho, jestli je „excesivní jednání” vždy řádně stíháno.

67 komentářů :

 1. Kdo má prachy může všechno důkazy se dají falšovat v dnešním světě je povoleno lhát tak to stojí za nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť občas prosákne na veřejnost, že nějaký policajt dá do vyšetřování někoho a policajt si to zdůvodní. Důležitá je osa známý policajta, policajt, státní zástupce. Řada věcí se dostane až k soudu a ten to buď smete a nebo to dostane vyšší soud a tento až pak smete, ale člověk už má změněný život. Viz Vitásková a jiné.

   Smazat
  2. 12:12
   Souhlasím, vlastně je to vidět na všech těch zbohatlících a tom jak se s nimi jedná v rukavičkách. Zatímco s normálním občanem se zamete raz dva. A protože namá na drahé obhájce nemá šanci na spravedlivý rozsudek. A Blbost soudů a soudců přesvědčivě dokázal "velevážený ÚS.
   Václav

   Smazat
  3. Vyprávěl mi kamarád,že jako třicetiletý při tom divadle v listopadu 89,když byl plný emocí a vítal změny ve společnosti, řekl svému otci,který byl přesvědčený komunista: "Tak jste to konečně všechno prohráli a teď bude svoboda!" A táta mu na to řekl: "My,že jsme prohráli??? Ne hochu,vy,vy jste prohráli! A brzy to poznáš.Klidné časy končí a už se to bude mezi lidma jenom hádat,rvát a řvát v ulicích. Já to zažil za 1. republiky a vím,co vás čeká!" On mu tenkrát nevěřil,ale po delším čase mu dal za pravdu. Už mu to ale nemohl říci,protože jeho táta již nežil.

   Smazat
  4. Je s podivem, že se trestně nestíhají křivá obvinění v trestních oznámeních kdekoho na kdekoho.Policie by měla takto konat při každém odložení trestního oznámení že se oznámený skutek nestal, nebo jej nespáchal uvedený člověk

   Smazat
  5. V tomto státě je rozšířený názor, co si myslí určitá skupina lidí, že mohou vše a ostatní mohou jen šoupat nohami. Silně se pletou, že pane Kalousek, pane Jurečko, paní Miroslavo Němcová či Dominiku Feri. Váš čas zkončil!!!

   Smazat
  6. No dělají, co musí, brání své postavení do posledního dechu, jinou možnost ani nevidí.. To, co je zcela zjevné už i obyčejným lidem, co se o politiku trochu zajímají, budou popírat do roztrhání těla. Benešová či M. Zeman jsou jako to dítě, co vykřiklo, že král je nahý...A byl. A viděli to všichni, jenom král samotný uvěřil, že je originálně oděn:-). A takhle si tu žijeme. Vládnou nám šizuňkové a když tam lidi "omylem" protlačí někoho svého, můžou se po.., jedno náměstí nezůstane prázdné:-). Ať si trhnou, jeďme si dál to svoje a ať si tam vystojí třeba ďolík! Stejně asi nemají nic lepšího na práci. J.

   Smazat
  7. Do linky - osy zla (řekl bych do vymetené dálnice) nepatří jenom známý policajta, policajt, státní zástupce, ale sofistikovanější vlivy: bývalý STBák, bývalý prokurátor, úplatný soudní likvidátor či správce konkurzní podstaty, finanční a hmotný zájem o ovládnutí majetku, o vykování pomsty, často v různých kombinacích, v různých zájmech !! Ano, je to možné a je to časté. Je to skoro neviditelné, postižený nemá šanci se bránit. A právo ???? chachachacha……!!

   Smazat
 2. Státní zastupitelství jako každá jiná složka státní administrativy musí podléhat "demokratické" kontrole.
  Potom kontrolní zpráva patřičné demokraticky ustanovené komise může podat patřičné vyjádření k zmiňovené věci.
  Vyjádření nejvyššího státního zástupce P. Zemana je pouhá samochvála jeho úřadu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak byste si tu "demokratickou" kontrolu státního zastupitelství představoval?

   Smazat
  2. 13.14 Jednoduše, stejně jako kontrolu všech státních institucí.
   Pro inspiraci ...
   Za socialismu vyřizování stížností občanů a kontrolu všeho ve státě zajišťovala struktura nazývaná výbor lidové kontroly, její nejvyšší složkou byla státní kontrolní komise ve vládě (což byla složka vlády s vyšším postavením než ministerstva) a předseda komise byl místopředsedou vlády.

