Reklama

čtvrtek 30. května 2019

Heydrichiáda, Gavrilo Princip a video z Vejprnic, které nikdo nechce (+VIDEO)

vlkp
30.5.2019 KosaZostra, video natočil Pavel Kučera
Vlkův úvod:
nedávno mi přišel zase jeden zajímavý mail. stojí v něm následující:

Zdravím Vlku,
s kolegou jsme natočili dokument o popravišti Suchý důl ve Vejprnicích. Do dokumentu jsme chtěli natočit i hrané scény, ale bohužel se nám nepodařilo nikoho sehnat. Jen plané řeči. Škoda… Dokument není nijak finančně podporován, vše na naše náklady. Jde jen o připomenutí a vzdání úcty obětem nedávné historie.

Pavel


A byl přiložen link na Youtube. Už jsem s Pavlem Kučerou v kontaktu byl. A některé dokumenty z jeho produkce viděl. Takže vím, že jde skutečně o poctivou práci, kterou má smysl zveřejnit. Zejména dnes! A to dokonce hned dvakrát.


Za prvé dnes obecně. Kvůli přepisovačům historie, kterých je stále více a více a pro které v minulé světové válce vyhráli evidentně ti nepraví.

Za druhé dnes, respektive zítra konkrétně!

To bude 77. výročí atentátu na Heydricha. Zatím se ještě z nějakého toho kanálu nevynořil žádný takový Kristlík nebo Klvaňa či Herman,kteří by začali cosi kvákat o teroristickém činu a zasloužené odplatě, ale jsem si jistý, že se dříve či později objeví.

Tak jako se minulý víkend stalo v Terezíně ohledně tryzny za Gavrilo Principa.

Sociálně demokratický poslanec si dovolil doprovodit velvyslankyni Srbska a položit u cely, v níž byl Princip vězněn, věnec. A strhla se přestřelka. Mezi pražským elitním advokátem Pokorným a Foldynou na FB.


Když vidím a čtu názory advokáta Pokorného, jsem rád, že existují lidé jako pan Pavel Kučera! Zatraceně rád. Protože dnes ještě můžeme říkat, že to byl velký odbojový čin. Možná už zítra nějaký další Pokorný, Klvaňa, Herman nebo Krystlík přijdou s tím, že se jednalo o teroristický akt, po kterém tady přeci zůstaly nebohé děti – sirotci.

Proto a z tohoto důvodu rád uvádím na Kose to video o popravčím místě českých vlastenců za heydrichády ve Vejprnicích nedaleko Plzně.

A ještě drobná poznámka – je smutné, že tenhle stát podobné projekty nepodporuje. To je těžký nonsens. Zejména když se člověk podívá, na co všechno dává různým podivným neziskovkám peníze.

Ještě smutnější je pro mne osobně ovšem druhý povzdech pana Kučery. Totiž ten, že chtěli pro tohle video sehnat dobrovolníky, kteří by jej doplnili nějakou autentickou scénkou. Leckdo slíbil, všichni nakonec cukli. Ptal jsem se p. Kučery, zdali zkusili také kluby vojenské historie. Protože mne vždycky udivuje, kolik obstarožních fotříků a mutrdlí se vždycky začátkem května vohákne do mundůrů všech možných armád a přijede k nám do Plzně na Slavnosti svobody si hrát na vojáky. Včetně těch, pro které je zřejmě nejlepší armádou na světě Wehrmacht! A že jich vůbec není málo! Naopak. Speciálně pro tyhle by nabídka pana Kučery přece musela nesmírně lákavá. To jejich vojáčkování by k něčemu veřejnému bylo… Odpověď byla zdrcující – slíbili a slíbili, ale nikdy nepřijeli…. Nechápu to.

Ale to video je prostě precizní i bez státních peněz a podpory rádoby soldátů.

Díky pane Kučero! Díky, že udržujete památku těch, kteří už dávno nikoho nezajímají!
97 komentářů :

 1. Nejúčinnější způsob likvidace lidu je znepřístupnění pochopení jeho vlastní minulosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,co páchají ti,co si říkají demokrati,je největší zločinost,...so bylo,to přece bylo,cirkev-největší zžločinci minulosti,dnes je ještě tito spoluzločinci upředňostňují,přičemž vyznavačů je důsledkem toho mizivé procento !!!!!.....proč????,zase jsou v tom ,podle církve svaté,STATKY POZEMSKÉ !!!!!,že jím jde jen o ně,to nikdo neřekne,jsem křesťan a přitom nenávidím zločinecké křesťanství,protože věřím v Boha,modlení v té vydrancované přírodě těmito zločinci je daleko příjemnější a smyslnější,...ZNIČILI JSTE VŠE,ZAPÍRÁTE SVÉ VLASTNÍ PŘEDKY,CHOVÁTE SE NESMYSLNĚ ZLOČINSKY !!!!!!,prostí občané vás čím dále víc nenávidí...tebe Fialo,Kalousku,Bartošku,i ty posedlé úplnou nevědomostí dítěte či zvířete.....

   Smazat
  2. Je to tak! A to si furt na cosi stěžujeme a přitom i ten Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Usmolení čecháčci si ani ten svůj nudlovitej pidistát sami nevybojovali, ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit! Za Protektorátu byli naopak Češi uváděni výslovně jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Naopak výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz huhňavý Václav Klaus Perokrad. Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   „Zatímco velcí Němci a Evropané pracovali na sjednocení Říše, František Palacký potichu konal opak: pracoval na vyloučení Čech z Říše… V tomto zásadně mylném duchu byl později zřízen i veden stát Masarykův a Benešův.“K. H. Frank

   Smazat
  3. Palacký nejprve tvrdil, že bychom si Rakousko museli vymyslet.
   Až když pochopil, co jsou Němci (jedno jestli velko- nebo mektaví ojebávači kraf z tirol s jódovou deficiencí) za sajrajt, dodal své Byli jsme a buben.

   Smazat
 2. Pravda. Dnes se zločiny nacistů říkat nahlas nenosí.Radši si kopnem do Rusů, nebo komunistů.děkuji za možnost shlédnout toto video.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1819
   Ano je to pokroucená pravda. z původního zločinu se stává svatost. A jenom se plive na vynucenou skutečnost.

