Reklama

sobota 18. května 2019

INTERNÍ PRACOVNÍK BÍLÉHO DOMU: Válka s Íránem, kterou Trump plánuje, má začít na podzim 2019

redakce ITN
18.5.2019 IsraelTodayNews, překlad Zvědavec
Jak uvedl zdroj pracující v Bílém domě, prezident Donald Trump a jeho vnitřní kruh plánují rozsáhlou invazi do Íránu.
Plán zahrnuje pozemní invazi a využití taktických jaderných zbraní v rámci vojenské akce, která je plánována na podzim 2019. Írán bude podle zdroje „vymazán z mapy“ a válečné úsilí by mělo stát „dva a půl krát více, než válka v Iráku“.


Válku budou podporovat zpravodajské sdělovací prostředky a Trump s ní bude zcela souhlasit. Předtím dojde k „předpokládané operaci pod falešnou vlajkou, za níž bude svalena vina na Írán, pravděpodobně to bude něco, co se týká lodí v Hormuzském průlivu“. Akce pod falešnou vlajkou je „nedílnou součástí plánu“, neboť Írán nemá údajně žádné přání ani úmysl zahájit válku, jak uvedl informátor.

Trumpova administrativa plánuje válku s Íránem

Válečné plány udržují zaměstnance Bílého domu „v nervózním vzrušení“, váleční jestřábi, jako např. John Bolton, pracují na „posledních úpravách“ ohledně plánovaného útoku. Prezident Trump zpočátku projevoval odpor vůči tomuto plánu, ale po čase naskočil na palubu s nadšením, neboť je přesvědčen o tom, že Írán představuje „existenční hrozbu pro Izrael“, a z toho důvodu je požadována válka kvůli „jeho odstranění“.

Byly zveřejněny další podrobnosti, včetně:
- K odstranění íránské armády bude použito 100 taktických atomových bomb.
- Při invazi bude použito 120 000 pozemních jednotek USA.
- Francie, Velká Británie, Kanada, Saúdská Arábie a Izrael by se měly přidat ke „koalici“ a válku podpořit.
- V průběhu minulého roku se v rámci příprav zvýšily snahy agentů CIA a kontrarozvědky.
- Probíhá příprava „operace pod falešnou vlajkou“, která má být použita před zahájením války s Íránem.
- Bílý dům se svými protějšky z Izraele připravují propagandu.
- Izrael toto úsilí podpoří, Benjamin Netanjahu se prý během nedávné schůzky s Johnem Boltonem „smál od ucha k uchu“.
- Existují obavy, že by Trumpova „základna“ mohla vzdorovat nebo kritizovat toto úsilí, takže jsou vynakládány další propagandistické snahy, které mají „posílit podporu“ této války.
- Očekávané ztráty se pohybují v rozmezí 1,2 - 2 miliony Íránců a 5 000 amerických vojáků.

Kvůli úzkému vztahu prezidenta Trumpa s Jaredem Kushnerem byl do válečného úsilí vložen smysl pro „věcný význam“, kterým je naplnění „židovského proroctví“ v kruzích Bílého domu. Mnoho lidí v Bílém domě věří, že Jared Kushner je „Mesiáš“, neboli židovský „Mashiach“, který nemůže získat svůj “trůn”, dokud nebude zcela zničen Írán.

Zdroj z Bílého domu je vysoce postavený představitel, který měl v minulosti pravdu ohledně mnoha jiných věcí, a jeho identita byla ověřena.


WHITE HOUSE INSIDER: War with Iran planned by Trump, to occur in the Fall of 2019 vyšel 18. dubna 2019 na israeltodaynews.com. Překlad v ceně 165 Kč Zvědavec.

33 komentářů :

 1. noviczech
  ...Mabus (zlo) už brzy zemře. Přijde strašná zkáza pro lidstvo a zvířata. Pak přijde náhlá pomsta. Nesouvislé projevy, ruce, žízeň, hlad, když bude míjet kometa! Vědí toto v Americe? Vědí, že Jidáš musel zradit Krista, vědí, že Nabulon, Napoleon musel být prvnim Antikristem? Vědí, že Hyster, Hitler byl druhým Antikristem? Vědí o třetím??? Je v osudu napsáno a musí se stát, ale chci být já Nabulonem, Hysterem, Mabusem? Mám mozek, rozum, a nechci dělat zlo a rozbroje a zabíjet neviné. Každý se musí rozhodnout, jsou jen dvě strany mince a SOUDCE existuje, takže přátelé pozor....
  :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. IRAN neni daleko od vývimu prvni atomové bomby.
   Prý se má uskutečnit proroctvi,že Israel přestane v tomto desetileti existovat a to přes všechnu prohnanost a vyzbrojeni budou JEN rukojni IRANU a poserou se strachy,když vybuchne prvni taktická atomová bomba patřici IRANU.

