Reklama

čtvrtek 23. května 2019

Britové DNES volí a upozorňují: "Dohoda, kterou Theresa May prosazuje, není psaná britskou angličtinou, je plná chyb - od jejích přátel z Bruselu!" (VIDEA)

Janina z Londýna
Janina z Londýna
23.5.2019 (psáno dnes odpoledne)
"Dohodu o odchodu z EU, kterou nám Theresa May pořád vnucuje, ani nepsala ona," rozčiluje se Nicol ze severu Anglie, která tráví mnoho času angažovaností na podporu Brexitu a nové Strany Brexitu. 

"Našlo se v ní (dohodě) řada jazykových chyb. Bylo evidentní, že ani nebyla psaná britskou angličtinou, takže jí psali v Bruselu přátelé Theresy May. Jak jí pak můžeme věřit?" 

Dohodu nechce - stejně jako další dva muži, kteří také poslední týden před ´novým referendem o Brexitu´ (jak volbě do EP říkají pro změnu Remainisté, tedy ti, co chtějí v EU zůstat) také vyšli do ulic. 

"Doufejme, že vyhraje Brexit Party a Nigel Farage se dostane k moci a povede tuto zemi. Nejdříve ji vyvede z EU a pak ji dá do pořádku," doufá Derek. 

"Mám rád Evropu a řadu evropských zemí, ale miluju unikátnost každé z nich, nechci a nemusíme se spojovat v žádný Evropský superstát, kde jedno centrum (v Bruselu) rozhoduje o 28 (brzy 27) zemích!" stěžuje si další. Více ve videu a dalších mých reportážích a článcích na webu: zLondyna.com
- - - - 

Ortodoxní Židé v Británii podporují a dnes volí Tommyho Robinsona do EP na protest, že nesouhlasí s tím, že je antisemita a rasista

Možná myslíte, že je to fake news, ale není. Svět zdá se býti jiným než jak je prezentován často novináři v mainstreamových médiích. Tato zpráva jen dokládá to, co pro vás již připravuji. I když, přiznám se, i mě tento extrém překvapil. Jednoduše - Britští ortodoxní Židé v Británii (převážně z řad Sefardských Židů a Chasidů) vyjádřili podporu Tommymu Robinsonovi. A to na protest, že je o něm v médiích informováno jako o rasistovi a xenofobovi proto, že se snaží uvádět na pravou míru informace o problematickém soužití (a především tolerování řady problémů a agresivity) ze strany některých muslimských skupin v Británii. A protože Tommy kandiduje do Evropského parlamentu, udělali též video na jeho podporu (viz níže - omlouvám se, nestíhám překládat, ale podrobněji vás o antisemitismu a jak a proč zdejší Židé raději kooperují s radikálnější pravicí než s Labournisty, o tom vám povím více později, je to vážné téma a už ho delší dobu připravuji, ale pak vám to všechno dá logiku a tuto zprávu nebudete považovat za tak zvláštní, jak vypadá na první pohled).

Revolta proti politikům, kteří jednoduše neplní to, co o čem lidé hlasují (znáte to - když jste naštvaní, jděte to vyjádřit k volbám, což před dvěma roky a 11 měsíci na den přesně Britové udělali v případě referenda o Brexitu - jenže najednou je demokracie zasažená ve svém základu - a to, co vždy platilo, najednou neplatí a Britové jsou pořád v Unii... a ještě musí dnes volit do ní své zástupce. Dovedete si představit, jaké to budí emoce, ale oni to naštěstí pojali jako boj - doslova - proti svým politikům, a tak zítra ráno uvidíme, jak to dopadne. Další, s kým jsou lidé nespokojeni, jsou novináři a média. To mě trošku mrzí, neb prostě i když už novinařinu nedělám, tak stále cítím ještě zbytky kolegiality, ale ta s upadající profesionalitou, která ustupuje osobním preferencím jednotlivců či šéfredaktorů, prostě postupně mizí.

