Reklama

pondělí 27. května 2019

Blahopřání k volebnímu úspěchu.

Blahopřejeme

panu MUDr. Ivanu Davidovi, CSc.
k jeho zvolení do Parlamentu Evropské unie za Českou republiku.


Děkujeme všem, kteří hlasovali a kroužkovali pro našeho kolegu a zakladatele webu Nová republika. 

Jsme přesvědčení, že pan doktor Ivan David spolu s dalšími vlasteneckými silami zastoupenými v Evropském parlamentu bude rozhodně obhajovat české národní zájmy a bude nesmlouvaným kritikem dnešní podoby Evropské unie. Jsme přesvědčeni, že spolu s panem generálem Hynkem Blaškem budou svým hlasem bránit dalšímu oklešťování pravomocí českého státu v rámci EU a že se budou zasazovat za spolupráci suverénních a svobodných evropských národů 
bez diktátu bruselských byrokratů a sociálních inženýrů.


Redakce Nové republiky.

54 komentářů :

 1. David a Blažko,to je dobrá zpráva.

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlas, ale sakra uz se naucte ty kandidáty, jaky Blazek/Blazko??? - general Blasko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se a děkuji za upozornění.

   Vymazat
  2. 27. května 2019 9:31

   Pane Václave, to jste se omluvil tomu pravému, chyba se vloudí, teď ať se ten diakritik, omluví zase Vám!

   Jeho písemný plojev je napováženou:

   "Souhlas, ale sakra uz se naucte ty kandidáty, jaky Blazek/Blazko??? - general Blasko"

   Zdraví Ramón

   Ps. S tím "písemným plojevem", jsem mu chtěl udělat ladost ;-)

   Vymazat
  3. Oběma pánům blahopřeji. Hlavně ať nezapomenou, že jsou Češi a ne Evropani.

   Vymazat
  4. A neni lepsii pockat nez se zjisti jak a pro koho bude hlasovat ?

   Vymazat
 3. Blahopřání pánům doktorovi a generálovi. Nechápu výsledky, všichni mí dobří známí volili SPD. Bojujte!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíte chodit mezi blbce, tam jsou voliči pirátů.:)

   Vymazat
  2. 9:33 -můj názor je ten že volby těžce zfalšovali - proč to tvrdím: v neděli jsem četl že kradlous obvinil vedení (jiřinku pospíšilovou) z volebního neúspěchu - on se musel dostat ke skutečným výsledkům ještě před zveřejněním - a nalednou v pondělí čtu kolik měli hlasů a vzpomeňte si kolik dostali při volbách do parlamentu, kam se dostali jen díky podvodu.(výpadky serverů atd.)
   A vzpomeňte si na volby v Rakousku před rokem a něco, kde byly místa kde se voleb účastnilo i 500 % oprávněných voličů - mimochodem jsem do dneška nezaregistroval jedinou zmínku že by ten podvod v Rakousku vyšetřovali a nebo nedejbože něco i vyšetřili.
   Můj názor je ten, že se volby falšujou téměř v celém eurosojuzu ale důkazy nemám - jenom indície.

   Vymazat
  3. ODS, a její voliči schválili nebezpečné, nahnědle nepříčetné chování Langa, i Novotného, a jsou tedy nebezpeční pro mírumilovné lidi s odlišnými názory. Piráty, a jejich voliče je nebezpečné potkat, obzvláště za volantem, protože člověk nikdy neví, co se jim v té jejich makůvce zrodí, když jsou v rauši. STAN+TOP, a jejich voliče, při jejich příklonu k projevům banderismu, a vyvěšováním vlajky Tibetu taky mrazí. A voliči ANO vybrali jistotu, že jejich zástupci, stejně jako zástupci výše jmenovaných stran, budou jako vždy hlasovat proti zájmům ČR. Je potěšující, že jejich záškodnictví nebudou mít možnost vykonávat v tak bohorovném klidu, jako dosud, díky zvoleným vlasteneckým silám, usilujícím o zachování suverenity států, a odmítání fašizujících praktik. Voličům vlasteneckých stran a hnutí napříč EU, patří velký dík, úcta k lásce k jejich rodné vlasti, a čest jejich svědomí.

