Reklama

pátek 17. května 2019

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové: Jste největší kriminálnice a nejvíce opovrhovaná spolková kancléřka, kterou musí německý národ trpět

Silvana Heißenberg
Silvana Heißenberg
17.5.2019 FB autorky
V lednu byl Silvaně Heissenberg uzavřen účet na Faceabooku díky zákonu Heiki Maase, který zároveň vstoupil v platnost. Silvana Heissenbergová je německé herečka. V Německu to pomalu vře. Jmenovaná umístila na Facebookové stránce Merklové následující článek:


Jste největší kriminálnice a nejvíce opovrhovaná spolková kancléřka, kterou musí německý národ trpět. Importovala jste záměrně a protiprávně do naší země teror, válku a smrt prostřednictvím ilegálních azylantských příživníků, statisíců žoldáku, teroristů IS a dalších těžkých zločinců. Dle čl. 16 ústavy nemá v Německu nikdo nárok na azyl, kdo přichází z třetí bezpečné země, takže všichni Vaši hosté jsou v Německu ilegálně. Porušila jste také protiprávně a svévolně Schengenskou a Dublinskou smlouvu.
Při převzetí úřadu jste přísahala “Odvrátím od německého národa veškeré škody“, ale denně konáte pravý opak. Nemáte za úkol se starat o potřeby „všech občanů“, ale pouze o BLAHO NĚMECKÉ-HO LIDU, jenom to bylo Vaším úkolem; nejste nic jiného než zaměstnankyně NĚ-MECKÉHO NÁRODA, neboť veškerá moc pochází z lidu, nikoliv od Vás.

Vy jste se vůbec nestarala o potřeby Němců. Záměrně jste rozdělila národ a proti sobě poštvala a zničila celé rodiny.


Nám Němcům se daří jako nikdy?

Kvůli Vaším ilegálním hostům musí být veřejné podniky masívně chráněny oplocením a policií se samopaly. Vaši hosté páchají denně násilné zločiny. Nyní jsou nutné ochranné zóny pro ženy, které se musí skrývat, aby se nestávaly oběťmi sexuálních přepadení od VAŠICH NEZADRŽENÝCH HOSTŮ, kteří nemají žádné zábrany.

Chudoba starých lidí a dětí nebyla nikdy tak velká. Skoro jeden milion Němců žije na ulici. Pomoc těmto lidem bylo Vaším úkolem, a ne zaplavit Evropu kulturně odlišnými invazory a péči o ně hradit z našich těžce vydělaných daní.

Požadujete respekt?

Vaši povětšině kriminální invazoři, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě jako oběti chráněni před „štvanicí zprava“. Pokud požadujete respekt a máte ještě svědomí, měla byste se za své trestné činy zodpovídat před soudem. Pokud justice neprosadí zákon, postará se o to lid, neboť veškerá moc pochází výhradně z lidu a Německý lid je Vaším šéfem! Vy nejste nikdo. Ještě žádný spolkový kancléř SRN nezpůsobil svévolně Německému lidu tolik škody a utrpení a nebyl tak nenáviděn jako Vy, což musíte zřetelně cítit na každé předvolební akci.

Přeji si jediné, abyste v roce 2018 Vy a Vaši nohsledi byli postaveni před řádný soud a skončili na doživotí ve vězení. Taková velezrada na vládnoucím národě se ještě nikdy v SRN nekonala.

Placení pokrytečtí komentátoři, kteří vám líbají konečník a kteří nejsou schopni řádně a jasně myslet si mohou uspořit podbízivé chvalozpěvy, neboť takovéto osoby nikdo nebere vážně.

Hluboce Vámi opovrhuji a přeji Vám spravedlivý trest.

S hlubokou úctou, díky Vaší Stasi, pouze bývala herečka

Silvana Heißenberg

(Dopis vyšel na FB a kopie se objevují na mnoha dalších místech.)

