Reklama

středa 15. května 2019

Ivan David: Reforma EU? Nemožné! - a říká proč.

15.5.2019 SPD a Nová republika
MUDr. Ivan David, CSc. - kandidát č.1 SPD v nadcházejících evropských volbách - vysvětluje, proč je reforma Evropské unie nemožná. Všichni, kdo slibují reformovat EU, nejsou schopni říct, jak to chtějí udělat ani jak má Evropa po "reformě" vypadat. Všichni, kdo říkají, že vědí jak, vědomě lžou.


Proč vůbec volit do Evropského parlamentu?

EU se mezi lidmi v České republice netěší velké oblibě. Mnoho lidí uvažuje tak, že když nemají rádi Evropskou unii, chtějí ji potrestat svým nezájmem o volby. Proto je nízká volební účast. Minule byla 18%, nižší byla už jen na Slovensku. Výsledkem je, že k volbám chodí hlavně ti, kteří jsou Evropskou unií nadšeni. Jimi zvolení zástupci pak schvalují Evropskou komisí předložené návrhy zákonů a nařízení. Protože evropská legislativa má bohužel přednost před zákony schválenými v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, musí se české zákony upravoval podle zákonů a nařízení schválených v Bruselu. Téměř dvě třetiny návrhů projednávaných v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky byly před tím schváleny v Bruselu těmi, kteří si přejí superstát ovládaný Francií a Německem. Za peníze z Bruselu jsou ochotní ke všemu. Z toho vyplývá, že volby do Evropského parlamentu jsou důležité, pokud chcete omezit vliv Bruselu nebo odchod z Evropské unie, musíte přijít k volbám.

Co může udělat poslanec europarlamentu, který nesouhlasí s bruselským návrhem? Může navrhovat pozměňovací návrhy, jimiž se pak musí Evropská komise zabývat. Někdy se podaří neblahým návrhům zabránit. Doposud však byl odpor slabý, nezformovaly se opoziční síly.

Pokud budu zvolen, budu se starat o to, aby se česká veřejnost včas dozvěděla o hrozbách plynoucích z návrhů Evropské komise. Ta nám ukládá povinnosti a omezuje naše práva.

Tím se může také zburcovat česká veřejnost a dostat pod tlak politiky, kteří by bruselské návrhy schválili za zády české veřejnosti, jak se to už mnohokrát stalo.

Evropská unie byla vytvořena, aby prospívala nadnárodním korporacím, které prostřednictvím vlád velkých států a nikým Evropské komise ovládají občany zemí Evropské unie. Pro ně je Česká republika dojnou krávou. Vyvážejí odtud kapitál a brzdí možnosti vlastního rozvoje. Eurodotace, pokud přinášejí prospěch zdaleka nevyváží tyto škody.

Občané Francie nebo Itálie měli volební účast ve volbách do Evropského parlamentu vyšší než 50%. Jejich občané si důležitost Evropského parlamentu.

Proto přijďte k volbám do Evropského parlamentu a podpořte kandidáty SPD, kteří jsou k Evropské unii velmi kritičtí a odmítají podřízenost České republiky Bruselu.


83 komentářů :

 1. Doktor má velmi silné argumenty.
  To, co jsem k EU jen cítil, on dobře definuje. Díky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechci se vám do toho plést. Ale jestli si vlastník koriguje diskusi tím, že maže nechutné a nic neříkající(radosta )a jen dehonestující příspěvky mi nevadí. Je jen zajímavé, že ti různí oponenti takových těch kladných a souhlasných příspěvků v souladu s politikou N.R. jsou opravdu velmi nevychovaní, sprostí a vulgární lidé. Navíc, když toto napíši, tito lidé si budou hrát na mé zastánce a vůlgárně mě podpoří, jako že všichni jsme nevychovaní, nejen oni. A komu vadí systém komunikace N.R. s diskutujícími, tak ať sem neleze. Já jsem spokojen. Nikoho neurážím a nikdy se mi nestalo, že když s nějakým článkem zde ostře polemizuji, že bych byl mazán! M.R.

   Smazat
  2. Byla tady informace co píší jiné weby o panu doktorovi.
   Prý je ho škoda do EU a měl by se nejprve postarat o domáci problémy a proč nezvláda i tady tu cenzuru atd.
   Ta čistá pravda byla tady vymazána, aniž by mu byla dána přiležitost reagovat.
   No jak to je vše ve skutečnosti,když ta pravda zas utrpěla karambol?

   Smazat
  3. Jakýsi sprosťak tu zas všechno slušné smazal no podivejme se,začiná konec světa i tady,ach jo.
   Člověk už nemůže věrit nikomu,vypada potom jako blbec.

   Smazat
  4. Jsem nyni přesvědčen,že řešeni je v komentáři 12.02

   a kdo text chce znát musi si ho okamžitě opsat vymažou ho

   A PROTO BUDE JEHO PŘEDMĚTEM DISKUSE POD čislem12.02 tedy dvě minuty po poledni,aniž by byl potřebný režimem brzy zničený text!
   Žádná volba do EU nám občanům nepomůže,vždyt vidite,že je to všechno dalši podvod a lhani.

   Smazat
  5. Nevidím, že by bylo "všechno podvod a lhaní". Vidím texty tří pitomů, kteří píší nesmysly, stěžují si na hostitele, že blbce a sprosťáky maže a snaží se lidi odradit od volby kandidátů SPD do europarlamentu.

   Já k volbám určitě půjdu, protože tyhle volby sou důležité.
   Nebo chcete být stále kolonií?
   Chcete být stále okrádáni?
   Chcete,aby naše vlast zmizela a místo ní tu byla bezmocná masa smíchaných pakultur, s kterou kde kdo může mávat a zneužívat?
   Já ne!

