Reklama

čtvrtek 23. května 2019

Charanzové nové šaty

Martin Koller
23. 5. 2019
Včera dne 22. 5. 2019 zveřejnily Parlamentní listy ve 14 hod 16 min článek europoslankyně Dity Charanzové s nadpisem Martin Koller lže. Jednalo se o reakci na můj článek zveřejněný téhož dne. (Článek obdobného obsahu vyšel jako dvoudílný na Nové republice jako Lekce z geopolitiky, k němu s Charanzová nevyjadřuje) Oba články se na PL již posunuly do archivu, protože tam přibývají rychlým tempem, především před volbami. Nejrychleji je lze najít na google pod heslem: martin koller právě dnes. Vzhledem k tomu, že europoslankyně Charanzová, která reprezentuje hnutí ANO oligarchy Babiše mne obviňuje ze lži, žádám v souladu s tiskovým zákonem o zveřejnění následujícího textu, který nejen vyvrací tvrzení Charanzové, ale rovněž ho dává do širší souvislosti.


Europoslankyně napsala doslova: „Musím se hrubě ohradit vůči nepravdivým informacím v článku Martina Kollera (21. 5. 2019, Hnus, lži a rozkrádačky, bude vám zle). Autor textu mne zde mj. napadá, že jsem hlasovala pro potrestání naší republiky za odmítání migrace. Není to pravda, je to lež, která má jediný cíl, a to poškodit mé jméno v nadcházejících evropských volbách. Nikdy, opakuji, nikdy jsem nehlasovala proti zájmům české republiky a českých občanů, nikdy jsem nehlasovala pro kvóty pro uprchlíky, a je naprostý nesmysl, abych, jak pan Koller lživě tvrdí, podporovala nějaké potrestání Česka za jejich neplnění.“

Europoslankyně Charanzová si možná doslova vynutila, že uvedený text byl připojen pod můj článek. Už něco takového není na PL obvyklé, ani jinde. Připomíná to dobu před třiceti lety, kdy se k západním filmům připojovaly politické komentáře a školení. Mám nehezký dojem, že Europslankyně, případně její oligarcha vyvíjeli nepřípustný nátlak na redakci PL, ne-li jim přímo vyhrožovali. Ať už se Charanzové přílepek dostal k mému článku jakkoli, je mi to jedno, stejně je jeho obsah prokazatelně nepravdivý. Nicméně mi není jedno, že paní Charanzová tam opakovaně tvrdí, že lžu. Ničím to nedokládá, žádnými fakty, pouze textem připomínajícím hysterické výkřiky. Navíc mne lživě obviňuje z toho, že jsem ji napadal za hlasování z hlediska kvót na migranty. Nic takového v mém článku není. Samozřejmě chápu, že europoslankyně může mít v panické hrůze z pravdy a ze ztráty koryta v Bruselu, případně v Aspen Institutu optické iluze, ne-li halucinace. Nelze vyloučit, že redakce PL umístila přílepek za můj článek bez nátlaku pouze z prostého soucitu s europoslankyní, která v dočasném pomatení možná ani neví, co píše. Dokonce možná ani neví, jak v europarlamentu hlasovala. Zde se musím zeptat, zda se u poslanců a europoslanců prověřuje duševní stav, například chorobná tendence k lhaní, rozvinutá kleptomanie, nebo ničím nepodložená arogance. Doporučuji všem, přečíst si diskuzi za jejím článkem, kde se vyjadřuje 150 čtenářů, prakticky jednomyslně, stojí to za to.

Musím s potěšením konstatovat, že redakce PL dosud pracuje před volbami profesionálně a v duchu svých nejlepších tradic, takže zveřejnila přehled některých hlasování našich europoslanců za minulý a tento rok. Již tím, mne do určité míry očistila od nepravdivého a pomlouvačného obvinění europoslankyně Charanzové. Navíc čtenáři dostali před volbami opravdu cenný materiál z hlediska hodnocení práce europoslanců a jejich vztahu k naší republice a jejím občanům. Článek se jmenuje: „Tady je máte“ a byl zveřejněn 22. 5. 2018 v 18 hod 50 min. Na Seznamu bychom se něčeho takového určitě nedočkali, v ČT rovněž nikoli.

