Reklama

pátek 17. května 2019

Ivan David se ptá, Stanislav Novotný odpovídá (VIDEO 9 min 38 sek)

17.5.2019  Svoboda a přímá demokracie a Nová republika
MUDr. Ivan David - kandidát č.1 na kandidátce voleb do evropského parlamentu za stranu Svoboda a přímá demokracie - se zeptal Mgr. Stanislava Novotného, ředitele Křesťanské akademie a předsedy Asociace nezávislých médií na jeho názor na fake-news, desinformace a pokusy o cenzuru v českém mediálním prostoru.

41 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běžte diskutovat na stránky ČRo a ČT, které jsou placeny z veřejných peněz. Tady jste na soukromých stránkách a může vám být jedno, co se tady píše.

   Jestliže se vám podaří najít diskuzi u veřejnoprávních médií, dejte vědět.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 4:16 dík, pokud se ovšem polepšíte, týme administrátorský (abych byl gender korektní). Pozdravení JiH

   Smazat
  4. Tento web má speciálmi funkci charakteru asi jako mucholapka naivnich občanů.
   To vi velmi dobře od saamého zsačátkuá pan doktor David,což se ia dá zdokladovat
   Všimněte si ,aaže některé weby mohpu jakoby psát vše aaas cilem čekat a aa ziskávat jakouasái důvěru.
   To se změni,když o něaaaaco jde.
   Razem ase ukáže podvodné jedanáni a to i za cenu,že web a kandidát ztrati jakoukoli věrohodnost.
   A to se právě děje tady.

   Smazat
  5. 16.46
   Jestli mi tu budeš vyzrazovat moje tajnosti,zmanipuluji ti počitač tak,že bude dělat jenom ááááááááá a nepočitej,že se za tebe někdo postavi,lidé miluji podvodniky jako já,já,já..a

   Smazat
  6. Tyto stránkay soukromé nejsou patři cenzorovi!

   Smazat
  7. Že se ten pán David nestydi chtit podrazit SPD,když mu odrazuje voliče nesmysly,že nepodporuje cenzuru a je tu jenon prý za sebe jako nezáslý kandidát a nikoli za voliče a tak jimmůže lhát přimo do oči v článku nahoře a opár řádků uz je tu tu cenzura PRÝ špatných přispěvků.

   JE TO LEŽ.

   Proč ze všech voličů dělá nesvéprávné blbečky komentáře a nezanechává a u přispěvků nepíše v čem je komentář špatný,abychom poznali pravdu sami.
   Jeho cenzor to totiž podvodnik,lže žádný vadný přispěvek neexistuje oblbuje voliče a je to prý člověk špatný, kdy měl přezdivku pecka,tj udavač a taková vada povahuy se napravit nedá a všichni vidi,že mu zůstala ve formě prolhanosti dodnes.

   Smazat
 2. Dva zoufalci placaji pate pres devate:-)

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. V padesátých létech se vypravovala taková hezká historka: Nějaký Angličan měl dlouhodobou práci v Praze. Dopis kamarádovi končil slovy: "Napsal bych ti toho víc, ale lidé tu říkají, že StB čte cizí dopisy". Napsal, zalepil, poslal. Za dva dny klepou na dveře v hotelu dva páni v kožených kabátech. "Přišli jsme vás ujistit, že StB cizí dopisy nečte".
  No bejvávalo. Tehdy se za to ještě styděli. Ale pokrok nezastavíš.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Honolulu přestan se podepisovat budeš vymazán i když napíšeš,že slunce sviti..
  Tvůj přitel Ivan!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu je psychopat, ten nic nepochopí.

   Smazat
  2. Milý Ivanem, styl toho potrhlého a vlezlého Američana je evidentní, i kdyby se maskoval za sluníčko sedmitečný. A mimochodem, tobě nevadí, když nám, Čechům, tenhle exulant - bývalý Čech! nadává do hurvínků?

   Smazat
  3. Honolulu nevi,že tento web je proti jeho presidentovi a aproto maže každého kdo ho podporuje takže požádej presidenta o ochranu a napiš mu co za propagandu proti němu tady admin vede a at si dá pozor!

   Smazat
  4. Hurvinek je slavný a sympatický já ho mám rád

   ID

   doporučuji,aby jste se všichni přejmenovali !

   Smazat
 7. Přispěvatelé z řad čtenářů zde předvádějí velmi nízkou úroveň.