   Smazat
 3. Ten průser s těmi okupanty na D1 měl jediný cíl, strategicky zablokovat ve špičce ten tankodrom a vinu hodit na toho čobola cháááá. Sluníčkáři opět zabodovali že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:20
   Stejně byl nadšen hláškou přes nás neprojedou.
   Myslím ty americké zrůdy.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu teď jste to posral. Anglický královský rod a Tramp jsou také z německých rodů.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Do Argentiny utekli SS, Lulu.
   Máš to všechno divně pomíchaný.
   Gavrilo Princip by zasloužil popravu metodou tisíce řezů, za každého padlého v bahně zákopů jeden. Kdyby z něj nic nezbylo, tak může nastoupit paní velvyslankyně a Foldyna v kožené vestě.
   Ten extra 10x za Sofii Chotkovou.
   Chotkové se o Čechy nesmírně zasloužili a motorkář neví, co blábolí.

   Atentátníkům srbská vláda vzkázala, že akce je provokace (na které se rukou společnou podílel rakouský genštáb a britská vojenská rozvědka, řídící Černou Ruku - proto bylo nutno plukovníka Apise před koncem války likvidovat) a přesto "vlastenci" bombu hodili a Žofii zastřelili, aby z dětí byli sirotci.
   Nevidím nejmenší rozdíl k bojovníkům IS nebo mstiteli Nového Zélandu Hamtáčkovi.

   Smazat
  4. Honolulu Vy jste napsal doslovně že každý Němčour je buď Komunista nebo Nacista.

   Smazat
  5. 21:43
   Dovoluji si oponovat vaší krvežíznivé mstě za WWI. Tak za 1.paní velvyslankyni a pana poslance Foldynu nekrárejte. Oba nenesou žádnou vinu. Paní hraběnka Chotková se ocitla v nevhodný okamžik na nevhodném místě. Dokladem jsou i rozpaky císařského dvoru při pohřebních ceremoniích. To ovšem z historického hlediska neplatí o Ferdinandovi. Řada renomovaných historiků pokládá za příčinu války snahu o udržení feudálniho stavu v Evropě, což jak známo se nepovedlo. Prosím, prostudujte si materiály,je jich dostatek a vzhledem k časovému odstupu nejsou už tendenčně zkreslené. Za ztracené miliony životů je odpovědna chtivost mocných a ne pan Foldyna. Možná vás draždí nejvíc jeho vestička a motorka, já mu ji přeji.

   Smazat
  6. umíraly i ženy z lidu a to hlady, takže se nějak nedovedu rozněžnit nad jednou hraběnkou,

   Smazat
  7. Pro 21:43. Copak za válku může jednotlivec a lze celou zodpovědnost za ty krvavá jatka svalit na nějakého jednotlivce, co je to za blbost. Nevíte nic o vzniku válek. Na válku je systém připravován celé roky, vyrábí se zbraně a budují armády a když je informační pole připravené a lidé jsou připravení díky propagandě se navzájem zabíjet, tak se to spustí a nějaká záminka se najde nebo spíše vykonstruuje (najde se nějaký ideologický naivní mladík a připraví se podmínky a je to - kolik již mladých mužů obětovalo zbytečně své životy za vidinu nahých panen u primitivnějších národů a u rozvinutějších národů je potřeba jen místo panen dosadit vznešenější ideu).

   Smazat
  8. Anonymní 21:43

   Časový odstup není není záruka, že se fakta nebudou tendenčně zkreslovat.

   Smazat
 5. noviczech
  ...je smutné, že tento stát ..., český národ nezapomene,..., tak za prvé:co studenti vysokých škol, středních škol, KÝM byli jejich mozky a rozumy zpracovány a předělány na amerikanismus?, za druhé: Kdo je český stát, tento justiční bordel, kde kradl každý ve vládě i samotný ministr financí ? (bývalý, víte koho mám na mysli)...... CO ALE S TÍM? KDO NEBO CO PROBUDÍ MYSL LIDÍ KE ZDRAVÉMU MYŠLENÍ???

  OdpovědětSmazat
 6. RADEK POKORNÝ?? TEN GAUNER a PODVODNÍK, který pomohl ukrást OKD včetně bytů?

  Pokorný zastupoval současně Bakalu a stát (vypracoval posudky) a nějak se o tom náhodou zapomněl zmínit, takže ve výsledku dělal vše proto, aby stát OKRADL a Bakala získal obrovský majetek za hubičku.

  Tento ZLODĚJ a ŠMEJD s vazbami na různé soudce chce někoho poučovat?

  Ještě jednou, tento ZLODĚJ a ŠMEJD s vazbami na různé soudce chce někoho poučovat?

  OdpovědětSmazat
 7. Advokát Pokorný ví houby o historii a potřeboval si jenom kopnout do hrdého srbského národa a jednoho z mála odvážných českých poslanců. Navíc by si měl zopakovat českou gramatiku ze základní školy. Aspoň je znát, jací tupci jsou v dnešním systému úspěšní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.40
   Pokud studoval v Plzni, tak se nedivte jaký má názor. Vždyť Plzeň má co slavit. Ze statistiky: 25. 4. 1945 bylo v Plzni zničující bombardování, kterého se zúčastnilo 500 letadel a shozeno bylo 5000 tříštivých bomb, zabito 624 lidí, zraněno 453. Takové bombardování bylo i v jiných městech, hlavně tam, kde byly továrny. Bombardovány byly od února do konce dubna: Praha, České Velenice, České Budějovice, Cheb, Kralupy/Vltavou, Ústí nad Labem, Zlín, Nové Zámky, Nitra, Pardubice. Nebyl zničen jen majetek, ale i mnoho mrtvých Č. Velenice = 1250, Ústí/Labem = 1200,.... O tom se již nepíše.

   Smazat
  2. Advokat pise :klast vence vrahovy .....uroven a navic drzost tupce Pokorneho nezna mezi.Takovou hrubku nevidite v 6.tride zakladky.

   Smazat
 8. Že pana Pokorného tak nerozčílily návštěvy našich politiků u banderovců a bojovníků u Azova.