Informace o hlasování europoslanců v Bruselu lze nalézt na internetu – http://www.europarl.europa.eu/plenary/cs/votes.html?tab=votes. Tam se může každý přesvědčit, jak paní Charanzová hlasovala a jak statečně a vlastenecky se bila za zájmy naší země a našich občanů za naše peníze. A nejen ona. Zde je třeba zdůraznit, že Charanzová je členkou Aspen Institutu vedeného Allbrightovou a uprchlým oligarchou Bakalou, který ovládá ČT, stejně jako její kolegyně za ANO v europarlamentu Dlabajová a eurokomisařka Jourová a rovněž například Hamáček z ČSSD a generál Hanba.

Jen bych zopakoval hlasování 18. 5. 2017:

Uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů. Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, za KDU-ČSL: Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, za STAN: Polčák, za ČSSD: Poche.

Hlasování 18. 4. 2018 o přijetí globálního paktu o pravidelné a řízené migraci. Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, Pospíšil, za STAN: Polčák, za ČSSD: Poche.

Hlasování o potrestání Maďarska, které je naším spojencem a vzorem při odporu proti afroislámské nelegální migraci a porušování zákonů EU. Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, Pospíšil, za STAN: Polčák, za ČSSD: Poche.

Hlasování o africké deklaraci, která zvýhodňuje pod smyšlenými argumenty černochy proti ostatním rasám 26. 5. 2019. Úplný text bohužel není zveřejněn ani na PL. Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek, za KDU-ČSL: Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, Pospíšil, za STAN: Polčák, za ČSSD: Keller. Za KASČM: Konečná, Maštálka.

Hlasování o podpoře přesídlování, takzvaná Strategie pro Sýrii 18. 5. 2019: Pro hlasovali za ANO: Charanzová, Telička, Ježek, za KDU-ČSL: Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, za TOP 09: Štětina, Niedermayer, za STAN: Polčák, za ČSSD: Poche
Při hlasování o kvótách pro migranty 29. 5. 2015 není ANO ještě uváděna. Pro hlasovali za TOP 09: Štětina, Niedermayer, Polčák, za KDU-ČSL: Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, za ČSSD: Poc, Poche, Sehnalová, Keller.

Babišovy lentilkové šaty

Když chce chobotnice zmizet nepřátelům, vypustí ingoustový mrak. Když chce zmizet skunk, vypustí mrak smradlavé tekutiny. Když chce zmizet politik, vypustí přehlídku lží a výmluv, případně sehraje na veřejnosti komedii k odvedení pozornosti od sebe a důležitých témat.

Jak si čtenáři určitě všimli, prakticky ve všech případech hlasovali europoslanci ANO, TOP 09 a KDU-ČSLv bratrské, či sesterské shodě. A někdo nám neustále přehrává komedie, jací jsou Babiš a Kalousek nepřátelé. Stejné je to s tandemem Bakala-Babiš. Bakala mu poskytuje maximum prostoru v ČT a rovněž Seznam, který je hlásnou troubou Aspen Institutu, neboli Allbrightové a Bakaly dává Babišovi maximální prostor.

Důvod je jednoduchý. Stačí si připomenout, že oligrcha Babiš se svou partou a kumpány s ČSSD s podporou KSČM prodal státní firmu a s ní práva na těžbu lithia australské těžařské společnosti, za níž stojí Allbrightová. Jedná se největší přírodní bohatství naší republiky, s odhadovanou hodnotou v bilionech korun. Česká republika bude dostávat žebráckých 13 % ze zisku. Osobně pochybuji i o tom. Počítám, že to bude jako s ropou ve Venezuele, kde ropu vykupovala jedna firma za minimální cenu, z té platila vládě Venezuely podíl a přepadávala ropu dál s mnohonásobným ziskem. Čekal bych, že takzvaná opozice vedená TOP 09 a KDU-ČSL se bude bouřit a svolávat demonstrace. Ano, svolává demonstrace proti Benešové, kde mnozí demonstrující troubové ani nevědí, proč demonstrují. O lithiu nikdo ani necekne. Přitom kvůli němu by měly být stotisícové demonstrace. A Babiš s Kalouskem nám budou hrát komedii, jací jsou nepřátelé, asi stejní, jako jejich europoslanci při hlasování ve prospěch euromarxistů v německé EU.