  Ale proč vlastně, když nabízené video zde není dostupné?
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Video dostupné samozřejmě je. Jen bys nesměl být internetový negramot.

   Smazat
  2. 90% lidi na tomto neumi odhalit podvody,které se na ně šijou z redakce tak prolhané video je jen prázdný nesmysl a patři do škatule zdejšich ohlupovatelů,kteři nrjsou v stavu vysvětlit ani svoau masivni cenzauaru.

   JEN DO TOHO HOŠI a MAŽTE MAŽTÉ BUDE KŮŘ!

   Smazat
 8. Nic pro ty, kteří nechodí své strany podporovat na jejich weby, ale chodí na NR pomlouvat SPD, ani pro ty, kteří chodí narušovat mítinky SPD, ačkoliv SPD cizí mítinky narušovat nechodí. Zasluhují totéž:

  http://jitkamoody.com/?p=768

  I proto má SPD můj hlas jistý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak souhlas a že je tu mažou to je dobře.

   Smazat
  2. 10:55 Mazou hlavne ptakoviny

   Smazat
  3. SPD se přes svoje ptákoviny hodlá samo utopit ve sračkách,copak to nevidite?

   Smazat
  4. 18:02 Ne. Protože to je jenom ve vaší makůvce.

   Smazat
  5. Tak ty pitomče 18.02 nelez DOKTOROVI do prdele na kaštany poruč,aby nás občany jeho už pěkně cenzurou nastané voliče nemazal a my ti to zdokumentujeme,že z tebe tu dělaji jen sračkometa od samého začatku tohoto webua a ukradou ti hlas stejně jako TV a tisk protože keddlubny jako ty jim slouži jen u voleb a pět minut poté jim kopnou do řiti!

   Smazat
 9. Kvóty, migrace, zrada českých občanů v Bruselu, demonstrace za „pravdu a lásku“... Tomio Okamura spustil kanonádu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kvoty-migrace-zrada-ceskych-obcanu-v-Bruselu-demonstrace-za-pravdu-a-lasku-Tomio-Okamura-spustil-kanonadu-581797

  OdpovědětSmazat
 10. Nigel Farage: Drtivý proslov v Evropském parlamentu na podporu Viktora Orbána:

  http://svobodnenoviny.eu/nigel-farage-drtivy-proslov-v-evropskem-parlamentu-na-podporu-viktora-orbana/

  OdpovědětSmazat
 11. 1) Tady v ČR nikdo nikoho necenzuruje. Důkazem je zcela svobodná existence těchto stránek, Davidových videí, která dává na youtube atd. Takže žvásty o nějaké cenzuře nebo jen omezování svobody slova jsou právě ony klasická dezinformace a fake news.

  2) Co si to pověsil Novotný za hrůzu na krk? Vypadá jako kdyby právě utekl z blázince.

  3) Jaký význam má přátelské tlachání a vzájemné plácání po ramenou a podkuřování dvou strejců se stejným názorem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ad 1) Bylo dost případů např. úmyslného nedoručování e-mailů, Mazání z jůtůbu, i s fejsbůku je zcela běžné, atd., …, a co jiného, než cenzura, a diskriminace je toto:
   http://www.novarepublika.cz/2019/05/zakazala-ods-moji-vcerejsi-prednasku-v.html

   ad 2) Kdo preferuje věkovité opírsingované, potetované, odrbané, v keckách bez ponožek, tomu se nemůže líbit dlouze uvázaná šála.

   ad 3) Nikdo vás přece nenutí ta přátelská povídání sledovat. Pro sympatizanty je sdělování jejich postojů poučením, a balzámem na duši, a vás přece nikdo nenutí to sledovat. Jestli ano, nedejte se, braňte se, a ubraňte se!!!

   Smazat
  2. Tyto stránky vyvažují a doplňují to, co manipulující a cenzurující ČT a ČRo nezveřejňují nebo překrucují. Cenzura u nás samozřejmě je a silná. Začíná již výběrem hostů do ČT a listinami "hostů" kteří na obrazovku nesmí.
   To samé platí o tématech, která na obrazovku mohou a které nesmí. Mohu osobně dosvědčit z vlastní zkušenosti, že televize kritice poměrů nepřeje a že některá témata se v televizi nesmí vykládat jinak, než jak je vykládá ulhaný narativ Evropské unie, aliance NATO či nového Velkého Bratra ve Spojených státech.
   15:31 se projevuje jako chudáček, který nerozezná fake-news od názoru, cenzuru a lhaní od pravdy a seriozního informování.
   Autorem onoho žvástu 15:31, soudě podle nízké inteligence a ideové předpojatosti je pravděpodobně nějaký redaktůrek ČT či stvoření z nějaké ziskové "neziskovky".

