Reklama

pátek 10. května 2019

Ivan David proti nálepkám, které politická konkurence věší na stranu Svoboda a přímá demokracie (VIDEO)

10.5.2019  SPD a Nová republika (video - 3 minuty, 40 sekund)
MUDr. Ivan David, kandidát č.1 strany Svoboda a přímá demokracie v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu ukazuje na programu SPD, jak jsou dehonestující nálepky, kterými je označována SPD, nepravdivé a nesmyslné. Probírá jednu po druhé a dokazuje, že je SPD protixenofóbní, protirasistická, protifašistická a není ani populistická a ani nacionalistická.

 

Nálepky (nejsme populisté, nacionalisté, xenofobové, fašisté…)

Vážení přátelé,

Síly, které usilují o rychlou a úplnou nadvládu bruselské byrokracie nad Českou republikou nejsou schopny vést s SPD věcný dialog a proto na nás lepí nálepky a vyslovují tvrzení bez důkazů.

Jsme prý populisté, extrémisté, nacionalisté, rasisté, xenofobové, fašisté…

Populisté? Chceme, aby se naše argumenty líbily lidem. Chceme lidi přesvědčit, ale nemusíme při tom lhát. Proto nejsme populisté. To oni slibují nemožné.

Extrémismus. Extrémus znamená latinsky nejvzdálenější. Míní se zpravidla od nějaké normy. Ano, jsme velmi vzdáleni svými názory našim politickým oponentům. Jsme jim stejně vzdáleni jako oni nám. Jsou snad oni nějaká norma?

Jestliže má paní Marine Le Pen preference 24% a Liga severu Mateo Salviniho 38%, nejsou normou spíše oni?

Že jsme nacionalisté? My v SPD respektujeme všechny národy, které respektují ostatní národy. Nevyvyšujeme se, ale ani se nenecháme ponižovat. Ale Herman Von Rompuy řekl: "V EU již nesmí být místo pro slova jako národ a vlast ve smyslu národním. Nová Evropa musí vymazat tyto pojmy ze slovníku. V EU není pro tyto pojmy místo. Čím dříve si to všichni uvědomíte, tím lépe."

Takže jsou to oni, kdo nenávidí jiné národy, dokonce všechny národy.

Tvrzení, že SPD je rasistická je zvlášť směšné, když předsedou SPD je rasový míšenec Čechojaponec Tomio Okamura. Musel by jednou svojí polovinou nenávidět tu druhou. Sám trpěl rasismem. V Japonsku japonským v Čechách českým. Nikdo od něj nemůže chtít, aby byl z třetí poloviny černoch.

Čeští pokrytečtí rasisté si myslí, že když SPD mluví o nepřizpůsobivých, má na mysli Cikány, chcete-li Romy, ale to není pravda. Pojmem „nepřizpůsobivý“ míníme nepřizpůsobivé bez ohledu na národnost nebo cokoli jiného. Například ty, kteří kvůli drogám nemají jaksi čas na práci. To oni myslí Rómy, my ne.

Nejsme xenofobové. Nebojíme se cizího. V případě migrantů z některých zemí nejde o přesudky. Bereme vážně bohaté zkušenosti ze zemí, kam si pozvali množství nepřizpůsobivých cizinců.

Fašisté nejsme, naopak se vymezujeme proti fašismu ve všech jeho formách.

Našim oponentům bych doporučil, vymyslete si lepší nálepky, tyhle jsou skutečně trapné.

17 komentářů :

 1. Prý s Unií nejdál dojdem.
  Ale než tam dojdem
  tak navždy pojdem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je vše relativní. Pržská kavárna teď koná akci "Milión chvilek pro demokracii" Když si vezmu chvilku v trvání 10s, tak těch milión chvilek jsou necelé 4 měsíce. Soudě dle mého již měli sklapnout a oni ne- dál dělají bordel na Václaváku a Staromáku. S tou EU to vidím podobně. Již dávno jsme ty darmožrouty měli vyhodit a oni ne a ne. I ty peníze na dotace si tam posíláme nejdříve z našich, aby nám vrátili na dotace 80 procent dodaných námi a ještě je z toho obrovská sláva- zmetci.

   Smazat
 2. Pane doktore, vy za SPD formulujete inteligentně jejich program. Jen si nejsem jist, jak uvažuje Tomio. Když je optán, vytryskne gejzír žvástů, ve kterých aby se čert vyznal. Něco o sociální spravedlnosti nebo jistotách od něho neuslyšíme. Třeba přemýšlí o svobodném otrokážství, kdo ví?

  OdpovědětSmazat
 3. Odpovídá tupá, egocentrická a narcistní, vlezdoprdelní nula, Drahošovec a pražská kavárna, volící exitus TOP 09 František FRANK Vrábel': „Nepřímou funkci v rozdělování společnosti hraje SPD, ale té bych přisuzoval spíše roli užitečného idiota než roli aktivních hráčů“.


  Jak nové zdroje vyhledáváte?

  To dělá neustále náš systém, pozná i ty zaniklé. Zdroj automaticky po nějakou dobu sleduje, a když usoudí, že je pro nás zajímavý, začneme ho stahovat. Pravidelně se vracíme, a jakmile si k sobě článek stáhneme, snažíme se pochopit, o čem je. Na to jsou klíčová slova krátká. Náš systém se snaží pracovat jako lidský mozek: s jazykem, jeho morfologií, významem a kontextem. Té disciplíně se obecně říká sémantická analýza, v tom jsme skvělí. Když pracujeme s takovým množstvím dat, klasická sémantická analýza je málo, protože kvůli množství dat je v nich spousta šumu, který musíme odsunout a z těch velkých dat vytáhnout signál. Jestli se o nějaké firmě dostatečně píše, nebo jestli je zmínka o ní jen náhoda. To děláme v další fázi, které říkáme sémantika velkých dat. V ní jsme průkopníky. Myslím, že to nikdo neumí tak dobře jako my!!!


