Reklama

středa 8. května 2019

Diskuze politiků na TV Barrandov

8. 5. 2019
https://www.barrandov.tv/video/153657-arena-jaromira-soukupa-7-5-2019

22 komentářů :

 1. Inu dobré, jen snad napříště vzít také nějakého medvídka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kohopak si najali jako poradce na volební kampaň Sociální demokraté protentokrát? Vypadá to, že nyní předvedou všechny klišé z marketingových pouček. Kandidát musí být vedle klasických charakteristik a vystylování nepřehlédnutelný, ukřičený, asertivní, těžce nad věcí, a musí mít image snadno vybavitelnou vizuálním spojením se zapamatovatelnými dekoracemi.
   Hrnec je to skutečně pestrý, takový rozhodně nelze přehlédnout. Poklice podtrhuje celkovou nápaditost. A pod ní? Nic bych nedal za to, že tam bude zase velké hovno.

   Smazat
  2. 9. května 2019 9:00

   Souhlasím, jenom si dovolím přidat, sosan musí být tuze sebevědomí a řádně zadlužený, polepený od hlavy až k patě, samolepkami EXEKEČNĚ ZABAVENO! Mám na mysli komplet oblečení všech zadlužených sosanů. Kdy mi nejde na rozum, jaké vztahy mají EXEKUČNĚ, zadlužené strany např. ČSSD a ODA!

   Nenormální vztahy s bankami, kdy dostávají další a další úvěry, ODA ani svůj gigantický dluh za Žantovského, Daniela Kroupy atd. ani nemusela vracet? Žádná exekuce se rovněž nekonala, klientelistická MAFIE, která sama matlá exekuční a jiné zákony pro občany České republiky!?

   Ramón

   Smazat
  3. Michal Šmarda (ČSSd), zaměstnání nula, celoživotní straník! No tě péro?

   Tak sosani mají dalšího zbytečného kašpara, žvanící hlavu, nechápající význam slov ČSS(d), kolaborující s KSČ v NF za socíku o níž určitě "netuší" (!), maturoval v roce 1993 a hned do ČSSD, cucák, dle jeho verbálního odporu ke komunistům, který jim zaručeně "přidá" voliče.

   Mrňavý, drzý Napoleon s hubou roztlemenou na Cuketu na štorc, všem skákal do řeči jako buran. Chudák to tričko musí být navlečeno na údu.

   Ramón

   Smazat
 2. Soukup si šplhnul s těmi Nočními vlky:

  https://www.barrandov.tv/video/153639-duel-jaromira-soukupa-special-6-5-2019

  OdpovědětSmazat
 3. Dobrý den pane doktore Davide. Je škoda, že se necháte válcovat. Jste distingovaný člověk a politika vyžaduje i tak trochu i dravce. Díval jsem se na demonstraci, kde Vás zase válcuje kolega Hanz Hrnčíř. Zejména před kamerou a objektivem. Přeji Vám mnoho úspěchu v EUROVOLBÁCH.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono až bude v Bruselu, tak je důležitá jeho inteligence a hlasování podle programu SPD, ne dravost před kamerou.

   Smazat
  2. 11:10
   Píšete hlouposti. K úspěchu v politice (nejen) je potřeba hlavně charisma, schopnost přesvědčit a strhnout pro svou myšlenku ostatní.

   Smazat
  3. Naopak, ať pan doktor je takový, jaký je. Je věrohodný a autentycký. Roli vyvolávače na matějďě ať nechá jiným. Naopak mu sluší rozvaha a slušnost.

   Smazat
  4. David by rozhodně neměl stále kráčet dole jen, měl by konečně začít také stoupat vzhůru, k výšinám! Nemusí až tam, kam jen ptáci mohou ... stačilo by aspoň nad úroveň popelnice! - https://i1.imageban.ru/out/2019/04/17/a99289c81eda004f7104ba8103ca2735.jpg

   Smazat
 4. David nemá žádné charisma, celou dobu se neusměje jen se mračí, dává oči v sloup, je nevýrazný, neprůbojný, nemastný, neslaný. K jeho štěstí mu ale udělal Okamura obrovské promo, tak se do EP i tak zřejmě dostane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ha ha srandisto pan David charisma má určitě větší než kalousek,fiala,hamáček nebo umaštěnej bartoš.

   Smazat
  2. Tady je pochvala pro pana Davida jinak pokud nepůjdou lidi k volbám uspěje stop09:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Sarka-Nova-Jedina-sance-jak-zachranit-zbytky-naseho-statu-je-czexit-A-klidne-tvrdy-580795

   Smazat
  3. A bude tam jen dalším darmožroutem na hovno ...

   Smazat
 5. Jestli skákání do řeči, potištěné triko a medvídek jsou projevem charisma, tak země je placatá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako jediný přišel do TV s agresivním charismem hastroše.

   Smazat
 6. Lidi pojďte k volbám a pomožte lidem ve Francii,Itálii,Anglii,Rakousku,Maďarsku-potažmo celé Evropě.EU je 4.ŘÍŠE zla řízená z Bruselu.Pokusme se to změnit!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Já volím ČSSD ! největší soudružské fašistické zlo ,do pekel!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to je za zoufalý výkřik? Tak koho volíš, popletenče?

   Smazat
 8. Koho myslíš ? Hamáčka a jeho soudruhy ani fašisty ne!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.