26 komentářů :

 1. Není co dodat, ale je co řešit a čím dříve, takoví škůdcové budou pykat za své zločiny, tím lépe. Včera už bylo pozdě. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 2. Odvážná, rozumná žena, která se nebojí nahlas vyslovit to co si myslí velká většina myslících tvorů. U nás se vůbec nebojí vyslovit třeba politický názor Princ Hrušinský. Ano, ten princ, který prožil v minulém režimu taková muka a zázrakem tu krutou dobu přežil. Ostatně, co projev tohoto génia, to perla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s článkem i s vámi.

   Smazat
  2. Přesně tak každý nemusí byt zaprodaný jako naši komedianti.

   Smazat
 3. http://pravdive.eu/page/226/b-reklama-nemeckeho-retezce-edeka-zobrazuje-ke-dni-matek-nenavist-k-muzum-video-b

  OdpovědětSmazat
 4. A opět se budou podivovat nad tím, jak je to možné, že se většinově nechali zmanipulovat a přikyvovali sebezničující politice multi-kulti. A nejen tito Němci ...
  Je zvláštní, jak se i kulturní a vzdělaní lidé nechávají klamat, jak se nechávají manipulovat.
  Dokonce i tehdy, když již i na vlastní oči a kolem sebe vidí skutečnost a neveselé důsledky.
  Taková je síla těch za oponou divadla zvaného zastupitelská demokracie a jimi držených politických manipulátorů i všech dalších s nimi spřažených mediálních kulturních pomahačů.
  Co s tím dělat? ...

  OdpovědětSmazat
 5. Dobrý nenávistný pamflet. Není divu, že za takový výron čiré nenávisti byl této "herečce" zrušen účet na FB.
  Tato "herečka" zapomíná, že Merkelová byla opakovaně a s převahou zvolena lidem Německa k hájení jeho zájmů. Takže nenávist této "herečky" je vlastně nenávistí k německým občanům a k jejich svobodné volbě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že byla zvolena jí nedalo mandát, aby se chovala jako diktátor, když bez souhlasu parlamentu a bez ohledu na legislativu EU otevřela hranice SRN pro migranty, místo toho, aby je nechala vracet do první země ve které do EU vlezli. Za to by měla jít jednoznačně sedět. To je spravedlnost, ne nenávist.

   Smazat
  2. 17:17 V tomto ohledu se jednoznačně zachovala jako novodobý fűhrer, když obešla a ignorovala parlament.

   Smazat
  3. Re (17:03):
   Áha!, tak ke svobodné volbě!
   Povšiml si toho úkazu již i Johann Wolfgang von Goethe. Taky Němec ...
   To když odtušil, že „Nikdo není tak beznadějně zotročený jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.“

   Smazat
  4. Opluštil se opět pokouší udělat z černé bílou, za čtverce kruh, ze svobody otroctví a naopak, pokouší se zpochybnit a zrelativizovat všechno.
   Tato taktika ale funguje jen na ty nejjednodušší ovečky.

   Smazat
  5. 18:01 Pro pravdu se každý čertí. Ty ovečko.

   Smazat
  6. noviczech
   ...tak asi před dvěma roky, byla debata na německém rádie s posluchači o politice paní Merklové. A tam jedna posluchačka uvedla, že její známý právník řekl, že paní Merklová porušila 17 paragrafů německého státu! Když je dotyčná začala vyjmenovávat, redaktorka ji přerušila při čtvrtém paragrafu s tím, že tolik času nemají. I když potom najednou bylo času dost na další diskuse.
   Kdo řídí politiku a vždy tím směrem, to už víme!
   No a ještě bod: německá televize přiznala, že veškeré politické debaty s důležitými politiky v přímém přenosu mají dvě minuty zpoždění, v případě, že by se něco nenadálého stalo, či řeklo, posluchač se to nedoví!
   Demokracie plná lží, podvodů, podrazů a vražd! To je obrázek západu! Zatím nás nechají žít, ale s obojkem na krku a BEZ KULTURY! Pro ně člověk nic neznamená, to už se plno lidem oči otevřeli.

