Reklama

úterý 21. května 2019

Ivan David: Drtivá většina českých europoslanců hlasovala pro přijímání všech migrantů

21. 5. 2019    parlamentnilisty
Pro usnesení Evropského parlamentu "o základních právech lidí afrického původu v Evropě" hlasovali mj. lidovci, ANO, TOP 09-STAN, ČSSD a komunisté…
Koho by nedojalo, jak mainstreamová média ochotně referují o trestním oznámení na SPD kvůli údajné lži. Už se ale nezmiňují o tom, že europoslankyně za KSČM Kateřina Konečná skutečně hlasovala pro březnové usnesení Evropského parlamentu o základních právech lidí afrického původu v Evropě. A nebyla sama. Spolu s ní z řad europoslanců hlasovali lidovci (KDU-ČSL), hnutí ANO, dále TOP 09-STAN, ČSSD a ostatní komunisté…Pro byli dále europoslanci Petr Ježek, Pavel Telička, a Jaromír Štětina. Třešničkou na dortu je, že europoslankyně Dita Charanzová tvrdí na billboardech, že „chrání ČR“. Zajistit legální cesty pro všechny, kteří chtějí vstoupit do EU

Jen dva z českých poslanců Evropského parlamentu se při hlasování o výše uvedeném usnesení zdrželi a jeden byl proti (už nekandiduje). Smysl bodu 23 v tomto usnesení je také víc než zřetelný: Evropský parlament žádá Evropskou komisi a členské státy, aby zajistily „legální cesty“ pro všechny, kteří „chtějí vstoupit do EU“. Je to snad nějak nejasné? A tak Kateřina Konečná našla „řešení“ v tvrzení, že usnesení je „nezávazné“. To je ovšem dojemná výmluva. Máme snad věřit, že Evropská komise nevyhoví a „legální cesty“ nezajistí? Nebo že členské státy, jejichž velká většina europoslanců hlasovala pro „legální cesty“, odmítnou příležitost nasměrovat do EU všechny, kteří sem prostě chtějí?

Ze strany Kateřiny Konečné jde o křivé obvinění, že byla pomluvena tím, že bylo o ní uvedeno, že „hlasovala pro přijímání migrantů“. Pomluvou může být pouze nepravdivé sdělení. Úvahy o tom, že azylové řízení „by mělo“ probíhat mimo EU, jsou jistě opravdu nezávazné. Usnesení je jasné – umožnit „legální“ vstup všem, kteří chtějí. O nějakém azylovém řízení ani slovo. Je možno strany podporující migraci nazvat proevropskými? Asi sotva, když plánují rozklad Evropy prostřednictvím masové migrace lidí, kteří velmi často nemají předpoklady pro uplatnění. Ne, právě hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) je proevropské, snaží se totiž Evropu zachránit před Evropskou unií a zejména před Evropskou komisí a snaživými vítači ze všech stran v současném složení Evropském parlamentu. Již tento pátek a v sobotu však mají voliči v celé Evropské unii včetně naší země šanci zvolit jiné europoslance.

Zvací dopis pěti funkcionářů KSČ v roce 1968 byl také nezávazný. Jistě mohli soudruzi v Moskvě nevyhovět a nepřijít. Ale ochotně přišli. A s nimi armády „spřátelených“ zemí (mimo Rumunska). Jsou výzvy a žádosti, které se neodmítají. Zvlášť když jsou psány na objednávku.
Ať promluví oficiální dokumenty

Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899(RSP)) (P8_TA-PROV(2019)0239), které je k přečtení ZDE, v článku č. 23 uvádí tento závazek: Evropský parlament žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU.“ Přesné citace a náhledy dokumentů jsou k dispozici ZDE.

63 komentářů :

 1. A já budu hlasovat v EU pro směrnici zakazujici NEPODMINĚNÝ ZAKLADNI PŘIJEM v celém EU tedy skrytě pro jakémukoli zvyšováni platů rožežraných českých domorodců!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedině dalši snižováni platů nas zachráni před vlnami vraždicich majitelů ideologie IS.
   proto budu volit pana doktora Davida a a chabý program SPD,který se veze pouza na vlně migrace a nic jiného daleko důležitějšiho tam prý nechce mít!
   Ko o tomzblebtne bude brutálně rozšlápnut zdejšim výbuchem cenzury a ne,
   že ne ANO!

