Reklama

pátek 10. května 2019

CO CHCEME? - Ivan David popisuje program strany Svoboda a přímá demokracie pro nadcházející volby do Evropského parlamentu (VIDEO)

10.5.2019  SPD a Nová Republika   (8 minut)

Co opravdu chceme:
SPD chce fungující demokratickou společnost. Evropu suverénních států bez cizího vměšování. Na tom, co oboustranně prospěšné se státy dohodnou. Není nutné, aby se jako v Evropské unii, slabší museli podrobit diktátu silnějších, za nimiž je třeba vidět nadnárodní korporace. Nemáme shodné zájmy se státy, které v Evropské unii dominují. Garantem ochrany zájmu občana je národní stát, ve kterém budou občané právem cítit oporu a současně budou cítit spoluodpovědnost za další rozvoj, protože se budou podílet na rozhodování o nejdůležitějších věcech veřejného zájmu.

Mluvím-li o národu, mám na mysli politický národ. To je komunita lidí, kteří sdílejí zemi v jasných hranicích, jeho hodnoty, historický odkaz a ctí jeho zákony. Na původu nezáleží. K politickému národu naopak nepatří ti, kteří nectí naše zákony. Proto potřebujeme hranice. Ne proto, abychom nemohli ven, ale proto, aby ne každý mohl dovnitř.

Hranice mají být průchodné pro občany respektující práva, ne pro ilegály. Hranice mohou být krátkým zdržením pro slušné občany, musí být neprostupnou překážkou pro lidi, kteří nerespektují zákony.

Těch mudrců, kteří bojují proti hranicím bych se rád zeptal, jestli mají oplocený pozemek a proč. A jestli mají trvale odemčený byt. Paní Merkelová imigranty k sobě domů také nepouští.

Národní komunita musí, pokud chce přežít, sledovat zájmy občanů. Eurokomisař z druhého konce světadílu k našim zájmům těžko bude přihlížet, zvláště když je placen za to, že k nim nepřihlíží. Ukládají nám povinnosti údajně pro naše dobro, ale náš názor je nezajímá.

Slovenský europoslanec Richard Sulík se ptal v plénu Evropského parlamentu předsedy Progresivních socialistů - druhé největší frakce Pittelliho: „ Co když občané našeho státu nesouhlasí? Mají vlády ignorovat vůli svých občanů?“

Odpověď Pittelliho: „Pokud se státy dobrovolně rozhodnou vstoupit do EU, zavazují se respektovat všechna její rozhodnutí...“

To je návod šéfa socialistické frakce, se jak mají podle něj mají chovat europoslanci. Mají ignorovat zájmy obyvatel vlastní země. Podle toho, jak hlasují to vypadá, že se drží tohoto návodu.

Je to jako kdyby každý, kdo dobrovolně vstoupil do manželství musel do smrti snášet jakékoli násilí od partnera. Před násilím mezi partnery nás aspoň chrání zákony, před nařízeními Evropské komise nás nechrání nic.

Co lze očekávat od poslanců většiny stran v našem parlamentu, kteří brání občanům, aby se v referendu vyjádřili k setrvání v Evropské unii.

V poslanecké sněmovně je u vchodu na zdi umístěn zásadní citát z Ústavy ČR, že všechna moc pochází z lidu. Nikde jsem neviděl nápis, že všechna moc pochází z vládní koalice. Oni si prostě nepřejí, aby se jim do rozhodování pletli občané.

Všichni mluví o tom, že Evropskou unii je třeba reformovat. Je to jasné přiznání, že nefunguje k našemu prospěchu. Ostatně o reformách se mluvilo už dávno a před každými volbami znovu. Kde jsou ty reformy? Tito reformátoři se rozhodně nepochlubí tím, že žádných reforem nedosáhli. Sliby reforem jsou naprosto lživé. Evropská unie je konstruována tak, aby reformy nebyly možné.

Co tedy chce SPD v Evropském parlamentu dělat?

Především vždy co nejdříve informovat českou veřejnost o všem, co se na ni chystá. A vedle toho prosazovat pozměňovací návrhy, které by mohly mírnit škody z akcí prosazovaných Evropskou komisí. Europoslanci ani členské státy totiž právní normy navrhovat nemohou. To mohou jen nikým nevolení evropští komisaři.

Uvedu jen nejdůležitější body:
SPD rozhodně odmítá směřování Evropské unie k unitárnímu superstátu, tak jak to už probíhá zasahováním Evropské komise postupně do věch oblastí našeho života. Odmítáme likvidaci národních států tím, že jsou podrobovány bruselským zákonům a tím zbavovány své samostatnosti.

Podpoříme úsilí o zrušení Lisabonské smlouvy, která zejména znamená, že jsme vždy přehlasováni většími státy.

Odmítáme řízenou masovou migraci osob, které se nemohou uplatnit na pracovním trhu a nejsou schopny a ochotny se přizpůsobit našim normám chování.

Odmítáme evropskou armádu a policii.

Odmítáme poloviční mzdy za stejnou práci a při stejných cenách.

Odmítáme dvojí kvalitu potravin a spotřebního zboží.

Odmítáme přijetí eura, které by ještě více svázalo naše hospodářství.

Odmítáme, aby nám Brusel určoval, na co musíme použít eurodotace, které nám laskavě vrátí, z toho, co platíme, navíc musíme projekty spolufinancovat a po skončení podpory platit z vlastního rozpočtu. Vynakládáme tak vlastní peníze na realizaci cizích nápadů.

Odmítáme šílené energetické projekty, které nás poškozují a budou poškozovat.

Naopak podporujeme spolupráci na základě vzájemné výhodnosti, a to například v oblasti dopravy a energetiky, v boji proti terorismu a organizovanému zločinu a v oblasti vědy a vzdělávání.

