Reklama

pátek 3. května 2019

Demokracie EU: Prezident Juncker odhalil, že nedovolí euroskeptikům pracovat v Evropské komisi, bez ohledu na volby

Jean-Claude Juncker 
3.5.2019 SvobodnéNoviny
EU zajistí, aby euroskeptickým kandidátům byly zablokovány vstupy na nejvyšší místa v Bruselu bez ohledu na výsledky květnových voleb, pochlubil se šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker.


V rozhovoru s polskými médii, Jean-Claude Juncker odmítl myšlenku, že by prudký nárůst volebních preferencí pro národní populistické strany zpomalil pokrok globalizačního procesu integrace EU.

„V těchto volbách, ti, kdo podporují pošetilý nacionalismus, za to zaplatí cenu,“ vyhrožoval předseda Evropské komise. „Nikdo to neví, ale minule jsem odmítl kandidatury šesti komisařů, které mi předložili národní vlády“.

„Mějte na paměti, že vlády pouze navrhují komisaře. Je to prezident Evropské komise, který je přijímá a rozděluje jejich odpovědnost,“ pochválil se nevolený byrokrat.

V rozhovoru s polským deníkem Rzeczpospolita, Juncker se vysmíval, že ať národní vlastenecká vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) vyhraje v listopadu národní volby nebo bude poražena koalicí opozičních aktivistů podpořených bruselským establishmentem, Polsko neopustí EU kvůli finančním výhodám, které mu poskytuje.

„Poláci nechtějí být od toho všeho odříznuti,“ prohlásil sebevědomě lucemburský politik, než protichůdně poznamenal, že lidé v západní Evropě „by si neměli myslet, že Polsko je v bloku jen kvůli penězům“.

Juncker uvedl, že členství Polska v EU je výsledkem toho, že slovanský národní stát sdílí „společné hodnoty“ s ostatními zeměmi EU a dodal, že financování z Bruselu „není darem, nýbrž uznáním rozsahu uskutečněných reforem“ od doby kdy se připojilo k EU.

Během rozhovoru Juncker také hovořil o rozhodnutí Evropské komise prosadit vůči Polsku sankce, pokud jde o údajné opovrhování „demokratickými standardy“ ze strany vlády s reformami, o kterých PiS tvrdí, že je to zkorumpovaný soudní systém bez odpovědnosti.

„Právní stát je základním kamenem EU,“ prohlásil Juncker a uvedl, že „zatímco některé země někdy umožní určitý stupeň nedůvěry, v závislosti na tom, kdo je u moci ve fázi politického cyklu, v němž se nacházejí,“ je přesvědčen, že „za pár let nás tyto problémy už nebudou znepokojovat“
36 komentářů :

 1. Ten podpalovač Afrických prezidentů a jejich chotí,
  věčně dezorientovaný, nacucaný kompas, kterého vždy táhnou za flígr do místa určení, vynálezce daňových rájů (Lucembursko) a ostuda EU J.C.J..

  Nechť nám raději vysvětlí, kdo diktátorsky dosadil do funkce 2. předsedy Evropské rady, "polského" politika DONALDA Franciszeka Tuska, mě neznámé, kašubské národnosti. Stejně jako 1. p.E.r. Hermana Achilla Van Rompuy, belgického vlámského politika.

  Údajně byli POSAZENI dle Lisabonské smlouvy.

  Co znamená v demokracii POSADIT do nejvyšší funkce, bez volebního mandátu od lidu EU? Diktátorská, MAFIÁNSKÁ volba! Dle pravidel sicilské mafie "Cosa nostra" (Naše věc)???

