Reklama

neděle 12. května 2019

Diskuze kandidátů do Evropského parlamentu na DVTV 12. 5. 2019

12. 5. 2019
https://video.aktualne.cz/dvtv/ze-kopeme-do-premiera-pokud-si-to-babis-zaslouzi-tak-ano-rik/r~d677ba7a74db11e9a049ac1f6b220ee8/

10 komentářů :

 1. Moc pěkný článek od pana Davida:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Lidr-SPD-Ivan-David-Islam-systematicky-vyvrazduje-odpurce-EU-mozna-zahubi-Evropu-Feri-je-arogantni-Pavel-Fischer-se-zachoval-jako-prase-A-Kalousek-581007

  OdpovědětSmazat
 2. „Dočetl jsem se, že pánové Jan Hřebejk, Jan Hrušínský a k mému úžasu i dokonce pan Zdeněk Svěrák vydali výzvu občanům, že ten, kdo to nemyslí dobře s EU, tak ať raději k volbám nechodí,“ žasne Ivan Vyskočil a dodává: „V té výzvě je pod textem obsaženo naléhání: ‚nechceš-li volit jako my a jak se líbí nám, tak buď doma!‘. Tak to je od těchto ‚ochránců demokracie‘ takový kopanec do vazu demokracie, že něco podobného jsem ještě neviděl ani nečetl! A znovu říkám: Kdo tady rozděluje společnost? Ne, není to pan prezident, ale právě tito antidemokratičtí ‚věrozvěsti‘! Ale já vás neposlechnu! Já volit půjdu!“ říká na závěr dnešního Nedělního rána rázně Ivan Vyskočil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Ukrajině nezkoušeli Přemluv bábu …, ale doporučovali dětem, aby prarodičům schovali pasport. Ve videu Diesel Show o výborech,

   https://www.youtube.com/watch?v=MzSDncFv8k8

   zeť zalehl pasport babušce pod peřinou pod zadnicí. Bábušce se zjevil ve spaní Brežněv a zároveň předpověděl, že Ukrajina se dostane tam, kde ten pasport je schovaný.

   Smazat
 3. Tyto reci jsou pouze MLZENI !
  Ve sve podstate EU je to, co chtel Napoleon a nebo Hitler !
  Copak si nepamatujete "Ein volk, Ein Reich, Ein Fuhrer !

  A vliv nemate zadny ! Vy NEvolite vedeni EU , ktere je dosazovano !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 4. Rocni prijem poslance EU je 340 000 Euro rocne.
  A zde vidite, proc tato parta pod clankem ma zajem o jeji existenci.

  OdpovědětSmazat
 5. 0:47 daj link na tych 340 000 Euro rocne.

  OdpovědětSmazat
 6. Cokoliv napisi je smazano, protoze se to nehodi !
  h.

  OdpovědětSmazat
 7. Podíváme-li se do nedávné historie, tak nepřehlédneme kotrmelec kulturní fronty ve "světovém názoru". Doby národovců z doby obrození jsou dávno pryč. Stejně jako doba 1. republiky, kdy inteligence - snad mimo právníků - tvořila základ lidského pokroku. I v odboji za nacismu i v poválečných letech a za socíku, i když v té době střízlivěla a oddělovala zrno od plev. Dnes intelektuálové tvoří u nás převážně plevy a v uměleckých kruzích snad skoro bez výjimky. Ale to je ten trik diktatury kapitálu, přitáhnout si korupcí inteligenci a vytvořit z ní poddanou a oddanou střední vrstvu. Zde názorně vidíme, jak mocné je kouzlo peněz a vůbec nezáleží, že byly nakradené jedněm, aby mohly být jimi korumpováni jiní. A korumpovaným nevadí, že jejich peníze pocházeji z nakradeného. Proto ten svět "umělců" u nás tak horuje pro kapitál, své štědré chlebodárce!

  OdpovědětSmazat
 8. Super debata ze které si člověk udělala dobrý obrázek. Dobrý formát, dobré otázky, překvapivě dobrá a nestranná Drtinová.
  Nejvíc bych vraždil toho piráta s jeho žvásty o diktátorovi Orbánovi.

  OdpovědětSmazat
 9. Zajímalo by celou naši rodinu, jak by vypadala stranná paní Drtinová.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.