Reklama

čtvrtek 9. května 2019

Jediná šance, jak zachránit zbytky našeho státu, je czexit. A klidně tvrdý

Šárka Nová 
9. 5. 2019   ParlamentníListy

Ivan David, kandidát na europoslance za SPD, a politolog Alexander Tomský mají ve svých výrocích o EU naprostou pravdu.

V projevu, který přednesl Ivan David na pražské demonstraci proti diktátu EU, která se konala dne 25. dubna (bylo publikováno pod titulkem Dříve země dobývaly armády, dnes nařízení Evropské komise, k přečtení ZDE), zaznělo: „Od Evropské unie můžeme očekávat tlak na přijetí migrantů, šílené energetické projekty, omezování svobody slova se zaváděním cenzury nebo zákaz pohádek, v nichž jsou údajně nepřijatelně popsané role mužů a žen. Ale od Evropské unie nemůžeme očekávat zrušení daňových rájů, které pomáhají firmám vykrádat státy.“ Alexander Tomský na Davida reaguje mj. těmito slovy: „Evropská unie rozvrací společnost a trvá na otevřených hranicích a masové imigraci. EU stejně tak jako komunismus nelze reformovat, je totiž postavena na ideologii integrace“ (k přečtení ZDE).

Celníkovi pas ráda ukážu

Co dodat k článkům obou slovutných pánů? Evropská unie není reformovatelná, myslím si já. Tečka. Řešením je czexit, a to klidně i tvrdý... Nechápu, čeho se lidé bojí. Teď opravdu jen do EU platíme a platíme vysoké částky. Zpět dostáváme „něco“ přerozděleného, o čem nemůžeme ani sami rozhodnout, do čeho „to“ vložíme, a ještě „to“ v praxi dostane většinou jen pár vyvolených. Kde zůstala naše hrdost?

Eurohujeři se ohánějí volným cestováním. No, já teda nevím. Pár lidí možná jede autem lyžovat nebo k moři, ale já většinou létám. K důkladnému odbavení stejně musím s pasem či občanským průkazem, takže jaképak volné cestování. Navíc, když pojedu autem, tak s klidnějším srdcem budu ukazovat celníkovi pas, když budu vědět, že jsou naše hranice střežené a že ilegální vyžírkové bez dokladů, falšující nejen věk, ale i zemi původu a další informace, budou mít mnohem menší šanci se k nám dostat. Jak správně řekla nedávno Markéta Šichtařová k ochraně hranic: „Je to nezbytný výdaj a nemá smysl o něm diskutovat. Jinak to časem bude stát nesrovnatelně víc.“

Jednejme v souladu s Visegrádskou čtyřkou

Češi jsou velmi šikovní, naše prvenství v různých objevech hovoří za vše. Proč si někdo myslí, že bychom se zase nedokázali vyšvihnout k soběstačnosti? Proč pořád musíme někomu poklonkovat? Proč, když někdo napíše, že je pro czexit, tak se okamžitě najde parta totálních idiotů a oznámkuje ho jako proruského? Takhle mohou smýšlet jen ti, co musí pořád jen „někomu“ patřit, nejsou osobnosti a nemají hrdost. Jim totiž vůbec nedochází, že nesouhlasit s EU se nerovná okamžitě lézt pod křídlo Rusku. Buďme zase hrdým státem. Věřme si a pracujme na tom, abychom byli soběstačný, suverénní stát, který si nenechá od nikoho kálet na hlavu. Možná bude o trochu těžší překonat přechodnou dobu, ale nemyslete si, ona EU bude mít za chvíli takové problémy, že nakonec budou chtít odejít všichni. Vše nebude ovšem snadné, když vidím, jak nám utahují svobodu kousek po kousku... A peníze do Unie budeme za pár let už jenom posílat, zpět nedostaneme ani onu poměrnou část, co dosud. Navíc pokud bychom nebyli jen Česká republika, ale celá Visegrádská čtyřka, máme daleko větší šance vyjednat lepší podmínky výstupu a dalšího fungování v Evropě na základě smluv. Na to je třeba myslet, zvlášť když víme, že se EU reformovat prostě nedá.
 