Oligarcha Babiš samozřejmě musí odvést pozornost od největšího kšeftu od vzniku republiky v roce 1918 a také od nepříliš inteligentního a trapně průhledného článku Charanzové o mém lhaní a od hlasování svých europoslanců proti naší republice a občanů. Paní Charanzová to opravdu přehnala s arogancí, když si myslela, že Češi jsou tupé opice, které si nenajdou přehledy hlasován v Bruselu. Je to ukázka přístupu polituků ANO k voličům. Nejen politiků ANO. A je zde komedie s lentilkami, protože oligarcha neumí vypouštět inkoust ve vodě, ani nic jiného na suchu. Nic nového, za dvojí kvalitu potravin se schovávala už soudružka Konečná, aniž by se pochlubila svým hlasováním při africké deklaraci.

Evropa se hroutí pod afroislámskou invazí, ekonomika klopýtá, státy se zadlužují, republika je německou kolonií, bruselská byrokracie se mění v německou totalitu, svoboda projevu se začíná rozplývat, politické neziskovky terorizují vlastence, z ČT a Seznamu se valí Sorosova protinárodní propaganda, školství je v rozkladu, děti pod přímým ohrožením pedofilů, celá společnost pod tlakem úchyláků, jaderná válka na spadnutí, bilionové zásoby lithia se prodají za cenu daru. A oligarcha řeší lentilky, konzervy a colu, nejdůležitější témata před volbami. Jen aby odvedl pozornost. Seznam mu k tomu samozřejmě udělal reklamu a vyrobil z něho takového hrdinu, tvrdého a nekompromisního a obhájce českých zájmů, že by mu Gabčík, Kubiš i Fajtl mohli jen závidět. Hrdina, který tvrdě a nekompromisně brání naši zem a naše občany. Oligarcha vyrobil sobě i Charanzové lentilkové šaty, ale stále je pod nimi vidět nechutná pravda. Vítejte ve světě euromarxistické propagandy pro prázdné hlavy, drzé lži a komedie. Euromarxista Goebels, který se prohlašoval za socialistu, by byl svými učedníky v Bruselu, Berlíně i Praze nadšen.

Kdyby Charanzová, Dlabajová, Jourová a Telička neuspěli v boji o koryta, určitě je zaměstná německý Kaufland, když tak ohnivě slouží německé euromarxistické EU. Europoslankyně se svými neupřímnými úsměvy u pokladen. Bojovník za naše zemědělství Telička, který má reklamu pomalu i na každém veřejném WC s potící se pleší, cvičící s rudlem naloženým přepravkami s polským masem a ovocem, opatřenými nápisem: Vyrobeno Agrofert-Česká republika. Pravý bojovník za české zájmy, jak hlásá jeho prolhaná reklama. Stačí připomenout katastrofální přístupové podmínky, které dojednal ještě jako nominant ČSSD a vydatně poškodil naše zemědělství. Máte-li rádi polské maso a ovoce a Babišovu ekologickou řepku a pochutiny z jeho fabrik, dejte hlasy ANO, nebo Teličkovu Hlasu (cizáckých zájmů). Oligarcha by to mohl profesně zkusit v ZOO, kde kdysi hrál komedii o kydání hnoje s úžasnou pražskou primátorkou Krnáčovou. Konečně by jednou dělal něco užitečného v zemědělství. Místo rozhazování cizích lentilek by měl předvádět kvalitu svých produktů.

