Reklama

pátek 10. května 2019

Ivan David: "Druhá fronta" (VIDEO)

10.5.2016 SPD a Nová republika (4 minuty, 12 sekund)
Ivan David - kandidát č.1 strany Svoboda a přímá demokracie upozorňuje na změnu linie, na které dnes probíhá politický boj v Evropě.
Dnes hlavní linie politického boje neběží mezi levicí a pravicí ale mezi těmi subjekty, které chtějí nadvládu globalistů a kteří jim slouží a mezi těmi, kteří chtějí spolupracující suverénní národní státy.


Druhá fronta (vedle pravice x levice – globální nadvláda x spolupráce národních států)

Každý, kdo se aspoň trochu zajímá věci veřejného zájmu, o politiku, si musel všimnout, že je čím dál těžší odlišit, co je pravice a co je levice. Za levicové jsou dokonce označováni vedoucí představitelé Evropské unie sloužící zájmům nadnárodních korporací.

Piráti jsou prý také levice, jsou antikomunističtí, a komunisté jsou tradičně označováni jako levice.

Pražská kavárna, která rozhodně nemá nic společného s marxismem, je označována jako neomarxistická.

Slovo levice se používá jako nadávka.

Nenávist mezi pravicovými liberály a konzervativní pravicí sahá až za hrob. Jedni obviňují druhé, že nejsou tou pravou pravicí.

Ale kromě toho si část takzvané pravice dobře rozumí s částí údajné levice a hlasují spolu, Například Piráti jako liberálové a liberální pravice.

Konzervativní pravice si v některých otázkách rozumí s konzervativní levicí.

Proč to tak je?

Osa pravice – levice ztratila na významu, protože v minulých desetiletích pravice prosadila skoro všechno, co chtěla, a levice nemůže nic prosadit, protože buď zeslábla nebo se smířila se situací, ale dál nabízí hesla – čím dál méně věrohodná.

Hlavní politický boj se totiž přenesl na jiné bojiště. Na druhou frontu.

Jde o zachování států, národů a demokracie vůbec.

Někde to nazývá bojem globalistů s lokalisty.

Jde o snahu nadnárodních koncernů podmanit si pomocí různých projektů státy, a o reakci vlastenců na tuto snahu. Evropská unie je jedním z takových projektů. Z Bruselu se zavádějí pravidla vyhovující nadnárodním koncernům a jejich spojencům

Cílem této snahy globalistů v Evropské unii je vykořeněný „euroobčan“ necítící loajalitu k žádnému státu a žádnému národu, je snadno ovladatelný, protože zcela opuštěný.

Globalisté ovládají státní aparát většiny států, většinu zdrojů, většinu médií a tím i velkou část veřejného mínění. Jenže akce přináší reakci a formuje se aliance vlasteneckých sil. Ty nejvýznamnější mohli Pražané vidět 25. dubna na Václavském náměstí. Slavnostní shromáždění bylo provázeno pískotem užitečných idiotů, kteří sice nemají argumenty, ale mají naroubováno „Europřesvědčení“ a mají nástroje na výrobu hluku. Po boku těchto idiotů blízkých „liberálním“ Pirátům vystoupili někteří mladí i starší komunisté jako údajná levice.

Tudy mezi globalisty a vlastenci vede hlavní politická fronta dnešní doby.

Na jedné straně jsou politické strany se zkorumpovanými vůdci a europoslanci a na druhé je vlastenecká SPD a plejáda vlasteneckých uskupení s nepatrnou voličskou podporou.

Pokud jste vlastenci, přijďte volit SPD do Evropského parlamentu.

25 komentářů :

 1. Vy v Cesku o tom nevite, protoze mate Cenzuru, ale ja vas informuji o tom, ze mate ten stejny problem jako my v Americe.
  President Trump a jeho stoupenci, jsou silne vlastenecky zalozeni a snazi se resit vnitrostatni problemy !

  Zatim co Globaliste se snazi resit vsechny mezinarodni problemy, dle svych predstav !