   Leo

   Smazat
 2. nemusite mit školu nemusite prokazat majetek nemusite umět pracovat natož mit nějakou praxi ale zaroven mužete byt evrohujerskym posrancem v loterii zvane volby i duševně ujety muže vyhrat v teto loterii když sežene nějake kamarady apřibuzne jeto daleko větši šance na zlate koryto než v kterekoliv lotynce a vystarano je na dosmrti i když se jen zučastnite a odpovědnost a odvolatelnost žadna ato všechno gratis znašich desatku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto MUSÍME jít k volbám!Nakonec se podívejte na Piráty - Zelené,co provádějí v komunální politice a v Parlamentu!Oni počítají s tím,že lidé nepůjdou,proto se cítí vítězi.

   Smazat
  2. Já přeji raději bruselskou penzi lidem, jako je dr. David, než hochštaplerům jako Telička, Štětina či hochštaplerce Jourové. Tož tak.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. K volbám jít musíme, ale volit SPD nemusím, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:00 Nikdo nemusí dělat nic, co nechce. Nemusíte ani k volbám, ani volit SPD. Budou z toho mít prospěch ti, kteří nám v EU svým hlasováním škodí. Jejich přívrženci je podpoří všichni, a žádná pozitivní, a pro vás užitečná změna nenastane.

   11:51 Pan MUDr. David je kvalitní kandidát, a spoluautor tohoto webu. Jestli si myslíte, že by měl na NR podporovat kandidáty z jiných stran, a hnutí, než za které sám kandiduje, pak s vámi není něco v pořádku.

   Smazat
  2. 13:17 Znám své možnosti. K volbám určitě půjdu, ale vyberu si jinou stranu, než SPD.

   Smazat
  3. 13:36 Za vaši účast vám patří uznání. Ale pokud strana vaší volby bude - viz. koment. od Anonymní 15. května 2019 11:12, a nebo vaše preferovaná strana nemá reálnou naději na zvolení jejích kandidátů, byl by to hlas mařící jakoukoliv pozitivní změnu v EU.

   Smazat
  4. 14:22 vyberu si bezpochyby kandidáta, který má vysokou pravděpodobnost zvolení a následné fungování v silné frakci EP. Což se o kandidátovi SPD tak úplně tvrdit nedá.

   Smazat
  5. 14:08 Nevím, na koho reagujete, ale odstraňování urážlivých, sprostých, nebo nenávistných komentářů, je v kompetenci admina, a je to zcela v pořádku. A jestli se tím provinila jakási nepolitická?! "Společnost voličů ČSV", nemůže se divit, a měla by to zkusit slušně.

   Smazat
  6. 14:59 Mám takový pocit, že jakási "Společnost voličů ČSV" existuje pouze v hlavě tohoto pisatele.
   Navíc nějakou "nepolitickou politiku" asi nechce vůbec nikdo napříč.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Jestliže,jak někdo píše,že se tu zrodil JEDINÝ pisatel za ty nepolitické voliče,pak to musi být někdo opravdu geniálni a rychle ho všichni zkusme potopit,jinak může hrozit,že se stane nakonec tim presidentem a bude to pak opravdu dalši prča!

   Smazat
  9. 15:52 + 16:05
   Pane, vy se velmi mýlíte. Rozhodně nejsem členem "jakési vaší nepolitické společnosti voličů ČSV". Vaše fiktivní "Vedeni ČSV", které se rozhodlo, že k té vaší humorné skupině patřím, neznám. Přesto děkuji za váš zájem, ale rozhoduji si o sobě sám, a vždy to tak zůstane, a jste nucen to akceptovat. A proto mě již neoslovujte. Děkuji.
   A jen admin rozhodne, zda je váš, komentář úsměvný pro ostatní, škodlivý jen pro vás, nebo pro tento web. Totéž platí o komentáři mém.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Lidi pozor! Vylíhnul se nám tady další zesměšňovač, a rozbíječ diskuze, s podobnými fantasmagoriemi, jako Radosta, nebo zástupce vesmírné civilizace. Dejte si pozor, ať na jeho stupidní kecy nenaletíte, a tak mu neuděláte radost, jako Radostovi. Tento si se označuje jako nepolitická "Společnost voličů ČSV", a je to marťan, vyslaný samotným svým vedením.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Já si myslím, že argumenty jsou nepochybné, ale stále ve mně hlodá myšlenka, že právě díky globalizaci, kde hlavní tlak je v rukou velkostátů (USA, RF, Čína, Německo...), by lepší EU dokázala bránit Evropu (i nás), před vnějšími tlaky. Škoda, že současná EU nesplňuje tento předpoklad. Možná by stálo za pokus ji změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PŘITELI, PAN DAVID A VŠICHNI VÍME,ŽE TO NEJDE

   proto je věc naprosto jednoduchá.
   Budeme muset mezi sebou najit opravdové zástupce,vytvořit z nich VĚTŠINU V PARLAMENTU a pak nám tu mohou naši?zástupci v EU včetně jejich stran a podpindostniků být ukradeni.

   TO OVŠEM NIKOHO "NENAPADNE" A KDYŽ TAK HO GUMMIVLÁDA MÁZNE ABY SE KANDIDÁTI NA OTROKY POSRALI RADOSTI!

   Smazat
  2. 12.02
   To co jste napsal je neuvěřitelně jednoduché,proveditelné a geniálni řešeni!

   PROČ SE TO NESMÍ NIKDO V REPUBLICE DOZVĚDĚT?

   Vzdyt kdyby to ta TV řekla,mohly by zmizet debaty co dělat a rázem by to bylo určeno pro všechny dobré lidi v ČR a lze vidět,že by to bylo

   NÁRODNIM ZÁJMEM RÁZEM VŠECH VOLIČŮ DOBRÉ VŮLE!

   Smazat
  3. KDO Z VÁS VI CO SE STANE,KDYŽ DOPORUČENI EU KOMISE

   národni Parlament nepřevede, dokonce odůvodněně, do své legislativy.
   Co hrozi přesně.Máme li začit vymýšlet jak se zbavit EU takto a uvažovat o tom,měli bychom se zeptat odborniků,kteři nám budou řikat jak to nejde,ovšem kdovi,zda to náhodou nakoned nepůjde a ziskat postupně informaCE,ZDA BY TO NEŠLO UDĚLAT PRÁVĚ TIMTO SMĚREM.