46 komentářů :

 1. Naivní bláboly někoho, kdo důsledky svého blábolení nemá kapacitu vůbec dohlédnout.
  Prej "buďme soběstačný stát...", bože...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, ty blábolo, jak to tak vypadá, tak jsi asi u lizu, viď, když zde píšeš o důsledcích odchodu z EU. Máš strach, že potom utřeš nudli?

   Smazat
  2. Buďme hlavně suverénní nezávislý stát. EU je organizace prosazující nepřirozenou násilnou globalizaci v zájmu nadnárodních korporací. To není cesta k dobré budoucnosti, ale k úplnému fašizmu.

   22:19 si neumí představit Evropu jinou, než svázanou protinárodní a protispolečenskou Evropskou unií. Bože můj, to je ale jen a jen jeho chyba, chyba jeho hlupství.

   Smazat
  3. 22:19 - máš horečku omladnic ? Takový blábol jsem uže dlouho nečetl.

   Smazat
  4. 22:19 My jsme soběstačný stát měli 1 Republiku i socialismus všechno jde když se chce.

   Smazat
  5. 22:19 Další eurohujer, přisátý na penězovody z Bruselu? Proboha, kolikpak vás už je, koho ten Brusel z daní občanů EU živí???

   Smazat
  6. 9:56 Trápí tě bejt součástí civilizovanýho světa, a toužíš snad i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých za bílýho dne křepčících podlidí v pochcaných teplákách? - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Pak věz že potáhneš vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 2. EU má strach, že se Británii začne samostatně dařit, což je také dobrý důvod k tomu, aby Británie "otestovala" samostatnost, oddělenost. Možná se dočkáme překvapivé Britské konjunktury, která odstartuje uvolňování unijního centralismu. Prozatím se daří prosazovat linii "s EU, nebo úpadek" a Británie tohle dogma může rozbít. Potom se EU možná začne ptát po svém vlastním smyslu a zjistí, že prosperita Evropského prostoru je přímo úměrná politické autonomii členských zemí. Orgány EU upustí od vnitřního sjednocování, tzv. integrace, a zůstanou nadále orgány pro vnější vyjednávání, aktivované pouze tehdy, bude-li potřeba v nějaké mezinárodní otázce jednat společně, účelovým spojenectvím pro vnější vztahy místo centrálního regulátora. Evropa národů se ukáže schopnější, než "evropský národ", a EU přestane aspirovat na mocenské funkce v rámci Evropy a začne se měnit na instituci poradního charakteru.

  OdpovědětSmazat
 3. Ano, musíme pryč. Kdysi jsem četl článek asi to psal Walter Komárek, jak z toho ven.Začít obnovovat obnovitelné a ostatní postavit nové znovu.Byli jsme před EU na vyšší úrovni,budeme i po ní.Měli jsme cukrovary,soběstační v potravinářství(mám rád bramborovou kaši a né banánovou),relativně dobré zemědělství, kde pracovali lidé nyní v montovnách, protože se musela vymlátit stáda krav pro BSE,nyní dovážíme.Muselo se utratit mraky prasat pro prasečí chřipku,dovážíme.Muselo se zrušit chovy slepic a kuřat pro ptačí chřipku,dovezeme.Musel se zrušit vojenský průmysl,dovezeme za 60mld.pár vrtulníků z usa,měli jsme hutě atd.Teď má pár vyvalených dotace, třeba na důležité cyklostezky a na naše nemocné děti sbíráme víčka od nebezpečných PET lahví.Ať jde celá EU do kelu, ti co si to pochvalují mohou využít demokracie a volného pohybu a mohou se s klidem vystěhovat z naší vlasi.Tady budou mít peklo.Mám rád naši zemi a nenávidím i známé vlastizrádce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysvětli proč by se měla vystěhovávat z naší vlasti drtivá většina obyvatel, která si přeje zůstat v EU? Vystěhovat by jsi se měl ty.