   Smazat
  7. Vyjádření této bývalé herečky
   jsem četl již před více než rokem na německých
   stránkách.
   Pokud byste na NR sledovali aktuální dění
   v sousedním Německu, nemuseli byste ohřívat
   už vystydlou polívku.
   Ale protože neovládáte němčinu,
   jste odkázáni k opisování jinde uveřejněných
   zpráv, které jsou obvykle stejně aktuální,
   jako včerejší sněžení...
   Polepšete se.

   (Jdu kolem)

   Smazat
  8. Omlouvám se, že jsme tento článek otiskli podruhé. poprvé to bylo loni. Zde:http://www.novarepublika.cz/2018/10/herecka-silvana-heienberg-pise-merkelove.html

   Smazat
  9. Re (18:01):
   Mýlíte se! Černou fakt vidím jako černou, a čtverec pro mě není kruhem.
   I vás měl klasik J.W.vG. také na mysli, když se zamýšlel nad oním pomíjivým pocitem svobody.
   Ne já, to vy jste obětí ohlupování i svého sebeklamu ...

   Smazat
  10. 17:03 vaše logika pouze nekulhá, ona neexistuje. Nikoli lid, ale voliči zvolili nějakým procentem Frau Merkel a to pod nějakým dojmem formovaným především sdělovacími prostředky Načež Frau Merkel, za vydatné podpory, z nějakého důvodu, prosadila postoj, jehož důsledkem je záplava Německa imigranty. A důsledky nese obyvatelstvo, které nutně dochází k poznatku, že nebylo rozhodnuto správně. A moc, představovaná Frau Merkel toto poznání potlačuje, z neznámých důvodů se snaží v národu škodlivé politice pokračovat a rozhodně odmítá objektivné odpovědnost. Pak je odpor oprávněný a nelze mluvit o nenávisti. Nenávist je reakce iracionální, nepřiměřená, třeba i nesouvisící s podstatou věci. Frau Merkel je za danou škodu německému státu osobně, objektivně, odpovědná.

   Smazat
  11. 19:37 jak víte co a k jaké příležitosti je aktuální a proč si myslíte, že k takovému rozhodnutí je zapotřebí němčina? Nebo jakýkoli jiný jazyk?

   Smazat
  12. 17. května 2019 17:03-ty jses bud placenej agent od pornoherce Jandouska,anebo totalne vygumovany kreten!

   Smazat
 6. To je divný, ženská, blondýna, herečka a tak chytrá! Ona asi bude odbarvená tmavá bruneta, jinak to není možný! Kdypak se nám také rozumně ozvou u nás nějaké chytré herečky! I když se mi zdá, že české herečky nejsou tak propadlé pražské kavárně, jak ti umělci hlásící se k mužskému pohlaví!.

  OdpovědětSmazat
 7. Díky Bohu za takové lidi jako je Silvana . Novodobá inkvizice a totalitní diktátoři nedokázali zlikvidovat pravdu a nikdy se jim to nepodaří !!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Připojuji, byť symbolicky, i svůj podpis !

  OdpovědětSmazat
 9. Viz též 21.01.2019

  OdpovědětSmazat
 10. Tak tomu se říká 'mít koule'! Hluboce smekám!

  OdpovědětSmazat
 11. PRAVÝ OPAK NAŠICH KOMEDIANTŮ!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Nečekaně hodně rozlobený hlas z Německa, kde ale měla a celkem ještě i má Merkelová značnou volební a politickou podporu. Jak to Němci skutečně myslí s podporou dovozu živé síly do Německa maskovanou jako humanitární pomoc zoufalým uprchlíkům, kteří se objevili z ničehož nic, se dozvíme už brzy po volbách do EP. Zatím nijak velký odpor proti této praxi, tzv. německý lid neprojevil. Některé články je dobré obča připomenout, jen by bylo vhodné na to upozornit, nejlépe uvést přesný odatovaný zdroj, zde Facebook.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.