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019052710001613-zemanova-kopecka-evropske-volby-ukazaly-absenci-ceskeho-vlastenectvi/

   Vymazat
  4. 10:28 Napsal jste to přesně, s tou Babišjistotou. A ještě si myslí, že volí alternativu. Přitom ta ANO "alternativa" jede úplně stejným směrem, ovšem po své koleji. Obě se ale v dálce sbíhají... J.

   Vymazat
  5. 27. května 2019 10:24

   "Jednu poznámku k volbám do Evropského parlamentu přičinila také advokátka Monika Čírtková. Na sociální síti Facebook si postěžovala, že volby do EP rozhodně nebyly v pořádku, alespoň u nich v Kolíně ne.

   »Dívala jsem se na výsledky voleb v našem okrsku. Město opět nezklamalo; preferenční hlas, který jsem udělila, samozřejmě nebyl započten, v přehledu není uveden. Kdybych volila nějaké eurohujery, určitě by ho započítali, a kdoví, možná i dvakrát... S takovou ti správní jednou zvítězí, nemám strach,« napsala nazlobeně."

   Monika Čírtková

   Zde:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jan-Cemper-Generala-Blaska-zvolila-dezinformacni-scena-Je-videt-ze-ma-vliv-na-volby-582993

   Ramón

   Vymazat
  6. Volby by se měly konat v jeden den v celé EU a u nás také jenom jeden den. Zamezilo by se případným čachrům.
   Dva dny voleb u nás stejně více voličů nepřitáhne a stát by ušetřil.

   Vymazat
  7. Souhlas!

   Ramón

   Vymazat
  8. Nejenom hloupé chování Lang, ale poslouchejte co říká Hamáček, myslím si, že mu jde o koryto. Když má ministryni Maláčovou, a ta je sestrou manželky Bakaly, to stačí. Smrdí to na dálku. Kolik lidí to neví?

   Vymazat
 4. Pane doktore Davide, gratuluji Vám ke zvolení, a přeji Vám, aby se Vám práce v europarlamentu dařila. Vaše zvolení, a zvolení generála Blaška je nadějí, a splněním přání lidí, kterým není lhostejný osud České Republiky.

  OdpovědětVymazat
 5. SPD je stranou naděje a její europoslanci, jsou nadějí SPD.
  Blahopřeji ke zvolení. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezvadně napsáno. Přidávám se s blahopřáním.

   Vymazat
  2. Nevím, jestli je SPD nadějí pro ČR, ale v Eurobordelu by mohla být dobrou štikou. Tak uvidíme, jak se pan David bude konat, jak tomu dosud byli, jestli ho nakonec ta trockistická chátra nezlomí, anebo jestli jeho dosavadní práce nebyla jen PR k tomu, aby se dostal do PEU. Člověk to v poslední době nějak neumí odhadnout. Jinak přeju hodně zdaru a síly.

   Vymazat
 6. Blahopreji! Taky jsem ocekaval vice hlasu!!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětVymazat
 7. Není se čemu divit pravdoláskaři šli v šiku k volbám. A obyčejným lidem je eu ukradená. Jsem rád že jsem nevolil zbytečně nejsme sami je nás hodně v Evropě. Jsem rád že se tam dostal pan David a pan Blaško

  OdpovědětVymazat
 8. Tak se to povedlo, pravdoláskaři to neulhali! Radost mně udělala Anglie, Nigel je borec, nikdo nechce no-go zóny. Komunisti dostali co jim patří, co si zvolili, to mají. Dělat bordel na vystoupení paní Le Pen se nevyplácí.
  No a ČSSD, to je třešnička na dortu:)

  OdpovědětVymazat
 9. Oběma srdečně blahopřeji,jsem ráda,že mé kroužky splnily svůj úkol.Věřím,že v EP budou prosazovat to,co po celou přecházející dobu hlásali.

  OdpovědětVymazat
 10. Také gratuluji, naše rodina volila oba zmiňované kandidáty, takže je to potěšující zpráva. Další radost je, že vypadl skunk Telička a zmetek Štětina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas a ještě vypadli alHamajdovi zmetci.

