Reklama

středa 1. května 2019

Diskusní večer: Politické neziskovky přetvářejí svět.

1. 5. 2019
viz také: http://www.protiproud.cz/politika/4404-politicke-neziskovky-dobyvatelska-mocnost-ci-okupacni-sprava-lustracni-zakon-na-cizi-agenty-klaus-ml-budu-pozadovat-nula-penez-pro-ne-ze-statniho-rozpoctu-akce-dost-v-eurovolbach-okamuru.htm
https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/%C5%BEiv%C4%9B-politick%C3%A9-neziskovky-p%C5%99etv%C3%A1%C5%99ej%C3%AD-sv%C4%9Bt-maj%C3%AD-k-tomu-mand%C3%A1t-akce-dost-2942019-b/387416492102211/

18 komentářů :

 1. Milí nespokojenci s mazáním, nevšimli jste si, že žijeme v kapitalismu a že se dobýváte do soukromých stránek, na kterých se vaše názory míjejí s jejich zaměřením. Pochybuji, že tyto stránky financujete.

  Zřejmě je ve vás naakumulován značný protestní potenciál nebo protestní energie. Já a vy platíme veřejné sdělovací prostředky jako ČRo a ČT. Rád bych viděl pana doktora Davida častěji na televizní obrazovce se stejnou frekvencí jako vaše zástupce. Také mi překáží současní moderátoři, na jejichž místech by rád viděl někoho, kdo straní komunistům jako ostatním. Zkuste současný totalitní režim změnit na demokracii.

  OdpovědětSmazat
 2. Žijeme v gangsterismu a u gangsterů tě přijde zabit tvůj přitel,kterému důvěřuješ a tak si ziska gangster respekt strachu.
  Ne nadarmo vznikaji prvni odhaleni a tento špinavý systém začiná pukat a my se tu učime odporu!

  OdpovědětSmazat
 3. 23:02 - Toto nejsou stranky soukrome, kdyz se vystavuji
  svetu na obdiv a k ovlivneni ! Soukrome strategie a pletichy se vyrizuji v kavarne SLAVIA vedle divadla.

  Toto je FORUM ROMANUM, kde se ovlivnuje verejne mineni ve prospech nejake strany, nebo politicke skupiny.
  Benefit jmenovanym je obrovsky, pri volbach.

  Cim vice cenzury, tim mensi navstevnost a tim mensi prijem.
  Take mensi vliv.
  Vzdy jsem fandil SPD, ale vase strategie vam neprinese uspech !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lulu, ty grafomaniacký hlupče, toto je Forum Romanum i Agora, ale soukromé!!! Pro tebe s tvými pitomými texty tu opravdu místo není.

   Smazat
 4. 1. krok k omezení vlivu

  politických neziskovek je pro mě zcela jasný a v realitě
  české žumpy nerealizovatelný :

  UKONČIT jejich financování ze státního rozpočtu.
  Takže rozebírat, zda mají nebo nemají mandát k přetváření
  světa je mlácení prázdné slámy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je, že politické neziskovky jsou převážně financovány ze zahraničí, finance z českého rozpočtu jsou pro ně kapesné. Postavit mimo zákon, jediné řešení, jako v USA je prohlásit za agenty a tak se k nim chovat

   Smazat
  2. 22:37
   Jedná-li se o realizaci zahraničních investic, tak jde vlastně o podnikání, mají-li cca 200 stalých placených zaměstnanců, pak je zřejmé, že rozsáhlé akce zajišťují dobrovolníci a předpokládám, že zadarmo, nebo formou brigády. Není problém mít pod dohledem akce a jejich financování. Základ k tomu poskytuje na konci roku závěrečná zpráva, ta je zveřejněna na internetu. Je-li vše OK, mohou posoudit kontrolní orgány státu.

