Reklama

čtvrtek 16. května 2019

Ivan David se ptá a Jiří Kobza odpovídá - Je islám nebezpečný? Jak probíhá radikalizace evropských muslimů? Jak je to s muslimským pokrytectví.? (VIDEO 10 minut 7 sekund)

16.5.2019  Svoboda a přímá demokracie a Nová republika
MUDr. Ivan David, CSc. - kandidát č.1 ve volbách do europarlamentu za stranu Svoboda a přímá demokracie (SPD) se vyptává poslance Mgr. Jiřího Kobzy (SPD), místopředsedy zahraničního výboru Sněmovny Parlamentu ČR na jeho zkušenosti s islámem, jeho radikalizací a s hloupými rozhodnutími vedení Evropské unie. 
Jak by měla vypadat česká zahraniční politika? Jaké jsou zkušenosti člověka, který dlouho žil a pracoval v islámských zemích? Co to je muslimské pokrytectví a k čemu vede? Jaká je dynamika radikalizace islámu a jaké jsou jeho oběti? Chcete slyšet zasvěcené odpovědi? Pusťte si 10 minut videa:25 komentářů :

 1. Islám je jen jeden pan David řekl že jsme byly před eu a budeme i po ni. Pokud se tu dostane statisíce migrantů tak Český národ zanikne.

  „U Evropského soudu řešili trest pro ČR za odmítnutí přijetí migračních kvót. Přestože EU kvóty následně zrušila, ČR je stíhána za svou ‚nekázeň‘, spočívající v nesouhlasu s ‚nesmyslem‘. Myslím, že lepší ilustraci fungování EU nám bruselští páni nemohli před volbami do Evropského parlamentu dát,“ dodal marketér Petr Viktorýn:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceska-proti-Cechum-Jak-je-to-se-soudem-EU-ktera-nas-ma-trestat-ze-jsme-nechteli-migranty-581651

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tady je článek k tomu co jsem napsal:

   http://svobodnenoviny.eu/mohamed-dobyva-berlinske-porodnice-svedove-vzdavaji-integraci-katastroficky-roman-evropa-v-roce-2019/

   Smazat
  2. Islám není o nic nebezpečnější, než jeho starší sourozenec Křesťanství a MATKA IUDAISMUS... Většina věřících z počátků Hidžry měla židovské kořeny - viz židovská oáza JATHRIB, později přejmenovaná na MADÍNAT AN-NABÍ (Město prorokovo). Medíma patři vedle Mekky a Jeruzaléma mezi TŘI NEJPOSVÁTNĚJŠÍ MÍSTA ISLÁMU. Vždyť v Zeleném dómu v Medíně je hrob Posla BOŽÍHO, Kéž mu Alláh požehná a dá mu mír.

   Militanti všech těchto Levantinských náboženství TÉHOŽ BOHA jsou pro radost jenom Šejtánovi tisíckrát kamenovanému. Čert jak Ďábel nebo Anděl temnoty... K šíření svých náboženství k zotročení lidstva vysílá vždy ten nejhorší odpad ze svých věřících...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Nebezpečni jsou předevšim ti,kteři okanžitě po zvoleni zradi své voliče a vedou dnes stejuné ohlupovaci řeči jako TV.

   Smazat
  5. Ten kdo zneuživá vlnu migrantů,aby se prodral mezi papaláše a namastil si kapsu nestoji za nic a nikdy stát nebude.
   Musi vzniknout nové a důvěryhodné strany,které nebudou zneuživat strach z terorismu ,který vyvolaji prakticky kolegové v Parlamentu a dát se jen jim zvolit.
   To jak je vidět SPD stači a má přikaz nepřekročit svůj stín.

   Smazat
  6. 12.19
   Souhlas.K čemu je nám neustále strašeni migranty,když všechno ostatni,neni vůbec na pořádu dne.
   Má nedostatečný program SPD za úkol ohlupovat občany a odlákat jejich pozornost od opravdových problémů o kterých očividně záměrně nesmi prý ani pan doktot mluvit a má prý přikaz je okamžitě mazat?