  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muzeme si s klidem predstavit nejmene tri hlavni Niagary penez ,ktere 24 hodin padajici misto vody do... Jeden je na valky,druhy na korporace, hlavne zbrojni a na vybudovani vseho co vybombarduji a pohadkove zisky jsou dokola, protoze zase vybombarduji co postavily atd.. a treti je na zaplavu dluhu.
   Stat ma treba 1 trilion dluhu,ale plati nejen stovky milionu,mozna miliard na urocich ,dale zbroji za stovky miliard rocne, ,ale navic dalsi Niagara penez posila stovky milionu a miliard na :"zahranicni pomoci".
   Treba zahranicni pomoc se sestava z pasovani mezinarodnich teroristu a vyzbrojeni jich, z odevsad dnes do Kolumbie a odtud do Venezuely../predtim treba Lybie, Ukrajina, Jugoslavie atd../.A jejich vyzbrojeni..To se porad opakuje.. Od jiste doby uz Usaci ani jine armady nejsou schopne hajit zajmy "demokratu".Zhruba od Vietnamskych valek.. Proto byli "vynalezeni" teroriste..
   NATO a US armady jsou jiz opotrebovane neustalymi boji behem jejich policejnich akci na ktere nejsou ani vycviceni..teroriste se skryvaji za populaci ale zaroven jsou potreba na udrzeni zisku zbrojnich konglomeratu /pro obe strany teroristy a na ty co "brani nas proti teroru/,, na zakony udrzet populaci vsude v poslusnosti a na valky v zajmu jednoho statu na Str.Vychode..
   Problem je kdyz nekdo verejne rekne co vidi,co si my vsichni myslime atd.okamzite je lyncovan medii a kdyz je politik nebo zastava nejakou funkci ,skoncil...
   Casto se vyroky vymysli ,zkrivi zkomoli a vypukne ohlusujici a na nas vychovny rev, nas poucujici abychom drzeli huby..
   a nekonecne zastupy domorodcu, afroarabu, feministek /Me TOO je vyhradne zamereno na financne silne jedince,take ty ktere je nutno odstranit a nahradit sluzebnymi fanatiky zadnej chudak nemusi mit strach z toho/,davy jich pak oblehaji OSN, EU komisi pro lidska prava a armady advokatu , kteri na tom vydelavaji...Nejprve jde o zhrouceni a jejich strasliveho utrpeni kdyz nekdo neco zavadneho /coz je dnes skoro vse/, rekne.
   S poslednich sil se zvednou a jdou se dozadovat penez a penez a zase penez..Coz jim advokati a soudy dodavaji denne..Tez Lidska prava a nabor do armady prinesl spousty "vojaku a vojacek' kteri se tam dostanou za ucelem dostat od soudu spousty penez zadarmo. Kdyz jim prava byla uprena. /tak napr. mnohonasobny bestialni fanaticky islamsky terorista ma narizeno od soudu,ze nesmi byt z EU vyhozen. Jeste se hodi. brzy jeho zlociny zakryji jine casto horsia je zase na nas vypusten...Casto jako milionar,kdyz byla jeho lidska prava /spise prava bestii/porusena, Jde o to aby afroarabove a feministky ziskali tez moc financni.
   Dale se vsude opakuji Sudety. mensina s pomoci miliard odevsad vytvori stranu a ta jako v byvale CSR ziska vetsinu kresel v parlamentech..Sudetska strana byla nejsilnejsi stranou u nas..
   Nahlednuti do dalsich utrpeni v dennim tisku ukazuje jake zabavy pestuji vojaci a jak se pripravuji na boj s nepritelem.. Soud se odehral kdyz jeden milous narval flasku do druheho milouse ..
   Milous agresivni byl ale "soudem"osvobozen. To je jen jeden priklad pro se Kreml a Cina uz neboji vojsk NATO a dalsich. Miliardy penez jak se ukazuje uz vubec nic nezlepsi ani tu smradlavou degeneraci nezastavi.
   A naopak...

   Smazat
  2. A naopak , muzeme byt vdecni na moment za takove Junckery,Merkely a Macrony /ani jeden z nich neni normalni a svymi skutky ukazuje ze jsou mimo
   "soutez" !,tedy,ze nejsou obvyklimi silenci, kdy jejich silenost my muzeme z naseho lidskeho hlediska nejak pochopit a kteri tak SPOLEHLIVE presvedci kazdeho , kdo by jeste vahal.. Dle jejich skutku vidime, ze nemohou byt lidmi jako jsme my a ze se vymykaji ,jako byl Hitler a nacisti /predtim germani a Wilhelm a jeste predtim dalsi/..."vyjimecni"!! a nepochopitelny svoji nelidskou a nepochopitelnou bestialitou..
   Presvedcuji nas o tom,ze je nutno je svrhnout a nikoliv volbami , jinak svrhnou svet a nas brzy do zahuby , to je jedina jistota dnes...
   Jenom jejich neschopnost nas zachranuje dodnes..

   Smazat
  3. 6:07 +6:16 - Velice dobré, odkaz na platformu by nebyl?

   Smazat
  4. Pan P. 14.32 diky ale , nerozumim co myslite platformou..?

   Smazat
  5. 4:06-platformou myslím množinu lidí podobného názoru sdružených volně nebo organizovaně až po politickou stranu.

   Smazat
  6. Moc starej /lituji/, na tyhle veci /a tak bez budoucnosti/, kterejch mam dost za sebou..
   Vas Pavel Prucha

   Smazat
 2. To je k nevíře!To by u nás nevymyslel ani Pirát Hřib!Je tento šašek podpalovač k pláči nebo k smíchu ��?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drobným písmem si k žánklódovi poznamenejte, že byl asi 22 let šéfem Gladia v Beneluxu a byl po tu dobu vyšetřován parlamentním výborem, například kvůli tzv. brabantským vraždám.