   Smazat
  2. 22:33!!
   Jak signifikantní, skoro jako 11:11!
   K tomu co si kdo přeje a nepřeje.
   Drtivá většina nevzdělatelných študentíků na práglfejkultách, indoktrinovaná nevzdělanými profesůrky si pochopitelně přeje zůstat v jeurosojuzu, jako gojimští otroci a domnívá se, že za to bude odměněna slouhovstvím páníškovi světa.
   Drtivá většina slušných lidí, kteří svojí prací (rukama i hlavou) vybudovali tuto zem, si naopak přeje vypadnout z korporátněfašouuské EU co nejrychleji a navždy. A těch je v naší vlasti (rodné zemi předků) stále ještě většina ty satanská zrůdo.

   Smazat
  3. Přesně tak, kdo umí dělat smysluplnou práci přinášející opravdové výsledky, se o budoucnost svojí i o práci bát nemusí, na rozdíl od těch pijavic živených z jejich peněz přerozdělovaných Bruselem a ty pijavice jsou všichni ti debilní poďobaní aktivisti z nevládek, presstituti mainstreamu a študenti idiocií dnešních lysenkovských humanitních univerzit...Čexit je skvělá příležitost, jak se těch mentálně i fyzicky zdegenerovaných a bezpohlavních a absolutně nepoužitelných pijavic lze zbavit...Tu hnilobu lze odstranit a to přestat ji vyživovat ze státního rozpočtu a "dary ze zahraničí" jim zdanit, až se z toho budou posraný až za ušima...

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. No, nutno připomenout, že malé Řecko zkusilo,
  se aspoň vyvléknout částečně z dluhů.
  Dopadlo velmi špatně.

  Velká Velká Británie už začíná cítit nemalé problémy,
  i ona je přece jen o dost menší než ono EU.
  A při počátku brexitu již bylo řečeno, něco v tom smyslu, že
  jí to bude oslazeno.
  Beze změny v europoslancích (blokační menšina)
  se ty exity nepovedou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brexit skoncil ani slova nekolik tydnu..Vsadim se ze hejna advokatu ted hledaji zakony , jak je Brexit urcite proti zakonum , kdyz nejsou, tak se nebo nejaky rychle a tajne mezitim vyhlasi..

   Smazat
 6. Můj názor je, vystoupit z debilní EU. Je stejně nereformovatelná jako náš senát. Stejně prožraná a plná stejných nemakačenků a zmetků.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 7. 22.33 drtivá většino, to jste brali na hodině matematiky?Chudý i duchem.Ti co tuto zem budovali zničenou po válce vámi obdivovaným západem se stěhovat nebudou, mají úctu a vztah k této zemi, ale zaprodanci, vlastizrádci a šmejdi půjdou,voda se vaří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ty nerudý hňupe, měl jsi to zhoupávání v tom 89. zkusit a dneska by ses nemusel čílit...Dodnes a zřejmě i nejen ty žijete z toho, co za 40 let ti komunisti s ostatníma arbajtama vybudovali a kdo nemá v hlavě nasráno a není parazit, jako ty, tak žádnou EU, Zemana ani KSČM k životu nepotřebuje...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Jo to by vám šlo dobře, vyhrožovat zhoupnutím na klandru, hele jestli o někom víš kdo se má zhoupnout na klandru tak proč jsi ho dávno nenahlásil, ať se klidně houpe. Jestli nevíš, tak zbytečně nežvaň nesmysly, jinak jsi za vola. Stejné to je v EU, snaží se to držet za každou cenu strachem a terorem, proto ty komedie okolo Brexitu. Moc dobře ti ožralí vyžírkové vědí, že jak se to začne sypat, že už to nikdo neudrží, za žádnou cenu. A potom sbohem sladký živote na úkor těch blbců hlavně z V4, ale i těch ostatních. Jak se říkalo byly jsme před Rakouskouherskem, budeme i po něm, totéž platí o těch štěnicích z EU, které se na náš účet neskutečně pakují a ještě nám tvrdí jak na tom vyděláváme. Hovnajz. Hej hou. Rudý dědeček

   Smazat
  5. 0,09
   Nevím, proč jste troškař, např. proč nedopovíte celou větu, kterou Havel řekl: "nejsme jako oni!". Celá věta zní: "Nejsme jako oni, jsme o hodně horší".

