Reklama

úterý 7. května 2019

Hákový kříž nad ukrajinskými pozicemi

Jan Urbach
7.5.2019 VašeVěc
Příslušníci ukrajinského pluku „Azov“ vyvěsili nad pozicí na styku s Doněckou lidovou republikou v obci Marinka vlajku s hákovým křížem. Dokumentuje to videonahrávka pořízená z doněcké strany.Pluk Azov – známý sympatiemi k nacistické ideologii - byl do obce přesunut před několika dny. Po promítnutí dokumentárního videa orgány Doněcké republiky někteří Kyjevu stranící novináři začali hovořit o proruské provokaci. Nicméně podle názoru novináře německého listu „Bild“ Juliana Röpckeho, který dlouhodobě prezentuje prokyjevské a protiputinovské názory, není nahrávka fake news. Na svém účtu na Twitteru napsal: „Všem, kteří tvrdí, že je to ruská propaganda, fake nebo, že to není Marinka. Nesouhlasím“. Své tvrzení dokládá i fotodokumentací. Ukrajinský pluk Azov zpočátku fungoval jako dobrovolnický batalion hlásící se k neonacistické a neobanderovské idelogii. Později byl přeměněn na pluk a je součástí oficiální ukrajinské Národní gardy. Vzhledem k neonacistickým vazbám příslušníků pluku Azov Kongres USA rozhodl, že prostředky poskytované USA Ukrajině nesmí být tímto plukem využívány.23 komentářů :

 1. Kámoši europoslanca nácka Štetinu... Tak sa nam EU parlament "pekne" fašizuje...

  OdpovědětSmazat
 2. Štětináči,Štětino ! Do roka a do dne zůčtujem s tebou

  OdpovědětSmazat
 3. Perfektní, zbývá ještě nějaká SS divize, název pluku Azov je málo. V této zemi je zakázána propagace nacizmu, ale rvát miliony do jeho rozvoje na Ukrajině tu možné je, ba dokonce žádoucí. Výběr našich zahraničních kámošů je tedy fakt luxus, sudeťáci, nácci na Ukrajině a všechno ušlechtilé spolky, hájící tradice.

  OdpovědětSmazat
 4. A tento "demo" stát chce do Evropy. Rychle zdrhnout, jako to udělala Velká Britanie.

  OdpovědětSmazat
 5. Nic nového pod sluncem. Od samého začátku konfliktu na Ukrajině je poukazováno na projevy fašismu a nacismu ze strany těchto válčichtivých vygumovanců. Runy, symboly, projevy, oblečení, výkřiky, nápisy aj. To vše je pro Evropskou elitu neviditelné. Jako by to nebylo. Důležitý je jen ten směr. VÝCHOD. Udělat to východ směrem na západ, bylo by to nejen viditelné, ale i stonásobně větší. Taková je ta slepota prozápadních zmetků…
  J.C.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vsechne se opakuje , akorat to neni nekdy dobre videt.
   Saddam byl velky pritel a potom zase velky nepritel..
   Teroristi byli velkej nepritel a za chvili zase pritel..
   Fasisti, nacisti m hitlerovci byli velkej nepritel zidu ale ted se zase hodi a jsou zase velkej spojenec...

   Smazat
 6. No jo to je následek práce fašistů s Českou občankou a západních „spojenců".

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stale to tvrdim že pacientom psychiatrie by mali davať len klavesnice s azbukou alebo ešte lepšie s činskymi znakmi , lebo potom vypisuju take ujoviny ako aj ty..:D

   Smazat
  2. A zavrieť ich do gumenej klietky aby si pritom písaní ako sa v rusofóbnom kŕči hádžu o zem, neublížili. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 8. Proč teda snimi nenaložit jako s fašisty ? :-)

  OdpovědětSmazat
 9. 9:21 píše,že je odpůrce nacistických ideologií. Současně píše "a co má být,jaké symboly používá hrdý prapor Azov".
  Měl by si v hlavě srovnat,jestli chce být nacista nebo antinacista. Obojí dvojí být nemůže.