   Smazat
  2. Irán není Irák ! Má dobře vyzbrojenou a vycvičenou armádu. Je to země, kde jako první vznikla rušička vojenských spojení. To by se musela armáda USA dostat přes rušičky signálů GPS a to se jim nepovede, Iránci dokázali ovládat americké drony - vědí jak na to. Nevíme o dosahu jejich rušiček nic a zda-li mají možnost odklonit i oslepit americké družice. Irán má určení od GP jako další centrum řízení, takže to je střet Deep State USA a globalistů. Deep State prohrává. 100 jaderných bomb v Iránu znamená obrovské ohrožení Evropy Amerikou §

   Smazat
  3. § 19. května 2019 8:2727

   To jsem se velmi pobavil, američani si létali nad Iránem, jak jsou zvyklí se svou drzostí, Iránci jim poděkovali za přísun amerických dronů, s kterými si
   u sebe doma přistáli. Americké joystiky zvostaly plonk. A američani museli mlčet, že se všude promenádují, jak je jim libo, zde zůstali koukat a stát v tangách? Mimochodem drony vzlétali z amerických základen v Německu!

   http://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13971202000650

   Ramón

   Smazat
 2. noviczech
  ...jsem zapomněl dodat, úvodní slova o Mabusovi jsou od Nostradama. A o Nabulonovi a Hysterovi se splnila!!!

  OdpovědětSmazat
 3. "...má být použito 100 taktických atomových bomb..."
  Nerozumím tomu pojmu taktických . To v Hirošimě a v Nagasaki taky byly použity taktické ? A to byly jen dvě . Teď jich chtějí použít 100 . Co na to ostatní svět ? Bude to zase sledovat v přímém přenosu jako vpád do Iráku , Jugoslávie atd .?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.19
   Část zprávy:
   "- Francie, Velká Británie, Kanada, Saúdská Arábie a Izrael by se měly přidat ke „koalici“ a válku podpořit".
   Moc se toho tají, např.:
   1. V knize "Velké zrady světa" od Václava Junka je na str. 136 - 144 popsáno, že Lenin si žil v luxusním exili v Bernu, kde ho získali Němci a po proškolení ho přes Německo převezli v zaplombovaném rychlíkovém voze k trajektu v Baltském Sassnitzu, odtut trajektem do Švédska, pak do Finska a pak do již revolučního, těžce válkou zkoušeného Petrohradu. Měl za úkol revoluci vyvolat před koncem 1. SV a tak vznikla VŘSR s tím, že zlikviduje cara i proto, že Němci a Britové měli strach, že car s vojsky potáhne na západ. Revoluci byl svržen dosavadní řád v Rusku. Stejný scénař byl u nás v roce 1989. Pochopíte to z bodu 3).
   2) Připojení zemí k USA:
   Dne 2.5.2019 vyšel v NR článek "Vyzobáno z webu za duben 2019", kde je uvedeno: Francie disponuje 300 ks nosičů s jadernými hlavicemi, V. Británie jich má 215. USA má na území 5 států přibližně 180 jaderných náloží. Jedná se státy: Německo, Belgie, Nizozemsko, Itálie (2 základny) a Turecko. Z toho je poučka: "Největší agresor je Rusko, protože má své státní hranice v blízkosti vojenských základen NATO a to nejen v evropské části, ale i v asijské části světa".
   3) Video.
   Přišlo mi video, kde se Soroš vychloubá, jak pomohl ke vzniku "sametové revoluce". Vykláda, jak se již před revolucí scházel s Havlem a Čalfou a domlouvali se na pokojném sametovém převzetí moci. Také Havlovi sdělil, že je domluveno, že bude presidentem Na závěr také prohlásil, že za Havlem, když již byl presidentem často jezdil. Nezanechal zde i nadále svou stopu v "kavárně?
   Video má i další část, kde je Havel již v uniformě hradní stráže a učí se tasit šavli z pochvy.
   4) Závěr: Ze zprávy Engdahl v roce 2017:
   "USA vznikly v roce 1776 sloučením 13 britských kolonií. Od roku 1776 jsou USA ve válce 214 let, bez válek 27 let. (Pozn. Kanada má stále hlavu státu britskou královnu a v Kanadě ji zastupuje jmenovaný guvernér). Mírumilovní, i když vyhladili původní obyvatelé, musí i zbytek světa?
   Asi musí, proč by jinak měli dle článku "Studená válka a zbrojení v grafech" ze dne 8.1.2019: USA má v 70 zemích světa 800 vojenských základen a pro vojenské účely na rok 2019 má rozpočet 640,0 bilionů dolarů, Rusko 87,8 bilionů dolarů".