   Smazat
  2. Přeji MUDr. Davidovi aby se do EP dostal. Ale osobně si myslím, že tam bude platný jako mrtvému zimník. Ano, naší evropští současní zákonodárci tam hlasovali proti zájmům vlastní země. Štětina dokonce tvrdí, že tam musí dodělat Ukrajinu, i když já si myslím, že je už dávno dodělaná. Ale co tam dělá pro nás? Ukrajinci mu budou zřejmě vděčni ale mě to je jedno. Dobře, tito vlastizrádci skončí ale nejsem přesvědčen o tom, že ti co přijdou po nich tam něco převratného pro naši zem zmůžou. EP je tak akorát na to, jak mají být zahnuté banány ale ta velká evropská politika se dělá úplně jinde...M.R.

   Smazat
 2. Charanzová je podivné chucpe a ještě zřejmě s preferencemi ANO. Konečná se ztrapnila útokem na Okamuru a ostatní nestojí za moc taky.

  OdpovědětSmazat
 3. Ve zdravém politickém prostředí by měli voliči žádat výměnu poslance, který lže. Na to však nejsou strany ani poslanci zvyklí, jsou schopní nezávazně blábolit v tv nebo jinde, až se jim od huby práší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možnost odvolání politiků má SPD jako jeden bod programu.

   Smazat
  2. 15:18 Kde je psáno, že poslanec nesmí lhát?

   Smazat
  3. 17:46 A kde je psáno, že smí lhát? To má snad v pracovní náplni? Ono lhát svým voličům, o jejichž důvěru se ucházel, to je snad normální? To se jako předpokládá? A proč by občané v tom případě měli chodit k volbám? Aby zajistili vysoké příjmy lhářům? Pak by snad bylo užitečnější jít místo k volbám na procházku.
   Kolik je vám let, že máte TAK nízké požadavky na mravní a morální kvality našich zástupců.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. je znamo a sama chazarka se netaji tim že je v evrosajuzu už dvacet let což je vinikajici s ohledem na finačni bonusy ale co znamo neni je žeby něco podstaneho vykonala pro republiku krom toho že dobře a vydatně dojila ostatně jako všichni co tam jsou jinak by to totiž nikdo z nich nedělal ato ani nahodou

   Smazat
 4. Pan David jede volební kampaň. Odhodil všechny zábrany na cestě k vysněnému korytu. Jednou napadá cikány, podruhé straší imigranty. Samozřejmě mu nezazlívám, že tam kandiduje, ale za koho!!! a jaké prostředky zvolil. Jede tutovku, která vždycky zabere (cikáni, imigranti)... To první udělalo "dobře situovaného" ze Sládka. Ten také vyžral příspěvky od státu pro stranu a nikdo s tím nic nenadělal, stejně jako nic neudělají s Okamurou....
  David je příkladem, co z lidí udělá touha po penězích. Těch 8.757,70 EUR = cca 225 000 Kč (plat europoslance) mu stojí za ostudu, kterou si udělal. Kdysi levicové křídlo ČSSD, teď slouha kapitalisty, politického podvodníka a tuneláře státních peněz Okamury.
  David je inteligentní a ví, že ČR žádný příval imigrantů nehrozí! Všichni pamatujeme případ iráckých křesťanů, které sem dovlekla jakási neziskovka. Nabízené byty, které by braly tisíce mladých rodin, označili za chlévy a všichni utekli do Německa.
  A imigranti jinde? Není to problém těch zemí, které si je zvou a jejichž voliči volí "vítače"? Má ČR právo a možnost nutit Němce, aby uzavřeli hranice? Je nám po tom *****, jsou to jejich peníze... stejně jako jim po tom, že nikoho brát nechceme! EP to neovlivní.
  Neznám jiný příklad takového pádu na dno do bahna u předtím váženého politika...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A když jsi se probudil, měl jsi ruku v nočníku, Einstene, že? David kandiduje za jedinou volitelnou vlasteneckou stranu v zemi.