   Smazat
  4. Já si myslim,že nejhorši práce bude vymyslet jak vytvořit tu většinu v Parlamentu ČR .
   Pak by mělo jit opravit nejen vadné zákony,ale i začit klást opravdový odpor sile křiváků VŠIVÁKŮ,kteři se šikuji v domněni,že využitim metod padlého komunismu vydrži u moci tyranie menšiny nad většinou a s jejich podvody ,věčně.
   To si ovšem mysleli i komunisté a jak to s nimi dopadlo i když měli stovky tanků a letadel víme.
   Porazila je ideologie, tedy slovo a dnes vidite,že se slova boji jako čert křiže a posilaji tu namisto dělniků a rolniků nejhorši neomarxistické zmrdy,které vyhrabali z hrobů.
   Jen to pozorujte kdo je kdo,dokonce jejich diversanti infikovali zubožené KSČM,které nevi,že je v totálnim rozkladu a asi úplně pukne,nebot nedává žádné známky života a slouži naháněnim sympatizantů a členů jejich strany, kapitalistovi na FB nebot kapitalismus se umi přizpůsobit a návštěvnici FB prěvzali roli padlých dělniků a rolniků,aby

   vyráběli miliardy ZUSKERBERGOVI A TEN SE CHYSTÁ PRODAT JEJICH DATA A ZCENZUROVAT JE DO MRTĚ!

   Smazat
  5. Mohla by se angažovat tzv Středni třida

   ,která je tak drcena,že vůbec neexistuje tj drobni a středni podnikatelé a živnostnici.
   Oni nevi,že je gangsterismus ve kterém žiji je stiskne jak citron až je zažene pod mosty.
   Nemaji žádné intelektuály,kteři by jim sdělili,že bez solidárniko státu jaký panuje v EVROPĚ budou v ČR vyvražděni a ještě si budou myslet,že byli tim vini sami!
   Ti by tu politickou ruku nabeton museli podprovat jinak kapsa bude prázdná A DĚRAVÁ!

   Smazat
  6. OPRAVDOVÍ OBČANÉ MAJI NÁPADŮ JAK VIDIME DOST

   zaregistrovali jsme je a budem pod řešenim 12.02 -pokračovatv dále při nejbližši dalši přiležitosti a to nejen tady.
   Děkujene myslivcům za střelbu,trofeje potěši..

   Smazat
  7. 23:54 Zaregistrovali jste se, ale do těchto eurovoleb těchto nemůžete, web nemáte, program nikde? Vše, co můžete, je tapetovací trolling na cizím webu, abyste poškodil diskuzi. To je skutečně "dobrý" start pro vaši vymyšlenou, fiktivní stranu, na který vám naletí takoví, jako jste vy. Až bude mít vaše strana web, trollte si na něm, a neokupujte seriózní NR. Čauky.

   Smazat
 5. Europoslanci dokonce ani nemají zákonodárnou iniciativu, takže mohou jen návrhy zákonů schválit či zamítnout. Nemohou podávat vlastní (byť třeba jen pozměňovací) návrhy. Reforma EU je skutečně nemožná, neboť není v zájmu skutečných zakladatelů EU, s důvody, proč jít tentokrát již masově k eurovolbám souhlasím. Jde nám totiž o stát, o nás a naše rodiny. Jde nám i o to, aby za chvíli nám nezůstaly tyto eurovolby jako jediné a ještě k tomu bez možnosti pro nás vůbec něco změnit.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P. Radosta bude moc pěkné až příští volby vypadne stop09,stan,kdu.ksčm možná i čssd. Chvilku ještě budeme bojovat se soudruhem fialou a svazákem bartošem ale i to se časem podá čest práci svazáku.

   Smazat
  2. Ty jsi „chytrý“ jak Pitomio, nebo dokonce jako Havel, neblahé paměti.

   Ano, ty trdlo kavárnické, pachateli prachpitomého příspěvku z 15. května 11:14: Právě lepšolid Havel tvrdil, že naše Strana vymře, tak nějak sama od sebe, až naši starší soudruzi umřou sešlostí věkem, hladem a nemoci v kapitalismu a demokracii, a my mladší zestárneme.
   A hle: KSČM žije a sílí, bez nás ANO ani ruce neumyje. Hlupáčku.

   Ovšem nazývat zarytého pravičáka Fialu „soudruhem“ resp. primitivního antikomunistu a antiputinistu Bartoše „svazákem“ – to může jen opravdový & nefalšovaný HANEBNÝ havlista.

   Takže: Táhni do Brusele, kavárníku-vítači. V Evropě budeš mezi svými.
   Budeš se tam utápět v orgiích a žranicích, dokud si tam pro vás nedojedeme na rusko-sovětských neprůstřelných tancích, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti.

   Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


   P. Radosta

   Smazat
  3. Radosta všichni hornici z předku i ze zadku su pro řešeni pana 12.02 tak nech ty komunisty co se robi nebožtiky na pokoji.
   Radši přehod kabat bo takeho cypa bysme potřebovali.
   Samo,že cyp to neni nadavka jak by si kerysi nedovzdělanec myslel,ale je to pomocnik haviřa.

   Podpis haviř Slivka.

   Smazat
  4. Radosto, konečně si to srovnej v hlavě, když něco napíšeš. Vždyť ty nevíš , kde seš!Plácáš se v tom. Je od tebe hezké, že už alespoň reaguješ.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Radosto,

   Přiznej se ,že ti ten 11.14 vybil očisko a ted tu jsi mezi námi poloslepý,no měl tě radši chytit jak slepici a useknout ti hlavu a pustit a bavit se jak tu dále bezhlavě litaš.
   Byla by z tebe dobrá kokoti polivka,co ty na to?

   Smazat
  7. 12:34 Správně svazák radosta by zašel na střelivo pak by natahal dva komplety na čelbu. Pak by určitě přehodnotil pohled na svět.

