Reklama

středa 15. května 2019

Ivan David hovoří s Tomio Okamuroou o nadcházejících volbách do europarlamentu, o nálepkování a o představě jiné Evropy, než svázané bruselským diktátem (VIDEO - 12 min 15 sek)

15.5.2019
MUDr. Ivan David - kandidát č.1 ve volbách do europarlamentu strany Svobody a přímá demokracie - hovoří s předsedou SPD Tomio Okamurou o pomluvách, nálepkách, kterými se politická konkurence  před volbami do Evropského parlamentu snaží poškodit vlasteneckou SPD.
Nejde-li vám spustit video zde, najdete ho na Youtube na adrese: https://youtu.be/_axHgksC4TU


34 komentářů :

 1. Tady je názorně ukázáno, kam až spadla ČSSD za 20 let. MUDr. Ivan David - kandidát č.1 byl ministr zdravotnictví za Zemanovi vlády a ministr zahraničí Petříček za vlády Babiše. Za koho vlastně ČSSD bojuje, za obyčejné lidi? Jen si přeberme sociální demokracii za I.republiky a nyní a všem je jasné, že ČSSD bojuje opět jen za svá "koryta". A opět bude strana, která ji rozloží.

  OdpovědětSmazat
 2. Ivan David hovoří s Tomio Okamuroou? OO? To spolu mluvi na zachodu?-)

  OdpovědětSmazat
 3. Chápu, že nevelký tým redakce má, spolu s přípravou voleb do EP spoustu práce, ale tady přesvědčovat většinou už přesvědčené příliš efektivní není. Spíš jde o to, dál poskytovat informace, názory a analýzy, které z širšího pohledu ukazují na vady současného společenského uspořádání, tedy tak, jak tomu bylo dosud.

  OdpovědětSmazat
 4. Pane Davide, to jste hluboko klesnul, ale celkem chápu, případné prachy z EU dělají divy,co Rudá nebo pravá, vše stejný xindl.

  OdpovědětSmazat
 5. 17:35 - BEZTE LASKAVE DO zadele s takovymi nazory !
  Vlastenecke strany jsou jedina moznost, jak zachranit civilizovanou Evropu !

  Jina moznost neni !

  Marine Le Pen je nova Isabela castilska a v pripade, ze nebudete podporovat vetev tohoto hnuti (coz je SPD) tak budete nosit burku a mlatit makovickou 5 x denne o zem !

  Nezastavite-li Islam, tak Islam vas zabije !

  Islam vubec do Evropy nepatri ! ! ! Jak to , ze neznate dejiny Evropy ?
  Okamzite vsichni k volbam a poslat dr. Davida do te opicarny do Bruselu. Neni jina moznost.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 6. Ktery Cech uposlechne nejake oportunisticke blbecky a nepodpori SPD, tak je zradce civilizace ! Je zradce Charlese Martela a zradce spanelske REconquesty !
  Ta stalo milliony krestanskych zivotu a vy pro kratkozrakost a SEBEDESTRUKTIVNOST uverite nejake pomatene Merkerove v Berline ? V pripade, ze ano, tak mate mozecky jako Kolibrici na Floride !
  AT ZIJE MARINE LE PEN !
  AT ZIJE DR. DAVID !
  AT ZIJE PAN TOMIO OKAMURA !
  Rika nick honolulu
  Rikam vam je treba poslat do Bruselu dr. Davida !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skoč do zdi ty dementní starý hovado.

   Smazat
 7. Po shlédnutí rozhovoru lídra SPD s předsedou téhož hnutí mi jeho působení připadalo pozitivní. Ze současné politické scény je tato varianta nejlépe použitelná. Pochybnosti o skutečných cílech mohou zaznít i u jiných hnutí a stran. SPD prozatím splňuje očekávání při prosazování zájmů občanů na politické scéně republiky. S pomocí jiných subjektů v rámci EU může i v Evropském parlamentu být užitečné pro ČR a další menší státy EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K prosazování takové politiky bude SPD s lídrem MUDr.Ivanem Davidem potřebovat, aby získalo podporu nejen od aktivních čtenářů tohoto webového portálu, ale i od dalších občanů, kteří normálně nechodí volit do parlamentu EU.