   "David je inteligentní a ví, že ČR žádný příval imigrantů nehrozí! " No to máš právě opačně, buď tak, že ty nejsi inteligentní a nevíš, že příval (na základě kvót) k nám hrozí, nebo je David inteligentní právě proto, že ten příval hrozí.

   Smazat
  2. 15:33 Honzíku, díky za tvůj názor, máš ho mít, ale prokázal jsi se jako nemyslící individum. Buď tak laskav a neobtěžuj se tyto stránky, řekni šefovi, ať ti dá jinou práci. Na kvalitní dezinformace prostě nemáš.

   Smazat
  3. Anonyme "Jane", dokaž svá trapná tvrzení, například, kde jsem napadal Rómy. Od roku 1933 někteří darebáci "strašili Hitlerem".

   Smazat
  4. Kolik se českých politiků bylo podívat v Trocnově na Jana Žižku? A ten si to píše …..

   Smazat
  5. Jane, máš toho v tvém nenávistném, urážlivém, lživém komentáři k dokazování víc. Tak nebuď zalezlý, jako srab, a koukej to jedno po druhém dokazovat! Nejde to? No tak piš pravdu! Nejsi anonymní, jak si myslíš, a mohly by na tobě přistát žaloby. Nebo koukej mazat lhát svému příbuzenstvu, ti jsou zvyklí, pokud se k tobě hlásí.

   Smazat
  6. 17:48 To máš marný, ten vidí jen ty volební hesla jeho zamilované partaje.

   Smazat
  7. Jan 15:33 vytrvale opakuje to svoje podsouvání o zištnosti a dalších vadách charakteru MUDr. Davida bez jediného platného argumentu. Nejsem volič MUDr. Davida, ale tak podlý způsob argumentace vůči komukoliv zaslouží opovržení. Jsem nucen konstatovat, že autor Jan z 15:33 je bezcharakterní hnusák přední kategorie.

   Smazat
  8. Jan: Foldyna:

   Evropský soudní dvůr zahájil proces s Českou republikou za kvóty – je to spíše teoretická otázka, k ničemu nás donutit nemohou, ale zaznívá názor, že jde o precedens a že je třeba, aby se ukázalo, že pravidla v EU platí a je třeba dodržovat zásady solidarity. Je tedy EU v tomto sporu se zeměmi Visegrádské čtyřky v právu? Jak komentovat situaci, že Evropskou komisi zastupuje ve sporu proti nám Češka, právnička Zuzana Malůšková?

   Solidaritě vedoucí k vlastní likvidaci se neříká solidarita, ale hloupost. Když paní Merkelová a členové EK zvali do Evropy celou Afriku a Blízký východ, tak se zemí V4 na jejich názor neptali. Pokud kdokoli bude ohrožovat naši existenci, což usídlování migrantů na našem území bezpochyby je, tak máme právo se bránit jakýmikoli prostředky. Na situaci paní Malůškové se dobře ukazuje věcný princip současné EU, kdy nutí někoho konat proti zájmům vlastního národa. Na tuto situaci však pamatuje zákon, a to konkrétně § 309 zákona č. 40/2009 Sb., kde se říká:

   1) Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314), bude potrestán odnětím svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem.

   2) Příprava je trestná.

   To, že se afričtí a muslimští migranti ve všech evropských zemích, které je přijaly, dopouštějí rozvracení republiky, teroristického útoku i sabotáže, je zcela nepochybné. Paní Malůšková tedy ve spojení s cizí mocí podle všeho připravuje trestný čin a já předpokládám, že naše orgány činné v trestním řízení na to zareagují. Pokud ne, zvážím, zda v této věci nepodniknu příslušné kroky sám.

   Smazat
  9. Kdyby byly v Evropě hranice tak ať si Němci přijímají koho chtějí, ale v tomto případě jsi Jane kokot.