   Smazat
  6. 4:41 Já bych se vůbec nezbýval tím, co kdy řekl zmíněný Václav. Každý kdo si to pamatuje, ví že to nemělo hlavu ani patu, vždy podle toho co dostal příkazem. Von třeba Václav pravil, že nás někdo straší kapitalismem, který ale vůbec nehrozí.

   Smazat
 8. Chybička se vloudí, byli a ne byly jsme před Rakouskouherskem.RD

  OdpovědětSmazat
 9. EU sa rozpadne sama, nie je možné mať v záprahu kone ktoré zdochýňajú, a so suchom a nedostatkom zmiznú zábrany, nastúpi Napoleonove - hladní neposlúchajú !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU má v popisu práce podle svých vedoucích dělat to, co má dělat. A Češi - ti jsou jen užitečnými idioty jak za H. monarchie. Doba, kdy k nám přišel panovník a usadil se tu a srdce jeho bilo pro kraj a tedy i pro lid zde žijící, se nevrátí už nikdy. A proto povstaňte všichni na obranu této země. tohoto národa, zanechte sváru a rozumem a tudíž silou jednoty dobudeme Západ. Východ se totiž nám klaní a přestože nejsme v této době přátelé růže k našim hrobům pokládá.

   Smazat
 10. Měli jsme zůstat v Rakousko Uhersku a vyšlo by to nastejno. Jedna parta chce samostatnost, druhá je ráda v chomoutu, aspoň je co dělat. Celkově se mi ta zdejší samostatnost jeví jako ztráta času, protože kdo si po nás sáhne, ten nás má. Za banány a mandarinky, tedy za hubičku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Větší samostatnost jsme měli v RVHP a dokázali jsme vyrábět věci od špendlíku až po největší turbíny světa.Že se rozhodovalo, co budem vyrábět? podívejte se na elektromobil EV1, kde a jak skončil západní projekt díky loby (ne díky státní ekonomice a spolupráci). Banány nemusím , ale kvalitní vodu, mléko , maso, jablka domáci produkce to je , co nám tu teď chybí a co potřebujem k životu. Ne řepku, ale pšenici, žito, kukuřici, brambory a ne postavit na poli supermarkety , solary, a v še k životu dovážet. Ještě , že ten kyslík se šíří celou planetou.

   Smazat
  2. 7:38 Naprostý souhlas. Po roce 1989 ČR byla rozkradená, zničili se JZD které zásobovali obyvatelé ČR kvalitními potravinami. V současnosti jsme banánovou kolonií Západu a z Polska dovážíme maso nakažené salmonelou. A to nepíšu o katastrofálním úpadku školství.

   Smazat
 11. Nechte být . Všechno rozhodnou mladí , kteří vycházejí ze škol s vymytými mozky a pro normální život nepoužitelní . V simulovaném volebním průzkumu studentů jasně na celé čáře vítězí Piráti .Není divu , jsou stejné krevní skupiny jako oni . Mají svoje ideály , hlavně moc nepracovat , mít se dobře o což se postarají rodiče a prarodiče , nějaké ty drogy ,měnit pohlaví dle libosti a užít si však ono to nějak dopadne že ano . Ti už jen dokonají dílo zkázy započaté hadrákem 89".Do stavu normálu je zase dostane jen pořádný kopanec od toho tolik obdivovaného Západu , který nás v minulosti mnohokrát zradil .Snad se pak proberou pokud přežijí .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřežijí, už jenom proto, že se přestanou množit.