   Smazat
  7. Všude se píše,že občané ČR jsou mistři světa ve skoku na špek.
   Prý ani nesmi odhalovat,že jednostrané propagováni migrace je právě tim špekem a funkci SPD!
   Jsou občané ZÁMĚRNĚ mahnáni jako stádečko oveček řizené dokonce samým doktorem,který se specializoval na vlnu strachu a nic jiného nesmi a tak musi plnit jeho úkol sloužit cileně režimu podvodniků a táhne s nimi ve skutečnosti a očividně za jeden provaz?

   Smazat
  8. Tady nesmite meknout proti dr.Davidovi.Hned vas smazou.Vim z vlastni zkusenosti .A radostne kvituji to mnozstvi lidi,kteri maji rozum .11.57.11.58.12.06.12.19.12.32.Zdravim.

   Smazat
  9. Proč pan doktor tady nepozve pana Okamuru,aby vysvětlil svůj nedostatečný program a vyvrátil zdejši obavy,že je PRÁVĚ ON jen špek a k žádným dalšim problémům se už nesmi věnovat dokonce jim ani nerozumi a nesmi o nich nic dát svým voličům.
   Proč je jen solitér a nechce vice voličů,aby dosáhl většiny ve Sněmovně a nesmáli se mu tam,že nemá silu ani na prosazeni reparaci ve výši

   PRÝ 3,6 BILIONŮ,KTERÉ NÁM NĚMCI DLUŽI?

   Smazat
  10. Důkazu je dost že jsou migranti neslučitelní s námi píše se to dnes a denně. Nehodlám zkoušet západní „radosti". A pokud se vám na NR nelíbí tak sem nelezte máto dost havlistických webů.Vaše kecy proti SPD na nás neplatí.

   Smazat
  11. Bagoune,kde jste vzal odvahu reprezentovat opravdu zdravé jádro už probouzejiciho se davu,který odmitá znovu cinkat klíči,když jeho podvodni pasáci vykřikuji znovu z balkonu a snaži se je podvést.
   Dnes začinaji ne cinkat klíči,ke kterým jim dávno vadné zákony na př exekučni domy ukradli!p
   Oni jsou totiž tak krotci a ochočeni a ohlupeni ,že si maji myslet

   VINNI JSME SI TIM SAMI!

   Bohužel je v ČR totálni absence intelektuálů,kteři tady jen popisuji pořád jen stávajici stav a nikdy nesmí dát opravdové návrhy na řešeni.
   Ti kdo odlákavaji pozornost na ubožáky,kteři obchoduji jen s trávou a jsou zastoupeni ineomarxistickými piráty nás obyčejné občany už nesmi manipulovat.
   Ctějme jak se začiná psát pomalu všude bnové opravdové strany a hnuti a ne imitace pro ohlupováni.

   Smazat
  12. Slinty o panu Davidovi a panu Okamurovi si strčte za klobouk. Ti mají vlastních peněz dost. Jestli nevíte co je vlastenectví je mi vás líto. Nebo se těšíte na „superstát" zničení České státnosti bezpohlavní kecy zničení rodiny a vymývání mozku malým dětem liberalismem?

   Smazat
  13. Bagoune a vy ostatní (11.57.11.58.12.06.12.19.12.32), jste nepoučitelní "humanisti-tajtrdlíci", nechápající civilizační nebezpečí, fandící falešným postojům a nechápající pravé záměry, muslimský prezident, který v Bosně zahájil džihád proti Srbům i Chorvatům napsal ve své Islámské deklaraci, že demokracie je neslučitelná s islámem!!! (Mimochodem, blbec Havel ho vodil po Praze jako vzor demokrata!)
   Zapište si to za uši a koukejte jít k volbám.
   Vím, že nebudete volit SPD ani jinou vlasteneckou a procivilizační stranu, ale sluhy sluhů z Bruselu. Ale možná, že když ne vám, aspoň tomu vámi zvolenému politikovi to časem dojde, zvláště, když si v Bruselu udělá malou vycházku do no-go zón.

   Leo

   Smazat
  14. Ti nahoře, které vyzýváte, aby šli k volbám, jsou nahodilí breptové, kteří se o program ani o lidi v SPD nezajímají. Opakují lži mainstreamu, opakují lži "naší" televize a "našeho" rádia. Je jim vlastní nesamostatné myšlení a ještě to dávají na odiv. Hloupé stádo.
   Ale pro diskuzní pestrost je dobře, že se tady to jejich bučení objevilo.