   Smazat
  10. 15:33
   Pane jsem slušně vychován, tak nejhrubší co vám mohu říci je - jděte do háje, nebo na Václavák. Pana doktora si vážím, jen jsem nepochopil proč kandiduje za SPD.Přesto věřím v jeho slušnost a neprodejnost, která je dnes "normální" a proto ho zvolím.

   Smazat
 5. Přeji panu doktorovi Davidovi hodně elánu a sil při hájení českých zájmů v Bruselu . Že bude za nás bojovat , o tom nepochybuji . Ovšem situace je velmi nepříznivá , z toho skleněného monstra duje proti Česku velmi silný vítr . Jedno přísloví praví , že proti větru se č.... nedá . Bývalý europoslanec Mach to zkusil a zjistil , že je to pravda .

  OdpovědětSmazat
 6. Dr. Davide, Vase snaha o regulovanu / kontrolovanou immigraci do Evropy a do Ceska, je chvali-hodna snaha a nedejte se odradid !

  SPD je v dane situaci nejdulezitijsi strana v Cesku !
  Vyridte prosim lidem jako je pan Hampl a pan S. Novotny , aby byli vice politicky aktivni !
  Ti nejlepsi lide v Cesku jsou mac potichu !

  Vyridte prosim panu Petru Hajkovi z Protiproudu pozdravweni z Austinu , TX. (Alex Jones).
  My Republicani to zde vsechno vyhravame a nase pozice sili.
  h.

  OdpovědětSmazat
 7. Ale v dokumentu, o kterém je řeč, stojí vysloveně napsáno "migranti, kteří přijdou legální cestou". A proti tomu myslím nelze namítat. Kolik migrantů legální cestouý k nám ročně přichází a kolik českých migrantů, třeba lékařů naopak z naší země legálně odchází? Ti poté, co vystudovali na náklady daňových poplatníků, aby se na ně a jejich zdravotnické potřeby pak vykašlali...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych si tipnul, že ročně k nám legální cestou přijdou řádově desítky tisíc migrantů z východu.

   Smazat
  2. Ad 17:12 Není jich skutečně málo, z Ukrajiny i vysokoškoláci, ale ti u nás většinou k lopatě, ale i jako náhrada za emigrující české lékaře! A víte, jak se proti nim českí lékařská komora bouří??? No, jsou v tom samozřejmě, jako vždy, prachy, prachy, prachy! Legální imigrace k nám drží také počet obyvatel, jinak jako národ tempem vymíráme. A paradox? Ekonomiku dnes u nás zachraňují početné ročníky tzv. Husákových dětí!!! Život tropí hlouposti a ten u nás obzvláště komické! No když máme politiky pro srandu králíkům?

   Smazat
  3. Lékařské komoře se není co divit. Přece jen aby někdo mohl u nás vykonávat práci lékaře, musí splnit určité podmínky, které mnoho z nich nesplňuje. A takovému by se asi nikdo z nás nechtěl dostat do ruky.

   Smazat
  4. 17:34 a co spatřujete za paradox v tom, že nás zachraňují tzv. Husákovy děti? Děti se rodily v důsledku prorodinných sociálních opatření. Prodloužená mateřská dovolená, bezúročné půjčky, kdy za narození dítěte se odepsala část peněz atd. Co je na tom špatného? Snad jen, že se opatření zavedla v době, kdy zakládaly rodiny silné poválečné ročníky. Ale jak je vidět, tak ani tehdy to nebylo ke škodě. Jenom pak holt nebylo dost školek a jeslí. :-) Tak se honem vytvářely nové, aby se po hadráku s velkou slávou zase rušily, aby se následně opět nedostávala v těchto zařízeních místa.