   Smazat
  3. Kontrola prokurátorů korporátně židofašistického protentokrátu je jednoduchá věc.
   LID - toť hegemon veškeré moci ve státě, tedy i v protentokrátě zvaném ČR. Máme v ČR tzv. veřejnoprávní media (ČT, ČRo, ČTK), která místo služby lidu kydají sionistickou propagandu války proti Rusku a Číně. Stačí jim tuto propagandu zakázat zákonem (nebo vyhláškou vlády) a donutit je plnit veřejnoprávní programy:
   1) okamžitá a exaktní (pravdivá, jednoznačná a přesná) informace o událostech v ČR a ve světě a to bez komentářů!!!
   2) pravidelné (týdenní, měsíční) shrnutí informací o událostech a zveřejnění výsledků (plány-plnění, rozpočty-čerpání, události-důsledky)
   3) pravidelné přímé přenosy z politických akcí (jednání komor parlamentu, volby, návrhy a novely zákonů)
   4) okamžité zveřejňování veřejné části vládní a kontrolní dokumentace, výslednice, tabulky, grafy pohybů - osob, surovin, zboží, peněz a všechny výsledky statisticky sledovaných veličin (porodnost, zadluženost)).

   Našlo by se povinností tolik, že oba programy ČT by potřebovaly 50 hodin vysílání denně. No a až po splnění povinnosti by mohla VPT zařazovat:
   1)sport (přenosy, turnaje, výsledky, řídící a právní aspekty)
   2)kultura (inscenace, soutěžní pořady, vzdělávací pořady, filmotéka)
   3) diskusní pořady (politické, společenské, ankety a ocenění).
   Bez opory prokurátůrků o korporátní media, by jim sklapl hřebínek a necítili by se tak beztrestní za jejich protilidové činy. Ani ty media!
   DT a SS ZV

   Smazat
 3. V politice se ovšem dá pokazit cokoli,ovšem zfalšovat jde téměř všecko.

  OdpovědětSmazat
 4. Důležité je vědět, že lze zcela bestrestně (státní zástupci i policie to dělá!!!), porušování zákona nestíhat!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Je to o slovičkařeni.Nikdo nepochybuje,že vhodně napsaným podaním/udáním je možné zajistit trestní stíhání, to je i případ Babise,kde někdo nám dosud neznámý dal podání na Babise na vrchní statni zastupitelstvi v Brne. Nikdo nezpochybňuje že Babise kdosi udal a tím mu zajistil vyšetřování, takže proč ty kecy okolo.Udavac rovna se objednatel.Bohuzel udavači jsou u nás hájení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Udavači jsou hájení v každém státě či zemi, kde vládne demogratúra t.j. davově elitární společenský systém). Zatím jiný systém na planetě Zemi zaveden nebyl (i bolševismus si objednali, zaplatili a řídili nosálové sionu) a tak to čeká na naše inkluzivně (nikoliv intenzivně) vzdělané vnuky.
   DT a SS ZV

   Smazat
 6. Záleží jak se to napíše a pak už to jede. Státní zástupce zpravidla nevidí oznamovatele osobně, čte pouze písemné podklady. Takže já osobně se ničemu nedivím.

  OdpovědětSmazat
 7. Kapitalismus je ve své podstatě parazitizmus a pokud si ještě může vytvořit zákony k obrazu svému je nepostižitelný. No excesy se stávají ale to je pro zábavu moderních otroků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale nic lepšího k dispozici nemáme, takže co už ...

   Smazat
  2. 13:55 "Ale nic lepšího k dispozici nemáme, takže co už ..." jasně! Proč si to ale společnost neuvědomila za reálného socialismu, že?

   Smazat
  3. Neuvědomovala si to většina lidí a to proto že je člověku vrozeno jít snažší cestou. Je to krásně popsáno v starých pohádkách které ovšem mladší neznají.

   Smazat
 8. Co asi je v té analýze,židé nesmí být trestání,přece víme,jak se T.Sokol činní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jste přišel na to, že jsou Židé u nás beztrestní? T.Sokol je advokát a jen dělá svou práci.

   Smazat
  2. Anonymní 14:08
   Právě Sokol by Vás měl nasměrovat,když se jedná,koho obhajuje a jak se snaží.

   Smazat
  3. Čím bohatší právník - tím větší svině. Od chudých ty peníze nemá nebo jo? Prosím Vás lidé uvažujte.

   Smazat
  4. Antisemitské kecy o Źidech jen zatemňují podstatu věci. A svádět na ně dnešní marasmus je už opravdu veleblbost.