   Smazat
  2. 8:09 : Přesně. viz http://dolezite.sk/Mysi-raj-a-upadek-spolecnosti-rRGUGi.html

   Smazat
 12. V EU citelně chybí Rusko a vůbec duch SNS. Bylo by to velké posílení obrany před nenasytným imperialismem USA. Rozdrobené a rozhádané státy nebudou mít šanci na svobodu a nezávislost. RVHP stejně jako celý soc.tábor to jasně dokazoval. Nyní stačí vidět co dělají USA např.s Německém (třeba fúze Bayer-Monsanto na placení soudů). Poslanci v EU musí najít cestu pro všechny země Evropy a na SPD a KSČM je vidět, že to nebude lehké. Ještě na závěr bláboly o tom, že komunismus byl nereformovatelný jsou ideologií neudržitelného kapitalismu.

  OdpovědětSmazat
 13. Oni moc dobře věděli, proč nás do té své party berou. Pokud někdo věří, že proto, aby nás postavili na nohy, tak ať se rozhlédne. Minimálně po těch kdysi úrodných lánech, kde nyní stojí ty obrovské haly s nápisy nadnárodních společností a kde jediným živým tvorem je vrátný.

  OdpovědětSmazat
 14. eu se řídí ideologií, která není správná. Kdo si myslí, že od této nepříčetné euroideologie její stoupenci jakkoliv ustoupí, nebo dovolí svou ideologii reformovat, že se z ní stane jiná a ta správná ideologie, tak to je značná naivita hraničící s blbostí. Nejdřív musíte lidem vysvětlit, na čem to je postavené, co je ten ideál a jak to je v rozporu s tím, co se skutečně děje. Jak už někdo resp. mnozí správně poznamenali, že pozorování je toho druhu, že toto nejvíce podporují lidé, kteří o tom málo vědí nebo lidé, kteří o tom vědí příliš. Jedni to podporují, protože u nich převládají emoce, druzí proto, že pochopili, co jim to nabízí za prospěch, když se k tomu přidají. Stále stejná písnička. První reálnou věc, kterou s tím lze udělat je, že obejdete bezdomovce, lidi v exekuci, lidi v moblihajmech, a někho z těch dnes už milionů pod, na nebo těsně nad hranicí chudoby a dostanete je k eurovolbám, lidi, které znáte, stačí každý jednoho nebo dva. To bude něco reálného s viditelným reálným výsledkem. A neříkejte, že nikoho takového neznáte.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Radosto, vidíš! Nejsi vítán!

   Smazat
 16. Tak třeba takového Izraele, toho je také dost. Ale kdyby se choval jako EU, tak už by měl dnes, jak se tak říká, také dost!

  OdpovědětSmazat
 17. Soudruzi a soukmenovci David, Tomský, Nová totálně zmagořili?!

  Pořád melou o osvobození naší vlasti z tyranie EU - což je samozřejmě dobře – ale zcela zapomínají na naše osvobození z otroctví NATO !!!

  Přitom s.s.David pravidelně a zoufale upozorňuje na 200% Leninsko-putinskou pravdu: NATO nás zatahuje do války proti Velikému Rusku! Do války agresivní, zločinné a PŘEDEM PROHRANÉ !!!

  Prostě: Osvobodit se od jednoho vražedného paktu a ve druhém zůstat – to je tak „moudré“ jako podporovat Velikého Putina, BJJP, a současně plivat na našeho národního Vůdce Babiše.
  Což ovšem s.s.David dělá.
  Ano, s,s.David si kadí do vlastních kalhot => od nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů nedostane ANI JEDINÝ HLAS !
  Takže do tzv. EU parlamentu se dostane leda tak jako platící návštěvník, kdyby se mu chtělo - jen Lenin ví proč - cestovat do té PRAŠIVÉ Evropy, plné běženců a Evropanů.

  Co si pak chudáček počne, bez POHÁDKOVÝCH příjmů z EU, se svým žebráckým starobním důchodem bývalého ministra?
  Snad bude žrát trávu, jako my ostatní horšolidi, my prostí proletáři?!