   A s tím vymíráním...to je taky takový slogan. Lidstvo je přemnožené, tolik nás zeměkoule neunese. Tak je snad normální, že se člověk tolik nemnoží. Tedy samozřejmě, jak kde. A chcete-li namítnout, že
   nás nebude mít kdo živit? Ha ha... Produktivita užitečné práce jistě významně vzrostla a spousta lidí dělá práci zbytečnou ba škodlivou. Nevytvářejí žádné hodnoty, jen parazití. A především ti budou chtít určovat, jak budeme žít. :-(

   Jenom ty zisky jdou do jedněch kapes, že? Zkrátka, když je někde nadbytek, tak jinde je zákonitě nedostatek. Tak to prostě je.

   Smazat
  5. 20:56 souhlas, kdo a jak to chcete vyvrátit?

   Smazat
  6. Ad 20:56. Nepochopil jste "paradox". Paradoxem je to, že generace, zrozená za dnešním režimem proklínaného socíku, zachraňuje ekonomiku dnešní naší diktatury kapitálu. Propopulační politika doby socíku právě dnes chybí a nespraví to ani zvyšování dávek na narozené dítě. Musí být také vráceny maminkám ukradené jesle a mateřské školky, v těch soukromých se platí až 15 tisíc/měsíc a to si žena rozmyslí, zda se jí vyplatí do zaměstnání se vrátit. Rád bych znal čísla zaměstnanosti za socíku a dnes - a to se prodloužil významně věk odchodu do důchodu. Tak ať si kapitál nestýská na nedostatek pracovních sil a nenutí nás do importu ze zahraničí!

   Smazat
 8. Dr. Davide ! Vy o tom pravdepodobne nevite, ale vy jste na stejne strane barikady jako , nas oblibeny president Trump !

  I pres sabotovani jeho agendy, za 2 1/2 roku pozvedl Ameriku a stavba plotu na hranicich pokracuje !
  Plot roste !
  h.

  OdpovědětSmazat
 9. 15:57 - Pane zde mate vysvetleni !
  My zde potrebujeme zdravotni sestricky a doktory velmi, protoze si svedomite rozbijime nase huby na silnicich a pri ruznem sportu !

  Proto jsou zde doktori a zdravotni sestry dobre placeny !
  A jejich snaha o uplatneni a o vetsi penize, je zdrava snaha.
  h.

  OdpovědětSmazat
 10. 16:07 - Pro vasi predstavu predkladam cisla panove v Cesku !
  Prumerny prijem zdravotni sestry (RN = Regestred Nurse)
  je $ 64 890 rocne !

  S nejakym malym benefitem to dela $ 5 407 mesicne !
  Ale zdravotni sestra , ktera ma titul BSN (Bachelor of Science) ma $ 75 130 !

  (Jejich prace je tezka ! A proto maji i pomocnice, ktere titul RN nemaji ! RN = 4 roky na zdravotni skole.)
  h.

  OdpovědětSmazat
 11. 25.3 se hlasovalo v Bruselu o základních právech Afričanu , a tím i vaší smrt ! Tak jak to mají běloši v Jihoafrické republice .

  OdpovědětSmazat
 12. A nejlepší jsou sestřičky z Jižní Ameriky, které se do USA dostaly, protože ještě není dostavěn plot na hranicích Mexika.
  Kampaň Mudr.Davida postavená na napadání KSČM, které se jen brání protiútoku SPD je na účast ve vysoké politice málo. Méně je v tomto případě více. Bude-li i nadále hledat co SPD rozděluje od KSČM, ačkoliv ve spoustě věcí mají společné cíle, nebude v Bruselu nic platný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až na ten podstatný detail, že obrana je ze strany SPD, které se brání napadání, a útokům od paní Konečné. Sám jste se provařil, když jste napsal, že "KSČM se brání protiútoku". Protiútok je obranou, a kdo se nebrání, souhlasí. V tomto případě dávám na radu pana Babiše, který říká, abychom nevolili do europarlamentu ty, kteří tam už jsou, (tedy ani jeho kandidáty), ani paní Konečnou.

   Smazat
  2. Kateřina vyprášila pánovi Davidovi kožich. Dost nešikovně ji to vrací.

   Smazat
  3. Proč se p. Konečná braní ,když hlasovala pro její práva ?!

