Reklama

středa 8. května 2019

Jan Zahradil (ODS) odpovídá na otázku Parlamentních listů o ministru zahraničních věcí Petříčkovi

8. 5. 2019 Parlamentní listy
Už jsem se k panu Petříčkovi několikrát vyjadřoval. Je to člověk, který by se možná hodil do TOP 09 nebo takové podobné strany. Nevím, co s jeho názory dělá v sociální demokracii. Myslím, že se to také projeví na výsledcích ČSSD v nejrůznějších typech voleb. Pan Petříček je z názorové školy, která pokračuje v linii Sobotka, Prouza, Dienstbier apod. To jsou lidé, kteří sociální demokracii z pozice první či druhé nejsilnější strany dostali tam, kde dneska je.
Sociální demokraté začínali v roce 2013 ve volbách s dvaceti procenty a Babiš s osmnácti. Skončili tak, že Babiš měl 30 a ČSSD měla 7. Jestli si myslí, že lidé typu pana Petříčka je dovedou zpátky někam do bývalých pozic, já si to nemyslím. Nic mi do toho ale není, je to jejich věc.

26 komentářů :

 1. Jak ods nemusím tak ten pán má naprostou pravdu rád oželím čssd ve vládnoucích funkcích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky si ho vážím, používá rozum.

   Smazat
  2. Jen mi povězte, proč se neuchází o post předsedy ODS, vždyť ty ksichty Benda, Stanjura, Fiala, Udženija je v jeho straně to samé, co popsal u sosáků?

   Ramón

   Smazat
  3. Nedejte se oblbovat podivejte se do člámku PL na diskusi.

   -Zahradil je přiklad jak se stal kozel zahradnikem

   -nevolte tiho ODS šmejda nic pro nás neudělal je před volbami a proto velká huba

   -ODS rozkradla stát a vy jste u toho byl s babou Němců NEVOLIT!

   -na ja začal boj o dobře placené koryta

   A TO DISKUSE POD ČLÁMKEM NA PL PRÁVĚ ZAČALA!

   Smazat
  4. Co ta strana ODS udělala KLAUSOVI ml,jak ho vykopli na výstrahu všem ,když se ozval za ty ,kteři ho zvolili, jste už zapomněli?

   Smazat
  5. Souhlasím se všemi předchozími příspěvky, sleduji jak kdo v EU hlasuje, pan Zahradil byl v ODS výjimka. Dlouhodobý problém ČSSD je nemyslící oranžový volič a pan Bakala udělal záslužnou práci, kdy i volič ČSSD od doby kdy dostal "darem" jejich byty a OKD, je pravidelně každý měsíc při placená složenek za bydlení, léčen z blbosti. Když to shrnu, ty oranžové gaunery drželi u moci jenom nemyslící blbci.

   Smazat
  6. Voliči vykrmováni ohlupovadly se nesmi naučit bránit

   Sotva celá ČR pochopila,že Praha se stane přes neomarxismus POLITIKŮ hlavni město Afriky,předvedlo nám ODS,že dovede podvodně to co se snažime všichni vyhodit oknem,začit cpát zpět přes sklep.
   S využitím 6 priorit řizeni davu začalo svůj neomarxismus prosazovat přes školy ohlupovánim našich děti s cilem to co nechceme dát nasadit na krk q našim dětem,které jako za SSSR budou udávat svoje rodiče,že jsou fašisti a nechtěji islamismus kakarámu,který prý je mirovým náboženstvim a kdo bude tvrdit opak toho policejni stát ČR zavře do basy a samopalnici,kteři dostali od Putina na dekel , budou muset být povině JEJICH KVOTAMI v ČR ho zabijou.

   TYTO PODVODNÉ PŘIPRAVY ODS NA NEOMARXISMUS DIKTATURY FALEŠNÉHO HUMANISMU KLAUS ML.ZPOZOROVAL BYL PROTI A TAK HO ODS VYHODILA MA DLAŽBU.

   Tato strana špíny je nevolitelná a at to TV ředitel dá na sklo.

   Smazat
  7. Ramone, seknhendi a recyklovanci drží při sobě. Zrovna tak slabý ministr si nevybere chytrého náměstka, má z něj strach.