   Smazat
 9. Nezávislost Justice a objektivita České televize - dva základní pojmy, které nám přinesla sametová revoluce. Máte-li finance, jste schopni ovlivňovat ve svůj prospěch tyto základní pojmy.

  OdpovědětSmazat
 10. 16:09
  Máme-li finace a chybí nám slušnost můžeme si koupit i orgány pro záchranu našeho posranýho života a to v lepším případě že se dohodneme s dárcem a v horším že to nakupujeme od mafií na zakázku. Pravdou ovšem stále zůstává že bez rozdílu všichni odcházíme a nic si sebou nebereme.

  OdpovědětSmazat
 11. Může mi někdo vysvětlit důvod, pro který se srocují lidé na náměstích proti nově jmenované minystryni Benešové? Nejsou to náhodou titíž, co se srocovali podobně v padesátých letech proti Miladě Horákové a pod? Tehdy v gesci proletariátu, dnes v gesci kapitálu. Někdo se bojí, že by se mohly sloupy republiky vysmeknout z područí kapitálu, peněz, korupce? Já jsem tedy bez obav, to by byla světová rarita a dlouho by u nás ani nemohla přežít, hned bychom byli přesunuti mezi úhlavní nepřátele USA a jeho vazalů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 18:48

   Kde berete jistotu, že to nejsou titíž? Že by tedy jejich potomci?
   Vy máte na národní socialistku Miladu Horákovou autorská práva?

   Smazat
  3. 18:48 Pokud vím, tak tvůj dědek byl jeden z těch, co
   Horákové přáli smrt. Ty mrdko, kdyby byl dnes tady ten socík, tak budeš zase tvrdý soudruh jako tvůj fotr a dědek.

   Smazat
  4. Horáková přáli tvrdé potrestání všichni, kteří nechtěli být Američany bombardováni atmovkami, k čemuž Horáková vyzývala a u soudu se doznala. Komunisti i nekomunisti.

   Po roce 1990 byly zveřejněny americké cíle jaderného bombardování u nás - např. Praha měl dostat 4 atomovky silnější než v Hirošimě, Ostrava a další krajská města 2-3 atomovky. Chápej lidi, kterým se tenhle postoj Horákové vůbec nelíbil a považovali ji za svini.
   Ty, co spoludiskutujícím nadáváš a nálepkuješ je, bys měl spíš získat víc informací z historie, z procesu s Horkovou a neuchylovat se k povrchním soudů.

   Historie není černobílá.

   Smazat
  5. 18.42
   Demokracii máme zajištěnou již tím, že kde není demokracie, tam jí USA prosadí. a má na to prostředky.
   Dne 2.5.2019 vyšel článek v NR pod názvem "Vyzobáno z webu za duben 2019", kde je uvedeno: "Francie disponuje 300 ks jadrnými hlavicemi, V. Británie jich má 215. USA má na území 5 států přibližně 180 jaderných náloží, jedná se o státy: Německo, Belgie, Nizozemsko, Itálie (2 základny) a Turecko". Demokracie a mír bude určitě zajištěn a to podle představ USA a jejich vazalů, kterým byly dodány zbraně a udržovaly vataly tak, jak jim to vyhovuje. Proto musíme být poslušní. Říká se, že totalita skončila. Není tato "demokracie" horší?

   Smazat
  6. Jsem 18:42. Já jsem sám pamětníkem 1. republiky, Mnichova, Německé okupace, Února 1948, politických procesů u nás i v USA (též popravy nevinných manželů Rosenbergových....). Ti co dnes vyřvávají po náměstích jsou povahovou vybaveností shodní s těmi, kteří takto poskakovali pro nějaký "režim" již dříve u nás. Stále jsou to lidé, kteří podléhají nějaké propagandě, ti blbější, nebo strachu, ti zbabělejší a vyřvávají, co jim ta či ona diktatura káže. Můj dědeček byl soc. dem., ostatní rodina "bezpartijní", I DNES V KONJUNKTUŘE DIKTATURY KAPITÁLU. Stačí paměť a nepodléhání náladám doby a tlaku moci - a zdravý rozum! Jenže kde ty časy zdravého rozumu jsou - psychiatžo nestačí, jeden každý Čech pomalu potřebuje svého psychiatra, ti "zdravější" aspoň psychologa. A co nám jen nešťastných schizofreniků volně pobíhá po naši zemi a pod vlivem svých vludů vraždí...