  OdpovědětSmazat
 9. A honolulu utekl z blbosti a dodnes je tím zatížen. Tak otravuje na českých webech.

  OdpovědětSmazat
 10. Běžte se bodnout. Přestože vám jde o polarizaci společnosti, tak nikomu kdo se zajímá o historii, obhajobou Gavrilo Principa hlavu nezblbnete a ostatní to nezajímá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle může napsat jen opravdové protičeské a protisrbské vemeno. Gavrilo Princip je hrdina odboje proti cizím okupantům, za svobodu. Nastalá válka nebyla jeho vinou. Generální štáb rakousko-uherské armády od roku 1908 15x vyzýval císařskou radu a císaře k válce proti Srbsku. Atentát, neatentát, ony, ty pangermánské svině, to měly v plánu už dávno před tím!!!

   MM

   Smazat
  2. Gavrilo byl zamindrákovaný prcek, který pořádně nevěděl, co dělá.
   F. F. d´Este byl zastáncem navýšení práv obyvatel Bosny a zlepšení vztahů se Srbskem.
   Plukovníku Apisovi bylo přikázáno atentát odvolat a zpráva atentátníky údajně dostihla.
   Princip střílel za sebe a z vlastního rozhodnutí.
   Jelikož by válka z vůle Lorda Graye takjakotak vypukla, dodal Princip jen pohodlnou záminku.
   Což nijak nesnižuje jeho vinu, každý za to, co vykonáme a způsobíme neseme zodpovědnost.

   Jak atentátníci, tak GŠ, který atentátu v maximální míře nahrál (existuje v Rakousku natočená rekonstrukce, v které jsou generálové vylíčeni podle pravdy) nechtěli, aby slovanstvo v habsburské říši zaujalo roli odpovídající svým počtům.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Děkuji panu Pavlu Kučerovi. Podobná snaha je už, bohužel, velmi vzácná. Selhává rodina, škola výchovu k vlastenectví prakticky nezná, sdělovací prostředky se vesměs snaží působit přímo opačným způsobem. Včera například veřejnoprávní televize vyjadřovala podporu tomu provokatérovi, který si za bílého dne klidně ohradil kus Staromáku, vytrhal dlažbu a chystal terén na vztyčení obnoveného Mariánského sloupu. Nova nechtěla zůstat pozadu a dala vysílací prostor jen těm lidem, kteří toho zmetka podporovali. Prostě veřejnost má spolknout provokativní urážku a nebránit obnovení symbolu potupy českého národa. Pár metrů od místa, na němž byli zmasakrováni vůdci českého protihabsburského odboje...

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Nejsem rasista, neznaboh a nelida, jenom mi vrtá hlavou proč děda manželky, říkal mrtvý Němec, dobrý Němec. Vím, že zažil obě války a svého padlého bratra v I. světové, sám našel někde na bojišti a přivezl zpátky k pohřbení domů. Za II. světové ho někdo udal Gestapu, kdy jako autodopravce vozil lidem proviant a jiní jej včas varovali a tak neskončil u zdi. Asi měl dobrý důvod spjatý se zkušenostmi svými a svých předků, aby říkal to rčení o Němcích. Je pravda, že se to dneska všechno překrucuje a dějiny se účelově falšují, pokud se dáme, dopadneme špatně. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže koho vůbec toto dnes z mladé generace zajímá? Osobně se domnívám, že vykopáváním takovýchto dávno odeznělých historických, bezvýznamných, dnes už bezmála stoletých událostí je jen propaganda rudé kominterny, neschopné konečně zemřít a nechat mladé generace na pokoji a jejich současnému mladému životu a budoucnosti, které toto téma stejně vrcholně nezajímá a jejich naprosto dnes již diametrálně odlišným zájmům a životních standartů a osudů, které vy již máte dávno a dávno za sebou a nesmyslným způsobem neschopni příjmout svoji vlastní smrtelnost. Starci by se neměli zesměšňovat před mladou generací svými většinou hloupými, ideologickými vzpomínkami a mnohdy stupidními a lživými a smyšlenými, protože mládí umí docela reálně používat mozek k tomu, aby rozeznalo to, co je a co není reálně možno prožít, a ani je tím nijak nezaujmete, ona si svoje vlastní vzpomínky stejně sama teprve vytváří a tyto informace je vrcholně nezajímají a týkají se už jenom a jenom vás samotných. Vaše životí pravdy totiž nikdy ani žádnými pravdami ve skutečnosti nebyly a pokud, tak jenom pravdami pro vás samotné. Je to asi jako neustále do bezvědomí omílaná stoletá nacionální nenávist a protiněmecká česká propaganda, která také už nikoho vlastně nezajímá, krom bolševických dědků před exitem. Stejným působem je možno vzpomínat i na první světovou válku o které mimo neustále o hubu omlacující anabázi takzvaných legionářů o kterémž výrazu mladá generace stejně dnes už také ani moc a nebo vůbec neví, kdo se tím označuje a když jim řeknete o nějakém českém obrozeneckém hnutí devatenáctého století tak se většinou asi budou řehtat až se budou za břicho popadat, co že to muselo být za úžasnou párty a srandu. A historie našeho státu po roce 1948, byla už zcela vymazána z učiva na školách, se snahou vymazat toto období z historie státu. Jak se zpívá v rodné straně KSČM, vstanou nový bojovníci že, a proletářká iternacionála s písničkou, inernacionála dejme se na pochod a světová revoluce opět zvítězí. A nadšeně je povedou komunističtí kapitalističtí, ideologicky pevní a zapálení pro tuto myšlenku pokrokoví proletářští bývalí komunističtí, dnes kaitalističtí miliardáři a milionáři a jak jinak než ke světlým proletářským zítřků světa a novému světovému proletářkému řádu s trčícími úmrtními listy z konečníku, ale v pevných rukou třímajícími rudými prapory se skříženým srpem a kladivem, mimochodem ne moc zas až tak nepodobným symbolu hákového kříže, ale se žhavým revolučním srdcem. Opět se zadařil "pokrokový" článek.

   Smazat
  2. 16:20- myslíte, že "staré historické vykopávky" mladou generaci nebudou za deset, dvacet let zajímat? Rád si to se shora poslechnu. Možná budou krutější "ve výkonu nápravy zklamání"!