   Smazat
 2. ČSSD LŽE UŽ VE SVÉM NÁZVU,ŽE JE PRÝ SOCIÁLNI

  kdyby tomu tak bylo proč si dala podvodně odsouhlasit ČR Parlamentem Policejni stát ČR a proč si nevezme přiklad z německé soc.dem,kde pan

  MLADÝ SOCIALISTA, JUSO ŠÉF KüHNERT, POŽADUJE MASIVNI ZDANĚNI ZISKŮ NENAŽRANÝCH MAJITELŮ VELKÝCH PENĚZ

  a tudiž maji bohatnou občané voliči a ta havarujici strana se bude muset VĚDOMĚ vrcet ke svým základům pokud jim na to zbude čas!

  OdpovědětSmazat
 3. Petříček je hrobníkem ČSSD.
  ODS na tom není líp,už na pohled celé vedení vypadá a chová se jak ti dva rádcové z pohádky s Neckářem a Vondráčkovou. Čim více pujdou po Babišovi, tím většího z něho udělají Jánošíka. Já ho ještě nevolil.

  OdpovědětSmazat
 4. Někdo ukradl socdemákům stranu a oni si toho vůbec nevšimli. Teď můžou začít znovu na zelené louce, pokud možno s lidmi, kteří dosud nebyli v žádné straně. Cílem této strany by rozhodně nemělo být hájení zájmů cizích mocností ale ČR a jejích obyvatel.

  OdpovědětSmazat
 5. Petříček = rozpačitý holobrádek, prodejná a ovládaná loutka, hrobař ČSSD, podporovatel dalšího hrobaře Porošenka, sympatizant s banderovskými fašisty, jedním slovem "pazgřivec" (znám i daleko sprostější jednoslovnou definici)!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petříčku, zařiď azyl svému kámošovi Porošenkovi, hodně tě dnes potřebuje, stejně jako velká skupina banderovců, kterým pšenka přestává na UA kvést

   Smazat
  2. po válce museli banderovci táhnout přes Československo až do západního Německa, dnes nemusejí tak daleko, Petříček je rád uvítá už v Česku

   Smazat
 6. ODS nebrat. On ten nyní zlatoústý Zahradil mluví často jako i my, bravo, ale body získávat kopáním do mrtvoly ČSSD, když je ODS ještě horší? Kdo jim na to ještě skočí? Je nutné volit protimigrantské strany, jako je SPD.

  OdpovědětSmazat
 7. Volme všichni ČSSD,aspon si zarajtujeme na mrtvých oslech!

  OdpovědětSmazat
 8. I když je Zahradilovo hodnocení v principu správné, zaznívá z nesprávných úst. Moná by se měl zamyslet nad tím, zda v jeho vlastní straně není podobným elementem současný fialový předseda…
  W.

  OdpovědětSmazat
 9. důležité je TO, co kdo říká, ne KDO to říká... Byť sám se svou minulostí, byť člen ODS zodpovědné za mnoho negativního pro občany ČR, v tom, co říká o Petříčkovi a ČSSD má Zahradil pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, zlatoústý Zahradil je ten krysař, co láká voliče. Ale co ti ostatní Fialové?

   Smazat
  2. Unknown
   Nemyslím. Důležité je i to, kdo to říká, protože některým lidem se prostě NESMÍ věřit. Zahradil sice o Petříčkovi a socanní straně mluví pravdu, ovšem to není zárukou, že je pronárodní. Říká jen to, co lidé chtějí slyšet, takže populismus.
   Pamatujte si, je jedno KDO a CO říká, důležité je vždy jen to, co DĚLÁ. Pouze činy mají význam, nakecat toho každý může ...

   Smazat
  3. TESko jdí se vycpat. Tvá řeč, řeči hadů podobá se.

   Smazat
 10. ČSSD..bohužel vždy v dějinách zradila..a zrazuje...
  Petříček je pro mě, jako levicově smýšlejícího člověka nevolitelnej,.. stejně jako celá strana..

  OdpovědětSmazat
 11. Ten se k nim hodí, jako nikdo jiný.

  OdpovědětSmazat
 12. 8:09 Socdemákům ukradly stranu peníze. Konkrétně tu stranu ukradl a dnes vlastní ten, kdo se za ně zavázal uhradit 338 miliónů v kauze Altner. Ten dnes rozhoduje nejenom o politice ČSSD, ale i o personálních otázkách.

  OdpovědětSmazat
 13. Nikdy jsem nevolil ODS, ale musím přiznat, že tři od nich mají mé sympatie. Kubera, Zahradil a psanec Klaus jr.

  OdpovědětSmazat
 14. Nevím co je na Kuberovi sympatického, možná ten knírek. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.