Nezlobme se na novináře, z logiky věci je většina z nich levicová (ano, i já bývala - každý má právo na vývoj :-) ), a tak automaticky říkají, že někdo je pravicový, a to extrémně, užívají silná slova pro ty, kteří se jim nelíbí (viz Novinky.cz informovaly o Tommym Robinsonovi jako o ´zločinci a recidivistovi´, další ho neustále zvou pravicovým extremistou, vysoce a radikálně proti unijním... a vůbec, jak mohou najít nějaké zlé slovo, které přišpendlí ke slovu ´pravicový´, tak to udělají bez skrupulí). A to pak naštve, hlavně když pak nevidíte, že by to v reálu byla pravda...

A i to je důvod, proč se například řada zdejších ortodoxních Židů staví na stranu Tommyho - což asi po mediální masáži v ČR - jaký je to zlý rasista - může pro vás být překvapující.
Mnoho jeho příznivců doufá, že se Tommy dostane do Evropského parlamentu, někteří i žertují, že by mohl jednoho dne být pasován na rytíře, za svůj boj a své pronásledování:-). (viz foto nahoře :-) ).
Na druhou stranu... nic není nemožné. A uvidíme. Dnes Britové volí a vyjadřují své rozhořčení. Uvidíme, co bude dál! Toto rozhodně nejsou jen ´nudné volby do EP´- jde o mnoho.

Jak Muslimové ohrožují Tommyho Robinsona (ječí na něj Aláhu Akbar) během jeho kampaně do Evropského parlamentu a jaké jsou na to reakce atd. :Video: Ortodoxní Židé v Británii podporují Tommyho Robinsona - jeden z nich Avi Yemini - vysvětluje ve videu, proč jsou jeho přátelé:
Více o tom, proč se očekává, že zítra bude muset Theresa May opustit číslo deset (své sídlo) a co se bude dít pak:
Hlas lidu - co říkají lidé v ulicích Británie (zklamaní Brexitáři) a k čemu se chystají, a co čekají, že se stane po volbách, tedy v řádu hodin:

28 komentářů :

 1. Konečně se to začíná rozpadat a proto je potřeba se do tohoto prcesu zapojit. Zvrhlý zdegenerovaný paraziti budou mít problémy. Voliči SPD kroužkujte gen. Blažka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. května 2019 18:15
   Neznám názory a aktivity gen. Blažka. Kroužkuji pana Davida, jeho názory a aktivity znám. Volme č.28. P.K.

   Smazat
  2. 18:35 Příjmení je zřejmě neúmyslně zkomoleno. Jde o Ing. Hynka BLAŠKO, generálmajora Armády ČR v.v., a na kandidátce je s č.8. Je to rovný chlap. Na internetu je o něm informací dost.

   Smazat
  3. P.K Pan Blaško je skvělý chlap co mu pedofil zabil kluka. Zakroužkoval jsem pana Davida a pana Blaška.

   Smazat
  4. Anonymní23. května 2019 20:00
   Omlouvám se za zkomolení, převzal jsem ho od 18:15.
   Můžu zakroužkovat oba. P.K.

   Smazat
  5. Generál Blaško: Jsme v ****li! Dítě fackuje učitele? Vzít řemen!:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/General-Blasko-Jsme-v-li-Dite-fackuje-ucitele-Vzit-remen-582532

   Smazat
 2. Celé je to fraška. Nějakým způsobem se naprostí pravičáci začali ohánět levicovými hesly (zkreslenými) a vlastní tím zahnali levici do opozice. Je to jenom blamáž. Kdyby uvažovali levicově. Museli by začít tím, že uznají vedoucí silou pracující lid. A to oni nikdy neudělají.
  Je o jen taková past na hloupé lidi. Bohužel i naše rádoby levicová soc.dem. a KSČM na tento blábo přistoupila. Asi pro to, že neznají valastní histori.
  Je to prostě stádo které se cpe ke korytům. A ideály jejich předchůdců jsou jim jen na obtíž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čeho má jako býti pracující lid vedoucí silou?