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Panenka Maria je symbolem katolické rozpínavosti, totality, vyhánění, netolerance a vlastizrady.

   Smazat
  2. 0:10
   Jsem ateista, ale Panenka Maria nemůže za křižácké výpravy, za upalování čarodějnic, za kšefty církevních papalášů či za mravnostni delikty uvnitř církve. Stydím se za vás a je mi líto, že já bez víry vás musím upozornit na vaši netoleranci k lidem pro něž jsou symboly svaté. Dle mého názoru, si věřící musí udělat pořádek sami, okolí má pouze hlídat a trestat jen přestupkyBrně církve a podle zákonů.

   Smazat
  3. 4.21 ty ťuňťo,přečti si néco o historii.Bila hora ,před ni a po ní.

   Smazat
  4. jen aby si věřící dělali pořádek za své a nechtěli dotace pro své symboly od nás všech, kromě toho, symboly jsou symboly, ani svastika sama o sobě za nic nemůže a je podstatně starší než středověký symbbol panny marie.

   Smazat
 17. Jsem překvapen ubohou úrovní pana Radka Pokorného. Pokud se tedy jedná o "slovutného" advokáta nechápu, jak je možné, že se pohybuje a je zapleten do aktivit na tak vysoké úrovni. Pak je pravděpodobné, že úroveň okolí i většiny soudobých politických špiček je obdobná. Vezměme pravopis páně Pokorného. Vezměme argumentaci sirotky a národnosti hraběnky Chotkové. Snad je jasné, že byla reprezentantkou Rakousko Uherského, pro Srby utlačovatelského státu. Snad lze snadno předpokládat, že Gavrilo Princip nestudoval historii rodu manželského protějšku Ferdinanda d'Este... Ostatně, Gabčík s Kubišem se měli zastavit nad tím, že po Reindhardu Heydrichovi zůstane vdova a poloviční sirota?

  OdpovědětSmazat
 18. HURVINCI ZPOZORNETE !
  Zastreleni Hydricha legitimizovalo ceskou vladu v Londyne jako representanta naroda v odboji !
  Protoze Cesi v CSR byli do te doby vlazni - v odboji -, tak
  atentat byl pro Benesovu vladu POTREBNY !

  Uskodilo to vsak ceskemu narodu v ocich Nemcu, kteri se pomstili v ramci kmenove prislusnosti na celem narodu, ktery byl nevinny !
  Nevinni zacali byt zabijeni ! A od te doby NEmame radi Nemcoury !
  A dalsi duvod proc nemame radi Nemcoury je v tom, ze zerou Eintopf !
  h.

  Admiral Canaris by Hyadricha znicil o 3 tydny pozdej, kdyby k atentatu neprislo !
  Cesi by nebyli vrazdeni v Kobylisych a v Kounicovych kolejich v Brne !
  Umite vy vubec hrat strategicke hry ?
  nick honolulu  OdpovědětSmazat
 19. Milý Nico z Horniho Lulu, u nás se říká - po boji, každý generálem. Já jsem nevyrost jako hrdina, ale všech co padli za vlast si vážím. Otazku, zda byla jejich smrt zbytečná, nechť řeší historikové a filozofové, ale ne politici. Nakonec každý z nás, ať si udělá svůj vlastní názor. Pro mne zůstanou hrdiny s pohledem přesahujícím horizont momentální účelnosti a úspěšnosti. Jsem sice pragmatik a asi i zbabělec, ale chápu, že existuje něco víc než je moje konto v bance a moje pohodlí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Gabčík s Kubišem padli za vlast ?

   Smazat
  2. 7 parašutistů v Resslovce představuje něco jako Svatý Grál.
   Nikdo ho nevidí, ale kdyby tam nebyl, nebyli bychom my.

   Místo konečného odporu proti silám tmy, zmaru a němčáctví má být pro všechny živé svaté.
   A mají, jdouce okolo smeknout klobouk.
   Který si kvůli tomu byli přinesli.

   Smazat
  3. Cítím se jako Středoevropan. Němci netvoří síly tmy ani zmaru a vaše nacionální úvaha je svou povahou blbá.

   Smazat
  4. 9:41- nacionální úvaha vašich rodičů byla svou povahou také blbá, nebo také byli "středoevropani"?

   Smazat
 20. 3:12 honolulu je prostá duše. Nechápe až neuvěřitelný úspěch československé pomnichovské politiky. Stát byl obnoven v původních hranicích nehledě na slovenskou vojenskou kolaboraci s hitlerovským Německem, měl plnou možnost homogenizovat národní území odsunem Němců a Maďarů s tím, že armády spojenců opustily území státu ještě v roce 1945 a vláda byla demokratickou cestou sestavena z představitelů jak západní, tak východní politické orientace. Podkarpatská Rus k historickým územím nikdy nepatřila, byla jistou kořistí za protibolševické aktivity čs. legií. Tolik nadhledu ovšem těžko čekat od člověka, který se v adolescentním věku, doma, nezmohl na bicykl, z republiky se probíjel přes zátarasy, v noci a za deště, když existovaly pohodlnější a bezpečnější cesty. Teď se vytahuje Cadillacem a jakous životní úrovní za cenu služeb, které žádný bílý Jihoafričan nebyl ochoten poskytovat, podobně v USA, kde tak jako tak, vždycky bude pouhá naplavenina.

  OdpovědětSmazat
 21. 4:44 - GEEEeeeee !
  Pane, co je vice nez konto v bance a pohodli ?
  To je prece nas americky sen !
  Ja o nicem jinem nevim !

  Tragedie te doby (Hydrichiady) je v tom, ze lide kteri sli na jatky nikdy - NEbojovali ! Oni v tom vsem byli uplne nevinne !
  Benesova vlada v Londyne chtela vypadat dulezite, protoze byla prahlizena ! Ona nedomyslela reakci Nacistu - kteri jednali jeste hloupej, nez Londyn !