   Smazat
 13. Pane David, ani tyhle pomluvy, vám nepomohou ke zvolení do Bruselu, máte to marný. Tak jako do SENÁTU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:42 jen pro informaci. Pátým pádem oslovujeme:
   Pane Davide! nikoli pane David. Učivo 3. ročníku ZŠ. Může se vám to někdy hodit.

   Smazat
  2. 17:42 A to já zase věřím ve svou radost, a vaše zklamání.

   Smazat
  3. A já si naopak myslím, že se do Bruselu dostane. A bez pomluv. Hodně lidí ho v tom zvolení podporuje. Počkáme si na neděli, že 17.42?

   Smazat
  4. Kritériem pravdy je praxe. Za pár dnů se ukáže.

   Smazat
  5. Tak, není jisté, zda bude zvolen ( byť můj hlas má), ale nechápu, proč lidé volí jako své zástupce politiky, kteří svému národu škodí, či jejichž morální profil je bahno. To se jim chtějí podobat? Z nedávné doby připomenu podporu fašistů na UA (Štětina), výroky o upalování, či zakopávání do příkopu ( Bartuška ?) nebo výkřiky o podřezávání prasat z mordy jistého starosty z Jesenice, jinak člena ODS Langa? S tím se opravdu jistá část mých spoluobčanů ztotožňuje? No dobře, že už to mám za pár. Q.

   Smazat
 14. MUDr. David bude se vší pravděpodobností do Europarlamentu zvolen a je to dobře. Pouze se domnívám, že jeho konflikt s poslankyní Konečnou byl zbytečný, když v samé podstatě nejspíš jde o výkladové možnosti pojednávaného dokumentu. MUDr. David zřejmě podlehl resentimentu, averzí vůči komunistům, která mu asi tak nějak vězí pod kůží. Jenže, dnes jsme dál, víc toho víme a politik jistého formátu by měl být nad věcí. Obávám se, že v tom MUDr. David selhává a bude selhávat i v budoucnosti. Ke škodě věci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha proč se chodil ukazovat na Vratimovský a Litoměřický seminář, když se mu nelíbí paní Kateřina? Kým skutečně je, to poznáme, až se dostane k moci.

   Smazat
  2. Protože paní Kateřina Konečná, stejně jako její KSČM, se neustále zpronevěřuje levicové politice.

   Leo

   Smazat
  3. Konflikt s paní Konečnou je opravdu zcela zbytečný. Věkový rozdíl je obrovský, paní Konečnou budou volit mladí a dr. Davida staří. Je naprosto nepravděpodobné, že dr. Davida budou volit mladí a paní Konečnou staří. Takže zcela zbytečný konflikt.

   Smazat
 15. kdy se zhrouti eu?

  OdpovědětSmazat
 16. Tak tak každý by měl uvažovat koho volí až bude zle tak bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
 17. Babiš je darebák : Jeho strategie je jasná, poslanci v EU parlamentu a zrovna tak Joudová mají jasný úkol, v tamních orgánech být co nejservilnější k EU, kdežto on zde doma hraje pro voliče, své voliče své otupělé stádečko sledující pravidelně své telenovely opačnou politiku. Babiš opět oloupil náš stát o sto milionů s jeho Penemem a jeho vybudovanou toustárnou z našich sto milionových daní. Ano Babiš sice rozdává lidu prachy na všechny strany ale né z jeho kapes, a díky tomu má tu možnost čerpat miliardové dotace pro svou kapsu. No neber to když je to tak levné tak prosté že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. !!! Babišovy zdravé toasty z Penamu, za které jsme zaplatili 100 milionů !!! Server iRozhlas.cz zjistil, že ministerstvo financí nepožádalo Evropskou komisi o proplacení 100 milionů korun, které byly z českého rozpočtu zaslány společnosti Penam zaslány jako dotace na výstavb výrobní linky na lepší toastový chléb. A je dost možné, že je EK nikdy neproplatí, tudíž vybavení továrny premiéra Andreje Babiše zaplatí Češi. https://forum24.cz/babisovy-zdrave-toasty-z-penamu-za-ktere-jsme-zaplatili-100-milionu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
  2. Na celé věci je skandálních hned několik aspektů. Tím prvním samozřejmě je nebetyčná drzost, se kterou se toto všechno děje. Kolosální střet zájmů byl odhalen, ale nevadí, zaplatíme to z našeho rozpočtu, vždyť si to můžeme dovolit, vedeme totiž ministerstvo financí.