   Smazat
  8. P. Radosta Tak to je soudruh fiala a svazák bartoš jsou velcí poskoci eu. A ty jsi též pirátský svazák s vymletou makovicí. Žádné lokaje eu co by nás islamizovali a zatáhli do války s Ruskem volit nebudeme. Čest práci svazáku.

   Smazat
 7. Reforma samozřejmě možná JE ...Ivane nekecej:-). A je dokonce možnější, než zrušení nebo rozpad EU anebo jednostranný czexit. Je dokonce možná na několik způsobů, z hlavy mne napadají dba např.
  * přijetí nové smlouvy, nahrazující Lisabonskou
  * jedno- či více- stranné odstoupení od Lisabonské smlouvy
  V každém případě se nebude jednat o jednorázový úkon, ale o proces.

  Naprotitomu na zrušení EU absolutně není politická vůle. A Czexit by dnes neprošel ani parlamentem, ani referendem. Možná, snad, poté, co pRoběhne SERIÓZNÍ, ALE NEÚSPĚŠNÝ POKUS O SMYSLUPLNOU REFORMU.

  JInak Ti ale Ivane zvolení přeju a budu Tě volit!:-)
  O.

  OdpovědětSmazat
 8. Nezbývá nic jiného než volit SPD jedinou vlasteneckou stranu v ČR která je v parlamentu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom vlastenectvi nás z gangsterismu nevytrhne s tim slabým programen je SPD jen papirový tygr.

   Smazat
 9. V Bruselu je třeba udělat obměnu, netřeba se dívat na to, co kdo říká, ale jak koná. Pár hlasování pro zajímavost uvádím, obrázek o těch, co nás tam už reprezentují, si udělejte sami (uvádím jen ty, kdo hlasovali pro):
  1) 18.5.2017 – Uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů – pro hlasovali:
  ANO – Dlabajová, Charanzová, Telička, Ježek
  KDU – Šojdrová, Zdechovský, Svoboda
  TOP09 – Štětina, Niedermayer
  STAN – Polčák
  ČSSD – Poche
  18.4. 2018 – Hlasování pro přijetí globáního kompaktu o pravidelné a řízené migraci:
  ANO – Dlabajová, Charanzová, Ježek, Telička
  TOP09 – Štětina, Niedermayer, Pospíšil
  STAN – Polčák
  ČSSD – Poche
  Hlasování o potrestání Maďarska (hlasování proběhlo v říjnu 2018, iniciovala ho frakce ALDE, ke které patří ANO). Pro potrestání hlasovali:
  ANO: Charanzová, Dlabajová, Telička, Ježek
  TOP09: Štětina, Niedermayer, Pospíšil
  STAN: Polčák
  ČSSD: Poche
  Africká deklarace – 26.3.2019 - o právech Afričanů v Evropě, podporuje migraci z Afriky. Pro tento paskvil hlasovali:
  ANO: Dlabajová, Charanzová, Ježek, Telička
  TOP09: Pospíšil, Niedermayer, Štětina
  STAN: Polčák
  KDU: Zdechovský, Šojdrová, Svoboda
  KSČM: Konečná, Maštálka, Kohlíček
  ČSSD: Poche, Sehnalová, Keller

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pro otočení kormidla k přístavu naděje, budu volit SPD.

   Smazat
  3. 12:53 Ovšem když si Klaus Jr. dovolí příkazy EU kritizovat, tak ho z ODS vyloučí. Není vám to volajaké čudné? Jakoby tu páchlo pokrytectví. V EP sice ODS nehlasuje "pro" (možná zrovna nejsou přítomni), ale v našem parlamentu jsou z každé kritiky našich "partnerů" úplně nepříčetní.

   Smazat
  4. 15:21 Ale můžu volit koho chci, že ano?

   Smazat
  5. 15:21 ODS se většinou zdrží, ale podstatné je, že se postupně přetransformovali ve druhou TOP0,09 a podle toho tam teď vysílají i europoslance - kandidátka na 2. místě mluví jako kovaná eurosoudružka. Podobně jsou na tom Svobodní - ti hlasovali nejlépe ze všech (vždy proti), ať už p. Mach nebo Payne, jenže teď už si Svobodné převzali sluníčkáři, kteří podpořili u voleb Drahoše, podporovali přijímání vousatých sirotků od Šojdrové a podporují i genderové nesmysly, homo manželství apod. Takže jak ODS, tak Svobodní jsou v současném stavu pro konzervativního euroskeptika nevolitelné, z těch, co mají šanci na mandát, je opravdu možné volit jedině SPD. Pidistrany nemají šanci na 5%, takže tam je to vyhozený hlas (nebo spíš hozený eurohujerům a zároveň příspěvek do pokladničky dané strany, překročí-li 1%).

   Smazat
 10. Kvóty na migranty: Potrestat Česko! žádá Češka ve službách EU:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kvoty-na-migranty-Potrestat-Cesko-zada-Ceska-ve-sluzbach-EU-581567

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Půjdeme k volbám aby tam neseděli za ČR protičeští xindlové.

   Smazat
 11. USA zakázaly Evropě vývoj vlastních zbraní, uvádí média:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201905149883455-usa-zakazaly-evrope-vyvoj-vlastnich-zbrani-uvadi-media/

  OdpovědětSmazat
 12. Máme žádat reformu EU? Pokud ji budou provádět politici, kteří dostali EU do současného stavu, lze provést pouze nějaké vytírání zraku. Jako když A.Babiš „odstraní“ střet zájmů tím, že převede své firmy do svěřenského fondu a tváří se, že už je nemá.
  Volat po reformě a nemít ideu požadovaného stavu je nedostatečné. Na cestě reformy, je mnoho neznámých. Jaké jsou náklady na vyvolání jaké změny, jaká je pravděpodobnost dosažení žádoucího výsledku a ne nějakého ještě horšího, z jakých zdrojů by ty náklady měly být hrazeny, atd., atd.
  V této džungli nejistoty, je nejdále SPD, ve frakci ENF, kde požadují Evropu suverénních spolupracujících států. Jsem potěšen, že je na kandidátce také pan David. Díky jemu se při předvolebních diskuzích dostanou mezi lidi informace, které většinová společnost pro klid duše odkazuje mezi konspirace, ale neumí je vyvrátit, neboť jsou pravdivé.
  Také z těchto důvodů, volím SPD. P.K.