  Ta jejich hysterie, (Nacistu), byla zavinena neuspechy na vych. fronte !
  ------------------------------------------------------------
  Mam rad dejiny, ale tato tragicka doba jeste neni VUBEC vyjasnena !
  ------------------------------------------------------------
  Velka laska hrabenky Chotkove ke svemu Ferdovi, je vyjasnena uplne ! (1914)
  A EU jde ve slepejich Habsburgu , Napoleona a Hitlera !

  Tak k cemu to bylo, to cele narodni obrozeni v 19-tem stoleti , kdyz ted v Cesku mnoho lidi chce opak, ceske suverenity a statnosti !

  (Skrome si priznavam mentalni superioritu nad indoktrinovanymi prof. dejepisu na Karlove universite !)
  Myslim svobodne - a my NEMAME v Americe cenzuru !
  Ctu vse ze vsech stran k cemuz Cesi nemaji pristup.
  Naciste Cechum zanechali, jejich cenzuru a Bolsevici ji zdokonalili !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. H-lulu, svobodně myslet je bezva, ale nezaručuje to
   OK výsledek.

   Smazat
 22. 4:53 - Takze uspech po mnichovske politiky a obnova predvalecnych hranic, byla vykoupena silnymi gesty ? A z toho pramenici Hydrichiadou ?
  NESOUHLASIM !
  On ten "uspech" trval stejne pouze do Unora 1948 a misto hnedych prdelacu,
  chodili po Praze rudoprdelaci ! (Nevim, kteri z nich byli horsi ! )
  Panove oba dva druhy techto opic jsem videl v mladi na Limpopu ! (JAR) !

  Co se tyce meho osobniho zivota - jsem v pohode ! Je mi daleko lepe nez je vam ! MAM RAD AMERIKU ! Rozumim ji a ona ma rada me take !

  Zitra je 40-te vyroci padu Rhodesie (31.5. 1979) !
  Mame vzpominkovou slavnost !
  Zminuji me o tom proto, ze se nebudu s nikym zitra hadat !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu píšete že pro Vás je nejdůležitější konto v bance a tím je řečeno vše. K tomu jste katolík a píšete znalec historie ale nemá to na Vás žádný vliv.

   Smazat
  2. Honolulu 5:37, zřejmě jsem vás přeceňoval. Napsal jsem, „...neuvěřitelný úspěch československé pomnichovské politiky.“, což neznamená nic jiného, než soubor aktivit bez toho, že by jakkoli kladně nebo záporně byly hodnoceny jednotlivosti. Oceňuji výsledek, ale nestavím se za znalce, i když jsem pamětník, který může vypsat dost dlouhý seznam k věci přečtené literatury autorů z prozápadní i provýchodní strany tak, jak vycházela od roku 1945.
   Pokud nevíte, zda byli horší němečtí nacisté nebo komunistický režim, musím vás politovat. Co do lidských ztrát by za čtyřicet let komunistického režimu muselo o život přijít 2 400 000 čs. občanů. To se nestalo. Chápu, že k tak prosté úvaze nemusíte mít intelektuální kapacitu. Ale i tak, se svým bankovním kontem, mějte se.

   Smazat
 23. Oprava : ZMINUJI SE ! (5:37) !

  OdpovědětSmazat
 24. prajeme ti to, my sme ostali doma s našimi blízkymi - tak ! a máme sa tiež dobre,

  OdpovědětSmazat
 25. To je fakt hrozné jak někteří prozápadní poskoci se snaží lhát o historii. Je to naprosto zbytečné vše je zdokumentováno v knihách.

  OdpovědětSmazat
 26. Tak to je úlet. Advokát a ani neumí pořádně česky. Prý "vrahovy česky".

  OdpovědětSmazat
 27. Prezident pobaveně citoval reakci Prahy 8, která říkala, že jsou připraveni poskytnout azyl migrantům z Prahy 7, až budou prchat před klimatickou nouzí.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-bez-servitku-Fajt-si-prikradal-Stanek-by-mel-byt-pochvalen-Pospisil-nezna-ustavu-to-neprekvapuje-Klimaticka-nouze-na-Praze-7-Saskarna-583553

  OdpovědětSmazat
 28. Jo honolulu 5:37, na to, abych se měl stejně dobře jako vy, jestli ne líp, jsem nemusel v noci, za deště přelézat dráty a nastrkovat kejhák při podřadné práci kdesi u Limpopa. Takže jsem doma, mezi svými a stačilo mi k tomu cosi užitečného pořádně umět. Mimochodem, ti rudoprdelníci za čtyřicet let, pokud vůbec napáchali škody, nejsou ani zlomečkem toho, co napáchali hitlerovci za šest let. Troufnete si odpovědět nebo zase zalezete?

  OdpovědětSmazat
 29. Panove v Cesku !
  At je to na jakekoliv thema, tak retorika mezi ruznymi nazory, se vsude ve svete zostruje !
  Zde predkladam k posouzeni posledni SKANDAL u nas, ktery budou resit soudy !
  Nas oblibeny president Trump je denne, stale ostrej
  napadan !
  Slavna spevacka z New Yorku, ktera se jmenuje CHER napsala , ze presidenta patri zavrit do vezeni, kde se stane cituji doslova :
  "TOY BOY OF BIG BUBBA ! V cestine to zn. znasilneni ve vezeni cernym kolohnatem velkych rozmeru !
  Ted ji Republikani chteji zavrit a ona nemuze vyjit v N.Y. na ulici ! Trumpovi stoupenci se ji snazi "ulovit" !

  Takze jakekoliv rozepre u vas , jsou slabym odvarem toho, co se deje u nas !
  Pristi rok budou volby - a napeti v ulicich americkych mest je uz ted velke !
  To bylo oznameno proto, aby jste byli vice inspirovani k politickym akcim !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opět Amerika first !

   Smazat
  2. Nechápu, co má Cher se svým duhovým rodokmenem od Arménie po čukotské domorodce co používat rasistické stereotypy jako Big Bubba.
   V dobách, kdy začínala jsem myslel, že je židle. V Rádiu to v přednesu Mirky Černé nebo koho znělo jako Sony (malej, tlustej, umaštěnej s knírkem) and chair.
   Která se za něj zkoušela skovat, ačkoli byla o dvě hlavy větší, neboť nic neuměla.
   Časem se pár fíglů naučila, hlavně se silikonem.