   Nakonec činnost výboru uzavřeli, protože žádný z policistů, kteří se na vraždách podíleli nechtěl vypovídat (byli by ho - vypovídajícího - zavřeli) a žánklóda povýšili na jeho současný post, kde se ho každý bojí.
   Stačí se podívat na záběry z NATO, kde ho Poprašenko musí valit na pupku před sebou. Všichni dělají, že se nic neděje.
   Test.

   Smazat
 3. Pryč z korporátního fašismu.

  OdpovědětSmazat
 4. Nemáte kolektivní libido? Polibte násosku, uzdravíte se:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201905039791180-juncker-oznacil-za-problem-eu-skutecnost-ze-evropane-ztratili-kolektivni-libido/

  OdpovědětSmazat
 5. Vyslechli jsme slovo pravého to demokrata.Poučné. Před pár minutami vystoupil v čt Hami. Také takový pravý demokrat ve společnosti dalšího demokrata, vrchního čučkaře. Mohu tyto demokraty ujistit, že patrně nejen mému pevnému ideovému posstojí zcela dostačuje poslech české televize a nepotřebuji k němu poslech televize ruské, která u nás stejně není dostupná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruské televiyní stanice jsou skoro všechny dostupné na internetu.
   Čínské také.
   Russia 1 je dostupná na kabelu O2.

   Smazat
  2. Poznamka. Demokrati jsou dnes fasisti. A jeste daleko horsi veci provadeji tajne a chystaji..To je treba vedet.

   Smazat
 6. Juncker je hajzl a dement. Hitler také spáchal sebevraždu.Možná si tento dement protáhné prochlastanou kebuli kulkou nebo že by použil jed nebo skok z výšky bez padáku ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačil by Kalouskovo padák tzv. Meteorit.

   https://uloz.to/!9qJl3i0OVGTe/kdepak-ta-vlasta-hnizdo-ma-most-ne-dycky-mirov-kdepak-ta-vlasta-hnizdava-kdy-bude-soud-kdy-nahradi-zpusobenou-financni-skodu-cr-kdy-pujde-sedet-kam-ji-top-09-uklidila-bony-a-klid-2-avi-mkv-mp4-jpg

   Smazat
 7. Tenhle notorický alkoholik by měl skončit na záchytce a ne si ciíntat kravatu totalitní terminologií.

  OdpovědětSmazat
 8. Tenhle hnusný ožralý diktátor naštěstí končí holt si musíme pomoc sami a volit vlastenecké strany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Eurodemokrat Drunker se svojí bandou dostane od voličů v Eurovolbách pořádně na zadek!

   Smazat
  2. 22.34 Ale Sálese nezajímá, jak dobytek v maštali volí... On rozhodne, jaká je Boží vůle.

   Smazat
 9. Tento EU posel
  pro nás je jen osel.
  I když občas zahýká
  nesmí vzniknout panika.

  Ať si voli volí krávy
  my volíme radikály.
  Pro Evropu národú
  pro národní obrodu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přidal bych sloku...

   Juncker, to je kopyto
   už má zase vypito
   málem spálil prezidenta
   co to tam mají za dementa

   :)

   Rudý škorpión

   Smazat
 10. Naprosto v pořádku, k čemu jsou destruktivní živly. Ve vedení mají být pouze konstruktivní lidé, a ne negativní programy.

  OdpovědětSmazat
 11. 17:20 chápeš to správně, soudruhu. Ještě je třeba zmínit demokratický centralismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč hýkáš, oslíku 18:43?

   Smazat
  2. 18:43- jen doladit zpětnou vazbu odvolatelnosti nezávislým Senátem. A samozřejmě složení Senátu a jeho obměnu! Strany zrušit, Senát dle složení obyvatel(etnik). Systém prezidentský, ministerský, je již podružný, království nedoporučuji.

   Smazat
  3. PS. máme na to cca 5-10 let, než nás ovine svět Orwella.

   Smazat
 12. To ani nepotřebuje komentář. Sbalit kufry a pryč z toho pomateného spolku. Do země se nepropadneme.

  OdpovědětSmazat
 13. Myslím, že by Gusta Husák, kdyby se probudil a zjistil, že jak předpověděl jsou brambory dražší než banány a že nám vládnou takovéto nuly z Bruseli, tak by asi smíchy umřel nadobro. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tchýně z urny by také zavřeštěla "JÁ JSEM TO ŘÍKALA!

   Smazat
 14. Bylo by hezké,pokud by se podařilo pověsit Junckera jako Mussoliniho a po kapkách by pomalu končil pro výstrahu ostatním.

  OdpovědětSmazat
 15. https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/benito-mussolini.A150426_235439_vojenstvi_kuz

  OdpovědětSmazat
 16. Tchýně a Juncker maji vždycky pravdu a myslí to s námi dobře.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.