Reklama

pátek 17. května 2019

Ivan David se ptá a Jan Hrnčíř odpovídá: naše hospodářství v rámci Evropské unie. Zdrcující kritika. (VIDEO 8 min. 32 sek.)

17.5.2019 Svoboda a přímá demokracie a Nová republika
MUDr. Ivan David, CSc. - kandidát č.1 strany Svoboda a přímá demokracie do nadcházejících voleb do parlamentu Evropské unie - se ptá experta - poslance za SPD ve Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky PhDr. Ing. Mgr. Jana Hrnčíře, BMA, LL.M. na naši hospodářskou existenci v rámci EU. Přitom je Evropská unie podrobena zdrcující kritice.


1 komentář :

  1. RYCHLE SI TO PŘEČTI,NEŽ TO TADY SMAŽOU !

    Případ pro psychiatra?

    Jedním z nejdrsnějších zemských obranářů je dnes MUDr. Ivan David. Kdysi dnem i nocí zvažoval (jsem toho očitý i ušitý svědek), jak bránit práci proti kapitálu. Když se to nepovedlo počátkem devadesátých let v Levé alternativě a potom dlouhá léta u sociálních demokratů, za něž chvíli seděl ve vládě Miloše Zemana (1998), stanul nyní v čele kandidátky Strany přímé demokracie Tomia Okamury, nefalšovaného kapitalisty. /Martin Hekrdla/
    https://a2larm.cz/2019/05/sprizneni-nejen-eurovolbou/

    OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.