   Smazat
  2. Pane 3:57, rozpočet Ruska je dnes pod 70 miliard, nikoliv 87, a navíc si pletete biliony a miliardy. Celé HDP USA je asi 20 bilionu. Přemýšlejte dřív, než vyplodíte nějakou ptákovinu.

   Smazat
 4. To bude poslední Yankees agrese, Írán nejsou indiáni s luky a tomahawky a použijí li atomové bomby je to jejich konec. Íránci půjdou k Alahovi, křesťané k bohu a Yankees do pekla. Bohužel to vše odnese i fauna a flóra, ale snad se tato planeta za pár milionů let opět vzpamatuje a věřím že už takový omyl neudělá aby stvořila tzv homo bezmozko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechce se mi věřit, že by Rusko nechalo vymazat atomovkami armádu spřátelené země. Pokud by na to přistoupilo, další na řadě je Kreml.

   Smazat
  2. A k tomu ještě armádu bez atomových zbraní. Nezbývá, než aby měl Irán vlastní atomové bomby, kterými by byl schpný napadnout letadlové lodě USA. Kim USA nedůvěřuje, atomové bomby si vyrobil a Trump s ním začal jednat. USA nejsou schopny jednat seriozně. Jen hrubá síla je zastaví. Ještě jedna otázka - atomové zbraně sebou nesou rezidua, která budou proudit vzduchem okolo světa. Budou zabíjet v první řadě muslimy v oblasti, ale hned pak jsou na řadě Evropané. Že by občané EU chtěli hromadně umírat na rakovinu?

   Smazat
  3. Přesně tak . Toto šílenství války chtivých USA jestřábů odnese celá planeta .Včetně nás v Evropě i s našimi války chtivými idiotskými politiky typu Langšádlové a spol.,kteří si neuvědomují že potom chcípnou taky .Což o to , těch by škoda nebylo , ale jde o nás o všechny .

   Smazat
  4. 20:35 a 8:10 Oni mají stejně v plánu vyhubit většinu obyvatel planety a jde jen o to aby se to nedostalo do blízkosti jejich doupat. No to je ten slavný pokrok těch stále nenažraných parazitů. Cinkači do práce!

   Smazat
  5. Uvědomte si, že USA Íránu zatím pouze vyhrožují a straší.Pokud by bylo ze strany agresora použita byť jedna atomová bomba na Íránské území civilních či vojenských cílů, byl by z toho regulérní celosvětový konflikt s nedozírnými důsledky!!!

   Smazat
  6. Milý Toto, stačí toto : umí-li Irán čachrovat s GPS, pak stačí přesměrozvat řízenou raketu (nosič) třeba zpět na místo odpalu, nebo do města (třeba v Izraeli) v doletu rakety. Myslím si, že počty námořní pěchoty pro vylodění jsou zbytečné. Bůh nás chraň od toho nesmyslného dobrodružství.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trumpuv mopsliku, polib desetkrat americkou rit za kazdou megatunu americkych zvastu.

   Smazat
  2. Byl tu takový jeden moudrý filosof asi tak 100x chytřejší než Honolulan a ten řekl "Vím že nic nevím" no a dneska tu máme plno hlupáků a ti vědí úplně všechno, prostě pokrok nezastavíš a už TG Masaryk říkal že nemáme věřit všemu co je na internetu. Rudý dědeček, který ví taky kulový. Hej hou

   Smazat
 6. Použití atomových bomb by bylo game over pro všechny a to si jistě uvědomují i v těch šílených USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbost, Americane, ti vladnouci, si neuvedomuji nic, protoze vi, ze se jim nemuze nic sat,tak jsou blbi, a ti nevladouci nemaji ani zdani, co USA delaji, protoze jsou blbi a veri cemukoliv, co se jim nabulika, protoze USA roznaseji po celem svete dobro a demokracii.

   Smazat
  2. Stačí se podívat na hóóódně starý film The day after (Den poté),kterého promítání bylo v USA a VB zakázáno několik let.

   Smazat
 7. Ještě k tomu Trampíkovi, to je takovej kšeftman, chová se jako podomní prodejce. Nejdříve všechny vyděsíme k smrti, pak to ještě více nafoukneme, všechny možnosti jsou na stole, no jó, ale tak to zase odložíme, maj ty severní Korejci ale štěstí, že už je nezlikvidoval. Jsou to jen takové komediální tanečky pro blbečky, kteří tomu chtějí věřit. Jenže jako vždy skutek, utek a renomé takových švindlířů dlouho nevydrží.