  OdpovědětSmazat
 13. Ano, k volbám přijdeme. Z vyššího principu. Ale! ...
  Je tristní dopředu vědět, že svou volbou do EP - ať již si vybereme kohokoliv - nemůžeme na směřování EU změnit zhola nic.
  A to i kdyby za ČR ta volba vedla k delegování pouze vlastenecky orientovaných zastupitelů (SPD, ANS ..).
  Takže svou volbou ve skutečnosti jen zaměníme (nebo nezaměníme) jednu várku E-parlamentně přísedících za jinou.
  Tak proč tomu ještě říkat VOLBA?
  Je to spíš jako to "dilema", tj. když jsou dvě možnosti a ani jedna není možná ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není pravda, že nelze nic změnit. Silná frakce v EU může min. blokovat neustálé okrajování suverenity států. Ta silná frakce může vzniknout jedině masivní účastí v eurovolbách.

   Smazat
  2. 13:23 Přesně tak. Je potřeba se podívat, do jaké frakce se která strana zařadí a jaké preference má ta či ona frakce. O to v těchto volbách jde.

   Smazat
  3. Re (13:23 + 13:46):
   Byl bych velice rád, kdybyste byli dobrými proroky!
   Ale vážně si myslíte, že Němci, Španělé, Francouzi a Skandinávci (DEN-NOR-SWE-FIN) budou většinově volit €-skeptické zastupitele?
   Frakce lidovců je v €-parlamentu nejsilnější, a ta spolu se "socialisty" žádné změny v žádoucím směru nepřipustí. Nikdy ... Tož tak.
   Cestou z €-bláta je CzExit (a snad ne do louže či do luže).

   Smazat
  4. PANE OPLUŠTILE ČASTO VÁS TU VIDIME, CO ŘIKÁTE 12.02

   komentáři s novým a zdá se účinným a možným řešenim.
   Sbiráme na něho názory,občané sice nařikaji a budou nařikat brzy vice a vice,ale nic řešit opravdu nechtěji a jsou tak sesrašeni,že prý se dokonce neciti ani jako občané voliči a nejraději by se někde schovali.
   Jak je to s vámi pane můžeme se zeptat?

   Smazat
  5. Pane Opluštile, můj názor je ten, že CzExit by pro nás všechny neznamenal pád do louže, ale pád ze skály po hubě. A pevně doufám, že se toho nedožiju.

   Smazat
  6. Re (18:09):
   Pisatel (12:02) to podle mě vystihl správně.
   ---
   ... a pokud se cos ptáte (jakožto "my") pak se snad nemusíte schovávat za anonymitu!, poodhalit, kdo to jsou ti MY?

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 14. Radosti už jsi si našel strom?Nebude to dlouho trvat!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Navazuji, zde se můžete přesvědčit s manipulací hlavně na Google, či ČT, z tohoto zařízení jsem podával spoustu stížností na ČT, RRTV atd. atd..

  Nyní tento přístroj (na HUAWEI jsou krátcí!)! Googlem blokují a nejen to Google Vás vpustí jen tam, kde nekritizujete TOP 09 a ČT, blokace pod tímto vyfoceno HUAWEIEM a uloženo ↓↓↓

  https://uloz.to/!fdznFRb79wbJ/google-zobrazeni-manipulace-s-hlasovanim-v-ct24-hyde-park-jaromir-drabek-google-je-poslusny-pan-panu-z-usa-most-k-top09-mkv-mp4-jpg

  °°°°°°°°°°°°°°°

  Obešel jsem VLEZLÝ google a vrátil se k INTERNET EXPLORER a hned mi to ukázalo TO, co jsem hledal na MANIPULAČNÍM MONOPOLNÍM google a tam se to neznázornilo a hned jsem dostal výstrahu od WINDOWS DEFENDER o snaze cizých zásahů ↓↓↓

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hyde-Park-rusi-hlasovani-divaku-Kvuli-podivnemu-uspechu-Drabka-254153


  https://www.novinky.cz/domaci/285313-zmanipulovanych-anket-v-hyde-parku-bylo-vice-tvrdi-programator.html


  https://www.tyden.cz/rubriky/televize-radio/ceska-televize-rusi-hlasovani-v-hyde-parku-kvuli-relaci-s-drabkem_252775.html


  https://www.mojecelebrity.cz/clanek/hyde-park-rusi-hlasovani-divaku-kvuli-podivnemu-uspechu-drabka-404018


  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/hyde-park-rusi-hlasovani-kvuli-poradu-s-drabkem/r~i:article:763765/

  °°°°°°°°°°°°°°°

  Děkuji NR za povolení tohoto komentu! Oč mi jde? Jde mi o ZMANIPULOVÁNÍ VOLEB v neprospěch "třeba" SPD. ONI mají manipulativní přístup téměř ke všemu?!

  Na jednom přístroji nedovolí google zobrazit určitou část informací, na jiném zase jinou. Lehce to zjistíte pokud danou informaci, budete hledat přes jiný vyhledávač v mém případě INTERNET EXPLORER, valil jsem oči, co google buď zablokuje nebo ignoruje! MONOPOL VE VŠEM JE ZKÁZA!!!