   Vymazat
 11. volila jsem SPD a MUDr. Davida zakroužkovala, takže také gratuluji..ale celkový výsledek voleb za Česko považuji spíš za hodně smutný...spíš mám radost z Itálie a Francie, kde se voliči konečně probouzí i většinově směrem k obraně národních států

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Salvini(Itálie, která je v rámci dluhu tak někde u Řecka) a ani Le Pen nejsou pro odchod z unie, ba naopak. K tomu to jsou největší zastánci kvót, což znamená, že u nich jako zástupců zemi nejvíce postížených migraci, budeme my, střed Evropy, největší příjemci přerozdělování. Gratulejete tomu, že se naši vnuci budou učit korán, protože jestli si myslíte, že si je Salvini, Le Pen nebo Farage nechají, tak to se plete. Hezký nám tu všechny ty problémové nasáčkuji a po czexitu bude pozdě. a ti vzdělaní, doktoři, inženýři, vědci, atd., ti zůstanou pěkně na západě.

   Vymazat
  2. Jediná strana, která je od samého začátku proti přijímání jakýchkoli migrantů je SPD. Gratulujeme anonymovi 11:49 k jeho mohutnému mozkovému výkonu.
   Zkuste ještě nějakou jinou bajku pro pobavení.

   Vymazat
  3. 12:06 To je slepičí rozum z neziskovky, deyinformace mu moc nejdou, ale snaží se.

   Vymazat
  4. 11.49 - jste navedený či tak ...

   Vymazat
 12. Dobrý den.
  Také si dovolím oběma pánům pogratulovat. Pan generálmajor Blaško by si mohl vzít svoji parádní uniformu, tu "NAŠI", aby tam zavál svěží vítr z České kotliny. Aby také viděli jinou uniformu, než jakou nosí vojáci či oficíři NATO.
  Mějte hezký den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor - proti gen. Blaškovi už brojej soudruzi na novinkách - vyřvávaj že to je ten co rozšiřuje FALS FLAGE

   Vymazat
 13. BLAHOPŘEJI...volil jsem SPD a kroužkoval MUDr Davida a gen. Blaška....ale ostatní výsledky voleb se mě nelíbí a taky podezírám, jestli nedošlo k falšování..času na to měli dost...

  OdpovědětVymazat
 14. Zvolením I. Davida a gen. Blaško boj nekončí!
  Teprve začíná! Bude naplněn snahou dokázat jim, že nic nedokáží.
  Když napíšu, že jim upřímně blahopřeji,
  pak Ivan David dobře ví, že to nemyslím stejně "upřímně"
  jako premioroval svého času Vl. Špidla a další Oranžoví
  po něm a v jeho stopách.
  A výsledek pro ČSSD se dostavil.
  Tedy pořád se dostavuje.

  OdpovědětVymazat
 15. No, kdo ví. Pokud se podíváte na stránkách ČSÚ na výsledky jednotlivých obcí, budete mít dojem, že buď jsou lidé tak děsivě hloupí, nebo že máte pravdu a volby někdo cinkl. Mandát pro Vondru mne naprosto vyděsil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, jedno štětinaté prase z EP vypadlo a hle, je tam jiné, křivohubé z chlívku ProMoPro.

   Vymazat
  2. Křivá vodraná huba je sice šílená, ale ne až tak, jako prase štetinaté.

   Vymazat
 16. Blahopřeji doktoru Davidovi a generálu Blaškovi !! Budete mít hodně práce. Snažte se, ať je Vás co nejvíce vidět a slyšet.

  OdpovědětVymazat
 17. Taktéž se připojuji s gratulací, jak Vám doktore, tak i panu generálu Blaškovi, slušná volba od nás voličů!

  °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

  Hergot s kým se nyní budem handrkovat, kdo nás bude mazat?

  Ramón

  Ps. Rovněž s velkou radostí gratuluji k nezvolení Štětinaté ♦ Teletině, kde ti dva nyní vystrčí, jeden rudej rypák a druhej nablejskanej megamozek asi u Pirátů, voni se už někam navezou, odkud budou opět od lidu těžit a škodit. Policie Telička má nyní čas a jeho angažmá v Bakalovo OKD bytech atd., stále není trestně, právně dořešena?!