  Ano, s.s.David brzy zapláče nad trpkými následky svého šílení – ale to už bude pozdě, totálně.
  A přitom MOHL dostávat ty krvavé miliony od EU, kdyby neblbnul, kdyby včas utekl od Pitomia a vstoupil do KSČM nebo ANO, kdyby podporoval Milošovo referendum o našem CO NEJRYCHLEJŠÍM osvobození z NATO a EU.
  Jo, když je někdo hloupý …

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 10. května 5:04) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Volte ANO, KSČM, SPD a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!
   Pane Radosto, naprostý souhlas. Včera bylo pozdě!!!

   Smazat
  3. Nejsem žádný „pan“, magore.
   Jsem soudruh svých soudruhů a soukmenovec všech roduvěrných Čechů, Rusů a Srbů.


   Jinak samozřejmě ANO: Nepřemožitelná Armáda Ruské federace se k nám vrátí OKAMŽITĚ po našem vystoupení z NATO a EU.
   Už se nemůžu dočkat toho krásného dne, kdy se přes naše městečko povalí NEKONEČNÁ řada neprůstřelných rusko-sovětských tanků, střídaná kaťušemi a dělostřeleckými Kamazy.

   Kéž by to bylo tradičně v květnu či srpnu, aby bylo hezké počasí, abychom mohli s dětmi stát u silnice a podávat zaprášeným Putinovým molodcům chléb a sůl, slivovici, rum a vodku atd.
   A hlavně INFORMACE budeme vojákům a příslušníkům KGB/FSB dávat, přirozeně: Informace o pozicích žoldáků České armády, o domech lepšolidí a přistěhovalců, a jiných podobných.
   Jen doufám, že ruští soudruzi si tyto zločince odvezou někam pryč, moc by se mi nechtělo tahat jejich těla do krematoria, že. A humánně zlikvidované „české“ žoldáky že pohřbí jejich zajatí spolupachatelé.

   Ovšem na co se těším nejvíc: Na humánní odsun Pražáků Heim ins Reich. Poženeme je přímo SVIŇSKÝM krokem, kdo padne vyčerpáním, má smůlu, tradičně.
   A pak znárodňování prostřednictvím Milošových dekretů, a rozorávání mezí, jak kulaci budou DOBROVOLNĚ vstupovat do JZD Agrofert …

   Ano, už za pár let, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, se budeme mít opět dobře, stejně dobře, jako jsme se měli před okupací naší vlasti silami NATO a EU.

   „Z východu světlo, z Východu svoboda!“


   P. Radosta

   Smazat
 18. Nejlepší bude tu EU reformovat a než dojde k nějakému zlepšení, tak jsme kožení. Nový potěr bude mít jiné starosti, například čím je, když má, nebo nemá, v rozkroku ventilek. Jedno, nebo druhé, bude časem určitě špatně. Problémy tohoto typu je zcela zahltí, takže si ani neuvědomí, že jsou magory a magoři těžko něco smysluplně zreformují.

  OdpovědětSmazat
 19. Je nutné urychleně opustit EU a NATO. Jinak to s ČR velice špatně skončí. Je nutné opět vytvořit pohraniční stáž, aby střežila hranice České republiky. Bylo by dobré vstoupit do Euro-asijské unie a obnovit dřívější spolupráci s Ruskem a dalšími státy bývalého SSSR. Z vlastní zkušenosti vím, že v těchto státech máme pořád dobré jméno (je to ale pod značkou Czechoslovakia). Je nutné obnovit spolupráci s bývalými asijskými zeměmi, kde ČR budovala rafinérie (Irán, Irák, Sýrie...) Teď je ta nejlepší doba se znova vrátit na tyto trhy. Jedinou podmínkou je, aby ČR vystupovala jako samostatný stát a ne jako koloniální přívěšek Německa. Toho Německa, které chtělo Čechy a Moravany ve 2. světové válce zlikvidovat.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.