  Ten nejvetsi problem dnesnich dnu je nasilna integrace / immigrace, kterou prosazuji Globaliste !
  Tato cast globalisticke politiky direktne ohrozuje vasi telesnou existenci a je jedno, jste-li na pravici ci na levici.

  A muzete PRSKAT jak chcete , stojim pevne za svym nazorem, protoze znam Africu a Ameriku !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Perfektní video! Mudr. David přesně formuloval podstatu věci. Myslím, že by to nemělo zapadnout a mělo by to zaznít i jako projev pro širší publikum.

   Smazat
 2. Vlastenecka cast populace, chce kontrolovat immigraci dle potreb sve zeme, zatim co Globaliste chteji masovou immigraci NEkontrolovanou a dominovat kazdou zemi podle jejich utopistickych predstav ! (KTERE NEFUNGUJI v praktickem zivote !)

  Globaliste snizi hodnotu vasi prace, zatim co Trumpova administrace ji zvysuje a Brusel a Berlin primo ohrozuje masovymi transporty z Afriky vase hole zivoty !

  Volte dr. Davida ! ! (On me sice nesnasi a jsem stale mazan), ale jeho nazory jsou spravne a logicke !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump, ktery zamestnava ilegalni imigranty tak opravdu "zvysuje" hodnotu tve prace, rudy tupane.

   Smazat
  2. 19:01 - Kecas nesmysly ty IDIOTE !
   V DNESNI DOBE TO NENI MOZNE !
   Pravdepodobne ma nekoho v processu, kdo ma zarucenou Green Card (Zelena karta, ktera umoznuje pracovat a hlavne PLATIT DANE !)
   Kdyz neznas zakony, tak drz hubu. Kdyby president porusil zakon, tak by to vedela cela Amerika do
   10 minut. Globaliste by jasali a hned toho vyuzili !
   nick honolulu

   Smazat
 3. Vase krev (GENY), vase kultura a vase zivotni hodnoty a zvyklosti jsou VELMI rozdilne a odlisne od vsech kmenu v Africe ! !
  Ten z vas kdo si mysli, ze tyto rozdily se daji premostit prispusobenim, se VELMI zmylil !
  Globaliste vas ZNICI a kdo neveri, tak at leti se podivat do Johannesburgu ! (Ja tam zil ! To bylo BILE MESTO ! Bohate a prosperujici ! A vase mesta dopadnou stejne !)
  rika nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 4. Jestli je pro senátora Drahoše důležitý Den Evropy, za prvé nevím co to je a za druhé mě to uráží.
  Byl jednou jeden král Já I.

  OdpovědětSmazat
 5. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pripominka-tech-kteri-se-po-osvobozeni-ze-svobody-radovat-ne/r~5dd038fc733411e98a200cc47ab5f122/

  OdpovědětSmazat
 6. V roce 1989 to bylo slibů jako od SPD nyní. Podnikatel v cestovním ruchu tuto zemi dohromady nikdy nedá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:30 Člověče prvořadé je si nenechat vzít stát a nenechat se islamizovat.

   Smazat
  2. Kolego 23:29, Tomio mi můj stát neochrání. Zřejmě má jako Zeman modrou vojenskou knížku. Hledejte jinde!!!

   Smazat
  3. 23:39 Pane Tomio není sám má spojence po celé Evropě.

   Smazat
 7. PANOVE , JA SE MUSIM, K NECEMU VRATIT ! (19:01)
  1) Ja nejsem "rudy" !
  2) Kvuli obrovske invazi illegalnich immigrantu ze Stredni Ameriky jsou dnes pravidla pro vstup do Ameriky
  prisna ! (Take kvuli Islamskemu terrorismu !)

  ICE (Immigration and Custom Enforcement) je policie, ktera se specializuje na illegalni immigraci a protoze se fackuje s nejhorsimi kriminalnimi gangy na svete , (napr. M-13), tak je VELMI tvrda a nebezpecna !

  Takze to co napsal 19:01 je hloupost ! Trumpova administrace vsak NENI proti immigraci, ale chce kvalifikovane lidi, ktere Amerika potrebuje !