Stanislav Motl napsal roku 2003 skvělou knihu „Kam zmizel zlatý poklad republiky.“ Vyplývá z ní, že jsme se dostali mezi rozvojové země. V současnosti má nové žhavé téma „Kam zmizelo české lihtium.“

Kdo tady lže, zda já, nebo europoslankyně Charanzová dávám k posouzení čtenářům. Pokud by se článek někde zasekl a vyšel po volbách, nebo nevyšel vůbec, nenadávejte redakci PL. Nemají to s euromarxisty a oligarchy lehké. Najdete jej mimo jiné, opět na „martin koller právě dnes“.

49 komentářů :

 1. Lžou od rána do večera.
  Babiš hlásí jak se máme výborně,všechno funguje,nezaměstnanost na nule a jeho min.financí škrtá,že se snad sociální systém zhroutí.Min.zdravotnictví také škrtá,zatím další jsou s ticha,aby nebyly vyhozeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RÁZNÁ SMĚJICI SE BESTIE SE NEBOJI PSÁT PROTI ŠPÍNĚ

   pan KOLLER má tak ostrý jazyk,že řeže ty nejtlustši plechy a hroši kůže,které si prý sami volime a ony tu namisto,aby se staly materiálem pro dámské kabelky tady vystupuji dále jako budouci podvodnici,kteři nás maji zatáhnuot smrdutých sraček podvodně a zákeřně,aby zas za tu špínu kasirovali jidáké groše!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Teď si sedněte! Víte co dostanou tyhle protinárodní svině za to, že v Bruselu poškozovaly český národ a likvidovaly český stát?
   Za každé volební období dostanou 35 tisíc korun eurodůchodu k národnímu starobnímu důchodu navíc!
   Za tři volební období to dělá 105 tisíc korun!
   Plat europoslance je 214 tisíc korun + hromada různých příspěvků a kompenzací!
   Euroúředníci (ne poslanci) nají nárok na minimálně
   70 tisíc korun eurodůchodu navíc k národnímu důchodu, ale může to být až 500 tisíc podle počtu odpracovaných let.
   Základní plat eurokomisaře je 562 tisíc Kč.

   Smazat
  3. Pro Niedermayera je český zájem jako Yetti, nikdy ho neviděl!
   Řekne mi někdo, jak se tam takovej blbec mohl dostat?
   Jak může vůbec takový hovado zastávat veřejnou funkci?
   Za první republiky by ho poslali pást husy.

   https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Niedermayer-TOP-09-Cesky-narodni-zajem-je-jako-Yetti-vsichni-o-nem-mluvi-a-nikdo-ho-nevidel-582317

   Smazat
 2. Pane Kollere - 1****!! A ještě jedna zajímavost. Víte o tom, že marketingový mág ANOfertu Prchal je dědictvím po Kalouskovi? Byl to právě on, kdo TOPhnusu natočil známý klip "Přemluv dědka bábu". A pro ty zapomnětlivější ještě připomínám rok 2013 (resp. konec roku 2012) - tedy období před prvními prezidentskými volbami. Tehdy byl Babiš ve společnosti Kalouskovců pečený, vařený - no aby taky ne, když velmi horlivě podporoval ve volbách Schwarzenberga. Asi tak - veškeré hádky s Kalouskem jsou jen velmi dobře promyšlený tah, jak získat voliče - většinou silné odpůrce nejprofláknutější figury české politiky Kalouska. A k odpůrcům této Tullamorkou zchlastané kreatury u nás patří asi 80% obyvatel. A nakonec ještě jedna rada - koukněte se na stránky Aspen institutu, budete se divit, kolik politiků ANO, ČSSD, ODS, TOP, STAN a Pirátů tam najdete. Celá skvadra hezky pohromadě u Bakaly a krvavé Madly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš těžké sny - měl by ses léčit, nebo se z toho zcvokneš.

   Smazat
 3. No, popravdě, divím se, že Charanzová měla potřebu na tohoto nýmanda Kollera vůbec jakkoli reagovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:31 Tak se moc nedivte, nebo z vás bude divoch...