   Sama je Big Bubba, snad ji konečně republikáni cestou na slet odchytí a koště krz ní prostrčí, jako to dělávali v 17. století.

   Smazat
  3. Honolulu tak to je od Vás kvalitní příspěvek. Ovšem proč je u Vás tak vyspělém státě takový bordel? Protože dochází to co Vás nejvíce těší a zajímá a to je ten důvod všech problémů u Vás. Jak říkáme česky: To tlusté se tlačí do tenkého a to je průser.

   Smazat
 30. Ferdinand d´ Este, jako následník trůnu, člen generálního štábu R-U, měl vědět jaká je situace v Bosně, anebo nevěděl, ale vědět měl. Ostatně, při jízdou v otevřeném autě v Sarajevě byl zaznamenán
  pokus o zastřelení Ferdinanda a možná i jeho choti.
  Tento pokus nevyšel. Nechci se rozepisovat o podrobnostech. Nakonec se podaŕilo jinému atentátnikovi, Gavrilovi Principovi, těžce postřelit oba manželé na jiném místě, kteří zanedlouho zemřeli. Mimochodem, Bosna a Hercegovina byla obsazena vojsky R-U v roce 1878. Paradaxom je, že ani rakouská část monarchie ani uherská část monarchie nestála o obohacení B+H. Takže toto území bylo spravováno společným ministerstvem financí R-U monarchie. Představitelem B+H byl Slovinec, šlechtic Potiorek.
  Takže to byl pěkný "guláš" a vinu vidím především v hamižné aristokracii, armádních špičkách a v hlouposti a zpupnosti Ferdinanda d´Este.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ferdinand se přijel do Sarajeva producírovat v posvátný den Srbů - na výročí kosovské bitvy!!! Byla to cílená a správně načasovaná protisrbská provokace jak noha, tak se nedivte, že Srbové po něm šli.

   Leo

   Smazat
 31. 7:13 - uplne klidne si na to troufnu odpovedet !
  Musite si precist statistiky, kdo zabil vice lidi, kteri nemeli s politikou nic spolecneho !
  Byli-li to Naciste , nebo to byli Bolsevici / (Komuniste ?)
  Na zaklade knih od ruske emigrace to byli definitivne Bolsevici !

  Vy mate dvojity standart, pri pozuzovani hodnoty lidskeho zivota !
  Timto spusobem se diskvalifikujete z hodnotne
  analyzi dejin !
  Prectete si napr. knihu - THE HARVEST OF SORROW - !
  Ta vam vysvetli, proc Ukrajinci vitali Hitlera (1941) a tak to bylo i v Baltickych zemich !
  My s tim nic nenadelame ! To je realita !
  Proto rikam, ze lide maji cist vsechno , ze vsech stran !
  h.
  (Nemusime se vracet do 40-tych let !
  Zavzpominejte na 50-ta leta, kolik Komunisti zabili a znicili lidi v CSR ! Tim se nezastavam Nacistu jen rikam , ze oba rezimy byly nelidske !)
  Koncim pro dnesek panove !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mně se moc líbí, jak troubové vašeho levelu se rádi předádějí na diskuzi, je to osvěžující, je to legrace, a snůška nesmyslů takže držím palce

   Smazat
 32. 7:42 - Morave !
  To jsem rad, ze mate rad dejiny ! Cenzori je nesnasi !
  h.

  OdpovědětSmazat
 33. Honolulu a jakou souvislost měly lidé Japonska, Koreie, Vietnamu atd atd s nebezpečím pro JUSEJ a to kde jsou mrtvý otroci do druhé světové. Nevinných mrtvých do dnešních dní by se napočítala snad miliarda. Ty ovšem překážely rozvoji USA.

  OdpovědětSmazat
 34. Války, první , druhá světová a i ty přemnohé lokální, vyvolané choutkami po moci a snadnému si nakradení majetku kapitálem představují nepochybně soubor toho nejhnusnějšího a nezasluhují si snad ani spojení s lidmi. Ty války by samozřejmě byly i bez atentátů, daleko snadnnější je si vymyslet zbraně hromadného ničení, nebo v převlečení do mundurů vojáků protistrany sámi sobě napadnou vysílací stanici a svést to na protivníka. Nebo bombardovat chemickými zbraněmi a také to svést na druhé. Nebo Novyčokem otrvaovat lidí a svádět do na druhé. A hlavně kapikalismus krade a krade a krade jako hejna strak a svádí to na druhé.

  OdpovědětSmazat
 35. advokát POKORNY nezvládl mluvnici čtvrté třídy ZŠ?

  VRAHOVY ČESKY není správně, pane doktore, vaše vzdělání nejen v historii je v plenkách

  OdpovědětSmazat
 36. OT Další fašista napadl pana Ladislava Jakla:

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/VIME-PRVNI-Ladislava-Jakla-znovu-napadli-583601

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=ezQM7WEpC5A

   Smazat
  2. 15:30 Dík. A láskyplný Výborný z KDU-ČSL se smál. Co je to za tvora, kterému činí blaho napadání jiných? Jestlipak se taky smál při napadení Feriho.

   Smazat
 37. ZPOZORNETE !
  Analyticky nick honolulu - ozdoba ceskeho naroda a chlouba ceske emigrace (1968) - prednese vzpominkovy projev !

  Dnes je vyroci padu RHODESIE ! (31.5.1979.)
  Byla to jedna z nejbohatsich zemi na svete, ktera po uteku nas, belochu, se stala zemi HLADU a ZOUFALSTVI !

  A ZDE MATE ponauceni !
  My jsme rasa budovatelu a kde jsme my, tam je prosperita !

  Proto jsme cilem vsech moznych a nemoznych jinych ras, ktere si bez nas ani neuprdnou , aniz by se nepokadili !
  Kdyz je odmitame, tak jsme "rasiste" a kdyz je prijmeme , tak nas udusi, uskrti a vyzerou do posledniho zrnka toho, co mame !

  To je realita ! Proto v tento vyrocni den volam ! ! Odmitnete invazi , kterou na vas usila baba destruktivni Merkerkova !

  Kdyz NEEEEE - tak dopadnete tak jako ta Rhodesie !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 38. 14:27 - pokracovani !
  Moje posledni akce v Rhodesii byla EVAKUACE !

