Reklama

středa 22. května 2019

Ivan David ve Svobodném rádiu: Někteří politici využívají možnosti se znemožnit


22. 5. 2019http://svobodne-radio.cz/2019-05-21-studio-beta-ivan-david-jednicka-spd-do-euvoleb/

13 komentářů :

 1. Držím mu palce do EU parlamentu. AlesStejně volby nic nezmění. V EU nic neprosadíme. Rozhodují tam velké země a byrokraté. EU parlament je parodie na demokracii.
  https://www.epshark.cz/clanek/2045/v-evropske-unii-neprosadime-proste-nic

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:09 Člověče nebuďte pesimista nejsme sami hlavně záleží jak budou volit na západě. A tam už mají jejich sociálních experimentů plné zuby.

   Smazat
 2. Evropská Unie mohla být společným prostorem spolupráce, prosperity, demokratických svobod a nerušeného rozvoje a vzájemného obohacování evropských národů. Místo toho se stala byrokratickým molochem, který si neumí ani ochránit vlastní hranice, ale absurdně se snaží reglementovat veškeré aktivity svých obyvatel, napadá jejich tradice a odlišnosti. Taková Unie musí zaniknout — a zanikne.
  Přiložme malé polínko a pojďme k volbám. V jednotě je síla.Většina Evropanů je rozumná a nevěří mediálním masážím!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:39
   No kdyby vše bylo tak jak má, tak by nastala mírorá doba už po druhé sv. válce. Bohužel. Potom po nabídce politického analfabeta Gorbačova USA přešli do útoku a téměř se jim podařilo bez války zlikvidovat SSSR. Naštěstí se jim podařilo jen odloupnout z SSSR některé státy a pokus o převzetí moci nad nově vzniklou RF se jim nepodařil (ani za velké pomoci ožraly Jelcina).
   Prostě zápaední nenažranost se projevila v plné míře. Nakonec jsme z východního bloku dopali nejhůře my. Jsem rád, že RF se včas postavila na nahy a posílá neustále USA tam, kam patří.
   Václav
   Pohádka o EU za vedení států, které vlastně způsobili válečné neštěstí druhé sv. války je jen hloupá režie hloupých kapitalistů.
   Jsem pro volný obchod, ale pro svéprávnost jednotlivých států.

   Smazat
  2. 15:39 Gorbačov přece nebyl analfabet, to byl záměr.

   Smazat
 3. Je to velmi pěkný rozhovor. Pan MUDr. Ivan David je důstojným kandidátem do europarlamentu, a rozhodně stojí za zvolení. Jenom vysoká účast může mít naději na změnu, které se tolik bojí ti, kteří tvrdí, a podsouvají ostatním, že k volbám do europarlamentu nemá smysl chodit. Je to naopak, velký počet nespokojených s vývojem EU může svou účastí něco změnit.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak jeden tajtrlík naštěstí správný směr naší země nezmění!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale vašnosti, Havel tady taky nic nezměnil ? Já bych řek, že toho posral dost.

   Smazat
 5. V čt 24 totálně při besedě totálně propadl...jeden z lidí co s ovarem hlasoval pro exekutorskou kliku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele Pepku, slepičí rozum se nedá léčit, s tím prostě musíš žít.

   Smazat
 6. Pane Davide, vy jste tu možnost využil už dokonale!Pouze totální hlupec ( a to voliči SPD jsou ) vám muže dát hlas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Pepku, uklidni se, uvědom si, že jsi ve státních službách a stát tě ochrání.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.