Reklama

středa 15. května 2019

Julian Assange: Politický monstrproces maskovaný jako „obvinění ze znásilnění“

Michal Brand
15. 5. 2019
Ve spolupráci s nově nainstalovaným ekvádorským prezidentem, který vydal azylanta´Juliana Assange neo-totalitní zvůli, a v souladu s instrukcemi Velkého Bratra za oceánem, obnovuje neo-totalitní švédský režim vyšetřování Juliana Assange za „znásilnění“. Podobné špinavosti nenapadaly ani ty minulé bolševiky. Ti opozici a nepohodlné osobnosti věznili za „rozvracení republiky“ a podobné trestné činy a vytvořili k nim „důkazy“. Ale obvinit třeba chartisty z vyfabulovaného znásilnění je – pokud je mi známo – nenapadlo. Holt žabaři, ti estébáci, to dnes jsou jiní kabrňáci.


Globální neo-totalita jde na nepohodlného Juliana Assange jinak – mazaněji a ještě amorálněji. Julian Assange byl před lety obviněn ze ZNÁSILNĚNÍ. Později se ukázalo, že obě ehm, ženy, které ho obvinily, s ním měly ZCELA A NAPROSTO DOBROVOLNÝ SEX. Ale později se jim to nějak rozleželo v hlavě, nebo možná je už předem někdo Assangovi poslal jako past, nebo jim až potom implantoval do hlavy myšlenku obvinit Assange ze znásilnění, kdo ví.

Ale faktem je, že sex s Assangem měly obě dobrovolně, jak později doznaly. Dokonce se s ním ještě i po „znásilnění“ zcela dobrovolně stýkaly. Aby pak nebyly obviněny z křivého obvinění – což jim samozřejmě stejně v neo-totalitě nehrozí za obvinění statečného člověka, který neohnul páteř a nehrbí se – tak tedy, aby se vyhnuly obvinění z křivého obvinění, tak přišly s novou verzí, že vlastně Assange nechtěl použít kondom, čehož si prý všimly každá až po sexu. A tak ho udaly za „znásilnění“. Prý. Nebo jim to udání někdo poradil, případně rovnou nadiktoval, že?

Další verze pak byla, že Assangovi při sexu praskl kondom a obě ženy prý po něm chtěly, aby se nechal vyšetřit na pohlavně nakažlivé choroby, což prý on odmítl. A tak ho udaly za „znásilnění“. Není mi tedy úplně jasné, proč se prostě nenechaly vyšetřit samy – a možná nejen na pohlavní choroby – když chtěly mít jistotu, že nejsou nakažené, ale kdo ví. Nejsem odborník přes pohlavní choroby, možná je lepší zjišťovat vlastní zdravotní stav vyšetřením někoho jiného. Mě už v dnešním multikulti světě nepřekvapí nic. :-)

Jedna z verzí pak tvrdí pro změnu zase toto:
Obě ženy, označované A. a W., navázaly s Assangem dobrovolně kontakt a pozvaly si ho k sobě bytu, kde s ním měly pohlavní styk. Jak žena A., tak W. si stěžovaly na Assangeovu nechuť používat kondom. Neodmítaly se s ním však setkat i poté, co k sexu došlo. Na policii se vydaly, až když se o sobě dozvěděly a sdělily si své zkušenosti s Assangem. Jejich prvotním motivem k udání nebyla žaloba kvůli sexuálnímu obtěžování či znásilnění, ale Assangeovo odmítnutí požadavku nechat se testovat na sexuálně přenosné choroby.