  Protoze v roce 1975 v Angole byly zmasakrovany rodiny Portugalcu a v roce 1978 byly zmasakrovany rodiny Belgicanu a Franacouzu v Zaire , tak jsme rozdelili Rhodesii na zony z kterych jsme evakuovali bile rodiny urednicku a vydesenych ucitelek, sestricek, doktoru a dokonce i jeptisek.

  Moje pridelena zona byla Bulawayo, zapadni Rhodesie.
  Prestoze jsme ocekavali fackovacku, tak evakuace probehla hladce a mirove. Nasi nepratele byli vsichni OZRALI, jak namornici v San Francisku !

  ZMINUJI SE O TOM PROTO, ze zvorate-li obrannou strategii proti babe Merkerove, tak vas NIKDO evakuovat nebude !
  Dopadnete, jako belosi v Zaire (1978) !
  Rika nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 39. Po zminene udalosti (1979), jsme my, posrpnova ceska emigrace v JAR, zacala hromadne utikat !
  Ceske rodiny odjizdeli z JAR do Australie , Canady, USA, ale i do zap. Nemecka a Skandinavie !
  My ceska emigrace jsme ARISTOKRACIE naroda !
  A my jsme docilili vseho, ceho jseme chteli !
  A vy v Cesku si vezmete priklad z nasich
  strategickych kvalit a houzevnatosti !
  My ceska emigrace jsme byli USPESNEJSI v JAR a v Americe, daleko vice , nez byli Italove, Francouzi a treba
  Anglicane !
  MY JSME PRESLI JORDAN, jak spivala v CSSR heska blondynka v roce 1968 - jmeno si nepamatuji !
  A ted jdu na vzpominkovou hostinu !
  A vy nedopustte, aby se z vasi republiky stala dalsi Rhodesie !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu pomáhaly jste budovat tento zdegenerovaný zvrhlý kapitalizmus co má na svědomí možná více jak miliardu nevinných lidí včetně dětí.

   Smazat
  2. Nejak moc uspesnych jsem v emigraci nepotkal ,spise kecalu a zamindrakovanych vejru jako jsi ty ostudo tech pitomcu kteri sami svou pitomost nepriznaji stejne jako ty nulo uzvanena

   Smazat
 40. EVERYTHING we did was criticized !
  For about thirty years we lived with world again us, accusing us of things we didn't do !
  Ian Smith prime minister of Rhodesia.
  (Zemrel v Cape Townu 20.11.2007. - bylo mu 88 let.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nick honolulu 31. května 2019 16:43 - uplne klidne si na to troufnu odpovedet !

   https://uloz.to/live/!e0oSrmFsdltc/v-ct24-neuvidite-doznani-trump-o-jejich-napadeni-iraku-syrie-libye-atd-tit-cz-zlocinec-toman-zdrhl-z-cssr-pres-most-do-usa-andrtakavi-mkv-mp4

   Ramón

   Smazat
 41. Druhý útok na Láďu Jakla! Fláknout jí tak Šarapatkovi ČT by vyvolala další majdan, jako při dění v Kyjevě?

  Během jediného týdne vyvolal bouři mezi řadou politiků. „Náhoda? Nebo to už začalo? Houstne dým?“ ptá se na sociální síti Facebook poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna.

  „Tady už přestává veškerá legrace. Láďa Jakl, který je členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání nominovaný hnutím SPD, byl znovu napaden a zmlácen! Tentokrát ve Zlíně, kde byl přítomen v rámci filmového festivalu spolu s dalšími členy RRTV. Láďa je ve Vojenské nemocnici. Takovýmto politickým terorismem vůči svým odpůrcům se chopili moci v Německu nacisté. Lidé budou v naší zemi mláceni jen proto, že jsou nějak spojeni s hnutím SPD? Jde o zastrašování spolupracovníků SPD. V této chvíli musíme konstatovat, že je v naší zemi ohrožena demokracie a občanské svobody lidmi, kteří navazují na teror nacistů a fašistů. SPD kvůli opakovaným útokům znovu navrhne mimořádný bod Poslanecké sněmovny,“ řekl šéf poslaneckého klubu SPD Radim Fiala.

  Podle mluvčího Hradu je opakovaný útok na Ladislava Jakla důkazem fašizace podobné jako ve třicátých letech. „Jsme svědky stupňující se agresivity tzv. liberálů. Fašizace má podobný průběh jako ve 30. letech 20. století. Po slovních útocích na sociálních sítích a náměstích nastupují útoky fyzické. Jde o reálné ohrožení svobody a demokracie v naší zemi,“ napsal Jiří Ovčáček na sociálních sítích.

  Ekonom Vladimír Pikora se ptá, jak dlouho si to lidé nechají líbit. „Když s nimi dříve někteří nesouhlasili, tak je přestali pouštět do médií, začali je nehezky nálepkovat, pak o nich začali psát hanopisy, pak o nich pravidelně lhali a teď už je normálně řežou. Kde to skončí? Jak dlouho si to nechají lidé líbit? Jak dlouho budou lidé mlčet?“ napsal Pikora na svém facebookovém profilu.

  Jaklovo opakované napadení pořádně naštvalo protimigračního aktivistu Martina Konvičku. „Tak bacha, pokud té zprávě správně rozumím, tak k incidentu došlo při filmovém festivalu, a to v rámci hotelové snídaně. Dovoluji si tvrdit, že jde o nehoráznost v našich krajích nevídanou. A že ti lidi okolo filmu („umělci“, nebo možná kritici, publicisté a podobná svoloč) jsou hovada, jakým není rovno. V rámci své práce navštěvuji relativně dost setkání a konferencí, kde se vyskytují přírodovědci, ochranáři, „ekologové“. Vím, že mám mezi nimi dost odpůrců. Ale na nějaké pořvávání, natož strkanice u snídaně (…když je člověk rozespalý a takový vyklidněný…) fakt nikdy nedošlo. Chybu vidím i v pořadatelích a zaměstnancích hotelu. Za takové chování má být okamžitě odebrána akreditace, případně by si je měla vzít do parády hotelová ochranka. Aspoň to mytí nádobí měli vyfásnout,“ uvedl Konvička.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Po-druhem-zmlaceni-Ladislava-Jakla-behem-tydne-se-ucho-utrhlo-Takhle-zacina-obcanska-valka-Svoloc-od-filmu-Nejdrive-lhali-ted-uz-normalne-rezou-583634