  OdpovědětSmazat
 8. Kdysi bych nad takovými úvahami mávnul rukou. Dnes? Nic se nedá vyloučit.
  Na všem špatném se dá najít alespoň kousek něčeho dobrého. Na kolik asi poskočí cena za barel ropy, pokud se o něco takového Američané skutečně pokusí? A jak asi pookřeje ruská státní kasa, pokud cena vylétne někam hodně přes 100 dolarů za barel? A co si budou moci Rusové dovolit s tolika penězi navíc, zejména pak v obranném sektoru?

  OdpovědětSmazat
 9. Times: Trumpa unavuje Boltonova snaha „zatáhnout USA do války“
  https://cz.sputniknews.com/politika/201905189926904-times-trumpa-unavuje-boltonova-snaha-zatahnout-usa-do-valky/

  OdpovědětSmazat
 10. V případném sporu USA vers. Írán, resp. USA/Izrael vers. Írán se agresorům bude v přesvědčování EU a jejích obyvatel k podpoře útoku náramně hodit averze velké části Evropanů proti muslimům. Protimigrační kruhy budou ve složitém postavení, protože Írán je už drahně let prezentován mainstreamem jako bašta fundamentalistického islámu, ač tou je Saúdská Arábie. V Íránu funguje na tamní poměry obstojná demokracie (na jednu stranu určují limity politiky ajatolláhové, na druhou stranu židé mají ze zákona vyčleněné jisté místo v parlamentu, aby nebyli bez zastoupení), zatímco u Saúdů je to totalitní královská despocie.
  Všimli jste si, že migrační vlna trvá již několik let, ale Izrael, který se vyjadřuje k řadě věcí ve světě, k ní víceméně mlčí? Jen pár obav a kritik (z) útoků přišlých muslimů na židy a synagogy a jinak ticho po pěšině. Izrael, resp. jeho fundamentalistická, sionistická část, je ten, komu vyhovuje růst nevraživosti mezi Evropany a muslimy, nejen původu arabského, ale právě i perského či tureckého. Nemůže si přát nic lepšího, než aby se USA a NATO/EU za něho poprali s Íránem.
  Dilema to bude pro Rusko, zda se postavit za Írán či Izrael, když s oběma má historii vzájemných vztahů velmi proměnlivo (dnes ale zrovna s oběma pozitivní), a všichni si hleděli vždy zejména svých zájmů a suverenity.
  Budou to velké šachy a uvidíme, zda dříve země šáhů v této partii neztratí hlavu a uhraje spolu s dalšími protiválečnými silami hru tak, aby nedošlo na skutečné střelce a vše se vybilo v diplomatických intrikách a rošádách, v nichž by váleční štváči a kořistníci dostali na frak.
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 21:44, neuvidíme zaregistrujeme pouze zážeh.

   Smazat
 11. Tak moc tomuhle nevěřím 100 taktických atomovek a ty ztráty jen ty svině americký gangsterský vyhrožují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:43 A co ty SVINĚ Ruský, které neustále vyvíjejí ješte učinější atom, ty tě nevzrušují. Prokremelského blba ne co?

   Smazat
  2. Pisateli 16:23, mluví z tebe čistá iracionální rusofobie. Nenávidíš Rusko, a přitom vlastně nevíš proč. Jsi jednoduchý a povrchní, a proto se snadno necháš zmanipulovat propagandou, fakta tě nezajímají, informace čerpáš patrně z ČT, ČRo a dalších úchylných médií. Rusové sice nové nosiče jaderných zbraní vyvíjí, ale pouze na svoji obranu, jako zbraně odplaty. Nikomu však jimi nevyhrožují a na rozdíl od USA je nikdy nepoužili.

   Smazat
  3. Rusko by bylo naprosto pitomé, kdyby nehrálo "mrtvého brouka" a nepočkalo na konec.

   Smazat
 12. Tento komentář bude vymazán. Akdyž to bude jinak, tak se Putinserafíni poserte. Hlavně, když běžíte za vozem správnýho vola. Dvořák se veze

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nerozumím tvé zmatené řeči. S ředitelem Dvořákem se veze celá slavná "naše" ČT. Ale vozkové jsou jinde!

   Smazat
 13. Kuci , zda se tady mnoho infornaci znacne matoucich ! Jak si usa predstavuji pohyb svich vojaku v kontaminovanem prostredi ?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.