Žena dále vylíčila, jak se ho snažila přimět, aby použil kondom, ale Assange jí nedal možnost. Nakonec souhlasil, ale "s prezervativem něco udělal, takže praskl". Assange později policii přiznal, že s ženou A. spal, ale popírá, že by kondom roztrhl. Dodal, že další týden spal v posteli A. a ona se o "nehodě" ani slovem nezmínila.  lidovky

Ve výpovědi, kterou šéf WikiLeaks zuřivě odmítá, jí prý potom hladil po noze, serval jí šaty a roztrhl náhrdelník. Potom se prý snažila trochu se zahalit, protože to na ní bylo moc rychlé, ale Assange z ní strhl i to. Nechtěla dále pokračovat, ale uvědomila si, že už je moc pozdě. Poté s ní chtěl mít nechráněný sex.

Snažila se mu prý vnutit kondom. On to ale odmítal a držel jí ruce a nohy, aby se nemohla sexu bránit. Nakonec s ochranou souhlasil, ale prezervativ podle žalobkyně schválně roztrhl a ejakuloval v ní. blesk

Příslušná „oběť“ tedy dle článku vypověděla, že u ní doma ji začal Assange hladit po noze, pak z ní Assange strhal šaty, které ona zase pomalu nandávala zpátky, ale pomaleji, než ji Assange svlékal, a ona se pak tedy rozhodla, že se s ním vyspí, když už ji vlastně svléknul a když „bylo už příliš pozdě Assange zastavit". Pak dle Assangovi výpovědi, kterou ani neo-totalitní propaganda nevyvrací, s ním strávila ještě týden v jedné posteli, kde ji zřejmě Assange každou chvíli hladil po noze, pak se na ní opakovaně vrhal a strhával jí oblečení, zatímco ona oblečení oblékala zpět jen pomalu, protože není tak rychlá v oblékání jako Assange ve svlékání. Assangovi zřejmé úplně pokaždé praskl kondom nebo co, když je z toho po týdnu šukání najednou „problém“ pro policii. Vlastně ještě později – po týdnu šukání a po setkání s jinou přítulkyní Juliana Assange. No to prostě na......re, týden jste s někým v posteli, souložíte za tu dobu nesčíselněkrát - - - a pak potkáte jinou milenku vašeho milence. To musí naštvat každou ženu. Ale že by to bylo trestné???? To je jako Z N Á S I L N Ě N Í ?????

A dokonce - podle údajů z její výpovědi uváděných Bleskem, nejdříve ji hladil po noze, pak z ní strhl šaty, což jí NEVADILO, JEN JÍ TO PŘIŠLO MOC RYCHLÉ! Takže drobná neshoda v chápání předehry, která ale nebyla tak podstatná, aby si to s ním pak dobrovolně nerozdala (když už bylo pozdě ho zastavit, že?) a ještě ho pak při „znásilnění“ nepřemluvila k nasazení kondomu. Uffffff.

Ale vlastně je to jinak, jako vždy v těchto vylhaných pseudo-kauzách se verze neo-totalitní propagandy mění rychleji, než kdy mohl Assange měnit prezervativy ;-)

Podle jiného zdroje, jiné verze, jiného týdne a jiného scénáře osočování dotyčnými dámičkami vlastně Assange zcela odmítl navléknout prezervativ a dotyčná si to s ním rozdala i tak. Ale pak se jí to rozleželo v hlavě - myslím jako ta otázka, tamto jsem nemyslel – a došla k názoru, že když ten prezervativ vůbec neměl, tak ho vlastně proděravěl a měl by se nechat vyšetřit na pohlavní choroby. Uf. Tam už chybí jen Novičok, Skripalovo morče a Putin, který jí osobně namíchal něco do pití. idnes

Viní ho z nich [ze sexuálních deliktů] dvě dobrovolnice serveru WikiLeaks - jedna tvrdí, že devětatřicetiletý Australan během sexu navzdory jejímu přání odmítl kondom. S druhou ženou měl souložit, zatímco ona spala. A ani v jejím případě prý nepoužil prezervativ.

Mimochodem, jak ta druhá věděla, že s ní souloží, když spala? Nebo prostě začal předehru, když ona ještě spala, ona se probrala, pak si to rozdali a ona mnohem později došla k názoru, že vlastně spala celou dobu?