   Smazat
  15. 13.13

   nešťastná třinácko,odkud jste vzal lež,že se tady většině občanů nelibi,že vy jste ten překručovač pravdy pana Havla, čili komunistický neomarxista z pražské kavárny povalečů,která se snaži ukrást i tento web.

   PŘIDEJTE SE K VĚTŠINĚ,KTERÁ DOBŘE RADI PANU OAMUROVI JAK ZISKAT VĚTŠINU VE SNĚMOVNĚ.

   Proč chcete toto úsili překazit?
   Nemohl by jste si to nechat pro své neomarxisty a komunisty či co to za podivná cháska je, kde se to snažite stočit?.

   Smazat
  16. LEO,

   takový chytrý člověk a piše tu nesmysly,že prý nebudeme volit SPD a prý tu je většina proti němu.
   Kdo vám vyčistil a překroutil mozek?
   Z toho co tu lidé píši,je jasné,že chtěji panu Okamurovi pomoci k většině v Parlamentu,nebot dosaženi většiny si zřejmě zapomněl dát do slabého Programu a snaži se vést JEN a jednostranně na vlně emigrace a ostatni problémy IGNORUJE a z toho vyplývá,že moc chytrosti nepobral a stahuje jen za sebou naivky vašeho typu.

   Leo ,napište raději proč vy sám chcete dále podporovat jen prý ty neomarxistické žvásty toho kapitalismu vycházejiciho z gangsterismu ve kterém žijete vy i ten pan Okamura a nic o tom snad ani nevi!
   At sebere odvahu a objevi se mezi námi btřeba svým komentem a neschovává se za tleskajicimi domorodci,kteři prý chteji Banánovou republiku a spokojeně se na ni připravuji volbami!.

   Smazat
  17. 13.27
   Nenávistný komentář,že pan doktor David slintá,je nechutný a nepomůže mu.
   Kde máte důkazy,že slintá ?.
   Vaš neomarxismus je odporný ,ale bohužel je to vládni doktrina a styďte se,že panu Okamurovi chcete škodit a nemáte žádný zájem,aby měl v Pelamentu většinu.
   Fuj to je hnuj!

   Smazat
  18. Pokud pan Okamura bude podporovat svým slabým programem v podstatě přiliv emigrantů, nebot nic nikde nepíše o přičinách tj ideologii majitelů velkých peněz

   NOVÉHO NÁBOŽENSTVI ZVANÉHO NEOMARXISMUS

   pak v podstatě chce,aby se Praha stala hlavnim městem Afriky a ti,kteři mu dovoli,aby nechtěl v Parlamentu většinu a rychle v tom směru neopravil svoji politiku a program jsou sami proti sobě a dobře musi vědět,že nezbývá než ,aby vznikly opravdové nové hnuti a strany,které zajištěni většiny v Parlamentu už ve svých Programech budou m
   ít!

   Smazat
  19. TENTO OHňOSTROJ KOMENTÁŘŮ ČSV NEPOLITICKÝCH VOLIČŮ

   a je udevena,že nikdo po panu Okamurovi prý nesmi požadovat deo jeho Programu

   1.

   Řešeni změny dnešniho systému ČR kapitalismu vycházejiciho z gangsterismu s charakteristickým vydiránim voličů terorem a hrozicim nekonečným přilivem migrantů.

   2.

   Rešeni okamžité přimé občanské demokracie s kontrolou námi zvolených zástupc,kteři jinak budou se samozřejmosti jim vlastni vyrábět dále vadné zákony typu dnešni instalace policejniho státu
   Proč nesmi přimá demokracie občanského fungovat u pana Okamury na jeho webu,který mu jako občané platime?

   3.

   Proč pan Okamura nepodporuje obejiti embarga na Zákon o obecném referendu?

   atd,atd.
   Dále pokračovat nemá smysl tyto prvni požadavky totiž špičky občanů budou totiž smazány a maji tak natáhnot bačkory..

   Smazat
  20. Všude už začinaji hlášky,,že gojimy na NR kdosi vodi všechny za nos a oni jsou tak vystrašeni,že se neozvou ani proti NEPOLITICKÝM VOLIČŮM,kteři tady píši s chybami,nic neumi a dělaji se mistři světa.

