Reklama

pondělí 13. května 2019

Co Česká televize za to, že ji posíláme 135 korun měsíčně, (po)dělala

-ps-
13. 5. 2019 facebookový profil Michala HaškaPrvníZprávy
"Než se naplno rozjede další hysterická vlna odstartovaná 12. května 2019 Václavem Moravcem a ČT proti ministrovi kultury, podívejte se, co říká zákoník práce," napsal na svém facebookovém profilu bývalý hejtman Michal Hašek. O co šlo?

Odvolaný ředitel Národní galerie pan Fajt dostal od prozatímního ředitele NG nabídku pracovat v této instituci jako finanční ředitel. Václav Moravec tuto informaci vypálil ve svém pořadu plného otázek na předsedu ČSSD Jana Hamáčka, aby tak trochu zesměšnil ministra Staňka.


Postup současného vedení Národní galerie vysvětlil právník Michal Hašek na svém facebookovém profilu.

"Než se naplno rozjede další hysterická vlna odstartovaná dnes Václavem Moravcem a ČT proti ministrovi kultury, podívejte se, co říká zákoník práce. Je to právně podstatné, stejně jako fakt, že nabídnuty byly 2 pracovní pozice, media zdůrazňují jen jednu z nich ... pan Fajt zjevně nabídku nepřijal, tedy je již zcela právně irelevantní a zpětné použití této informace bez jasného vysvětlení kontextu a souvislostí je z Kavčích hor nehoráznost. Prostě kampaň pokračuje, odmítám, aby to bylo i za moje peníze jako koncesionáře na obrazovce veřejnoprávní ČT 😤"

Hned po zveřejnění tohoto vzkazu přibývaly k němu komentáře ...

"Jednou jde o podezření ze spáchání trestných činů, tak to má řešit policie a státní zástupce a ne pracovníci Pražské kafilerie," napsal jeden čtenář.

"Já chci defenestraci na Kavčí hory a hned," vyžaduje další.

"Konečně to někdo z politiků řekl! Tu poslední větu! Já souhlasím!" komentoval Haškův text další čtenář.


(ps, facebookový profil Michala Haška, Prvnizpravy.cz, foto: ps)

30 komentářů :

 1. ČT to podělává všude.

  O to zuřivější jsou všemožní političtí aktivisté, vesměs pubertálního věku, podporovaní dokonce profesionálními demonstranty ze zahraničí, kteří napadají vlastenecká shromáždění. K tomu dostávají transparenty v angličtině, aby si mohli diváci v zahraničí přečíst televizní a internetovou propagandu a nemuseli se učit česky. I v době znění národní hymny se chovají jako primitivní zvěř. A naše euromarxistická média se jich na důvod takového chování nezeptají ani v Parlamentu je nikdo nekritizuje. Obzvláště mne pobavilo, že dětinští puberťáci mávají vlajkami NATO. Na první pohled samí opravdoví vojáci. Tak nanejvýš na počítači na téma padni, nebo nehraju. Opravdu by si zasloužili jít do války a jejich rodiče potrestat za to, jak je vychovávají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni si uloží pozici a když se to podělá tak si ji nahrají a vše bude v pořádku. Jen zfanatizovaný hloupí havlojugend.

   Smazat
  2. Kdo nejde vykřikovat na náměstí, nedostane finanční odměnu. Když jí dostanou, mohou se večer řádně zhulit.

   Smazat
  3. Nešpiňte jméno Marxe jeho mácháním v té kapitalistické novinářské stoce!

   Smazat
 2. a hnůj Václav Moravec stále smrdí a stále smrdí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A když tam "nesmrdí" Moravec, tak je tam Fištejn. A to je síla, proč takové "machry" musím platit?

   Smazat
  2. Nemýlim-li se, tak Fištejn je zaměstnanec Rádia Svoboda (nebo Svobodné Evropy?) a je tedy placen administrativou Spojených států.
   Mýlím-li se, opravte mne.
   MM

   Smazat
 3. ...volby prohrály a tak dělaj politiku presstitutky..

  OdpovědětSmazat
 4. A poslancům sedícím u koryt tento stav zřejmě vyhovuje.
  Moravec je teplý hajzl,který je někým řízen .Divoká prasata je povoleno střílet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte asi pravdu ovšem to, že máme prvního presidenta voleného lidem, s tím nic nenadělali a nenadělají, ještě tak možná sobě do kalhot. Podle Pjakina se vše vyvíjí správným způsobem, v souladu s mravností a etikou všech účastníku procesu. Jseš hovado, hajzl a šmejd, tak to si nemáš co stěžovat, že se vše nevyvíjí tak jak by sis přál, a bude pro vás hůře. Veselý dědeček

   Smazat
 5. Údajně dvacet tisíc lidí demonstruje v Praze za odvolání ministryně Benešové, která je ve funkci několik dní a ničeho špatného se nedopustila. Pochopíte tyhle duševní giganty? Opravdu nemají tolik rozumu, aby si uvědomili, že jsou trapní tím, jak se nechali lehce zmanipulovat? Demokrati každým coulem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele ať si protestujou, stejně to je řízený z Ušácký ambasády, stejně jako červené kjarty a žlutý vesty ve Francii. A stejné hondo dokážou a na čerstvým pražským vzduchu je přeci krásně. Hej hou veselý dědeček

   Smazat
  2. Na co jsou teda volby!? Proč si Jakub Janda z evropských hovnot mezi felací, nenajde čas na dodržování demokradických principů!?