Já to nechci zase opakovat, ale musím – i lhát se musí umět. Fakt. V daném případě „znásilnění“ přímo fuckt. ;-)

Nabízím rychlokurzy smysluplného lhaní – dnes by se řeklo kreativního lhaní. Hodinová konzultace 1 500 Kč za hodinu, pro příslušníky západních tajných služeb a pro novináře 3 500 švýcarských franků za hodinu. Zájemci, piště na michal.brand7@seznam.cz . Pro novináře a příslušníky tajných služeb je ten kurz trochu dražší, ale zase to bude mnohem větší fuška jim vůbec něco vysvětlit. O tom nemůže být pochybností, po tak hloupě vylhaných oficiálních verzích Christchurch, 911, irácké zbraně hromadného ničení, Novičok, „ruská stopa“ v sestřelení MH17, inteligentní vzdělaní pokorní a tišší uprchlíci atd. atd. atd. A speciálně pro novináře, zaměstnance neo-totalitní propagandy a západních tajných služeb ještě předem upozorňuji, že v případě neúspěchu rychlokurzu jim nebude uhrazená platba vrácena, protože to bych pro ně pořádal kurzy zadarmo skoro pořád. :-D

Ale vážně.

Samozřejmě, když už se plive špína na statečného člověka, který se vzepřel neo-totalitní globální moci, tak dotyčné ženy pro propagandu ještě přidávají:

Šéf WikiLeaks? V posteli je nula! Říká žena, která ho obvinila ze znásilnění – Blesk

No jasně, Týden s ním spala, ale „nestála to za nic“. Je to stejné, jako když stejná globální neo-totalita chtěl zdiskreditovat Donalda Trumpa aférkou se šlapkou, které řádně zaplatil za její služby, ale pak jí zřejmě došly peníze a začala vydírat. Ta také přidala „zaručené“ „informace“, že Trump má malé p...o.

Takové metody jako míval Der Stürmer neblahé paměti.

Julian Assange, případ znásilnění?

Politický monstrproces, nic jiného. Jen s chytřejším maskováním než používala ta minulá totalita.

26 komentářů :

 1. Obvinění ze znásilnění má okamžitý účinek, není zapotřebí k tomu žádných důkazů a obviněný se nemůže bránit. Proto Američani toto obvinění používají s oblibou jak v domácí politice, tak všude tam, kde potřebují likvidovat své úhlavní nepřítele. V případě Assnge je pikantní to, že obvinění ze znásilnění je vedené od agentky CIA. Další pikantností je, že ve Švédsku je považováno za znásilnění to když muž nepoužije ochranu. Všichni vědí, že toto obvinění je zástupné a hlavně jde o to exemplárně odstranit Assange, který Američanům dokázal zvěrstva, které Američani prováděli po celém světě a to největší agresor jen tak neodpouští a proto proti Assangovi bylo použito obvinění ze znásilnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V USA může být muž obviněn ze znásilnění, když se za ženou otočí, nebo když jí dá přednost ve dveřích. Tato Amerikanizace světa přichází i k nám a nebude trvat dlouho, kdy se začnou politici likvidovat prostřednictvím, žen které v pravém okamžiku obviní politického protivníka ze znásilnění a nebude proti tomu obrana.

   Smazat
  2. Když slyším v TV slova lidská práva, svoboda a demokracie, tak je mě jasné, že jde i bohatství bohatých a jak bohatství ještě zvětšit. O právo lidí na přežití vůbec nejde, že pane ministře Petříčku?

   Smazat
  3. Anglie se bude chtít Assange zbavit a bude lepší, když bude vydán do Švédska, kde by se mohl obhájit, než do ZSA, kde by skončil v Guantanámu za to, co všechno o politice USA pravdivě odhalil.