  Ramón

  To ti cocoti netuší, že disponuji vícero IP adres!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Seznam nejvíce podezřelých anket v Hyde Parku podle sdružení KohoVolit.eu ve prospěch TOP 09 !!! ČT ???
   datum
   host ovlivnění
   4. 10. 2012 Jaromír Drábek, TOP 09 (ovlivnění ve prospěch hosta, vysoký počet hlasujících)
   14. 4. 2011 Vít Bárta, VV (ovlivnění ve prospěch hosta, vysoký počet hlasujících)
   6. 9. 2012 Jiří Besser, TOP 09 (ovlivnění ve prospěch hosta, vysoký počet hlasujících)
   19. 4. 2012 Vojtěch Filip, KSČM (ovlivnění v neprospěch hosta)
   21. 5. 2012 Jiří Dienstbier, ČSSD (ovlivnění v neprospěch hosta)
   20. 9. 2012 Ivan Bílek, GIBS (ovlivnění ve prospěch hosta)
   25. 9. 2012 Tomáš Ježek (ovlivnění ve prospěch hosta)
   15. 10. 2012 Miroslav Kalousek, TOP 09 (ovlivnění ve prospěch hosta, vysoký počet hlasujících)
   30. 1. 2012 Miroslav Kalousek, TOP 09 (ovlivnění ve prospěch hosta)
   zdroj: KohoVolit.eu

   °°°°°°°°°°°°°°°

   Vážený pane MUDr. Ivane Davide, CSc.,+ NR, toto Vám sem vkládám jako přítel, jelikož GOOGLE je dobrý "sluha?", ale špatný "PÁN!".

   Varuje Ramón

   Smazat
  2. Anonymní 14. května 2019 23:40

   Ještě porovnání s INTERNET EXPLORER výše vyhledané! Se stejným zadáním sousloví na GOOGLE:

   „HYDE PARK ČT24 HOST JAROMÍR DRÁBEK“

   Odpovědi GOOGLE (Demo blok!)!

   Výsledky hledání
   Výsledky vyhledávání na webu
   Hyde Park ČT24 — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › porady
   Host: Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí.
   Hyde Park ČT24 — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › porady
   10. 2012 na ČT24 ...... Je i tohle zvyšování laťky politikům, po které volá dnešní host Hyde Parku Roman Joch? On sám ...
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   11. 8. 2010 · Hyde Park ČT24, Jaromír Drábek, ministr práce a sociálních věcí.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   14. 9. 2011 · Hyde Park ČT24, Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   4. 10. 2012 · Hyde Park ČT24, Jaromír Drábek, odstupující ministr práce a sociálních věcí TOP 09.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   21. 12. 2011 · Hyde Park ČT24, kardinál Miloslav Vlk. ... Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   16. 9. 2011 · Hyde Park ČT24, HYDE PARK SPECIÁL: situace na severu Čech.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   1. 10. 2012 · Jaromír Drábek, odstupující ministr práce a sociálních věcí TOP 09. 10 hlasů. 9306 zhlédnutí.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   4. 3. 2011 · Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí. 32 hlasů. 10831 zhlédnutí. do playlistu.
   Hyde Park ČT24 — iVysílání — Česká televize
   https://www.ceskatelevize.cz › ivysilani
   19. 9. 2011 · 9. 2011. Jaromír Drábek /TOP 09/, ministr práce a sociálních věcí. 8 hlasů. 9266 zhlédnutí. do playlistu ...

   °°°°°°°°°°

   Negativa na TOP 09 jsou FUČ, zamyslete se, nepůjdem k volbám, které nemáte pod kontrolou SPD! ..., kdo má pod palcem kontrolu HAMÁČEK? ČSÚ? AMERIČANI? EU??? Nebo BAKALA?

   Nebo je to u pražáků jedno, nejsem včerejší.

   Ramón

   ↓↓↓↓↓↓↓↓


   Anonymní 15. května 2019 13:28

   GOOGLE manipulace a o čem jsem Vám Nová republiko PSAL!

   „Kavárna“ má na Googlu přednost. Jiní jsou potlačeni, uvádí studie!

   15. 5. 2019 11:12

   Společnost Google, která významně ovlivňuje veřejné mínění, podle studie analytiků z Northwestern University upřednostňuje levicově liberální zpravodajské servery. Píše o tom server Info.cz. Google ovlivňuje mínění mimo jiné filtrováním zpráv ve svém agregovaném zpravodajském feedu.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kavarna-ma-na-Googlu-prednost-Jini-jsou-potlaceni-uvadi-studie-58154

   °°°°°°°°°°°°°°°

   Ps. http://www.novarepublika.cz/2019/05/lidr-spd-ivan-david-islam-systematicky.html?showComment=1557919694695#c7245141902082028298

   Ramón

   Ps. Ono se vždycky v České republice v nepravý moment na "chvíli" ZHASNE a "tombola" je ROZKRADENÁ, rež. M.Forman a perokrad V.Klaus st.

   Smazat
  3. Že si toho na Googlu nevšimli Piráti?

   Piráti si koupili-uplatili policejního důstojníka Šmida - pracuje pro ně !!! Neuvěřitelné svinstvo ! Jak lehce se dá koupit policajt ! Náměstek ministerstva vnitra pro legislativu Petr Mlsna i ústavní právník Jan Kysela soudí, že Šmídovo působení u Pirátů může být překročením zákona. „Pokud nemáte vykonávat činnost ve prospěch politické strany a vy se stanete součástí nějakého pracovního formátu té strany, který slouží k jejímu prospěchu, tak se mi zdá, že je to to, co má zákon o služebním poměru na mysli,“ řekl Právu Kysela. - "... Stejně nahlíží na věc i Mlsna. „Striktně podle zákona žádný příslušník bezpečnostních sborů prostě nemůže vykonávat činnost ve prospěch nějaké strany. Ať už ta činnost vypadá jakkoliv. Ať už je to psaní legislativních návrhů, nebo jejich připomínkování. Protože to je činnost, kterou strana využije v rámci politické soutěže,“ komentoval to pro Právo. Standa

   Smazat
  4. Tak ono se stačí podívat i na manipulace Seznamu, jaké weby nám pořád podstrkuje, Forum24, DeníkN, Respekt, Hlídací pes a podobné kavárenské srágory. A jako bonus jejich vlastní zprávy, což je taky počtení. Možná se tyto společnosti také jednou dožijí svého znárodnění, právě těmi, které tak masivně podporují.