   Smazat
  2. Divim se ze mel Koller potrebu na tu nýmandku Charanzovou vubec jakkoli reagovat.

   Smazat
  3. 14:31 Pepku, Charanzová musela, vona chce ty prachy. Kapišto ?

   Smazat
  4. 16:13
   Soudruh Koller chtěl taky prachy, když kandidoval do senátu. Bohužel, ten nýmand skončil na úplně tom nejposlednějším místě.
   David kandiduje do EP také jen kvůli prachům.
   Víš, rudý blbe,ty tvoje žvásty jsou dost dvousečné.

   Smazat
  5. 16:37
   Ty sem píšeš své výmysly kvůli prachům, ale dostaneš velké kulové, na rozdíl od těch pánů. Kdyby panu Davidovi šlo o peníze, vstoupí do ANO nebo dělá někomu poradce, třeba Vojtěchovi. Ale to je marné vysvětlovat hňupovi jako ty, který tady blábolí v naději, že si u Jandy něco vydělá. :-)

   Smazat
  6. Pan doktor David je vyhledávaný soudní znalec. Je dobře placený a uznávaný. Pro prachy do europarlamentu nejde. Na rozdíl od chamtivého idiota synonyma 16:47.

   Smazat
  7. Ty jeden pomrdanče z 14:31- vyjádři se k tomu lithiu, to ti nevadí, že tě nějaká svině takhle okrade a ještě zadluží celý stát a i ty tvoje nejspíš stejně pitomý parchanty, jako jsi ty a bude je nutit ty dluhy platit??!!
   Ty máš opravu v palici nasráno...

   Smazat
 4. http://www.skrytapravda.cz/domaci/2496-general-ktereho-vojaci-milovali-jako-ludvika-svobodu-dnes-kandiduje-za-spd-hynek-blasko
  Babiš má pravdu. Žijeme v zemi, kde se dá trestní stíhání objednat.
  Oběšenou v pytlíku na podprsence vzkřísilo půl milionu: pozor, zde ja Babišovo! Z kriminálu až na vrchol!
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2483-obesenou-v-pytliku-na-podprsence-vzkrisilo-pul-milionu-pozor-zde-ja-babisovo-z-kriminalu-az-na-vrchol

  OdpovědětSmazat
 5. Co víc dodat v zemi, kterou již 30 let spravují vlády odborníků je docela honička sehnat brambory a cibuli. To nedokázali ani ti komunisti a část těhle "fachmanů" nás "zastupuje" v EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pod bramborami a cibulí se v obchodech prohýbají regály. Je to s vámi hodně špatné, když nemáte ke kritice nic reálného a musíte se snižovat ke lžím, výmyslům a pohádkám.

   Smazat
  2. 15:30 Cibule stávala pár korun, teď stojí asi 30 za kg. O másle ani nemluvím, Pepku.

   Smazat
  3. 16:12
   Klidně o másle mluv, rudý blbe. Čtvrtka másla za komoušů stála 10 kčs, dnes stojí kolem 50 kč při desetinásobných platech. Už se neztrapňuj.

   Smazat
  4. 15:30 Když je jeden zhulen, tak vidí ledacos, viďte. Ještě, že nevidíte brambory a cibuli složené na haldě před krámem a zadarmo.

   Smazat
  5. 16.34 - vybíráš si, co se hodí. Voda tehdy stála 1 Kč a nyní nejméně 80 Kč. Též jsem si vybral. Tehdy bylo nájemné pro byt 2-0 180 Kč a nyní 8 000 - 10 000 Kč, záleží u jakého zloděje-podnikatele jsi. Pic a neozývej se.

   Smazat
  6. 18:06 Se nestyď debile, že neumíte v Čechách vypěstovat brambory a cibuli. To jsou úspěchy panečku a to ještě není všechno, při vašem talentu a nesporné debilitě. Když si blbec zahulí, všude vidí brambory, nebo cibuli, má jich plné regály, jen co si špeka zapálí. Když brambory, tak z Ugandy!