  Pasacky koz ze Somalska Amerika nechce ! Ty bere Merkerova z Berlina a posle je k vam ! Proto strana SPD je pro Cesko dulezita !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. Muslimský_výkřik_z_Nigérie.pdf – PDF, 129 kB
  Pronásledování křesťanů v Africe není, bohužel, omezeno pouze na Nigérii. Obdobné útoky probíhají, byť v menším měřítku v Egyptě (proti Koptům), Súdánu, Somálsku nebo Libyi. Anebo ve Středoafrické republice, kde ozbrojení povstalci napadli tábor křesťanských uprchlíků ležící při biskupství ve městě Alindao na jihu země. Nechali za sebou stovku mrtvých. Podle místních zdrojů útoku přihlíželi vojáci z mírového kontingentu OSN, ale žádnou pomoc neposkytli. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lidska-prava-Africanu-v-Evrope-Europoslankyne-Konecna-promluvila-o-tom-co-schvalili-v-Bruselu-578550

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu

   Ti "naši" nepřátelští politici a lidem nevolená evropská komise s lidem nevoleným Tuskem, co mají pouze do slova a do písmene BUZERANTSKÉ nápady, nedají pokoj! Přesvěč buzeranta, který si nechal vprdelit hafó vohonů, aby alespoň jednou z toho natrhlého konečníku porodil, místo aby šel pokaždé na potrat nebo přestal brát antikoncepci?!

   Mě by zajímalo kolik je v euGIGA parlamentní byrokracii homofriendů, včetně typického teplometa Pavla Svobody (OSA-ČSL), kterému údajně dá i lesba!

   Místo porodní podpory našich upracovaných chlapů a děvčat se zase v ČT chlubili záchranou Afričanů v člunu, kde bylo pět dospělých a dvacetpět jejich dětí nejméně, bylo jich tolik, že jsem je nestihl spočítat.

   Vy Lulu máte tu výhodu, že si Trumpa prezidentem volíte, my vedení eu nikoliv, někdo (?) je tam zkrátka dosadí, zřejmě Prezident svazu soustružníků nebo zedníků, proslýchá se že nástupkyní Junckera bude soustružníky a zedníky dosazena Merkelová ...

   Ramón

   Smazat
 9. 0:22 - My stojime za Trumpem a vy si musite zvolit ty lidi, s kterymi se stotoznujete v nazorech..
  Jinak to zatim nejde - ale ruzne napady a strategie mame !
  Volte SPD ! Ramone budte politicky aktivni.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Floriďane, neboj já již ve svém okolí "agituji", vysvětluji, doporučuji doktora I. Davida jako velmi rozumného člověka s vlasteneckým myšlením. Můj bratranec v Chomutově je čelenem SPD, kandidoval za ně i do Parlamentu, neprošel.

   Je to světoběžník jako ty, pracoval jako mistr ve VTŽ Chomutov, jednoho dne se sebral a odcestoval na dvacet let žít do Španělska, jeho dva synové tam jezdili za ním si přivydělat.

   Vrátil se kvůli své už nebožce (karcinom) a v tu samou dobu mu těžce onemocněl bratr v čechách (amputace obou nohou), bez návratu bratra by to zabalil, on jej nešetřil, nelitoval, vždy pěkně nas.al a on se bezvadně znova vzchopil, nové koníčky a zápal do života.

   Teď si z toho dělají "černý" humor: „Uhni s těma hnátama“, „Hergot, tak nečum a skoč si tam sám“. To jsou tři tvrdý, šikovný klucí (60) z vesnice Křimov, tam jsme měli chalupu a vystrnadili nás cikánské šlapky z Československa, Bulharska, Rumunska a jejich bulharští cikánští pasáci!

   Ptal jsem se jej, proč vstoupil do SPD a on mi povyprávěl o snědém až zčernalém Španělsku, vracet se již nehodlá, skladba obyvatelstva je úplně jiná než, když se před lety ve Španělsku zabydlel a velice se zkamarádil se starousedlíky, migranty nechtějí! Vláda je však ignoruje, jako v celé EU?