  OdpovědětVymazat
 18. Připojuji blahopřání a gratulaci jak Vám pane Dr. Davide ´,tak i panu generálovi Blaškovi. Opět mne zklamali voliči. Opravdu jsem myslel, že češi jsou inteligentější a nenechají se manipulovat.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 19. Gratuluji vám pane MuDr.Davide a pane generále Blaško, i všem, co kroužkovali jedničku a osmičku ke správné volbě.V koalici s protiunijními vlasteneckými frakcemi boj s protinárodním a protivlasteneckým molochem a dusivou hydrou nereformovatelné EU 4.říše teprve začne!

  OdpovědětVymazat
 20. Také blahopřeji jak panu Ivanovi Davidovi tak i panu Hynku Blaškovi. Předpokládám, že na nás čtenáře Nové Republiky vám nějaký čas vybude i teď a nezapomenete se s námi podělit o vaše postřehy z dění v EU. Takže se držte a pracujte podle svého svědomí a zdravého rozumu.
  Zdena

  OdpovědětVymazat
 21. Děsil jsem se myšlenky, že v příštích prezidentských volbách nasadí eurohujeři a kavárna na kandidátku generála Pavla a nebude mít silného konkurenta. Panu generálu Blaškovi blahopřeji k úspěchu a už mám, alespoň za sebe, návrh na případného protikandidáta Pavlovi. Jako bývalý důstojník znám oba dva, takže můžu srovnávat. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hajzl Pavel je všeho schopný vlastizrádný kurv.

   Vymazat
 22. Po víkendové péče o vnoučata jsem se až teď dovědel o úspěchu dvou nominantů, které jsem osobně volil a "zakroužkoval". Oboum moc gratuluji! Věřím, že nadále budou hájit zájmy lidu českého. Vždyť "vojenský řemen" a "zdravý rozum" jsou nejen v naší republice velice potřebné...

  OdpovědětVymazat
 23. Gratuluji oběma zvoleným europoslancům i mým hlasem jsem je podpořil.

  OdpovědětVymazat
 24. Když hlasují ti, kteří si (přinejlepším) pletou hodinky s holinkama, ochudí to hlavního vítěze o 1,1 milionu Kč:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tak-to-se-vyplatilo-Do-kampane-pry-vrazili-249-korun-odnaseji-si-1-1-milionu-Recesiste-se-svezli-na-Babisove-vlne-583033

  Ne, že by mě to mrzelo, ale vyčůránci si ty lehce vydělané peníze taky nezaslouží. Hranice by měla být aspoň do 5% získaných hlasů bez odměn. Pak by nevzniklo tolik pidistraniček, které zajímají jenom ty prachy ze státního cecíku.

  OdpovědětVymazat
 25. Také gratuluji p.Davidovi i p.Blaškovi.
  Teď může ukázat,hlavně p.David,co je v něm,jestli nás nelakoval a jestli nás alternativce nezklame.Záleží pak na něm,že může ještě promluvit do voleb prezidenta,čas na to je dost dlouhý a já osobně,podle toho,jak bude pracovat v Bruselu,tak bych ho pak doporučil na prezidenta.

  OdpovědětVymazat
 26. I já se přidávám ke gratulaci.
  Pány doktora Davida, i generála Blaška jsem zakroužkoval, a ejhle, ono to vyšlo!
  Super.
  Pánové
  jste naší nadějí, držíme Vám palce!
  Jsme s Vámi, buďte s námi.

  OdpovědětVymazat
 27. Gratuluji také a přeji co nejvíce úspěchů, ve Vaši bohulibé činnosti, pro dobro naší republiky. Rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 28. Věříme Vám B+D, určitě budete kopat v našich dresech. Tak ať se daří.

  OdpovědětVymazat
 29. Konečně taky dobrá zpráva, mám z toho velkou radost.

  OdpovědětVymazat
 30. Hned po volbách jsem to tady napsala, jak jsem ve 14.15 přišla. Odkroužkovala jsem p. gen. Blaška a tak je tam i Dr. David. Držím palce a vydržte!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.