   Smazat
 16. A další vychcanost VLÁD a POLITIKŮ - ČR, na kterou poukazuji léta, ZAHRANIČNÍ <=> PRAŽSKÉ PERSONÁLNÍ AGENTŮRY, domrvily většinu pracovního trhu k nám za prachy narvaly, Ukrajince Bulhary, Mongoly, Rumuny i Slováky, kteří nám jsou však "bratry"?!

  A co na toto ta slavná mediální hvězda "Khamoro 2019!" tzn. ROMEA.CZ, PRAHA, no co? Nic! Khamoro ... netancujte a konejte!

  °°°°°°°°°°°°°°°

  Úklid po kůrovci: Romy nechtějí, radši berou Ukrajince. Jsou prý kvalifikovaní?

  15.05.2019 13:04

  Tisícovka Romů nabídla svou pomoc při úklidu po kůrovci. Ministerstvo jim však dalo košem se slovy, že chce Ukrajince. „Potřebujeme kvalifikované lidi,“ nechalo se slyšet. Píší o tom Lidovky.cz.

  Mluvčí Ministerstva zemědělství Vojtěch Bílý hájí nezájem státního podniku Lesy ČR o romské pracovníky tím, že na zpracování kalamitního dříví bohužel obvykle nemají potřebnou kvalifikaci. „Například pro práci s motorovou pilou či při používání chemických postřiků,“ uvedl.

  Ministerstvo se tak snaží přimět české firmy, aby pro boj s následky kalamity způsobené kůrovcem přivezly pracovníky z Ukrajiny. A to vskutku i přesto, že Asociace romských podnikatelů a spolků ČR už loni v červnu nabízela zhruba tisícovku svých pracovníků. Prezident Asociace Vladimír Leško své pracovníky brání. Podle všeho mají zájem o nekvalifikovanou práci jako je například sběr klestí. „Jednotkové ceny nejsou pro nás ekonomicky výhodné a nejsme schopní tyto práce dlouhodobě realizovat,“ dodává však Leško.

  A zároveň také vyvrací zprávy resortu, jenž uvádí, že romské firmy v roce 2017 pracovaly na zakázkách za 40 milionů korun. Celková hodnota podle něj činila maximálně pět milionů.

  „Již delší dobu argumentujeme, že je neefektivní přivážet do našeho státu nekvalifikovanou pracovní sílu z cizích zemí. V Česku máme mnoho nekvalifikovaných lidí, nejen z řad Romů, kteří jsou schopní provádět práce nenáročné na odbornost,“ dodává Leško s kritikou ohledně shánění ukrajinských pracovníků. Závěrem dodal, že doufá, že spolupráce bude přibývat, protože jeho lidé chtějí makat, nikoliv kecat.

  °°°°°°°°°°°°°°°

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uklid-po-kurovci-Romy-nechteji-radsi-berou-Ukrajince-Jsou-pry-kvalifikovani-581588

  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě kámoš má agenturu co navozí migranty u Ukrajiny a pěkně se na tom zahojí! Co tam je za hovado,že odmítá zaměstnat cikány! Okamžitě by měl ten grázl skončit a dal bych mu uhradit veškeré dávky co těch 1000 cikánu pobírá! Vole cikán prý neumí postřikovat chemikáliemi,co to je za sráče ten zlodějský dobytek co řídí lesy ČR! T.M.

   Smazat
  2. Pana ředitele zločince bych chytil za rypák a vzal ho na exkurzi na východní Slovensko a ukázal mu jak zdatní jsou Romové v dřevorubectví! Tam kde byli ještě pár let zpět lesy jsou pustiny vše vytěženo a protopeno.

   Smazat
  3. Ono je to prokazatelně asi takhle. Těch 10% by ale obrovský přínos, víte kolik stojí i 1 celoživotní vyživovaný? Co se podařilo kdy udělat těm ziskovkám za obrovské peníze? Místo původních příživníků živíme i ty parazity ze ziskovek pro Romy. Mělo by se to pojmout jako práce v lese a zároveň to posuzovat i jako projekt začleňování. Tohle by byl totiž zisk na druhou, naučit nějaké lidi práci.

   Smazat
  4. Co se to děje? Toho chcípáka, kterej nikdy nepracoval, bych si rád na práci v lese vypůjčil. Krom toho, že bych mu každou hodinu dal přes držku, on mně zná a ví proč, by vysral z pracovního nasazení smrt. Jaroslav Lamr

   Smazat
  5. Romové chtějí pracovat, ještě aby tak Mirek Benda začal pracovat a začal bych si myslet že svět je v pořádku :-D

   Smazat
  6. ROMŠTÍ DŘEVORUBCI, NEPŘEHLÉDNĚTE ROMEA, o.p.s., PRAHA

   Studentské volby do EP vyhráli Piráti. Romská demokratická strana získala 4,55 procent, na učilištích dokonce přes 12 procent
   9.5.2019
   Muslimka Nur Ashraf Bekai učí romské žáky ve vyloučené lokalitě
   9.5.2019
   Čtvrtletní zpráva o extremismu: Rozkol Aeronetu a Okamurova hnutí SPD, Okamurovci se hádají, DSSS zahájila skromnou kampaň
   9.5.2019
   Novou zmocněnkyní pro lidská práva se stala Helena Válková. Zůstane i poslankyní

   Lavutara: Muzeum romské kultury v Brně představuje romské muzikanty a písně
   15.5.2019 16:30,
   Ani prokremelské, ani pročínské. Šedá zóna dezinformačních webů v Česku má statisíce čtenářů
   15.5.2019 16:20,
   Studentské volby na Slovensku ovládli Kotlebovci
   15.5.2019 16:05,
   Slovák dostal šest let vězení za ukopání muže z Filipín, který bránil kolegyně před obtěžováním
   15.5.2019 14:50,
   Aktuální Romano voďi: Rukojmí v pronajatých bytech, Jaroslav Parči nebo Khamoro
   15.5.2019 13:54

   Podpořte pravdivé zpravodajství o Romech - Romea.cz

   Jako jediný zpravodajský server v České republice se již 15 let zabýváme systematicky monitorováním obrazu Romů. Píšeme o životě Romů s potřebnou znalostí tématu, která mnohdy chybí velkým zpravodajským serverům. Jsme tak protiváhou těch, kteří neobjektivními články přispívají k vytváření negativního obrazu Romů a jejich paušalizace. Jsme místem, kam se čtenář (divák) obrátí, pokud chce najít důvěryhodnou informaci, analýzu, zasvěcený pohled, názor, podstatnou diskusi.