Podporujeme uplatnění práva všech občanů Evropské unie rozhodovat o všech důležitých otázkách v referendu.

Pokud nepřijdete k volbám, prosadí se zase jenom ti, kteří jsou nadšeni každým novým nápadem z Bruselu a kteří obelhávají veřejnost sliby reforem.

Podle preferencí politických stran je předpoklad, že budu za SPD zvolen, ale potřebujeme, aby nás bylo víc. Proto prosím, podpořte SPD ve volbách!

12 komentářů :

 1. Naprosto souhlasím s programem SPD:

  Středověká islámská ideologie je neslučitelná s evropskými hodnotami!:

  http://svobodnenoviny.eu/stredoveka-islamska-ideologie-je-neslucitelna-s-evropskymi-hodnotami

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VŠECHNA MOC POCHÁZI Z LIDU A MY VÁM JI UKRADNEM!

   Systém se samospádem vyvinul jako nechutná iluza prý občanských svobod.
   Namisto toho jsme za všech stran terorizováni,vadnýmo zákony a vrcholem se má stát předáni naši suverenity Evropské unii,která žádným státem dnes neni,ale stane se jim poté co náš Parlament už dnes se vyznamenávajici odsouhašenim zákona o NAŠEM čr policejnim státě v čisle § 141/1961 Sb § 7b prý stejným jednomyslným schválenim!!! předá naši suverenitu EU a pak už ani SPD doktor nepomůže nikomu s léčenim,protože bude Český národ fungovat solidárně jako nebožtik..

   Budeme si muset jako občané cHtit v republice včas vybudovat mechanismus,který zajisti,aby rozhodnuti Parlamentu byly v souladu s vůli občanů včetně permanentni kontroly zajištované občany voliči v rozsahu

   OBČANSKÉ VARIANTY PŘIMÉ DEMOKRACIE JEJIŽ VARIANTY UŽ ÚSPĚŠNĚ A AKTIVNĚ FUNGUJI V TZV ALTERNATIVNICH WEBECH,KTERÉ NYNI UŽ NAHRAZUJI PROLHANÝ JAKÁSI CIZI MAINSREAM.

   To je obsaženo i v článku č.2. NPV

   Sledujte návrhy i ČSV tj Společnosti avantgardy VOLIČŮ A NYC SE FÁM NESTANE NO NI?

   Smazat
  2. Všechno ukrást,penize i moc občanů voličů a pak se ti lapkové vysměji podvedeným sedlákům,bojujicim u Chlumce,že jsou pitoémi jak parnik to je cilem námi zvolených podrazáků,kteři si tutometodu přivezli z AMERU,kde se počitá jen to,jak kdo kohoobratně podvede,zbohatne tim a ostatni na to vali bulvy a tleskaji.

   ON JE BOHATÝ A JÁ SE MOHU Z TOHO TLESKÁNIM POSRAT!

   Smazat
  3. Dost by jsem se jako občan začal chechtat,kdyby toho filutu Okamuru v rámci boje o voliče a většinu v Parlamentu napadlo,že by nebylo vůbec od věci požadovat do jeho programu vetknout,stejně jako mladi JUZOSI od Kunerta z jmenovkyně SPD v Německu, pořádné zdaněni majitelů velkých peněz připadně jejich znárodněni,stejně se ti boháči topí v ukradených penězich a nevi co s nimi.
   Mohli by se toho chytit i naši mladici a děvčata z pražské kavárny vždyt jejich neomarxismus je postaven na ideologii udělat bordel v republice,aby konečně dělnici,rolnici a vůbc ovčané,pak přijali snáz učení pana Marxe a hezky ty ruiny co ještě zbudou se zase znárodnilo a penize takto ziskané se přeměnily na povoleni konzumace trávy!.
   To by bylo ono pravo a ne zdržovat to až román "Jak se z našich ruin kouři" bude v cajku!.

   Smazat
 2. A ještě jste zapomněl dodat, že odmítáte celý polistopadový vývoj, že litujete "hadráku", že Havla a Gorbačova považujete za zrádce a že za komoušů bylo líp.
  To ať každý jasně vidí odkud vítr fouká a jak to ve skutečnosti myslíte s tou vaší "demokracií a svobodou".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idiote 10:02 - záměrně lžeš a podsouváš! Chceš jen škodit vlastencům, kteří nechtějí návrat jakéhokoli diktátu a totality, tentokrát z Eurosojuzu!
   Oni čtenáři Nové republiky vědí velmi dobře, jak to je a co SPD chce. Ty jsi jen nenávistný pitomec, krčící se ve stínu anonymity.

   MM

   Smazat
  2. Tak o "hadráku" už má každý rozumný člověk svoje mínění, že to byla organizovaná změna režimu, pod taktovkou StB, s nasazenou, dopředu připravenou figurkou jménem Havel, mnohými považovanou za vlastizrádce, atd. Nikdo neříká, že za komoušů bylo líp, to říkáš ty.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10:22
   Ty si čti Jakešovi vzpomínky a zalkni se u nich.
   Jakeš je již historie, ale Juncker je realita, která nás musí zajímat, neboť nás ohrožuje. P.K.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 10:02 Tak to se velice pletete dokud se jen vyřvávalo spojenci eu ať žije kapitalismus. Bylo mě to ukradené chce to většina tak co se budu rozčilovat. Ale aby nám vzali Český stát a islamizovali ČR je nepřípustné. A tažení na „zlé" Rusi to samé.

   Smazat
  7. Nanávistné, hloupě zavilé urážky spolubesedníků, kterým je podsouváno, co si myslí a jací jsou, redakce maže.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.