   Smazat
 12. Obvinění jsou hodně silná, já se nestydím přiznat, že nemám jasno. Proto mne zaráží, že celé Staroměstské má jasno. Už asi neplatí - co Čech to muzikant, ale co Čech to právník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to jsme dobře viděli při "právních rozborech a analýzách" zdejších všemožných "mudrců", nedávného výroku ústavního soudu.

   Smazat
 13. Jen bych se zeptal, kdo už byl v tomto státě potrestán za falešné obvinění?

  OdpovědětSmazat
 14. Když se za bolševíka natáčely filmy o prvorepublikových křivdách na chudých a bezmocných, myslel jsem si, že jde o komunistickou propagandu. Když Martin Nedobyl předvedl ve Zlé krvi aroganci mocných, myslel jsem si, že bolševíci schválně přehánějí, aby získali laciné body. Dnes? Proti současné (a silně pravděpodobně velmi blízké) době ten minulý režim ještě naopak šetřili. Realita je ještě mnohem horší, než jak jí ve své době komunisté popisovali. Mocní mohou téměř vše, chudí téměř nic. Arogance a drzé čelo je druhou nejsilnější zbraní mocných. Za peníze si koupí policajty, státní zástupce i zákonodárce, kteří přijímají zákony ve prospěch bohatých. Například lichváři a exekutoři nám předvádějí doslova nemožné. Vymodelovat z dlužníka sta tisíc doživotního otroka, nuceného žít z existenčního minima (cca 6 tisíc) do konce života a splácet, díky úrokům, odměnám exekutorů a pokutám nesplatitelný dluh. Osobně znám několik lidí, kterým už není pomoci. Ze sta tisíc jim během cca šesti let vymodelovali třičtvrtě milionu a při příjmech jenom lehce nad minimální mzdou, nejsou schopni splácet ani úroky, natož jistinu. Jednou ze základních podmínek osobního bankrotu je při tom splacení alespoň třetiny dluhu. Ti lidé se "provinili" pouze tím, že se narodili hloupí. A na tom nezmění nic ani nejlepší školy světa. A tyhle lidi systém nijak nechrání. Naopak. Chrání lichváře a exekutory.
  Každé podnikání má svá rizika. V každém můžete investovat a o svou investici přijít. Jenom lichva je jistota. Lichváře si hýčkáme spolu s exekutory. A ti, co nyní začnou argumentovat, že jim se nic podobného nemůže stát doporučím, aby si vyhledali na internetu některé otřesné příklady, kdy se vymáhají dluhy za popelnice po nezletilých dětech, nebo případy, kdy jenom pohřbením svého zadluženého příbuzného se přihlásíte i k jeho nezaplaceným pohledávkám.

  OdpovědětSmazat
 15. Paní Bradáčová (kat v sukních, cha cha cha), má obavy, aby lidé nepřestali důvěřovat justici. Cha cha cha cha......................K tomu není co dodat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí nedávný výrok Ústavního soudu ohledně diskriminace Rusů...

   Smazat
  2. Ještě aby tak lidé ztratili důvěru v Senát.

   Smazat
  3. .. to by fakt byla hrůza! ;-o)

   Smazat
 16. Ve světě lidí či "lidí", je možné vše. Podmínka jsou prachy.
  Ty dělají moc. A moc dělá peníze. Pak k tomu ještě nějaký
  ten "NEZÁVISLÝ", co tomu dá punc a je vymalováno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já už dneska začínám chápat tu zarputilou nenávist komunistů k bohatým. Spát ve chlévě na slámě, k jídlu mít kus suchého chleba a dřít od nevidím do nevidím, asi bych svého chlebodárce také zrovna nemiloval. Bohatí velmi rychle zapomínají, komu za své bohatství vděčí. nikdy jsem nebyl komunistou, ale dnes, na stará kolena, ho ze mne kapitalisté udělali.

   Smazat
  2. Jo jo je to tak, manželky dědeček říkával, děti važte si toho, že máte práci, za první republiky lidi chtěli pracovat, ale práce nebyla a tady ve vesnici, lidi dřeli sedlákovi celý den na poli, zadarmo jenom za polívku. Přes socialismus, kdy tohle nikdo neznal, se vracíme zpět do starých časů, časů bezdomovců, žebráků a nezaměstnaných čemuž někteří ještě tleskají. Asi si tím musíme projít aby se lidi probudili. Hej hou

   Smazat
  3. 21:05
   Blbýho komouše jsi ze sebe udělal sám, když jsi dal nekontrolovaný průchod svojí závisti.
   Nemůžeš skousnout, že někdo bydlí v nové vile, kdežto ty jen v panelákovém bytě, že někdo jezdí v BMW X5, kdežto ty jen v ojeté Fabii.
   Jinak máš ale plný bachor, neděláš nic jen vysedáváš u počítače s netem a u televize a žvaníš cosi o suchém chlebu a makačce 12 hodin denně.
   Ve své nesoudnosti, neskromnosti a hlouposti si neuvědomuješ, že patříš mezi pouhých 20% nejbohatších, privilegovaných obyvatel této planety. Styď se, rudý blbe!