   Smazat
  2. Podle mých předchozích zkušeností je úroveň demokracie v ČR prozatím velmi nezralá a mnoho občanů nevěnuje náležitou pozornost výrokům a skutkům politiků jednotlivých hnutí a stran. Pak jsou před volbami dezorientováni a snadno podléhají klamavým kampaním v televizi.
   Například podpora tzv. Pirátů (tento název je synonymum pro námořní zločince) je příkladem dezorientace občanů - voličů). Jak může někdo podporovat hnutí, které se označuje jako zločinecké? To už musí být volič zoufalý, když se pro něco takového rozhodne.To je částečně podobné podpoře hnutí "ANO bude líp". Také je to zoufalství.

   Smazat
 8. Jean Claude Junker umi chlastat jako namornik v San Francisku.
  A ma stejny pomer k penezum jako ti ozrali namornici.
  Co vezme od vas, tak to da na organizovani Invaze do Evropy.

  Merkerova je strasna baba ! Je destruktivni a proti nemecka.
  Nas oblibeny president Trump ji kritizoval NEKOLIKRAT !
  (Ja si osobne myslim, ze je to carodejnice, ktera byla poslana na Evropu pekelnymi mocnostmi, aby Evropu znicila.)

  VSICHNI v Bruselu musi byt vymeneni za vlastenecke strany a nebo EU zrusena !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslis ozrale ruske muziky?-)

   Smazat
  2. Ne, myslí tebe ty anonymní šmejde 19.36

   Smazat
 9. 18:21 - plne souhlasim s vasim prispevkem a zavidim vam vase vyjadrovaci schopnosti v cestine !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 10. Kdyz GLOBALISTE a jejich agendy - jejich utopisticke predstavy , budou vyhravat - tak vy budete zit, ve stale se zvetsujici BIDE !
  Kdyz budou vyhravat NACIONALISTE, tak se vam bude zvedat zivotni uroven !
  vidim to denne v Americe !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. Panove v Cesku !
  Myslim si, ze pan Okamura a Dr. David to ani nevi , ale jejich politicka agenda je VELMI PODOBNA agende presidenta Trumpa a za nim stoji drtiva majorita vsech Americanu, kteri NEVLASTNI zadna media a nemaji zadny hlas !
  T.j. nema (hacek nad "e") VETSINA !
  nick honolulu

  Pokud to zdravi naseho oblibeneho presidenta dovoli, tak bude URCITE znovu presidentem a budoucnost Evropy je rukou podpurcu Trumpa a rozhodne ne podpurcu Globalistu !
  Ceska SPD je strana zitrka !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdraví mu to jistě dovolí Honolulu, vždyť u vás jsou bohatí a mocní, slepení z náhradních součástek. Po sobě střílících osumnáctiletých členů různých gangů. Ale to hlavní, co jsem ti chtěl sdělit je ta pokrytecká sounáležitost z vašich úst, Tramp a Okamura, Tramp a Orbán? A nebudeš-li Orbáne, šlapat podle mě Trampa, tak už mám na tebe a tvé známé připravené SANKCE. Pamatuj si Orbáne a Okamuro ***Amerika na prvním místě***, všechno budete kupovat pět krát tak dráž, ale jen od nás USA! Jsem váš přítel Tramp, myslíme to s Honolulem dobře?