   Smazat
  4. Stoji za povsim , ze dle zprav kazdeho dne , je zrejme ,ze Svedska Vlada a dalsi organizace tam, straslive touzi a jednaji tak , BYT DALEKO vice ISLAMSKY a FANATICTEJSI nez samotny opravdicky islamisti..
   A vsechny ty fanaticky islamisty poradne
   PreTrumfnout !!

   Smazat
 2. V podstatě už lžou tak bezostyšně, že se ani se nezastydí, mají obyčejné lidi za dobytek, který ať si myslí co chce, jim to je naprosto u zádele. Vzpomeňte na podobné obvinění Strauss-Kahna, stejná prasečina asi ze stejné dílny. Je fakt že za starejch časů, se asi tak okatě nelhalo, asi nás fakt mají za voly. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano rudý dědku, máme tě za vola.
   Ze Strause Kahna, jednoho z nejvyšších v pyramidě, ještě uděláš disidenta a bojovníka proti systému. To mě teda poser :-D

   Smazat
  2. 0:00 jen vás zopakuju, posral jste si to sám. Pokud máte rudého dědka za vola v množném čísle, uveďte seznam, nebo název spolku. Otázkou zároveň je, koho a jak Straus-Kahn reprezentuje, jinak řečeno, koho a čeho by byla Strause Kahna podpora. Tedy, když už mluvíte o disidentu, tak povězte kde a proti komu.

   Smazat
  3. Kahna potrebovali odstranit. Mee too gangy se zameruji pouze na bohace pro penize a aby se na jejich misto dostali fanaticke feministky nebo nekteri jini predem vybrani fanaticti sluhove..Dukazu neni treba Ideologicke soudy zamerene na Politicky teror stejne jako ty bolsevicke a nacisticke monstrprocesy jsou ovsem zpet. Zadne dukazy /naopak , jsou potlacovane v pripade dukazu neviny obeti/.nejsou potreba u takovych soudu ani nejsou pozadovane , protoze jednoduse neexistuji..Mimo to obeti jsou jiz predem obzalovane,odsouzene a potrestane MEDII a v cich rukach ty jsou je jasne!!!Nacisti, bolsevici a Apartheid nezmizeli pouze ustoupily do pozadi..

   Smazat
  4. Anonym 0:00 je opravdová neinformovaná nula. Navíc sprostý nevychovanec.

   Straus-Kahn byl v době skandálu horkým favoritem na francouzského prezidenta a podle průzkumů, měl velkou šanci. Protože jeho názory se nelíbily americkému deep state, byla na něj nastrojena ona sexuální aféra v newyorkském hotelu. Prostě pro určité kruhy byl jako francouzský prezident neakceptovatelný.

   MM

   Smazat
 3. Jo tohle opravdu nejednoduší obvinit chlapa ze znásilnění zase lžou a jen se chtějí pomstít.

  OdpovědětSmazat
 4. Hele RADOSTO tohle by jsi měl přečíst abys věděl čemu napomáháš:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pokazde-jsem-skoncila-zbita-do-krve-Kdyz-na-me-vytahl-pusku-a-drzel-mi-ji-u-cela-Autorka-knihy-Muslimske-peklo-vypravi-o-zivote-s-muslimem-581613

  OdpovědětSmazat
 5. Obyčejné lidi měli mocní tohoto světa vždycky za voly a za kanónen futr. Dlouhá léta jim to bez následků prochází, ale čas od času se ty lidičky pořádně naserou a pak se dějí věci... Myslím, že se ještě mnozí budou divit, jak blízko je ten čas "lidové zábavy".