   Smazat
  4. 22:23
   Zkus těm žebrákům a bezdomovcům nabídnout práci, rudý vole! Uvidíš kam tě pošlou a ještě od nich dostaneš na cestu kopanec do své rudé řiti.

   Smazat
  5. 22:24 Však ty se jednou nebudeš stačit divit, ale to už bude pozdě. Nesnaž se to pochopit, je to marné.

   Smazat
  6. 22,24
   Víš o mne i o reálném životě úplný hovno!
   Typuju tě na prominentního spratka, kterému od A až do Z zaplatili rodiče.Sám jsi ještě nepoznal, co je skutečná práce.
   Nic nikomu nezávidím. Co mám, to mi stačí. Nemluvím o sobě, ale o jiných, které čas od času potkávám a kteří se "provinili" pouze tím, že se nenarodili s IQ 140. Neskutečně mne sere, že tento systém nezaložil prosperitu na poctivé práci, ale na okrádání druhých. Chytří okrádají hloupé, bohatí chudé a mocní bezmocné. A tupci, jako ty, tomu říkají práce a zasloužený výdělek.

   Smazat
  7. Souhlas se Zhnuseným. Nadávající pitomci, co vás častují tituly "rudý..." jsou jen bezcitná hovádka, kterým je přát, aby si namlátili svou nevymáchanou hubu a pak škemrali u druhých o pomoc. Vlastní utrpení někdy i z hovada udělá člověka.

   Smazat
  8. 22:24

   úplně s tebou souhlasím, taky se mi to hnusí. Tyhle obstarožní parazity by bylo nutno odstavit. Sebrat tomu důchod, vykopat z firem, za lékařský výkon platit a po sedmdesatce povinná eutanazie. Všude to to nejen překáží, ale vysloveně škodí. Samozřejmě bych aplikoval i spoustu výjimek. Když pomyslím na to, jakým strašným životem žijí lidé vyhnání ze svých domovů agresorem, kterého tahle rudá sebranka obhajuje, a jak žijí oni, jimž jsme nechali alespoň ty paneláky, kde mají dokonce i WC a tekoucí vodu, tak mi je z toho k zblití. Přesto to závidí, uráží, překrucuje dějiny a neustále s tím otravuje. Lůza vhodná akorát pro ty exekutory. Neboj, časem se to začistí samo přirozenou cestou.

   Smazat
  9. No ty vole - ty jsi ale odporný prase anonyme 7.50. Proto jsi si přivstal, abys tady blil tyhle nenávistný srágory? Mít tě proti sobě, urazím ti tvoji sprostou, nenávistnou palici lopatou ty sráči jeden hnusnej! Bože můj, co to mezi našimi "spoluobčany" žije za sráče! Tady diskutují obyčejní lidi, kteří vidí všude kolem sebe jenom to "demokratický" svinstvo - tak sem mezi nás nelez ty odpornej hajzle!

   Smazat
  10. Vážení spoluobčané, jak vidno naše zem nerozkvétá pro každého. Zda je to tak podle zásluhovosti, nebo lenosti bude asi případ od případu. 100 % tní spravedlnost nikdy nebyla a nebude,ale hledejme ji. Vadí mi nenávist a primitivní nadávky, které nic nevyřeší (22:24 + 22:27 + 9:30), nikoho nepřesvědčí jen přikládají pod oheň. Tudy cesta nevede.

   Smazat
  11. Parazitický imbecil 7:50 ve slabé chvilce popisuje sám sebe a sobě podobné.... :-)

   Smazat
 17. Zeman samozřejmě nemá pravdu a zdá se, že jeho vyjádření jsou čím dál víc povrchní. Samozřejmě, že u nás lze beztrestně objednat trestní stíhání. Stačí si třeba jen přečíst zde níže uvedený článek od pana Zdeňka Jemelíka.