   Evropou jde strašidlo ,strašidlo ČESKÉ SPOLEČNOSTI NEPOLITICKÝCH VOLIČŮ,ŽE PRÝ SE UŽ JIM ANI DOPOSUD NEODVÁŽILI MÁZNOUT TY POSTULÁTY?!?

   Všechno nám sebrali,všechno nám ukradli,jenonom nám nechali bruselský protektorát LÁ.LÁ,LÁ

   DOBIJME BASTILU V BRUSELU!

   NAPIŠTE JIM NĚKDO ASPON,ŽE SE MAJI NAUČIT PSAT ČI CO, NO,NI?

   Smazat
 2. Tady se admínům nadávalo do lhářů tak tady hezky lezou „demokratické" lži na světlo:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Lhali-o-sto-pero-Syrie-a-nova-fakta-A-Ukrajina-to-si-Trump-vychutna-581654

  OdpovědětSmazat
 3. Islám není bezpečný, křesťanství je VELICE nebezpečné, nejhorší je sionismus!

  Soudruzi a soukmenovci David a Kobza dělají hloupou chybu: Nerozlišují muslimy od islamistů.
  A především nepojmenovávají HLAVNÍ HROZBY pro naši západoasijskou kulturu: Křesťanství a sionismus.

  Takže pár slov na vysvětlenou:

  S muslimy máme leccos společného, my roduvěrní Češi a Rusové. Například podobný názor na homosexuály a na postavení žen ve společnosti.

  Ovšem muslimové nedokážou (ani nechtějí) – na rozdíl od nás Rusů a islamistů – tak nádherně ničit evropské hodnoty.
  Příklad: Muslim svou ženu nesmí zabít, ani zmrzačit, ani mlátit před dětmi. My Rusové a islamisti můžeme, o čemž svědčí jak zákony Velikého Ruska, tak ruská praxe (každoročně humánně umlátíme cca 12 000 neposlušných ženštin, takže islamisti jsou proti nám obyčejní ČUČKAŘI).

  Dokonce ani homosexuála nedovedou muslimové pořádně zlikvidovat – tak se projevuje ZHOUBNÝ vliv evropských hodnot!
  A odkud pramení evropské hodnoty – lidská práva, falešná humanita (přijímání běženců!!!), kapitalismu a demokracie?
  No přece z křesťanství!!!

  Ano, to ODPORNÉ křesťanství je doslova PRAZÁKLADEM všech evropských hodnot, včetně té nejodpornější – přijímání zrádných emigrantů z Afriky, Sýrie, ČSSR i SSSR !!!

  Ale nejhorší je sionismus: Právě sionismus prosazuje MULTIKULTI, již téměř 2000 let.
  Ano, po každém pogromu na sionisty se ti přeživší ještě hlouběji zažrali do těla naší a ruské společnosti.
  Zažrali se, a obrnili se tvrzením, že soužití kultur je prý možné, ba dokonce prospěšné!

  Zato my Západoasiti, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, víme PŘESNĚ TOTÉŽ co islamisti: Na našem území musí panovat JEDNA kultura, JEDNA Strana, JEDEN Vůdce.
  Takže tak.

  „Lepší zloduch ze ziskovky než dobroser z neziskovky!“ (národní Vůdce Miloš Zeman)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 16. května 15:17) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 4. Není nácek jako nácek!

  Kupříkladu soudruh a soukmenovec Jiří Kobza není nějaký zlý hitlerovec-fašista, že.
  Naopak: Je NESMÍRNĚ inteligentní soudruh a soukmenovec, jenž prozíravě vstoupil do KSČ v roce 1988, a o rok později chytře, naoko zase vystoupil.
  A dnes – opět NESMÍRNĚ moudře – bojuje za návrat nepřemožitelné Armády Ruské federace do naší vlasti a naší vlasti do Ruské federace.

  Není proto divu, že s.s.David, obdobně moudrý a prozíravý, s s.s.Kobzou našel společnou řeč – ruštinu, nejdokonalejší a přitom nejpokrokovější jazyk v mire.

  Co tedy oběma soudruhům a soukmenovcům schází k Leninsko-putinské dokonalosti?
  Jedině BLESKURYCHLÝ úprk z Pitomiovy rozpadající se pidistraničky, a vstup do KSČM či ANO, prašť jako uhoď.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.