   Smazat
 18. Nechtěl jsem jít k volbám,ale když vidíte jak hrabe pražákum,tak jdu. SPD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Praha je zblblá a ztracená. Naděje je, jako už několikrát v historii, v českém venkově. Přijďte k volbám. Dejte hlas SPD. To je jediná rozumná strana, u které máte jistotu, že váš hlas nepropadne!
   MM

   Smazat
 19. Hlavně když prolhaná čubka Konečná kydá hnůj na SPD. Lže jek otgevře svoji hubu. Nakonec je z hnízda které se neprávem přisvojilo značku KSČ ( asi kvůli možnosti žaloby na uradení značky použili KSČM)
  Ti kteří dodnes tuto stranu volí vůbec nepochopili, že tito zmrdi jsou placenými hrobačři dřívějších - předválečných ochránců pracujícícho lidu.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Václave napiš, jak jsi ty ochránil pracující lid, když ho okradli a v okrádání pokračují.

   Smazat
  2. Konečné bych sprostě nenadával. KSČM ztrácí hlasy, její voliči přešli k SPD.

   Smazat
 20. pan david je něco jako mistr jan hus kaže pravdu ale bohužel proti koncilu řizenemu z vatikanu a brusele je mu to prt platny a dokonce to neni ani směroplatny takže s ostanimi kandidaty by měl zustat doma a penize takto ušetřene by se mohli rozkrast v mistě vyběru a ne přerozdělovat v jakesi loterii pro bohate v zahraniči

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. prt .. je chyba, slovo je odvozeno od prdět, ne prtět

   Smazat
  2. Máme demokracii, tož jedni prdi a druzi prtí. Mají na to plné právo a svobodu.

   Smazat
 21. Diskuze stočená na rozpor mezi SPD a KSČM.
  Strany, jako ideové základny jsou dávno fuč. Bohužel, vnucením jediné platné hodnoty, jimiž jsou peníze, jako náhradou za boha a nebo jeho doplnění, ideově vyprázdnily jednotlivé strany. Voličské základny stran tuto skutečnost obvykle nepochopili a potom se podivují nad rozporuplnými rozhodnutími zvolených představitelů.
  Předvolební diskuze jsou zajímavou snůškou nápadů, ovšem podstatné je odhadnout, kdo jen mluví a kdo má v úmyslu činit i po svém zvolení.
  S panem Babišem lze souhlasit v jeho výroku "nevolte ty co tam již byli". Jen na doplnění, je potřeba rozlišit loutky na šňůrkách a zásadové osobnosti s vlastními názory. Nevolit tedy ani ty, kdo kandidují za loutkaře, protože s největší pravděpodobností budou pouze loutkami.
  Loutky nepotřebujeme, potřebujeme slušné, morální jedince, zastávající alespoň základní, stmelující hodnoty zdravé společnosti. Jedinec - rodina - přátelé a stát. Potom může být Evropa a svět. Globalizace drtivé většině z nás dlouhodobě nic dobrého nepřinese.
  Nevidím nic pozitivního na možnosti, jít pracovat do zahraničí za lepším výdělkem. Pozitivní je, mít možnost pracovat doma za výdělek, jehož výše mě nebude motivovat jít pracovat do zahraničí. Motivaci, kterou považuji za "zdravou" je pokušení poznat jiné prostředí, kulturu, jazyk .. atd. Nízké mzdy a mizerné ohodnocení v některých nepostradatelných profesích považuji za zásadní selhání řídících struktur státu. Totální selhání ....
  Všimněte si, kolik času politici věnují vysvětlování "úniku financí" a kolik řešení opravdových problémů.
  ABC

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.