   Smazat
  3. Dvořáku,

   vy nic nevyvažujete. To vaše "vyvažování" je to samé jako byste tvrdil, že islamistické stránky stránky něco "vyvažují". Ti také stejně tak jako vy nenávidí USA, Západ, naši demokracii, kulturu.

   Vy nejste nic jiného než stoka přihlouplých konspiračních teorií (viz, všichni mrtví při teroristickém útoku na NZ byli najatí herci a byla to "false flag" operace), ruské propagandy, nenávisti k západní demokracii, svobodě a kultuře, oslavy předlistopadového totalitního režimu.

   Pojem "cenzura" lživě zaměňujete za to, že vás nepouštějí do ČT hlásat vaše bludy v neomezeném objemu tak jak si představujete, ale přesně v takovém jaké jsou vaše volební výsledky a preference a dáváte ji na roveň komunistické, předlistopadové cenzuře.
   Kritiky poměrů je na ČT od komunistů a vás až až. Ale hlavně, mediální prostor není zdaleka jen ČT.

   Dvořáku, vy nejste v pozici abyste mohl hodnotit inteligenci kohokoli. Vaše poslední věta o "redaktůrcích" a "neziskovkách" jen potvrzuje podle jakých primitivních algoritmů váš jednoduchý, nenávistný mozeček pracuje.

   Smazat
  4. 16:52

   Je to pan Dvořák! A nepodporuje lživé, demagogické, nenávistné, sprosté, a urážlivé komentáře. Mnohokrát na to upozorňoval, ale vy jste to, jak se zdá nepochopil. Bude tedy jenom správné, když tady nestrpí ani vás, lživého demagoga z milionu chvilek nenávisti.

   Smazat
  5. Dvořak už jednou utopil OF a ted by rád utopil DOKTORA a je vidět jak ho podráži.
   Zvlášt nenavidi mocného a spravedlivého preidenta US.
   Honolulu hled mu to napsat do počty kdo je to PREVIT DVOŘÁK,KTRERÝ BY CHTĚL SVRHNOUT PRESIDENTA ameru!

   Smazat
  6. Dvořáku,
   piš si co chceš už ti nikdo věřit nebude protože podrážiš svému šéfovi, doktorovi nohy a zabíjiš ho zezadu jako tvoji tyeroristi a tak přestaň ohlupovat jako ČT,anebo požádej TAM O MISTO hlavniho cenzora a šéfohlupovače!.

   Smazat
  7. 18:20 Pane nikdo, o důvěru vašeho veličenstva nebude pan Dvořák s velkou mírou pravděpodobnosti stát už proto, že jste prolhaný, zlomyslný, tedy ke smazání vhodný.

   Smazat
  8. Prý ten cenzor měl na vojmě přezdivku "pecka" tedy udavač a taková vada povahu se nedá odstranit.
   Nejsem veličenstvo,ale volič a volim ohnivý meč pravdy pana presidenta Havla tak,aby se konečně obracel v hrobě co za zmrdy tu nechal a raději se stal nebožtikem včas

   Smazat
 12. Kdo je na Fejs_bůůůčku, ten si tedy užívá :/

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905179916092-zvolte-si-svou-budoucnost-eu-propaguje-volby-do-ep-parem-tmave-pleti-a-transgenderem/

  OdpovědětSmazat
 13. 16:52, vás samotného dobře charakterizuje následující věta z vašeho příspěvku:
  "Dvořáku, vy nejste v pozici abyste mohl hodnotit inteligenci kohokoli." („..., abyste...“?)
  O pozici, ze které a jak je možné nebo nemožné prezentovat svoje názory rozhodujete vy osobně, nebo kdo jiný a kým pomazaný, prosím? Těším se na vysvětlení. JiH

  OdpovědětSmazat
 14. JiHu jdi do prdele a neotravuj.

  OdpovědětSmazat
 15. 18:23 To je to vysvětlení k 17:58? Pak výborně, úroveň potvrzena.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.