  OdpovědětSmazat
 6. Pan Brand se odkazuje na praktiky minulého režimu jako na cosi pokrouceného. Hloupost. Ten režim, pokud se kýmkoli cítil ohrožován, použil zákonnou klauzuli, která se k dané formě ohrožení vztahovala, a v jejím rámci trestal. Neměl zapotřebí hledat zástupné motivy a činy, když si na falešnou demokracii, prostě a jednoduše, nehrál! Otázkou, tak jako ve všech případech vyšetřování, důkazních prostředků a soudního rozhodování kdekoli a kdykoli, zůstává legislativa, exaktnost, logika a přesnost postupu. Nezdá se, že by v současnosti, snad s výjimkou legislativy, byly poměry jakkoli lepší než za minulé "totality". Což pan Brand, když už proti té „totalitě“ bojoval, chápu, těžce nese.

  OdpovědětSmazat
 7. Apatie. Lidi jsou doslova zavaleny kauzami všeho druhu a než stačí vstřebat jednu, přijde druhá. Po druhé třetí a tak dále a tak dále. Jedna překrývá druhou. Nevím, jestli je to účel, nebo shluk náhod, ale v každém případě to plní účel. Když už se vyšťourá, že je kauza účelově vylhaná, žádné důsledky se z toho nevyvozují. Zodpovědní politici neodstupují, žádní ředitelé tajných a jiných služeb nedostávají padáka. Prostě nic. Vyšetřování neskončilo, přesto zapomeňte.¨
  A lidi? Ti si na to již, jak se zdá zvykli a nevadí jim to. Alespoň většině. Ta je totiž zavalená většinou existenčními starostmi a politické turbulence už vnímají pouze jako kulisy svého hektického života.
  Jak to bylo skutečně ví asi jenom Assange a ty slečny. Podobně, jako pravdu o MH 17 vědí jenom ti, kteří zmáčkli knoflík a přiznání Britů o vylhaném důvodu k válce proti Husajnovi bylo zřejmě vyjímkou, která už se nebude opakovat.
  A bude hůř.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V podstate veci jsou jednodussi. Trump a vsechny vlady USA usiluji aby uz jednou a KONECNE svet pochopil ,ze jsou to do jednoho totalni zlocinci , zaridil se podle toho a potrestal je , nez bude pozde..

   Smazat
 8. Jiří Jírovec16. května 2019 7:39

  Sex potlačuje všechno. Zabraňuje nám, abychom se na tomto místě zabývali otázkou, co vlastně Assange vyzradil a zda ty dokumenty byly pravdivé.

  K současné diskusi mohu přispět zajímavým případem z Kanady. Jedna studentka (ošklivá, hloupá nebo prostě taková o kterou nestojí ani spolužačky) jela na školní výlet. Navečer se kdesi v koutku rozplakala. Spolužačky se ptaly, co se jí stalo a jedna z nich dostala nápad. Zeptala se jestli jí někdo sexuálně nezneužil a ona vyklopila historku, že má strýčka, který k nim jezdí s celou rodinou na vánoce a zatím co jsou jeho děti a manželka a vůbec všichni ostatní byli v obýváku, šel za ní do její ložnice a tam jí zneužil.

  Taková věc se nemůže nechat být a tak šly spolužačky za učitelkou. Té podle zákona nezbylo než vše oznámit policii. Ta konala, strýčka v Torontu zatkla a připravila obžalobu. Pak se do toho vložila společnost, která zpustlíka vložila do databáze sexuálních násilníků. To bylo ještě před soudem.

  Ten člověk, povoláním právník, byl nakonec osvobozen, protože prokázal, že v inkriminovanou dobu byl prokazatelně v cizině. Ukázalo se, že si to neteř vymyslela.

  Osvobozený pak žádal o vymazání z databáze. Řekli mu, že to lze, ale musí prohlásit, že svého činu lituje a že se polepšil. Ten to odmítl a tak následoval soud, který stál 80000 dolarů a nakonec toho člověka očistil.

  Assange je v mrzuté situaci, protože ohledně sexu bude muset ve Švédsku tvrdit, že je obětí lži, kdežto v Americe pravdy. Nesmí to poplést.