   Jednorázově Měsíčně

   Přispět v Kč: Jiná částka

   1 000 Kč 500 Kč 300 Kč Darovat 500 Kč

   Smazat
  7. Myslím že zajistit práci pro Romy má být pro celou vládu prvořadou prioritou, hledají úspory na výdajové straně? Hledají! Tak kde je problém ksakru? Místo sociálních dávek od státu by dostávali mzdu od za skutečnou a velmi potřebnou práci a především práce má obrovský socializační efekt, kde se hrabou aktivity bastardů z neziskovek, Romea a další paraziti pro začleňování Romů - začlenění znamená především pracovat!!!

   Smazat
 17. Češka ve službách EU:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kvoty-na-migranty-Potrestat-Cesko-zada-Ceska-ve-sluzbach-EU-581567
  Fakt je to Češka!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropská komise versus Česko, Polsko a Maďarsko. Začal soud kvůli uprchlickým kvótám — ČT24 — Česká televize!

   https://ct24.ceskatelevize.cz › svet › 2814...

   Zástupkyně Evropské komise češka ZUZANA MALŮŠKOVÁ (Česká společnost pro evropské a srovnávací právo - Praha), sama POŽÁDALA soud, aby POTVRDIL, že trojice zemí svým postupem nesplnila svou povinnost plynoucí z unijního práva a tyto státy byly exemplárně POTRESTÁNY! Rozhodnutí soudu se očekává nejdříve za několik ...

   https://csesp.cz/clenove/

   Smazat
 18. Svoboda měl mrtvičku , to nepřeji nikomu ale ať prohraji největší zrádci !!!

  OdpovědětSmazat
 19. VÍTE, CO NÁM VZKAZUJE AMERICKÝ PREZIDENT
  DONALD TRUMP PŘES OCEÁN?
  Zapomeňte na falešný humanismus a politickou korektnost!
  Probuďte se! Jde vám o život.! Buďte důslední!
  Každého imáma, který u vás v Evropě káže násilí, okamžitě zavřete, anebo
  ho pošlete k nám na Guantanámo. Každého ilegálního imigranta, který
  nedoloží, že je ve své zemi politicky pronásledován, pošlete rychle zpátky.
  Každého ilegála, který se jen trochu proviní proti pořádku hostitelské
  země zavřete do sběrného tábora, a až jich bude na plné letadlo, tak je
  naložte a vyložte v jejich poušti.
  Na Sicílii vybudujte velké záchytné tábory a nikoho nepouštějte dál do
  Evropy. Až je to tam omrzí, oni se ještě rádi vrátí zpátky.
  Do Evropy vypusťte jen stoprocentně prověřené osoby. Nemáš pas, ale
  máš drahý mobil? Tak šup zpátky do Afriky. Nedokážeš do dvou let složit
  zkoušku z lokálního jazyka? Neumíš si najít práci? Šup fofrem zpátky.
  Spáchal tvůj syn a nebo vnuk teroristický čin a nebo se o něj pokusil?
  Marš domů s celou rodinou. Měl si ho lépe vychovat.
  Nejste ochotni odložit svoje šátky a přijmout naši evropskou kulturu?
  Nelíbí se vám u nás? Chcete si vytvořit ty vaše „no go“ zóny? Klidně,
  vytvořte si je, ale u vás doma, třeba v Libyjské poušti.
  Nechcete se asimilovat, ale chcete si podržet si vaši kulturu, vaše
  náboženství a vaše zákony? Šariju? Klidně, ale vás doma. Evropa není a
  nemůže být pro každého.

  OdpovědětSmazat
 20. SPD nelze reformovat, jen ZRUŠIT !

  Proč nelze SPD reformovat?
  Protože je prostě VADNÁ, od samého počátku: Pitomio Okamůra, sám ekonomický migrant podivného rasového původu, založil PROTIimigrační partaj, která údajně bojuje s neslovanskými rasami.
  Ano, je to celé PITOMÉ + SMĚŠNÉ od samého počátku: Vždyť v rámci kýžené národní a třídní očisty (kterou radostně provedeme IHNED po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace) odsuneme i Pitomia!!!

  Zkrátka a dobře: Soudruh a soukmenovec David NEUSTÁLE dokazuje svoji politickou i lidskou nezralost - svým nemoudrým setrváváním v tragikomické Pitomiově rozpadající se pidistraničce.

  Ano, kdyby s.s.David včas vstoupil do KSČM či ANO (prašť jako uhoď, naše Strany jsou bratrské), tak by mohl být zvolen.
  Jistě: Do tzv. Evropského parlamentu pošle ONAČEJŠÍ soudruhy a soukmenovce, než nějakého bývalého ministra za zrádnou nemarxistickou ČSSD.

  Ale do okresního (obvodního) Národního výboru by s.s.David kandidovat mohl, a také by byl zvolen.
  Ano, v našem politicko-ekonomickém systému (socialismu-babišismu-putinismu-siťinpchingismu) prostě NEEXISTUJE, aby kandidát Národní fronty nebyl zvolen, že.

  Takže, milý s.s.Davide, popadni konečně vlastní rozum do hrsti, uteč od Pitomia, a vstup do jedné z našich bratrských Stran.
  Ať máš na stará kolena na přilepšenou aspoň pár tisícovek za práci v Obvodním národním výboru, abys nehladověl vinou ŽEBRÁCKÉHO starobního důchodu bývalého ministra, že.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 15. května 10:44) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.