  Karel Kryl ↑↓→ DEMOKRACIE ROZKVÉTÁ !

  https://uloz.to/live/!53PgsHyC6MlS/k-kryl-a-analyza-17-11-1989-autor-m-dolejsi-praha-1990-dilo-o-nejapne-legende-loutkove-revoluce-komparzistu-o-uloze-ssm-a-charty77-dnes-jiz-neni-pochyb-o-rizenem-prevratu-tajnych-pan-k-kryl-prohledl-most-mkv-avi-mp4

  https://uloz.to/!G95pSJWZ/eusa-majdan-hrobnici-ukrajiny-fasista-dmytro-jaros-panek-exbolsevik-j-stetina-maklej-prazak-kocab-hrabivej-schwarzenberg-transatlanticka-kolonie-prazsko-nekonecny-prazskostredoevropsky-mindrak-vuci-usa-bella-mia-ex-havel-avi

  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli státní moc ty hnědé košile z milionu úchylek nenávisti včas nezastaví, tak bakalostán dopadne velmi špatně.

   Smazat
  2. Šarapatka by si přes hubu zasloužil a zcela právem. Uráží kde koho, prezidenta Zemana nevyjímaje.

   Smazat
 42. Foldyna i Pokorný by se měli naučit pravopis.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:51 No Vy máte problémy.

   Smazat
  2. Aha, ty jsi dozajista nějaký študovaný PÁN, prostě lepšolid, že.

   Takže, lepšolide-kavárníku, zkus vzít na vědomí, že naši soudruzi a soukmenovci vyšší a vedoucí představitelé mohou být klidně i negramotní.
   Opravdu, nás horšolidi mohou ke šťastným zítřkům vést i soudruzi a soukmenovci s IQ<90, hlavně když jsou OPRAVDOVÍ komunisti a putinisti.

   Takže: Toužíš-li po lepším pravopise, tak odsud vypadni, a čti si nějaké pravičácké weby pro lepšolidi.
   JASNÉ ?!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 43. Ano, my komunisti a putinisti JSME spravedliví, Leninsko-putinsky spravedliví!

  Konečně zemřel jeden z nejzuřivějších primitivních antikomunistů a antiputinistů, zarytý skaut Jiří Stránský. I ve svém úplně posledním textu pro tzv. Český, ve skutečnosti však EVROPSKÝ rozhlas útočil na naše socialisticko-babišistické zřízení a naše čelní představitele.

  Co se týče skautů, těch NEPOLEPŠITELNÝCH samozvanců a zaprodanců: Tu jejich prašivou organizaci OPĚT zrušíme, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace. A skauty OPĚT pošleme kopat uran, tentokrát ovšem budou mít ve svých trestních spisech velké razítko, jasné vyjádření vůle a záměru našich Lidových soudů: „NÁVRAT NEŽÁDOUCÍ“.

  Ano, tzv. skautské hnutí je téměř tak škodlivé míru, socialismu a putinismu-babišismu, jako křesťanské církve. Viz např. podlý a zákeřný útok skautů na našeho národního Vůdce Babiše, jakož i na všechny ostatní poctivé příslušníky a spolupracovníky naší Státní bezpečnosti.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 44. ihned po udani tatinka a cele rodiny za poslouchani skodlive stanice pod joskou PEREM jsem se za vzoru pAVLIKA MOROZOVA ZAPOJIL DO PSANI BASNI ktere budou jednou pokladnici narodni kultury,zde mala ukazka mimo pisni ktere zpivam pouze v rodnem ruskem jazyce:
  Az vyrostu trochu
  budu soustruznikem
  a jako muj tata
  v praci udernikem

  Pak budu vyrabet
  nejlepsi traktory
  nejlepsi kolecka
  nejlepsi motory

  a kdyz pak po praci
  zahouka sest
  reknou mi soudruzi
  TVE PRACI CEST
  a zitra zas v sest, cest
  v sest cest
  Napsal HH v mladi za nejlepsiho rozkvetu socialismu kdy jsme radostne solu s traktoristy kombajnery a soudruzkami na tkalcovskych stavech bojovali dle vzoru Sovetskeho Svazu nase narodni sebevedomi Cest

  OdpovědětSmazat
 45. Take jsem slozil spoustu oslavnych basni na kombajnysty a rolniky delniky a soudrusky z nemocnic kde pracovali za malou mzdu avsak poctive,stranicky
  V pozdejsi dobe nynejsi jsem spravne pochopil trend sexualni spolecnosti jez je i dle meho nazoru spravna a zdrava jak spravne podotkl s vicepresident s . Biden .Z tohoto duvodu jsem zjistil ze jsem zcela zteplal a obracim se nyni na lekare o zakrok v premene na zenu ,sice starsi ale neni pozde nikdy .Vzdyt i slavni z Hoolywodou si nechali pridelat prsa a odejmout ptaka.Poridil jsem si jiz spoustu satu a sukni v SA(armada spasy)a strevicu na vysolem kramfleku Jiz se snazim chodit dustojne v tom je mi vzorem s Pellosi jez v 80ti cupita a skotaci jako patnecka ,jako ja Zdravi vas vsechny vas dopisovaatel a vzdelanec hh
  nesmim se podepisovat alebrz Venca nema rad transexualy .

  OdpovědětSmazat
 46. Advokát Pokorný je liberál, a "...nejen v těchto věcech." Spravedlnost od něj nečekejte, podporuje parazity a sám se přesvědčuje, že jím není také.

  OdpovědětSmazat
 47. Blaničtí rytíři pomoc, národ se zbláznil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:34- Proč by "blaničtí rytíři" měli pomáhat Vám proti národu? Váš výkřik nemá logiku.

   Smazat
 48. Pane Pokorný a vám se tady ta kvetoucí nenávist líbí ? Mám opravdu chatrnou logiku, protože nám může pomoci jen zázrak.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.