   Smazat
 5. VE VIZI INTELEKTUÁLŮ ŠPIČKY VOLIČŮ SE PŘEDVIDALO,ŽE DOJDE

  k otevřené tyranii.Hned v článku 2 a 3 Národniho programu je proto jasný návod jak se maji občané versi občanské přimé demokracie bránit.
  ¨Zásah do srdce Šmejdů byl a je tak silný,že odpovidaji policejnim státem,nasazuji bourače demokracie tzv cenzory nejhrubšiho a sprostého zrna, přičemž drze tvrdi,že jsme vnitro a jeho stranu ČSSD proto prý sami zvolili!

  OdpovědětSmazat
 6. Moc se divím Babišovi že si na ně nedošlápne pak dělají demonstrace proti němu. Ukončit financování a bude po novodobých svazácích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš. To je veškerý problém. Dokud bude premiérem, tak mohou být politické neziskovky i ČT v klidu. Ten dělá vše pro to, aby na sebe zbytečně neupozornil, aby se proti němu zbytečně nedemonstrovalo atd. Je to katastrofa, mít takto zatíženého premiéra.

   Smazat
  2. Dan Katastrofa by byl kalousek,bartoš,fiala a podobní hoštapleři.

   Smazat
 7. Je to řízeno z ciziny, ovlivňují vše, chod ČT i výuku dětí. Petr Hampl sbíral informace o některých neziskovkách, je to silná káva:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-to-rizeno-z-ciziny-ovlivnuji-vse-chod-CT-i-vyuku-deti-Petr-Hampl-sbiral-informace-o-nekterych-neziskovkach-je-to-silna-kava-579890

  OdpovědětSmazat
 8. Hovory na pravici? Tomu nerozumím. NR změnila orientaci, převrátila kabát?

  OdpovědětSmazat
 9. Zákon FARA nutný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nutný možná, ale kdo ho prosadí? V USA ho mají od roku 1938, v Rusku od 2015. Ale to jsou jiní koně než ČR. Snad jedině změnou celé EU. Jenže to je přeci demokratická instituce, ve které má zákonodárnou iniciativu nevolená Evropská komise, nikoliv volený parlament.
   Dobré bude už to, když se podaří zablokovat tu novelu Antidiskriminačního zákona. Vzchopí se Babiš? Podle toho, jak hlasují jeho partajníci i v Evropském parlamentu ... pochybuju

   Smazat
 10. Politické neziskovky jsou vynikající pro lehkoživky. Nemusejí usilovat o voliče, jako to musí dělat politická hnutí, a strany, a přitom můžou do politiky kecat, a ovlivňovat ji. O prachy na záškodnictví se starat nemusejí, dostanou je od státu, a cizích mocností. To se jim to žije, když se ta individua jinde neuplatní, protože žádné hodnoty vytvořit neumějí.

  OdpovědětSmazat
 11. Finta s neziskovkami je geniální.
  Programově se prosazují "vysoké školy" humanitních směrů,zcela stupidních oborů.To znamená,že v současnosti již dokončilo studium těchto zbytečností spoustu "vzdělanců",kteří nemají jinde,než v neziskovce uplatnění.A tak všichni tito mladí "vzdělanci" budou velice horlivě proti jakémukoli omezení jejich financování.A horlivě se svazáckým zápalem budou "školit" na základkách. A je to jako perpetum mobile.Až se "roztok" neziskovek nasytí,tak budou začleňování jako státní úřednický aparát.Budou poslušní a připraveni vždy bezchybně splnit přání "páníčků".
  Technické směry naopak prvoplánově "umírají".Technik se hůř zblbne a navíc nebude ho potřeba.


  OdpovědětSmazat
 12. Politické neziskovky jsou nástrojem EU, k rozvratu evropských demokratických států. Podobně, jako navážení muslimů a Afričanů. Jsou to centra paralelní moci a upevňují pozici liberalismu, který je zdrojem toho rozvratu. Možná by šlo říct, že to jsou centra ideologické moci.
  Chceme-li bránit demokracii, je třeba neziskovky omezovat. Jejich financování, jejich aktivity. Je třeba je označit jako cizí agenty a dle toho regulovat jejich aktivity. Nelze slepě přijímat vše, co nám EU k naší škodě ordinuje. P.K.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.