   Smazat
  7. 19:00 Jo, jo, jsou to úspěchy! Machři co neumí vypěstovat brambory, tak ti tu opravdu, ale opravdu ještě nebyli.

   Smazat
  8. 18:06 Je fakt, že když je člověk vožralej, tak reaguje pomaleji. Až přijdeš k sobě tak se připrav, že se naběháš a nerozčiluj, jinak budeš za vola. Kromě tebe už to ví všichni, neviditelné ruce trhu se nějak vymkly brambory a cibule. Pro komanče prkotiny, pro vás rébus na léta.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 20:13 A co ty, ty to dovedeš? Že na to kladeš takový důraz jako by to pro tebe byl vrchol dovedností. Tak si nech vyměnit bryndák a plínu a soustřeď se na příjem potravy, moc bys tu chyběl, kdybys chcípnul hlady.

   Smazat
  11. 20:13 Toto bolí, toto bolí, argumentačně jsi v konečníku,tak meleš detaily ze svého soukromí a dotazuješ se na něco co sám, zcela evidentně, nezvládáš.

   Smazat
  12. 20:50 Vůni bramborové natě by už dneska v Čechách nikdo nenatočil i kdybys přirážel jako divej, ty bramborovej králi.

   Smazat
  13. 15:30!!
   Brambory a jabka jsou v každém regále řetězců??
   No pokud myslíte španělské mosanto krumple po 30 Kč/kg, které do týdne shnijí i v chladničce, tak máte pravdu. Gojimským otrokům stejně nic jiného jako totálně předražené otraviny prodávat není košér, takže jako správný korporátně fašounský žid máte pravdu. Všeho do času, i té vaší sračkové pravdy, za kterou se zanedlouho budete krutě zodpovídat. Zrůdo!!!!

   Smazat
  14. Hm 16:34, desetinásobných platech (proti totáči). Tedy jak pro koho, za jakou cenu a práci, při kolikrát dražším a jak dostupném bydlení, cenách energií a vody ..., tedy základních lidských potřeb. A to nejsme v hospodářské depresi, natož krizi. Ale, dočkáme se. Přinejmenším, troubo.

   Smazat
  15. Kretén se potřebuje vyžvanit, vyžvejkat, vyzvracet - zkrátka vygruntovat si svůj smradlavej pajšl. K tomu mu slouží diskuze, kde každej den sprostě uráží a nadává. Je to dementní duševní mrzák. Nemá smysl se s ním vůbec zabývat.

   Smazat
 6. Tito výše uvedení politici vždy hlasují proti zájmům ČR a proti českému lidu.Nestydí se nám všem do očí lhát, hlasování zlehčovat a vše překrucovat.Jejich drzost je skutečně do nebe volající.Ani jeden z nich nesmí obhájit svůj vlastizrádný mandát, lidově řečeno, za tučný obolus by prodali i vlastní matku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A i tak bude ten hajzl u spousty lidí jednička..Stačí se podívat na jeho FB a že tam těch blbečků je.

   Smazat
 7. Koho tam chce tenhle antibabiš? Jak nastoupí Fiala, Piláti a Kalousek, tak zmizí, bude splněno a budeme připraveni na příjem, vítejte u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koller je jeden prvnich správných intelektuálů,který
   už pochopil,že neni možné počitat s tim,že když se budou domorodci krčit nebudou je bit ale naopak nic jim to nepřinese a budou mit na hřbetě ještě vice jelit!.
   Domněnka,že vše půjde samospádem je bláznovstvi zbabělců,kteři budou umirat dalšich 30 let,všude si stěžovat,že okolo mich maji všichni OPRAVDOVÉ PLATY a oni se musi spokojiyt se stále vice influjici korunou ,ale sami nebudou podporovat rázné opravdové muže typu Koller a dalši,kteři de začinaji objevovat v stále divočejši sebeobraně.