  OdpovědětSmazat
 10. 9:21 je ten primitiv, který tady blábolil o imaginárních tankových svazech NATO na Urale, masovém vraždění Rusů a zabrání jejich země. Je steně pitomý jako Štětina a spol. Co to bylo za "humanismus"a "demokracii" je plný internet. Každý se může podívat. Za ten boj proti té hydře šli v Norimberku představitelé německé armády Keitel a Jodl na šibenici. Ale pitomeček místo blábolení tady může jít Azovu pomoci. Uvidíme, jakou bude zpívat až Rusové udeří. A oni udeří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úder bude záviset na počtu vydaných ruských pasů. Ale určitě přijde. Například v okamžiku napadení Venezuely.

   Smazat
  2. Toho dementa 9:21 je třeba odchytnout a předat ho Rusům. Ať pozná co je to posrat se medvědovi v rukách.

   Smazat
 11. Němci se šest let dopouštěli násilí na Češích, srovnávání s odsunem je demagogií, říká archivář... Předpokládám ale, že v zemích někdejšího Sovětského svazu, v Polsku či Srbsku, bude vnímání druhé světové války intenzivnější, už proto, že se tam Němci dopouštěli plošného vyvražďování a ztráty na životech byly tak velké, že se dotkly v podstatě každé rodiny. Němci tam stříleli lidi na potkání jako králíky,
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/nemci-se-sest-let-dopousteli-nasili-na-cesich-srovnavani-s-odsunem-je-demagogii-rika-archivar.A190506_161323_ln_domov_mber#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_domov&utm_content=main

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a kdo tam ty nacisty opět podporuje, není to náhodou opět Reichstag co ????

   Smazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=5kOV4o1oTLQ&t=1495s

   Smazat
  3. Vono se to strida ,ze jo ?
   Tenkrat byli germani fasisti/nacisti do jednoho /kdyz vrazdili a masakrovali v Sudetech a vsude v zajmu Hitlera/, no a dnes jsme pro zmenu fasisti my !!!, protoze jsme jim tenkrat /to nevadi ze to bylo tenkrat , hodi se to velice , jako spina ,ktera se ted hodi hodit na nas/,strasne ukrivdili, dale ze jsme je kdysi poslali tam kam porad chteli a kriceli , domu do rise k Hitlerovi!!/ Aby jsme konecne pro jednou meli svatej klid vod nich/,ale chyba lavky...Tak ,co se dnes nehodi z drivejska ,to se snadno vyskrtne a neni!!

   Smazat
 12. Ježek napsal krásnou skladbu Evropa volá, proč někdo dnes nesloží něco podobného na téma Evropa mlčí ?

  OdpovědětSmazat
 13. Ukrajinští nacisti jsou kamarádi Mirdy Kalouska. Sám se k nim hlásí a byl je navštívit i v pražském špitále, kde si lízali rány od Delbaceva.
  Mirda jim chtěl prodat nějaký padáky co mu zbyli z jeho "operace" na obraně. Náckové prej nechtěli obchodovat
  Nevděční parchanti. Vždyť Mirda je jejich táta..

  OdpovědětSmazat
 14. A čemu se divíte? Na Ukrajině byl probuzen do života nefalšovaný nacismus, kdysi reprezentovaný banderovci. I u nás oslavujeme nacistickou armádu Vlasovců, která bojovala po boku esesáků a wehrmachtu proti občanům SSSR - aby posléze "osvobodila" Prahu! Údajně podle výkladů našich lžihistorků bojovala proti Gruzínci Stalinovi!!! Tak takové srandičky šíří i ČÉTÉ s Moravcem - Emánkem a jeho nakopírování druzi. Moraváci, nejde o lidi z Moravy, ale o lidi spojené s MOREM!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.