  Jak si to mám představit? Někdo Miloše Zemana instruuje, co a jak má vypouštět?

  Když chcete někoho ovlivnit, můžete to dělat různě. Buď mu to nařizujete, což podle mě není případ pana prezidenta. Můžete ho instruovat, doporučovat, to vzhledem k jeho egocentrismu a narcistní povaze také není pravděpodobná varianta. Spíše platí, že když si někdo jako on myslí, že je nejchytřejší na světě, manipuluje se s ním nejsnáze. Prostě se mu říká, co chce sám slyšet, a navádí se nějakým směrem. A on to vzhledem ke své povaze nevidí.


  Think-tank Evropské hodnoty označil Miloše Zemana za trojského koně Ruska. Odpovídá to vašim pozorováním?

  My to sledujeme z pohledu takzvaných narativů, hlavních směrů ruské propagandy a dezinformačních kampaní, třeba že na Ukrajině jsou fašisté nebo že Krym byl odjakživa ruský. A tyto narativy jsou prezidentem plně přejímány. Někdo tak může říct, že je trojským koněm Kremlu, někdo to může formulovat diplomatičtěji, že přejímá ruskou propagandu.


  Kdo další u nás je podle vašich zjištění ještě pro dezinformační scénu důležitý?

  Tady se dostáváme trochu na tenký led, ale pochopení pro ruskou a čínskou politiku mají zástupci KSČM. Nepřímou funkci v rozdělování společnosti hraje SPD, ale té bych přisuzoval spíše roli užitečného idiota než roli aktivních hráčů.


  Vy se v poslední době v oblasti fake news hodně angažujete, nebojíte se tlaků na vás a vaši společnost?

  Já jsem podstatnou část života prožil v KUMUNISMU (Idiot, zde byl SOCIALISMUS skrze NF - KSČ, ČSS, ČSL!) a řekl bych, že to bylo horší. (Komu asi lezl do prdele v tu dobu?)!

  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/frantisek-vrabel-dezinformace-fake-news-rusko-facebook_1903130001_ogo?fbclid=IwAR2Ad4BtimorIq3qZTNpWO8pcBfhoLASBGtLqDLEaeQBO4MU9f_aYHyh-fk

  https://pornfile.cz/hledej?q=Evropsk%C3%A9+Hodnoty%2C+%C5%99editel+Jakub+JANDA+%26+Franta+VR%C3%81BELA+%26+Fake+NEWS+%2C+alias+gay+porno+Patrik+JAKL%2C+most+mezi+Ladislavem+Jaklem+%28RRTV%29+a+Jandou+%28EH+-GP%29.mkv.mp4

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 4. Mě jsou takové kecy ukradené jen obyčejné lži havloidů je třeba volit SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10. května 2019 23:39

   Souhlasím, ale k volbě doktora I. Davida (SPD) je zapotřebí vzít k volbě celou rodinu, jako to udělám já. Typují vítězství Charanzové, Štětiny a Teličky, tato smečka rozežraných nenažranců, kolaborantů, lhářů se již předvedla, vše proti svému národu, vymést je z Bruselu násadou od koštěte a do jednoho!

   Zdravím Ramón

   Smazat
  2. Zdravím Ramóne též budeme celá rodina volit SPD.

   Smazat
  3. 0:37 Tak ty typujes? Ty budes pekny yntelygent:-)

   Smazat
  4. 8:19 Ty jsi taky "yntelygent", ale česky to napsat neumíš. Koho nejvíce haní mainstream, a František FRANK Vrábel, a kdo má díky preferencím šanci na zvolení, toho je třeba volit.

   Smazat
  5. yntelygent 11. května 2019 8:19

   Ty si mi čtenář "TYPUJÍ" v ČT médiích, já tak neTYPUJI �� ��. FRANK VRABČÁK Vrábel'a → L. ŠMUCLEROVÁ (Hašková) USA a GB, veřejně podporují zloděje BAKALU a jím placenou TOP 09, jelikož z Pospíšila, Kalouska, Schwarzenberga nedostane ani halíř, ti jsou zvyklí jezdit na ČERNO!

   Ramón

   Smazat
  6. Rozhodně by David rozhodně neměl stále kráčet dole jen, měl by konečně začít také stoupat vzhůru, k výšinám! Nemusí až tam, kam jen ptáci mohou ... stačilo by aspoň nad úroveň popelnice! - https://i1.imageban.ru/out/2019/04/17/a99289c81eda004f7104ba8103ca2735.jpg

   Smazat
 5. Kuba zavadi pridelovy system:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/504557-kuba-zavadi-pridelovy-system.html

  OdpovědětSmazat
 6. Kuba zavadi pridelovy system:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/504557-kuba-zavadi-pridelovy-system.html

  OdpovědětSmazat
 7. Přátelé, mrzí mě, že aktivní lidé jako pánové Ivan David, Jaroslav Bašta a Jiří Černohorský (a pravděpodobně další), kandidují za odlišné strany. Opravdu není možné najít společnou řeč ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 12:45 Nemohl, obecního blba už děláš ty.

   Smazat
  3. Prvni zasada spravneho zpravodajce je vytvorit opozici a mit ji pod svoji kontrolou. Pokud opozice vznikne nezavisle, je treba tam dostat nekoho do celni pozice, a to nemuze byt nejaka nula nebo neumel. Vsechno souvisi se vsim. Zakon kreativnich anomalii!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.