   Smazat
  2. když budeš mlaskat a chrochtat blahemu u zlateho koryta od narozeni tak těžko pujdeš a to koryto rozmlatiš- historicky ověřeno

   Smazat
  3. 18:15 tz "vedoucí sílo" - fráze s kacy, které za minulého režimu lezly lidem krkem. Podobní tlachalové přivedli "reálný socializmus" až k cinkání klíči.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Anonyme 19:01 opakovaný vtip není vtip.Dáváš to na všechny diskuse nesouvisející s článkem a přitom se mýlíš-čas ukáže!
  http://svobodnenoviny.eu/ceska-probruselska-levice-se-hrouti-a-vzteka-se-jak-rozmazleny-fracek/
  http://svobodnenoviny.eu/nizozemska-vlada-pristizena-pri-ukryvani-zavaznych-trestnych-cinu-spachanych-migranty/

  OdpovědětSmazat
 5. Právě jsem na netu našel zajímavý film s názvem "Pryč z EU". P.S.: nebojte se, jen žádnou paniku, z EU už nás nikdy nepustí (stejně jako nepustí ani Británii) :-)

  https://tadesco.cz/po-internetu-se-siri-film-ze-ktereho-maji-elity-vitr-nemohl-do-televize-ani-do-kina-jako-za-starych-casu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pustí, či nepustí, toť otázka a v sázce je vždy láska. Láska k penězům či láska k moci. Jak známo láska je mocná čarodějka a s čarodějkami není radno si zahrávat. Nejlepší je asi bezpodmínečná láska k lidem a láska k přírodě a všemu živému. Ale máme tady kapitalismus a to si protiřečí. Asi ten režim, co tu máme, nebude to pravé ořechové, teda už ale nevím, co původně bylo to nepravé a neořechové. Možná nějací jazykozpytcové by nám to dovedli osvětlit. Jen tak pro zajímvost. Rudý dědeček

   Smazat
 6. Zdá se mi, že se Britové probrali pět minut po dvanácté, ale třeba není ještě úplně pozdě. Uvidíme...

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. „Elfové“ z Kremlin Watch a PSSI nepoznali reportéra Sputniku, když strašili Sputnikem:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905239972984-elfove-z-kremlin-watch-a-pssi-nepoznali-reportera-sputniku-kdyz-strasili-sputnikem-/

  OdpovědětSmazat
 9. 21:37 tento článek je z hlediska budoucí existence původních obyvatel české kotliny podstatnější: https://aeronet.cz/news/ceska-republika-masivne-dovazi-tisice-migrantu-jenze-je-nedeklaruje-jako-azylanty-nybrz-jako-vizovane-cizince-s-povolenimi-k-pobytu-mame-dukazy-originaly-smluv-cisla-a-objemy/

  OdpovědětSmazat
 10. A kdo si tu dohodu vyžebral? Brusel, nebo Británie? Kdo zde vlastně brání jejich odchodu z EU?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Britská bankovní a část ekonomické elity, které zastupuje Mayová a vedoucí byrokraté EU, kteří cítí, že brexitem začíná rozpad EU.

   Smazat
 11. tak ta odporná nehezká babochlapí sufražetka Mayová,co tak krásně tančí:-)),dnes už konečně podala demisi.Zbývá už jen jeden odporný babochlap a to frau Merkel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni už ve VB volili včera, asi jí už donesli výsledek, tak zavčasu resignovala, aby ji nevyštvali spolustraníci až se ten debakl vyvalí oficiálně.

   Smazat
 12. Z EU může odejít každý, ale jako jednotlivec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. T EU můžeš odejít jedině tak, že odejdeš mimo hranice EU.

   Smazat
  2. 17:00 Ale, to je docela převratná myšlenka... Když odejdu z domova, tak se mi to nestává.

   Smazat
 13. Před třemi roky prohlásil Pjakin, že Mayová má ve skutečnosti za úkol sabotovat odchod VB z EU. Tehdy jsem o tom pochyboval. Včera sice odstoupila, ale tento úkol splnila :-)

  OdpovědětSmazat
 14. Britská angličtina a československá čeština – federálné jazyky!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Jistě si nikdo z nás neklade zbytečnou otázku, cože je to ta „britská angličtina“.
  Ano, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti víme, že jde o FEDERÁLNY jazyk.
  V našej vlasti tak hovorí náš národný Vodca Babiš, aj súdruh Husák tak hovoril.

  Prostě: TAKOVÝM jazykem prohlášení Angličanky Mayové psáno opravdu není, o tom žádná.

  Takže naše drahá soudružka a soukmenovkyně Janina, DĚSIVĚ trpící v běženci přeplněném Londýně, má pravdu přímo Leninsko-putinskou.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 23. května 23:09) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.