  OdpovědětSmazat
 9. Ano, inscenovaná obvinění, trestní stíhání a politické procesy typu těch z padesátých let, jsou tady zpět. Inscenované "veřejné mínění" a diktatura politických neziskovek, stejná jako diktatura proletariátu. Kdo to protestuje proti ohrožení justice, kdo má strach z výsledků demokratických voleb?

  OdpovědětSmazat
 10. No superlháři Babišovi stačí jen před volbami poslat panflet "smlouva s občany" a dodnes jej stádo volí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj novinkáři - taky kopeš do Babiše? Taky - taky? Smečka dementů - diskutérů z novinek - sice značně zeštíhlela, protože ti normální a slušní odpadli. Zjistili, že nemá smysl plést se mezi nenávistná polohovada, která nezajímají jiné články, než buď morbidní ( vraždy, sebevraždy, tragické nehody a náhody) a úplně nejvíc ty, kde jsou i náznakem nastíněny možnosti nadávat a skřípět nenávistné sračky na Babiše a Zemana. K ničemu jinému - k jiným tematům smečka perverzních nenávistných dementů už nediskutuje, nic jiného je nezajímá. Dnes už je nejspíš každému blivno, když náhodou zabloudí mezi diskuze k odpornému ( nejodpornějšímu) pouličnímu bulváru - Novinky.cz (Seznam.cz, Super.cz) vše ovládané společností Borgis a.s. snůška bulvárních novinářských kurev. Servírujou svým extra čtenářům jen bulvární sračky a sbírají body z ujetých diskuzí. A vždycky - každý den - jsou tam sprosté nadávky na Babiše. Je to k zblití, jak jsou ti ubožáci zmanipulovaní. Stačilo jen pár článků a budou nadávat, přitom hovno vědí, jen to, co bulvární šmejd o někom napíše. A ty anonyme 7.57 jsi nejen superlhář ale i obyčejný,nenávistný a hloupý šmejd.

   Smazat
  2. No, superlhář jsi ty. Smlouvu s občany "uzavíral" M. Topolánek a ani jeden bod nesplnil...
   A nevymlouvej se na krátkou paměť - kromě lháře bych tě musel považovat ještě za debila...

   Smazat
 11. 7.57 - dejte si šňupeček a nevyrušovat

  OdpovědětSmazat
 12. Také mne překvapuje ten morální propad státu Švédsko a jeho politiků a soudů, ale asi to byla vlčí mlha, přes kterou jsme se na Švédsko dívali. Ale s těmi důkazy na rozvracení ČSR za socíku to nebylo tak, že si je vždy vyrobili bolševici, velmi často je záměrně naservírovala CIC či MI5 do "schránek" tak, aby je STB našla. Západ potřeboval ony soudní procesy jako sůl, aby měl aspoň trochu podklady pro antisocialistickou propagandu. Ostatně na tuto v podstatě plánovanou a organizovanou zradu špionů Západemu doplatila i dr. Horáková.
  Patřím ke "stádu" co volí také Babiše, ač jsem jinak levicově orientovaný. A nepatřím tedy ke stádu těch, co volí zprofanované, partaje, co za 30 roků rozkradly za biliony majetku občanů ČR a zadlužily občany ČR dalšími biliony Kč! Každý holt podle své chuti a já tedy gaunery z těch partají nevolím! A ani pirátské desperáty!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co máš proti Svobodě a přímé demokracii?

   Leo

   Smazat
  2. Ad 10:10 :
   SPD je zprofanovaná partaj? Pokud ano, jsi potrefená husa. Pokud ne, tvoje otázka je naprosto mimo mísu.

   Smazat
  3. 20:00
   No každý k svému. To že jsi levicově orientovaný. To svědčí v tém případě volby Babiše na zmagnetizovaný kompas. Ale je to Tvoje volba.
   Tak nekydej hnůj na SPD. To je opravdu mimo Tvé chápání. Asi.
   jo ten cár papíru se mohl Babiš strčit do...
   Václav

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.