  OdpovědětSmazat
 18. Ještě takový poslední dodatek. Je zajímavé, že hulvátství se většinou snoubí s intelektem. Kdo je inteligentní a má pravdu v tom co říká, ten komunikuje slušně a s rozvahou, ti vzteklouni většinou s pěnou u úst vyřvávají své vulgarity. Hej hou, rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudý dědo, musím s tebou souhlasit. Vulgární křiklouni jsou jen hnědá h..na u cesty. Oni se krčí v příkopech a my si vykračujeme dál s úsměvem a písní na rtech.

   Smazat
  2. Vyřváváte vy, rudá sebranko. Máte jediné místo, tady, kde vás vrchní bolševik David sdružuje pod jednou špinavou střechou, jinde by vás vykopali.

   Smazat
  3. 7.52 Hňupe, vyřváváš jenom ty.
   Podívej se na jiné weby kde je povolená volná diskuze a porovnej názory ostatních normálních lidí se svojí blbostí.
   Weby které vás blbce krmí nesmysly radši diskuzi neprovozují nebo požadují registraci, protože by byly normálními lidmi na svých vlastních stránkách v diskuzi zesměšňovány.

   Smazat
  4. Nejdopornější sebranka, která si přezdívá "člověk" jsi ty, hajzle zasranej 7.52. Nenávistná svině! Já bych ti dal "špinavou střechu" až by ses strachy posral! To je to úplně poslední, nadávat a urážet slušné lidi jen proto, že se jim režim plný zbohatlických hovad, která můžou všechno,všelijakých perverzních "elit" a zkurvených zaprodaných politiků a korytářů hnusí - to se totiž musí hnusit každému slušnému a poctivému člověku. A ty jsi hajzl všech hajzů - myslíš, že chcípneš do večera? O jednoho hajzla by bylo méně.

   Smazat
  5. Já vám rozumím a chápu vás, ale pokud se necháte takhle vytočit, tak popíráte to co jsem napsal v 1:11. Taky je docela možné a vůbec to nevylučuji, že to je právě reakce na ten příspěvek v 1:11 od nějakého trola, aby dokázal, že i my jsme sprostí a tak nás uzemnil. Nenechte se zbytečně vyprovokovat, v pravdě a klidu je síla, buďme nad věcí, to primitivy nejvíce vytočí. Rudý dědeček

   Smazat
  6. Pravdu díš, rudý dědečku, a 7:52 stále kvoká, stále kvoká.. :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
 19. Prosím, lepší je sprosťárny ignorovat, asi jsou za ně placení. Když nebude odezva, tak je přestanou platit za rozbíjení debat. Je to prosté.

  OdpovědětSmazat
 20. Trestní stíhání si oficiálně v ČR nelze objednat.Ale jenom oficiálně.Za tím si neochvějně stojím.

  OdpovědětSmazat
 21. Zločinnost je nejdůležitějším charakteristickým znakem kapitalismu. Reprodukce privátního kapitálu je bez něj nemyslitelná.

  OdpovědětSmazat
 22. Je možné prohlásit, že volba Zemana a Babiše jsou svým způsobem politické "anomálie" , ale je nutné si uvědomit,co k této volbě většinu občanů vede!! Zda si tady cca 30 let "nevytírají" politici z klasických stran s voliči prodloužená záda a rozmanitým způsobem voliče obelhávají a okrádají!! A teď sklízejí, co zaseli!! Nadávat na důsledky už je pozdě, je nutné jít po příčinách, kdo zasel tak hluboký "marasmus" do společnosti, že jsou si lidé schopni kvůli politice "vyškrábat" oči a na zdejší diskuzi je to silně patrné!! Dodnes nevíme a veřejně nám to nikdo neřekl, i když máme 30. výročí listopadu 1989, kdo, kdy, komu a za co předal moc a "bačuje" zde do teď!! Která část STB /KGB / a ÚV KSČ "zvítězila" , kdo "organizoval" Národní, "mrtvého" studenta Šmída, alis agenta STB Zifčáka a následné události!! Já chci konečně jasno a nikoliv "polojasno"!! Máme zde hodně miliardářů , ale kolik procent / uvádí se, že pouze cca 10 až 20%! / z nich získalo své majetky relativně "poctivou" cestou je zcela nejasné! A tito si koupili média a teď nám zde "předvádí", jak se "hýká" jenom tím jedním správným směrem !! A to ještě "oligarcha" Babiš patří k těm relativně lepším!! Co to je za politiku, kde KSČM drží u moci největšího "velmože" u moci!! To je čistý Kocourkov!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.