   Vova

   Smazat
 12. Pomluvy a nálepkování? No to je praxe již zcela vžitá tzv. tradičních stran. Copak by jinak je mohl vůbec někdo volit? Pokud ten někdo aspoň trochu myslí, tak určitě ne! Okamura se bije za naší státnost, aspoň za špetku demokracie u nás. Jenže má soupeře těžko překonatelného - diktaturu kapitálu. Peníze, to je to co rozhoduje o životech a smrti občanů, o válkách, o rozkradení státu o poskakujících sloupech státu v područí diktatury. Za peníze světa kus a čím více peněz, tím více si lze ukrojit zase z cizího a rakový je koloběh do stále menšího počtu kapes, bank a na stále menšící se počty rostoucích kont.
  Kapitál žije a vzkvétá válkami, jeden každý ve válce zavražděný "nepřítel" jistí pokroky bankovních účtů kapitálu. A kdo by jim v tom bránil, ten je pro kapitál zloděj, lump, no prostě člověk! A s lidmi se musí jednat ne s řemnenem a okovy v ruce, ale nejlépe s kulomety a atomovými bombami. Tak hurá do války, hurá k volbám stran a politických loutek, poskakujících v rytmu "über alles in der Welt..."! Takže Okamuru ano, ano, ano. Ale stejně stranu ANO, také ANO, ANO, ANO, neb oligarcha Babiš se vzpírá diktatuře Bruselu i diktatuře domácího a cizího kapitálu, který u nás vesele si krade. Jen zůstává trochu záhadou, co oponent současného nemravného způsobu vládnutí občany a nejen v EU - Babiš zamýšlí svojí sociální politikou!? Snad to bude jednou příjemné překvapení! Ani globalismus, ani nacismus není budoucností českého státu a jeho občanů. Jeho budoucnost je svéprávnost, světový mír a nekradoucí kapitál, respektující právo lidí na život, na mír!
  Ty idealisto, kde chceš takový kapitalismus najít. Dříve než by se urodil, zašel by na mír. On potřebuje války, masakrování lidí, hladomory, rozsévání infekcí, zbraně masového vraždění! To je pak radostně se lesknoucích očí, kuciakovat, ach to blaho diktatury kapitálu na mysli i srdci. -
  Blbče, co kecáš o mysli a srdci, to nemá nic s kapitálem společného, nepomlouvej!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V první části vašeho komentáře to zní logicky, ale vychvalování Babiše nezní zrovna přesvědčivě. Zde se bije v prsa, ale jeho europoslanci prokazatelně hlasují proti zájmům ČR! Takoví zástupci nám pomohou leda do hrobu.

   Smazat
  2. 18:53- Souhlas, také to tak cítím.

   Smazat
  3. Ad 19:03. Vám se nezdá vzpoura Babiše - kapitalisty proti diktatuře kapitálu nijak neobvyklá a raději vidíte kapitalistickou klasiku, podporovanou poskok tradičních partrají? Jsem skeptik a dalek vychvalování vlastně koho/čehokoliv, ale už to vybočení Babiše, podrývající despotickou podobu kapitalismu, zasluhuje pozornost a na zkoušku i podporu! To tedy mám daleko větší obavy z "dešperace" pirátů a podobných samolibých šmnudlů s drdy jako pr.y!

   Smazat
 13. Dříve jsem volíval ČSSD, od dob Sobotkova panování, mi konečně došlo, že se musím poohlédnout po jiné straně. Máme skutečný nedostatek politických osobností. LexBabiš určitě zavinil příliv hlasů pro ANO, stejně negativismus šířený medii na Miloše Zemana mu zajistil zvolení prezidentem. Když budou stejně pokračovat s SPD, nemusí mít obavy o voliče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jednoduché to není s tou podporou ANO a Zemana. Za oběma stály peníze na volební kampaň. Nebo snad může nějaký politik zvítězit bez peněz? I takový schopný řečník jako je Sládek žádnou velkou kariéru bez peněz neudělal.

   Smazat
  2. 19:07 Za Babišem i Zemanem byly ve volbách nepochybně velké peníze, bez nichž se ve volbách uspět nedá. Ale to přece pan Okamura moc dobře ví a má dost času potřebný obnos prostředků opatřit.

   Smazat
  3. Ona ta antipropaganda taky něco stála. Škoda peněz.

   Smazat
 14. Aby jste vedeli, co se na vas zene , tak si prectete muj posledni prispevek . (Musim z domu !)