   Smazat
 6. Přeji dobrý večer. S úsměškem jsem se dnes díval na "masové demonstrace" proti účasti Marie Benešové ve vládě. Že se v Praze dá dohromady cca 20 000 - 30 000 nějakých řvounů, kteří chápou demokracii pouze jako totální anarchii, mne nepřekvapuje. V Brně a kdesi v Liberci to bylo s bídou několik stovek zevlounů, možná i zvědavců, kteří šli okolo. Pořád jsou to jen PROMILE množství obyvatelstva, které bylo u voleb a celkem jednoznačně volili Babišovo ANO. Problém já osobně nevidím ani tak v možné nespokojenosti několika promile obyvatelstva, které dnes vyřvávalo na náměstích proti vyfantazírovanému ovlivňování vyšetřování ze strany Marie Benešové. Problémem je pro mne spíše fakt, že z kanálu jejich České telževize se vyvalily opětovně jen smrduté grcy, plné nenávisti a bezmoci. Jak příznačné pro stoku.Přeji Vám všem dobrou noc a sílu nenechat se otrávit tou povykující několika promilovou menšinou. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tedy, jako rodilá pražačka bych chtěla vidět 25.000 lidí na Staroměstském náměstí. Ať neoblbujou!

   Smazat
  2. 10.55 Takové počty tam mohly být tak za Gottwalda... NEBO ZA JÁGRA.

   Česká televize používá při svých záběrech "aktivistů", kterým hezké dívenky v reflexních vestičkách rozdávají štosy v tiskárnách vytištěných, letákových transparentů s VÝLEVY VÝROBCŮ HESEL... TECHNIKU ZÁBĚRŮ Berty Helene Amálie RIEFENSTAHLOVÉ (na ja, geniální Leni Riefenstahlové).

   Ano, záběr na tlačenici třiceti lidí v prázdném prostoru z mírného podhledu, s budovami dále v pozadí vytvoří, spolu s doplněnou zvukovou kulisou ve studiu, iluzi nepočítaného davu. Záběr davu před tribunou nikdy nezabere v jednom záběru celý prostor náměstí - tak spektakulární záběr si mohla dovolit Leni v Norimberku - kde davy SKUTEČNĚ BYLY.

   Ty davy řvoucích tlam nejsou ani deseti procenty z té části elektorátu, která se neobtěžovala k volbám...
   Byl by to príma způsob plnění trestu veřejných prací pro "postižené zákonem" hokejové a fotbalové rowdies - chodit legálně a uvědoměle řvát na Staromák - kavárenských kafileristů by tak bylo nejenom optický víc... I KVALITOU LIDSKÉHO MATERIÁLU.

   Smazat
  3. Pro vás tří, v uterý v 18:30 se bude protestovat zase. Vy zoufalci na tom nic nezměníte.Trhněte si.

   Smazat
  4. 15:47 - Jistě. Tak zoufalec jste tady jenom vy.

   Smazat
  5. Za účast jsem včera dostal jen mizerných 30 euro. Minule to bylo víc. Na Václaváku proti Le Penové 20 euro. Žebrota. Asi už na ty akce chodit nebudu. Skoro se to nevyplatí.

   Smazat
 7. Na tom je nejkrasnejsi, ze mistni ruda uderka si k clanku dala plakat z 50.let. Asi soudruzi chteji budovat komunismus:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený anonyme z 5:52
   Více než místní úderku s plakátem z 50.let bych jako úderku viděl ty pomatence, co mají urážející hesla na plakátech, vyřvávají proti Benešové ve vládě, co sebe sama posilují vyhrožováním, že příště příjdou zase. Typické pro havlérku - mít plnou hubu demokracie, ale výsledky demokratických voleb nerespektovat.Běžte s nějakým moudrem také mezi ty rádobydemokraty. František

   Smazat
  2. Přátelé, máme co do činění s produkty duševního mrzačení české populace prostřednictvím školství a televize (viz. např. pitoma 6:50).

   Překrucování dějin, neschopnost dávat jevy do souvislostí, to všechno jsou znaky nevzdělanosti, neschopnosti pochopit a třídit informace.

   To vše směřuje k tomu, že nová generace je připravována na bezduché poslouchání a otročení různým "evropským hodnotám", nadnárodním korporacím a jim sloužícím politikům.

   Udělat z naší země kolonii za jednu generaci, to se snad nepovedlo nikde na světě. Jsme zase v něčem první...

   Čeká nás dlouhá cesta nového národního obrození.

   Smazat
  3. Naprostý souhlas. Havlovo dědictví plně ovládlo školství a tedy mládí a tím naši budoucnost. Havloidní generace se už plně hlásí o své místo na slunci a my s tím už těžko něco uděláme. Příští prezident už bude určitě odpovídat požadavkům této pomatené generace.

   Smazat
 8. Važme si toho, že je tady alespoň tel. ČT a SEZNAM, kde se nebojí říct pravdu o Rusku, Babišovi a o hradním zlodědkovi. Snad se tuto jedinou demokracii U NÁS nepodaří rudejm proruskejm přisluhovačum zakázat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.45 Jako vtípek poněkud ubohé... Jako hnědá propaganda tristní. Pozdravujte od mé hole Herr Posselta.

   Smazat
  2. ...jo, a také pozdrav vašemu panu učiteli Goebbelsovi.

   Smazat
 9. Pro Anonymní14. května 2019 11:45 Ty máš v dutině na krku místo mozku sračky.

  OdpovědětSmazat
 10. Jen je nechte skotačit na náměstích, příjde den voleb a mlčicí většina přijde volit a zvolí. Tak trochu mne inspirují, zda po Zemanovi, by mohla být prezidentskou paní Marie Benešová. Jen kdyby to chtěla, můj hlas byl dostala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marie Benešová prezidentkou,no to by asi naši skvělí demokrati emigrovali strachy,mě by se to moc líbilo,hlas bych ji taky dala.��

   Smazat
 11. Tak neváhejme a založme stranu Benešová na Hrad, to bude teprv TÓČO.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.