   Dnes obchoduje s vinaři tam odtud a dováží, jejich víno do naší země a zásobuje vinotéky, koštoval jsem lahodné.

   Ramón

   Smazat
 10. Kuba zavadi pridelovy system:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/504557-kuba-zavadi-pridelovy-system.html

  OdpovědětSmazat
 11. Pořád mám trochu problém pochopit politiky, kteří nechtějí EU, ale kandidují do Evropského parlamentu, ergo evropské instituce a EU jako takovou legitimují. Pokud chtějí EU rozpustit, tak by snad měli zdola z národních parlamentů, ne? Nebo si při vidině těch platů neumějí pomoci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby do EU jsou naopak velmi důležité, pokud tam nechcete mít kandidáty, kteří už tam sedí, a vždy hlasovali proti zájmům ČR.
   Ale pokud si nemůžete pomoci, můžete volit "EU TROLL", oni prý EU vytrolí:
   https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2811215-rozhovory-s-lidry-kandidatek-do-evropskych-voleb-lucie-schejbalova-ave

   Smazat
 12. 18:09
  Jak hlasovali proti zájmům ČR ?
  Můžete uvést o které české europoslance se jedná a konkrétní případ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta nejnesmyslnější nařízení, jsou přejímána do české legislativy z Bruselu, proto jsou volby do EU nejdůležitější, a právě v době její degenerace. Opilec v čele mluví za vše. Jak kdo hlasoval si můžete vyhledat sám, až na výjimky, jsou to všichni.

   Smazat
  2. 7:07
   Floskule místo konkrétní odpovědi.

   Smazat
  3. 9:11 Nelze s vámi diskutovat o EU, když nemáte ponětí, co se v ní děje, a těžíte informace jenom z diskuzí.

   Smazat
 13. Chraňme si naši národní a třídní nenávist jako oko v hlavě!

  O co jde Evropanům, sionistům a křesťanům, dědičným nepřátelům nás roduvěrných Čechů a Rusů, nás Západoasiatů?
  O sjednocení Evropy (potažmo celého světa) na základě evropských hodnot:
  Křesťanství, lidských práv, kapitalismu a demokracie.

  Prostě:
  Naši dědiční nepřátelé chtějí potlačit naši NÁDHERNOU národní a třídní nenávist => Chtějí ji nahradit pravdou a láskou!

  Chtějí nás přesvědčit, že Leninsko-putinská pravda, ZCELA NEZÁVISLÁ na jakýchkoli faktech, je ve skutečnosti lež => Chtějí ji nahradit pravdou!


  Jak to chtějí dokázat, takové antikomunistické, antislovanské zvěrstvo?
  Například tzv. jednotným evropským výkladem historie.
  Ano, Evropani, sionisti a křesťani chtějí přesvědčit naši mládež, že humánní likvidace Evropana, sionisty, křesťana … je stejný zločin (ZLOČIN!!!) jako vražda Čecha/Rusa, vědeckého ateisty!!!


  Chápete, drazí soudruzi a soukmenovci, kam by to vedlo, kdyby se jim jejich černé dílo zdařilo?!
  Jistě chápete: Naše mládež, zbavená naší RADOSTNÉ nenávisti, bez znalosti Leninsko-putinské pravdy, by v budoucnu zřejmě odmítala humánně likvidovat nepřátele vnější i vnitřní!!!
  CO POTOM?!?!

  Představte si situaci, drazí soudruzi a soukmenovci, kdy váš syn (vnuk) odmítne jednoduše střelit do týlu německého, francouzského, sionistického … haranta – se ŠÍLENÝM odůvodněním, že prý národnost či třídní původ NENÍ zločin!!!
  Ano, v takovém případě bychom museli humánně zlikvidovat především podlého zrádce – vlastního syna (vnuka).
  Kdo z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů by se chtěl něčeho takového dožít, že.

  Proto si dál volme ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve, a PLNĚ u nás obnoví naše drahocenné západoasijské hodnoty.

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.