  Africa je velmi BOHATA a urodna zeme ! Urodu ma 2x - 3x do roka ! Ma take nejlepsi pocasi !
  Je plna cennych mineralu , ktere nejsou hluboko pod zemi !
  Tato stastna zeme je DALEKO, DALEKO BOHATSI, nez je Ceska Republika, ktera ma skarede pocasi, urodu pouze 1x v roce a nejake cenne mineraly nema zadne !

  Kdyz jsem pracoval v Rhodesii, tak zeleznice k mori, byly pretizene zemedelskymi produkty te zeme a Rhodesie je prodavala do Evropy, a jinych zemi na jinych kontinentech.
  Rhodesie privazela zemedelske stroje a vsichni chteli traktor.

  Dne 31.5.1979 bila vlada Iana Smitha padla a cernousci se stali pany zeme.
  (Protoze kazdy beloch byl prece "rasista" !)

  Prvni co udelali zacali vrazdit farmare - odborniky na zemedelstvi a strojum samozreme nerozumeli !

  Behem dvou let tam byl HLADOMOR.
  A VITE CO UDELALI MISTNI CERNOUSCI ? ?

  Oni prekrocili Limpopo (hranicni reka) - a vpadli do JAR.

  Mistni kmeny na uzemi JAR je zacali vesele MASAKROVAT !

  Oni vzdy kdyz neco podrbaji, tak jdou k sousedum se nazrat !
  A ted je na rade vase Evropa !

  A to neni vsechno ! Vasi NEJLEPSI doktori si nebudou vedet rady s nemocemi, ktere Evropa nezna !

  A muzete prskat a NADAVAT mi jak chcete ! Realita nejde zmenit !
  nick honolulu - VSECHNO SI DOBRE PAMATUJI !
  (A rikam, volte SPD).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Starej se radši o to co se žene na vás, 5500 illegálu denně překračuje hranice a nejlepší president všech dob s tím odmítá néco dělat. O nás péči neměj, my se o sebe postaráme sami az přijde čas.
   https://www.foxnews.com/us/texas-border-agents-say-5500-migrants-a-day-are-illegally-crossing-border

   Smazat
  2. Proč tak hloupě a dětsky reagujete? Ten člověk prožil celý život v cizině a určitě nevykládá bláboly jako vy.

   Smazat
  3. Ten člověk, co žil v cizině, denně leze žvatlat ty svoje blafy na naše - č e s k é - diskuze, k našim - č e s k ý m - článkům, přičemž našim - č e s k ým - poměrům rozumí jak koza petrželi. Kdysi Čech, dnes americká břečka, nadávající a urážející vše české - a to se ti líbí, ty charaktere 21.47?

   Smazat
 15. Kdyby šly k volbám všichni ti co nadávají na eu bylo by to pro nás skvělé.

  OdpovědětSmazat
 16. „Já jako Čech jsem hrdý na to, že jsem Slovan.“ Merunka o údajném původu středoevropanů od Rusů
  Více : https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905159898817-legenda-praotec-cesko-slovane-vyzkum-vojtech-merunka-nazor/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Merunka je idiot. Ten člověk je v zájmu ideologie učinit z Čecha " AMERIČANA" cháááááá

   Smazat
  2. 4:30-ale o to se přece snažíte Vy "cháááááá"!
   PS. máte divné jméno, takové oslovské, iááá.

   Smazat
 17. Zadávám potřetí, když předchozí bylo beze stopy smazáno během hodiny:
  Jakým způsobem je v rozporu s preambulí následující příspěvek, že byl smazán (samozřejmě beze stopy)?
  "Anonymní16. května 2019 1:46
  23:56 zmínka o tom, jak si někteří Afričané vytírají zadek pískem je v předchozím k nalezení. Pokud se v rozvedené podobě vytratila, měla by tam zůstat hláška:
  "Anonymní xx. května 2019 xx:xx
  Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu."
  Jestli tomu tak není, stejný příspěvek zadávejte znovu a znovu, dokud se editor nepolepší. Jiné pomoci proti takové nekorektnosti není. Ani když se jedná o Radostu."
  Těším se, že po smazání tu zůstane ona žádoucí hláška. Děkuji JiH

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.