   KDE JSOU TY DOBY,KDY BYLO TEMNO,OBJEVI SE DALŠI NAŠI OPRAVDOVI ZÁSTUPCI NEBO TU ZBUDE JEN PLAC PRO OTROKY?
   ,
   Ti totiž dostanou po ohnutých hřbetech a když se ozvou budou z počátku vymazáni cenzurou a pak pobiti tyranii a novou diktaturou ideologie falešné humanity,udiveně zirajic,že to jejich policie ještě bude mit v přikazu jim na ty hřbety naložit.

   Smazat
 8. Tahle pani třeba nevěděla, že skutečně hlasuje proti zájmům ČR. Janu Kellerovi se stalo totéž, při hlasování o nějakém tématu tam podstrčili něco jiného, co by nikdy neschválil.

  Ale tahle pani takto hlasovala opakovaně. Kde bude asi tak problém ?

  OdpovědětSmazat
 9. Baiš přišel na jednu věc, říkají tomu "prý vykradl volební programy", dát obyčejným lidem trochu peněz a bude volený, když to ustojí. Co to blábolil Vladimír Dlouhý, HK, dnes v ČT24, nezapomněl jsem, když seděl za starého režimu v ÚV KSČ a měl velikou naději, že bude předsedou vlády. A nyní mele a mele už je jak Miroslava Němcová.

  OdpovědětSmazat
 10. Jsou placeni EU, tak hájí JEJÍ a SVOJE zájmy. My jsme tu od toho, abysme jim to umožnili a to vesměs děláme.

  OdpovědětSmazat
 11. Hajzlové u koryt v EP lžou jako když tiskne,je to jen jejich snaha udržet si koryta.Lidi probuďte se a nedejme těmto hajzlům šanci získat znovu koryta za 500 000 Kčměsíčně.

  OdpovědětSmazat
 12. Muze nekdo overit? https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Ing-Antonin-Seda-243/otazka/Prodali-jsme-zasoby-lithia-ci-ne-136912

  OdpovědětSmazat
 13. Jo že to není jasné lidem co ano volí liberální frakce alde. Tak budou prosazovat všechny zvrácenosti. A že lžou to dělají neustále. Pane Kollere tvrdě do nich.

  OdpovědětSmazat
 14. Vytočená Charanzová bušila do Davida z SPD kvůli migraci.
  Lže jako když tiskne podepsala to a prý to je nezávazné eu z toho udělá směrnici a bude to závazné:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vytocena-Charanzova-busila-do-Davida-z-SPD-kvuli-migraci-Ten-potom-vytahl-okupaci-582553

  OdpovědětSmazat
 15. Potrefené husy se ozývají: Charanzová a Semelová. Jedna s ANO a druhá z KSČM řekl bych stejná líheň

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověče 0:43, orientujte se. Marta Semelová může hlasovat leda tak ve své partajní organizaci. Jestli ji už nevyloučili, když adoruje Gottwalda.

   Smazat
 16. Pone Koller, jasně vidím, že nemá smysl jít k těmto volbám, leda že bych volil vaši kandidátku. Ale na ten euromarxismus a neomarxismus se už konečně vysEUte. Je to totálně nesmyslná terminologie a na to přijde každý s elementárním porozuměním Marxovi a marxismu. Přeju úspěch ve volbách, ale opakuji, tuhle nesmyslnou argumentaci ve vlastním zájmu pusťte k vodě!

  OdpovědětSmazat
 17. Kdo nejde k volbám,volí stávající probruselské kurvy v EP.

  OdpovědětSmazat
 18. miluji jak se slunicka snazi zadusit jakykoliv nesouhlas nebo nazorovou opozici..zatim jen slunicko- demokraticky "nalepkovanim"...treba rudy blbe mne opravdu pobavilo...nervozita stoupa coz homoussky fasounci? jdu k Volbam, p gen Blasko jiz ceka. Pekny den vsem vlastencum.

  OdpovědětSmazat
 19. Tedka bude mít Dita na parádní šatičky

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.